piątek, 10 kwietnia 2015

LISA RENEE - OSZUSTWA OBCYCH

Oryginalny tekst: EnergeticSynthesis.com
tłumaczenie: Teresa Serafinowska 

Ci z nas, którzy przyswoili nową tożsamość, przechodzą do nowego etapu istnienia na tym świecie, zaczynają czuć się popychani przez ograniczenia, wrzucani na pewien poziom stratosfery. Gdziekolwiek jesteśmy, cokolwiek robimy, odbieramy coraz silniejsze impulsy. Niektórzy z nas wydają się być kierowani do systematycznego przewartościowywania systemu wierzeń, wydostawania się ponad iluzję, do wewnętrznej i zewnętrznej pracy nad sobą, aby pokazać się z nowej strony. Innym przytrafiają się fizyczne wypadki, wpadki zawodowe, osobisty chaos i emocjonalne tragedie. Mogą też czuć silną presję, niezależnie od poziomu świadomości. Przez to całe energetyczne ciśnienie i popychanie może się zdarzać, że przez tydzień nie ma spokojnie przespanej nocy. Wszystkie te aktywności, bez względu na to, co dzieje się w życiu, mają jeden ważny cel - mają ZWRÓCIĆ UWAGĘ.

Niektórzy zastanawiają się, czego do licha im brakuje. Co to jest, co umyka świadomości siebie, misji czy celu? Co się dzieje w środowisku, społeczności wokół? Co naprawdę dzieje się z ludzkością i planetą? Czy ponownie idziemy na wojnę z Bliskim Wschodem? DLACZEGO? Gdzie jest kontekst, który pozwala na uwolnienie ludzkiego umysłu od sztucznej kontroli i ciemnej manipulacji?

Proszę, weź to pod rozwagę. A ile jesteś w stanie wiedzieć?

Rozwiązanie wszystkich problemów planety

A co, jeśli było jasne że rozwiązanie każdego problemu, który istnieje na tej planecie – ekonomicznego, politycznego czy socjalnego, było w pełni zależne od odzyskania duchowej tożsamości? Ten cały ból, cierpienie, choroby i zbrodnie, a nawet kataklizmy były skutkiem duchowego odłączenia bez względu na to, czy dotykały formy ludzkiej czy nieludzkiej? W szerszym kontekście naprawdę nie ma znaczenia, kto jest prezydentem, jaka organizacja rozpyla chemitrails, uruchamia programy zakulisowe (programy klik) czy finansuje negatywne projekty Obcych. To wszystko są symbole zbiorowej kontroli umysłów „marionetek” grających swoje role, prowadzonej przez niewidzialne siły manipulujące zachowaniem ich ego, aby utrzymać strukturę trzeciego wymiaru, która dokarmia te same wampiry. Oni po prostu wyrywają ze zbiorowości kolejne osoby z przerośniętym ego, aby odgrywały ten sam program manipulacji poprzez strach dopóty, aż ludzkość nie zajmie stanowiska i nie powie, że już dość upustu krwi. Wszystkie te dramaty są aspektem zbiorowego cienia, który działa w amoku i chowa się za dymną zasłoną i lustrami, aby zastraszyć nas wszystkich. Ten odłączony aspekt cienia nie ma nad tobą prawdziwej władzy, nawet jeśli zamieszkuje postać złego Obcego czy demoniczną formę. Kiedy w końcu zrozumiesz, co to jest, jak to działa i dlaczego przejawia się w ten sposób na planecie? To istnieje zarówno jako siła i jako podmiot, który jest w posiadaniu tej siły, czy to uduchowionej czy bezdusznej. To może istnieć tylko jako wampir karmiący się żywymi ludzkimi organizmami. Żyje dla chwilowego zaspokajania swojego głodu, wiecznie nie nasycony, boleśnie uzależniony. Żyje, ponieważ kiedy się czegoś boimy zbiorowo, jako gatunek, pozwalamy tym siłom na nas żerować, nadając im formę. Kiedy ludzkość się zjednoczy i odważnie zmierzy się z najgłębszymi lękami, z których wiele nigdy się nie ziści, te siły cienia i ich straszaki zostaną pokonane z dnia na dzień.

Widząc szerszy obraz i zapoznając się z tymi informacjami, dostajemy wybór. Jak bardzo chcemy poznać prawdę? Jak bardzo jesteśmy skłonni puścić swój system wierzeń i dojrzeć kłamstwa, którymi jesteśmy karmieni, siedząc na laurach niewiedzy i strachu? Czy jesteśmy gotowi, by w końcu zmierzyć się z cieniem (straszakiem) i odmówić kontrolowania nas przez takie autorytety?

Czy jesteśmy gotowi wiedzieć, że większość ludzi jest całkowicie i zupełnie kontrolowana umysłowo przez bezdusznych złych Obcych z kompleksem patriarchalnej dominacji, z ich krwawymi rytuałami i sianiem wojen, które są symboliczna alegorią zbiorowych sił przeciwnych życiu szatana, diabła czy Lucyfera? No to wreszcie to powiedziałam!

Czy my, żyjący na tej planecie, musimy być przerażeni tym faktem - absolutni nie. Czy my, żyjący na tej planecie musimy by poinformowani o tym fakcie – absolutnie tak! Ta bezpośrednia wiedza, która została ukryta przed ludzkością i zniweczona, będzie się stale poszerzać, aby mieli do niej dostęp ci, którzy pragną się rozwijać i wcielać swoją duchową tożsamość. Wybór, aby zobaczyć szerszy kontekst, pojawia się wtedy, kiedy zaglądasz w twarz swoim lękom i chcesz doświadczyć szybkiego duchowego wzrostu oraz ochrony. Trzeba umieć puszczać wszystko, co widziałaś (w mniejszym kontekście) i o czym myślałaś, że to jest rzeczywistość. A doświadczając tego „puszczania” podejmujesz wyzwanie i bardzo silnie posuwasz się do przodu, aż wreszcie dostąpisz bezpośredniego wewnętrznego „doświadczenia duchowego”. Chcąc uznać bezpośrednie doświadczenie duchowe za prawdę, trzeba doświadczyć go bezpośrednio, aby rozpoznać, co jest prawdziwe (organiczne) a co nie jest. (Sztuczna maszyneria do propagowania strachu i programy zniewalania należące do Obcych nie są organiczne.) Jesteśmy gotowi do bardziej bezpośrednich doświadczeń pozytywnych duchowych kontaktów i to ma pewne wymogi, trzeba też uważać na programy manipulacji. Programy manipulacji zawsze wywołują lęki, stany zagrożenia i terror (a czasem splendor i pochlebstwa) - to metody osiągania uległości i zadowolenia z siebie. Tak długo, jak długo się czegoś boimy, oni dokładnie wiedzą, jak nami manipulować.

Usuwanie blokad umysłowych i umysłowych slajdów

Dlatego przyszedł czas, aby usunąć umysłowe zamki i umysłowe slajdy, przez które postrzegamy rzeczywistość, a które blokują organiczne doświadczenia duchowe zachodzące dzięki pozytywnym duchowym kontaktom. Jeśli trwa się w mentalnej sztywności, arogancji ego lub przekonaniach opartych na strachu lub potrzebie kontrolowania efektów, blokuje się aktualne organiczne doświadczenia duchowe. Sztywność mentalna blokuje dostęp do wyższego umysłu, który istnieje w warstwach duchowo – energetycznych, dosłownie utrzymuje trójwymiarowe soczewki, przez które dana osoba postrzega rzeczywistość. Bardziej rozwinięty intelektualnie lub akademicko wyszkolony umysł doświadcza tylko rozwoju lewej strony mózgu, osoba staje się zrobotyzowana, bezmyślnie dubluje liniowe pojęcia za powtarzającym się, zapamiętanym strumieniem danych. Koncentruje się na rozwoju lewej półkuli mózgu (liniowo), bez rozwoju sensorycznych zdolności prawej półkuli (sferycznie), to jest rodzaj prania mózgu. To blokuje lub utrudnia wyższy rozwój sensoryczny, który jest nieodłączną zdolnością wszystkich ludzi. Te obecne mentalne zamki, które blokują osobę w niezwykle małym oknie postrzegania liniowego, są bardzo podobne do telewizji 3D. Ze świadomością działającą na tym poziomie człowiek jest zamknięty w nadzwyczaj małej „bańce” rzeczywistości i nie jest zdolny, by zobaczyć szerszy obraz poza nią.

Kiedy jesteśmy psychiczne sztywni, jesteśmy bardzo podatni na manipulację fizyczną, mentalną i emocjonalną, stosowaną przez te negatywne siły, nie jesteśmy poinformowani ani uświadomieni. Te negatywne siły Obcych tłumią duchowość i używają agresywnych implantów do kontrolowania umysłów (pranie mózgu) oraz technologii umysłowych slajdów. Sztuczne technologie wykorzystywane w ten sposób na ludziach są destrukcyjne. Wywołują w ludziach więcej strachu, lęku, dezorientacji, chorób i bólu. Ignorancja nie jest błogosławieństwem. Jeśli chcemy ujrzeć szerszy obraz tego, co dzieje się na Ziemi z powodu strachu, lenistwa lub poczynań czyjegoś ego, możemy również odblokować wyższe postrzeganie zmysłowe dostępu do duchowych doświadczeń. Gdy jesteś jednym z wewnętrznym Duchem i masz osobowość dostrojoną do większej mocy, wiesz, że jesteś chroniona i niczego się nie boisz. Nie ma większej mocy niż wewnętrzny duch, który będzie tobą kierował i prowadził w stan bezpieczeństwa. Nie chcielibyśmy zablokować tego pozytywnego kontaktu. Umysłowe zamki i slajdy blokują pozytywny kontakt z organicznym duchowym źródłem, a nawet z naszymi rodzinami, które są tutaj aby wspierać nas w procesie wznoszenia. Te kontrolujące implanty mają ograniczać naszą świadomość, postrzeganie i przeszkadzać w postrzeganiu wyższymi zmysłami oraz w duchowym rozwoju. Wiele z tych implantów zakłóca działanie systemu nerwowego, powodując bóle głowy i problemy neurologiczne, kiedy nowe częstotliwości planetarne próbują aktywować w mózgu neurologiczną siatkę, aby można było przejawiać wyższą inteligencję. Kiedy o tym wiemy, a następnie świadomie stosujemy technologie duchowe – identyfikując, lokalizując, usuwając, naprawiając mentalne implanty, które miały nas powstrzymać od duchowego rozwoju, stajemy się coraz silniejsi.

Wyżej zmysłowe postrzeganie pozwala nam zobaczyć, poczuć i doświadczyć wielowymiarowości, a także obecności sił duchowych oraz inteligencji. Wiele razy, gdy mamy punkt odniesienia do tego co wyczuwamy, rozwijamy się znacznie szybciej, gdyż rozumiemy powodujące zamieszanie fakty niwelując strach. Jeśli ktoś doświadczy prania mózgu, bardzo się boi, gdyż nie rozumie, co się stało, czy być może nie został ukarany przez gniewnego boga, a to blokuje pozytywne doznania duchowe. Naszym celem jest pozbycie się implantów oraz kontroli nad naszymi zmysłami (uwolnić umysł). Do dyspozycji mamy wiele narzędzi i liczne medytacje związane z ciałem mentalnym, które oczyszczają umysł z kontroli, jednak równie ważne jest też, aby wiedzieć o tym, czy nasze ego / umysł jest pod czyjąś kontrolą. Przecież nie można oczyszczać lub leczyć czegoś, o czym się nie wie.

Wskazówki dotyczące pozytywnego duchowego kontaktu

Trzeba spojrzeć z szerszej perspektywy, aby zrozumieć, że tym, co dzieje się codziennie w świecie materialnym, manipulują agendy Obcych. Stoją za postaciami poważniejszych wpływowych osób. Nie ma dziś na świecie dziedziny, na którą nie mieli by wpływu, ponieważ ludzkość nie wyewoluowała od małpy, tylko pochodzi spoza Ziemi. Ludzkość nie będzie wolna, dopóki nie uświadomi sobie faktu, że Obcy nigdy nie opuścili tej planety i zawsze mieli wpływ na konflikty, jakie tu mają miejsce. Ta agenda ukryła się przed ludzkością kontrolując jednak jej umysły, ograniczając częstotliwości i karmiąc półprawdami w szkołach misteriów zwanych religiami. Ta wiedza została przez nich zniekształcona i wykorzystana, aby siać strach i kontrolować ludzką populację w celu jej zniewolenia.

Kiedy ludzie nauczą się odzyskiwać wolność kosmicznego obywatelstwa, będą mogli się dowiedzieć, jak chronić osobistą duchową tożsamość, a następnie wybiorą sposób, w jaki będą uczestniczyć w działaniach na rzecz ujawnienia tych istot. Każdego umocni zrozumienie, że wolność i dokonanie wyboru, gdzie umieszcza się swoje priorytety, jest boska, a strach jest zniewoleniem.

Jeśli ktoś chce mieć otwarty umysł, powinien zapoznać się z ukrytą historią człowieka i planety jako źródła pozaziemskiej genetyki oraz agend Obcych. Wtedy dokona postępu w duchowej świadomości, a ludzkość uzyska dostęp do uzdrowienia uszkodzonej genetyki i stanie się odporna na zawładnięcia oraz manipulacje poprzez kontrolę umysłu przez te programy złych Obcych. Aby być otwartym na naukę i przyjmować tę wiedzę bez lęku, trzeba korzystać z technik energetycznego rozeznania, i być dowódcą królestwa osobistej przestrzeni. Podstawowe zasady Prawa Jedni lub prawa Miłości – Jestem Bogiem, Jestem suwerenna, Jestem wolna. Manipulatorzy odrzucają tych, którzy to oświadczają, bo to jest prawda.

Ludzie, którzy mieli kontakty z Obcymi (lub zostali uprowadzeni) byli wybierani z powodu ich genetycznych powiązań (hybrydy) z pozaziemską rodziną. Wszystkie takie genetyczne uszkodzenia można wyleczyć za pomocą duchowego i świadomego rozwoju. Opiekunowie lub krystaliczni aniołowie pomogą i wesprą wszystkich, którzy szczerze poproszą o duchowe uzdrowienie, jednak trzeba przygotować sobie 12D tarczę ochronną do pozytywnych duchowych kontaktów. (Ze względu na blokady częstotliwości i kontrolę umysłów, opiekunowie (kryształowej) świadomości mają trudności z połączeniem się na tej gęstości, chyba że zbudujemy platformę częstotliwości i poprosimy o kontakt i ochronę.) Niektóre wcielone gwiezdne istoty mogą mieć wbudowany w swoim polu automat, który na bieżąco leczy ich genetykę, inni muszą to robić świadomie. Każda istota ma nieograniczony dostęp do tego 12-wymiarowego pola.

Im więcej ludzi skupi swoją energię i uwagę na wewnętrznym rozwoju duchowym, (gotowi pokonać strach przed tym, czego się dowiedzą), tym więcej otrzyma wspierających i rozwijających informacji oraz wiedzy. Aby zostawić porządek ludzki a słuchać porządku Boskiego, trzeba odwagi. To nie znaczy, że trzeba uważać te wszystkie informacje za absolutną prawdę, którą głosi Guru. To oznacza badanie poziomów informacji, i przyswajanie tych, z którymi czuje się energetyczny rezonans. Stale trzeba testować i weryfikować swoje duchowe źródło. Boska siła nie potrzebuje kontrolować i manipulować człowiekiem poprzez jego ego. Tylko wewnętrzny duch zna prawdziwą drogę do Boga i trzeba podążać za tymi wewnętrznymi wskazówkami. Aby człowiek wiedział, jak być nieustraszonym, musi czasem stanąć w obliczu ciemności. Kontrola umysłu promuje wartości, które należą do nietrwałych fałszywych struktur, przeciwnych stałym strukturom świadomości, które utrzymują wewnętrznego ducha w spójności.

Umiejętne rozwijanie wewnętrznej duchowej tożsamości oznacza odzyskiwanie władzy nad sobą i ponowne odkrywanie wielowymiarowej duchowej anatomii. Kiedy umiejętnie koncentrujesz swój umysł i zarządzasz mocą świadomości, oczyszczasz lęk wynikający z kontroli nad Twoim umysłem, dostajesz uprawnienia do uzdrowienia DNA, masz pozytywne kontakty z opiekunami i niezwykłe korzyści z ochrony oraz poszerzania świadomości.

Osoba zdająca sobie sprawę z szerszego kontekstu tego, co się dzieje teraz (podczas cyklu planetarnego wznoszenia) i rozumiejąca to, co wydaje się niepokojące na poziomie planetarnym, ma spokojny umysł oraz umie podejmować decyzje wchodząc w interakcje z energiami, które sama wybiera. Dostęp do informacji i otwartego umysłu daje możność rozeznania na temat poczynań agendy oraz przenoszenie uwagi i energii zgodnie z własną wolą.

Jeśli oddasz swój autorytet nietrwałym lub szalonym strukturom, energia Twojej świadomości odda swoją moc nietrwałym i szalonym wartościom.

To właśnie w tym miejscu sztuczki Obcych zmuszają nas do uwierzenia, że musimy się bać o nasze fizyczne bezpieczeństwo w tym szalonym świecie. Jeśli damy tym socjopatom naszą moc, poniesiemy konsekwencje, gdyż nie będziemy mogli ucieleśnić wewnętrznego ducha (pojazdu do wzniesienia). Jeśli nie mamy połączenia z wewnętrznym jądrem, za to mamy zdegenerowaną formę i DNA, bez końca realizujemy te same życiowe schematy jak w filmie „Dzień świstaka”. Pod wieloma względami to dzieje się teraz na szeroką skalę – na Bliskim Wschodzie wciąż toczą się te same konflikty, przywódcy krajów nadal powtarzają te same historyczne błędy, w efekcie których giną tysiące niewinnych ludzi, i tak w kółko. Za co? Negatywni Obcy zaaranżowali dokarmianie szaleństwa podsycając terror i zbiorowe uleganie megalomaniakom, wykorzystując ludzi ponad ich siły i środki. Ci rządzący ludzie byli osobiście wybierani przez negatywnych Obcych, jedni o tym wiedzieli a inni nie.

Matactwa Obcych

Na Ziemi każdego dnia rozgrywają się wciąż starożytne pozaziemskie konflikty, jak te na Bliskim Wschodzie, w celu dopełnienia i zakończenia wielu cykli wojennych opartych na genetycznej dyskryminacji i terytorialnej dominacji. Żyjemy w 2012 roku i jesteśmy na szczycie tych odgrzewanych konfliktów, zaś ludzkość jest na rozdrożu zmian ewolucyjnych. Na planetę powraca kryształowa świadomość pośrednicząc zjednoczeniu wszystkich genetycznych mutacji, aby przywrócić ludziom pokój z pomocą niebiańskich opiekunów. Wiedza o istniejących programach operacyjnych Obcych na planecie dodaje sił, aby świadomie uczestniczyć w osobistym przebudzeniu. Bez tej świadomości jesteś pionkiem w grze między grupami na szachownicy manipulowanej przez obce siły tworzące podziały pomiędzy agresywnymi książętami toczącymi energetyczne konflikty. Ich konflikty mocy toczą się o to, która grupa ma rządzić ludzkością, oraz kto będzie korzystał z zasobów ludzkich i będzie zarządzał ciałem planety. Z tej pozycji, cudze życie nie jest twoim własnym i jest kierowane przez siły, które rządzą ludzkim ciałem przez hamowanie świadomości i pranie mózgu - wzbudzając strach. Ludzkość się na to zgadza, bo nie wie, że tak się dzieje i ponieważ jej powiedziano, że ma wolną wolę. Ludzie mają pewien stopień wolnej woli, jednak przebywają tutaj jako niewolnicy, rozgrywając grę w trójwymiarowym programie w dość paradoksalnej sytuacji. Tym niesamowitym naciąganym oszustwom trzeba stawić czoła, a to może być bolesne. Większość z nas nie chce się obudzić i ujrzeć rzeczywistości, w której żyjemy. Jesteśmy tutaj, aby zmienić te matactwa Obcych i w tym posępnym czasie się rozwinąć. Jednak aby się uwolnić i wyzwolić, trzeba poczuć własnego wewnętrznego ducha, trzeba wreszcie zatrzymać te utajnione kłamstwa dotyczące kontroli i oszustw. Boskie prawa głoszą, że ludzie są wolni podlegając odwiecznej miłości Boga. Możemy uwolnić innych od takiego życia, lecz musimy świecić przykładem.

Głęboki konflikt na sieci Gołębicy

Jako że enochiańska przepowiednia zakładała powrót Gołębicy u końca cyklu, planeta wkracza w okres wielkiego konfliktu wewnątrz sieci świadomości zwanej Siecią Gołębicy. Ta sieć ma związek ze wszelkim oprogramowaniem Armagedonu, włącznie z Bladym Koniem [Blady Koń (Biblia – Księga Objawienia) koń dosiadany przez Śmierć, jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy] oraz implantami ukrzyżowania i liniami czasu Jehowian / Annunaki. Kiedy do ciała planetarnego, przez jego sieć świadomości (przez upadające linie czasu) napływają między-wymiarowe konflikty i wspomnienia wojen, to przejawia się w postaci dramatów wojennych lub zagrożeń odczuwanych w świecie fizycznym. (Obecnie na Bliskim Wschodzie jest dużo postaw podsycających wojnę lub inwazję).

Ta sieć świadomości opasująca planetę krzyżuje się na ley lines czwartego i siódmego wymiaru oraz, na różne sposoby, ma związek z wysysaniem planetarnych sił życiowych poprzez ley lines czwartego (zielona) i piątego (fioletowa) wymiaru przez negatywną agendę Obcych (NAA). Każdy człowiek jest indywidualną komórką nerwową planety, a wielu z nas będzie miało przejawy wznoszenia, które odzwierciedlą się w ciele astralnym (w 2,3,4,5 i 6-tym wymiarze) i w koronie (7 wymiar). Opiekunowie wspominają o tym konflikcie Gołębicy powodującym przesunięcie prądów doradycznych ciała planetarnego, co wpływa na funkcje aury o tej samej nazwie w naszych ciałach świetlistych.

Pod wpływem natłoku wydarzeń, jakie mają miejsce w tym czasie, zmieniają się akordy serca doradycznego strumienia planetarnego. Ciało planetarne doświadcza zmian na poziomie „ciała doradycznego serca”, które jest poziomą tarczą, istniejącą w połączonych warstwach wymiarów: czwartego, piątego i szóstego. Kiedy ciała łączą się bezpośrednio z ciałem planetarnym, niektórzy doświadczają zmian w ciałach świetlistych i przyrostu częstotliwości, zwłaszcza w miejscach przecięcia wymiaru czwartego z siódmym. Ścieżka sznura doradycznej częstotliwości przebiega od czakry serca do dłoni i może stać się aktywna oraz bardzo uwrażliwiona. Te strumienie leczniczego prądu są obecne w rękach i palcach, a dłonie / ręce niektórych z nas dostaną częstotliwość, która może aktywować innych, kiedy ich dotkną (duchowa rekoneksja).

Niektórzy z nas, nowi na ścieżce wznoszenia, będą doświadczać aktywacji w dolnych punktach Dan Tien (poniżej pępka) i w komórkach płodowych umieszczonych na kości ogonowej. To jest aktywacja 1 -3 poziomu Kundalini, podstawowej materii prądów ziemskich lub fizycznych do budowania doradycznego prądu serca. Nie można aktywować doradycznej tarczy serca bez poziomej tarczy 1D-2D-3D w okolicy krocza jako podstawowego prądu tarczy w miejscu jej utworzenia. Ucieleśniona matryca duszy zaczyna tworzyć trójcę w poziomej tarczy, która jest znana jako tarcza doradyczna, i która ma swój własny bieżący strumień światła. Strumień siły życiowej doradycznej tarczy serca jest w 4D zielony, w 7D - fioletowy i w 11/12D – srebrny, oraz przejawia się na poziomie czakry serca.

Niektórzy z nas mają ucieleśnioną osobistą doradyczną tarczę serca, chociaż głównie chodzi tu o wydarzenie planetarne. Zmiany w planetarnym interfejsie wzmacniają i intensyfikują siłę tych częstotliwości w zbiorowych polach ludzkości. U osób nieprzygotowanych, chociaż będących pod wpływem tych częstotliwości, przejawia się nadzwyczaj wysoki poziom chaosu, zakłóceń i energetycznej presji.

Upiększanie E.T.

W tym roku będzie wzrastał poziom upiększania różnych grup E.T. , żeby rekrutować i usidlać ludzi, angażując ich do różnych agend. Nie należy się do nich dostrajać, ponieważ każda z takich grup E.T. ma własne cele, natomiast naszym wspólnym ludzkim celem jest wyzwolenie wszystkich ludzi i przywrócenie im boskości i niezależności. W obecnym konflikcie na sieci Gołębicy ważnym czynnikiem jest fakt, że o to terytorium walczą ze sobą różne grupy intruzów. Naszym najważniejszym celem nie jest dostosowanie się do którychś z nich, ale wzmocnienie w każdej jednostce boskości, niezależności i wolności. Trwajcie niewzruszenie i wiedzcie, że jesteście odpowiedzialni za zarządzanie przestrzenią w obrębie osobistej tarczy.

Objawy neurologiczne

Kiedy pojawi się zakłócenie spowodowane przez Obcych, wpływa na mózg i układ nerwowy, zarówno planety jak i ludzi. Obolałe i kontuzjowane mogą być: czaszka / głowa, szyja, ramiona, łopatki i ich okolice. U niektórych często pojawiają się niemiłe odczucia i bóle w całym ciele. Jak zwykle skutecznie przeciwdziała temu świadoma ochrona i skupianie się na zabezpieczaniu układu nerwowego.

Wszędzie tam, gdzie coś takiego się dzieje, powoduje wyniszczanie pól zbiorowych, konflikty w sieci, i zakłócenia działania systemów nerwowych naszych ciał. Można mieć wrażenie bycia poparzonym substancją chemiczną, napadów gorąca lub zimna, włącznie z poczuciem spłukiwania i mrowienia nerwów w ciele, z naciskiem na okolice serca i głowy połączonym z chaotycznym myśleniem.

Sugerowane techniki

Poniżej podane są techniki, które mogą pomóc, kiedy znajdujemy się pod wpływem takich działań. Ataki w dużej mierze następują przez kark i plecy w okolicy serca, ponieważ są to obszary, z których można kontrolować układ nerwowy.

Krok pierwszy to zwrócenie szczególnej uwagi na to, jak czujesz te rejony swego ciała, i stworzenie osobistej 12D tarczy ochronnej, która odeprze natręta.

Krok drugi to rozmawianie ze swoim ciałem jak z oddzielną inteligencją. To ty ale i nie ty. Ono jest jak inteligentny skafander. Powiedz swojemu ciału, że je kochasz i doceniasz wszystko, co robi dla ciebie z tak wielką odpowiedzialnością.

Krok trzeci polega na zaprogramowaniu swojego umysłu i układu nerwowego, aby przyjmować tylko te wiadomości, które są organiczne i współbrzmią z twoim wyższym dobrem oraz Boską Istotą. Rozmawiaj i traktuj swoje ciało (a w szczególności umysł i układ nerwowy) jak inteligencję, która jest oddzielona od twojej Jaźni. Wyćwicz swój umysł i układ nerwowy, aby nie akceptował przekazów lub impulsów, które są nieorganiczne czy sztuczne.

Krok czwarty polega na tym, aby być spokojnym i zrelaksowanym tak, jak to jest możliwe. Nie pozwalaj sobie na zapętlenia umysłu i skoki adrenaliny, lecz zachowuj najwyższy możliwy spokój. Odłącz się od stresujących bodźców, wykąp się (lub weź prysznic), oddychaj głęboko i ogólnie pamiętaj, aby być w stanie odprężenia. Chcąc osiągnąć taki stan klarowności, trzeba zatrzymać dostęp zewnętrznym programom i zabronić energiom pochodzącym od innych ludzi wkraczać w twoje życie. Kiedy uczymy się tworzyć wewnętrzną przestrzeń w celu przejrzystej komunikacji i uosabiać własną istotę duchową, możemy zacząć kroczyć drogą do osobistej wolności i trwałego uwolnienia od cierpienia.

Do następnego spotkania pozostań w blasku na Ścieżce awatara swojego serca! Bądź łagodny dla swego serca i innych.

Z wieczną miłością, Lisa

(Źródło: Newsletter marzec 2012)

DODATKOWE INFORMACJE

12 wymiarowa tarcza ochronna jest to podstawowa technika zalecana do ochrony ciała świetlistego. 12D tarcza jest organiczną częścią ciała świetlistego każdej ludzkiej istoty, naprawionego i aktywowanego przy użyciu techniki wewnętrznego ogniskowania 12D tarczy. Częstotliwością aktywującą tę poziomą tarczę i jej pionowy filar światła jest częstotliwość widma platynowo - białego promienia. Obecny 12D promień wrócił do części sieci naziemnej i do ludzkości na początku 2000 roku.

12 wymiarowy promień. Ten 12-to wymiarowy promień (promień jest określeniem widma fali cząstek energii) jest jednostką świadomości i poziomu naszej istoty przejawiającej się w 12-tym wymiarze. Jest to pierwszy wymiar indywidualizacji, w którym został dla ludzkości stworzony oryginalny boski projekt w formie awatara z 12-to pasmowym DNA. Pierwszy Stwórca stworzył troisty promień składający się z połączenia promieni: niebieskiego (13D), złotego (14D) i fioletowego (15D). Te trzy pierwotne pola dźwięku stworzyły wszystkie z 15 modeli wymiarów naszej matrycy czasu uniwersalnego, monadycznego boskiego planu dla ludzkiej Kryształowej Gwiazdy lub istoty świadomości chrystusowej. To jest również znane jako silikatowa matryca, krystaliczne ciało trzymające kody odwiecznej zasady chrystusowej. Wciąż trwające życie wieczne w ekspansji Źródła Jedni. Podczas pracy z tym 12D promieniem można na nowo połączyć pamięć ze swoim ciałem krystalicznym, aby je ucieleśnić. To daje większą skuteczność przechodzenia cykli wznoszenia.

1 komentarz: