środa, 20 września 2023

Z bloga Lisy: AKTUALIZACJA dotycząca sytuacji na świecie z dnia 4.09.2023

 źródło tekstu

tłumaczyła Teresa Serafinowska 

Droga wznosząca się Rodzino, Dziś jest 4 września 2023 r. I dzisiaj chciałabym omówić obecną sytuację, zdać raport z sytuacji, mimo że nie jest to mój zwykły styl przekazywania raportów na temat warunków zewnętrznych w świecie 3D. Wkraczamy w kolejny etap globalnej wojny i chciałabym pomóc wam przygotować się na kontekst i głębsze zrozumienie wydarzeń, które mogą rozgrywać się w globalnej przestrzeni w nadchodzących tygodniach. Ta dyskusja skupia się bardziej na tych z nas, którzy mieszkają w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Chociaż wiele wskazówek, które mam nadzieję przekażę Wam w trakcie tej aktualizacji, będzie również pomocnych dla innych, bez względu na to, gdzie mieszkacie.

Wróćmy do naszego sierpniowego bloga. Mam tu na myśli wydarzenie z 11 września (9-11, 2001) związane z rytuałem Adama Beliala, czyli Wicker Man, które miało miejsce w Nowym Jorku. Zniszczenie Bliźniaczych Wież było globalnym rytuałem, a także linią narysowaną na piasku przez Negatywną Agendę Obcych i ich przedstawicieli, wydających edykt wojny przeciwko populacji ludzkiej i populacji Gwiezdnych Nasion .

To wydarzenie miało miejsce prawie 22 lata temu. Jednakże 8-8-23 mieliśmy kolejną deklarację wojny przeciwko zbiorowej rasie ludzkiej, a program ten koncentruje się głównie na Stanach Zjednoczonych. Dlatego ważne jest, aby rozumieć to wydarzenie jako wypowiedzenie wojny ludzkości. Oczywiście, od wielu lat mówimy o walce duchowej, wojnie o świadomość. A jednak wojna duchowa przerodziła się w kolejny etap manifestacji materii na osi czasu. A to oznacza, że rozpoczęliśmy kolejny etap manifestacji rzeczy; zobaczymy, jak te wydarzenia staną się coraz bardziej powszechne w świecie materii. Wcześniej wojna duchowa była bardziej niewidoczna dla tych z nas, którzy nie byli wrażliwi i nie byli świadomi, że to się dzieje. Z pewnością dla wielu ludzi 3D, którzy nie są świadomi, że ludzkość jest uwikłana w globalną wojnę duchową. Jednak teraz, gdy wkroczymy w bardziej aktywną eskalację działań wojennych, zaczniemy widzieć tę wojnę zachodzącą w materii, a kolejny etap tego edyktu wojennego ogłoszonego na naszej osi czasu rozpoczął się w dniach 8–8 2023 r.
Jak wielu w naszej społeczności wie, wydarzenia, które miały miejsce na Maui, były aktem tej wojny. Choć ohydne i trudne jest być tego świadkiem, był to pierwszy etap globalnej operacji uruchomionej przez Kabała lub rząd cieni. Większość operacji jest koordynowana przez NAA kierującą frakcjami tego, co można nazwać mafią chazarską, wraz z nazistowską infiltracją Czarnego Słońca w Stanach Zjednoczonych, działając na rzecz Jednego Porządku Świata poprzez propagandę Wielkiego Resetu (agenda 2030). Oczywiście mają zasięg globalny i są wszędzie, ale ich siedziba, czyli główna baza, znajduje się w Izraelu, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych Ameryki. Zatem ten kolejny etap wojny jest teraz skierowany przeciwko centrum władzy obywateli Stanów Zjednoczonych, narodom amerykańskim, w ramach szeregu operacji fałszywej flagi, które systematycznie i metodycznie zajmują się grabieżą ziemi i konfiskatą mienia osobistego.
Jest to próba wykorzystania rządu do konfiskaty i zmiany przeznaczenia naszych ziem, konfiskaty naszego rolnictwa w celu stworzenia scentralizowanej władzy w skoncentrowanej bazie operacyjnej. Gromadzenie zasobów w celu utworzenia geopolitycznego centrum władzy, gromadzenie luszu i zasobów energetycznych w określonej sieci energetycznej planety, gdzie negatywni Obcy i Kabał zmieniają przeznaczenie, rekonfigurują i reorganizują się dla siebie. Jak wielu z nas wie, w ich podziemnych bazach toczyła się wojna, którą nazywamy DUMBS; są to głęboko podziemne bazy wojskowe. Miejsca i przestrzenie, w których działali, zostały naruszone pod względem ich bezpieczeństwa, ponieważ trwa wojna, która toczy się między wymiarami i w przejawionych wymiarach naszej osi czasu. W rezultacie dokonują rekonfiguracji, zmieniają przeznaczenie, aby przygotować się na kolejne etapy tej wojny. Patrząc na siatki Maui w pobliżu gwiezdnych wrót w regionie, widzę, że pewne z tych DUMBS, portali i baz zostały zniszczone w niektórych obszarach sieci planetarnej, skąd nastąpiła ucieczka tych sił. Jako przykład powiedzmy ci na Malcie, którzy byli pod ziemią i pracowali w podziemnych DUMBS oraz w systemach tuneli istniejących pod ziemią, dostały się pod kontrolę i czujne oczy zastępów Strażników, po czym te istoty musiały uciekać i udać się gdzie indziej. Wielu z nich uciekło na Wyspy Hawajskie. Pod Maui znajduje się międzywymiarowy dostęp do wewnętrznych linii czasu lub otworów do wewnętrznych linii czasu lub do Wewnętrznej Ziemi. Obszar ten jest obecnie rekonfigurowany jako baza operacyjna dla pozostałych członków ciemnego Kabała, a ich przedstawiciele, głównie klasa miliarderów lub klasa celebrytów, jak widzimy, pomagają w realizacji tych konkretnych antyludzkich programów.
Wydarzenia na Maui były ustawione, to było aktem wojny przeciwko populacji ludzkiej, bardzo podobnie jak wydarzenie z 11 września. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z rytuałem Wiklinowego Człowieka z programami Słońca Beliala lucyferian i satanistów, przejdź do Słownika Wniebowstąpienia, tam jest to wyjaśnione. Wykorzystują szczególną kampanię wojskową w celu tworzenia wstawek holograficznych i używają różnych broni o ukierunkowanej energii oraz tego, co znamy jako technologie projektu Blue Beam, które, jestem pewna, nazywa się już teraz jakoś inaczej. Ale są to operacje fałszywej flagi polegające na inscenizacji chaosu lub operacji wojskowych w celu kontrolowania społeczeństwa i jego rozbrojenia oraz kradzieży zasobów, ziemi, rolnictwa, wszystkiego, co tylko się da.

Sytuacja nabiera tempa w Stanach Zjednoczonych i innych zachodnich centrach władzy. I jest to coś, co każdy z nas powinien wiedzieć, aby zrozumieć, że ta globalna wojna jest w toku i obecnie uległa eskalacji, a to wymaga od nas przebudzenia i świadomości tych mrocznych machinacji podczas końcowych etapów tego konfliktu. Powtórzę: jest to walka duchowa.
Zatem Maui było jak wydarzenie z 11 września, kiedy wydano edykt wojenny wyznaczający linię bitwy, a NAA w zasadzie powiedziała nam: „to właśnie zamierzamy teraz zrobić”. I uruchamia operację, podczas której przejmuje się ziemię, wprowadza się [fałszywy] program kontroli klimatu, ustanawianie awaryjnych blokad, bez względu na to, co zostanie uznane za sytuację awaryjną, czy jest to „CV plandemic” z kolejnym wariantem, który wysyłają za pomocą fal elektromagnetycznych, transmisji strachu, ucisku i propagandy. Realizują ten program, atakują nas z każdej strony.
Dlatego musimy być świadomi tego planu gry. I zrozumcie, że w tym okresie naszym głównym tematem zaczerpniętym z serii Autostopem po Galaxy Novel jest; Nie panikuj, proszę, nie panikuj. Uważam, że potrzebny jest duży przycisk z napisem „Nie panikuj”, który pomoże nam pamiętać o zachowaniu możliwie największego spokoju podczas przeglądania tych programów. Ponieważ teraz jesteśmy na etapie, w którym sytuacja gwałtownie się nasila i możemy zobaczyć, jak coś manifestuje się wokół nas lub w świecie materii lub może mieć wpływ na ludzi, których znamy, i to będzie przerażające. Będzie to dla nas wyglądało naprawdę źle, cokolwiek by to było, będzie to wyglądać okropnie, a to potencjalnie wprowadzi nas w stan strachu i paniki. Właśnie temu musimy się przeciwstawić. Musimy oprzeć się strachowi i zachować rozum. Nie panikować. Zamierzam wyjaśnić, przez co przechodzimy, aby dać wam narzędzia i wskazówki umożliwiające płynniejsze radzenie sobie z nadchodzącymi wyzwaniami, przed którymi niektórzy z nas mogą stanąć w nadchodzących tygodniach.

Pamiętaj jednak, że tego typu poważne wyzwania nie będą dla każdego. Są ludzie, którzy mogą nie być świadomi działań wojennych toczących się w oddali i mogą być całkowicie odizolowani od ich skutków. Ale przecież mamy bliskich, członków rodziny, a może niektórzy z nas mieszkają w obszarach wysokiego ryzyka w coraz mniejszych ośrodkach, gdzie musimy zachować czujność i być świadomi otoczenia. Wypatrujmy sygnałów ostrzegawczych, musimy wykazywać się wyjątkową czujnością, abyśmy wiedzieli, kiedy zadawać właściwe pytania, gdy w naszym życiu pojawią się problemy, czy i kiedy tak się stanie. Czy, jeśli i kiedy pojawią się problemy, jesteś przygotowany, aby zrozumieć, jak sobie z nimi poradzić spokojnie, krytycznie myśląc i zdrowym rozsądkiem. Nie panikuj i wiedz, że rozwiązanie czeka na Ciebie. Okay? Dont Panic

Teraz w Stanach Zjednoczonych przechodzimy kolejny etap eskalacji działań wojennych. Oznacza to, że na Maui trwa operacja tworzenia bazy dla sił Negatywnych Obcych i ich ludzkich przedstawicieli, głównie kontyngentów Czarnego Słońca i frakcji, które im służą. Teren ten jest obecnie przejmowany; ziemie konfiskowane. Zawłaszczają ziemię, grabią wszystko, co się da, a teraz to właśnie tutaj zostaje tworzone centrum ich globalnej organizacji, ich planów handlu dziećmi, produkcji adrenochromu, wszystkiego, czego używają i kradną te zdeprawowane stworzenia od ludzi i Ziemi. Maui jest jednym z ich ustalonych stanowisk, jedną z ich kwater głównych, które zostały przystosowane do operacji przeciwko ludzkości, ze względu na potężną energię, która znajduje się pod spodem, w oceanach i lokalnym systemie gwiezdnych wrót. Jest to także strategicznie zmilitaryzowana lokalizacja, ponieważ jest to wyspa i jest bardziej odizolowana, dzięki czemu można chronić jej granice przed wzrokiem ciekawskich. Dużo trudniej jest tym z nas, którzy nie są miliarderami, nie mają dostępu do potężnych zasobów, nie mają własnych samolotów i osobistych pociągów magnetycznych zlokalizowanych pod ziemią, którymi można bardzo szybko przedostać się z miejsca na miejsce.

Jest to również taktyka izolacji, w ramach której ukrywają przed resztą ludności to, co robią tam na miejscu, rozpoczynając budowę i robiąc wszystko, co w ich mocy, aby stworzyć zmilitaryzowaną kwaterę główną w celu kontynuowania administracji i kierowania globalnymi operacjami przeciwko zbiorowej rasie ludzkiej, zaś ich głównym celem jest obecnie dalszy demontaż Stanów Zjednoczonych.

Większość z nas zdaje sobie sprawę, że obok plandemii narracją były „zmiany klimatyczne, globalne ocieplenie”; jakkolwiek by to nazwać, ale rozumiemy, że jest to mechanizm przykrywania ich wojen elektrycznych i wojen pogodowych, prawda? Obejmuje to smugi chemiczne, opryskiwanie nieba, niezależnie od tego, czy są to genetycznie zmodyfikowane komary, czy rozpylane są bar, stront czy aluminium, metale ciężkie - w powietrzu, na niebie, czy też eksperymentowanie z różnego rodzaju formami kontroli umysłu, zmodyfikowanymi rodzajami cząstek, łańcuchami białkowymi czy systemami biochipów. Wiele chemtrails jest również powiązanych z programami kontroli umysłu i kontrolą umysłu, którą emitują w środowisku z wież internetowych, wież komórkowych, wszelkie transmisje elektromagnetyczne są obecnie tworzone w tym celu.

Współistniejemy w świecie, w którym wielu ludziom wstrzyknięto broń biologiczną, co oznacza, że wielu ludzi wokół nas posiada różne konfiguracje metali ciężkich lub biochipy, które czynią je naturalnymi przewodnikami sztucznych częstotliwości elektromagnetycznych. Dlatego właśnie staje się to bardziej intensywne w przypadku tych z nas, którzy są niezwykle wrażliwi na energię elektromagnetyczną, ponieważ mamy obecnie tak wielu uzbrojonych w ten sposób ludzi, którym wszczepiono samoorganizujące się boty i nanotypy. materiałów organizujących się jak przewodniki, tworzące biologiczną maszynę wewnątrz nieświadomego człowieka, który teraz pracuje jako węzeł Bluetooth, czyli modem, węzeł internetowy do przenoszenia tych sztucznych sygnałów.

Oczywiście w społeczności duchowego wznoszenia się wielu z nas było otwartych i dzieliło trudności związane z przebywaniem w obecności bliskich, którym wstrzyknięto tę broń biologiczną i odczuwaniem sztucznych energii lub czegokolwiek, co jest przez nich przesyłane, to mogą być wadliwe zestawy instrukcji białkowych, które są również wysyłane za pośrednictwem transmisji fal elektromagnetycznych.

Ci z Was, którzy są w tej społeczności od bardzo długiego czasu, wiedzą, że od wielu lat mówię o modyfikacji genetycznej organicznego, anielskiego ludzkiego DNA Diamentowego Słońca i w tym procesie schodzenia do króliczej nory patrzenia na modyfikacji genetycznej ze wszystkich jej źródeł, niezależnie od tego, czy jest to „przemysł szczepionek, przemysł farmaceutyczny, przemysł medyczny, przemysł smug chemicznych”, rodzaje sztucznych programów oraz osadzone wstawki holograficzne i różne technologie umieszczane w mediach społecznościowych, oraz technologii, z którą musimy w tym momencie współdziałać. Rzeczywiście, jest to wszędzie, ale nie jest to coś, co budziłoby w nas strach. Należy to wykorzystać z poziomu świadomości i jasnego zrozumienia. Lepiej być przebudzonym i świadomym oraz wiedzieć, jakie są plany, ponieważ wtedy możesz chronić siebie i swoje rodziny, a ta wiedza pomaga chronić nasze rodziny i pozwala dokonywać lepszych wyborów dla siebie i dla całej rodziny.

Jeśli się temu przyjrzymy, pojmiemy, że transmisje zawsze były powiązane z modyfikacjami genetycznymi dla celów transhumanizmu. Ten kod został złamany jakiś czas temu, kiedy kosmici odkryli, że jeśli ingerują w składanie białek w naszym ciele fizycznym na każdym poziomie, mogą wyłączyć przełączniki DNA, ponieważ nasze ciało i nasze DNA działają na łańcuchach białkowych. Zatem ich głównym sposobem wywoływania chorób jest zanieczyszczenie naszej żywności, powietrza, wody i wszystkiego, co może spowodować utworzenie wadliwych łańcuchów białkowych w ludzkim organizmie. Przejawia się to głównie jako choroby autoimmunologiczne. Oznacza to, że funkcja ludzkiego organicznego układu odpornościowego nie rozpoznaje tkanki w organizmie jako organicznej lub funkcjonującej naturalnie, w związku z czym układ odpornościowy zaczyna atakować własne komórki. I w końcu, gdy odporność spadnie i przystosuje się do tego, stajie się to chorobą autoimmunologiczną, ponieważ ciało jest wykorzystywane przeciwko jego posiadaczowi poprzez wadliwy łańcuch białkowy, który jest rejestrowany w komórkach i zakłóca integralność komórkową. Komunikacja między komórkami jest zakłócona i rejestruje ten wadliwy łańcuch białkowy w komórkach, a układ odpornościowy nie wie, jak prawidłowo to zidentyfikować. Następnie ciało osiąga stan hiperodporności, próbując walczyć z czymkolwiek jest ten patogen/drapieżnik/pasożyt, gdy jest wystawiony na działanie organizmu. I to jest źródło wielu problemów zdrowotnych; to większość problemów zdrowotnych objawiających się chorobami, które widzimy w dzisiejszym świecie. I jest to celowo tworzone przez tych najeźdźców, negatywne istoty obce i ich organizacje, wykorzystywane do globalnego prania mózgów w zachodnim systemie medycznym i we wszystkim innym.

Na tym polega gra z zastrzykami z broni biologicznej, nie tylko po to, aby człowiek stał się narzędziem Bluetooth, łączył i przewodził sztuczne częstotliwości jako węzły energetyczne, które można zhakować i kontrolować lub pozyskiwać biologicznie źródło energii. Jest to część reakcji biometrycznych i źródła zasilania u człowieka, które można podłączyć do węzłów u wszystkich ludzi, którym obecnie wstrzyknięto tę broń biologiczną. Można je połączyć jako węzły tworzące sieć, w której uruchamiane są sztuczne częstotliwości, które są dosłownie wykorzystywane do wyrządzania krzywdy ludziom, a niektóre z tych osób są członkami naszej rodziny.
OK, więc żyjemy w krainie science-fiction. To bardzo dziwny świat, ale mamy wiele duchowego wsparcia i rozwiązań, które są dla nas dostępne. Aby jednak znaleźć rozwiązania, musimy najpierw zrozumieć, że istnieje problem, i zadać właściwe pytania. Jeśli nie rozumiemy, co się dzieje, ignorujemy to, co się dzieje, lub nie chcemy patrzeć na to, co się dzieje, oznacza to, że nie możemy zadać właściwego pytania, aby znaleźć właściwe rozwiązanie. Bycie przebudzonym i świadomym oznacza, że musimy być odważni i spokojni, musimy zobaczyć te szczegóły, musimy zrozumieć wszystkie te elementy. A kiedy już to zobaczymy i zrozumiemy, wtedy nasza wyższa świadomość może w naturalny sposób poprowadzić nas do znalezienia rozwiązań i poprowadzić nas przez ciemny labirynt tej duchowej wojny, którą wszyscy toczymy w tym szczególnym czasie. Wszyscy jesteśmy narażeni na tę wojnę, nikt nie jest od niej zwolniony. Jesteśmy w tym razem.

Wracając do tego kolejnego etapu w nadchodzących tygodniach mamy kilka ważnych dat. Po pierwsze, rozumiemy, że chcą przeprowadzić kolejny etap blokad i wymusić nowy zestaw zastrzyków z broni biologicznej. W propagandzie nazywają to szczepionkami, ale wszystkie szczepionki zostały zaprojektowane jako broń biologiczna modyfikująca genetycznie. I chociaż więcej ludzi już nie śpi, wszyscy musimy przetrwać kolejny etap programu i zobaczyć, jak daleko to zajdzie. Jak zawsze, moją radą jest nie wyrażanie zgody na żadną ze struktur kontrolerów Kabała 3D w najbardziej pokojowy możliwy sposób. Trzymaj się z daleka od tych struktur kontrolerów tak bardzo, jak to możliwe. Nie wchodź z nimi w interakcję. Nie próbuj być bohaterem, nie próbuj zdemaskować to, czym jest. Ten etap oznacza wzmożone działania wojenne i aby zrozumieć, że musimy być bezpieczni, musimy dbać o siebie nawzajem i musimy wiedzieć, co dzieje się w szerszym kontekście tych konkretnych programów.
Mamy więc dwie rzeczy, najważniejsze rzeczy, jeśli chodzi o plandemię Covida, której program i sposób jego realizacji już widzieliśmy. Niedługo będą naciskać, coraz bardziej agresywnie. Teraz w niektórych krajach ludzie będą bardziej narażeni na ten program. Oczywiście, im bardziej zaludnione miasta, tym bardziej ludzie tam żyjący są narażeni na przejawy tej agresji, ponieważ przemieszczanie się i wykonywanie codziennych obowiązków jest trudniejsze, gdy żyje się na obszarze o dużej gęstości zaludnienia, czyli tam, gdzie będą się starali egzekwować tego typu mechanizmy blokujące, mandaty, śledzenie kontaktów lub inne rodzaje nacisków, aby utrudniać poruszanie się w środowisku, chyba że będziemy przestrzegać ich tyrańskich zasad i praw, cokolwiek by to nie było. Warto o tym pamiętać. Będą próbować to zrobić w brutalny sposób, ale nie wiemy, jak daleko to zajdzie, ponieważ zależy to od reakcji mas na tę taktykę.

Wraz ze wzrostem liczby katastrof pogodowych systematycznie będą twierdzić, że to zmiana klimatu, ale jest to zjawisko sztuczne, dzięki któremu zawłaszczają ziemię i zbierają lusz, tak jak to zrobili w przypadku Maui. Maui było pierwszą linią narysowaną na piasku. W Stanach Zjednoczonych jest co najmniej 14 innych miast, a na całym świecie rośnie ich liczba, które mają tę samą umowę, co Maui, a teraz zostanie wdrożona ta sytuacja pogodowa lub nadzwyczajna. Maui było dla nich początkiem zorganizowanego programu i przygotowaniem do przeprowadzenia go w innych dużych miastach i lokalizacjach. Zamierzają powielić ten sam program i rozszerzyć go na całą Amerykę Północną i dalej. Gdzie nagle następuje sytuacja nadzwyczajna z pandemią chorób, której towarzyszą niespodziewane pożary, powodzie, trzęsienia ziemi, huragany, wszelkiego rodzaju wojny pogodowe A teraz, ponieważ są znacznie bardziej zdesperowani, aby przejąć kontrolę; używają broni mikrofalowej, broni o ukierunkowanej energii i, jak wiemy, na niektórych obszarach działa „internet rzeczy 5G” jako fale nośne, które przesyłają ogromne ilości danych falami powietrznymi.

To jest czas, aby zwrócić uwagę na otoczenie, swoje środowisko. To kłamstwo dotyczące zmian klimatycznych służy jako przykrywka dla przepisów dotyczących użytkowania w sytuacjach awaryjnych w celu grabieży ziemi i ustanawiania innych rodzajów tyrańskich praw. To jest systematyczna konfiskata majątku, pieniędzy i zasobów, która zaczyna się teraz. Zaczynają aktywować wszystkie systemy kontroli, banki, gdzie banki otrzymują zawiadomienie, powiedzmy, od IRS, organu podatkowego, a ty jesteś opodatkowany w sposób, na który ten organ, tak zwany Departament Skarbu USA, nie pozwolił wiesz, że pobierają od Ciebie jakąś kwotę, albo po prostu pobierają opłatę z Twojego konta bankowego.
Takie rzeczy dzieją się w Stanach Zjednoczonych. Jeszcze raz proszę, nie bój się tego. Zrozum, oni są zdesperowani; starają się pozyskać zasoby, gdzie tylko się da. Próbują wyłudzić pieniądze. Próbują ukraść dzieci. Próbują złapać wszystko, co się da. To taktyka rozboju i grabienia, w której nie obchodzi ich, czy ktoś postrzega ich takimi, jakimi są. Nie ukrywają tego. Nie próbują tego ukrywać. Po prostu używają mediów jako narzędzia propagandy i mówią, że to zmiany klimatyczne i inne bzdury, jakie wymyślą, ponieważ nie obchodzi ich, czy je znasz i czy możesz je zobaczyć, po prostu opowiadają te kłamstwa opinii publicznej.

To jest etap, w który wchodzimy, gdy następuje kolejny poziom agresji przeciwko ludności. Sugerowałabym naszej społeczności, tym z nas, którzy mieszkają w Stanach Zjednoczonych i poza nimi, zwrócenie uwagi na „inteligentne miasta”, ponieważ będą to obszary, które prawdopodobnie będą celem jakiejś formy Maui, pojawi się tam rodzaj operacji, fałszywa flaga z nagłymi i nieoczekiwanymi sytuacjami awaryjnymi. Będą im towarzyszyć formy blokad i mandatów. Widzimy, co się dzieje, powiedzmy z sytuacją, gdy nagle w mediach pojawiają się doniesienia o wybuchu epidemii Ebola. Pytanie, czy to prawda, czy nie; to prawdopodobnie tylko propaganda strachu. Albo gdy gdzieś ludzie utknęli w błocie z powodu nieoczekiwanej masowej powodzi i nie mogą się wydostać. OK, to jest plan ich programu. Musimy mieć świadomość, że zrobią to, gdzie tylko się da.

Czyli trzeba wiedzieć, jak, co i dlaczego dzieje się w kontekście kontroli umysłu, która jest skierowana do ludzi nieświadomych negatywnego programowania ego. W ES badamy negatywne ego, które składa się z warstw 1D, 2D, 3D ciała, oraz to, w jaki sposób zostało ono przejęte, my nazywamy to negatywnym ego i negatywną polaryzacją. Badamy też sposób, w jaki jest ono sterowane przez programy V-V przez nieszczęście seksualne oraz program Armagedonu i zarazy. Kiedy to zrozumiemy, będziemy mogli zobaczyć, jak to działa i będziemy mieli siłę, aby to oczyścić. Jesteśmy upoważnieni do dzielenia się tymi informacjami z innymi, jeśli są otwarci i chętni, aby i oni mogli oczyścić swój strach, oczyścić swoje negatywne ego, tak aby programy, które są obecnie wysyłane w trybie turbo, nie miały na nich wpływu. Ponieważ kiedy widzimy, co robią, kiedy znamy ich sposób działania, jesteśmy o tym poinformowani; i wzmacniamy siebie.
Prawdopodobnie Stany Zjednoczone są dla nich miejscem najtrudniejszym do demontażu, ponieważ, jak omówiono wcześniej, Konstytucja Stanów Zjednoczonych jest żywym dokumentem, który utrzymuje sygnaturę energetyczną zgodną z prawdami zawartymi w Prawach Naturalnych. Konstytucja Stanów Zjednoczonych ma plan powiązany z naturalnymi prawami Boga. Dlatego staje się to ideologiczną solą w oku Agendy Negatywnych Obcych i innych despotów, którzy chcą stworzyć narody niewolników umysłu i zwolenników wypranych mózgów, a nie cywilizację lub naród wolnych, niezależnych myślicieli, którzy cenią wolność osobistą i szanują życie.
To, do czego tu dochodzimy, dotyczy wolności osobistej, ponieważ jedyną drogą do suwerenności jest posiadanie przez jednostkę autonomii umożliwiającej zrozumienie, że twoja siła życiowa i twoja świadomość należą do ciebie w pełni i całkowicie, i że ty jako suwerenna istota, jako jednostka, masz prawo, nie tylko bezsporne prawo, ale boskie prawo, do prowadzenia życia według własnego uznania i działania według własnego osądu lub rozeznania, aby móc zachować i używać produkty własnego wysiłku. Oznacza to, że gdzie lokujesz swój czas i energię, to zbierzesz jako żniwo z własnej energii i wysiłków. Masz pełne prawo dysponować środkami tej produkcji i realizować systemy wartości swojego życia według własnego wyboru. Oznacza to, że kolektywizowanie w ramach tej marksistowskiej hybrydy połączenia socjalizmu z komunizmem, w rzeczywistości jest podstępem i oszustwem, bardzo sprytnym oszustwem mającym na celu przyciągnięcie młodych ludzi, przez satanistów i Negatywną Agendę Obcych, którzy promują wszystkie te piękne koncepcje jako przynęty w celu uwięzienia ludzi w pułapce świadomości, w której rezygnują ze swojej osobistej autonomii. Rezygnują ze swojego indywidualizmu, przez co tracą suwerenność. Na tym polega gra marksistowskiego/socjalistycznego/komunistycznego programu satanistów, którzy rozgrywają ten ideologiczny konflikt w ramach duchowej wojny przeciwko naturalnym prawom Boga i przeciwko Prawu Jedni. Nam chodzi przede wszystkim o bycie wolnym i ochronę suwerenności wszystkich jednostek.
Wygląda na to, że zbliżają się ważne daty. Chcę teraz porozmawiać o tym, że będziemy współistnieć w bardzo dziwnym świecie. Już współistniejemy w dziwnym świecie, ale zaraz stanie się jeszcze dziwniejszy. Niektórzy z nas mogą postrzegać następujące rozwidlenia częściej niż inni. A to oznacza, że w miarę jak wojna się nasila, spowoduje kilka anomalii. Powtórzę: czasami może to wyglądać przerażająco. Dlatego bardzo ważne jest, aby zrozumieć to, co teraz mówię. Wojna jest już wygrana.

Głównym problemem jest to, że będą próbowali zwabić cię w swoje pułapki świadomości poprzez rozpowszechniany strach i oglądanie niesamowitego cierpienia innych (równie dobrze mogą to być twoi bliscy). I ważne będzie, abyś miał w sobie duchową siłę, aby być potężniejszym niż programy strachu, które wysyłają, i abyś zrozumiał, że masz moc daną ci jako współtwórcy. Kiedy już ustalisz swoje Prawo Struktury, wtedy świadomie uczestniczysz w tym, gdzie wyraziłeś intencję, zgodę i władzę. Masz moc, aby wyprzedzić każdy problem, który może wydawać się nieuchronny, niezależnie od tego, czy wygląda tragicznie, czy też ma wpływ na twoje dzieci, członków twojej rodziny, cokolwiek masz. Twoim celem będzie zorganizowanie obrazowanie Twoich bliskich. Ponieważ masz pozwolenie na ich reprezentowanie; jest to szczególnie istotne w przypadku rodziców z dziećmi: macie prawo to zrobić, aby wasze dzieci mogły odzwierciedlić swoją rzeczywistość dzięki sile, jaką posiadacie w Prawie Struktury, które daje wam intencję, zgodę i władzę bycia wyłącznie z Bogiem.
To, co musimy tutaj zrozumieć, to podążanie w stronę Boga wraz z żywą falą czasu, prawdziwym wzniesieniem - wszystko poza tym nie jest ważne.

Można to zrobić w bardzo praktyczny sposób i zastosować to w swojej codziennej duchowości, kiedy łączysz się z Bogiem i Chrystusem. Koncentrujesz się na organicznej osi czasu i nie skupiasz się na wszystkich innych współistniejących osiach czasu. Te destrukcyjne linie czasu mogą pojawić się w twojej rzeczywistości, możesz je zobaczyć wyraźnie, ponieważ współistniejesz tutaj z innymi, a niektórzy wokół nas bardzo kierują się strachem. Nie rozumieją, co się dzieje. Nie wiedzą, że toczymy duchową wojnę. I z tego miejsca ignorancji mogą próbować wprowadzić cię w swoje dramaty, w swoje lęki. Mogą próbować wywołać w tobie dramat i strach, w wielu przypadkach nieświadomie, i będziesz musiał mieć wewnętrzną siłę, aby wyraźnie widzieć prawdę i trzymać tę latarnię światła i prawdy, gdy będziesz przemierzać bardzo mroczne miejsca, zwłaszcza gdy jesteś w romantycznym związku. Powtórzę: nie jest to rozwiązanie dla wszystkich, ale może pojawić się w przypadku niektórych osób i właśnie do nich się teraz zwracam. Zwłaszcza ci z was, którzy pracują w świecie 3D, którzy mają dzieci w szkole lub w ogóle je mają, lub mają jakikolwiek poziom regularnej interakcji ze strukturami kontrolnymi 3D, które są obecnie silnie uzbrojone. Powinieneś zachować szczególną ostrożność podczas interakcji z dowolną strukturą 3D, gdy jest ona uzbrojona. Bądź czujny, bądź świadomy, bo tamci po prostu katują ludzi programami kontroli umysłu, za pomocą organicznych sprayów i wszelkich możliwych sposobów, aby wywołać większy chaos.
W miarę eskalacji wojny będą generować dziwne anomalie. Ta anomalia jest powiązana ze zdarzeniem, które nazywamy bifurkacją. O bifurkacji mówimy już od bardzo długiego czasu, ponad dziesięciu lat. Również od 2017 r. stało się bardzo jasne, że mamy do czynienia z innym poziomem rozwidlenia. To, co tutaj opisuję, to połączona rzeczywistość ziemska i główne linie czasu, które się wynurzają. Trzeba pamiętać, że dzielimy rzeczywistość z ludźmi, którzy znajdują się na własnych liniach czasowych, opartych o ich poziom świadomości, ich układy genetyczne, bieżący etap przebudzenia itp.
Naszym celem w społeczności ES, ponieważ mamy przywilej posiadania tych informacji, jest zrozumienie, że chcemy utrzymać się na organicznych liniach czasu i jak najlepiej to zrobić, nawet jeśli podróżujemy w podobnych przestrzeniach z innymi osobami wokół nas, które są na opadającej linii czasu lub innej linii niż Ty, na której to, przez co przechodzi ta osoba, może wydawać się bardzo przerażające. Ważne jest, abyś zrozumiał, że w ten sposób kontrolujesz własny hologram. Twój poziom świadomości jest tym, co dyktuje twoje doświadczenie. Dlatego świadomość musi być silniejsza niż to, co negatywni Obcy i kontrolerzy wysyłają w programach strachu.

Od jakiegoś czasu mówimy o wydarzeniu bifurkacji, które rozpocznie się 28 września. Jest to coroczne wydarzenie od mniej więcej pięciu lat. Mówiliśmy o trzydziestodniowym procesie integracji. Ogólnie rzecz biorąc, zauważyłam, że między 28 września a 28 października mają miejsce ważne wydarzenia związane z rozwidleniem w liniach czasu. Już od jakiegoś czasu to przeżywamy – dzieje się to każdego roku. Niektórzy z nas zdają sobie sprawę, że kiedy wkraczamy we wrzesień, koniec września i październik, może być dość trudny i dzieje się tak z powodu efektu rozdziału, który odsuwa nas od osi czasu 3D. Ponieważ przechodzimy przez bifurkację, może to być koniec rzeczy w naszym życiu, które nie mogą już być z nami, gdy posuwamy się do przodu w procesie wznoszenia się. Być może dowiemy się czegoś, co nazywam „uderzeniem pioruna”. Nagle otrzymujesz w swoim życiu poważny „uderzenie pioruna” – może być dosłowne, przysłowiowe lub metaforyczne – podczas którego nagle widzisz rzeczy, których wcześniej nie widziałeś, co stawia cię na innej trajektorii i czasami możesz przejść przez etap nomada, duchową fazę nomada. Czasami może to spowodować zmiany w twoim życiu i być może nie są to przyjemne zmiany, ale są potrzebne, abyś oddzielił się od tych rzeczy – ludzi, miejsc i spraw – które już ci nie służą na twojej linii czasu wzniesienia.
W tym miesiącu naszymi kluczowymi datami będą czasy z okresu 9-11. Co roku o tym mówimy, więc nie jest to nowe, ale wiemy, że program wydarzeń z 11 września będzie w tym konkretnym czasie wzmocniony, ponieważ właśnie wydali edykt wojenny przeciwko światowej populacji. Okres około 11 września to bardzo ważny czas, aby zachować czujność i być świadomym fałszywych flag lub czegokolwiek innego, co może pojawić się niespodziewanie.
Potem mamy 28 września i rozpoczniemy kolejny etap bifurkacji, który dla niektórych z nas wygeneruje anomalie, które staną się bardziej oczywiste. O tym opowiem za chwilę. Czyli ważnymi datami rozpoczynającymi nowy etap jest 28 września i trwa on około trzydziestu dni.
4 października jest to ważny dzień, ponieważ jest on powiązany z aktywacją Kosmicznego Zegara. Dodatkowo, coś krąży po Internecie, nie mam tego przed sobą, ale to, co jest opisywane w tej inteligentnej aktualizacji, która właśnie nadchodzi, to zrozumienie, że datownik 4.10 to ta oś czasu. Od 4 października do około 15-22 października miało miejsce zaaranżowane przez najeźdźców przesunięcie czasu w kalendarzu. To było wtedy, gdy przeżywaliśmy inwazję sumeryjską.
Wracamy do egipskiej i sumeryjskiej linii czasu inwazji i tego, jak zaczęli oni infiltrować wszystkie nasze miasta i zaawansowane cywilizacje oraz przejmować władzę. Powiedziałabym, że chodzi o stracony czas tysiąca lat. Nie jestem pewna, co się teraz dzieje, ale wkrótce nastąpi celowe przesunięcie w czasie – nasz kalendarz został celowo przesunięty przez najeźdźców. Powiedzmy, że kalendarz dwunastomiesięczny jest teraz zgodny z kalendarzem księżycowym, prawdopodobnie korzystaliśmy z kalendarza słonecznego, a oni zmienili go na kalendarz księżycowy. Coś jest na rzeczy z tą zmianą kalendarza i tą datą, dzwoni budzik każąc zwrócić uwagę na wydarzenie inicjujące na osi czasu 4 października. Zatem to kalendarzowe przesunięcie czasowe 4.10 jest powiązane z liniami czasu w naszej przeszłej historii, prawdopodobnie chodzi o kalendarz słoneczny, gdzie globalne połączenie kalendarza słonecznego z naszą zaawansowaną cywilizacją ludzką zostało przesunięte do kalendarza księżycowego i zrobili to, aby go zniekształcić i zresetować osie czasu
Może to być również związane z brakującym 13-tym znakiem Wężownika. Być może brakowało 13. znaku Wężownika lub coś zostało usunięte z naszego pierwotnego kalendarza słonecznego. I trzeba pamiętać, że jest to część ich prób sprawowania nad nami kontroli na osi czasu, ponieważ zakłóca to nasze naturalne rytmy, rytmy snu, rytm kalendarza, rytm dnia i nocy – wszystko to ulega zakłóceniu, gdy robią takie rzeczy.
Zatem obecnie wzmacniane jest rozwidlenie przesuwające nas do podziału na trzy, co oznacza trzeci podział.

Mówiliśmy głównie o bifurkacji jako dwa, bi to dwa. Jak nazywamy ten trzeci podział, skoro jest to tri? Jest to podział potrójny. Zatem stąd biorą się te anomalie, ponieważ będziemy współistnieć w rzeczywistości, w trzeciej części pola, które jest całkowicie oddzielone od pozostałych. A ta trzecia część rozwidlenia będzie obejmować górne osie czasu 9D i wyższe. Gdybyśmy myśleli o trzech osiach czasowych rozwidlenia – gdzie ludzie stacjonują i dokąd zmierzają – mamy górną oś czasu, która rozpoczyna się w warstwie 9-wymiarowej (9D) i jest prowadzona przez Tarcze Aquaferionu Andromedan poprzez ruchy żyroskopowe swoich tarcz. Są to głównie – przynajmniej z tymi, z którymi się łączę – rodzina Niebieskich Piór. To jest nasza niebieska tarcza z piór Aquaferion z rodziny KEE SA, która jest połączona z tym, co nazywamy J12. To byłaby kosmiczna rodzina Jeszui. Rodzina Yeshua i Mary-Sophia z ich oryginalnych poziomów J12, ich ton KEE SA pojawia się w rodzinie Niebieskich Piór Tarczy Aquaferion. Ta rodzina będzie miała dostęp do górnej osi czasu 9D i wyższej poprzez funkcję żyroskopową Andromedy. Na platformach Aurora w poziomach 8D-9D znajduje się jakiś tunel, ale można się do niego dostać na poziomie 9D z poziomu Andromedan i wyżej.
Ci z nas, którzy są powiązani z ludźmi Kosmicznego Smoka Chrystusa, są częścią Szmaragdowego Zakonu, jesteśmy częścią genetyki Założyciela Chrystusa, OK, to dotyczy tej grupy. Górna oś czasu uruchomi podstawową tarczę, w której jesteśmy synchronizowani, co oznacza, że nasze podstawowe tarcze, nasze połączenia są kodowane kluczem do tej większej tarczy. Powtórzę raz jeszcze, tylko jeśli jest to zgodne z nami przez Boga. Będą to rodziny Kosmicznej Matki i Kosmicznego Ojca Elohei-Elohim, które zostały szybko prześledzone przez różne poziomy cyklu ucieleśnienia gwiezdnych ludzi, to znaczy poziomy Gwiezdnego Człowieka/Gwiezdnego Smoka, które niektórzy z nas ucieleśniają lub nad którymi pracowali.
Zatem górne strefy są połączone z Logosem Słonecznym, z Rishi i gdzie wymiarowość Rishi i Logosu Słonecznego dla ludzi Gwiezdnego Smoka – to są gwiezdni ludzie. W tym momencie jest to mniejsza społeczność – jest to rzadkie, więc nie dotyczy nas wszystkich. Ale niektórzy z nas przechodzą teraz na tę tarczę, a to, jak powiedziałam, może ponownie wygenerować surrealistyczne anomalie. Rzeczy mogą wydawać ci się dziwne lub mogą dziać się różne rzeczy, które są surrealistyczne. Powtarzam: nie panikuj, to właśnie dzieje się w tej fazie.
Każda doświadczona osoba ze społeczności ES wie, że za każdym razem, gdy masz poważną inicjację na innym etapie wcielenia, jesteś atakowany, stajesz się celem, prawda? To tylko część kursu, więc może być trochę tego, co należy złagodzić – szczególnie od czasu ukazania się biuletynu Tiamat Logos. Nastąpił kolejny etap wyłaniania się typów linii ciał Merlion-Mer pochodzących z Pegaza, z Tiamat. Dowiadujemy się, że ludy Pegaza i te części ciał pojawiają się właśnie teraz i jest to przygotowanie dla tych z nas, którzy mają znaleźć się na wyższych liniach czasowych. Gdy zbierasz części siebie, które są powiązane z osobistą integracją z Chrystusem, pojawia się dużo ataków i wiele może się wydarzyć, następuje też oczyszczenie traumy z przeszłych linii czasu.
Dla ludzi z gwiezdnego plemienia Rishi są teraz wymiarowane górne strefy Logosu. Oznacza to, że nasze ciało – ciało świetliste, ciało sferyczne itp. – jest synchronizowane i dostrajane do wyższych linii czasu, które zaczynają się na poziomach 9D. I o to właśnie mi chodziło. Tam, gdzie jest domena świata wewnętrznego, rozciąga się ona od 9D do 13D, ale została rozszerzona dalej, jak powiedziałam, na całe warstwy Rishiczne. Wygląda na to, że przynajmniej od tego momentu 14(D) i 15D przejdą przez 13D, ponieważ pamiętajmy, że 13D to nasza 13. Brama Filarowa. To jest nasza Brama Łuku Matki, Pola Elaysian i wszystkie niebieskie częstotliwości pochodzące z kosmicznego ciała duchowego światów Mahara Reisha – wszystko to przechodzi tutaj. Budujemy te tęczowe mosty w Świętych Górach, aby sprowadzić tutaj te częstotliwości.
Zatem domena świata wewnętrznego jest dostępna z wyższej osi czasu, co oznacza, że domena świata wewnętrznego i wyższe linie czasu są synonimami. Oznacza to, że ci z nas, którzy są dostrojeni do wyższych linii czasu, będą mieli dostęp do domen świata wewnętrznego, a to dotyczy tranzytów, to znaczy podróży, transportu świadomości – dotyczy to podróży zwanej Inscension.
A teraz te, które znajdują się w środkowych liniach czasowych. Te środkowe osie czasu są połączone z domenami świata zewnętrznego i jest to oś czasu 1D do 5D domen świata zewnętrznego – to jest środkowa oś czasu. Następnie mamy dolną oś czasu sztucznej inteligencji, która też jest osią czasu nieorganicznej fali czasowej, co ma związek z zastrzykami z broni biologicznej, programem transhumanizmu i tak dalej.
Więc przez jakiś czas będzie to dla nas bardzo dziwne. Będziemy współistnieć w przestrzeni dzielącej te rzeczywistości jednocześnie. Powiedzmy, że jeśli znajdujesz się na środkowej osi czasu, jest to twoja osobista fala czasowa organicznego wzniesienia. I to dotyczy większości ludzi, nie musisz się martwić ani dokładnie rozumieć, gdzie się znajdujesz.

Wszystko, co musisz wiedzieć, to mieć zamiar udać się bezpośrednio do Boga, udać się do organicznej świadomości, a to przeniesie cię na organiczną linię czasu, na której musisz się znaleźć.
Teraz większość ludzi na planecie będzie zmierzać do środkowej osi czasu, ponieważ są to warstwy wzniesienia 5D, gdzie ludzie, którzy wyjdą ze swojego ciała, zostaną przygotowani do oczyszczenia z kontroli umysłu i duchowego uzdrawiania na różnych poziomach. Powiedzmy, że dla niektórych osób lepiej będzie porzucić ciało fizyczne i kontynuować rozwój podróży świadomości – zostaną skierowani w stronę środkowej osi czasu.
I tak naprawdę, najciemniejsi z ciemności – ludzie, którzy są naprawdę zaangażowani w satanistyczne rytuały składania ofiar z dzieci i tego rodzaju zachowania, ta cienia tożsamość przestanie istnieć. Niektórzy z najciemniejszych z ciemności – czarnych magów znajdą się na dolnej linii czasu AI. Większość istot ludzkich znajdzie się na środkowej linii czasu wzniesienia. Musisz gorączkowo pracować, aby ciemna strona znalazła się na dolnej linii czasu AI. Problem w tym, że gdy zobaczymy tę oś czasu w akcji, będzie to bardzo dziwne, ponieważ czasami, prawdopodobnie z twojej pozycji w terenie i z tego, co oglądasz, będzie to wyglądało tak, jakby to, co oglądasz, było rozwijającą się linią czasu AI. Albo że to zbiera ludzi, czy cokolwiek się da, a to może wywołać strach i pomyślisz: „Czy oś czasu sztucznej inteligencji pochłonie Ziemię?” Odpowiedź brzmi: „Absolutnie nie”. To koniec. Wojna w wyższych sferach dobiegła końca.
Teraz musimy przetrwać tę część trasy świadomości dusz na całej planecie. Pamiętajcie, nikt nie zostaje w tyle, ale wkroczymy w etap tej bifurkacji, w którym zrobi się dziwnie. I zrozumcie to, kiedy i jeśli coś się wydarzy, wracajcie wtedy pamięcią do tego artykułu, abyście mieli jasność co do tego, przez co przechodzimy i nie ulegali strachowi ani złudzeniu pułapki świadomości, że dolna oś czasu AI i negatywne byty wygrywają, ponieważ tak nie jest. W tym czasie po prostu przeżywamy proces wojny duchowej, aby wibracyjnie dopasować świadomość tożsamości do właściwej linii czasu.
Będziemy współistnieć w trzech głównych stanach tego rozwidlenia, które rozrosło się do trzech głównych warstw. Nie wiem, jak to nazwać, być może moglibyśmy nazwać to stanami trifurkacji. Ważne jest dla nas, aby pozostać zgodnym z osobistą linią czasu wznoszenia się i nie dać się zmylić temu, co możemy zobaczyć w domenie zewnętrznej, czyli tego, co dzieje się w świecie zewnętrznym.
Więc znowu przeglądam wszystkie moje notatki. Porozmawiajmy jeszcze raz o systemach równoległych, o tym, co dzieje się w rozwidleniu. Nasze ważne daty, które nadejdą, to okres około 11.9 i tydzień 28.9 do 4 października, a następnie właściwie przez cały październik. Zatem w tym okresie mogą wystąpić pewne dzikie anomalie lub rzeczy w przestrzeni zewnętrznej, ponieważ jest to punkt zwrotny przesunięcia osi czasu.
Może również zaistnieć jakiś rodzaj sytuacji awaryjnej lub system transmisji – niezależnie od tego, czy będą to połączenia duchowe, duchowy system transmisji sytuacji awaryjnych, czy coś innego z niespodziankami pochodzącymi z pustej przestrzeni, których nie możemy teraz wyraźnie zobaczyć. Ale znowu nadszedł czas, aby podsumować swoje życie osobiste ze świadomością sytuacyjną i przygotować się na to, czy masz dzieci, rodzinę, cokolwiek to może być. Powtarzam: nie dla strachu i nie dla gromadzenia zapasów. Nie będziemy mieli sytuacji globalnej w rodzaju scenariusza Armageddonu w stylu Mad Maxa. Problem polega na tym, o czym mówię, z punktu widzenia Stanów Zjednoczonych i stanowiska ludzi w większości krajów zachodnich.
Oczywiście dzieją się u nas okropne rzeczy, jak na przykład to, co wydarzyło się na Maui – to program Armageddon, prawda? Ci, którzy mieszkają w Lahaina, przeszli program Armageddonu, który był ludobójczym, morderczym spiskiem mającym na celu zagarnięcie tam ziemi, i ustaliliśmy, że będą to robić nadal. Pytanie brzmi, na ile im się to uda? Ponownie łagodzimy i kontrolujemy szkody na tyle, na ile to możliwe, ale ważne jest, aby zrozumieć, co się dzieje, jeśli jesteś przebudzony i świadomy, to nie przydarzy się tobie, ponieważ współtworzysz własną organiczną falę czasu z Bogiem, z Chrystusem. Rozumiecie, że przechodzimy przez planetarne wzniesienie. Tkwimy w procesie planetarnego wyzwolenia z planety więziennej. Niestety, są ofiary śmiertelne. To okropne i bardzo smutne. Ale nie możemy wejść w stan strachu czy paniki, chociaż boimy się tego, co może się ujawnić.
Zatem przygotujcie się na dużą dziwność, potencjalne anomalie i niespodzianki z pustki, ponieważ od 28 września do końca października wkraczamy w bardzo dziwny czas. Wyjaśniam to teraz, ponieważ zostanie to utrwalone i będziemy przechodzić przez te zmiany. Nasza planeta i nasze ciała są w budowie, a my żyjemy w obliczu zmian architektonicznych, zamieszkując ciało fizyczne na bieżąco. Czasami dzieją się dziwne rzeczy i są niespodzianki. Więc jeszcze raz, nie panikuj. Nie będzie ogromnego załamania finansowego, w którym większość ludzi w zachodniej cywilizacji będzie całkowicie pozbawiona środków do życia, w ogóle niezdolna do funkcjonowania lub co tam macie.
Istnieją systemy równoległe. Problem z nie panikowaniem polega na tym, że wiesz, że istnieje odpowiedź na Twój problem, jeśli i kiedy się pojawi, oraz że masz spokój i środki, aby się skoncentrować, aby zsynchronizować swoje intencje, zgodę i władzę lub dostosować się do tego, o czym wiesz, że jest prawdziwe, czyli twoje połączenie z Bogiem. Twoje połączenie z własnym Boskim Ja jest najważniejszą relacją, jaką możesz mieć. Że wiesz, że twoje Boskie Ja – czyli Bóg – jest organiczną falą czasu i jeśli nie widzisz rozwiązania swojego problemu, to nie znaczy, że ono nie istnieje, nie wiesz dlatego, że jeszcze go nie widzisz.
Teraz trzeba kłaść nacisk na to, że aby znaleźć rozwiązanie problemu, istnieje aktywny poziom zadawania pytań i szukania rozwiązań, który inicjuje działanie, które synchronizuje cię z twoją organiczną falą czasową, dzięki czemu możesz znaleźć odpowiedź na swoje problemy.

Jest to kluczowy element, o którym należy pamiętać, dlatego przeanalizujmy go trochę jako praktyczne działanie, jeśli i kiedy pojawią się problemy. Albo w twojej świadomości sytuacyjnej i musisz znaleźć rozwiązanie czegoś. Albo musisz zareagować na coś, co wydarzyło się w twoim życiu, niezależnie od tego, czy jest to twoje osobiste „ja”, czy „ja” rodzinne, czy jakiekolwiek inne relacje międzyludzkie lub społeczne, które możesz mieć.
Przede wszystkim w ES zawsze kładziemy nacisk na ustalenie Prawa Struktury. Twoje Prawo Struktury jest czymś, przez co prowadzę Cię za pomocą narzędzi społeczności ES, abyś mógł się wzmacniać każdego dnia. Kiedy każdego dnia wzmacniasz swoje Prawo Struktury, budujesz swoje wewnętrzne ja. OK, co to jest, to są twoje codzienne modlitwy, to są twoje codzienne medytacje. Jest to święta przestrzeń, w której przywołujesz naturalne prawa Boga. To jest ustalanie twoich zamiarów, ustalanie twojej zgody i ustanawianie zgody na władzę? To jest teraz bardzo ważne. Kiedy wchodzimy w interakcję, powiedzmy, z systemami przestępczymi i wyrażamy na nie zgodę, może to spowodować problem w tym,co się nam przejawi, ponieważ zgodziliśmy się z systemem przestępczym z antyludzkimi programami.
W większości przypadków, jeśli dotyczy Cię Prawo Struktury, co oznacza, że się modlisz, codziennie pracujesz nad swoimi duchowymi narzędziami – to jak budowanie duchowych mięśni, budowanie siły tam, gdzie twoja świadomość i twoje ciało są dostrojone do twojego Boskiego Ja, i do Chrystusowego Ja. Jest to najwyższy wyraz tego, dokąd zmierzasz w tej podróży świadomości i że Prawo Struktury ustanawia się każdego dnia niczym mięsień, który budujesz, kiedy się modlisz, kiedy medytujesz, podczas jakichkolwiek praktyk duchowych – co bez względu na wszystko robisz za pomocą narzędzi ES. Jeśli pracujesz z którymkolwiek z naszych narzędzi, ustalasz Prawo Struktury z Christosem. Ustanawiasz prawo struktury za pomocą kosmicznego suwerennego prawa Jedni. To jest nasza misja, wszystko w naszej społeczności jest zorganizowane wokół tego – żyjemy tym, oddychamy tym, to jest nasze jedyne istnienie, aby służyć Kosmicznemu Suwerennemu Prawu Jedni w procesie rekultywacji i służbie chrystusowej misji. Kiedy każdego dnia wzmacniamy to poprzez naszą intencję, zgodę i autorytet, w naturalny sposób umieszcza nas to na organicznej fali czasu.
Problemy, które mogą się pojawić, są takie, że jeśli przewrócimy się ze strachu, jeśli wpadniemy w chaos albo w coś, co ma nasze emocjonalne guziki, zaczniemy panikować i wchodzić w interakcję z trzeciowymiarowym (3D) ) systemem kontroli będącym systemem przestępczym, może to zakłócać nasze przejawy. Musimy więc zachować szczególną ostrożność. Powtarzam, bądźcie poinformowani, mądrzy, przebudzeni i świadomi faktu, że system 3D jest systemem kontroli i jest mocno uzbrojony przeciwko nam. Powtórzę raz jeszcze: to bardzo smutne, ale tak właśnie się dzieje, ponieważ istniejący system musi upaść. Oznacza to, że w przypadku niektórych struktur 3D w większości przypadków nie możemy polegać na tych strukturach.
Teraz czasami, jeśli Bóg pozwoli, Bóg, nasi Strażnicy, nasze Zespoły pomogą nam przejść przez to wszystko, możemy znaleźć rozwiązanie problemu. Ale ogólnie rzecz biorąc, nie powinieneś uciekać do systemów kontroli 3D ani angażować się w nie, ponieważ są one wykorzystywane przeciwko ludzkości. Oznacza to brak bezpośredniego zaangażowania na miarę twoich możliwości, a ponadto robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby pozostać poza zasięgiem radaru. Nie pobrzękuj szabelką ani nie wpadaj na system kryminalnych kontrolerów, nie myśl, że system prawny lub system medyczny cię uratuje, ponieważ w tej chwili tak nie jest.
Zatem kiedy ustalamy nasze modlitwy, kiedy ustalamy nasze medytacje, możecie również celowo określić swoje intencje, zgodę i autorytet. Mieliśmy wiele wątków i kilka artykułów mówiących o tym, na co nie wyrażamy zgody, i z pewnością zaczęło się to od plandemii, gdzie mówiliśmy, że nie wyrażamy zgody na to masowe morderstwo, nie zgadzamy się na to uzbrojenie systemu medycznego, nie wyrażamy zgody na tę broń biologiczną. Wszystko to są potężne słowa mówiące o tym, że rządzisz swoją osobistą przestrzenią w swojej organicznej fali czasowej, co jest Twoim Prawem Struktury. Prawo Struktury to struktura, którą tworzysz, pojemnik energii, który tworzysz dla siebie za pomocą swojej tarczy Christosa 12D i swoich modlitw. To jest twoja energetyczna ochrona, ponieważ ustanowiłeś Prawo Struktury, które jest powiązane z naturalnymi prawami Boga.
Teraz, gdy masz już podstawy i znasz Prawo Struktury, powiedzmy, że pojawia się problem. W ES istnieje kilka narzędzi, z których możesz skorzystać, powiedzmy, wyższej percepcji zmysłowej podczas energetycznego skanowania problemu. Jeśli jednak jest to zbyt skomplikowane, na bardzo praktycznym poziomie można, jeśli i kiedy pojawi się problem, najpierw przeanalizować sytuację. Użyj trochę krytycznego myślenia i zdrowego rozsądku. Zdobądź świadomość sytuacyjną, przeanalizuj sytuację i problem, a gdy już zrozumiesz, na czym polega problem, zapytaj o zadania, aby znaleźć rozwiązanie.
Pomyśl więc o procesie, w którym masz wdrożone Prawo Struktury. Pojawia się problem i może to być sytuacja awaryjna lub chaotyczne rzeczy dziejące się wokół ciebie. Być może będziesz musiał się ewakuować ze względu na powódź lub coś innego, co dzieje się w miejscu, w którym mieszkasz lub pracujesz. OK, na spokojnie przeanalizuj sytuację, przeanalizuj problem. Wejdź w swoją osobistą osłonę, zrozum, że twoja modlitwa ustanowiła Prawo Struktury i poproś oraz zadaj pytanie o duchowe przewodnictwo, aby dowiedzieć się o twoim zadaniu, abyś mógł poszukać najlepszego i najskuteczniejszego rozwiązania dla siebie, swojej rodziny i co tam jeszcze chcesz.
Zatem wiedz, że rozwiązanie istnieje na organicznej fali czasu.

Gdy mamy problemy, często wchodzimy w cykl szkodliwych rozmów ze sobą, w którym odczuwamy strach, zmartwienia lub zaniepokojenie, ponieważ nie wygląda na to, że nasz problem zostanie rozwiązany. Musimy o tym pamiętać, że to nieprawda! Że rozwiązanie naszych problemów istnieje w organicznej fali czasu – problem polega na tym, że jeszcze tego nie widzimy, ale we właściwym czasie się to objawi. A kiedy weźmiecie udział w tym procesie, zamanifestuje się to dla was w bardziej pełen wdzięku i łatwiejszy sposób, ponieważ surrealistyczna sytuacja, w której będziemy żyć, będzie polegać na tym, że wszystkie wasze potrzeby zostaną zaspokojone co musi się wydarzyć, aby wesprzeć i chronić was w tej sytuacji, podczas gdy wasz sąsiad może tego nie doświadczyć. I to będzie bardzo dziwne.
Wyjaśniłam to zjawisko dawno, dawno temu społeczności, kiedy mieszkałam w Malibu, a w Malibu w Kalifornii było wiele pożarów. I robiłam tarczę 12D w miejscu, w którym mieszkałam w tym konkretnym czasie. Pożary szalały wszędzie i dziwnie było wrócić do domu i zobaczyć, że wokół domu, w którym mieszkałam, znajdował się dosłownie duży krąg, a kilka innych domów znajdujących się poza tarczą ochronną zostało strawionych przez ogień. To jest rodzaj surrealistycznej sytuacji, która może się wydarzyć w przypadku tej anomalii trifurkacji, która ma miejsce. Naszym celem jest nie bać się ani nie panikować, jeśli widzisz, że coś dzieje się z kimś w pobliżu i automatycznie myślisz, że to samo przyjdzie i przydarzy się tobie. I nie chodzi tu o nie dawanie innym empatii, miłości i współczucia, ale o zrozumienie, że najpierw dbasz o siebie, a potem pytasz o zadanie, aby szukać rozwiązania.
Wiedz, że Twoje rozwiązanie zostało już stworzone i istnieje już na osi czasu, tylko jeszcze go nie widzisz, ponieważ znajduje się w organicznej fali czasowej. Bóg nas nie opuścił. Nasze Boskie Ja nie pozostawiło nas w tej strasznej sytuacji. Otrzymamy to, czego potrzebujemy, kiedy o to poprosimy. Być może nie zawsze otrzymamy to, czego pragniemy, gdy stawiamy żądania i pstrykamy palcami, że chcemy tego czy tego i tamtego, ale z pokorą zdobędziemy to, czego potrzebujemy, aby zadbać o siebie i o nasze rodziny.
Rzecz w tym, aby nie panikować i nie bać się jakiejkolwiek sytuacji, którą możesz zobaczyć w otoczeniu. Zamiast tego spokojnie przeanalizuj sytuację i problem, prosząc o bezpośrednie wskazówki i pytając o zadania lub działania, które musisz podjąć, aby znaleźć rozwiązanie. Oznacza to, że musisz aktywnie zasilać świadomość swojego osobistego Prawa Struktury. Prawo Struktury funkcjonuje jako pojemnik na twoją świadomość. Gdzie skupia się twoja świadomość? Gdzie skierowana jest Twoja energia? Celowo kierujesz to do swojego Prawa Struktury, zadając pytanie, podejmując działanie poprzez aktywne poszukiwanie rozwiązania. Ponieważ, kiedy zadajesz pytanie, wchodzisz w medytację i prosisz o wewnętrzne przewodnictwo, w konsekwencji wykonujesz działanie. To działanie to świadomość, która ożywia i aktywuje Twoje Prawo Struktury, to jest podstawa twojego duchowego ciała świetlistego.
Więc znowu, wiedz, że rozwiązanie znajduje się na twojej organicznej fali czasowej. Twoje rozwiązanie będzie z Bogiem, z Chrystusem, niezależnie od tego, jak się modlisz, rozwijając swoją bezpośrednią relację z Bogiem.
I wyzwaniem, przed którym wszyscy staniemy – a już przez to przechodzimy, i byliśmy do tego przygotowani przez ostatnie kilka lat – jest obserwowanie ogromnego cierpienia innych. Ponieważ wiedza o tym nie neguje horroru, jaki towarzyszy atakom na ludzkość, ani współczucia i empatii, jakie odczuwamy wobec innych, którzy bardzo cierpią. Niezależnie od tego, czy chodzi o niedawne wydarzenia, które pokazane zostały na Maui i ludziach mieszkających w Lahainie – jest to przerażające. Ale kiedy jesteśmy świadkami zmian zachodzących w naszym świecie osobistym, które mogą wykorzenić nasze życie osobiste, mam nadzieję, że ta informacja pomoże ci powstrzymać się od strachu i przycisnąć przycisk „Nie panikuj!”. Następnie zacznij rozumieć, że rozwiązanie problemów istnieje na organicznej osi czasu – organicznej fali czasowej – że świadomie zmierzasz w tym kierunku, ale po prostu jeszcze tego nie widziałeś.
To się dla ciebie objawi i twoje potrzeby zostaną zaspokojone. Więc chodzi o zrozumienie, że Bóg cię wspiera, Bóg ma dla ciebie odpowiedź.
Wiemy z pewnością, że istnieje rozwiązanie tego problemu, ponieważ Bóg nas wspiera i współistniejemy w tym świecie, w którym zmierzamy w stronę organicznej fali czasu. I ta organiczna fala czasu będzie lokalizacją, przestrzenią, w której otrzymamy właściwą odpowiedź na nasze problemy. Nie będziemy mieli na całym świecie scenariusza Armageddonu, tego rodzaju sytuacji, do których Kabał i pewne istoty próbują nas zmusić, abyśmy współtworzyli z nimi. Próbują zwabić nas w pułapkę świadomości, że przeznaczeniem ludzkości jest cierpieć jakąś dewastację nuklearną lub słoneczną, która wiąże się z całkowitym unicestwieniem rasy ludzkiej. Jest to coś, w co wierzy wielu ludzi, niezależnie od tego, czy jest to zdarzenie słoneczne, które może zabić wielu ludzi na powierzchni Ziemi. To się nie dzieje, to jest część oprogramowania NAA Armageddon 9-11.
Jednocześnie musimy wykazać się spokojem, dojrzałością emocjonalną i chęcią dostrzeżenia, że tak, wokół nas są ludzie narażeni na te okropności i strasznie cierpią. Wielu nie rozumie, jak połączyć się z Bogiem i znaleźć tę organiczną falę czasu. Wielu nie wie o procesie duchowego wznoszenia się, który przechodzimy jako planeta i jako gatunek, oraz o tym, że toczy się ta duchowa wojna. Musimy być spokojni. Musimy popracować nad narzędziami oczyszczania negatywnego ego, usuwać strach, który gnębi nasz umysł, prawda? Zachowaj spokój, zachowuj się neutralnie i praktykuj w codziennym życiu bycie współczującym obserwatorem. W następnym cyklu, w którym teraz się znajdujemy, nadejdą chwile, w których będziesz musiał zrobić coś więcej niż tylko odmawianie modlitw. Być może będziesz musiał zapytać o bieżące zadanie i podjąć działania. Nie ma się czym martwić, proszę cię tylko, abyś zwrócił uwagę na wewnętrzne przewodnictwo i szepty, które otrzymujesz od wewnętrznego przewodnictwa duchowego. Zwróć uwagę na zadawanie właściwych pytań w swojej sytuacji, za jakie zadania jesteś osobiście odpowiedzialny. Bóg pomaga tym, którzy są duchowo powiązani i którzy chcą sobie pomóc. Oznacza to, że jeśli i kiedy będziemy musieli podjąć jakieś działanie, musimy wysłuchać tych wskazówek i podjąć odpowiednie działania. A to oznacza, że być może będziemy musieli przeforsować strach, przełamać opór, być może formę wewnętrznej walki, aby zrozumieć, że musimy podjąć działanie w ten sposób, abyśmy mogli pobudzić nasze Prawo Struktury.
Pomyśl więc o Prawie Struktury, które istnieje w twoich modlitwach, twoich intencjach i twojej duchowej praktyce – to jest twój pojemnik świadomości. To jest pojemnik, z którego świadomość rzutuje organiczną oś czasu – organiczną oś czasu wzniesienia i jest to część ciała świetlistego, to jest twoja świadomość. Teraz, gdy masz pojemnik z Prawem Struktury, który jest w pełni połączony, aby komunikować się z Bogiem, w pełni połączony z Chrystusem, chrystusową misją, ludami Christosa, jako osoba Christos, wtedy zasilasz swój pojemnik swoimi działaniami, ponieważ kierujesz moc swojej świadomości do swojego Prawa Struktury, aby znaleźć rozwiązania. Znalezienie tego, czego potrzebujesz, jest aktywną zasadą współpracy z Bogiem – to jest odpowiedzialne współtworzenie. Wchodzimy teraz w odpowiedzialne współtworzenie, ponieważ ta aktywna zasada jest teraz zasilana energią.
W swoim życiu masz Boga za partnera i Bóg będzie cię prowadził w różnych przestrzeniach i miejscach na tym etapie. Teraz uczysz się, jak faktycznie działa ta rola współtworzenia. Jest to praktyczne zastosowanie wszystkiego, czego nauczyłeś się dotychczas w swojej duchowej podróży. I to jest struktura odpowiedzialnego współtworzenia, do której teraz zmierzamy.
Dziękuję. Zakończmy naszą dyskusję wspólną modlitwą. I wiedząc, że wiele osób przeżywa bardzo trudny okres w tym szczególnym momencie, przesyłamy błogosławieństwa GSF.

Kochani, złączmy się w modlitwie o uzdrowienie:

Umiłowana święta boska Obecności, wzywamy agentów duchowego uzdrowienia, najwyższe siły Boga równowagi energetycznej, spójności, rozsądku i zdrowia. Prosimy o obecność wiecznego Ducha Bożego, najświętszych Duchów, najwyższego wyrazu prawdy, ochrony i uzdrowienia dla ludzi, na których bezpośrednio wpływają sztuczne technologie, które mają na celu wywoływanie krzywdy, bólu i cierpienia w rasie ludzkiej.
W naszym bezpośrednim połączeniu oraz wiecznej miłości i czci dla Boga, dla całego życia, a także w mocy Ducha Świętego, wiemy w naszych kryształowych sercach, że wszystko jest możliwe.
Prosimy, bądźcie z naszą społecznością. Proszę, bądźcie teraz ze wszystkimi ludźmi, którzy bezpośrednio potrzebują życzliwej i współczującej opieki i wsparcia. Proszę, trzymajcie ich za rękę na tym etapie planetarnego wzniesienia i bifurkacji, błogosławiąc ich serca, dusze i ducha. Proszę, trzymajcie w sobie kryształowe serca całej naszej społeczności grupowej.
Módlmy się razem, módlmy się za naszą społeczność, członków, przyjaciół, znajomych, członków rodziny, wszystkich, na których wpływają negatywne siły z zamiarem wyrządzenia krzywdy, aby byli bezpośrednio połączeni z uzdrawiającymi Duchami Chrystusa, Christosa w świętym Kryst-Krystallah . Aby się odnowić, aby zostać uzdrowionym na umyśle, ciele, sercu, duszy i duchu.
Kochani, pomóżcie rozjaśnić osobistą wizję każdej osoby, pozwalając jej głęboko poczuć prawdę, głęboko poznać ducha prawdy i zapewnić przejrzystość wszelkich sytuacji, które są mylone z podstępem, ingerencją i manipulacją.
Aby wszelki smutek, cierpienie, ból, wzorce przodków lub genetyczne oraz ich energetyczne skutki, aby te pomieszane i niezgodne energie, takie jak miazmaty osobiste i planetarne, mogły zostać uwolnione, mogły zostać całkowicie i w pełni uzdrowione, oczyszczone w najwyższym wiecznym świetle prawdy, którą jest Bóg, rozpuszczone w bezwarunkowej miłości, w doskonałym pokoju, którym jest Bóg.
Proszę, daj naszej wspólnocie siłę, moc i wytrzymałość, aby mogła iść naprzód na tej wznoszącej się ścieżce i duchowej misji, która jest wyjątkowa. Prowadź nas wszystkich w stronę poprawy zdrowia fizycznego, zdrowia psychicznego i przejrzystości w tych chaotycznych czasach, prowadź nas wewnętrzną mądrością, abyśmy zidentyfikowali wszystkie źródła uzdrowienia, które przyniosą nam korzyść i abyśmy w pełni dostosowali się do osobistych i zbiorowych boskich celów, tak jak zrobiłby to Bóg.
Wzywamy wieczne siły kryształowe, wieczne siły Boga, aby nas pobłogosławiły i ochrzciły, aby kryształowe serce, dusza i duch każdego z nas mogły wznieść się i bezpośrednio doświadczyć Bożej miłości, współczucia i troski.
Skupiajmy uzdrawiającą miłość i boskie współczucie na całej naszej społeczności i na wszystkich docelowych osobach, aby każdy mógł znaleźć wewnętrzną duchową siłę niezbędną do zachowania klarowności, przebudzenia, świadomości i samoświadomości.
Módlmy się za wszystkich, którzy źle się czują. Módlmy się za wszystkich, którzy są chorzy, cierpiący, przestraszeni lub zdezorientowani w tym burzliwym czasie. Tą modlitwą błogosławimy naszą wspólnotę i wszystkich ludzi, niech Boskie środki uzdrowienia będą z nami. Niech miłość, troska i uzdrowienie Duchów Świętych oraz obecność Kosmicznej Matki będą teraz z nami w umyśle, ciele, duszy i duchu.
Pokój niech będzie w twoim sercu. Pokój niech będzie w twoim umyśle. Pokój niech będzie w Twoim ciele. Niech wszyscy trwają w bezwarunkowej miłości utrzymywanej w Wiecznym Świetle Boga i Chrystusa.
Dziękuję bardzo za wysłuchanie. Modlę się, aby było to wsparcie i pomoc dla każdego z was. Jeszcze raz przesyłam wszystkim moją miłość i wsparcie oraz pieczętuję naszą komunikację w wiecznym, żywym świetle Boga i świętej Kryst-Krystallah.
Dzięki ci, Boże. Dzięki ci, Boże. Dzięki ci, Boże. I tak jest.
Niech zapanuje w Tobie doskonały spokój, poczuj to.
Lisa Renee

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz