niedziela, 19 kwietnia 2015

LISA RENEE – TRANSFIGURACJA / 12 luty 2015 II część

oryginalny tekst: http://www.isabeaux.net
tłumaczenie Teresa Serafinowska

Wiedza geomantyczna zagubiona podczas kataklizmu

Zanim nastąpił atlantydzki kataklizm, większość kultur na Ziemi rozumiała, że ciało planetarne to złożona żywa matryca posiadająca wielowymiarową świadomość. Wiedzieli, że Ziemia i jej powierzchnia jest pełna worteksów, energetycznych punktów mocy, archetypowych wzorców, ley lines, wspomnień i eterycznych żywych istot pracujących z tymi subtelnymi energiami. Katedry, świątynie, kaplice, piramidy i starożytne struktury megalityczne były celowo budowane na tych węzłach energetycznych w celu zwiększenia mocy sił natury i wibracji Kosmosu, aby wniknąć do tych świętych struktur. Dziś ich ruiny są rozrzucone po całej Ziemi, niektóre widoczne, zaś inne głęboko wkopane w podłoże. Kiedy te wielowymiarowe siły wniknęły do świętych miejsc, oplatając specjalną siecią cała Ziemię, mogą być wzmacniane i dostępne dla ludzi, którzy znajdą się w tych miejscach. Rozległe obszary Ziemi zostały ze sobą połączone strumieniami częstotliwości i sił życiowych, które są związane z wieloma z tych świętych miejsc. Dlatego właśnie wielokrotnie widziałam taką samą architekturę piramid lub styl murowania w starożytnych megalitach znajdujących się na wielu kontynentach na całym świecie w niepowiązanych ze sobą kulturach. Te święte miejsca zostały zaprojektowane jako świątynie dla ludzi, aby mogli w nich wzmacniać duchowe oraz życiowe siły, rozwijać świadomość, wnosić do energii planety pokój i równowagę, by dać zdrowie a także dobre samopoczucie ludziom i królestwom natury.

Atlantycki kataklizm obniżył poziom świadomości ludzi i planety, co poskutkowało bardzo ciemnym okresem despotycznej kontroli. Zapomniano o zaawansowanych technologiach, pozaziemskiej historii, a ludzkość popadła w stan amnezji, zapominając że kiedyś była rasą istot o wielowymiarowej świadomości. Po kataklizmie Atlantydy ludzkość stoczyła się do epoki kamienia. Międzywymiarowe istoty ewoluowały do NAA, korzystając z bezbronności ludzi i biorąc sobie na cel tych z nich, którzy pamiętali jeszcze starożytną wiedzę dotyczącą geomancji. Jednak sztuka geomancji została zabezpieczona i była studiowana w tajemnych ezoterycznych szkołach, pierwotnie zakładanych przez ukrywających się Esseńczyków, Katarów i rasę chrystusową, która pozostała na Ziemi. Niektórzy z nich postanowili żyć we wnętrzu Ziemi i stamtąd pomagali ludziom się rozwijać, wychodząc na powierzchnię tylko wtedy, kiedy to było możliwe. Przedstawiciele chrystusowo – esseńskich Templariuszy musieli się ukrywać, ponieważ posiadali ukrytą wiedzę na temat geomancji, jednak byli za to ścigani i zabijani. Ci, którzy pamiętali historie z Galaktyki i mieli nienaruszoną pamięć komórkową DNA, byli celem ludobójstwa. Kobiety były wykorzystywane do hodowli hybryd, które miały przejąć tę geomantyczną wiedzę i używać jej, aby wspomagać rozprzestrzenianie się despotycznej władzy nad planecie. Dużo wiedzy o tym, jak komunikować się z Ziemią i kosmicznymi siłami zaginęło oraz zostało przejętej przez NAA w czasie inwazji na planetarny Logos. Tak więc wiele z tych świętych miejsc zostało celowo zniszczonych i odłączonych od tych sił Kosmosu i natury. Popadły w ruinę lub uległy dewastacji, zasypane i ukryte, wysadzone środkami wybuchowymi, dlatego ludzkość zapomniała o tym, jakie pierwotnie pełniły funkcje. Teraz te tereny są promowane jako turystyczne atrakcje, zaś ich pierwotne przeznaczenie jest kamuflowane przez naukowe spekulacje, a zmyślone historie są przekazywane jako fakty historyczne. Dziś najpotężniejsze święte miejsca znajdują się w krajach najbardziej dotkniętych ubóstwem i korupcją. Każdy tubylec chcący zarobić szybkie pieniądze może się reklamować jako szaman lub przewodnik, opowiadając turystom różne historyjki. To jest część programu szerzenia pośród ludzkiej zbiorowości dezinformacji i zamieszania.

Te miejsca ujawniają nam, że wszystko we wszechświecie jest połączone, że całe Stworzenie jest inteligentnym projektem, i nic nie jest przypadkowe. Te starożytne miejsca mówią nam, że naszym obowiązkiem na Ziemi jest utrzymać wyższe połączenie ze wszechświatem, że ludzie są pomostem pomiędzy mikrokosmosem a makrokosmosem. Te święte miejsca zachowują energię, która może być rozprowadzana z Ziemi do ludzi. Ludzkie ciało może inteligentnie kierować energią, aby uzdrawiać ciało Ziemi, a jednocześnie tworzyć własne ciało świetliste. Jako strażnicy ziemskiego królestwa ujawniają jego prawdziwą historię. Te miejsca mają w holograficznych zapisach zgromadzoną niewiarygodną ilość historycznych informacji o Ziemi od czasów sumeryjskich, które ujawniają fałszywe lub błędnie podane rejestry historii zapisane w podręcznikach.

Holograficzna geografia

To dlatego wiele z tych świętych miejsc jest ukrywanych przed społecznością i kontrolowanych przez militarną obecność kontrolerów. Chodzi im o zapobieganie lub ograniczanie ludziom dostępu do tych miejsc. Czy zauważyliście w wielu tych świętych miejscach obecność wojska lub uzbrojonych strażników? Czy kiedykolwiek byliście wprawieni w zakłopotanie przez stado gniewnych naukowców debatujących jak dwulatkowie nad węglowym datowaniem świętych miejsc i tym, jaki prawdziwy cel przyświecał ich powstawaniu? To oczywiste, że te obszary archeologiczne są gorącym tematem przepojonym zawziętą porywczością. Dlaczego tak wielu naukowców obstaje przy swoim, i obraża się na inne koncepcje? Ponieważ, gdyby prawda na temat, jak stare naprawdę są te struktury wyszła na jaw, cała nasza historia uległaby zmianie. Niestety, jest to ważna część tuszowania prawdy o tych świętych miejscach i geomantycznych strukturach, a NAA zabraniają do nich dostępu dla publiczności. Duża część społeczeństwa po prostu nawet nie wie, że takie miejsca istnieją - prócz megalitów, które rzucają się w oczy. Takich świętych miejsc porozrzucanych i pochowanych wzdłuż całej kuli ziemskiej są tysiące. Jeśli odmawia się fizycznego dostępu do nich, można je odwiedzać za pomocą mentalnych podróży.

Kiedy jesteśmy duchowo aktywni na tych poziomach świadomości monadycznej i chrystusowej, możemy zacząć odczuwać wielowymiarowy krajobraz planu ziemskiego i wielu złożoności energetycznych konfiguracji. Nie przeszkadza nam to, co głoszą naukowcy, bo możemy to wyczuć za pomocą świadomości.

W początkowej fazie możemy nie rozumieć, dlaczego nasze zmysły odbierają głębokie wiadomości, które energie Ziemi przesyłają bezpośrednio do nas. Musimy nauczyć się języka Ducha i słuchać wewnętrznych uczuć, jakie się pojawiają kiedy Ziemia i siły duchowe nam to przekazują. Nagle mogą zacząć z tobą rozmawiać przedstawiciele królestwa przyrody lub dostajesz połączenie z obcymi miejscami, które kontaktują się z twoją duszą w jakiejś pilnej sprawie. Gdy masz aktywną świadomość, przyzywa cię ciało Ziemi, by je ponownie poznać - jej wielowymiarowe rzeczywistości i holograficzna geografię. Wtedy wiedz, że jesteś aktywnym duchowo człowiekiem, który dba o Ziemię i może wesprzeć energetyczne aktywacje tych licznych geomantycznych struktur umiejscowionych w holograficznej geografii.

Holograficzną geografię można porównać do nagranego dźwięku inteligentnej energii Ziemi. Te nagrania dźwięków danych terenów, powstałe na przestrzeni linii czasu historii, powstają z wibrującej materii, jakby były odgrywane przez instrumenty muzyczne lub dźwięk strun głosowych. Są zakodowane w taki sposób, że mogą być odtworzone później, bez obecności pierwotnej masy drgającej. Gdy masz rozwinięte szersze postrzeganie zmysłowe i poświęcasz się służbie planecie, twoja świadomość może dostrzec i odczytać wiele różnych rodzajów nadruków odciśniętych w holograficznej geografii na przestrzeni całego czasu. Pod koniec cyklu wznoszenia jesteśmy wzywani, aby pomóc włączać te kosmiczne energie do planetarnej sieci i wesprzeć to miejsce w ascendencji oraz przelać strumień duchowości na istoty tam żyjące - czy to ludzi czy nieludzi. Kiedy nasza aktywna świadomość pozwala naszemu ciału być boskim naczyniem dla transmisji światła, potencjał naszej służby jest nieograniczony. Możemy mieć możliwość przesyłać dusze, upadłe anioły, wypędzać demony, korygować geometrię, wykonywać prace rozpoznawcze i inwentaryzacyjne na sieci dla zespołów strażników Kryształowej Gwiazdy.

Geomantyczne struktury

Siatka planetarna jest żywym starożytnym systemem mapowania wielu widm energetycznych świadomości wypełnionej inteligentnymi wzorcami geometrycznymi kodów uniwersalnego tworzenia. Planetarna sieć jest zorganizowana w sposób inteligentny utrzymując w warstwach geomantycznych planów żywą świadomość geometrii, która pełni określone funkcje wewnątrz precyzyjnych warstw licznych pasm energii. Podstawowe formy, które działają na pole morfogenetyczne sieci planetarnej i jej różnych geomantycznych struktur, można zobaczyć w bryłach platońskich.

Geomantyczne struktury planety stanowią punkty połączeń z niektórymi holograficznymi rzeczywistościami miejsc takich jak lokacje duchowe, świątynie lub wydarzenia dziejące się w innych wymiarach czasu. To jest możliwe dzięki przygotowaniu świadomości do współdziałania z tymi rzeczywistościami w innych wymiarach, poprzez rodzaj zdalnego dostępu lub wirtualnej rzeczywistości, w konkretnej pozycji planetarnej geografii. Ci, którzy pracują z siecią, wiedzą że to prawda i fakt. Gdy jesteśmy wezwani, by służyć naszej planecie w danym geograficznym miejscu, kierujemy się tam zamieniając to miejsce w interaktywne środowisko. To jest holograficzna geografia pola planetarnego, które się z nami komunikuje. Możemy odczuć, że wiele sił natury pracuje razem z nami, aby zrealizować wspólny cel, który wesprze aktywację świadomości i światła.

Wiele starożytnych kultur znało moc ziemskiej sieci i struktur geomantycznych umieszczonych w określonych miejscach w celu oznaczenia danego rejonu oraz w celu wzmocnienia sił tam działających. Istnieją tysiące świętych miejsc posiadających geomantyczne struktury, a najbardziej oczywiste przykłady to piramidy w Gizie oraz Stonehenge w UK. Geomantyczne konstrukcje oparte są na zrozumieniu konfiguracji energii geograficznej, dlatego projektowanie w danym miejscu budowli zgodnie z tą architekturą ma na celu wzmocnienia konfiguracji tej specyficznej energii dla poszerzania świadomości. Struktury geomantyczne mogą być na Ziemi zbudowane jako formy fizyczne lub eteryczne i można je zobaczyć w jednej formie bądź w obu. To oznacza, że czasem w punkcie mocy nie ma fizycznej budowli, która tworzyłaby geomantyczną strukturę, choć ten przecież istnieje. W tym miejscu może nie być krążącej energii lub może być podłączone do struktury eterycznej w innym wymiarze. Możemy być tam poprowadzeni, aby włączyć zasilanie tej energetycznej struktury i na nowo przyłączyć obieg energii do tego fizycznego znacznika lub geomantycznej struktury. Nasz organizm może działać jak kotwica dla częstotliwości, które są niezbędne, aby odbudować i naprawić eteryczną strukturę, tak aby mogła w niej krążyć energia. Struktury geomantyczne utrzymują specyficzne rodzaje inteligentnej energii oraz linii czasowych, a także punktów interakcji, które mają dostęp do wirtualnej rzeczywistości w innych wymiarach. Ponadto mieszczą w sobie archetypy, symbolizm, mitologiczne i twórcze kody. Wszystkie te czynniki mają udział w duchowej aktywacji, inicjacji i podnoszeniu świadomości ludzkości oraz ciała planetarnego.

Kiedy jesteśmy przyciągani do pewnych geograficznych lub świętych miejsc, mitologia która jest związana z tym terenem ma bezpośrednie objawienia natury obecnych subtelnych energii. Starożytna historia jest rejestrowana przez różne kultury i ich mity o stworzeniu, które będzie można wyczuć w tych miejscach. To działa jako forma kodowanego klucza do świadomości zapisu holograficznego. To może być bardzo istotne dla niektórych linii genetycznych, choć dla innych może w ogóle nie mieć znaczenia. Rejony gwiezdnych wrót mają kody kluczy genetycznych, dzięki którym możemy przywrócić piętno tego klucza w pamięci genetycznej, w celu dalszego poszerzania świadomości podczas naszej wznoszącej podróży. Może tam będziemy mogli odzyskać aspekty tożsamości duszy, które powinny być przyswojone, abyśmy mogli kontynuować poszerzanie świadomości i budować ciało świetliste. Istnieje duży potencjał i wiele możliwości dotyczących tego, co może się wydarzyć oraz wpłynąć na poszerzenie świadomości, kiedy poświęcimy się służbie dla innych i duchowemu wznoszeniu.

Multiplikacja

Z jedności powstaje mnogość. To stwierdzenie można rozważać nadając mu głębokie znaczenie 12-go alchemicznego stadium mnożenia, które zaczyna być transmitowane w tym miesiącu. Mnożenie jest procesem alchemicznym, który znacznie potęguje koncentrację subtelności, efektywność energetyczną i strefę wpływów ucieleśnionego biologicznego źródła światła Christos – Sofia. Krew jest oczyszczana z karmicznego zapisu i uduchawiana w chemii tworzenia sił życiowych duchowych cnót. Cnota jest cechą dobroci, która zamieszkuje w świecie sił jako prawda i moc duchowego światła. Mnożenie cnót pojawia się pod koniec etapów opus magnum alchemii duchowego wznoszenia, aby zwiększyć korzyści w następnych projekcjach chrystusowej świadomości. To pomoże pomnożyć nasze energetyczne wpływy i świadomość, kiedy jesteśmy wezwani do wykonania pracy na sieci ciała planety. Jest to symboliczny stan, w którym Chrystus jest w stanie przyjąć każdą substancję bazową i ją pobłogosławić, tym samym mnożąc ją do „wielu ryb i bochenków chleba, aby nakarmić głodnych”. Poprzez dostęp do czystej ucieleśnionej duchowej esencji, bogactwo duchowego światła wpływa i mnoży się do sił Boskich, błogosławiąc środowisko latarni ciała krystalicznego. To z kolei pomnaża bogactwo i błogosławieństwa u tych, którzy się z nim stykają, jak również u istot, które ucieleśniają owo źródło. Duchowy alchemik na etapie mnożenia ma możliwość uzupełnienia siebie, ponieważ pije ze źródła nieograniczonego kielicha światła. Świadomość chrystusowa pomnaża i nadaje temu złote ziarno do asystowania innym. Kiedy światło słoneczne to mnoży, zwiększa się moc oryginalnego źródła oraz poprzez projekcję światła. To jest dążenie do ciągłego mnożenia Boskiego wewnętrznego światła i do jego aktywacji wewnątrz innych.

Ten etap namnażania służy grupowej świadomości i daje najwyższy wyraz duchowego wznoszenia wszystkich istot ludzkich. Możemy przygotować się do kolejnej misji!

Proszę, weź z tego tylko to, co przysłuży się twojemu duchowemu wzrostowi, a całą resztę wyrzuć. Dziękuje ci za odwagę i męstwo w poszukiwaniu prawdy.

Jestem niezależnym przejawem praw Kosmosu. Jestem Boska, niezależna, wolna! Do następnego spotkania. Z miłością, Lisa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz