czwartek, 4 grudnia 2014

ATLANTYDA - PRACA Z ATLANTYDZKIM POTENCJAŁEM / MISJA

Podróż do sieci Oriona, aby odnaleźć swoją życiową misję

Po przygotowaniu się do medytacji wyobraź sobie ocean. Poczuj lekki powiew ciepłego wiatru, pluskanie fal , które obmywają Twoje stopy. Przyjrzyj się czystemu niebu i jak ono odbija si ę w krystalicznie czystej wodzie. Ciesz się tym doskonałym widokiem. Nieco dalej na brzegu czeka na ciebie zaprzyjaźniony delfin. Zbliż się do niego. Wspólnie odbędziecie podróż na Atlantydę - do Sieci Oriona. To jest tajemnicze miejsce, w którym może zostać wymazana karma i w którym możesz dostać wgląd w swój życiowy plan. Dlatego zaproś do tej podróży swoich anielskich opiekunów danych ci przez Stwórcę Wszystkiego Co Jest oraz mistrza Hilariona. Zanurzacie się w wodzie. Kiedy już płyniecie, radośnie bawisz się wodą, która rozpryskuje się na miliony tęcz, czujesz, że twoje ciało się zmienia – stajesz się delfinem i możesz pływać szybciej oraz z większą swobodą. Możesz porozumiewać się telepatycznie z innymi, również z towarzyszącym ci delfinem. Być może właśnie teraz uruchomiła się w tobie zdolność do porozumiewania ze zwierzętami. Porozmawiaj z delfinem, odpowie na wiele twoich pytań, wystarczy, że wyślesz impuls myślowy.
Kiedy już przybyliście do sieci Oriona, na nowo przybierasz ludzką postać. Wyjdź z wody i wejdź na skałę, usiądź na niej. Poczekaj na pojawienie się wizji, która wyświetli twój życiowy plan. Nie analizuj niczego, przyjmuj wszystko tak, jak ci się objawia. Kiedy uznasz, że masz już to, czego oczekiwałaś, podziękuj miejscu i zostaw coś od siebie.
Żegnasz się z tym magicznym miejscem i wchodzisz do wody. Znów przybierasz postać delfina i wraz z asystą wracasz do miejsca, z którego przybyłaś. Na koniec podziękuj delfinowi, i światu duchowemu za pomoc i ochronę. Nie spiesz się, ponieważ możesz na pożegnanie dostać wskazówki lub porady. Wysłuchaj ich i poczekaj jeszcze chwilę. We własnym tempie wyjdź z medytacji powracając do „tu i teraz”. Tego dnia uważaj na przesłania i znaki, jakie możesz otrzymywać przyswajając otrzymane informacje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz