sobota, 17 stycznia 2015

LISA RENEE: CZYM JEST WZNIESIENIE? (cz I)

Lisa Rene dzieli się z nami swoimi doświadczeniami, które mogą być pomocne w procesie przebudzania świadomości. Postaram się przetłumaczyć niektóre z ciekawszych artykułów. Zawierają one informacje dla osób znajdujących się na Ścieżce wznoszenia, czasem przestraszonych objawami i sytuacjami, jakie ich dotykają. Przykre doznania mogą wynikać z przyswajania wyższych pokładów energii świetlnej, co następuje w czasie procesu wznoszenia. Kiedy zaczyna się proces, nie ma odwrotu. Planeta przyspiesza do wyższych wzorców częstotliwości, dlatego coraz więcej ludzi będzie doświadczało spontanicznego przebudzenia i zmian na poziomie świadomości, co spowoduje zmianę postrzegania rzeczywistości. Trzeba się na to przygotować, a ci, którzy budzą się wcześniej, będą zobowiązani do przygotowania na zmiany planetarne kolejnych osób. Lisa doświadczyła też problemu kontroli umysłu i opowiada, jak sobie z tym poradzić (np. z implantami eterycznymi).

Poniżej pobieżne streszczenie tematyki. Jednak po głębszym wczytaniu się w teksty dotyczące procesu wznoszenia, postanowiłam przetłumaczyć je wszystkie. Można będzie w nich znaleźć wiele informacji przekazywanych pod różnym kątem i z różnych punktów widzenia (inni autorzy). Materiału jest tak dużo, że będzie musiał być podzielony na kilka części. Zapraszam do czytania.

Oryginalny tekst: EnergeticSynthesis.com 
tłumaczenie: Teresa Serafinowska

Mechanizm przesunięcia

Obecnie jesteśmy w przejściowej fazie zmian sfery doświadczania wyższej świadomości stając się wielowymiarowymi ludzkimi istotami. Podczas tej fazy cyklu wznoszenia ludzie doświadczają wielu różnorodnych objawów fizycznych, ponieważ komórki ciała przechodzą na wyższe poziomy wzorców częstotliwości.

Wznoszenie związane jest z przyswajaniem kolejnych warstw światła, sił istniejących w obrębie poziomów ciał duchowych (wielowymiarowych Boskich Jaźni), podczas gdy te warstwy schodzą w materię i zakotwiczają się na płaszczyźnie fizycznej rzeczywistości. Jednocześnie, kiedy ktoś aktywuje swój zestaw instrukcji matrycy DNA, w warstwach bio-energetycznego pola planetarnego i ludzkiego zachodzi przesunięcie w układzie częstotliwości energetycznych na poziomie wymiarów. To uruchamia łańcuch zdarzeń, który powoduje całkowitą przemianę i transmutację różnych wzorców oraz programów przechowywanych w energetycznych szablonach podróży ludzkiej duszy przez cykl okresu ewolucji. Po aktywacji te wzorce ulegają zmianie, są przeinstalowywane i oczyszczane z warstw doświadczeń zakodowanych w każdej komórce i wzorcu pamięci utrzymywanym w ciele w formie wibracji energii.

„Proces wznoszenia dotyczy przeniesienia świadomości z jednej rzeczywistości do drugiej i świadomości możliwości istnienia wielu rzeczywistości istniejących jednocześnie. Rzeczywistość wymiarów jest utrzymywana na miejscu przez złożoną warstwę zakodowanych sieci energetycznych, aby sprawić wrażenie czasu i przestrzeni, postrzeganej przez świadomość, i aby uczestniczyć we własnym doświadczeniu w szerokopasmowych szerokościach danego zakresu częstotliwości. Kiedy przesunięcie sieci wymiarowych zmieni częstotliwości i cechy magnetyczne, wszystkie rzeczy istniejące w w tej szerokopasmowej rzeczywistości również zostaną przesunięte oraz przemienione na mnóstwo sposobów. Prawa natury regulujące czas i przestrzeń, jakie znamy, ulegną zmianie. Oznacza to również, że zmieni się też drastycznie postrzeganie naszej świadomości przestrzennej, nasz stosunek do czasu i przestrzeni.”

Dlatego, chcąc przejść przez te zmiany spokojniej, trzeba się przygotować oraz dostosować własny sposób myślenia, aby być tym, co jest zgodne z przeznaczeniem duszy i prawdziwej boskiej istoty. Poddanie się temu i akceptacja to dwa główne aspekty, którym trzeba pozwolić nas przenikać w celu ułatwienia procesu. Chcąc cofnąć stare wzorce zachowań i myślokształtów nie służących duszy, trzeba sobie uświadomić przekonania i zachowania, które istnieją w nas jako zaburzenia i podjąć odpowiednie kroki, pomagające je zintegrować lub usunąć. Ten proces ujawnia nasze najgłębsze lęki, przekonania, ograniczenia i stare wzorce bólu - poprzez wydarzenia, które przywołują je do naszej rzeczywistości, tak że możemy świadomie przyjąć je do wiadomości, rozpoznać i uleczyć. Kiedy niektóre z tych problemów przechodzą na poziom świadomości, mogą wydawać się dziwnie znajome, ponieważ pochodzą od przodków lub są w naturalny sposób dziedziczone. Ważne jest, aby pamiętać, że nie jesteśmy tylko wycinkiem własnego indywidualnego umysłu, lecz także skutkiem umysłu karmicznego i zbiorowej (nie)świadomości tej planety - do ostatniego cyklu ewolucyjnego. W ten sposób można przeformułować w umyśle bezosobowe i oderwane od identyfikacji z konkretną sprawą okoliczności, które wypłynęły na powierzchnię w celu oczyszczenia w naszych ciałach. Akceptując i doceniając istotę własnego Światła, odblokowujemy jego przepływ. W ten sposób oczyszczamy ciała emocjonalne i energetyczne z długo przechowywanych urazów, przekonań i lęków, które utrudniały naszą zdolność do poznania prawdziwej istoty i wnoszenie w nasze życie więcej radości. Gdy ciało emocjonalne zostaje oczyszczone ze starego bólu i urazów, również ciało fizyczne zaczyna oczyszczać się i odblokowywać z odpowiedników tych blokad.

Wszystko dzieje się jednocześnie we wszystkich warstwach pola bioenergetycznego, aż następuje uzdrowienie. W efekcie dochodzi do pełnego oczyszczenia i uwolnienia z bolesnych wydarzeń utrzymywanych jako wzorce w organach i zapisie duszy oraz w pamięci komórkowej. A kiedy zdajesz sobie sprawę, jak to wszystko wpływa na twoje ludzkie doświadczenia i posuwanie się do przodu, wtedy czujesz, jakie to bardzo inspirujące.

Ponadto, kiedy z rejestru duszy są wykasowywane bolesne wzorce, przekodowywane jest DNA, absorbując więcej Światła, a tym samym podtrzymując nową częstotliwość, nowy stan wyższej świadomości i wielowymiarowości. Kiedy utrzymujesz większe Światło i pakiet zaawansowanej genetyki w polu bio-energii, wtedy zgodnie z zasadą rezonansu, umożliwiasz innym wibrować z większą częstotliwością i uruchamiać ich wewnętrzny potencjał oraz boskie dziedzictwo, co prowadzi do ich wznoszenia.

Głównym procesem, jakiego doświadczasz, kiedy przechodzisz przez proces wznoszenia jest emocjonalne oczyszczenie. Ponieważ emocjonalny ból i brak równowagi są odpowiedzialne za stany chorobowe, wielu doświadcza stanów chorobowych lub fizycznego wyzwolenia ze swoich ciał. Niektóre z tych oczyszczeń mają źródło karmiczne, inne genetyczne lub pochodzą od duchowych przodków. Niektórzy z nas, pracowników Światła, zdecydowali się usuwać stany nierównowagi w zbiorowości lub określonej grupie i będą czuć ten przepływ energii przemiany, ponieważ istota energetyczna działa jako kosmiczny system filtrujący większą zbiorowość.

Celem tego cyklu artykułów jest poinformowanie czytelnika o dynamice, jakiej doświadcza obecnie, gdy energie przyspieszają, i przygotowanie go na możliwość doświadczenia bardziej wyrazistych objawów fizycznych, aby mógł podejść do nich z bardziej neutralnej pozycji. Nie chodzi o to, aby cię zaalarmować, lecz o to, abyś w takich chwilach podejmował/podejmowała odpowiedzialne i świadome decyzje. Wielu problemów można uniknąć, kiedy ma się świadomość i poświęci się nieco czasu, aby uzdrowić się oczyszczając emocje i słuchając własnego ciała, kiedy będą potrzebne dane techniki uzdrawiania. Duch dał nam wiele narzędzi ułatwiających wznoszenie, aby wspomóc naszą ewolucję w najprostszy możliwy sposób. Proście o pomoc, a będzie wam dana!

Niektóre objawy transmutacji, co do których lekarze rozkładają ręce, ponieważ nie znajdują przyczyn:

Ciśnienie czaszkowe i bóle głowy, skrajne zmęczenie, rozgrzewanie się ciała fizycznego, nudności, zawroty głowy, zapominanie, drażliwość, bezsenność, bóle stawów, bóle mięśni, skurcze mięśni w nogach i ramionach, objawy grypopodobne, doświadczenia ze strony kundalini, biegunka, zły humor, wysypki skórne, mrowienie w częściach ciała, konkretne odmienne niż dawniej odczuwanie poszczególnych narządów (lub jednego) wewnątrz ciała, zmiany świadomości przestrzeni, niezdarność, poczucie rozgorączkowania, uczucia bycia i nie bycia w jakimś miejscu, utrata ostrości wzroku, utrata pamięci, zmiany związane z ciałem i włosami na głowie, utrata zdolności koncentracji, uczucie, że się wstaje i porusza zbyt szybko i to powoduje zawroty głowy, poczucie, że nie można niczego osiągnąć ponieważ brakuje czasu, nagle pojawiające się i nagle znikające napady niepokoju.

Ponadto ciało może często doświadczać przypływu ciepła i rozbłysków energii, co nie jest odczuciem komfortowym. Przesunięta termodynamika ciała i rozmiar światła padającego na pole ciał, czy niektóre z doświadczanych objawów są po to, aby zapobiec rozerwaniu ciała fizycznego wskutek intensywności światła. Można też doświadczać budzenia się co 3 godziny lub przerywanego snu, kiedy jesteśmy ponownie kalibrowani - nocą ciało pracuje energetycznie. Zwiększa to poczucie niepokoju i zmęczenia rano.

Trzeba pamiętać, że w tym okresie możemy być podatni na emocjonalne urazy, dlatego trzeba raczej izolować i szanować swoje ciało, dawać jemu nieco dobrego ruchu, pracować z nim fizycznie i energetycznie oraz dostarczać sobie powody do śmiechu.

1 komentarz:

  1. Dziękuję za świetny artykuł. Od 12 lat doświadczam wszystkich symptomów o których pisze Lisa Renee i wiele innych osób. Na początku nie wiedziałam, co się ze mną dzieje ale z czasem zaczełam znajdować informacje, że jest to częścią procesu oczyszczania i przechodzenia Ziemi, a wraz z nią nas, na wyższy stopień wibracji. To dzieje się naprawdę.

    OdpowiedzUsuń