strony

Wróżby i PrognozyPrzesłania MichałaPrzesłania MetatronaLisa ReneeAtlantydaInneO mnie

Wróżby i PrognozyUWAGA: Chętnych do osobistego spotkania ze mną zapraszam - po uprzednim umówieniu pod nr telefonu 605 448 414 do Cafe Planeta, ul. Wielka Odrzańska 28. Spotkania (doradztwo, wróżby, horoskopy, prowadzone medytacyjne oczyszczania) można też odbywać poprzez rozmowę telefoniczną (606 894 543) lub Skype`a.

Otrzymuję liczne zapytania o tarczę ochronną proponowaną przez Lisę Renee. Temat jest opisywany w jej materiałach tu prezentowanych, dodatkowo poniżej link do filmu, który ładnie to przedstawia:

https://www.youtube.com/watch?v=XhuLXYLhz-c

Polecam zaprzyjaźniony gabinet biorezonansu i terapii (obecnie zniżki dla dzieci) na prawobrzeżu Szczecina  http://natur-medica.pl/kontakt/

WRÓŻBA DNI

21 sierpień 2017 -Asertywność: Wciąż jest aktywny wielki trygon, o którym pisałam kilka dni temu. Dodatkowo będzie zaćmienie Słońca, czyli jego koniunkcja z Księżycem. Warto medytować, szczerze analizując to, co się pojawi. Sny w tym czasie też mogą nieść informacje. Jeśli wypłyną tematy związane z rodziną, z rodowymi zawiłościami, trzeba je oczyścić. Tematy z poprzednich wcieleń, o których napisała Lisa (druga część z tabelą za kilka dni - postaram się zrobić to szybko, aby jeszcze w sierpniu nad tym popracować). Działaj na miarę możliwości (na planie fizycznym również), jednak zachowaj wspomnianą wyżej asertywność.


19 - 20 sierpień 2017 - Prawo przyciągania: Skup się na teraźniejszości. Poświęć trochę czasu na spokojnym obserwowaniu otoczenia i biegnących myśli albo pomedytuj. Przebywaj pośród natury, ciesząc się jej przejawami. Tak uzyskasz dostęp do wewnętrznej mądrości i wiedzy. Wybieraj odpowiednie myśli i wizje, napełniaj je miłością i harmonią, dostrajaj się do wyższych częstotliwości.


16 sierpień 2017 - Jaźń: Chodzi o wyrażenie siebie w możliwie najlepszy sposób. Może zrobisz coś, co sprawi ci przyjemność? Może posłuży to i komuś innemu? Poza tym zauważaj sygnały przekazywane przez inne Jaźnie, które chcą ci w czymś pomóc - na miarę twego postrzegania i możliwości. Może uda ci się odnaleźć klucz do niebiańskiego spokoju? Lilith w koniunkcji z Saturnem może pomóc niektórym uwolnić się z jakichś więzów, albo spod wpływów bytów z Saturna. Wystarczy chcieć. Kto wie, ten wie co ma robić. W dodatku, że aspekt jest w wielkim trygonie z Uranem i Słońcem.

14 -  15 sierpień 2017 - Decyzje: Wprawdzie niektórzy mają więcej wolnego czasu i cieszą się na wyjazdach, ale mamy dni korzystne na podejmowanie decyzji i forsowanie planów. Jeśli nie wiesz, co masz zrobić, skup się na tym, czego pragniesz i postaraj się zrealizować chociaż niewielki fragment tego. Możesz kupić obraz, pomalować ścianę czy odświeżyć mebel. Jeśli potrzebujesz ubrań, możesz upolować coś fantastycznego za niewielkie pieniądze (z dbałością o szczegóły związane z uczciwym handlem i wytwarzaniem bez krzywdzenia kogoś z wytwórców). Weź też we władanie własne ciało, zadbaj o jego dobro i zdrowie. We wtorek zatroszcz się o dzieci lub o własne wewnętrzne dziecko. Poza tym jak w poniedziałek.

12 - 13 sierpień 2017 - Deszcz obfitości: Na te wolne dni zapewnij sobie wszystko, co da ci radość i zaspokoi materialna obfitość. Twórz i przyjmuj obfitość najlepiej jak potrafisz. Zapewnij sobie harmonię poprzez muzykę, którą lubisz. Odpręż się, wyluzuj i rozwijaj duchowo oraz emocjonalnie.

11 sierpień 2017 - Przedsiębiorca: Zajmij się sprawami materialnymi, zadbaj o dostatek i fizyczne otoczenie.Chodzi o tworzenie harmonijnej przyszłości. Aby szło ci łatwiej, okazuj wdzięczność za wszystko dobro, które otrzymujesz.

8 sierpień 2017 -Przygotuj się: To dzień bramy we Lwie. Bardzo silny energetycznie czas, w którym podobno u wielu ludzi mają być aktywowane ciała świetliste, jeśli będą mieli odpowiednio wysokie wibracje. Jakby na to nie patrzeć, warto postarać się o wewnętrzną harmonię i pomedytować. Pomoże to jeszcze bardziej rozwinąć moc wizji i akcji. Może szykować się coś nowego, jakieś zmiany, oby były pomyślne dla nas wszystkich.

7 sierpień 2017 - Pasja: Nie trzeba się starać, energie sierpniowej pełni same wywołają wiele emocji. Raczej należy je powstrzymywać lub rozładowywać poprzez twórczość lub robienie czegoś, może być na pokaz. Tak czy inaczej to dobry czas na kontakt z naturą i ze Słońcem, będzie też częściowe zaćmienie Księżyca.


5 - 6 sierpień 2017 - Miłość: To dobry czas na okazywanie dobrych uczuć sobie, bliskim i obcym ludziom. Poprzez kontakt z ludźmi i z naturą możesz osiągnąć stan wewnętrznej harmonii.

4 sierpień 2017 - Słuchaj: Wycisz umysł i posłuchaj wewnętrznego głosu, który podpowiada ci jak działać, aby żyć pełnia życia. Zachowaj spokój i otwartość. Żyj z pasja i pełną piersią.


3 sierpień 2017 - Źródło energii: Lato to czas radości i pełni. Weź zatem  z kosmicznego magazynu energii tyle, ile ci potrzeba. Możesz też urzeczywistnić marzenia. Lecz najpierw skup się na wizji, myśl tylko pozytywnie. Wszelkie negatywizmy niech spali fioletowy płomień oczyszczenia. Pozbądź się ich - planety sprzyjają takim decyzjom. Przy okazji rozwijasz moce duchowe i medialne.


1 - 2 sierpień 2017 - Tylko miłość: Nie zwracaj uwagi na pozorne błędy i pomyłki. Skup się na wszechogarniającej miłości do wszelkiego istnienia. Poszukuj własnych prawd i nie daj się zbić z tropu. Nie wchodź między zwaśnione strony. Może w tym czasie znajdziesz odpowiedniego dla siebie partnera / partnerkę, dlatego uważnie obserwuj wydarzenia i sytuacje. Poza tym oczyszczaj się, korzystaj z okazji, kiedy przebywasz nad wodą.WRÓŻBA NA ROK 2017 - ENERGIE ROKU: W poprzednim okresie warto było zdawać się na intuicję i zwracać większą uwagę na sny, gdyż mogły nieść ważne przesłania. Poza tym zalecana była praca nad doprowadzaniem organizmu do możliwie najlepszego stanu, aby odzyskać witalność niezależnie od wieku. Mieliśmy troszczyć się o bliskich, o otoczenie oraz o wszystko, co można naprawić czy zmienić - w domu i na świecie. Następowały szerokie zmiany na różnych poziomach. Teraz karty przypominają, że jesteśmy niewinnymi dziećmi Stwórcy Wszystkiego co Istnieje i przede wszystkim  mamy pozostać wiernymi sobie. Mamy iść naprzód, skupiać się na służbie światu i otoczeniu - pamiętając o tym aby dając - otrzymywać / brać coś w zamian. Warto też wybaczać innym błędy, ponieważ w ten sposób okazujemy im łaskę i sami wznosimy się na wyższy poziom częstotliwości. Mamy odważnie dążyć do odzyskania dobrego stanu zdrowia i poczucia szczęśliwości (czasem z pomocą doradcy). Na świecie mogą dziać się niekoniecznie miłe rzeczy, które mogą jawić się jak horror, jednak nie można się z nimi utożsamiać, jednak kiedy chce się odbyć podróż, trzeba znać sytuację danego miejsca na świecie.

Karta klucz: Podejmuj niezależne decyzje / nie daj sobą kierować (korzystaj z porad i konsultacji lecz nie poddawaj się manipulacjom) i pozwól, aby pewne sprawy zostały rozwiązane / dobiegły kresu. .