środa, 18 marca 2015

AKTYWACJA SZYSZYNKI

tekst pochodzi ze strony In5D, Eden Shetiyah przetłumaczyłam go jednak z niemieckiego Transformation.net

Podczas czytania można odsłuchać dźwięków wspomagających aktywację szyszynki
KLIK!

Czy masz problemy ze skupieniem się podczas medytacji lub z zapamiętywaniem snów albo po prostu poczucie zatracenia i oddzielenia od Źródła? Problem może mieć związek z zablokowanym lub zwapnionym gruczołem szyszynki.

Szyszynka jest związana z trzecim okiem / Okiem Horusa / siedzibą duszy. Jest to mały organ w kształcie szyszki znajdujący się w mózgu, który wydziela hormony takie jak melatonina, serotonina i DMT (dwumetylotryptamina) znana również jako molekuła duchowa.

Melatonina i serotonina są odpowiedzialne za sen lub za stany medytacyjne i emocjonalne - poczucie szczęścia i euforii. Efekty DNT odpowiadają za dylatację czasu (spowolnienie), podróże w czasie, podróże w rejony paranormalne, aby spotkać istoty duchowe i odwiedzić inne wymiary.

Na poziomie energetycznym szyszynka jest fizycznym przejawem szóstej czakry (Anja), i jest związana z prawdziwym potencjałem mistycznym, z postrzeganiem niefizycznej rzeczywistości oraz osiąganiem duchowej mądrości.

Ze względu na formę przypominającą sosnową szyszkę jest często utożsamiana właśnie z szyszką.

W rzeczywistości wiele religii i tradycji mistycznych na całym świecie akcentują szyszynkę przedstawiając ją poprzez symbol sosnowej szyszki:

Na przykład laska egipskiego boga Ozyrysa pokazuje dwie splecione ze sobą kobry, które spotykają się przy szyszce ( energia Kundalini wznosi się do trzeciego oka), również laska papieska posiada stożek, święte ruiny Angkor Wat w Kambodży mają stożkowe formy, i tak dalej.

Co powoduje blokadę szyszynki?

Ten organ stanowiący narzędzie do wizji, to pomost pomiędzy dwoma światami – fizycznym i metafizycznym. Pozwala mieć mistyczne i świadome doświadczenia podczas snów, które są istotne dla duchowego rozwoju. Twoja dusza przekazuje ci wiadomości, a szyszynka rozwinęła się jako antena, która ma je odbierać.

Jednak u większości ludzi szyszynka zostaje wyłączona, kiedy mają 12 lat.
Pewnie zauważyłaś, że wszystkie dzieci są z natury intuicyjne i duchowe, lecz tracą tę zdolność w miarę dorastania. Dlaczego?

Problemem jest zwapnienie szyszynki. Ten gruczoł to w rzeczywistości pojemnik napełniony wodą, co oznacza, że z wiekiem mogą w nim powstawać osady, ale powody tego mogą też tkwić gdzie indziej. Co dokładnie przyczynia się do tego wapnienia?

*Fluor w paście do zębów i wodzie
*Przetworzone śmieciowe jedzenie
*Lemoniada i inne napoje gazowane
*Ograniczone poglądy
*Brak duchowej praktyki.

Krok pierwszy: pożegnaj się z fluorem.

Fluor jest największym wrogiem twojej szyszynki! W bardzo małych ilościach jest nieszkodliwy – w rzeczywistości występuje w sposób naturalny w wodzie. Jednak fluor występujący w naszej wodzie z kranu i w pastach do zębów nie jest fluorem naturalnym, a jego ilości zdecydowanie przekraczają granice bezpieczeństwa.

Szyszynka gromadzi fluor, dlatego ma najwyższy stopień jego kumulacji w porównaniu z innymi częściami ciała i to jest główna przyczyna jej zwapnienia.

70% wody udostępnianej w USA jest fluorowana (dziś ma to miejsce również w większości krajów Europy). Powiedziano nam, że fluor jest bezpieczny i że zapobiega próchnicy, lecz to jest kłamstwo. Badania wykazują, że nie ma różnicy pomiędzy stanem uzębienia ludności w krajach, gdzie woda jest poddawana fluoryzacji, a tymi, gdzie nie jest. A co do bezpieczeństwa... każdego roku w ośrodkach kontroli zatruć w USA notuje się około20 000 ostrych zatruć pokarmowych z powodu używania pasty do zębów. Z tego względu na wszystkich tubkach pasty do zębów ze związkami fluoru pojawiło się ostrzeżenie, aby unikać przypadkowego połknięcia – to jest znana trucizna. W rzeczywistości jeszcze do niedawna stosowano fluor jako aktywny składnik trutki na szczury.

Nie będę komentować powodów, dla których rząd USA (i rządy innych krajów) zdecydował, że nasza woda, pożywienie i pasty do zębów mają być wzbogacane fluorem – wyciągnijcie własne wnioski.

Ale, czy kto w to wierzy czy nie, fluor jest toksyczny i niszczy nasz najważniejszy organ duchowy. Jeśli ktoś chce poszerzyć swą wiedzę na ten temat, może obejrzeć film dokumentalny „“DMT: The Spirit Molecule”, w którym jest wyjaśnione, dlaczego ludzie mający doświadczenia duchowe nie są wygodni dla klasy rządzącej.

Więc najważniejsze, co trzeba zrobić, aby aktywować szyszynkę, to nie przyjmować fluoru.

*Używaj tylko past naturalnych, bez fluoru i zrezygnuj z zabiegów fluoryzacji u dentysty.
*Pij wodę oczyszczoną lub przefiltrowaną i pamiętaj: woda w butelkach tez może być fluoryzowana.
*Jedz swieże bio – produkty – im bardziej przetworzone jedzenie, tym więcej zawiera fluoru.
*Zrezygnuj przetworzonych napojów jak lemoniada, napoje owocowe,napoje instant i napoje dla sportowców.
*Nie używaj patelni z powłoką nieprzywierającą, one podwyższają poziom fluoru w potrawach.
*Pij wino ekologiczne. Dowiedziono, że wino (przede wszystkim czerwone) pite z umiarem jest dobre, ale z powodu intensywnego używania pestycydów na amerykańskich winnicach, wina tam wyprodukowane są głównym źródłem fluoru.
*Unikaj wszelkiego rodzaju przetworów mięsnych (n.p. puszki z kurczaka, nuggetsy) – proces mechanicznego obrabiania również zanieczyszcza mięso fluorem. *Pij herbatę, która powstała z młodych listków (n.p. białą) lub yerba mate – herbatę z Ameryki Południowej.
*Unikaj wapnia jako suplementu diety, ponieważ nie wbudowuje się w kości tylko zaczopowuje narządy, szczególnie szyszynkę.

Krok drugi: eliminacja odpadów

Oczyszczanie jest kolejnym ważnym krokiem w aktywacji szyszynki. Oznacza to potrzebę usunięcia fluoru, który przez lata już został nagromadzony w organizmie.

- Owoc lub pasta z tamaryndowca. Niedawno słuchałem wykładu, w którym ktoś stwierdził, że najlepszym sposobem na odwapnienie szyszynki jest spożywanie pasty z tamaryndowca. Więc zacząłem to badać. Okazało się, że to prawda. Ostatnie badania wykazały, że tamaryndowiec jest bardzo skuteczny w usuwaniu fluoru z organizmu, może nawet mobilizować fluor odłożony w kościach. Jest wtedy wydalany z moczem.
- Boraks (bor) jest kolejnym znanym środkiem usuwającym fluor. Należy rozpuścić łyżeczkę boraksu w litrze wody. Taki napój można później przyjmować w niewielkich porcjach w ciągu dnia.
- Dla naszego fizycznego i duchowego dobrego samopoczucia bardzo ważne znaczenie ma oczyszczenie wątroby. Dobrze przeprowadzone oczyszczenie może usunąć z organizmu metale ciężkie i liczne toksyny, włącznie z fluorem. Polecam wlew do okrężnicy lub jej płukanie z pomocą naparu kawy. Oczywiście to powinno być przeprowadzone po uprzednim oczyszczeniu jelit, inaczej toksyny utkną i wrócą do krwiobiegu.
- Sauna lub inne rytuały potu bardzo dobrze usuwają fluorki i inne toksyny przez skórę, ponieważ przenikają do potu. Podczas przeprowadzania tego zabiegu często przecieraj ciało, aby zapobiec wchłanianiu zwrotnemu i przy tym pij dużo wody. Nawodnienie jest bardzo ważne , kiedy wybierzesz taką metodę.

Krok trzeci: praktyki duchowe

Trzeci krok aktywacji stanowią praktyki duchowe. Niektórzy twierdzą, że jest to najważniejszy krok.

- Chociaż diety i utrzymanie ciała w zdrowiu odgrywają ważną rolę, nic nie zastąpi codziennych praktyk duchowych, które pobudzają naturalne uzdrawianie i ćwiczą Ducha, aby doszedł do stanu spokoju i przygotował się na wyższe stany świadomości.

- Medytacja, medytacja, medytacja. Istnieje szereg form medytacji, z których możesz skorzystać, aby wzmocnić szyszynkę. Na przykład medytuj ze słowem „miłość”. Usiądź z prostymi plecami, zamknij oczy i włóż język pomiędzy zęby. Delikatnie przygryź czubek języka. Wibruj słowo „miłość” (love) przez zęby robiąc wydech z zaciśniętymi ustami.
- Oddychanie przez trzecie oko jest inną techniką, której możesz użyć, aby aktywować szyszynkę: wdychaj przez trzecie oko kolor roziskorzonego srebrnego światła, następnie wstrzymaj oddech wizualizując otoczenie szyszynki. Zobacz, jak wibruje wraz ze srebrnym światłem, zobacz jak wapienne osady wykruszają się i odpadają. Teraz wizualizuj szyszynkę jako promieniejący, wypełniony światłem organ. Ćwicz to około 15-20 minut dziennie. - Można też po prostu kierować świadomość do trzeciego oka, co jest skuteczne przy stymulacji szyszynki. Kiedy to robisz, może się pojawiać uczucie lekkiego nacisku w tej okolicy czoła, co jest dobrym znakiem. Po prostu kieruj swoją uwagę na to i zwracaj uwagę na odzew ze strony ciała i ducha. - Szyszynka może tez być aktywowana przej jogę Kundalini. Energia kundalini jest przedstawiana w postaci węża. Kundalini może wznieść się od czakry podstawy, u podstawy kręgosłupa, do czakry korony i jeszcze wyżej. Ideą tej formy jogi i medytacji jest stopniowa odbudowa struktury energetycznej, co pomaga w naturalny sposób aktywować czakry, jedną po drugiej.
- Możesz też użyć kamieni szlachetnych i kryształów. Kamienie szlachetne, które współpracują z czakrą trzeciego oka, to kamienie o barwie głęboko niebieskiej, na przykład lapis lazuli, szafir lub sodalit. Komunikuj się z kamieniem. Poproś go, aby pomógł ci się obudzić i uzdrowić szyszynkę. Aby wzmocnić jego działanie, możesz podczas medytacji trzymać go na czole.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz