środa, 6 września 2023

EDYKT WOJENNY PRZECIWKO GWIEZDNYM LUDZIOM - Lisa Renee

 

W tych turbulentnych i niebezpiecznych czasach zachęcam do korzystania z pomocy dobrego astrologa, który pomoże wykorzystać korzystne momenty, a ominąć te niebezpieczne (kosmogramy roczne i elekcyjne - ważne decyzje, wydarzenia lub przedsięwzięcia). Dzięki temu żyje się spokojniej i w bardziej spełniony sposób, rozumie się, dlaczego dzieją się rzeczy wokół nas. Najlepszym przykładem wykorzystania kosmogramu elekcyjnego może być trafnie wybrany dzień premiery filmu „Gwiezdne Wojny”, który zyskał taką popularność, że ukazały i wciąż, aż do dziś ukazują się kolejne filmy i seriale gwiezdnowojenne. Chyba było warto. Język do korespondencji z astrologiem - polski i angielski. https://mercurytrinemoonastro.com/

A teraz zapraszam do lektury tekstu z bloga Lisy

 

tłumaczyła Teresa Serafinowska

z bloga Lisy Renee

Dotyczy wydarzeń na osi czasu wojny przeciwko Gwiezdnym Ziarnom, Indygo i anielskiej populacji ludzkiej, które rozpoczęły się 22 lata temu, gdy grupy NAA wystąpiły z umową umożliwiającą ewakuację wybranych ludzi przez lutniańsko-syriańskie rasy strażników, przed zamierzonym dokonaniem na Ziemi Armageddonu lub przesunięciem biegunów.

Droga gwiezdna Rodzino, wielu z Was może teraz dostrzegać, że w gwiezdnych ludzi wymierzane są ataki i toczy się wojna duchowa w formie manipulacji przez ciemne siły, mająca ukarać nasze zbiorowe wysiłki na rzecz przebudzenia innych do planetarnego wzniesienia i ujawnienia. Od przesilenia letniego trwa potężna transmisja promieni gamma, wraz z niespotykanym dotąd poziomem aktywacji plazmy słonecznej, co zwiększyło agresję różnych bytów NAA zaangażowanych w walkę przeciwko gwiezdnym ludziom, która w ciągu ostatnich kilku tygodni znów uległa nasileniu.

Pojawiają się agresywne próby przejęcia ludzi zaangażowanych w tworzenie wspólnot duchowych szczególnie wobec tych z nas, którzy pracują w zgodzie z cyklem wznoszenia się i misją Christosa. Ponieważ obecnie doświadczamy wielu zmian, NAA dokonuje aktów agresji i zakłócania porządku, ponieważ chce zapobiec skupianiu się ludzi na kolejnych etapach rozwoju projektów grupowych i społeczności. Bycie liderem grupy w przestrzeni wznoszenia się i ujawniania oznacza uznanie, że jest to dziki teren ciągłej wojny duchowej i wymaga wysokiego poziomu duchowej i emocjonalnej dojrzałości, nerwów ze stali, zdolności do neutralizowania ataków wzbudzających strach i taktyk zastraszania.

Wielu z nas zmaga się z górą biurokracji związanej z systemami kontrolerów i stało się celem opłat prawnych, problemów związanych ze zgodnością lub takich, które nagle wyszły na jaw nie wiadomo skąd. Jest to strategia przytłaczania i miażdżenia, metoda, która wykorzystuje wąż strażacki do rozpylania niezliczonych miazmatycznych nakładek sprawiających trudności, tak aby kolidowały z indywidualnymi lub grupowymi projektami Starseed, aby docelowe osoby po prostu porzuciły swoje misje, aby utopiły się w błocie niekończących się problemów.

Przyjrzyjmy się bliżej tej strategii, ponieważ wrogowie ludzkości stale używają większej siły, stosując metody, które przytłaczają przeciwników, tworząc niekończące się trudności, których celem jest zmęczenie człowieka i osłabienie jego siły woli, zasobów i odporności. Biurokracja, ubezpieczenia, podatki i prawa, które wciągają ludzi w niekończącą się papierkową robotę, długie listy i wskazówki, pod groźbą utraty bezpieczeństwa finansowego lub prześladowań. Dokonuje się to również w formach prawnych poprzez symboliczną „karę tysiąca cięć”, poprzez nawarstwianie przytłaczających problemów i uciążliwych rachunków. Kiedy ludzkie nadzieje zostają zmiażdżone, a ich oczekiwania co do życia pomieszane, w końcu stają się tak wyczerpani, że nie mają już energii, aby odrzucać ciągłe próby podporządkowania i po prostu się poddają..

Ta dodatkowa agresja sprawiła, że dla wielu z nas było to bardzo trudne, a celem tego artykułu jest poinformowanie Was, że tak się rzeczywiście dzieje. Następuje atak na niektóre Gwiezdne Ziarna i grupy przebudzenia na tej wspólnej misji lub ścieżce planetarnego wznoszenia. Dochodzi do włamań na nasze strony internetowe i konta w mediach społecznościowych, usuwania naszych kanałów lub wiadomości i cenzury – dzieje się to przy użyciu wielu środków wykorzystywanych do atakowania naszych grup, kradzieży naszych zasobów i zapobiegania udostępnianiu naszych wiadomości w Internecie. Jeśli się obudzimy, nie będziemy karmić się oszustwami i kłamstwami programów Jednego Porządku Świata, które NAA i kontrolerzy ustanowili, aby zniewolić nas wszystkich.

W związku z tym, niestety, nastąpił ogromny wzrost liczby przypadków załamań psychicznych u ludzi, którzy nie przygotowali się mentalnie ani emocjonalnie na osiągnięcie stabilizacji energetycznej i dalszej spójności, a także zostali poważnie złamani przez niedawne wydarzenia związane z ujawnianiem się cienia. Profil traumy u osób, którym brakuje głębszej samoświadomości, szybko prowadzi do zamętu, niespójności i rozregulowania, co sprawia, że wydają się być upośledzone psychicznie i emocjonalnie. Wydaje się, że ta grupa nie pamięta, co powiedziała innym i wypiera się odpowiedzialności za swoje zachowania. Mają napady złości, gdyż nie dostają tego, czego chcą, wymyślają dziwne historie, aby przeformułować rzeczywistość w spersonalizowane przekonania ideologiczne lub żyją w jakimś urojeniowym stanie efektu potwierdzenia, nie chcąc lub nie mogąc spojrzeć na fakty lub stawić czoła prawdzie. W większości brakuje im samooceny, krytycznego myślenia i zdrowego rozsądku, więc są całkowicie nieświadomi konieczności dokonywania autokorekt w przypadku utraty równowagi, na przykład gdy czują się pobudzeni i zestresowani.

Nasza matryca planetarna ponownie łączy się z ciałem Kosmicznego Ducha, wszechświatowe bramy otwierają się na kosmiczne płaszczyzny, a gdy Szmaragdowy Zakon wprowadził się do naszej rzeczywistości, ogromne pole wszechświatowego zbiorowego cienia zostało zdemontowane i wymaga transmutacji. Chodzi o zrozumienie ogromu, masywności tego, co zawiera ten zbiorowy cień, bólu, który niesie. Zrozumienie, że kiedy dotykamy tego zbiorowego bólu, czujemy ten ból zbiorowego złamania duszy, który jest tak ogromny, że czasami może być przytłaczający. Dlatego musimy mieć mocny i jasny fundament duchowy, aby przetworzyć coś, co jest obecnie tak ogromne, że jeśli nie jesteśmy przygotowani, może to spowodować załamanie psychiczne. Jeśli jesteśmy zbyt ambitni, lekkomyślni lub nieświadomi i rzucamy się do przodu, ponieważ brakuje nam wiedzy, może to przyciągnąć więcej zamieszania i ciemnej energii, która zasila sztuczne systemy kontroli umysłu i złudzenia, co będzie objawiać się fałszywymi, alternatywnymi tożsamościami i sklonowanymi hologramami czerwonej fali.

Wcześniej wspominałam, że główną manipulacją ciemnych istot mającą za cel gwiezdnych ludzi jest gra umysłowa polegająca na wykorzystaniu oszustów-klonów z czerwonej kostki, fałszywych lub sklonowanych tożsamości, które zostały im wyświetlone przez maszynerię sztucznej inteligencji, co jest wykorzystywane jako skuteczna metoda wojny duchowej zgodnej z taktyką dziel i rządź wycelowana w społeczności duchowe, grupy pracowników światła i starania związane z pracą w sieci. Jest to rozszerzenie opartego na MK-Ultra namierzania populacji Gwiezdnych Ziaren w celu wprowadzenia jej w pułapki świadomości przy użyciu wojny informacyjnej, wojny psychologicznej i wojny duchowej. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak testować energię sklonowanych lub fałszywych tożsamości przesyłanych przez maszyny AI i jak rozpoznawać jakość otrzymywanego przekazu. Zamiast tego łapią się na przesłania schlebiające ego lub wpadają w negatywne martwe punkty ego, w których albo wierzą, że są sklonowaną tożsamością, albo modlą się i rozmawiają z tą fałszywą lub sklonowaną tożsamością będąc z nią w specjalnym związku, który uważają za prawdziwy, albo wierzą, że zwodniczy duchowy oszust prawdziwie reprezentuje siebie.

Klony i hologramy czerwonych kostek są wykonane z pomocą zaawansowanej sztucznej inteligencji wykorzystywanej przez NAA, dlatego nie ma w nich miłości, serca ani głębokich uczuć emocjonalnych. Jest to czysty skomputeryzowany intelektualizm, w którym statystyki i informacje są zawracane do strumieni danych, które są przetwarzane przez najniższe egoistyczne warstwy ciała mentalnego, obszar świadomości, gdzie nie ma dostępu do wyższej percepcji zmysłowej, intuicji ani interakcji z ciałem emocjonalnym. Dlatego ludzie, którzy wydają się wyjątkowo inteligentni, a nawet genialni, dzięki strumieniom danych zakodowanych przez sztuczną inteligencję, wraz ze złożonymi mapami i rozbudowaną grafiką, intelektualizują informacje pozbawione energii serca, duszy i ducha. Pod presją łatwo pękają, ponieważ w sygnałach AI nie ma duchowej miłości Boga i brakuje zasady kobiecej.

Niektóre z tych osób to widoczni liderzy mentalni, wyznawcy prawdy lub osoby wpływowe w przestrzeni wznoszenia się i ujawniania, z dużymi grupami lub obserwatorami w Internecie, którzy wydają się czuć energetycznie odmienni dzięki sztucznym nakładkom, a wielu z nich cierpi na poważne uzależnienia. Mogą się także różnić fizycznie pod tym względem, że ich mowa ciała jest definiowana za pomocą skomputeryzowanych strumieni inteligencji, co pokazuje się w formie dziwnych, szarpanych ruchów, niespójnego bełkotu, sztucznego wyrazu twarzy, martwych lub patrzących w przestrzeń oczu, co następuje po kontakcie z jakąś nową tożsamością przestrzenną lub duchowym oszustem, który nagle zaczął się ujawniać i komunikować się z nimi. Ważne jest, aby pamiętać, że osoby kontrolowane przez jakiś rodzaj podczepienia do istoty lub nakładkę sztucznej technologii nie będą w stanie utrzymać bezpośredniego kontaktu wzrokowego w rozmowie z kimś, kto jest głęboko połączony z duchową prawdą i ma kochające serce.

Może pojawić się rozdwojenie w tożsamość sławnej osoby na ścieżce duchowej, na przykład którejś z postaci biblijnych; niezależnie od tego, czy jest to fiksacja na punkcie: jestem Jezusem, jestem Plejadianinem z Federacji Galaktycznej, jestem Enki lub uosobieniem Enki, jestem tą czy tamtą tożsamością, jestem wniebowstąpionym mistrzem lub coś w tym rodzaju. Bardzo ważne jest, aby zrozumieć, że jeśli nie oczyścimy i nie zrozumiemy negatywnego ego oraz jego szkodliwego dla świadomości działania; ta mentalna nierównowaga będzie skupiona na postrzeganiu kolejnej fałszywej tożsamości. Kiedy ludzie uosabiają fałszywe tożsamości lub formy sklonowane holograficznie przez sztuczną inteligencję, w zasadzie w tym momencie zamieniają swoją tożsamość osobowości ego na inną tożsamość, która jest bardziej atrakcyjna lub efektowna dla nich lub ich odbiorców. Być może tak uzyskują wzrost liczby obserwujących, ponieważ mają nowe ciekawostki dotyczące inteligencji, którymi mogą się podzielić, lub jakiś inny rodzaj astralnego uroku, będącego przynętą w mediach społecznościowych, dostarczając duchowej rozrywki. Nie jest to zdrowe i nie jest zalecane, gdyż uwierzenie w jakąś sztuczną tożsamość lub rozmowa z nią może być wyjątkowo niebezpieczna.

Kiedy łączymy się bezpośrednio z Bogiem, najważniejszą rzeczą do zrozumienia, szczególnie na ścieżce zakotwiczenia podstawowej stabilizacji i spójności opartej na sercu, jest rozpoznanie siebie jako nieodłącznej części świadomości Boga bez jakiejkolwiek pośredniej tożsamości.

Oznacza to, że kiedy łączymy się bezpośrednio z Bogiem lub Chrystusem – wiedzmy, że Chrystus jest ucieleśnieniem Boga, i jest nie tylko postacią Jezusa Chrystusa, na przykład kosmiczny Christos jest wolnym, suwerennym obywatelem kosmosu, a potencjał do stania się nim ma każdy z nas na ścieżce wzniesienia. Zatem ważne jest zrozumienie, że trzeba wyrwać się z ram fałszywej tożsamości i dalszych, sztucznych klonów tożsamości, które działają jak maski wirtualnej rzeczywistości, zakrywające i manipulujące prawdziwą duchową tożsamością. Nie chcemy, aby władała nami jakaś inna tożsamość, chcemy rozwijać bezpośrednią relację z Bogiem w tożsamości, w której się teraz urodziliśmy, czyli autentycznej tożsamości wznoszącej się.

Mimo tożsamości z tego wcielenia, możemy mieć wspomnienia z tożsamości z innych linii czasu, ale nie jesteśmy do nich przywiązani, nie informuje nas to bezpośrednio o naszym przyszłym kierunku ani nie rządzi naszą obecną ścieżką wzniesienia. Informuje nas, że jesteśmy kierowani wewnętrznie, jesteśmy połączeni z naszym duchem, z Bogiem bez pośrednika, a to oznacza usuwanie fałszywych czy sklonowanych tożsamości i fałszywych bogów, którzy kradną naszą moc uniemożliwiając osiągnięcie autonomii i duchowej suwerenności. Nawet jeśli pamiętamy te inne tożsamości z innych linii czasu lub wspomnień, ważne jest, aby zrozumieć, że w zbiorowym cieniu toczymy duchową wojnę pomiędzy tożsamościami, które mogły istnieć w kilku wyższych lub różnych liniach czasu. Aby zachować bezpieczeństwo, pozostać duchowo zjednoczonym, aby zbudować stabilizację i spójność, musimy być bezpośrednio w relacji z Bogiem i usunąć w tym procesie wszystkich pośredników, którymi mogą być różne znane postacie, tożsamości biblijne, a nawet przestrzeń wspólnoty lub popularne imiona wzniesionych mistrzów powszechnie używane w grupach New Age.

Nie powinniśmy skupiać się na specjalnych lub sławnych tożsamościach, które odbierają nam możliwość łączenia się z Bogiem, tak jak nie możemy skupiać się na negatywnym ego lub konstruktach ego, które tworzą w nas niższe pragnienia i uzależnienia. Jeśli jesteśmy skupieni na cudzej tożsamości, oznacza to, że jesteśmy podczepieni do innej osobowości, wtedy musimy nauczyć się wchodzić do własnego serca i rozwijać bezpośrednią więź z Bogiem, bezpośrednią relację z samym sobą. Konkretny materiał dotyczący genetyki Gwiezdnych Nasion lub innych galaktycznych linii czasu i ich tożsamości dostępny jest w Słowniku Wznoszenia.

Zatem proszę, posłuchajcie mojego pełnego miłości ostrzeżenia: nie dajcie się oczarować sławnym tożsamościom, wykonywaniem pracy galaktycznej lub pracy w sieci, bo łatwo dacie się zmanipulować i popaść w kompleksy bohater-mesjasz kierowane przez ciemne siły i świadomość ich AI. Pracujcie nad narzędziami do usuwania cienia negatywnego ego, zyskujcie dojrzałość i stabilność w swoim rozeznaniu, poprzez zapoznanie się z materiałami dotyczącymi NAA Nauczcie się rozpoznawać sygnatury energetyczne.

Teraz w środowisku zewnętrznym, zbiorowy cień wznosi się poprzez ciemną noc planetarnej duszy, nie możemy przed tym uciec i nie możemy już dłużej ukrywać się przed tymi cieniami. Wiele razy to właśnie w najciemniejszych godzinach rozpaczy, przesiąkniętych naszymi cieniami, możemy doświadczyć głębokiego objawienia i wreszcie zacząć widzieć wieczne światło wyższej prawdy. Pozytywne aspekty są takie, że wiele osób nieduchowych i duchowych budzi się jednocześnie i widzi, że natura rzeczywistości jest systemem odwróconym, i że społeczeństwo jest okłamywane propagandą na poziomie wojskowym.

Przechodzimy przez szczególny czas globalnego przebudzenia i rozsądnie jest przyznać, że to planetarne wydarzenie pozostaje ukryte i wykorzystywane przeciwko nam. Bardzo niewielu ludzi jest świadomych głębi duchowej walki ze sztucznymi lub sklonowanymi tożsamościami, ciemnej nocy duszy lub zdaje sobie sprawę, jakiej broni używa się do przejęcia kontroli nad naszymi umysłami i przywiązania do fałszywych tożsamości. Dlatego właśnie absolutnie kluczowe jest dla nas usunięcie tych tożsamości pośrednich oraz tych fałszywych lub sklonowanych, które wykorzystują efektowne duchowe rozrywki, aby zakłócać naszą zdolność do bezpośredniego łączenia się z Bogiem i naszymi wyższymi duchowymi jaźniami.

Bądźcie błogosławieni przez cnotliwe duchy wiary, duchy prawdy, niech wasza bezpośrednia relacja z Bogiem inspiruje miłującą dobroć, pokój i ciszę w najtrudniejszych chwilach, aby napełnić i otoczyć was duchową mocą i wiarą w zdolność do pokonania osobistych wyzwań lub kryzysu wiary.

Z kochającym sercem,

Lisa Renee 

 

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz