czwartek, 26 lutego 2015

LISA RENEE: GENETYCZNE JEDNOSTKI ARCHONTÓW (SPE)

 Oryginalny tekst: EnergeticSynthesis.com
tłumaczenie: Teresa Serafinowska 

SPE jest jednym z głównych źródeł głosu kontrolującego umysł, który najczęściej jest osadzany na meridianie pęcherzyka żółciowego. Jest pasożytem, więc cykl jego życia i jego nora w matrycy ciała dokładnie przypomina pasożyta. Ten implant Obcych funkcjonuje jak pasożyt. Twoim celem jest oczyścić organizm w każdym jego aspekcie. Bardzo ważne jest, aby zrozumieć, że fizyczne pasożyty wywołują w organizmie choroby, blokady energetyczne i zwiększają podatność na technologie związane z kontrolą umysłu. Tego właśnie chcą archonci – osłabienia organizmu za pomocą pasożytów, aby móc poddać go ich kontroli. Właśnie dlatego system medyczny nie będzie poszukiwał wewnątrz ludzkiego ciała czynników odpowiedzialnych za choroby, nie przeprowadzi analizy mikroskopowej żywej kropli krwi, badania częstotliwości ciała ani nie potwierdzi zmienionych pleomorficznie organizmów. W przypadku, gdyby okazało się to medycznie dopuszczalne, byłoby to ujawnienie pasożytów oraz ich toksyczności jako przyczyny wszystkich chorób, i moglibyśmy chcieć zaprzestać korzystania z syntetycznych leków oraz barbarzyńskiej medycyny. Energetyczne pasożyty są źródłem pasożytów fizycznych i drobnoustrojów chorobotwórczych. Im więcej implantów Obcych posiadamy, tym więcej energetycznego pasożytnictwa mamy w naszym życiu i w esencjach ciała. Jeśli mamy infekcje i pasożyty, żyjemy w tempie rozpadu, który ma kolosalne znaczenie dla jakości funkcji naszego organizmu, których nie jesteśmy świadomi.

Genetycznie zaaranżowane jednostki archontów lub SPE ( instruktaż):

SPE to meduza lub plama z macek wyglądająca jak palusznik, który jest genetycznie wszczepiony przez archontów z lewego lub prawego boku głowy lub z obu stron. Na ogół są wszczepiane do meridianu pęcherzyka żółciowego (PŻ) w zewnętrznym kącie oka i są owinięte wokół ucha jak meridian PŻ. Te zmodyfikowane maszyny naśladują myśli danej osoby, jej głos, stwarzają model rozpoznawania wzorca głosu, mózgu i chemii osoby / gospodarza. Ten implant stopniowo trenuje ciało, aby słuchało sztucznej jednostki, i kiedy osoba nie zdaje sobie sprawy, że jej myśli, działania oraz formy zachowania są sterowane i kontrolowane, jednostka jeszcze bardziej się rozwija. Jej środek / mózg jest w centrum plamy i ma eteryczne macki, które rozrastają się stymulując części CNS / autonomicznych reakcji w nerwach rdzeniowych i rdzeniu kręgowym. W bardziej zaawansowanych stadiach będzie to głos w głowie gospodarza spychający myśli do ciała mentalnego. Żywi i rozwija się bazując na siłach życiowych gospodarza - podobnie jak pasożyt. Myśli są genetycznie zaprogramowane tak, aby naśladować własny wzorzec rozpoznawczy głosu - jak sprzęt komputerowy, a mózg reaguje automatycznie, kiedy umysł myśli, że odbiera własne impulsy myślowe. To ma na celu tworzenie ludzkich maszyn wojskowych (super żołnierzy) lub kreowanie socjopatów, którzy nie zadają pytań, tylko po prostu wykonują rozkazy lub reagują bez uwzględniania powodu czy inteligencji.

NAA do przeprowadzania aktów przemocy wykorzystuje raczej mężczyzn, i aby to zrobić, wszczepia pewne odmiany tych SPE. Jak wspomniałam, kiedy macki rosną, powodują instynktowne reagowanie osoby, a to może w końcu urosnąć do matrycy uzależniającej od bycia na łasce tej jednostki kontrolującej, która przeszkoliła wzorzec mózgu.

Ten implant można wyciągnąć z organizmu - z meridianu PŻ - za pomocą rąk i palców. Z moich bezpośrednich doświadczeń wynika, że łatwiej było usunąć te podstępne obiekty, kiedy robi się to wraz z sesją energetyczną, podczas której równoważy się energię żeńską i męską za pomocą HGS. Niektórzy z nas – gwiezdni ludzie – aktywują swoje kanały meridianów w rękach, aby rzeczywiście móc wyciągnąć te modyfikujące częstotliwości z osobistego pola i z czaszki osoby na zewnątrz. Można wyciągać implanty rękami za pomocą „kodów Oriona”. Nazwa jest pozostałością po Wojnach Oriona. HGS jest narzędziem do pracy z tym czymś, ponieważ daje więcej możliwości rozbrajania i niszczenia tych stworzeń w ich gnieździe - w rejonie skroniowym mózgu i czaszki.

Tymczasem, aby powstrzymać „to” od zaimplantowania lub dalszego rozwoju, jeśli doświadczasz ataków tego rodzaju:

1- Miej świadomość ich istnienia, a wiedząc o „tym”, nie pozwól sobie być na autopilocie, naucz się rozpoznawać „to” jako coś obcego w organizmie.

2- Nie dokarmiaj „tego” wszelkiego rodzaju emocjonalnymi lub seksualnymi szalonymi pokazami. Uspokajaj i dyscyplinuj swoje emocje.

3- Dotykając płata skroniowego możesz poczuć puls „tego” opuszkami palców. Zwłaszcza gdy „to” zaskoczysz.

4- Pracuj z meridianem pęcherzyka żółciowego – PŻ za pomocą medytacji i metod pobudzających przepływ energii w tym meridianie. Zapoznaj się z tym meridianem oraz jego funkcjami i podczas medytacji skup wszystkie swoje moce na usunięciu „tego” po czym poproś o pomoc swój zespół medycznego wsparcia w procesie wznoszenia oraz wsparcie kryształowego opiekuna.

5- Z pomocą akupunktury możesz spowodować przepływ energii w obszarach osadzenia macek.

6- Zrób detoks pęcherzyka żółciowego i wątroby wspomagający usuwanie pasożytów, zarówno energetycznych jak i fizycznych. Pasożyty są źródłem kontrolowania umysłu i chorób.

7- Pracownicy sesji energetycznych mogą potrafić za pomocą wysokowibracyjnych energii tworzyć w dłoniach piłkę, we wnętrzu której jak w kapsule zamykają umysł / węzeł „tego” i stwarzają pęd energii aby ją zniszczyć. „Ta rzecz” będzie chciała się natychmiast ukryć i zamaskować, dlatego tak ważne jest, aby na żadnym poziomie nie angażować się w rozmowę na ten temat.

8- Można nauczyć się wyciągać te struktury intuicyjnie po linii meridianu PŻ przez końce palców dłoni lub stóp, choć może to być bolesne dla pacjenta (na linii wokół ucha znajdują się włosy). W przypadku przechwytywania i wyciągania jednostki, można usłyszeć odgłosy pękania energii w stawach – można usłyszeć energetycznie struktury przesuwające się w ostatnich stawach, przez które się „to” przeciąga.

9- Rozrost „tego” wstrzyma częste medytowanie, oczyszczanie negatywizmów ego i utrzymywanie wewnętrznego spokoju, wtedy „to” uschnie i łatwiej będzie „to” usunąć - jak na wpół martwy chwast.

10 - „To” zdaje się być powiązane z przemieszczonym kręgiem C1 / C2 z tyłu czaszki i kręgosłupa oraz z implantami ukrzyżowania. Te implanty wydają się o wiele trudniejsze do usunięcia, tak więc kiedy następuje korekta atlasu, implant ukrzyżowania jest stopniowo uwalniany, wtedy i te meduzy znacznie łatwiej wyciągnąć z bocznego płata skroniowego. Tak więc, część problemu może rozwiązać osoba, która rozwija się na tyle, że może rozpoznawać te stwory, w innych sytuacjach ściąganie „tego” można odczuwać jak maltretowanie ciała.

11- Nasze medytacje ES i HGS mogą być pomocne, o czym donosi wiele osób samodzielnie usuwających SPE. Wielu z nas znalazło u siebie takie maszyny będące implantami Obcych. Kilka osób z naszej społeczności donosi, że stworzyli „eteryczny złoty spray” - uszczelnienie ciała astralnego złotym jajem, które nawilża i neutralizuje odczuwanie efektu, ułatwiając wyciąganie „tego”. Teraz mamy okazję usunąć te pasożyty i uwolnić się od tych podstępnych i złośliwych intruzów z pola planetarnego.

Spostrzeżenia:

Cykl wzrostu i życia tych stworzeń jest podobny do rozwoju meduzy - centralny organizm wytwarza odnogi (strąki), więc można mieć nawet coś w rodzaju rodziny takich stworzeń – duży węzeł z mniejszymi dziećmi. Te odnogi są osadzone na liniach meridianu. Wydaje się, że główny węzeł zawsze jest umieszczony na płacie skroniowym nad uchem po prawej lub lewej stronie.

*Macki mogą rozrastać się w dół kręgosłupa i szyi powodując sztywność oraz ból mięśni, a także bóle głowy. *Mogą przeskakiwać od nosicieli do osób, które są podatne na kontrolę umysłu, jak masażyści lub inni praktykujący pracę z ciałem nie zaawansowani w ochronie lub nieświadomi istnienia NAA. *Ludzie z tendencją do nagłych aktów mogą doświadczać zmian osobowości, a w stadium ostatecznym zmieniają się w roboty.

Te stworzenia są najczęściej implantowanymi archonckimi urządzeniami przeznaczonymi do kontrolowania umysłów. Ich macki mogą się rozprzestrzeniać na nerwy rdzenia i infekować mózg. Meridian PŻ jest jedynym meridianem, z którego można dostać się do matrycy ciała / skóry na poziomie 4 wymiaru. Dlatego meridian PŻ jest wykorzystywany przez archontów do szerszej kontroli funkcji cielesnych i do operacji na fizycznych powłokach cielesnych.

Badania naukowe: przesunięcia kręgu szczytowego i kręgu obrotowego

Z własnych badań i lat skutecznego usuwania „tego” z mojego ciała, uważam że dyslokacja w/w kręgów górnych szyi w pewien sposób osłabia organizm, co pozwala na wbudowanie w niego pasożytów. Punkty na meridianie PŻ krzyżują się z kręgosłupem i nerwami rdzeniowymi.

To jest nakładka i implant, który przemieszcza kręgi C1/C2, a jego źródłem wydaje się być genetyczna manipulacja Annunaki, natomiast to przemieszczenie może mieć też znaczenie dla kolejnych implantów Obcych. Przeprowadzałam sesje oczyszczające z tych pasożytów, i w lżejszych przypadkach odnosiłam sukcesy, skutecznie usuwając implant. W niektórych sytuacjach trzeba było zastosować fizyczne nastawianie kręgu szczytowego.

Istnieje specyficzne szwajcarskie urządzenie do nastawiania tego kręgu i nazywa się Atlas Adjustment (Prolifax). To urządzenie przypomina mały młoteczek, którym się stuka z tyłu kręgu szczytowego do centrum czaszki, wyważając doskonale cały grzbiet. Wokół tej techniki istnieje wiele kontrowersji, dlatego wymaga osobistego rozważenia i dochodzenia.
Meridian PŻ: LeksykonMasazu.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz