strony

Wróżby i PrognozyPrzesłania MichałaPrzesłania MetatronaLisa ReneeAtlantydaInneO mnie

Wróżby i PrognozyUWAGA: Spotkania (doradztwo, wróżby, horoskopy, prowadzone medytacyjne oczyszczania, regresje hipnotyczne) można odbywać osobiście, poprzez rozmowę telefoniczną lub Skype`a.Kontakt przez tessea@o2.pl.

Otrzymuję liczne zapytania o tarczę ochronną proponowaną przez Lisę Renee. Temat jest opisywany w jej materiałach tu prezentowanych, dodatkowo poniżej link do filmu, który ładnie to przedstawia:

https://www.youtube.com/watch?v=XhuLXYLhz-c

Polecam zaprzyjaźniony gabinet biorezonansu i terapii na prawobrzeżu Szczecina  http://natur-medica.pl/kontakt/


INFORMACJA


Wydawnictwo LOKA podjęło się wydawania felietonów Lisy Renee w formie książkowej - pod tytułem "Droga wzniesienia" (są już 4 tomy). Oprócz tego jest już do nabycia pierwszy tom "Słownik wznoszenia świadomości" (będą kolejne)  - informacje w nim zawarte nie były i nie będą publikowane w języku polskim. Zachęcam, materiały bardzo ciekawe i przydatne (jak zwykle w przypadku tekstów Lisy).Zaćmienie Słońca 2 lipiec 2019 (informacje przesłane przez Jamesa Tyberonna)

We wtorek, 2 lipca 2019 r Księżyc znajdzie się w 10° Raka i w nowiu, co spowoduje całkowite zaćmienie Słońca. To ma być aspekt odświeżający i optymistyczny. Pozytywne wpływy Urana i gwiazd sprawiają, że jest to zaćmienie doskonałe dla cieszenia się dobrymi chwilami z przyjaciółmi, a zwłaszcza z rodziną.

Przyniesie dobre zdrowie, zaszczyty i bogactwo. Połączy ludzi i będzie dobrym znakiem na zakończenie konfliktów poprzez
pokojowe negocjacje. Całkowite zaćmienie Słońca w lipcu 2019 może spełnić twoje marzenia, lecz musisz wykazać się cierpliwością, otwartością i ciężką pracą.

Znaczenie zaćmienia Słońca

To będzie
zaćmienie całkowite, podczas którego Słońce skryje się całkowicie za taflą Księżyca. Reprezentuje koniec jednego cyklu i początek nowego cyklu. Wpływ zaćmienia Słońca trwa do około sześciu miesięcy.

Najsilniejszym i najważniejszym aspektem astrologii jest Słońce. Oznacza, że wszystkie możliwości są na wyciągnięcie ręki i możesz zabrać się za realizację nowych planów na przyszłość. Nadszedł czas, aby zakwestionować stare nawyki i zachowania, a szukać nowych i pomysłowych sposobów na rozwój. To idealny czas, aby zacząć od nowa, więc napisz nowe cele na papierze. Zaćmienie Słońca w lipcu 2019 r. będzie uzupełnione o zaćmienie Księżyca 16 lipca. Razem  stworzą fazę zaćmień, która potrwa aż do zaćmienia Słońca 26 grudnia 2019 roku.

Aspekty zaćmienia Słońc
a

Słonecznemu zaćmieniu będzie towarzyszył sekstyl Urana, co przynosi przyjemne niespodzianki i stymulujące spotkania. To dobre momenty, aby spróbować czegoś nowego i ekscytującego, a powinieneś mieć na to wystarczającą swobodę. Zwiększona samoświadomość może pochodzić z przebłysków wglądu lub poprzez reakcje z osobistych interakcji. Z powodu pobudzenia kreatywności powinieneś czuć się komfortowo wyrażając bardziej ekstrawagancką lub wyzywającą stronę osobowości.

Spotkania towarzyskie, zajęcia grupowe i przypadkowe spotkania powinny być częstsze i bardziej budujące. Bardziej prawdopodobne jest, że spotkasz nieortodoksyjne typy lub osoby z różnych środowisk kulturowych czy etnicznych. Trzymanie się rutyny może być trudne ze względu na tendencję do łatwego rozpraszania. Jednak ta tendencja do przeskakiwania od jednej rzeczy do drugiej poprowadzi do dodatkowego wglądu i odkryć.

Saturn sekstyl Neptun jest najsilniejszym aspektem na czas tego zaćmienia Słońca. Jest to również główny aspekt planetarny w 2019 r. i przynosi materialne korzyści z duchowych poszukiwań. Ten aspekt pomaga spełnić marzenia dzięki ciężkiej pracy i rozsądnemu, realistycznemu podejściu. Zrozumiesz swoje ograniczenia, ale jednocześnie będziesz optymistą. Będziesz cierpliwy i samodyscyplinowany bez zaprzeczania sobie lub wyrzeczeń.

Streszczenie

Zaćmienie Słońca w lipcu 2019 r. jest odświeżająco pozytywne. Uaktywni gwiazdę w gwiazdozbiorze Bliźniąt zwaną Alhena, która przynosi dobre zdrowie, zaszczyty i bogactwo. To doskonałe zaćmienie, aby cieszyć się dobrymi czasami z przyjaciółmi, a zwłaszcza z rodziną. Ta gwiazda jest dobra dla artystów i naukowców. Duchowa natura tej gwiazdy zbliża ludzi do siebie, więc jest dobrym wyznacznikiem zakończenia konfliktu poprzez
pokojowe negocjacje .

Do twórczego i naukowego wpływu Alheny przyczyni się delikatny, choć pozytywny wpływ Urana. Ekscytujące przełomy i nowe osiągnięcia będą sprzyjać innowacjom technologicznym i większej wolności osobistej. Długotrwały wpływ sekstylu Saturna i Neptuna zwiększa prawdopodobieństwo trwałych ustaleń  w międzynarodowych i osobistych sporach. 

Zwłaszcza jeśli aspekty tego zaćmienia bezpośrednio wpływają na Twój znak, możesz odczuwać jego wspływy bardziej niż inni.


 Z innych źródeł: warto pamiętać, że Alhena sprzyja podatności na kontuzje pięty Achillesa oraz stóp.