wtorek, 14 lipca 2015

LISA RENEE - PRZEBUDZENIE ALBIONU 12 maj 2015 cz I

oryginalny tekst
tłumaczenie Teresa Serafinowska
 
Droga wznosząca się Rodzino, w najdawniejszych czasach Anglię nazywano Albion. Nazwa dla Szkocji w języku celtyckim również miała związek z Albionem: Alba w języku szkockim gaelickim, Alba w irlandzkim i Alba w walijskim, kornwalijskim oraz bretońskim. Nazwy te zostały później zanglicyzowane do Albany, która była kiedyś alternatywną nazwą Szkocji. Wiele istniejących od dawna mitów i legend sugeruje, że pierwotnie na terenie Zjednoczonego Królestwa żyli giganci albo byli założycielami krainy nazywanej Albion. Mistyczne znaczenie Albionu zostało upamiętnione przez wiersze, opowiadania i mity. Wszystkie sugerują, że natura Albionu jest związana ze zbiorową ludzką świadomością i duszą świata, do której wszyscy jesteśmy ściśle przywiązani.

Albion jest androgynicznym ludzkim szablonem stworzonym z 12-tu sfer Drzewa Życia, który podczas upadku ludzkości został pogrzebany w niższych polach wymiarowych Ziemi czekając na przebudzenie. Ta elementarna struktura pierwotnego ludzkiego szablonu jest ulokowana w ciele Ziemi i pochodzi z oryginalnego kosmicznego kodu. Ten oryginalny kod Boskiego planu jest zapisany dla wznoszenia ludzkości do krzemowej matrycy i posiada niebiańskie zapisy ewolucji ludzkości w całym Układzie Słonecznym. Przebudzenie Albionu zachodzi etapowo, a ostatnie transmisje gwiazdowe z Syriusza i Kanopus były inteligentnie zaprojektowane do stymulowania aktywacji wyższego umysłu przez ciało Albionu w Ziemi. To delikatnie przyspieszy zmiany w ciele mentalnym Ziemi, aby mogła odzwierciedlać świadomość wyższego Umysłu, co znajdzie odzwierciedlenie w etapach przebudzania Albionu.

Canis Major jest konstelacją na nieboskłonie półkuli południowej, i obejmuje Syriusza, najjaśniejszą gwiazdę na nocnym niebie, znaną jako Psia Gwiazda. Najnowsze transmisje aktywujące ciało planetarne do komunikacji z inteligentną żywą matrycą pochodzą z konstelacji Canis Major i Carina. Starożytna geometria odzwierciedlająca strukturę Złotego Runa i Złotych Miast łączy się pomiędzy układem gwiazd Syriusza i Canopus, aby otworzyć bramy Rajskich Słońc. Układ gwiezdny Syriusza służy jako środek transmisji Kosmicznego Logosu do ciała planetarnego w celu etapowego przebudzenia ludzkiej świadomości na osi czasu ewolucji. Syriusz, który ma w sobie zapis Kosmicznego Logosu robi to, metodycznie kontynuując proces przebudzania Albionu. Etapy rozwoju są powiązane z uniwersalnym prawem alchemii, i są transmitowane z konstelacji galaktycznego Zodiaku. Te transmisje przenoszą się poprzez Słońce do Ziemi podczas rocznej ekliptyki. Etapy galaktycznego Zodiaku reprezentują ruch ewolucji ludzkiej świadomości w procesie duchowego wznoszenia - proces przechodzenia ludzkości ze świata materialnego do uduchowienia. Kiedy poszerzamy świadomość, łączymy się z ciałem Albionu, które działa jako przedstawiciel świadomości całego gatunku ludzkiego. Kiedy budzimy się do naszej duchowej natury i jedności, przyczyniamy się do zbiorowego przebudzenia Albionu.

Kryształowi awatarowie przychodzą do Ziemi przez portal Syriusza B, a niektórzy Syrianie byli dawnymi inżynierami tworzącymi liczne planetarne sieci, kamienne megality, dolmeny, i wiele innych ziemskich struktur geomantycznych. Wiele z tych struktur geomantycznych istnieje na Ziemi równoległej lub w wyższych wymiarach przyszłej Ziemi, takich jak Gaja 7D. Obecnie jesteśmy w procesie zstępowania wielu z tych linii czasu wyższych geometrii i zestawów instrukcji do niższych płaszczyzn Ziemi. Dzieje się to po to, by aktywować wcześniej uśpione lub nieaktywne struktury geomantyczne, aby móc uruchomić i zmienić żywy strumień życia. Są to tak zwane kielichowe formacje w planetarnej sieci. Kielichowe formacje dają Ziemi i okolicznym mieszkańcom wsparcie mogące być uzupełnieniem tego rodzaju siły życiowej.

Templariusze

Planetarna sieć jest żywą matrycą świadomości zakodowaną z planem lub pakietem oryginalnych instrukcji boskiego planu dla duchowej ewolucji ludzkości. Dla osób, które są gwiezdnymi dziećmi, znaczna część misji polega na usuwaniu maszynerii Obcych i upadłych bytów, które blokują, odbierają lub uszkadzają energie w systemie planetarnej sieci. Ta głęboko ukryta w organicznej matrycy naszej planety sieć jest lustrzanym odbiciem kosmicznej projekcji naszej gwiezdnej galaktyki, która jest wielowymiarowym hologramem Kosmosu. Kiedy opisujemy pracę planetarnej sieci, opisujemy ciało świadomości (holograficzną geografię), które jest wyobrażeniem mapy Galaktyki na Ziemi. Kiedy świadomie zrozumiesz to wzajemne oddziaływanie, możesz wspomóc rozwój świadomości poświęcając się jako kanał wyrażający boski plan dla planety Ziemi. Tu odwołujemy się do tego poziomu uczestnictwa lub kanałowania jako pracownik na sieci. Przez wieki duchowa nauka o pracy na sieci była wykonywana przez Templariuszy. Templariusz to osoba, która rozumie konstrukcję planety i matematykę dotyczącą geometrii świadomości Ziemi w strukturach geomantycznych. Templariusz może wyczuwać, jak poruszają się w Ziemi duchowo – energetyczne prądy i jak tworzyć lub pracować ze strukturami geomantycznymi, aby tą energią kierować.

Kanis Major jest strażnikiem galaktycznego Zodiaku, który działa jako przejście dla dusz przez te siły konstelacji i archetypów. Te siły pchają ludzi do przechodzenia przez sfery podziemia, aby mogły dotrzeć do miejsca przeznaczenia już jako istoty krystaliczne. Ludzka świadomość istnieje obecnie na niższej ziemskiej linii czasu 3D, która reprezentuje upadłą świadomość zbiorową ludzkości. Upadła świadomość każdej istoty ludzkiej na Ziemi jest tym, co dokarmia i przejawia się jako ciało lucyferyczne posiadające sferę mocy. Zbiorowa świadomość lucyferiańska była kiedyś nośnikiem światła, lecz gdy została uwięziona w materii i związana z czasem, uległa wypaczeniom. Dlatego światło lucyferiańskie stało się martwym światłem uwięzionym w materii i zboczyło do zasady fałszywego Ojca. Martwe światło jest martwą energią i polem statycznym, jak mrożone kawałki rozbitego szkła. Z tego martwego światła w materii ponad czasem były generowane negatywne formy i duchy oszuści. W tych połamanych odłamkach szkła – w jego lustrzanym odbiciu - została zatrzymana lub uwięziona ludzka dusza. Dalsze pomnażanie martwej energii w rozbitym lustrze tworzyło jeszcze więcej tego samego, wciąż kreując miazmę, choroby, własne cienie i demoniczne hierarchie.

Kiedy w martwym świetle dwufalowej polaryzacji nagromadziły się ogromne ilości miazmy, ta toksyczność uwięzła w polach materii Ziemi. W ostatnim cyklu precesji były wymuszane kolejne, powtarzające się wcielenia, a upadła świadomość ludzkości zapadła w głęboki sen. Kiedy dusza ciała świata z Albionu wpadła w sen niższych królestw nieświadomości, stoczyła się w istnienie w bezdennych światach podziemia w rzeczywistościach fantomowych. Wtedy większość ludzi zasnęła w materii, zaś zbiorowa dusza świata i przejawienie ciała zbiorowego wpadło w potrzask. Kiedy mieszkańcy niektórych pozawymiarowych planet rozpoznali, co się stało z ludzkością, wykorzystali to, że posiadali technologiczną przewagę umożliwiającą agresję i zniewolenie śpiącej ludzkości. NAA używa licznych technologii, aby utrzymać ludzi w stanie snu i amnezji, co powoduje że i Albion jest uśpiony. Wielu strażników Ziemi obserwowało te wydarzenia z wielkim smutkiem, lecz wszyscy wiedzieli, że przyjdzie czas wyzwolenia. Linia czasu wzniesienia aktywuje się, kiedy następuje stymulacja kosmicznego przebudzenia, a wielu z nas, którzy byli w pradawnych czasach ziemskimi architektami i inżynierami z Syriusza, ponownie wróci na Ziemię, aby pomóc ją uwolnić. Większość tych z błękitnego promienia i Indygo zeszła na Ziemię przez portale Syriusza.

Dodatkowo, najważniejszym zadaniem w pracy nad schematem planetarnej sieci zdaje się być zlokalizowanie wszystkich połamanych kawałków ludzkiego ciała zbiorowego zapisanego w Drzewie Życia Wszechświata, składających się na całe ciało Albionu na Ziemi. Musielibyśmy odnaleźć fragmenty jego duszy (potłuczone lustrzane odbicia) i zespolić je na nowo z uniwersalnym Drzewem Życia, a wtedy znów będzie mógł tam zamieszkać święty Duch Matki. Podczas atlantydzkiego kataklizmu wojny i eksplozje spowodowały wielkie pęknięcie w Duszy świata i Albionie, a tym samym rozpad duszy ludzkiej zbiorowości. Uniwersalne Drzewo Życia znów mogłoby się stać rdzeniem przejawienia ciała wszystkich wielowymiarowych warstw stworzenia, przez które można by odnaleźć wszystkie elementy duchowe w materii, magnetycznie przyciągnięte i z powrotem połączone w całość. Proces reintegracji Duszy świata zbiorowego ciała ludzkości jest reprezentowany w jednym ciele, które tworzy idealny szablon pierwotnego boskiego schematu ludzkiego Drzewa Życia. Plan dotyczący Duszy świata z pierwotnym, doskonałym ludzkim ciałem zapisany jest w ludzkiej 12-częściowej sieci Drzewa jako pierwszy boski człowiek, którego kiedykolwiek stworzono w krzemowej matrycy - i jest nazywany Albion.

Kosmiczne serce ciała Albion, zawarte w całokształcie serca każdej istoty ludzkiej na Ziemi, jest reprezentowane przez szmaragd. Szmaragd jest przyłączem do uniwersalnego świętego Ojca (wszechświata). Wszechświatowe stadium zostało ustawione na ponowne wprowadzenie kosmicznej monady Ojca w celu przekazywania do Ziemi szmaragdowych częstotliwości. Chodzi o planetarną transmisję z kosmicznego Szmaragdowego Serca Boga Ojca, która ma na celu wspomożenie przebudzenia większej liczby kawałków śpiącego ciała Albionu. Ciało Albionu było dla pierwotnych ludzi żyjących na Gai pępowiną, która łączyła ich bezpośrednio z Kosmosem. Ci ludzie żyjący na Gai z siódmego wymiaru, byli naszymi monadycznymi ciałami Hyperborejczyków, dlatego budowa ciała Albionu ukryta w Ziemi z trzeciego wymiaru pochodzi z linii czasu Hyperborei.

Hyperborejski Albion

Hyperboreanie byli rasą rdzenną z Ziemi siódmego wymiaru znanej jako Gaja. Hyperboreanie są ważni, ponieważ była to pierwotna linia czasu sprzed traumy upadku, jaki przydarzył się rasie ludzkiej. Wtedy pojawiła się szczelina w czasie, i wtedy do naszej planety został przyciągnięty Księżyc, stając się towarzyszącym jej satelitą zarządzającym polem grawitacyjnym. Okres hyperboreański na Gai był dla ludzi Złotą Erą. Ten poziom monadycznej tożsamości był w pełni zjednoczony i w pełni ucieleśniony w świadomości chrystusowej. Kiedy Hyperboreanie toczyli wojny elektryczne, rozpadli się duplikując się z wyższej świadomości i tworząc polaryzację. Na 7D ciele Gai, które jest ciałem monadycznym planety Ziemi, Hyperboreanie istnieli jako świadomość. Obecnie ta świadomość ma punkt dostępu w linii czasu w północnej części waszej planety w Zjednoczonym Królestwie.

Wraz z najnowszą transmisją z Prawa Galaktycznego, planeta przecina się z linią czasu Hyperborei w 7 wymiarze, która jest pierwotną historią sprzed upadku ludzkości z Edenu. Obecne pary eoniczne (unie hierogamiczne) są wyjęte z okna wymiaru kontinuum czasu trans (TTC) do doświadczania nieskończonej przestrzeni światów Boga w celu przywrócenia pamięci tej konkretnej linii czasu do tej gęstości Ziemi. Ciało Albion zawiera zapis pamięci zbiorowej ludzkiego doświadczenia w siedmiowymiarowej Gai. Boski plan przewiduje znalezienie i ulokowanie kawałków ciała Albionu, które są budzone przez dusze świata przez galaktyczny Zodiak i gwiezdne transmisje. Ostatecznie, to połączy potłuczone kawałki lustra w ciało Albionu, które następnie może zjednoczyć się z ciałem Kathara Matki. To będą alchemiczne zaślubiny zasady męskiej i żeńskiej, staną się małżeństwem ducha i materii na Ziemi w tej wznoszącej się linii czasu.

Kiedy poszerzamy naszą świadomość, naszą duchową misją jest ułatwienie przygotowania do tej świętej unii ciała Albionu i Kathara, ponieważ dajemy świadectwo ceremonii, która odbywa się podczas alchemicznych zaślubin. Alchemiczne zaślubiny są więc nazywane Hieros Gamos lub hierogamią.

Ciało Albionu ma czakry energetyczne, a centra świadomości tworzą całe fragmenty tego ciała reprezentującego zasadę zapisaną w Ziemi, aby poszerzyć słoneczną świadomość i poza nią. Kiedy ciało Albionu śpi, istnieje w stanie nieświadomości i generuje ciemność rozumianą jako martwe światło lucyferiańskiej świadomości. Gdy Albion się budzi, trzeba także zrehabilitować nieświadomość sił lucyferiańskich (upadłe anioły) na Ziemi, przywrócić wyższą świadomość krystalicznej Jaźni w DNA diamentowego Słońca, które rozpoznaje to że jest jednym z wszechrzeczą.

Kody Albionu i kody Kathara

Albion tworzy w ciele planetarnym kulę i jest wierną repliką pierwotnego ludzkiego 12 -pasmowego DNA, pierwszym odwzorowaniem człowieka odnotowanym w ciele planety. Albion mieści w sobie konstrukcję uniwersalnego prawa struktury, które przejawia się jako boskie ludzkie ciało w uniwersalnym Drzewie Życia. Albion jest w głębi przejawem modelu ludzkiego ciała. Albion, choć jest bezpłciowy, jest zasadą męską i jest przejawem prawa struktury zarządzanym przez Kosmiczny Logos. Każdy z nas istnieje jako komórka w ciele planetarnym. Ciało planetarne pochodzi z wizerunku Albionu, ponieważ jest podłączone do ciała krzemowej matrycy 12 pasm DNA. Każda z dwunastu kul w Drzewie Życia reprezentuje część świadomości jaja aury, które tworzy ciało świetliste. Jajo aury ma wewnątrz kul kolorowe fale znane jako Kathara – zasada żeńska. Albion i Kathara reprezentują połączoną zasadę świętego Ojca i świętą Matkę jako Hieros Gamos, lub zmartwychwstały Christos - Sofia, przejawiona przez poprawiony Albion.

Kathara jest matczyną zasadą dźwięku, tonu,muzyki i barw, które wypełniają kulistą architekturę Albionu. Kathara jest ciałem świętej Matki, które jest spektrum fal tonalnych barw i żywym kodem życia oddychającego świętego Ducha. Kathara jest matczynym kodem tworzenia, Albion jest kodem tworzenia ojca, i oba muszą współdziałać łącząc się w świętym związku, aby spłodzić Christosa – Sophię. Kiedy łączą się w hierogamicznej unii, dźwięki tonów świętej Matki i święty Duch może wprowadzić do bazowego szablonu konstrukcji Albionu kolorowe fale. Ta święta unia generuje nowe zharmonizowane stworzenie na wszystkich światach materii, a materia zostaje uduchowiona przez siły ożywiające świętego Ducha.

Smocze linie

Gdy zachodzą gwiezdne transmisje, takie jak niedawne połączenie mające miejsce pomiędzy Canis Major, Syriuszem a Cariną (Argo Navis), przepływ energii kosmicznej może być kierowany do miejsc nieaktywnych. Ziemska sieć jest pełna energetycznych impresji z systemów dawnych spiralnych wirów, które zostały odciśnięte w Ziemi wieki temu. Gdy te starożytne spiralne wiry są aktywowane, działają jak ogromne rezonatory dźwiękowe, które odtwarzają niebiańską muzykę podnoszącą ludzką świadomość w eterze.

Ostatnia transmisja dotyczyła tego, co jest znane jako smocze linie, które są dwunastoma głównymi liniami przekazującymi do planety cechy galaktycznego Zodiaku i kody DNA. Kiedy przygotujemy się na przesunięcie do galaktycznego prawa z konstelacji Taurus, element Ziemi jest ponownie kodowany szablonem, gdyż łączy się z transmisjami słonecznymi przesyłanymi w okresie elektrycznego szczytu w maju. Od 1 maja smocza linia Byka (Taurus), która wchodzi w rejonie Avenbury, jest ustawiana pod nowym kątem stopniowym do gwiazdy Aldebaran i konstelacji Byka. Kiedy lokalne ley lines smoczej linii Byka są nasycane częstotliwościami słonecznymi to jej kąt odbija krystaliczną matematyczną architekturę przesunięcia. Linia przekątna z St. Michel przechodzi przez Avenbury przesuwając się zarówno w kierunku południowo – zachodnim oraz północno - wschodnim, a punkt połączenia z siecią jest przeznaczony do stymulacji i przebudzenia części ciała Albionu.

Każda ze smoczych linii jest wpleciona przede wszystkim w dwanaście pierwotnych głównych części tworzących światową sieć. W ciągu ostatniego roku zostało stworzonych więcej smoczych linii, aby mogły odbijać zmieniające się wzorce Zodiaku współdziałając z siecią Ziemi (w okresie Wężownika). Przy tym każda z dwunastu głównych sekcji posiada kompletny obraz odbicia Albionu w swoim holograficznym lustrze, ponieważ każdy obraz jest jak twarz lub aspekt, który został skierowany przez inny astrologiczny wpływ z koła Zodiaku. Każda z dwunastu sfer jest aspektem, który współdziała z 12-częściową siecią ludzkiego Drzewa Życia i łączy się z energetycznym centrum planety oraz z centrum siedmiowymiarowego systemu sieci Gai. Ciało Albionu zostało pierwotnie zaprojektowane do utrzymywania umysłu wyższej Jaźni z Syriusza dla Ziemi, która posiada również zapisy świadomości kosmicznego suwerennego Prawa Jedni. System gwiezdny Syriusza działa według uniwersalnej zasady jak wyższy umysł pracujący dla ciała Ziemi. Ten system gwiezdny jest punktem wyjścia do Loży Rodziny Prawa Jedni, której reprezentanci są strażnikami zapisu kryształowej genetyki i ambasadorami zarządzającymi prawami tworzenia.

Punkt przyłączenia do ciała Albionu w Wielkiej Brytanii znajduje się dokładnie w centrum wyspy, umożliwiając dostęp do centrum siedmiowymiarowego systemu sieci Gai, a jej pępka do kosmicznego cyklu czasu. Oś wschód Aldebaran (Byk) - zachód Antares (Skorpion) i ich funkcja jako pary, tworzy na kole galaktycznego Zodiaku pozycyjne punkty demarkacyjne wschód - zachód. Aldebaran i Antares są dwiema z czterech gwiazd królewskich, które otwierają uniwersalną bramę do kosmicznego cyklu czasu. Te obwody wschód – zachód, które łączą się w Gaji 7D, mogą być dostępne przez smocze linie z centrum Wielkiej Brytanii. Aldebaran również łączy się z archetypem świadomości St Michael jako strażnika Logosu Chrystusa i historii zapisanej w linii St Michael w Wielkiej Brytanii. Transmisja ze smoczej linii Byka (od połowy maja do połowy czerwca) odnosi się do wpływu Aldebarana i zbiorowej świadomości Michael na Ziemi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz