sobota, 4 kwietnia 2015

LISA RENEE - NEUTRALIZACJA NEGATYWNYCH WPŁYWÓW

Oryginalny tekst: EnergeticSynthesis.com
tłumaczenie: Teresa Serafinowska

Zastosuj poniższe antidotum, aby zdrowo żyć:

Empatia i współczucie: Uświadom sobie połączenie ze strumieniem życia i współczucie dla innych, którzy doznają bólu, gdyż rozumiejąc to, możesz odnieść się do zmysłów i emocji. Troszcz się o to, co dzieje się z Życiem - czy to z Ziemią, czy z istotami ludzkimi, zwierzętami, naturą, roślinami lub drzewami. Zdaj sobie sprawę, że jesteś częścią czegoś wielkiego i miej życzliwość dla siebie oraz innych - w tym końcowym cyklu jest to dla wielu osób wielkie wyzwanie. Rozumiejąc to, nie pozwolisz czynić umyślnych szkód czy doświadczać cierpień w swojej sferze wpływów.

Otwartość psychiczna: Możesz rozważać wiele różnych sposobów bycia, myślenia i filozofii życia bez poczucia zagrożenia lub defensywy czy sarkazmu. Kiedy tak czynisz, wchodzisz w stan nieosądzania. Pożądane byłoby pozyskiwanie nowych możliwości uczenia się i wspierania ich u innych. Elastyczność mentalna rozwija inteligencję i pomaga rozwiązywać problemy w sposób twórczy, zaś wymiana pomysłów przynosi korzyści wszystkim zainteresowanym stronom. Mentalna otwartość umożliwia rozwój intuicyjny i większą percepcję sensoryczną.

Stabilność emocjonalna: Stany emocjonalne możesz traktować jako ulotne. Możesz wybrać i potraktować emocje jak szerokie spektrum kolorów pięknego obrazu. Przeżywając ból czy radość można docenić fakt, że mamy uczucia, zmysły i szerokie pasmo emocji. Kiedy czujesz ból czy rozczarowanie, nie musisz chłostać się czy krzywdzić innych. Jeśli masz tę świadomość, możesz odczuwać emocje bez nadmiernego utożsamiania się z tym stanem. Dzięki równowadze emocjonalnej i duchowemu zdrowiu nie dopuścimy, aby zawładnęła nami i trzymała nas w szponach emocjonalnego nałogu jakakolwiek uzależniająca substancja / sytuacja (narkotyk, jedzenie, seks, zakupoholizm).

Odpowiedzialność: Ponosisz odpowiedzialność za czyny, wypowiadane słowa, zobowiązania oraz energię. Jesteś osobą szczerą, rzeczową i rzetelną, zobowiązujesz się jedynie do tego, co jest w zasięgu Twoich możliwości. Masz świadomość tego, że Twoja mowa ma wpływ na innych. Przyznajesz się do wszystkiego, co nosi piętno Twojej energii. Produktem ubocznym energetycznej odpowiedzialności jest jakość tego, co tworzysz.

Uczciwość: Zobowiązując się do emocjonalnej klarowności masz możliwość okazywania szczerości wobec siebie i wobec innych, bycia uczciwym w każdych warunkach rzeczywistości. Każdą okoliczność uważaj za tak neutralną i nieszkodliwą, jak to możliwe. Wiedz, że uczciwość jest prawdziwą ścieżką jedności z Bogiem, prowadzącą ku duchowej dojrzałości i wolności.

Niezależność: Panująca nad sobą i duchowo zmotywowana osoba musi zbudować silny fundament pod duchową tożsamością, by stać pewnie w obliczu życiowych decyzji i wyborów. Osoba niezależna nie musi nikim manipulować ani kontrolować innych. Taka jednostka ma zdolność do podejmowania mądrych, nie wymuszonych decyzji. Kiedy żyje się w zgodzie z Boską wolą i kiedy się jej służy, źródłem wiedzy i wzrostu do duchowej niezależności jest Boskie Źródło. Bóg jest Twoim partnerem w miłości i rodzicem w życiu.

Ocena rzeczywistości: Jeśli możesz właściwie oceniać obecne warunki i środowisko w celu dokonywania świadomych wyborów, nie musisz kontrolować wyników ani angażować się w konflikty siłowe. Warunki rozpoznaje się na podstawie rezonansu wewnętrznego a nie zewnętrznego osądu lub akceptacji zbiorowej. W kontekście duchowym podpis energetyczny czuje się / odczytuje się w celu porównania inteligentnej informacji z zewnętrznymi okolicznościami, tak aby można było podjąć uzasadnioną decyzję.

Współpraca: Dostrzeż współzależność pomiędzy wszystkimi żywymi istotami a pragnieniem współpracy między grupami oraz wszystkimi żywymi systemami. Współpraca jest cenna, ponieważ łączy wszystko w energetycznie korzystnym systemie wymiany, tworząc system holistyczny. Współpraca jest czymś naturalnym, co dostosowuje i synchronizuje grupy w prosty, zorganizowany we właściwy sobie sposób, będący źródłem duchowej misji czy filozofii humanitarnej. Zunifikowana współpraca jest skuteczna tylko w środowisku, w którym panuje uczciwość, przejrzystość, gdzie interes własny jest uwznioślany do troski o interes grupy. Grupowe zaufanie i takie same więzi mogą być tworzone przez zaangażowanie oparte na czystym sercu i nieosądzaniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz