piątek, 29 września 2023

SZMARAGDOWE KRYSZTAŁOWE SERCE ÉIRE – LISA RENEE wrzesień 2023

 Zachęcam do odwiedzania sklepu astrologicznego, gdzie można tez przeczytać ciekawe artykuły na tematy astrologiczne https://mercurytrinemoonastro.com/

 

 źródło tekstu

 tłumaczyła Teresa Serafinowska

Droga wznosząc się Rodzino, na tym etapie cyklu wznoszenia wiemy, że ewolucję ludzkości chroni ukryty magiczny klejnot i smocze oko Kosmicznej Matki, szmaragdowe kryształowe serce Irlandii zapisany w lokalnej architekturze siatki planetarnej - potwierdzono, że jest zainstalowany ma terenie Irlandii. Zatem obszar Irlandii, dawniej nazywany Hibernią, a przez Irlandczyków określany jako Éire, został specjalnie wybrany przez Kosmiczną Matkę, aby ukryć jej najbardziej poszukiwane duchowe skarby ze światów Boga. To, co miało być ucieleśnione przez jej potrójnych słonecznych synów i córki, Aryjczyków, gdy inkarnowali się na ziemiach Éire w celu genetycznego zakodowania w krajobrazie nasyconym jej sofianicznymi kodami i ukrytymi historycznymi zapisami Szmaragdowego Zakonu, przepływającymi przez święte drzewa, groty, wzgórza i źródła słodkiej wody.

Kosmiczna Matka umieściła pełną replikę siebie w ciele smoka Elohei z potrójnym słonecznym białym diamentem wraz ze swoimi rajskimi kodami Edenu z Boskich Światów przeznaczonymi do wzniesienia się Ziemi i ukryła je w szmaragdowym kryształowym sercu Irlandii. Ziemie, naturalne królestwa i święte miejsca Irlandii na zawsze będą zawierały jej uświęcone dźwięki srebrzystych promieni Eiras, święte dźwięki muzyczne ze światów Boga. Pewnego dnia wróci do Éire i odzyska to, co do niej należy, odbierając je od wandali Antychrysta, którzy najechali nasz dom podczas inwazji sumeryjsko-egipskiej wiele tysięcy lat temu. Szmaragdowe kryształowe serce Éire łączy się bezpośrednio z zasadą kosmicznego szmaragdowego serca w naszym Wszechświecie i poza nim, gdzie można nawiązać bezpośrednią komunikację z wykreowanymi boskimi światami 48D Szmaragdowego Zakonu.

Podczas epoki mroku po Rebelii Lucyferiańskiej, gdy obca maszyneria została osadzona w całym systemie siatki planetarnej, w Kryształowym Rdzeniu została wyłączona wieczna świadomość żywego światła szmaragdowego kryształowego serca Éire i rezonans jego rdzenia serca. Inwazja NAA dodatkowo zablokowała organiczne systemy portali połączone z konstelacjami i lokalnymi holograficznymi mapami gwiazd, tak że planeta nie mogła odbierać transmisji z żywych systemów gwiezdnych, które łączyły strumienie inteligencji świadomości gwiezdnej z siatką planetarną. Niedawne projekty Strażników polegające na inżynierii wstecznej większej części skradzionej architektury par eonowych Kosmicznego Zegara i części ciał Szmaragdowego Założyciela połączonych z poprzednimi liniami czasu rodów Celtów-Druidów ujawniły zakres grabieży Thota-Enki-Enlila dokonanych za pomocą klątw czarnomagicznych wron/kruków, używanych przez najeźdźców do powodowania duchowej ślepoty zasady Kosmicznego Oka Smoka w Albionie. Tak więc, w związku z ostatnimi wydarzeniami, Smocze Oko Kosmicznej Matki w Irlandii zostało jej zwrócone po odkryciu, że jej szmaragdowy kryształ i smocze części znajdowały się w Teach Cormaic na Wzgórzu Tara.

Od czasu buntu lucyferiańskiego infiltrowano zaawansowaną kulturę anielskiej ludzkości z pomocą księżycowych oszustów noszących sklonowane słoneczne szaty, takich jak Enki, manipulując świętymi tonami dźwiękowymi planety i świętymi imionami Boga. Enki i Enlil byli znani z paradowania po Układzie Słonecznym i wygłaszania fantastycznych twierdzeń, że te wspaniałe dzieła Kosmicznej Matki są ich własnym wielkim dziełem. Te istoty noszące sztuczne holograficzne wstawki z cudzymi sygnaturami energetycznymi, wydawały się godne zaufania i święte, ponieważ były życzliwe i rozwinięte duchowo, jednak w rzeczywistości były przystrojone w zamaskowane księżycowe ciała świetlne imitujące duchowe klejnoty i kryształowe częstotliwości Aryjczyków, ponieważ inkarnowały się bezpośrednio w liniach Graala, a następnie szybko zostały wyniesione na światowe stanowiska przywódcze. Od czasu kataklizmu atlantydzkiego, linie krwi lucyferiańskiej zostały wprowadzone przez NAA w celu udawania najwyższych Słonecznych Smoków, kapłanów Melchizedeka, aryjskich druidów oraz królów i królowych Maji Graala, kierujących naszą globalną cywilizacją poprzez wspólne więzy służenia Przymierzu Lucyferiańskiemu, realizując metody i programy kontroli umysłu mające na celu wprowadzenie niewolnictwa świadomości w naszej populacji.

Zatem ląd Éire był znany przez najeźdźców sumeryjsko-egipskich jako specjalna wyspa wyznaczona na powrót Kosmicznej Matki i jej edenicznego planu, i która strzegła czystości i piękna Boga, tam gdzie kryła się ogromna duchowa moc kosmicznego ducha świętego, aby rozpalić i otworzyć zawartość szmaragdowego kryształowego serca Éire. Te święte krainy znajdowały się niegdyś w centrum najbardziej rozwiniętych atlantydzkich szkół tajemnych, na których czele stali współczujący aryjscy nauczyciele wywodzący się z linii rodów druidów strzegących starożytnej mądrości, których celem było kształcenie ludzi przybywających do Éire z całego świata, a niektórzy z nich szukali inicjacji w sztuki sakralne i tajemnice duchowego wzniesienia.

Straszliwa chciwość i pożądliwy demoniczny cień pochłonęły hybrydowe linie Lucyferian Annunaki i kolektywów Thoth-Enki-Enlil z Nibiru, gdy zdali sobie sprawę, że istnieje kolosalna moc, której nigdy bezpośrednio nie będą mogli posiąść, a która reprezentuje naturalne cechy Matki Najświętszej i potrójnej słonecznej kobiecej Marii Zofii, która ucieleśniała jej duchową mądrość. Przysięgli przejąć kontrolę nad szmaragdowym kryształem Matki wraz z całym lądem Irlandii, oraz uznać go za własne piękne dzieło, jednocześnie przekazując między sobą jego magiczne duchowe cechy. Dlatego Éire i jej starożytne plemiona Esseńczyków, z których wiele pochodziło z linii celtycko-druidzkich, przez wiele tysięcy lat doświadczały brutalnego reżimu wojennego, ludobójstwa i programów hodowlanych, co stało się wyjątkową miazmatyczną klątwą przodków, mającą swoje źródło w historiach inwazji i hybrydyzacji upadłych aniołów Annunaki, która została bezpośrednio odziedziczona przez kolejne pokolenia Irlandczyków.

Ta lucyferiańska miazmatyczna klątwa kruczej czarnej magii i trwające masakry celtyckie przyczyniły się do niektórych zniekształceń zawartych w legendach, które opowiadają o Tuatha De Danann w Irlandii, którzy rzekomo przybyli tam ze wschodu, a mianowicie z Egiptu i Morza Czarnego. Niektóre z tych frakcji były hybrydami Annunaki, które zostały na siłę połączone z kolejnymi falami linii celtydzko-druidzkich Maji Tu’Atha, słonecznych Rishi z Wielkiej Niedźwiedzicy, dzięki czemu zyskały przydomek Tuatha De Danann (Dzieci Bogini Danu).

Jest to główne źródło mitycznych legend otaczających Tuatha De Danann, rzekomo pochodzących od bogini Danu, która w rzeczywistości jest zakodowana z ukrytym znaczeniem w irlandzkich siatkach, i oznacza wymuszoną hybrydyzację z egipskimi plemionami Thothian Anu, która miała na celu zepsucie oryginalnego plemienia Hibiru Melchizedeka z Dana przez lucyferiańskie modyfikacje genetyczne. NAA pragnęła, aby ich preferowane linie lucyferiańskie zastąpiły Celtów-Druidów w Irlandii jako wybrańców, ponieważ ich hybrydy miały zamieszkać na świętych ziemiach Izraela. Zatem Tuatha De Danann są produktem tej późniejszej hybrydyzacji, a ich relacje zostały powtórzone w wielu irlandzkich przekazach i legendach, niektóre ozdobione scenami brutalności, przemocy i wojny, aby ukryć pochodzenie pierwszych fal potomstwa Elohim Tu' Atha pochodzącego od pierwotnych Azurytów Hyperborejczyków, którymi w Éire kierowała Biała Matka Elohei Ériú.

Podczas gdy najeźdźcy Lucyferianie brutalnie prowadzili jedną ludobójczą kampanię za drugą, zalewając Szmaragdową Wyspę terroryzmem, kataklizmami, głodem i całkowitym zniszczeniem, była to ich daremna próba zniszczenia ogromnej mocy i świętego piękna duchowych dzieł Kosmicznej Matki, które są tam obecne. Niczym infantylne drapieżniki poszukujące artefaktów świętego Graala, za pomocą których można ukraść święte skarby i obietnicę życia wiecznego Matce Najświętszej, odrzucili Jej moc i nadal bezcześcili i zniesławiali Jej wizerunek oraz z jej wiernych duchowych przedstawicieli; przeklinając ich, paląc, ścigając w celu wytępienia i szerząc kłamstwa w celu oszczerczego zniesławienia.
NAA, a w szczególności kolektywy Thoth-Enki-Enlil, gardzą czystością świętej Matki i włożyły ogromne wysiłki i ogromne zasoby, aby uchwycić i zniekształcić świętą starożytną wiedzę zapisaną w potężnym szmaragdowym kryształowym sercu Irlandii. Organizowanie bieżących programów ludobójczych mających na celu torturowanie i oszpecanie potrójnych słonecznych Synów i Córek Irlandii tworzy cienie ich majestatycznych duchowych jaźni, co dzieje się z pomocą podwładnych księżycowych demonicznych sił NAA. Co więcej, stosują taktykę gaslightingu, wprowadzaną z pomocą Kościoła Rzymu, aby uniemożliwić im wypełnienie boskiego zlecenia przebudzenia do ciała słonecznego i służenia Szmaragdowemu Zakonowi, inicjację świętego lądu Kosmicznej Matki, który nosi jej święte imię Eiras, skomponowane z niebiańskiej muzyki harf ze światów Boga.

Zatem NAA podjęła niesamowity wysiłek, instalując obcą maszynerię wypełnioną magią kontroli umysłu, rzucającą klątwy i zaklęcia z infrastrukturą czarnej magii AI, aby celowo ukrywać, oszukiwać i zakopywać najważniejsze dokładne relacje historyczne i starożytne artefakty znajdujące się w całym terenie obejmującym Anglię, Szkocję i Irlandię. Prawdopodobnie dlatego, że to, co pozostało z tego lądu od czasu potopu atlantydzkiego, kryje w sobie o wiele więcej o ukrytej historii ludzkości, niż możemy sobie wyobrazić, w tym magiczny Albion i szmaragdowy kryształ Éire, które okazały się niezwykle ważne w wydarzeniu zbiorowego przebudzenia i planetarnego wzniesienia.
Tak więc, gdy ludzkość zbliża się do końca ciemnej ery, nadeszło teraz jasne wezwanie, aby szmaragdowe kryształowe serce Éire zapłonęło na Wzgórzu Tara i wypełniło swój święty cel oraz duchowy obowiązek dla całej planety. Poprzez rajskie kody Ziemi przed upadkiem w jej kolorach Aurory, ukryte głęboko w krajobrazach Irlandii, biegnące tęczowo-srebrzystymi prądami przez święte miejsca i elementy geomantyczne, odkrywamy specjalne dary świętej matki Zofii ukryte tam dla całej ludzkości, noszące wyjątkowe duchowe cechy, które odróżniają Szmaragdową Wyspę od innych lądów na świecie.

Istoty geomantyczne, zbiorowe egregory dla każdego lądu

Aby lepiej zrozumieć krajobraz magicznej Szmaragdowej Wyspy i dlaczego istnieje tak wiele różnych imion dla różnorodnych potrójnych bogów i potrójnych bogiń o odmiennych cechach, którzy rzekomo zamieszkują te krainy, musimy rozważyć istnienie istot geomantycznych i zbiorowych egregorów na planetarnej siatce stworzonej dla różnych lądów. Ponieważ Éire zostało zaprojektowane w boskim, świętym celu, aby wypełnić kosmiczny cel Szmaragdowego Zakonu i Kosmicznej Matki, ziemie Irlandii zachowały znacznie więcej żywiołaków, duchów natury i zbiorowych egregorów, których zadaniem jest zachowanie zapisów świadomości, języka, kultury i boskiego planu zawierającego duchowy cel Irlandii. Tak więc w Irlandii i najbardziej na północ wysuniętych obszarach Wielkiej Brytanii znajduje się wiele istot duchowych, które zamieszkiwały całą sieć planetarną w formie roboczej hierarchii i były kierowane przez słoneczne anioły.

Gdy ludzkość utraciła swoją duchową naturę i została odłączona od planety, wraz ze zmianami wywołanymi przez Księżyc i uszkodzeniami siatki planetarnej spowodowanymi przez duże miasta lub tereny rozdarte wojną, obszary te stały się jałowe pod względem duchowym. To uszkodzenie siatki planetarnej ma miejsce, gdy na określonym obszarze trwają wojny i programy zabijania, których celem jest wyrządzenie krzywdy i masakra pierwotnych mieszkańców i zamieszkujących je naturalnych żywych stworzeń. Co więcej, poziom ciągłej przemocy na tych ziemiach niszczy ich zapisy historyczne i tradycje kulturowe, wymazując rdzenną ludność w celu kontrolowania narracji historycznych, w ten sposób podważając ich istnienie i zastępując je poprzez wzniesienie czegoś innego w tym miejscu.

Kiedy już zrozumiesz, że wszelka energia jest świadoma, a świadomość jest energią, łatwiej będzie ci uchwycić koncepcje takie jak tworzenie różnorodnych istot duchowych świadomości zbiorowej jako nosicieli zapisów. Są to istoty geomantyczne i królestwa dewów, które pełnią różne funkcje energetyczne w matrycy kreacyjnej, w związku z czym są bezpośrednio podłączone do systemu siatki planetarnej. O tych geomantycznych istotach wspomina się w wielu starożytnych naukach i określa się je mianem dewów, aniołów, duchów natury lub egregorów, które istnieją w wielowymiarowych warstwach naturalnych królestw planety i poza nią. Są to duchowe formy świadomości zbiorowej, która tworzy wiele warstw energetycznych naszej unikalnej duszy i ciała duchowego, co również tworzy naszą ludzką tożsamość plemienną, z którą jesteśmy połączeni, kiedy inkarnujemy się na planecie.

Zatem te liczne hierarchie czujących bytów geomantycznych mogą istnieć w wielu wymiarach i mogą być wykorzystywane przez świadomość chrystusową bardziej zaawansowanych istot, takich jak słoneczny Rishi i słoneczna Reisha, które stacjonują w wyższych wymiarach. Można to rozumieć jako cel odpowiedzi Tu’Atha na wyraźne wezwanie świętej Matki, aby przybyła do Irlandii, i pomogłą kierować znajdującymi się tam istotami geomantycznymi i duchami natury. Istnieją również niższe duchy posiadające ciała eteryczne lub astralne, które zawierają ich pierwotny wzorzec i strumienie świadomości zbiorowej, na które są wystawiane przez istoty ludzkie, a ta substancja myślowa i zawartość emocjonalna wyrażają się jako masa energetyczna przepływająca przez ich ciało duchowo-energetyczne.

Te szczególne istoty duchowe składają się z duszy lub formy eterycznej zawierającej dane wzorce, ale nie posiadają cech wyższego umysłu, które czerpią z unikalnej indywidualnej percepcji człowieka, osobistego rozeznania i wyższych zdolności zmysłowych. Współistnieją z ludzkością na innej płaszczyźnie wymiarowej, która nie postrzega materii stałej tak jak my, gdzie przechodzą przez nie strumienie świadomości zbiorowej zbiorowych instrukcji duszy ustanowionych na planecie, co generuje szereg wpływów wibracyjnych. Zatem tego rodzaju byty geomantyczne mogą formować się w różnorodne przejawy inteligencji energetycznej, które mogą obejmować dowolny rodzaj energii zbiorowej; organiczne lub sztuczne światło, ciemność lub odcienie szarości przemieszczające się po spektrum wymiarowym ich konkretnej lokalizacji, wpływając na jej funkcję i duchowy cel przypisany planecie.

Te duchowe formy składają się ze zbiorowej świadomości, która została uformowana we wzorcach morfogenetycznych istniejących na lokalnym obszarze i w jego naturalnych królestwach, wraz z wpływami ludzkich dusz oddziałujących w tej części siatki planetarnej lądu. Ta specyficzna lokalizacja siatki planetarnej i jej lokalnych bytów duchowych utrzymuje wspólny wpływ energii generowany z ich zbiorowych myśli, przekonań, działań i subtelnych energii lub wpływów psychicznych. W tym miejscu możemy rozważyć wiele różnych kultur, systemów wierzeń i różnic w obszarach lądowych, które powstały w zależności od tego, gdzie na planecie inkarnowała się dusza ludzka oraz jak wiele istnieje czynników duchowych i czynników zewnętrznych, takich jak rodzina biologiczna lub oczekiwania społeczne, które ukształtowały ich indywidualny sposób bycia.

Zlokalizowane w tych miejscach główne gwiezdne wrota planetarne rejestrują historyczne zapisy mas lądowych i ich szczególny system siatki, który jest specyficzny dla pierwotnych plemion ludzkich i ich genetycznych, duchowych historii rodowych, obejmujących wszystkich przodków, którzy zdecydowali się wcielić w ten region. Ogólnie rzecz biorąc, rodziny dusz w dalszym ciągu inkarnują się w pewnych regionach masy lądowej, ponieważ należą do tego samego plemienia ludzkich dusz, które jest genetycznie zakodowane w tym konkretnym systemie gwiezdnych wrót i są powiązane z implikacjami karmicznymi, kwestiami przodków lub mają misje duchowe powiązane z obszernymi zapisami świadomości historycznej. Zatem każdy ląd i naród ma swój własny egregor świadomości zbiorowej, czyli duchową hierarchię istniejącą w obrębie własnego centralnego kompleksu diamentowego serca, do którego można uzyskać dostęp poprzez przecinające się linie lokalnej siatki planetarnej, która jest elementem służącym do utrzymywania tych specyficznych zapisów świadomości.

Dzięki pracom w terenie dowiedzieliśmy się, że te geomantyczne istoty, które tworzą egregory świadomości w każdym z regionów mas lądowych i ich naturalne królestwa, zostały po inwazji NAA odłączone od szablonu ciemnej materii i sofianicznego diamentowego serca, od bezpośredniego duchowego wpływu świętej matki Zofii . Święta matka Sophia emituje swoją obecność na planecie poprzez słoneczne córki, które są potrójnymi słonecznymi boginiami planety, lub poprzez potrójne żeńskie aspekty matki Elaysy TARA. Pierwotnie zostały stworzone, aby chronić i służyć swoim odpowiednim królestwom naturalnym, gdyż kierują swoje strumienie świadomości do planetarnych bytów geomantycznych lub zbiorowych egregorów, aby wspierać siatki planetarne. Brakowało tych aspektów świadomości naszej świętej Matki i były one odłączone; dlatego ludzkość żyje na planecie bez pełnej obecności swojej świętej Matki. Wydaje się, że nasza planeta wkracza w kolejny etap rehabilitacji, aby przywracać wiele z tych specyficznych cech sieci planetarnej, które zostały odłączone od ich zbiorowego egregora, w którym powrót Kosmicznej Matki do Éire wydaje się podkreślać ich powrót do sfery materii na całym świecie.
Zatem niedawno Szmaragdowi Strażnicy skupili się na renowacji architektury Szmaragdowej Katedry wraz z towarzyszącymi jej trzema i czterema aktywacjami plazmy zakodowanej w Szmaragdowym Sercu Irlandii, aktywując Szmaragdowy Kryształ Lia Fail, czyli kamień przeznaczenia zakotwiczony na Wzgórzu Tara przez Tu’Atha.

Biała Matka Elohei Ériú jako Tu’Atha Mother

W mitologii irlandzkiej suwerenną potrójną boginią słońca i opiekunką Irlandii jest Ériú. Często jest ona nadal poprawnie interpretowana jako personifikacja Bogini Matki Irlandii. Ériú była starożytną duchową matką Białych Elohei pierwotnych Tu’Atha, elohimskich potomków pierwotnych Hiperborejczyków, którzy później wcielili się w linie celtyckich Druidów Maji Graala z 11. i 12. plemienia Esseńczyków.
Chociaż irlandzka bogini Danu jest powszechnie określana jako przodkini Tuatha de Danann, stoimy na stanowisku, że ta narracja wydaje się wywodzić z późniejszych interpretacji relacji historycznych stworzonych przez kolektywy Thothian-Enki-Enlil w celu ukrycia autentycznych Izraelitów z Éire, po upadku słonecznych królowych smoków podczas rebelii na linii czasowej wniebowstąpienia. Następnie skradziony materiał został wydany jako Szmaragdowa Tablica w Egipcie, wraz ze sklonowanymi księżycowymi bóstwami żeńskimi powstałymi na mocy traktatu Annunaki z Izydą, które zaczęły pojawiać się w sieci planetarnej jako „czarownice” kontrolujące zbiorowe egregory po potopie atlantydzkim, co miało miejsce również również wtedy, gdy wprowadzono matrycę księżycową.

Zatem pierwotni Tu’Atha zostali błędnie przypisani upadłym aniołom stworzonym przez Annunaki, jako smoczy władcy Anu, którzy mają nadzorować i kontrolować ziemie Éire. Jednak oni byli potomkami starożytnych plemion słonecznego Rishi-słonecznej Reishy z Tu'Atha, którzy zachowali rodowód celtyckiej rudowłosej Bogini pochodzącej od Matki Smoków oraz święte rytuały słonecznych Królowych Smoków ze światów Bogów, które skrywały tajemnice Potrójnej Bogini Słońca i jej świadomości planetarnej w Ogrodzie Edenu. Jedną z planet edenicznych, na której żyje wiele linii chrystusowych gwiezdnych ludzi i celtyckich linii Graala Maji, jest Tiamat, ponieważ było to ucieleśnienie wyższego logosu planetarnego Matki Smoków Ziemi, a w szmaragdowym kryształowym sercu Irlandii ukryła tę samą edeniczną matrycę.
Na potrzeby Zastępu Strażników stoimy na stanowisku, że Tu'Atha weszli do tej rzeczywistości jako słoneczne formy Rishi i Reisha, aby pracować nad naprawą architektury sieci na lądzie Irlandii i nie byli krwiożerczymi, wojującymi stworzeniami, jak zostali przedstawieni przez Kościół Rzymski i inne. Oryginalni Tu'Atha to ogromne istoty światła słonecznego oświetlające święte miejsca, które przybyły do Éire, aby zachować rajskie kody Avalonu i zapewnić powrót Szmaragdowego Zakonu dla reszty planety, chroniąc kody hierogamiczne i święte małżeństwo w holograficznym polu rzeczywistości krystalicznej, które ratuje formy terenu przywracając im nieskazitelny stan sprzed upadku, tworząc Ogród Edenu.

Ériú czerpie informacje od założycieli Szmaragdowego Zakonu Elohei-Elohim, którzy zbudowali niezwykle zaawansowany globalny system technologii sieci w Albionie, aby po zniszczeniach powstałych w wyniku Wojen Elektrycznych bezpośrednio łączyć się z cechami holograficznymi przez siatki planetarne, gwiezdne wrota i kryształowe świątynie. Zatem Ériú jest świętym imieniem ze światów Boga, w których ucieleśnia świętą duchową esencję Kosmicznej Matki Smoka, a jej imię wyraża się jako muzyczne tony sofianicznej ekspresji, które przywołują niebiańskie duchy, służąc autentycznym aspektom świętej Matki.
Biała Matka Elohei Ériú kierowała oryginalnym Tu'Atha, aby naprawiać, chronić i współdziałać z ciałem świetlistym Albionu oraz budować w regionie diamentowe siatki o przekątnej 45 stopni, pomagając im przekazywać zapisy świadomości chrystusowej do struktur geomantycznych zarejestrowanych w masie lądowej za pomocą czystego białego diamentowego światła Ériú. Święta Matka wykorzystywała słoneczne ciało smoka Ériú do nadzorowania i ułatwiania boskiego celu irlandzkiego lądu, przygotowując jego unikalny system sieci do zainicjowania globalnego przebudzenia szmaragdowego serca, poprzez aktywację szmaragdowego kryształowego serca Éire na wzgórzu Tara, w boskim właściwym czasie podczas cyklu wniebowstąpienia.

Éire poddano terraformacji przy użyciu zaawansowanych technologii krystalicznych, które zostały strategicznie rozmieszczone w celu ochrony szmaragdowych kryształów planety i wspierania sieci planetarnej w łączeniu organicznych i naturalnych prądów energii elektromagnetycznej, które tworzą aksjonalną i południkową sieć linii mocy. Tu'Atha pozostawili wiadomości wczesnym celtyckim druidom w Irlandii, zapisując swoją duchową wiedzę i mądrość w elementach krajobrazu, takich jak okrągłe rowy, kopce i stojące kamienie, które pomogli zbudować specjalnie w tym celu. Te święte miejsca zostały wbudowane w system siatki, aby zachować dla przyszłych pokoleń oryginalny język i kody starożytnych Hiperborejczyków i Esseńczyków, które będą potrzebne, aby pomóc obudzić szmaragdowy kryształ w sercu Albionu w przyszłym cyklu wznoszenia się. Połączyli swoją świadomość w eteryczny kryształ lub geomancję, a następnie umieścili informację w różnych przestrzeniach i miejscach, aby nasyciły się tą specyficzną częstotliwością strumieni inteligencji krystalicznej Nauk Kosmicznego Smoka Chrystusa, które mogłyby zostać rozszyfrowane przez osoby z tej samej linii lub z aktywowanym szmaragdowym kryształowym sercem.

Hiperborejscy potomkowie Tu’Atha to jedne z pierwszych fal zespołów misji chrystusowej w Éire, które podróżowały w czasie do tej gęstości przez operacyjne części systemu wrót w pobliżu Morza Irlandzkiego i Morza Północnego. Ta azurytowa linia wniebowstąpionych mistrzów przybyła, aby nauczać i kierować anielskimi plemionami ludzkimi, aby pomóc im odbudować cywilizacje po powodziach z epoki lodowcowej, które spowodowały globalną katastrofę, oraz aby dokonać inwentaryzacji uszkodzeń siatki planetarnej, oraz ocenić warunki gruntowe pod przyszłą odbudowę.
Matka Białego Smoka Szmaragdowego Zakonu Ériú ucieleśniała Szmaragdowe Kryształowe Serce dla całego lądu Éire, i miała przygotować sieci planetarne na ostateczne masowe szmaragdowe przebudzenie poprzez nasycenie krain swoimi smoczymi jajami czystego białego diamentowego światła, które alchemicznie przekształcają się we wszystkie odcienie niebieskiej tęczy. Ériú jest duchową matką Białego Diamentowego Słońca, zapewniającą rozkwit szmaragdowego kryształu w centralnej sieci diamentowego serca na świętych ziemiach dla 12 plemion Esseńczyków, co jest nieodłącznym elementem procesu ewolucji świadomości planetarnej, zapewniając wszystkim potencjał duchowego wzniesienia mieszkańców oddanych pod jej opiekę.

Aktywacja Szmaragdowego Kryształu na Wzgórzu Tara

Wzgórze Tara było rezydencją królów Maji Graala, którzy w starożytności rządzili Irlandią. W tym miejscu siatki planetarnej znaleziono holograficzne obiekty połączone z masywną katedrą. Król Tary sprawował raczej królewską władzę duchową niż terytorialną; dlatego wierzono, że król jest łącznikiem między innym światem a ludzkością, duchowym przedstawicielem królestwa, który ucieleśnia naturalne prawa Boga w Irlandii. Kiedy prawdziwy życzliwy Król Maji Graala ucieleśnia jaźń awatara Słonecznego Chrystusa, jego duchowe połączenia są nienaruszone i dlatego kryształowy prąd przepływa przez jego królestwo, wzbogacając jego ziemie, naród czy kraj.

Hill of Tara

W kilku warstwach wymiarowych pod i nad Wzgórzem Tara istnieje potężna sieć katedr szmaragdowo-kryształowych z portalami Avalonu, otoczona około 300 ogromnymi słupami z lasu dębowego, ze świętych dębów aryjskich Celtów-Druidów. Matka Białego Smoka Ériú była pierwotną obrończynią szmaragdowego kryształu zbudowanego przez Tu'Atha w Lia Fail w celu służenia liniom celtycko-druidzkich w regionie, dodatkowo znajdowało się tam ogromne, uśpione ciało słonecznego smoka, którego podbrzusze było pośrodku masy lądowej na wzgórzu Uisneach. Aby aktywować ciało smoka Ériú dla powracającej kosmicznej Matki, smocze węzły znalezione na Wzgórzu Uisneach musiały zostać naprawione za pomocą ogromnego strumienia białego diamentowego światła pochodzącego z warstw kosmicznych, wypłukującego główny punkt węzłowy smoka za pomocą niedawno otwartego mostu w kształcie łuku białej tęczy w sercu ciała świetlistego Albionu.

Kiedy szmaragdowy kryształ ukryty w Lii został aktywowany 9:9, Szmaragdowa Katedra otworzyła się na Szmaragdowe Drzewo Życia, które zostało aktywowane w systemie siatki na Wzgórzu Tara, otwierając się na rozległy kompleks wielowymiarowych pięter rajskiego świata w stylu Avalonu, rozciągając swój przewód uziemiający aż do wzgórza Uisneach, pełniącego rolę lokalnej axis mundi. Szmaragdowe przebudzenie szmaragdowego kryształu zaczęło rozwijać się w rozległe czakry kwitnące w plazmie sofianicznej, które są wplecione w krystaliczne siatki diamentowego serca, które budzą Słoneczne Smoki, które kierują swoją świadomość do zbiorowych egregorów na całym lądzie.
Szmaragdowa kryształowa sieć została zaprojektowana do działania jako międzywymiarowa sieć komunikacyjna kosmicznego boskiego Założyciela pól Elaysian kosmicznego ciała duchowego w systemie siatki planetarnej. Gdy szmaragdowe serce Ziemi zostanie ożywione i połączone z kosmicznym szmaragdowym sercem, przywróci 48-niciowy szablon DNA Szmaragdowego Słońca, do którego wszystkie linie Indygo Maji Graala i przedstawiciele Szmaragdowego Zakonu mogą uzyskać dostęp z poziomu osobistego szablonu Diamentowego Słońca.

Matka Białego Smoka Ériú jest oryginalną, starożytną inicjatorką planetarnego szmaragdowego serca w szmaragdowym sercu ludzkości. Jest świętą Matką obrończynią tej szczególnej duchowej funkcji w całym ciele świetlistym Albionu. Pod jej nieobecność kolektywy Thoth-Enki-Enlil próbowały wydobyć całą starożytną wiedzę o szmaragdowym krysztale umieszczonym tam przez Tu'Atha na Wzgórzu Tara i sprowadzić go z powrotem do Sumeru i Egiptu, aby ustanowić swoją supremację na Środkowym Wschodzie z ich liniami faraonów.
Jednakże każda istota ludzka na planecie została wcielona z ukrytym w sobie szmaragdem, który został jej podarowany przez świętych boskich Rodziców. Każda osoba jest połączona z jednym z 12 plemion genetycznie zakodowanych w 12 gwiezdnych wrotach, w których planetarny smok słoneczny działał jako zbiorowy egregor dla danego terenu, aby chronić szmaragdowy kryształ i szmaragdową katedrę w imieniu swojego ludu. Odnalezienie naszego wewnętrznego szmaragdu, który oświetliłby naszą duchową ścieżkę podczas podróży przez epokę mroku, to nasze zadanie, a znalezienie wewnętrznego Christosa może zająć nam wiele wcieleń.
Szmaragdowy kamień jest również znany we wschodnich naukach duchowych jako kamień cintamani. Uważa się go za magiczny klejnot, w którym posiadaczowi kamienia przekazywana jest duchowa moc, a wtedy każde życzenie posiadacza się spełnia. W rzeczywistości ta wersja jest zniekształceniem spowodowanym przez porwaniem Thotian przez Lucyferian, a jej źródem jest Szmaragdowa Tablica. Szmaragdowe przebudzenie wewnętrznego szmaragdowego kryształu oznacza duchową czystość sofianicznego rozkwitu świętego kryształowego serca, które obudziło wewnętrznego Christosa i przejawia się w kochającej i współczującej świadomości jedności.

Profanacja Ériú, klątwa krukowatych

Zastęp Strażników wskrzesił ciało słonecznego smoka w Ériú po rzuconej na ziemie Éire straszliwej czarnomagicznej klątwie miazmatycznej, która miała na celu profanację i ostateczne zniszczenie Éire, wraz z całkowitym odwróceniem 11. sieci gwiezdnych wrót w Albionie przez inicjację czarnoksięskiej mentalnej kontroli nad arturiańską linią związaną z Graalem.
Ta klątwa krukowatych to czarna magia NAA powiązana i opowiedziana w wielu mitologicznych historiach dotyczących celtyckich bogiń, które są uważane za niezwykle agresywne i gwałtowne, ponieważ są kojarzone z wojną i śmiercią, i w ten sposób łączone z przejmowaniem władzy przez postać czarnego kruka lub wrony. Jednakże ta narracja jest czymś więcej niż mitologiczną historią, ponieważ okazało się, że klątwa krukowatych jest powiązana z rozległą siecią czarnej magii, która ma szerokie implikacje i powiązania ze strażnikami czasu oraz upadłymi aniołami i niektórymi sieciami obcych maszyn, zaś jej skutki dotykają przebudzającej się populacji, dlatego są badane i eliminowane przez Strażników.

Sieć ta miała wpływ na linie Celtów-Druidów i na każdą przebudzającą się osobę próbującą zbadać prawdziwą historię Irlandii lub zagłębić się w którykolwiek z niezatwierdzonych tematów Albionu, kiedy to była atakowana z pomocą klątwy krukowatych z rojem duchów czarnych wron i czarnymi cieniami pochodzącymi z poziomych sieci czarnej wrony/kruka. Ta czarna magia kreowana za pomocą rytuału uśmiercania wrony przez wiedźmy, a także taktyki wiążącej wzrok za pomocą czarnej magii wydaje się kreować czarne ptaki lub upadłe anioły, które wyglądają jak czarne wrony lub kruki, które generują czarne ptasie pierścienie atakujące głowę i koronę i wywołujące automatyczny program zaklęć z różnymi efektami; na przykład wycieranie umysłów i powodowanie amnezji, różne problemy ze wzrokiem, efekty znieczulające lub uspokajające z zastrzykami nasennymi, pole statyczne fałszywych wrzeszczących zjaw, odwrócone smocze oczy, implanty kaduceusza, oko metatroniczne czy różne zaklęcia wywołujące duchową ślepotę.
W ciągu ostatnich kilku lat odkryto, że istniała rozległa odwrócona sieć, utworzona z hybrydyzacji genetyki celtycko-druidzkiej z upadłymi aniołami Annunaki z Nibiru, która formowała się w kolejne odwrócone sieci, wyświetlające na Albion czarne drzewo życia z wszczepionymi laskami kaduceusza. Blokowało to organiczne funkcje skrzydeł planetarnych Michała-Marii, w przypadku których odkryto, że NAA klonuje system siatki Albionu; jego krajobrazy, hierarchie duchów i ich zbiorowe egregory na całym obszarze Wielkiej Brytanii i Irlandii. Funkcje siatki planetarnej, takie jak edeniczne kody czerwonej kostki dla portali Avalon, soczewki smoczego oka, szmaragdowe kryształy, szablony szmaragdowego słońca, mechanizmy strażników czasu, portale Amenti oraz szereg czerwonych, białych i czarnych ciał smoków, a także sklonowanych rzeczywistości wirtualnych z matrycami Ogrodu Edenu z czerwonymi falami, które były projektowane na Nibiru i transmitowane do kilku widm czerwonej fali Enki-Enlila.

Ta rozległa obca maszyneria została połączona z 11-wymiarowym systemem czarnej magii nadawanym z konstelacji Kruka, co nazwano klątwą krukowatych, czarnomagiczną siecią czarnej wrony i kruka, mającą na celu profanację Białej Matki Ériú w celu okaleczenia jej ciała słonecznego smoka, co spowodowało także duchową ślepotą w zasadzie kosmicznego smoczego oka architektury świętego Ojca Rishi i świętej Matki Reishy w ciele świetlistym Albionu. Stwarzało to poważne problemy przy ponownym umieszczeniu architektury króla Artura i królowej Ginewry w świetlistym ciele Albionu. Zatem dzięki bardziej rozległym naprawom sieci związanych z tą klątwą, mogą teraz wypłynąć na powierzchnię czarnomagiczne wrony lub sieci kruka atakujące linie Celtów-Druidów Graala w 11. i 12. plemieniu, wraz z powiązanymi objawami fizycznego wzniesienia.

W te upadłe anielskie formy cienia demonicznej wrony została wciśnięta matka Białego Smoka Ériú, co było karą i kpiną, podczas której zmuszono ją do jedzenia lub przebywania w obecności martwego, gnijącego mięsa, co w rzeczywistości było klątwą krukowatych nałożoną przez najeźdźców z NAA na nią i na jej specjalne szmaragdowe ziemie Éire, aby zbezcześcić jej czystość. Dodatkowo, klątwy czarnych kruków to wyspecjalizowane siatki czarnej magii zainstalowane w celu przejęcia kontroli nad zbiorowymi egregorami i hierarchiami duchów natury krainy, a także przekazywania programów rzucania zaklęć dla czarnych magów. Klątwa krukowatych była powszechna w świętych miejscach Wielkiej Brytanii i Irlandii, gdzie wydawała się być mechanizmem kontroli nad okiem Elohei Słonecznego Smoka zarówno świętego Ojca w Stonehenge, jak i smoczym ciałem świętej Matki w sieci szmaragdowego kryształu. Czarna magia związana z krukowatymi była obsługiwana przez siły księżycowe, gdzie różne części słonecznego smoka były odwracane poprzez odwrócone fioletowe płomienie 7D programów fałszywych kobiecych zjaw połączonych ze strukturą rdzenia pionowego, w celu kontrolowania istot duchowych, takich jak zbiorowe egregory funkcjonujące na tych ziemiach.

Byty NAA ukradły jej ogromną wiedzę duchową w formie cennych klejnotów i złotych pierścieni smoka, zamieniając pozostałe części jej świadomości w okropną padlinę i starzejącą się wiedźmę, skazując ją na obserwowanie śmierci jej słonecznej świadomości po usunięciu jej białej słonecznej smoczej suwerenności. Kiedy patrzyła, jak jej cenne ziemie Éire pogrążają się w wojnie, śmierci i głodzie w epoce mroku, w końcu jej słoneczne ciało świadomości stało się osłabione i nagie, zapadła w stan uśpienia, po czym księżycowe cienie rzuciły się na jej niegdyś święty obraz i nieustannie nawiedzały tę krainę jako padlinożerne wrony. Została pochowana do czasu, aż nastał boski czas na odnalezienie jej smoczego ciała na Wzgórzu Tara i Wzgórzu Uisneach, gdzie zastęp Strażników miał ją delikatnie obudzić zgodnie z boskim powołaniem, ponownie wtłaczając potrójny słoneczny oddech Rosetty do jej świętego szmaragdowo-kryształowego serca.

Avalon, portal słonecznego logosu

Ponieważ projekty Szmaragdowych Strażników skupiały się na świętym sercu Éire, za pomocą świętych matematycznych tonów dokonano otwarcia zakodowanych kluczem Avalon systemów portali, wejść do starożytnej hyperboreańskiej Szmaragdowej Katedry, do których po otwarciu można uzyskać dostęp z poziomu Wzgórze Tary.
W systemie siatki planetarnej znajdują się morfogenetyczne zestawy instrukcji powiązane z edenicznymi kodami Szmaragdowego Zakonu starożytnych Hiperborejczyków, a te rajskie krainy zwane Avalonem były opisywane w celtyckich mitologicznych historiach o arturiańskim Graalu, przedstawiających króla Artura jako ucieleśnienie logosu słonecznego. Są to niebiańskie królestwa pływających wysp, które funkcjonują jako energetyczne magazyny dla matryc kreacyjnych, Hal Zapisów, istniejących na przyszłych liniach czasowych planety w matrycy Gai. Pływające wyspy, miasta w chmurach lub „zamki na niebie” są dokładniej rozumiane jako holograficzne struktury złotego miasta, które są połączone z tęczowymi mostami łukowymi i wewnętrznymi portalami ziemskimi, istniejącymi w strukturach Świętej Góry.

Te wymiarowe przestrzenie współistnieją z naszą sferą materialną na innym poziomie pasma częstotliwości, są ukryte w międzywymiarowych kieszeniach holograficznych, do których można uzyskać dostęp podczas najwyższych, dostrojonych stanów świadomości kryształowej. Avalon, podobnie jak wiele innych obiektów sieci planetarnej, zazwyczaj posiada duchową istotę pełniącą rolę strażnika strzegącego portalu, który może pojawić się w postaci egregorów świadomości zbiorowej przypisanych do lądu.
Avalon łączy się z suwerenną gematrią Christosa potrójnej ósemki (888) i posiada systemy portali zakodowanych kluczem Avalon, które są zlokalizowane w punktach przecięcia linii ukośnych funkcjonujących kryształowych serc, sofianicznej siatki diamentowej występującej w całym systemie sieci planetarnej. Avalon, często nazywany Krainą Jabłek, to święty matematyczny dźwięk mantrum powiązany z rajską rzeczywistością złotych miast, nad którym można medytować lub wielokrotnie intonować, gdy świadomie skupiamy się na planach rajskiego diamentowego słońca. Jeden z centralnych portali Avalon, zakodowanych kluczem, znajduje się w konfiguracji rowu pierścienia nieskończoności numer osiem w Teach Cormaic, w miejscu starożytnego wejścia do hiperborejskiej Szmaragdowej Katedry, do Szmaragdowego Drzewa Życia, które rozwija swoje gałęzie, rozciągając się na kosmos, do którego można uzyskać dostęp na wzgórzu Tara w Irlandii.

Szmaragdowe Drzewo Życia składa się z trzech pionowych filarów, które są splecione z ciemną materią lub ciałem rasha planetarnej siatki Kathara, która jest połączona kilkoma zewnętrznymi żelowymi pierścieniami plazmowymi, tworzącymi wiele linii i gałęzi, rozciągających się na zewnątrz, a ich końce rozdzielają się tworząc masywne kule promieniejącego światła. W sferach promieni tego światła znajdują się fale poruszających się tęczowych strumieni plazmy słonecznej, te kolory zorzy świętej Matki Zofii wędrują przez światy Boga do najbliższego Drzewa Życia, które formuje się w gęstą materialną rzeczywistość tego świata. Te szmaragdowe gałęzie Drzewa z Tara sięgają do północnej bramy Yggdrasil w górach Rondane w Norwegii. To powoduje, że na ciemnym firmamencie gwiaździstej nocy płoną zorze polarne niczym wybuchy gwiazd, które pojawiają się jako morze wschodzących gwiazd/słońc, dodatkowo wypełnionych żywą wieczną świadomością ucieleśnioną przez potrójną słoneczną Reishę, potrójne słoneczne boginie stworzenia.

Hierogamiczne małżeństwo na wzgórzu Tara

Podczas wydarzeń związanych z aktywacją Lia Fail o godzinie 9:9, Strażnicy otworzyli pełnię Kosmicznej Tarczy Amoraea w lokalizacji Wzgórza Tara, uwalniając inwersje obecnych odwróconych sieci połaczonych z klątwą krukowatych poprzez zakotwiczenie sześciu (6) filarowych tarcz słonecznych sieci kosmicznego Atona połączone z żywymi wodami Elaysian Kosmicznej Matki, aby obudzić Szmaragdowy Kamień Przeznaczenia. Kosmiczna Tarcza Amoraea obejmuje boskiego świętego Ducha Matki i Dzieciątka Jezus, złożoną z sześciu filarów szmaragdowego kryształowego serca, pochodzących z oryginalnych dwunastu filarów Reuche ze światów Boga, które generują Drzewo Życia Szmaragdowego Zakonu.
Białe królowe Kosmicznej Matki są najbardziej pogardzane przez NAA, ponieważ ich pełne wcielenie z matrycą białej królowej potrójnego słonecznego smoka Szmaragdowego Zakonu jest tym, co zwija sztuczne linie czasu, gdy smocze pierścienie szablonu białej królowej wprowadzają zapisy genetyczne linii Celtów Maji Graala z 11. i 12. plemienia. Kiedy ponownie połączyła się z Éire, nastąpiła eksplozja formacji kwiatowych triquetra Szmaragdowego Zakonu, w której trzylistne koniczyny rozwinęły się w czterolistne koniczyny, a szmaragdowozielone koniczyny ze złotymi plamkami zdawały się być spryskane siatkami masy lądowej. Te symbole światła czterolistnej koniczyny tworzą mandale z poczwórnych szmaragdowych szablonów 48D Szmaragdowego Słońca, które są dostępne na Wzgórzu Tara. Jest to fraktalny kod DNA Szmaragdowego Słońca pojawiający się w liniach aksjonalnych, które chrystusowe gwiezdne plemię pomaga zakotwiczyć w polach poziomych poprzez nasz szablon diamentowego słońca.

I tak oto Strażnicy zebrali się, aby być świadkami świętego małżeństwa, hierogamicznego związku pomiędzy Białą Królową pochodzącą od Kosmicznej Matki a Czerwonym Królem od Kosmicznego Ojca. Święte połączenie małżeńskie zostało dokonane w sali tronowej kompleksu Wzgórza Tara, przywracając szablon Szmaragdowego Diamentowego Słońca do siatki planetarnej. Wyobraź sobie białą królową i czerwonego króla stojących przy ołtarzu przed Lia Fail, biała królowa ma na sobie piękną białą koronkową, ozdobną suknię, trzyma bukiet białych róż, czerwony król ubrany w czarny smoking z krawatem na szyi z wytłoczoną czterolistną koniczyną, z czerwoną różą w kieszonce na piersi. Święta Matka Zofia i łaskawy słoneczny król Christos modlą się razem jako jedno szmaragdowe kryształowe serce zjednoczone z Bogiem, jako jeden umysł zjednoczony z Bogiem, jedno święte ciało hierogamiczne zjednoczone z Bogiem na całą wieczność. Nasza Biała Królowa i Czerwony Król są ucieleśnieni jako ukochany Christos-Sophia reprezentujący duchowe odzyskanie Szmaragdowego Zakonu, gdy kierowane jest wołanie do Kosmicznych Szmaragdowych Słońc.
Módlmy się za to święte małżeństwo Ziemi! Niech proces świętego małżeństwa przejawi się w naturze jako jedność z Domem Bożym zgodnie z kosmicznym Prawem Suwerenności. Niech wieczne światło potrójnego słonecznego Chrystusa i potrójnego słonecznego żeńskiego Christosa Sophii zwróci ich hierogamiczną koronę i mądrość szmaragdowo-kryształowego serca, niech pobłogosławi święte zjednoczenie piękna z pięknem, które zostanie wylane na narody Ziemi. Umiłowana Kosmiczna Matko i Kosmiczny Ojcze, wasze święte rdzenie pocieszają mnie, ponieważ są spokojnymi wodami doskonałego pokoju, który przepływa przez moje ciało. I tak jest!

Pokój niech będzie w twoim sercu. Pokój w twoim umyśle. Pokój w twoim ciele. Niech wszyscy pozostają z bezwarunkową miłością i w doskonałym spokoju utrzymywanym w wiecznym świetle Boga i Chrystusa.
Do następnego spotkania pozostań w świetlistości swojej ścieżki serca awatara Christosa Sophii. Proszę bądź miły dla siebie i dla innych. GSF!
Z kochającym sercem, Lisa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz