Wróżby i Prognozy

Istnieje możliwość uzyskania wróżby z kart (różnego rodzaju) lub/i interpretacji kosmogramu - również pod tym linkiem https://mercurytrinemoonastro.com/

*rozkład klasyczny na obecną sytuację i najbardziej prawdopodobną przyszłość,

*rozkład roczny (na poszczególne dziedziny życia),

*rozkład na konkretny problem z sugestią rozwiązania,

*rozkłady partnerskie (partnerstwo osobiste i/lub zawodowe),

*portret karmiczny - badanie wcieleń powiązanych z obecnym życiem (praca za pomocą kilku niezależnych metod).

ASTROLOGIA

*powyższy portret najlepiej robić w połączeniu z analizą kosmogramu z naciskiem na obecne zadania i cele - portret astrologiczny.

*pytanie dotyczące jednego tematu na 3 lata.

*analiza kolejnego roku życia z uwzględnieniem aktywujących się dziedzin życia, jak to wykorzystać w pozytywny sposób.

Płatność przez PayPal lub na nr konta bankowego (nr konta walutowego również dostępny). 

W przypadku analiz astrologicznych, można je zamówić u mnie (adres tessea@o2.pl) lub bezpośrednio w sklepiku, pisać po polsku lub angielsku, płatność w razie potrzeby też zostanie przekonwertowana (sklepik jest w języku angielskim) https://mercurytrinemoonastro.com/


INFORMACJA


Wydawnictwo LOKA podjęło się wydawania felietonów Lisy Renee w formie książkowej - pod tytułem "Droga wzniesienia" (są już 4 tomy). Oprócz tego jest już do nabycia pierwszy tom "Słownik wznoszenia świadomości" (będą kolejne)  - informacje w nim zawarte nie były i nie będą publikowane w języku polskim. Zachęcam, materiały bardzo ciekawe i przydatne (jak zwykle w przypadku tekstów Lisy).
 

Otrzymuję liczne zapytania o tarczę ochronną proponowaną przez Lisę Renee. Temat jest opisywany w jej materiałach tu prezentowanych, dodatkowo poniżej link do filmu, który ładnie to przedstawia:

https://www.youtube.com/watch?v=XhuLXYLhz-c