niedziela, 27 grudnia 2015

ISTOTY ŻYWIOŁÓW / ELEMENTALE mówią przez Suzanne Lie 8.10.2015

oryginalny tekst
tłumaczenie Teresa Serafinowska

My nimfy wodne / undyny - żywiołaki wody - cieszymy się, że możemy rozmawiać z naszymi ludźmi. Mówimy „nasi” ludzie, ponieważ wasze ziemskie ciała wypełnia również nasz żywioł wody. Wiemy, że nasza praca jest bardzo ważna, ponieważ woda jest największym elementem ciała Gai. Jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że powinni starać się, aby było ono klarowne i czyste.

Nasze wielkie oceany i szlaki wodne były kiedyś czyste i nietknięte. W naszych wodach było mnóstwo życia, które ludzi i zwierzęta, a nawet inne stworzenia, które wyszły z wody, aby się rozmnożyć, zasilało czymś więcej niż tylko czystą wodą.

Teraz wiele naszych wód jest zanieczyszczonych i bez życia. Nie musimy opowiadać o naszym cierpieniu, ponieważ wiemy, że zdajecie sobie z tego sprawę. Tyle że czujemy głęboki smutek, co daje tendencję do zaburzania naszej pracy związanej ze zmianami. Ludzie używają wody aby oczyścić swoje ciała, domy, samochody, ubrania i wiele innych elementów życia. Dlaczego nie utrzymujecie w czystości swoich wód? Wydaje się, jakbyśmy pracowali tak ciężko, jak to możliwe tylko po to, by ludzie mogli spowodować kolejną katastrofę, która zniszczy nasze wody. W związku z tym zwracamy się z prośbą do naszych ludzi, aby przyłączyli się do nas w celu oczyszczenia naszych wodnych szlaków i chronili nasz wodny świat.

Znamy te kochane serca, które postanowiły nas wspierać, wiemy też, że są inni, nieliczni, którzy te wielkie zasoby niszczą. Żywiołaki wody przepływają również ich ciała. Ponadto również oni piją regularnie nasze święte płyny. Gdyby mogli wysłać miłość wodzie którą piją, znacząco zwiększyli by swoją zdrowotność.

Woda jest szablonem dla życia i jest odbiornikiem emocji oraz myśli. Jeśli pijesz wodę, kiedy jesteś zły, przestraszony czy smutny, to uszkadzasz wodę, którą pijesz. Z drugiej strony, jeśli dajesz sobie chwilę i napełniasz wodę energią miłości zanim ją wypijesz, naprawdę wysyłasz jej fizycznie miłość. Ponadto, kiedy wysyłasz do wody, którą wypijesz, dwie rzeczy – bezwarunkową miłość i wielowymiarowe światło, znacznie przyspieszasz proces wznoszenia.

Ponieważ na ciele Ziemi istnieje więcej form wody takich jak twoja, możesz bardzo pomóc, kiedy wszystkie formy wody pobłogosławisz światłem i miłością w celu planetarnego wzniesienia. Samo błogosławieństwo mocno przyczyni się do podniesienia częstotliwości molekuł wody

Żywiołaki postrzegają ten świat czy wasze zachowanie w inny sposób niż wy. My undyny traktujemy wodę jako siłę dla wszelkiego życia. Widzimy jak nasze deszcze utrzymują królestwo roślin w zdrowiu i płodności. Widzimy jak nasza woda rozpuszcza smog na niebie i brud z podłogi, oczyszcza samochody oraz domy.

Nasze wody były ogromnymi płynącymi autostradami, którymi podróżowaliście od tysiącleci. Widzimy, że wody służą ludzkości na wiele sposobów, ale nie widzimy, żeby ludzkość posłużyła równowadze i wodzie.

Z drugiej strony rozpoznajemy, że wiele osób na tyle poszerzyło swoją świadomość, aby dostrzegać siły życiowe, które kiedyś były brane za „rzeczy”. Zaczynają sobie przypominać, że Ziemia jest istotą czującą. Podczas rozszerzania świadomości każdego człowieka, ludzkość coraz bardziej poznaje rzeczywistość.

Podobnie jak zmienia się nasza percepcja rzeczywistości, kiedy zestrajamy się z powolną częstotliwością lodu lub z szybkim tempem płynącej rzeczki, tak zmienia się i wasze postrzeganie, kiedy nie jesteście już zamrożeni w strukturze powiązanej z czasem ziemi 3D.

W miarę jak twój umysł się poszerza, do twojej świadomości napływają nowe pomysły. Te nowe pomysły mogą płynąć coraz szybciej, aż osiągną masę krytyczną. Później następuje ich przejawienie. W ten sam sposób ludzie poszerzają swoją świadomość z zamrożenia do zapomnienia w strumieniu przemian do strumienia częstotliwości, która nie jest już połączona z kształtem i formą.

Ludzka świadomość, która w snach często jest przedstawiana w symbolicznej postaci wody, rozciąga się poza ciało fizyczne i jest gotowa wybuchnąć, aby swobodnie połączyć się z życiem. Kiedy zaczynacie płynąć poza swoimi dotychczasowymi ograniczeniami, uwalniacie się od licznych iluzji, które nękały was podczas niezliczonych wcieleń.

Kiedy twoja świadomość znów jest wolna, może sobie przypomnieć własną istotę, która jest tak bezkształtna jak nasz nurt. Przypomnicie sobie również, że ślubowaliście chronić życie we wszystkich formach. Kiedy powrócicie do do wyższej formy swojej Jaźni, powróci wasza potężna moc stwórcza, i będziecie brać aktywny udział w tworzeniu nowej Ziemi.

Kochani ludzie, wasza forma została stworzona z tych samych elementów, z jakich powstała Ziemia. W rzeczywistości nasze żywiołaki przepływają przez was tak samo jak przepływają przez Ziemię. A więc jesteście dewami, które przyciągają do jednego ciała wszystkie nasze niezliczone cząstki. Z tą świadomością waszych przyrodzonych mocy rozpoznacie swój wyższy cel i przypomnicie sobie, że jesteście tutaj, aby towarzyszyć mieszkańcom Ziemi. Jesteście STWÓRCAMI w działaniu. GAJA jest stwórcą w działaniu. Elohimy, dewy i żywiołaki są stwórcami w działaniu. Jeśli szanujesz to, co tworzysz, kochasz i doceniasz, możesz zakończyć ten cykl tworzenia i szykować się na rozpoczęcia nowego cyklu.

Ujrzycie ŻYCIE we WSZYSTKIM CO JEST, i będziecie świadomi, że odciskacie na życiu swoje piętno. Kiedy przesuniecie się do wyższej świadomości, zobaczycie rzeczywistość o wyższych częstotliwościach, strumień płynący do i przez całe życie, aby zjednoczyć się z JEDNYM życiem oraz z naszą JEDNĄ planetą.

Żywiołaki

W waszych ziemskich naczyniach są osadzone wszystkie składniki mnie, planety, tak jak wszystkie składniki waszych członków Nadduszy, którzy wybrali bycie istotami jedno-, dwu i czterowymiarowymi. Wasze jedno- i dwuwymiarowe Jaźnie żyją w jedności z planetą, ponieważ te elementy waszego i mojego ciała nie są na tyle „rozwinięte”, aby rozumieć oddzielenie od trzeciego wymiaru. To przez ich jedność komunikują się ze stworzeniami czterowymiarowymi, moimi żywiołakami ziemi, powietrza, ognia i wody.

Podobnie jak niektóre nasze Naddusze wybrały bycie istotami jedno- lub dwuwymiarowymi, inne Naddusze wybrały czwarty wymiar. W przeciwieństwie do jedno- i dwuwymiarowych, czterowymiarowe istoty mają pewne poczucie indywidualności, jednak mają też silne poczucie jedności, które utrzymuje je w stałej łączności ze sobą jak również ze wszystkimi niżej wymiarowymi bytami. Czterowymiarowi, którzy są najbardziej połączeni z waszym życiem codziennym to żywiołaki. Jedno- i dwuwymiarowe żywioły Ziemi, powietrza, ognia i wody są ożywiane przez Ducha / pranę czterowymiarowych istot żywiołów. Żywiołaki dzielą swoją życiodajną duchową esencję z tymi żywiołami, podobnie jak twoja dusza dzieli swoja duchową esencję z twoim trójwymiarowym ziemskim naczyniem.

Wy, ludzki wyraz naszej Nadduszy, macie żywiołaki w swoich ciałach fizycznych podobnie jak ma je moje ciało planetarne. Jesteście mikrokosmosem mnie, Gai. W waszej opartej na węglu materii macie żywioł / żywiołaka ziemi – gnomy. W fizycznych płynach jest element wody / żywiołaki wody – undyny. W przestrzeni i powietrzu w waszych ciałach macie żywiołaki powietrza – sylfidy. Wreszcie w aktywności neuronalnej i kundalini macie zawarty element / żywioł ognia w postaci salamandrów.

Ponieważ żywiołaki są istotami czterowymiarowymi, nie stosują się do zasad trójwymiarowej separacji. Każde doświadczenie jednych żywiołaków jest niezwłocznie udostępniane innym żywiołom. W rzeczywistości wszystkie cztery grupy żywiołaków pracujące wewnątrz i na zewnątrz waszych ciał, są ze sobą skoordynowane. W wewnętrznej rzeczywistości waszych fizycznych ciał wasze myśli i emocje stymulują wszystkie żywiołaki, które z kolei stymulują wszystkie żywiołaki znajdujące się na zewnątrz. W ten sposób żywiołaki wewnątrz waszych fizycznych ciał i aur żyją w ciągłej jedności z żywiołakami znajdującymi się w moim ciele planetarnym i atmosferze.

Elementale wody – undyny / wodniki

Woda jest związana z emocjami a powietrze z myślami. Wasze wodne żywiołaki – undyny, regulują wasze fizyczne płyny, krew i krążenie krwi jest związane z sercem. Jeśli serce nie pracuje, umierasz. Tak więc jeśli serce nie funkcjonuje, doświadczasz poczucia strachu przed śmiercią. Z drugiej strony emocja miłości również jest związana z sercem. To jest możliwe, gdyż twoje serce jest też domem twojej duszy / Jaźni, gdzie odczuwa się bezwarunkową miłość. Ponieważ wszystkie emocje są pewnymi oktawami polaryzacji 3D emocji dobrych / miłujących oraz złych / związanych z lękami, służą twemu sercu a ostatecznie undynom – żywiołakom wody jako dystrybutorom tych emocji.

Wasze emocje są podstawą waszej świadomości, ponieważ reprezentują zdolność odczuwania, świadomość siebie. Kiedy się rodziliście, Jaźń była związana z duszą. Kiedy przechodziliście przez proces dorastania, stawaliście się coraz bardziej świadomi ego i ciała. W końcu Jaźń związała się z jaźnią ego.

W miarę poszerzania świadomości możesz, ku swemu szczęściu, rozpoznać swoje wewnętrzne przewodnictwo, świętego Ducha, aniołów i innych uczestników twego życia wewnętrznego. W końcu zaczniesz odzyskiwać świadomość własnej wyższej Jaźni, którą zaakceptujesz i zintegrujesz ze swoim ciałem fizycznym. Również twoje płyny mózgowo-rdzeniowe są elementem wody, dlatego podlegają żywiołakom wody – undynom. Płyn mózgowo–rdzeniowy przepływa pomiędzy mózgiem a czaszką, przez komory mózgu i wzdłuż kręgosłupa w górę pomiędzy nerwami oraz rdzeniem kręgowym w dół, aby uspokoić nerwy i ulżyć pierwotnym synapsom neuronów.

Elementale ognia – salamandry

Dzięki waszym żywiołakom wy, moi ludzie, działacie na planetę, pogodę i wszystkich ludzi, zwierzęta oraz rośliny, z którymi wchodzicie w interakcję. Na przykład wasze myśli są skutkiem aktywności neuronalnych, które inicjują i kończą wasze wewnętrzne żywiołaki ognia – salamandry. Ponieważ wasze wewnętrzne żywiołaki ognia pracują w porozumieniu z żywiołakami mojej planety, twoje osobiste myśli staja się moimi myślami za sprawą jedności, w której żyją wszystkie żywiołaki. Więc twoje myśli mają wpływ na wszystkie żywiołaki ognia mojej planety i moich stworzeń.

Dlatego, jeśli twoje myśli są klarowne i piękne, twoje wewnętrzne żywiołaki przyciągają inne żywiołaki, które również są klarowne i miłujące. Kiedy wybieracie pozytywne myślenie, wpływacie na swoje żywiołaki w pozytywny sposób, co stopniowo rozprzestrzenia się na żywiołaki ognia innych i całej planety. Fotony Słońca, które łączą się z żywiołakami ognia, mogą być łatwiej przyswajane przez planetę za waszym pośrednictwem, co uspokaja myśli innych, a wasze wewnętrzne żywiołaki dzielą się radosnym błogosławieństwem z ich wnętrzami.

Jednak jeśli wasze wewnętrzne myśli są smutne, złe lub przepełnione lękiem, wasz strach i dyskomfort przenosi to do waszego otoczenia. Wtedy przyciągacie innych, którzy cierpią lub stwarzacie w innych”złe odczucia”.Rośliny nie będą dla was rosnąć, zwierzęta będą przed wami uciekać lub będą was atakować, również na pogodę będziecie mieli destrukcyjny wpływ. Moja pogoda jest odpowiedzią na moich mieszkańców, ponieważ jestem zbiorczą sumą wszystkich moich stworzeń.

Elementale Ziemi – gnomy / karły

Wasze myśli są w rzeczywistości efektem współpracy pomiędzy waszymi żywiołakami Ziemi, które pracują z materią neuroprzekaźnków, enzymów i innych chemikaliów, powodując zmianę biegunowości, aby inicjować sygnały elektryczne i żywiołaki ognia, które zapalają neurony. W ten sposób nawet twoje myśli mają duży wpływ na żywiołaki Ziemi z twojego świata wewnętrznego i zewnętrznego. Jeśli twoje myśli są chaotyczne,obsesyjne lub poplątane, żywiołaki Ziemi mają trudności z ustabilizowaniem się. Ta osobista niestabilność dodatkowo powoduje to, że żywołaki Ziemi utrzymują niestabilność geologiczną.

Każdy twój krok ma wpływ na moje ciało planetarne. Planetarne żywiołaki Ziemi odbierają komunikat, które wysyła twój krok, a ten jest przenoszony na kolejnego człowieka lub zwierzę, które nadepnie na ślad twojej stopy. Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego tak wspaniale się czujecie, kiedy wędrujecie po dzikich terenach, spacerujecie po samotnej plaży czy głębokim śniegu? Powód jest taki, że podobne miejsca są czyste energetycznie i wasze elementale nie dostrajają się do innych. Dlatego tam łatwiej jest wibrować zgodnie z własną Jaźnią.

To doświadczenie jest również pochodną powiedzenia: „podążać śladami mistrza”.Mistrzowie to istoty ludzkie i nie-ludzkie, które osiągnęły mistrzostwo myśli oraz uczuć i w ten sposób opanowały swoje wewnętrzne żywioły i żywiołaki. Tacy mistrzowie świadomie pracują ze swoimi osobistymi i planetarnymi żywiołakami, jak również z wewnętrznymi żywiołakami innych, aby przekazać im głęboki, wewnętrzny pokój i żyć w stałej komunikacji z wielowymiarowa Jaźnią.

Żywiołaki Powietrza- sylfidy

Żywiołaki powietrza wspierają przepływ życiodajnego tlenu, który daje wam świadomość. Pierwszą rzeczą, jaka ma miejsce kiedy ktoś cierpi na niedobór tlenu, jest powodowanie dezorientacji w myśleniu aż do całkowitej utraty świadomości. Dlatego odpowiedni przepływ tlenu przez wasze systemy jest ważny dla jasnego myślenia. Z tego powodu żywioł powietrza ma związek z myślami. Żywiołaki powietrza – sylfidy, wspomagają wasze oddychanie.

Sylfidy – żywiołaki powietrza mieszają również wasze myśli z myślami świadomości jedności, które posiadają wszystkie żywiołaki. Z każdym wdechem odbierasz myśli innych a z każdym wydechem wysyłasz własne myśli do świata poprzez żywiołaki powietrza. Następnie twoje myśli wnikają do zbiorowej i planetarnej świadomości, aby oddziaływać na twoje codzienne doświadczenia i na codzienne doświadczenia innych.

Pozwól mi na wyjaśnienie różnicy pomiędzy świadomością zbiorową a planetarną. Zbiorowa świadomość jest połączoną świadomością wszystkich moich ludzi, natomiast świadomość planetarna jest połączoną świadomością wszystkich moich mieszkańców we wszystkich wymiarach. Dlatego planetarna świadomość jest bardziej rozbudowana niż zbiorowa świadomość ludzkości.

Sylfidy żyją w waszych aurach i ciągle wnoszą wasze wibracje do mojej aury, do atmosfery i stanu powietrza planety i nieba. Jeśli wasze myśli są ponure, ta energia jest przekazywana do atmosfery. Jeśli myślicie klarownie, to do ogólnej atmosfery dodajecie klarowność. Wszyscy wiecie, jak zmieniła się moja pogoda. Stało się tak głównie dlatego, że nasza planeta stała się czterowymiarowa. W związku z tym myśli i uczucia moich mieszkańców mają wpływ na rzeczywistość i ją zmieniają.

Tylko proszę, nie przestrasz się tych wyjaśnień, ponieważ one wnoszą też dużą dozę nadziei. Podczas gdy każdy z was, moi opiekunowie krain, osiąga mistrzostwo swoich własnych wewnętrznych żywiołakow, wasze wewnętrzne żywiołaki pomogą wam utrzymać rezonans mistrzostwa. Żywiołaki również są pomocne w przyczynianiu się do rezonansu mistrzostwa wewnętrznych żywiołaków innych i mojej planety. W ten sposób żywiołaki przysłużą się podwyższaniu wibracji swoich ludzi równocześnie podwyższając wibracje mojej planety i wszystkich moich mieszkańców.

Mistrzostwo uzyskujecie dzięki fizycznym żywiołakom waszych ciał, co wam umożliwia aktywne partnerstwo z waszymi wewnętrznymi żywiołakami i z żywiołakami mojej planety. Macie wrodzoną moc przywoływania swoich wewnętrznych żywiołaków, aby was wspierały w osiąganiu zdrowia i w przemianach, a także aby wspomagały w tym planetę. Czy teraz widzisz, jak naprawdę potężną istotą jesteś?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz