piątek, 15 maja 2015

POSIADANIE WOLNEJ DUSZY – Lisa Renee, kwiecień 2015 cz II

oryginalny tekst: www.isabeaux.net
tłumaczenie Teresa Serafinowska 


Świadome działanie

Całkowita suma nieświadomych skumulowanych wibracji myślowych i wypowiedzianych słów będzie powstrzymywać człowieka przed możliwością rozpoznania, że naprawdę energetycznie dokonał jakiegoś wyboru. Oznacza to, że taki człowiek nie jest świadom uczestnictwa w czymś, na co nie wyraził osobistej zgody, zaś wyboru dokonuje przypadkowo, na podstawie skumulowanego rezonansu częstotliwości. Na przykład może to oznaczać, że jeśli umyślnie oszukasz inną osobę, która dała ci na to przyzwolenie, właśnie wyrażasz zgodę, aby do twojego ciała duchowego podczepił się demoniczny duch o tej samej wibracji, który będzie cię oszukiwał oraz tobą manipulował. Celowe kłamstwo jest ziarnem satanizmu otwierającym drzwi dla tych sił, aby się do ciebie przyłączyły.

Z sumy wibracji ciała człowieka, z jego myśli, emocji, działań i zachowań jest wyliczany średni rezonans częstotliwości. Ta ogólna częstotliwość rezonansowa przesądza o intencjach i energetycznej strukturze osoby. Umiejscawia ją w wibracjach odpowiedniej linii czasu, narażając na wibracje innych podobnych jednostek i duchowych sił.

To oznacza, że świadome dyscyplinowanie i kontrolowanie myśli jest wyjątkowo ważne, ponieważ myśli gromadzą energię do tworzenia intencji, zgody i kompetencji - zgodnie z prawem.

Prawa: intencji, zgody, kompetencji i struktury, są celowo ukryte przed społecznością i manipulowane przez NAA, aby kontrolować ludzi, którzy nie są świadomi tych energetycznych praw. Dlatego też nie wiedzą, że przestrzegając tych praw, mogą odzyskać osobistą władzę, przejąć kontrolę nad duchową i energetyczną świadomością.

Jeśli nie korzystasz z tych praw świadomie, zgadzasz się, aby pośrednią władzę nad tobą przejęli ci z NAA i ich fałszywy bóg Ojciec manipulujący ludzkością razem z negatywnymi siłami duchowymi. One ukształtowały ludzką kulturę w kierunku umysłu drapieżcy. Realizują to za pomocą licznych programów do kontrolowania umysłów, fałszowania rzeczywistości i historii, jaką przedstawia się ludziom. Wraz z tymi wieloma kłamstwami i oszustwami wmówiono nam, że myślokształty drapieżnego umysłu są wytworem ludzi, a zatem są naturalne. Kiedy poddajemy się zwodzeniom i kontroli umysłów, szeregi duchowych prześladowców i negatywnych energetycznych bytów mają łatwy dostęp do naszych ciał duchowych oraz do świadomości. W ten sposób NAA kontroluje ludzkość manipulując ich umysłowym przyzwoleniem. Poprzez usunięcie intencjonalnych myśli i uczynienie ich automatycznymi reakcjami w umyśle nieświadomym, są w stanie uzyskać dostęp i zawładnąć duszą. Niczego nie podejrzewający ludzie nie potrafią dostrzec tych podstępów oraz kłamstw, i są łatwo manipulowani przez negatywne siły duchowe, które przyczepiają się, czerpiąc siły życiowe - źródło energii dla fałszywych bogów NAA.

Zachowanie zależy od stopnia duchowego rozwoju

Im bardziej rozdrobniona i uszkodzona jest czyjaś dusza (pełniąca lub nawet w ogóle nie pełniąca swojej funkcji), tym bardziej wypaczone są myśli i tym bardziej drapieżne zachowanie. Wypaczona lub prześladowana duchowo osoba ma na sobie bagaż w postaci duchów przodków, bytów, implantów i/lub negatywnych sił duchowych. Można to w prosty sposób zauważyć obserwując jej zachowanie, myśli i sposób postrzegania rzeczywistości. Kiedy będąc świadomym istnienia NAA i ich archonckiej kłamliwej strategii, zwróci się uwagę na zachowanie oraz energetykę ludzi, można bardzo wyraźnie zobaczyć, kto jest opętany i kontrolowany przez byt. To można dostrzec za pomocą wizji czy po prostu obserwując negatywne lub fałszywe zachowanie osoby, jej mowę i symetrię jej ciała. Jeśli osoba jest opętana przez byt, można wyczuć strach, nienawiść lub negatywną energię wychodzącą z jej ciała energetycznego. Częstokroć taką osobowość odbiera się jako fałszywą, nienaturalną, nieszczerą, lansującą siebie, a nawet odpychającą. Jest to tożsamość wymuszona i zazwyczaj funkcjonuje pod wpływem bytu, który nią włada.

Wymuszone tożsamości i umysłowe slajdy

Kontrola umysłów i umysłowe slajdy są wszczepianymi strukturami określanymi jako przestrzenie martwej energii, wykorzystywanymi do filtrowania energii duszy poprzez tworzenie wymuszonej tożsamości. Wymuszona tożsamość jest formą nakładki filtrującej sposób postrzegania tożsamości archetypowej, działającej jako antyludzki program kontroli umysłu pracujący w ludzkim ciele. Program bada energię czakr (spektrum ich częstotliwości) i piętno DNA osoby, wzmacnia jej archetypowy wzorzec ego, dostrajając się tak, aby móc ją bezpośrednio kontrolować. W celu manipulowania przekonaniami i bezpośredniego działania wewnątrz takiej osoby, wprowadza się za pośrednictwem jej systemu czakr archetypowe filtry umysłu wzmacniające programy ego, a w niektórych przypadkach implantuje się fałszywe wspomnienia, myślokształty lub holograficzne filmy. We wszystkim tym chodzi o uzyskanie dostępu i kontrolowanie planety Ziemi oraz wielu poziomów zasobów, jakie tu się znajdują, włącznie z kontrolą nad liniami czasu i technologiami. Wykorzystywana jest zbiorowa energia osobistych sił życiowych (dusz). Te życiodajne energie składają się z wielowymiarowych zbiorowych matryc dusz ludzkich, o których tak wielu zapomniało, że należą bezpośrednio do ludzi. Gdy ktoś ma kontrolę nad czyimś umysłem, ma kontrolę nad funkcjami i czynnościami ciała fizycznego, a także wszystkich jego części. W ten sposób można przywłaszczyć sobie energię duszy. Ktokolwiek kontroluje umysł, kontroluje matrycę duszy.

Umysłowe slajdy są holograficznymi wstawkami, które wyzwalają w systemie nerwowym pewne sensacje zaprojektowane tak, aby utrzymać ludzi w stanie zaślepienia i niewiedzy, co się z nimi dzieje. Wiele osób porwanych przez kosmitów ma takie umysłowe slajdy wyparte ze świadomości i ukryte głęboko za murami nieświadomości. Nieaprobowane elementy są wystawione na działanie kontroli i zarządzane przez jednostki Obcych, którzy programują slajdy umysłowe aktywujące się wtedy, kiedy będą odczytane lub wypowiedziane pewne słowa, frazy lub kody. Czasami, kiedy człowiek dozna urazu w straumatyzowanej części ciała, tłumione wspomnienia związane z uprowadzeniem przez Obcych mogą się wyświetlać w formie przebłysków tego doświadczenia. Umysłowe slajdy są wprowadzane do systemu nerwowego człowieka aktywując technologie kontroli jego umysłu, a wtedy mózg zaczyna pulsować jako odbiornik. To może przybrać formę kontroli umysłu metodą „skrypt” (to znaczy, że wydaje ci się, jakoby porwanie nigdy nie miało miejsca, to tylko twoja wyobraźnia, objaw lęków lub obłąkania) lub odtwarzanie obrazów czy filmów w umyśle danej osoby. Pod wpływem niczym nie popartych słów (na przykład: uprowadzenie przez Obcych, NAA, reptilianie, sponiewieranie przez rytuał satanistyczny, UFO, implant, MILAB itd.) mogą się ujawnić niektóre objawy posiadania umysłowych slajdów:

* Zasypianie lub uczucie senności (układ nerwowy jest poddawany usypianiu).
* Odczucie szoku elektrycznego lub kuksańca w splot słoneczny.
* Konieczność opuszczenia pomieszczenia i odejścia od komunikatora / informacji.
* Odczuwanie rozdrażnienia lub nadmiernego pobudzenia, wewnętrzna lub zewnętrzna przemoc.
* Przymus palenia papierosów lub samoleczenia narkotykami.
* Opór w formie odmownych agresywnych reakcji, szufladkowanie informacji jako niedorzecznej.
* Wrogie uczucia generowane słownym atakiem posłańca (programowanie VV).
* Przywoływanie negatywnych obrazów lub negatywnych emocji w celu odrzucenia informacji.
* Niedobre sny z ekstremalnie negatywnymi obrazami lub zakłócenia w stanie astralnym przez świadome śnienie.

U osób ze specyficznie ukierunkowaną formą kontroli umysłu (na przykład przez trening ultra lub super żołnierza) techniki te mają na celu ich dysocjację przez wielokrotne wystawianie na tortury, terror, narkotyki. Taka osoba ma celowo zdefragmentowany umysł i zostaje uwiązana do demonicznego ducha działającego jako strażnik tego fragmentu osobowości. Umysłowe slajdy mogą aktywować specyficzne alternatywne osobowości ofiary, która ma wykonać szereg zadań w czasie, kiedy włada nią lub kontroluje ją alternatywna osobowość. Kiedy ten czas upłynął lub się wypalił, człowiek może nie pamiętać co robił. Ten zaprogramowany fragment wchodzi w stan uśpienia. Gdy osoby były specjalnie poddawane kontroli umysłu lub torturowane, aby stać się „uśpionymi agentami”, łatwo mogą zostać opętane i wykorzystywane do dokonywania różnych nikczemnych działań lub przestępstw. Reptiliańskie jednostki mają szczególną satysfakcję z korzystania z drastycznych tortur i zadawania człowiekowi cierpienia, kiedy nim zawładną.

Te negatywne jednostki starają się wywołać u człowieka tak wiele bólu i cierpienia, jak to możliwe, oraz spowodować, aby wibracje tego bólu i udręki emanowały do środowiska. Ich celem jest wzbudzenie negatywnych uczuć lub emocjonalnego bólu, depresji i poczucia beznadziei, które prowadzą ludzi do szukania ulgi w stanach uzależnień. Cały cykl jest utrwalany za pomocą kontroli umysłu i jego opętania przez jednostkę Obcych, która żywi się tą negatywną energią.

Rozpoznawanie duchów

Dlatego ważne jest rozpoznawanie cech duchów i energetycznych sił, które z nami współdziałają oraz mają wpływ na nasze energie. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że istnieją ciemne duchy, które są przypisane do konkretnych celów - przez ludzi i nieludzi, którzy je przywołują. Żyjemy w wielowymiarowym świecie z różnymi odmianami sił duchowych, jakie trudno sobie wyobrazić. Istnieją duchy nienawiści, gwałtu, ubóstwa czy pedofilii. Te bardzo negatywne duchy są tworzone i używane przez NAA do wykorzystywania ludzi poprzez ich przywary. Nie chcemy się z nimi bezpośrednio komunikować, chyba że jesteśmy przygotowani do ich wypędzenia. Oznacza to, że musimy być nieulękli i absolutnie czyści pod względem duchowych kompetencji. Większość z tej zbiorowości duchowych sił mogła być wcielona na Ziemi, i w swoim czasie mogła robić to samo. Ważne jest, że absolutnie wszystko na Ziemi posiada jakiś rodzaj świadomości lub ducha. Kiedy obserwujemy je działające na masową skalę, oznacza to, że za impulsem do działania stoi rodzaj ducha świadomości. Istnieją ciemne duchy i istnieją duchy prawdy oraz Światła. Te niższe negatywne duchy przejawiają się w wielu ludziach manipulując nimi. Taka jest natura świadomości, więc bardzo ważne jest, aby rozpoznać jakość i naturę sił duchowych.

Duchy oszuści i upadłe anioły

Duch oszust jest definiowany jako dowolny byt lub człowiek, który wypowiada się lub podejmuje działania nie ucieleśniające go ani w żaden sposób nie współgrające z jego istotą. Zasadniczo jest kłamcą, który może przekręcać sedno prawdy.

Duch oszust jest duchem lucyferiańskim lub satanicznym, który promuje fałszywe znaczenie Światła i formy anty-życia za pomocą oszustw, kłamstw przez zaniechanie i manipulacje, za pomocą złośliwego sprzyjania celowemu szkodzeniu, śmierci czy destrukcji, służąc własnym celom. Te systemy wierzeń są bazą negatywnego ego i uzewnętrzniają się przez umysł drapieżcy reptiliańskiej grupy z Oriona.

Ludzkość wcielona w zniewolonej, związanej z oszustwami rzeczywistości, bez prawdziwej duchowej tożsamości, zmaga się z poważnym kryzysem tożsamości, nieświadoma celu i nieświadoma, że ktoś ingeruje w połączenie z wewnętrznym źródłem. Mieliśmy uwierzyć w wartość podszywającego się ducha i jego cele bazujące na litości i życzliwości do człowieka, nie wiedząc że jego ukryte motywacje są związane ze szkodzeniem i zniewalaniem ludzi. Duch oszust ukrył się w naszych szkołach, rządach, szpitalach. W karierach, przywódcach, członkach rodzin, rzeczach które traktujemy jak świętość, a wreszcie nawet wewnątrz nas. Wierzyliśmy, że ten duch kochał nas i troszczył się o nas, lecz widzimy że to nie jest prawda. Duch oszust nie jest w stanie wiedzieć, co to jest prawdziwa miłość lub życzliwość dla życia, dla dzieci, dla wartości humanitarnych.

Demony należą do grupy duchów oszustów, które mogą być ludźmi lub nieludźmi, mogą również obejmować ludzi oddzielonych od swoich dusz lub bezcielesne duchy, które nigdy nie zamieszkiwały ludzkiego ciała. Demony mogą być uznane za istoty cielesne, ponieważ są niższymi istotami duchowymi, które nie są ożywione przez tchnienie Boga i nie mogą istnieć w wyższych sferach niebiańskich. Ludzie i nieludzie mogą wyczarować te duchy, a następnie być przez nie i ich materię lub negatywna naturę opętani, zwłaszcza jeśli nie są mentalnie czyści czy emocjonalnie zrównoważeni. Przy hierarchiach duchów oszustów istnieje i jest ucieleśnionych wiele jednostek z NAA. Wywołaj wszystkie oszukańcze lucyferiańskie i sataniczne siły, aby się z nich oczyścić i zablokować im dostęp do twojej świadomości i ciała świetlistego.

Opętanie

Wiele nieświadomych istot ludzkich zupełnie nie zdaje sobie sprawy, że noszą martwą energię, obce byty i negatywne implanty nie zdając sobie sprawy, że są oddzielone od swoich dusz i mają umysły pod kontrolą, która ogranicza im dalszy rozwój świadomości. Innymi słowy: chodzi o zniewolenie osoby bez jej zgody. Jest to forma poddaństwa lub wzięcia w niewolę przez ducha oszusta. Duch oszust może być duchem lucyferiańskim lub satanicznym. W ten sposób przejawia się duchowo - energetyczne zniewolenie i na planecie Ziemi jest ono nagminne.

Jeśli taki stan utrzymuje się w osobie dłużej wraz z dalszym destrukcyjnym zachowaniem w stosunku do siebie i innych, staje się życiowym wzorcem, a osoba zostaje zassana w gęstość boleśnie niskiej samooceny, fobii, lęków i nałogów. Większość czasu przeżyje pośród warstw astralnego gruzu, zasiedlonych bytów, bezosobowych sił żywiołów, a czasem pod wpływem demonicznego opętania. Opętanie nie oznacza, że będzie lewitować lub działać demonicznie. Nie ma się absolutnie czego wstydzić ani mieć poczucia winy wobec tego stanu, ponieważ taka cierpiąca osoba jest zdefragmentowana i zdezorientowana. Powodem jest zawładnięcie ciała, które znacznie zwiększa cierpienie, udrękę i ból. Istnieje wiele różnych odmian możliwych opętań, jednak jedyną możliwością usunięcia tych rzeczy jest postaranie się o oczyszczenie siebie i nauczenie się, że każdy ma moc, aby siebie uzdrowić i przejąć energetyczną niezależność oraz wolność. Kiedy uczymy się stwarzać wewnętrzną przestrzeń, aby wyraźnie komunikować się z własnym duchowym źródłem oraz urzeczywistniać je przez praktykowanie cnót, możemy zacząć wędrówkę ku osobistej wolności i całkowite uwolnienie od cierpienia oraz opętania. Ucząc się i praktykując cnoty i odpowiednie zachowanie praktykujemy prawa Jedni. Żebyście mogli oczyścić się z opętań, w dalszej części artykułu zalecę wyzwalające duchowe ćwiczenia.

Pułapki świadomości

Ważne jest, aby uświadomić umysłowi, że świadomość nie potrzebuje ciała, by istnieć. Wiedza, że świadomość istnieje po śmierci biologicznej, pomaga utrzymać władzę nad osobistą świadomością i pomaga w bezpiecznym przejściu, kiedy opuszcza się ciało. Równie ważne jest, aby wiedzieć i zdawać sobie sprawę, że - niezależnie od tego czy to w stanie snu czy medytacji - istnieje wiele hiperwymiarowych przestrzeni, fałszywych okien, astralnych iluzji oraz pułapek świadomości, które mogą wyglądać jak przejścia do wyższego Światła. Są to tak zwane pułapki przestrzeni fałszywego białego światła wzniesienia. Są też miejsca używane jako pułapki dla duszy lub świadomości wykorzystywane, aby zatrzymać świadomość osoby, która będzie się w nich zachowywała podobnie jak chomik w kole - kręcąc się w kółko i nie przechodząc dalej.

Właśnie dlatego tak ważne jest rozeznanie i zrozumienie, w jaki sposób działa świadomość oraz koncentracja uwagi na rozwoju osobistej świadomości. Fałszywe białe światło i pułapki świadomości są jak maszyny, nie są w pełni rozumne. Raczej są jak replikatory lub sztuczna inteligencja, która może być rozpoznana przez kogoś, kto rozwinął zdolności sensoryczne i czucie przez świadomość serca. Gdy ochronisz się tarczą 12D, masz otwarte serce i ducha chrystusowego, natychmiast poczujesz ostrość tych nieczujących matryc. Można poczuć to jak coś maszynowego, sztucznego, metalicznego, ostrego i można poczuć lub usłyszeć metaliczny dźwięk podobny do szelestu aluminiowej folii. Kiedy ktoś aktywnie dąży do poszerzenia świadomości i zna te pułapki świadomości, może ich uniknąć. W niektórych przypadkach można nawet być częścią brygad roboczych pracujących na sieci, aby te sieci demontować i uwalniać uwięzione w nich dusze. Pułapki świadomości są obcymi maszynami stworzonymi przez NAA w celu wymuszania recyklingu i kontroli nad duszami. Można usunąć pułapki świadomości, wywołując je i odcinając tę sztuczną maszynerię od połączenia z ciałem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz