O mnie


Mieszkam w Szczecinie. Ścieżkę świadomego rozwoju rozpoczęłam wiele lat temu od kursu Metody Silvy. Później studiowałam na Akademii Feng Shui i szkoliłam się na licznych kursach oraz warsztatach - w tym astrologii, kartomancji, channelingu i związanych z Aniołami Atlantydy. Swoją wiedzę postanowiłam wykorzystywać nie tylko dla własnego dobra. Chciałam też robić coś dla innych. Pewnie z tego powodu archaniołowie - Michał i Metatron - obdarzyli mnie zaufaniem i wybrali do tłumaczenia ich przekazów. Czasem zdarza się też tekst przekazany przez inne istoty anielskie lub duchy Natury.

Oprócz tłumaczenia tekstów zajmuję się:
- doradztwem w sprawach życiowych z pomocą kart anielskich i klasycznych,
- astrologią - interpretuję horoskopy urodzeniowe,
- sporządzam też, może mniej znane lecz równie interesujące, horoskopy anielskie,
- jestem również konsultantką feng shui domów i ogrodów,
- korzystam z pomocy minerałów, na osobiste życzenie również je programuję,
- w razie potrzeby doradzam odpowiednie terapie zielarskie.
Swoją wiedzę wykorzystuję też tworząc z zapałem – i pomocą istot Natury – mój własny ogród. Elfy przynoszą mi do niego potrzebne rośliny lecznicze, które przyjmuję z wdzięcznością.

Krocząc ścieżką rozwoju napisałam dwie książki: Pierwsza „Z aniołami przez życie” została wydana przez Wydawnictwo „Astrum” i opowiada, jak wieść mądre oraz szczęśliwe życie, włączając w nie siły anielskie.
Druga, jeszcze nie wydana, ukazuje - na moim przykładzie – wędrówkę przez 7 promieni tego Układu Słonecznego i 5 promieni kosmicznych, wraz z mistrzami, którzy doświadczyli ascendencji, omawiając ich zakresy działania – z ćwiczeniami medytacyjnymi.

Od młodości inną moją pasją była starożytna Atlantyda. Początkowo interesowały mnie tylko książki fabularne, jednak kiedy przeżyłam serię snów dotyczących traumy i exodusu Atlantydy, obudziły się wspomnienia mojej atlantydzkiej historii i zajęłam się też jej duchową stroną oraz przepracowaniem bólu spowodowanego utraceniem tamtego dziedzictwa. U niektórych ten ból związany był z byciem wykorzystywanym i poniżanym do granic możliwości. To mógłby być temat na kolejną książkę...


Kontakt:
telefon: 48 606 894 543
e-mail: tessea@o2.pl