piątek, 27 marca 2015

LISA RENEE - KORONA CIERNIOWA Wielowymiarowa trauma: korona cierniowa i ukrzyżowanie za pomocą implantów (zapis sesji)

 Oryginalny tekst: EnergeticSynthesis.com
tłumaczenie: Teresa Serafinowska

Pierwsza rzecz, jaka pojawiła się po otwarciu pola aury, to to wbudowana jako element jego struktury korona cierniowa, która stała się częścią ciała świetlistego, częścią mikrokosmosu i większego makrokosmosu. Kiedy zrozumiemy, co się stało w trójwymiarowej rzeczywistości, i elementy z których składają się deformacje oraz swoiste skażenia powodujące niezrównoważone postawy prowadzące do mentalizacji i patriarchalnej dominacji, wiemy że nie jest to tylko częścią infekcji systemu. To dotyka społecznych i zarządzających autorytetów, i w tym przypadku chodzi o systemy prawne podlegające określonym parametrom, które stanowią całą konstrukcję kontrolną. To ma dużo większe znaczenie niż myślokształty i religie - to jest coś, co istnieje w rzeczywistości jako namacalna struktura (w zbiorowych polach mentalnych), i co jest związane z tyranią fałszywego króla, na wielu poziomach i w wielu formach.

Do konstrukcji, z którą dzisiaj pracujemy w alchemii naszego ciała, istnieje wiele odniesień, i widzę je jako wiele dokarmianych przez ludzi warstw i wiele wzajemnych połączeń. Ta namacalna budowla jest o wiele większa niż myślokształty i systemy wierzeń oraz archetypy, które są w tym miejscu przechowywane. W polu mentalnym powstały ściany, które można przyrównać do murów Jerycha. Ściany tej energetycznej formy zostały zbudowane w celu zniewolenia człowieka, zaprojektowane tak, aby utrzymać pewien system w miejscu.

Tak więc jeśli chodzi o system, jest on pokazywany w ciele osoby jako punkt światła. Ciało każdej osoby posiada taką specyficzną soczewkę skupiającą legalną, prawną konfigurację. W strukturach legalnego sądownictwa oraz systemu monetarnego wciąż tkwią i rozprzestrzeniają się elementy takiej korony. Widzę, że wszystkie te konstrukcje przeplatają się nawzajem. Wszystkie one są wykorzystywane w ten sam sposób. Są w nich umieszczane pewne nasiona, co oznacza, że ich zadaniem jest karmienie czegoś i są zbudowane tak, że mają warstwy na warstwach, a te na kolejnych warstwach. Tak więc, gdy w świecie ludzi widzimy wszystkie te warstwy, nie widzimy ich połączeń. Nie możemy zobaczyć tego fizycznie, większość ludzi nie może zobaczyć, jak wszystkie te liczne struktury, czy powiedzmy że... ich finansowe, bankowe, prawne systemy, korporacyjne i biurokratyczne rządy, wielkie koncerny, które kontrolują gospodarki – wszystkie one są ze sobą powiązane i nawzajem się karmią. Teraz wiesz już wszystko.

Patrzę na ten wielki przekrój licznych warstw struktury, w której tkwimy, i która karmi system – widzę jak te korytarze się ze sobą łączą i przenikają, ostatecznie karmiąc się nawzajem. Jeżeli to widzimy, możemy to zrozumieć, ingerować w to. Ten system jest naturalną lub organiczną częścią systemu energetycznego.

(-)

To, co widzimy, jest małym wycinkiem w cyklu czasu, okres pięciu do dziesięciu tysięcy lat ekstremalnej ciemności i ekstremalnych wynaturzeń patriarchalnych, zniewolenia za pomocą zaniżonych częstotliwości, ten okres rozpoczął się około pięciu tysięcy lat temu w Egipcie podczas inwazji reptilian. To, co widzimy dzisiaj, jest w rzeczywistości skutkiem wyborów z Atlantydy, jej mieszkańców - rodzajem struktury, która zachowała nas w zamknięciu w tych ciałach mentalnych.

(-)

Zwykli ludzie są najbardziej zniewolonymi istotami, które dokarmiają cały system, w taki czy inny sposób. A na szczycie, przyjmijmy, tego 200 piętrowego budynku, są ludzie, którzy poprzez te systemowe konstrukcje karmią się emocjami i cierpieniem innych.

Tymczasem ta złożona struktura nazywana koroną cierniową będącą częścią energii ukrzyżowania, jest formą wbudowaną w ciało świetliste i stanowi element fałszywego króla tyranii. To jest urządzenie do zniewalania. Coś, co jest w naszych ciałach energetycznych, kiedy pojawiamy się na tej planecie. Jest częścią warstwy implantu ukrzyżowania, którego zadaniem jest zduszenie korony i trzeciego oka. Stłamszenie naszej wewnętrznej wizji, dostrojenia - tego wszystkiego. Korona cierniowa jest systematycznie usuwana z architektury, a jednak widzę, że wciąż jest podłączona do fałszywego króla tyranii.

Ta korona umożliwia pasożytnictwo i wampiryzm, czyli istnienie ciemności odżywiającej się innymi - inaczej by jej nie było. Tak więc konsumuje innych poprzez te ukrzyżowujące implanty. W ten sposób zabierana jest z człowieka życiowa energia. Czyli, aby uwolnić się od pasożytów, trzeba usunąć tę koronę, która dosłownie oplata skronie.

Wtedy zaczniesz rozumieć, że istnieje wiele poziomów świadomości, które mają różne nazwy, ale wszystkie są patriarchalne. One żyją w symbiozie karmiąc siebie nawzajem, lecz głównym żywicielem jest człowiek.

Korona cierniowa tłumi prawdziwą koronę ze światła, która ma zwieńczenie ze światła łączące z różnymi światłami systemu nowych promieni Aurory. Kiedy powstaje prawdziwa korona, otwiera się 7 różnych warstwa struktury promieni, które umożliwiają połączenie z jądrem Wszechświata. Kiedy korona Aurory jest aktywna, nie ma już korony cierniowej. Przechodzicie przez proces uwalniania od korony cierniowej i rozniecania korony Aurory.

Zazwyczaj implanty są instalowane po lewej stronie ciała, w okolicach karku / szyi i poniżej, ale ten jest dosłownie wokół trzeciego oka, prawie jakby to była opaska wokół górnej części czaszki i jest pozioma. Dosłownie wygląda to jak korona cierniowa - drut kolczasty wokół głowy.

Znaczenie korony cierniowej polegało na ukrzyżowaniu osoby implantem, aby poddać ją obróbce, odwracając w osobie i planecie siedmiowymiarową energię.

Jest to część zniewolenia Logosu planety i każdy z nas, kto ma takie ukrzyżowanie na swojej koronie, przekazuje kontrolę kontrolerom, którzy korzystają z siedmiowymiarowego Logosu mózgu planetarnego i to jest jego karmienie. Kiedy już tego nie mamy w swoich ciałach, nie ma już manipulacji. Miliony z nas mają podłączone takie urządzenie zniewalające, nic o tym nie wiedząc. Tu jest czakra korony, która łączy się z koroną planety, z Logosem, który ma naturę żeńską. Logos kontroluje wszystko, co jest na planecie. Kontroluje królestwo minerałów, królestwo przyrody, pogodę, po prostu wszystko. Wszystko w mózgu planety jest jak w panelu kontrolnym. Implant ukrzyżowania jest jednym ze sposobów zaatakowania mózgu planety.

Ta korona cierniowa jest dzisiaj zastępowana przez koronę ze światła. Aurora jest koroną światła, a każde z jej świateł przechodzi całą drogę do siedmiu wyższych niebios w następnym wszechświecie, co można zrozumieć jako to, że światło Aurory przechodzi z ciała krystalicznego, dosłownie z Kryształowej Gwiazdy, która najwyraźniej jest podłączona do następnego wszechświata. Postrzegam to jako chrystusową świadomość, a nie jako planetarną świadomość. To jest kosmiczna świadomość i istnieje także poza tą uniwersalna matrycą (tego wszechświata), ponieważ to, czym jest Aurora, stanowi część rodziny chrystusowej, która żyje w następnym wszechświecie.

Tak więc światło Aurory jest częścią korony, którą teraz odzyskujesz. Kiedy uznasz, że implanty ukrzyżowania zostały usunięte, może się w Tobie pojawić wiele bólu i wewnętrznego niepokoju naśladującego akt ukrzyżowania. Bo, kiedy usunęliśmy te szczególne implanty lub przechodzimy przez poszerzenie świadomości, w strukturze naszego rdzenia przejawia się ciało auryczne – ponieważ zachodzą zmiany w głównym ciele – ciele świetlistym. I ta sytuacja bardzo mocno naśladuje ów ból. Biorąc pod uwagę, czego doświadcza się w tej sytuacji, można czuć się, jakby się było ukrzyżowanym. W ciele pojawiają się takie odczucia, ponieważ organizm musi znaleźć sposób, aby się z tego wyleczyć. Podczas przechodzenia przez ten proces można odczuwać wielki smutek i żal, gdyż to odczucie ukrzyżowania odbija się w komórkach ciała.

Aby uwolnić się od tego ukrzyżowania, należy w pewien sposób je przywołać. Energię stojącą za tym. Nie można tego uzdrowić, kiedy się nie odczuwa tego smutku.

Trzeba to po prostu usunąć. (fragmenty sesji z października 2011)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz