środa, 7 stycznia 2015

ATLANTYDA – PRACA Z ATLANTYDZKIM POTENCJAŁEM / KOMNATA

Jeśli już pamiętasz swoje imię / imiona z pradawnych czasów, teraz możesz sobie przypomnieć wiedzę i osiągnięcia oraz wykorzystać je z pożytkiem. Oprócz dozy satysfakcji i podniesienia na duchu, pozwoli to na przeżycie nowych przygód i doświadczeń. Poza tym, dlaczegóżby nie korzystać z tego dobrego, nad czym skutecznie pracowało się kiedyś, a co zostało odebrane przez srogich strażników, kimkolwiek by oni nie byli? Przyszedł już czas na stopniowe odzyskiwanie pamięci i osiągnięć, a ta medytacja może to ułatwić.

Komnata kamieni szlachetnych

Znajdź miejsce, w którym łatwo się relaksujesz, wejdź w najgłębszy stan medytacyjny, jaki jesteś w stanie osiągnąć. Jeśli tego nie potrafisz, skoncentruj się na oddechu – wykonaj kilka głębokich, rozluźniających wdechów do brzucha. Pozostałymi rzeczami zajmie się twoja wyższa Jaźń, ponieważ ona wie, co teraz jest dla ciebie najlepsze. Dlatego przywołaj jej energię, a także energię swoich anielskich opiekunów i Anioła Stróża. Twoja wyższa Jaźń pojawia się przed tobą w złotej szacie, na złotym promieniu mądrości, ponieważ dziś chce ciebie zaprosić do twojego wewnętrznego królestwa – do twojej komnaty skarbów z Atlantydy. Teraz swoim wewnętrznym okiem zobacz schody, które zaprowadzą cię do tej komnaty. Na górze schodów czeka na ciebie jaśniejąca złota postać – twoja wyższa Jaźń. Przyniosła ci złoty promień mądrości. Promień rozjaśnia stopnie schodów a wyższa Jaźń zachęca, abyś po nich przeszła / przeszedł w dół. Idziesz tam, krok za krokiem, jak po złotym dywanie. Za każdym krokiem chwytasz kolejny stopień odwagi i zaufania. Czujesz się trochę odświętnie.
Wielka chwila: teraz, kiedy jesteś na dole, strażnicy komnaty otwierają przed tobą drzwi. Dziękujesz im i wstępujesz do swojego wewnętrznego królestwa. Obejrzyj je sobie dokładnie, poczuj jego energię. Tu wszystko skrzy się dookoła i mieni niespotykanymi zazwyczaj kolorami. Wszędzie widać szlachetne kamienie we wszelkich możliwych szlifach, formach i barwach, w przeróżnych rozmiarach, różnorako obrobione. Diamenty, topazy, rubiny, larimary, turkusy, kryształy górskie, kamienie księżycowe i wszystkie inne istniejące na Ziemi kryształy. Również takie, jakich nigdy przedtem nie widziałaś. Wszystko jest jedną wielką iskrą i światłem. To twoje promieniowanie, ponieważ wszystko tutaj jest odbiciem twojego bogatego, niepowtarzalnego świata wewnętrznego. Daj sobie czas na podziwianie twojego wewnętrznego bogactwa, wewnętrznej wiedzy i potencjału. Pozwól sobie na odebranie emocji z tym związanych. Ta chwila jest uświęcona, ponieważ teraz możesz odebrać i zintegrować nowy potencjał lub reaktywować leżąca odłogiem starą wiedzę. Zrób jak chcesz i jak czujesz.
Na chwilę zamknij duchowe oczy. Kiedy znów je otworzysz, poczujesz, że twoją uwagę przyciąga któraś grupa kamieni. Podejdź do tej grupy i weź jeden z kamieni, przytul go do serca i powiedz do siebie: „ Teraz przyswajam cały pozytywny potencjał, który przypomina mi moją wiedzę z Atlantydy, a który jest zamknięty w tym kamieniu. Teraz pragnę sobie przypomnieć i przejąć odpowiedzialność za własną siłę i moc. W tym wszechświecie to ja jestem stwórcą.”
Poczuj wibrację przekazywanej energii. Na koniec odłóż minerał na miejsce, okazując mu wdzięczność.

Dziś możesz powtórzyć ten proces jeszcze dwukrotnie. Jeśli chcesz, wykonaj cały rytuał ponownie. Po odłożeniu trzeciego kryształu, złóż ukłon wdzięczności im wszystkim, podziękuj strażnikom komnaty kamieni szlachetnych. Następnie powoli wejdź na złote schody i wróć do miejsca, w którym czeka twoja wyższa Jaźń. Ta obsypuje cię złotym pyłem, który jest symbolem wewnętrznego i zewnętrznego bogactwa. Złoty pył delikatnie wnika w twoją aurę. Podziękuj swojej wyższej Jaźni, a jeśli towarzyszą jej twoi opiekunowie – podziękuj również im, po czym powoli wróć do świadomości miejsca, w którym żyjesz. Tego dnia uważaj na potrzeby, jakie mogą się przejawić i postaraj się je uwzględnić. Przez jakiś czas możesz też kreować wewnętrznym okiem znak nieskończoności, po czym wróć do codziennych zajęć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz