sobota, 14 marca 2015

LISA RENEE - MODLITWY O POKÓJ NA ŚWIECIE

Poniższe modlitwy mogą nie z każdym do końca współbrzmieć, jednak myślę, że można je modyfikować według własnego uznania, lecz jednak warto w tych dniach robić coś dobrego dla siebie i innych. Również dla naszej planety i ludzkości. Każdy powinien zastosować przy tym ochronę w znanej sobie formie, lepiej nie eksperymentować z nieznanymi metodami. Aspekty między planetami (bardzo silne) wspomogą dzień resetu 17 marca, który szczególnie polecam, między innymi, do tej pracy https://krystal28.wordpress.com/2015/03/10/dzien-wewnetrznego-resetu-17-marca-2015/

EnergeticSynthesis.com

Droga Rodzino w ascendencji,

W niektórych okresach czasu pojawiają się w polu czasu sekwencje, które wpływają na pakiet instrukcji w zbiorowych polach energii (świadomości) na planecie. Kiedy połączymy się jako grupa, nasze świadomości kumulują dodatkową moc, która może być zgromadzona i zastosowana w celu przysłużenia się Ziemi, jak również najwyższemu wyrazowi duchowej istoty.

Tak więc, mamy przemożną intencję pracy nad rozproszeniem programu Armagedonu - jak wojny, zarazy i lęk przed kataklizmem, lub wiele innych programów strachu, które można by wymieniać, ponieważ są one podobne do programów kontroli umysłu stosowanych na Ziemi w celu stłumienia świadomości. Jeśli zostaniesz poprowadzony, aby wziąć udział w pracy grupowej, to znaczy że masz moc, aby poświęcić swoje modlitwy i intencje konkretnej kwestii, jak: przyjaciele i rodzina, grupa ludzi (na przykład dzieci), lub problematyczne rejony kraju, królestwo Ziemi (roślin i zwierząt), jeśli czujesz z tym bezpośrednie połączenie. Będziesz w stanie bezpośrednio skierować siły Boskich strażników do tych osób, miejsc lub pozycji na planecie.

W tych czasach zaleca się, aby zbierały się grupy świadomych ludzi, którzy posłużą pomocą ludzkości, dla globalnego pokoju i wolności.

My kierujemy nasze grupowe modlitwy na Bliski Wschód, w rejon 10-tych gwiezdnych wrót znajdujących się na sieci Złotego Orła, które są pod silnym wpływem wojny, ludobójstwa i szalejących programów zabijania, z tendencją do rozprzestrzeniania się po innych częściach świata. Te obszary Bliskiego Wschodu mają też związek z powstaniami w Egipcie, Syrii, Iraku oraz z Izraelem (tu chodzi o 2-gie gwiezdne wrota do świata wewnętrznego). Miejsca w polu energetycznym planety, w których istnieją uszkodzenia, to obszary konfliktów religijnych, które są najbardziej narażone na tego typu ataki nienawiści. Te osłabione miejsca na planetarnej sieci są narażone na namnażanie programów Armagedonu (911).

W Stanach Zjednoczonych najbardziej czułe miejsce związane z obecnym kryzysem wojennym w Syrii związanym z użyciem broni chemicznej jest północno – wschodnie wybrzeże Ameryki Północnej. Modlimy się o siłę, wytrzymałość i ochronę dla ludzi żyjących tam oraz na Bliskim Wschodzie i w innych słabszych rejonach, gdzie może być użyte oprogramowanie Armagedonu.

(Aby zobaczyć orientacyjne wskazówki dotyczące słabych obszarów, nakreśl linię prostą z Iraku i Iranu na zachód i poprowadź ją wzdłuż równika, a dojdziesz do wschodniego wybrzeża Ameryki i do Japonii, jako części tych osłabionych rejonów).

Modlitwa otwarcia

Umiłowany Boże, nasza zjednoczona rodzino, otwórz wszystkie kanały Światła, oczyść wszystkie włókna Światła, aby były w pełni połączone i współbrzmiały z żywymi kodami Światła.

Wzywamy naszą grupę awatara Boskiej Jaźni, siły Boskiej Straży, rodziny Kryształu Aurora i grupę strażników mentorów, którzy są dostrojeni do misji prawa Jedni, aby współpracować na najwyższym poziomie (mocy) zamieniając Boskie nieskończone Światło, miłość i moc w boski prawdziwy porządek i harmonię.

[Wykonaj szybkie połączenia aby wzmocnić 12-to wymiarowy węzeł (centrum) (patrz techniki 12 wymiarowe)].

Niech ta przestrzeń będzie święta w imię Boga, poświęcamy ją służbie Źródła Światła Jedności.

Podłączenie do wewnętrznego rdzenia:
a/Zadeklaruj ze swojego serca zamiar rozwiązania problemów odkładając na bok ego, aby służyć Bogu i Jedności.
b/Oświadczenie intencji: oświadczam, że służę mojemu Źródłu. Zobowiązuję się służyć z najwyższą mocą, całą sobą i bezgranicznie, jestem istotą boską, jestem niezależna, jestem wolna!
c/Aktywuj połączenie ze swoim wewnętrznym duchem i rdzeniem podstawy tarczy (12D pola węzła wraz z dolnymi i górnymi pokrywami).
d/Z poziomu 12D węzła (centrum), stwórz intencję połączenia węzła (centrum) ze zjednoczoną inteligencją lub Kryształową Gwiazdą.
e/Końcowy test z 12D tarczą - przesuń ją na zewnątrz z wirującym światłem wraz z dekretem: zaszyfrowuję moją tarczę ochronną z triadą GSF „Jestem istotą, boską, jestem istotą niezależną, jestem wolna!”

Zamknij na chwilę oczy i skieruj uwagę na osobisty platynowo – biały słup światła, osobistą tarczę. Stale pozostawaj w osobistej osłonie. Wyraź życzenie, aby zobaczyć siebie wypełnioną 12-wymiarowym płynnym światłem, zacznij widzieć kolory tęczy Aurory oscylujące wewnątrz twojej osłony, zobacz swoją linkę zasilania energią wciąż podłączoną do serca Matki, Akwamarynowych Wrót w centrum wszechświata. Spędź kilka chwil skupiając się na tym uczuciu, a światło niech wypełnia Twoje ciało. Poczuj swoją stabilność i odżywienie własnym wewnętrznym źródłem światła, emanującym falami z z twojego punktu ciszy.

W głowie lub głośno, tak jak Ci wygodniej, powtórz tę komendę:

Jako zjednoczone i niezależne istoty ludzkie utworzyliśmy nasze grupowe pole intencyjne poświęcone Prawu Jedni i temu co zarządza Boskim planem. Nasze intencje wiążą się z naszą własną energetyczną niezależnością, która zobowiązuje nas do pełnienia tu dzisiaj boskiej misji, związanej z polem planetarnej świadomości. Łączymy naszą grupę z polem intencyjnym mocy praw przyrodzonych i sił inteligencji działających na Ziemi, i stwarzamy połączenie do kosmicznej świadomości Boga tu obecnej. Naszym celem jest być czystym kanałem dla utrzymującego w jedności i uosabiającego zarządzanie Źródła Boskiego Światła, z którego zostaliśmy powołani do reprezentowania całej ludzkości, aby stworzyć niepodległą przyszłość dla naszego gatunku i naszej planety. Zwracamy się do protoplastów naszej anielskiej rasy i kosmicznej inteligencji Boga z prośbą o bezpośrednią interwencję w naszym współtworzeniu, aby powstał otwór prowadzący nas do doświadczenia planu wyższej rzeczywistości, aby nasza planeta i jej królestwa doświadczyły wyzwolenia i pokoju. Kiedy dochodzimy do końca czasów, zamierzamy wpływać na pole planetarne z całego serca, umysłu, duszy i ciała, używając naszych wspólnych wysiłków zgodnie ze wskazówkami naszych Boskich Jaźni. Apelujemy do naszego jedynego Źródła Światła, aby siły natury były wykorzystywane na tej ukochanej Ziemi w harmonii i pokoju.

Jako 12-wymiarowy awatar i Światło Boga, którym jestem, wybieram reprezentowanie wolności ludzi w suwerennej władzy Boga na Ziemi. Proszę, żeby te słowa i intencje reprezentowały wszystkie ludzkie istoty, które nie są w stanie powiedzieć, że pragną wolności i życia na Ziemi w pokoju.

Dla każdego z osobna i dla wszystkich anuluję wszystkie umowy i / lub kontrakty, które zostały zawarte z jakimkolwiek podmiotem, istotą, przewodnikiem, w tej linii czasu lub w każdej rzeczywistości, które wykorzystują programy Armagedonu na Ziemi, aby zaszkodzić ludzkości. Usuwam wszystkie fałszywe matryce, sterowniki, implanty lub iluzje, które mogłyby zasłaniać mój najwyższy Boski cel i misję duszy, z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Dodatkowo deklaruję, że unieważniam wszystkie takie umowy i to ma być nieodwołalne oraz trwałe we wszystkich przedziałach czasowych i rzeczywistościach zgodnie z Boską wolą. Wybieram doskonałość bycia w wiecznym Świetle i reprezentuję pełną niezależność, wolność i pokój dla wszystkich ludzi na tej planecie. Tak jak teraz odbieram ten prezent w Boskim majestacie i w imię Chrystusa, podzielę się tym darem ze WSZYSTKIMI. Wszystko jest jednią ze Światłem. JA JESTEM JEDNIĄ.

Ukochany Boże, uwolnij ludzkość na osi czasu z „Armagedonu, ludobójstwa i zniewolenia”. Żądam, aby na tej ukochanej Ziemi zostały przywrócone naturalne prawa Boskie, świadomość jedności w Chrystusie. Niech upadną i zaprzestaną funkcjonować oprogramowania Armagedonu we wszystkich liniach czasu związanych z programem „Armagedonu, ludobójstwa i zniewolenia”.

W punkcie zerowym pola i świadomości jedności, nakazuję i odzyskuję doskonałość z jednego Źródła Światła dla całej rasy ludzkiej i Ziemi. Jako reprezentant strażników – oczyszczam wszystkie rodowe lub miazmatyczne zapisy, od holograficznego zapisu ludzkości, przez historię jej pochodzenia, po zapisy planetarne łączące ją z interfejsem pamięci komórkowej. Przywracam zapis Boskiego planu na wszystkich poziomach naszych ludzkich rodzin, aby zjednoczyły się w wibracjach prawdy, wyzwolenia, niezależności i wolności, TERAZ.

Ukochany Ojcze i Matko Stwórco, nasze rodziny w Chrystusie, w Kryształowej Gwieździe:

Wysyłamy nasze płynące z głębi serca modlitwy w imieniu naszej społeczności, wszystkich naszych rodzin, które odczuwają przerażenie, ból, choroby, uczucie lęku przed nieznanym. Nasza Matko, nasz prawdziwy rodzicu w miłości, proszę, aby znów nastało poczucie komfortu w naszej rodzinie, w osobach z naszego społeczeństwa, które czują ból lub strach w ciałach, w umysłach, emocjach i duchu. Prosimy Matkę o wzmocnienie i powielenie w naszej społeczności filarów łuku bramy tranzytowej dla wszystkich energii oraz istnień kierowanych do i przez kryształową strażniczą gwiazdę. Prosimy Ojca o prawdziwego i łaskawego chrystusowego króla, który zastąpi fałszywego króla tyranii. Ukochany Ojcze, proszę o ożywienie chrystusowego serca we wszystkich mężczyznach, proszę o wskrzeszenie rodziny Michała - męskiej zasady Chrystusa, aby przywrócić na Ziemi pokój. Proszę o zakończenie wojny przeciw ludowi Ziemi prowadzonej podstępnie przez fałszywych królów sponsorowanych przez Oriona i reptiliański patriarchat. Proszę o przywrócenie spokojnych i kochających serc posiadających mądrość świętego Ojca, o podjęcie pełnych miłości działań na rzecz Ziemi, jej ludzi i jej królestw. Proszę o objawienie prawdy i ścieżki Światła w sercach mężczyzn. Proszę o uwolnienie Ziemi od zniewolenia i oszustw fałszywych królów oraz o wzniecenie chwały Boskiego obrazu w sercach mężczyzn.

Utrzymujmy w sercach miłująca modlitwę za wszystkich, którzy w naszej społeczności mają być ze sobą zjednoczeni poprzez pokój, miłość, by dzięki naszym intencjom, myślom, emocjom i zachowaniu poznali braterstwo i przyjaźń. Obyśmy wszyscy zamierzali zwiększyć naszą dobroć i czystość wypływającą z naszych kochających serc. Proszę, rozszerzcie waszą miłość na waszych braci i siostry w tym społeczeństwie, aby mogli zostać podniesieni na duchu i żyli w pokoju, miłości, szczęściu i wszelakim bogactwie.

Ukochany Boże, proszę dodaj otuchy ludom Ziemi. Doprowadź społeczności do miłości, w modlitwie do kochających aspektów Boga i pomóż im właściwie dbać o siebie nawzajem i o innych.

Pozwól nam, abyśmy dzisiaj byli silni, niezwyciężeni i wiecznego ducha. Niech błogosławieństwa i dobroć rozkwitną w tych transformujących czasach, w których wiele osób czuje strach, ból i smutek.

Dziękuję Boże. Dziękuję Boże. Dziękuje Boże! I tak już jest. KOCHAM CIĘ!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz