czwartek, 29 października 2015

ATLANTYDA - CZĘŚĆ IX – ROZWIJANIE POTENCJAŁU / KRYSZTAŁOWE CZASZKI

Fragmenty nieco starszych lecz nadal aktualnych przetłumaczonych przeze mnie przekazów (z ćwiczeniami) od archanioła Metatrona i Atlanty Quadeka

Metatron w jednym z przekazów przez Tyberonna tłumaczył, że pierwotne kryształowe czaszki były zbudowane z konglomeratu czystego kwarcu z formą diamentu i były w sposób alchemiczny połączone z czystym złotem, co dawało superkwarc. Były idealnym odwzorowaniem ludzkiej czaszki z umieszczoną w nich wibracją wnoszącą genetyczną ludzką pamięć mistrzów z Oriona. Metatron twierdzi, że pierwszą wzorcową czaszkę sprowadzili na Ziemię Plejadianie i Arkturianie. We wnętrzu miała holograficzny zapis modelu 12-tu pasm DNA i posiadała wyjątkowo wysokie częstotliwości. Według legendy istnieje 13 kryształowych czaszek -dwanaście kryształowych i 1 ametystowa. Każda z 12-tu reprezentuje jeden aspekt i wyraz jednego z 12-tu wymiarów ziemskiego poziomu, każda odpowiada 1/12 Jedni. 13-ta czaszka jest całością tych 12-tu.

Jak pracuje się z kryształowymi czaszkami

Oferują waszej duchowej świadomości podróże w czasie, odwiedzanie innych światów i wymiarów, nową kalibrację oraz równoważenie, jak również dopełnienie wewnętrznej Boskiej Jaźni. Dlatego najlepszym sposobem pracy z kryształową czaszką jest wejście do niej.

Wyobraź sobie, że wchodzisz do czaszki, jakbyś wkraczała / wkraczał do kryształowej jaskini. Poczuj się tak mała / mały, że całą osobą możesz wejść do jej wnętrza i jesteś tam zamknięta / zamknięty. Twoje rozmiary nie mają żadnego znaczenia, wkraczasz do świata cudów i skarbów. Otwórz się dla czaszki i przyswajaj to, co ci zaoferuje, mówiąc metaforycznie, jako pierwotna Jaskinia Twórczości. Za każdym razem, kiedy do niej wchodzisz, naprawdę może ci być prezentowany inny świat, inny wymiar, inny paradygmat czy paralela krystalicznej myśli.

Za każdym razem może ci być prezentowana inna istota nauki - z każdej strony, z każdego zakątka dostępu. Przekonasz się, że wchodząc do czaszki pod innym kątem, często po wejściu do środka odkryjesz, że wychodzisz z niej jako istota wibrująca inaczej, niż ta, która tam weszła.

Jak już powiedzieliśmy wcześniej, wznoszenie jest częścią podwyższania świadomości z kryształowej czaszki. Naprawdę wznoszenie jest ponownym pojawieniem się kwantowo-krystalicznej energii połączonych pól, i jest to równoznaczne z tym, że kryształowe czaszki znów wyłaniają się w tej energii. Lecz wy od kilku lat waszego życia znajdujecie się w bezpośrednim zrównywaniu z centrum Galaktyki, i ten zwięzły wektor umożliwia waszym wyższym Jaźniom i wyższym Świadomościom dużo – rozwinięcie do niebiańskich częstotliwości. Teraz nadszedł czas, aby rozumieć cel i potężne zdolności starych kryształowych czaszek jako części tej tajemniczej ekspansji. Jest to tym bardziej ważne, abyście zrozumieli, że one są częścią rozleglejszej energii, hologramu, który obejmuje waszą planetę i wszystkie 12 wymiarów Światła wokół was. Ten hologram jest faktycznie zjednoczonym polem, krystaliczną wibracją, i obejmuje w skali makro cały Układ Słoneczny, wasze Słońce i oczywiście Ziemię. To, co określa się mianem Złotej Tarczy Słonecznej, stanowi 12 promieni DNA do zintegrowania przez waszą ewoluującą planetę w podobny sposób jak kryształowe czaszki integrują plan dla ludzkości.

Spośród słynnych kryształowych czaszek wyróżnia się MAX, który posiada silniejszą od innych takich czaszek energię i wibrację, ponieważ utrzymuje pełne zjednoczenie 13-tki. MAX mieści zawartość wszystkich kryształowych czaszek, a wszystkie kolejne kryształowe czaszki są aspektami energii zawartej w czaszce MAX.

Nie mniej jednak MAX jest czymś znacznie więcej, niż można to zdefiniować. Wewnątrz MAXA tkwi wewnętrzna refleksja, nieodłączny dynamiczny zapis Kosmosu, którego długość wykracza poza wasze pojmowanie. MAX jest powodem zachodzenia ponownego kodowania planetarnej energii. Jest to przepracowywane przez Słoneczne Dyski oraz oktaedryczne rejony kwarcowych pól i zaszło przy dacie 11-11-11, a podczas daty 12-12-12 zostanie ukończone.

MAX jest pochodzenia pozaziemskiego, zaś jego krystaliczna matryca została powiększona przez Arkturian i Plejadian. MAX posiada wyjątkową krystaliczną molekularną cechę, która dotąd nie została odkryta przez waszych naukowców. MAX jest wielowymiarowy i sięga daleko poza wasze wyobrażenia. MAX posiada właściwości eteryczne dające mu zdolność do magazynowania pełnej historii Kosmosu i w rzeczy samej mieści w sobie Bibliotekę Akaszy oraz energię każdej epoki. Jego pięć matryc i podwójna oś wykraczają poza wszystko, co znajduje się na Ziemi. Sha-Na-Ra zawiera podobną cechę molekularną, i można powiedzieć, że spośród znanych czaszek jest drugą, jednak w polu energetycznym lub pojemności nie jest tak wspaniały jak MAX. Pod wieloma względami Sha-Na-ra ustępuje MAXowi.

Ametystowa czaszka Amis rzeczywiście została wyrzeźbiona przed tysiącami lat, jest wyjątkowo potężna, jednak pochodzi z Ziemi, jak wszystkie inne, za wyjątkiem dwóch wcześniej wspomnianych pozaziemskich. Jednak Mistrzowie, każda czaszka jest geologicznie oraz mineralogicznie bardzo stara i w różnym stopniu zawiera w sobie świadomość czaszki MAX. Ale MAX jest wytwórczym Źródłem, które przekazuje pozostałym kryształowym czaszkom informacje, kody wzorców oraz pliki.

Pytanie: czy mógłbyś opowiedzieć o czaszce Mitchell – Hedges?

Archanioł Metatron: To jest szczególnie mocna „czaszka komputer” i zawiera wewnątrz potężną energię. Jej krystaliczna czystość i unikalna osiowa orientacja umożliwia pochłanianie oraz wzmacnianie energii wszystkiego. Była również w stanie zaimportować dużo energii krystalicznego paradygmatu, to jest wyjątkowy aspekt kryształowego modelu czaszki.

Pytanie: czy jest ona pochodzenia pozaziemskiego lub bardzo stara?

Archanioł Metatron: Wszystkie minerały są w swoich kategoriach geologicznie stare. Czaszka, co do której zostało postawione pytanie, nie jest pozaziemskiego pochodzenia, jak MAX czy Sha-Na-Ra, została uformowana i wyrzeźbiona przed około 150 laty licząc według waszego obecnego czasu liniowego. Lecz to nie oznacza, że nie jest bardzo silna - jest bardzo świadoma i zawiera dużą część krystalicznego paradygmatu. Lecz nie jest dostrojona do 13-tej. Czaszka Mitchell – Hedges jest stworzona z afrykańskiego a nie brazylijskiego kwarcu. Jej krystaliczny aspekt pochodzi ze starych wzorców i jest bardzo wyjątkowy. Aspekty super klarowności i niezwykłej orientacji osiowej tej czaszki są bardzo potężne.

13-ta czaszka została pierwotnie wyprodukowana w procesie morfokrystalicznej manifestacji i włączyła Arkturiańskie Krystaliczne Źródło do alchemistycznej częstotliwości, aby włączyć ludzki genetyczny ślad mistrza z Arkturus i Sojuszu Plejadiańsko – Syriańskiego.

To jest satysfakcjonujące i potężne. Dostęp do tych informacji stymuluje świadomość kim jesteście, czy rozumiecie? Zatopić waszą świadomość w kryształowej czaszce - to rzeczywiście jest sposób, aby z nimi pracować – otworzyć portale i bramy do świata przekraczającego wasze najpiękniejsze oczekiwania. Wejście do czaszki nie oznacza werbalnego dialogu, lecz o wiele więcej, można powiedzieć, że dochodzi do pobierania plików, nagłego i zrozumiałego odbioru informacji, co zmienia wasz paradygmat i poszerza świadomość. Niektórzy odbierają informacje jako wizualne obrazy, inni w formie pakietów informacji, plików, jeśli tak chcesz, a czasami występują obie formy. Informacja zostaje zapisana w podświadomości, jej głębokiej części nazywanej super – podświadomością. Ta istnieje w zakresie światła nazywanego przez was Ultrafioletem.

I tu znajduje się powód, dlaczego jest tak powszechne zainteresowanie kryształowymi czaszkami, ponieważ z nadchodzącym wyżem zapowiadanego wznoszenia ludzkości faktycznie następuje rozwój i chęć coraz szerszego rozumienia siebie. Następuje powrót do krystalicznej spójności. I z nastaniem roku 2012 zachodzi konieczność odrzucenia tych wzorców, które już ludzkości nie służą i powrotu do dopasowania tych atrybutów oraz fundamentalnych modeli, które to czynią. Ludzkość, jak również Ziemia, znajdują się w restarcie. W rzeczywistości jest to równoznaczne z wznoszeniem. Systemy, zarówno w skali makro jak i mikro, już nie funkcjonują, załamują się, kolaborują i same będą się reformowały. Faktycznie dzieje się to na waszych ekonomicznych arenach.

Tak oto wiedza o Uniwersalnym Umyśle istnieje w obrębie i poza kryształowymi czaszkami. Jednak Umysł Uniwersalny jest w nich zamknięty i skompresowany, służąc dobru ludzkości. Wiedza w ich wnętrzu jest ukształtowana, przemieniona i przełożona na specjalny format w celu dostępności dla ludzkości. To zachodzi według specjalnego wzorca ucieleśniającego prototyp doskonałości dla ludzkości, jak już wspominaliśmy.

Wiedza zawarta w oryginalnej kryształowej czaszce pochodzi z Uniwersalnego Umysłu.


A oto fragment innego przekazu:

Quadek opowie wam o kryształowych czaszkach, które zostały wytworzone w Atlantydzie. 12 wibracji plus 13-ta. Quadek mówi: bądź dwunastoma i stań się trzynastą, a doznasz zbawienia. Znacie już liczbę 12, znacie ją z liczby apostołów plus 13-ta wibracja pochodząca od Jezusa Chrystusa. Znacie ją też z rady czynu 12-tu plus 13-ta wibracja, którą jesteście wy, która obudziła w was Chrystusa. Ci, co znają znaczenie liczb, wiedzą, że 13 to energia kosmicznego Chrystusa, i że 13 tworzy liczbę 4, energię Chrystusową. Tak, na waszej planecie istnieje wiele przypuszczeń odnośnie kryształowych czaszek. Niektóre są bliskie prawdy. Inne teorie częściowo pokrywają się z prawdą, ale są też inne, od niej odległe. My, Rada Czynu, zdecydowaliśmy dać wam dziś informację o głębokim znaczeniu, które były skrywane, więc słuchajcie. To nie czaszki oddziałują. One są nośnikami klucza w kryształowej formie. Tu chodzi o ludzi, którzy wejdą w kontakt z kryształową czaszką, w następstwie czego coś w nich zajdzie. Mogą mieć wizje lub otrzymać przekaz wiedzy. Jednak ja, Quadek, mówię wam: kryształowe czaszki to klucze. Kiedy wejdziesz w kontakt z kryształową czaszką, ona prześle ci magnetyczną frekwencję, która aktywuje coś w twoim ciele świetlistym. Wiedza lub wizja jest w tobie. Ona później wypłynie i coś sobie przypomnisz. Tak oto każda kryształowa czaszka niesie w sobie klucz do innej frekwencji. Dla 12-tu wysokich frekwencji Wszechświata, które oddziałują na Ziemię. Tak jak nie chodziło o 12-tu apostołów osobiście, ponieważ w rzeczywistości było ich więcej niż dwunastu, jednak było 12 rodzajów wibracji, które towarzyszyły Jezusowi Chrystusowi, które zostały do niego przyciągnięte jak do magnesu. I tak dzieje się również w obecnych czasach. To znaczy, że kiedy spotka się 12 czaszek razem, dojdzie do wzniesienia pani Gaji. Jednak Quadek chciałby wam jeszcze powiedzieć, że nie decyduje o tym zebranie wszystkich czaszek razem. Decydujące jest, że 13-ta energia zbiera pozostałe 12 razem doprowadzając do stopienia. Ponieważ to, co wtedy zajdzie, doprowadzi do rozpłynięcia się wokół Ziemi energii Chrystusowej. Na wszystkich poziomach zajdzie zbawienie - w wibracji 4-ki, energii Chrystusowej. To ostatecznie spowoduje wzniesienie. Tak pojmujcie to, co Quadek chce wam objaśnić. Czaszki to wyrażenie wibracji energetycznych. Apostołowie to wyrażenie wibracji energetycznych. Rada Czynu 12-tu to wyrażenie wibracji energetycznych i ty, każdy z was, jest wyrażeniem jednej z wibracji energetycznych.

Jednak kryształowe czaszki mają związek nie tylko z Atlantydą ale i z Lemurią. Możesz zapytać: skoro zostały stworzone w Atlantydzie, jak łączy się to z Lemurią. I mówię ci, tu nie chodzi o czaszki. Chodzi o tych 12 wibracji Światła. Każdy z was nosi w sobie określoną, jedną z tych 12-tu wibracji. Wyjaśnię to dokładniej: każdy nosi w sobie cząstki 12-tu wibracji, w tym jedną, która uwydatnia się silniej. Możesz sobie przypomnicie, raz daliśmy wam ćwiczenie, w którym mieliście połączyć się z jedną z gwiazd. Istnieją przypuszczenia, że kryształowe czaszki są połączone z określonymi systemami gwiezdnymi, że stamtąd pochodzą, ale to jest tylko część prawdy. 12 punktów we Wszechświecie zaznacza określone wibracje. Są to miejsca, gdzie krzyżują się linie pól magnetycznych. Każde takie miejsce tworzy linię pola magnetycznego w boskim polu myślowym i wytwarza wibrujący punkt energii. Wszystkie gwiazdy i wszystkie planety znajdują się wzdłuż takich wibrujących punktów energetycznych. Na takich energetycznych skrzyżowaniach możliwe jest stworzenie czegoś na obraz gwiazdy, choć i gwiazdy są tylko wyrazem określonej wibracji energetycznej. Jest 12 rejonów w 12-tu wibracjach, tak jak 12 kryształowych czaszek plus 13-ta wibracja energii, wysłana aby planecie - tak jak obecnie na waszej planecie, która nie znajduje się już na tej linii pola energetycznego - przynieść zbawienie.

Co jest tą 13-tą? Na Ziemi działa 12 wibracji i ty nosisz w sobie z każdej po trochę, ponieważ w każdej inkarnacji przebywałaś w różnych wibracjach. Jednak co jest twoją substancją? Teraz wam to mówię i dla wielu z was stanie się jasne. 13-ta wibracja energetyczna nosi barwy złota i koloru niebieskiego. Na początku została nasycona lemuriańskimi energiami, energiami zbawienia, energiami Chrystusowymi, została przygotowana, aby wniknąć do sieci Chrystusowej Miłości. To zajdzie, kiedy będzie otwarta 13-ta brama. To jest brama z Lemurii i kto ma ją otworzyć, jak nie wy, złoto-niebieskie wibracje starych Lemurian? Być może teraz lepiej rozumiecie, czego trzyma się ludzkość. Oni widzą tylko część, widzą kryształowe czaszki i próbują je przyporządkować, jednak wszystko jest przypisane do szerszego wzorca. Ty też jesteś częścią wzorca. Jesteś częścią przebudzenia Ziemi. Nosisz w sobie złoto-niebieskie światło i jesteś kanałem dla magnetyzmu. I tak jak kiedyś Jezus przyciągnął do siebie 12 wibracji energetycznych, czynią to dziś ci, którzy postępują Jego śladem.

Teraz Quadek chciałby zadać wam ćwiczenie i przeprowadzimy je wspólnie. Quadek mówi tak: Ty, co słyszysz lub czytasz te słowa, poczuj, czy niesiesz w sobie złoto-niebieskie światło, czy jest to twoja podstawowa wibracja, a jeśli tak jest, bądź świadoma, że wraz z tym ćwiczeniem wnosisz decydujący wkład w przygotowania do wprowadzenia na Ziemi energii Chrystusowej.

Wyobraź sobie - pozostajemy przy kryształowych czaszkach - 12 kryształowych czaszek, a w środku 13-ta. Nie zapomnij, że to jest tylko obraz. Te kryształowe czaszki przed twoimi wewnętrznymi oczami są magazynem energii. Kiedy masz ten obraz przed sobą, pozwól swojej energii tak, jak się pokaże, płynąć do jednej z kryształowych czaszek, jednak najpierw nie do środka, lecz do jednej z dwunastu czaszek. Pozwól energii po prostu płynąć i zająć miejsce. Nie pytaj „która czaszka”, „które miejsce”. Niech to się po prostu dzieje samo.

Następnie powoli udaj się ze swoją energią do środka, do 13-tej kryształowej czaszki, na 13-tą pozycję, do 13-tej wibracji energii. Nadal czuj połączenie z kryształową czaszką, przy której byłaś najpierw. Teraz świadomie przejdź do swego najgłębszego wnętrza. Miej świadomość, że Chrystus jest w tobie i poszerz w sobie świadomość chrystusową. Pozwól sobie stać się jaśniejącym słońcem ESCHA`TA.

Teraz połącz wibrację 13-tki, wibrację 4-ki, z magnetycznym światłem i wy jako zespół wychodzicie energią szeroko poza swoje miejsce poszerzając połączone wibracje, tak żeby zbawienie stało się możliwe dla każdego człowieka, ponieważ każdy nosi w sobie wibracje tych 12-tu energii, nawet jeśli nie nosi w sobie energii złota czy koloru niebieskiego. Pozwól działać energiom, niech wypływają z ciebie do Chrystusowej Jaźni każdego człowieka.

To jest wibracja liczby 13. Ta wibracja jest w waszych ciałach świetlistych, a kiedy kosmiczna energia zbawienia dosięgnie planety, ta wibracja w was i innych ludziach, do których została rozesłana, przemieni się w liczbę 4 i przebudzi się wraz z Chrystusową świadomością.

Możesz przeprowadzić to ćwiczenie również samodzielnie i wiedz, że potężny anioł DON`ADAS wytworzył wokół was pole łaski, tak że żadne przesunięcie w czasie nie gra roli. Wszystko będzie zebrane razem i zadziała zespołowo, w kolektywie Światła.

Quadek, Atlanta, który wam towarzyszył i was podziwiał, przekazał wam to przesłanie, co sprawiło mi wielką radość. Mam nadzieję, że może to ci pomóc w doprowadzeniu do poznania i współdziałania pomiędzy wami.

Tak oto Quadek mówi wam AN`ANASHA.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz