O mnie


Mieszkam w Szczecinie. Ścieżkę świadomego rozwoju rozpoczęłam wiele lat temu od kursu Metody Silvy. Później studiowałam na Akademii Feng Shui i szkoliłam się na licznych kursach oraz warsztatach - w tym astrologii, kartomancji, channelingu i związanych z Aniołami Atlantydy. Swoją wiedzę postanowiłam wykorzystywać nie tylko dla własnego dobra. Chciałam też robić coś dla innych. Pewnie z tego powodu zaczęłam tłumaczyć teksty przekazywane przez Michała i Metatrona - chociaż dzisiaj wiem, że często przekazywali fałszywe informacje, jednak pozostawiam je na blogu, aby każdy mógł wyłuskać z nich to, co potrzebne. Czasem zdarza się też tekst przekazany przez inne istoty anielskie lub duchy Natury. Obecnie tłumacze felietony Lisy Renee, które uważam za ważne i aktualne, ze względu na wskazówki i porady podawane na końcu tekstów. Wydawnictwo "Loka" wydaje te felietony na bieżąco oraz "Słownik wznoszenia" - w kilku tomach.

Oprócz tłumaczenia tekstów zajmuję się:
- doradztwem w sprawach życiowych z pomocą kart różnego typu,
- astrologią - interpretuję horoskopy urodzeniowe,
- jestem również konsultantką feng shui domów i ogrodów,
- korzystam z pomocy minerałów, na osobiste życzenie również je programuję,
- w razie potrzeby doradzam odpowiednie terapie zielarskie.
Swoją wiedzę wykorzystuję też tworząc z zapałem – i pomocą istot Natury – mój własny ogród. Elfy przynoszą mi do niego potrzebne rośliny lecznicze, które przyjmuję z wdzięcznością.

Krocząc ścieżką rozwoju napisałam dwie książki: Pierwsza „Z aniołami przez życie” została wydana przez Wydawnictwo „Astrum” i opowiada, jak wieść mądre oraz szczęśliwe życie, włączając w nie siły anielskie.
Druga, jeszcze nie wydana, ukazuje - na moim przykładzie – wędrówkę przez 7 promieni tego Układu Słonecznego i 5 promieni kosmicznych, wraz z mistrzami, którzy doświadczyli ascendencji, omawiając ich zakresy działania – z ćwiczeniami medytacyjnymi. 


Kontakt:

e-mail: tessea@o2.pl