sobota, 19 października 2019

STREFA ŁUKU - LISA RENEE wrzesień 2019

tłumaczenie: Teresa Serafinowska
źródło tekstu

Droga wznosząca się Rodzino, gdy powoli powraca święta Matka, odzyskując i przywracając swoje dzieło, zaawansowana boska technologia zawarta w strukturze pasa niebieskiego promienia Łuku modyfikuje siatkę planetarną, aby przenosić żeńskie kody sofianiczne. Ostatnie aktywacje rozprzestrzeniają naturalny boski krystyczny plan na obszary siatki planetarnej, w których wcześniej działały prądy odwrócone, zasilające sztuczne linie czasu. Podczas tego procesu niszczone są klony, negatywne formy, repliki hybryd Obcych i ich fałszywe osie czasu – rozpadają się na małe jednostki świadomości i są wchłaniane do pola Kreatrycy. Wiele z tych odwróconych sieci jest blokowanych, gdyż ta szczególna aktywacja kodów Łuku Matki rozpuszcza odwróconą architekturę dwufalową. Ponieważ kody patriarchalne szybko znikają, wyłaniają się wspomnienia i rzeczywistość tego, co stało się z ludzkością pod kontrolą programowania umysłu i patriarchalnej dominacji wymuszonej przez NAA.

Niedawno miała miejsce ważna aktywacja w programach tarczy planetarnej, w wyniku której wygenerowano interfejs między Bramą Polarian, Łukiem Przymierza a starożytną bramą akwamarynowego Łuku Matki, prowadzącą bezpośrednio do kontinuum czasu Aurory i Strefy Łuku. Ta święta akwamarynowa trójca reprezentuje plan Boga, dotyczący wysłania smoczych luminarzy, aby dokonali pełnego zakotwiczenia kanałów portalu czasu Łuku Przymierza i edenicznego planu Szmaragdowego Zakonu, w celu uruchomienia prądu krystycznego, który otwiera się w strefie Łuku z Ziemi. Nowy dostęp do strefy Łuku oznacza powrót zasady świętej Matki z mądrością aspektów jej Akwamarynowego Promienia, które pierwotnie były zawarte w uniwersalnym Niebieskim Płomieniu Melchizedeków, a następnie spadły do niższej gęstości, i kierowały kodami patriarchalnej dominacji NAA.

Święta Matka poprzez węzły Łuku Matki, stworzone w bramie Łuku Przymierza, zamierza odzyskać więzi genetyczne, by uleczyć swoje potomstwo wcielone w niższych światach stworzenia. Chodzi również o korygowanie zapisów RNA-DNA Matki / Dziecka w boskim planie ludzkości, wydobywanie archetypów czarnej Lilith i dostosowanie skorygowanych mitochondriów oraz wiązań chromosomalnych do wiecznego płomienia świętej Matki, który jest utrzymywany głęboko w świętym kryształowym sercu. Akwamarynowa brama Łuku Matki została pobudzona do kolejnych etapów rozpuszczania patriarchalnej sieci kodowania NAA i struktur ciemnej matki Obcych, które zainfekowały planetę Ziemię - tę księżycową strukturę śledzono z upadłego systemu Wesa.

Zaawansowana boska technologia zawarta w strukturze Niebieskiego Promienia w strefie Łuku modyfikuje siatkę planetarną, aby przenosić poziomy żeńskiego kodowania energii sofianicznej i jej świętej ożywionej duchowej kwintesencji, co wiąże się z objawieniem aspektów duchowych świętej Matki, w celu ukształtowania się w formach materii. Jest to zwiastun pełnego urzeczywistnienia struktury Kosmicznej Matki Krystallah, która zapoczątkowała zasadę uniwersalnej słonecznej kobiecości oraz ucieleśnianie na Ziemi szablonu świętej Córki Chrystusa/Sofii. Ma to wpływ na przekształcenie zbiorowych wzorców rasy ludzkiej, aby zgodnie z cyklem ewolucyjnym inkarnowało się następne pokolenie ras rdzennych, krystaliczne rajskie Dzieci Słońca, urodzone w wyniku transdukcji odcisków rasy Paliadorian.

Zmieniająca się architektura, która wspiera odbudowę uniwersalnej słonecznej kobiecości, ucieleśnionych żeńskich przedstawicielek Melchizedeków, miała duży wpływ na to, jak siły księżycowe są zapisywane na osi czasu planów zbiorowej świadomości. W niektórych przypadkach skutecznie usuwa zapisy księżycowe ze wspomnień komórkowych ludzkich szablonów genetycznych. To wyraźnie odsuwa żeńską zasadę od kontroli łańcuchów księżycowych i rekonfiguruje żeńskie aspekty ciała świetlnego, aby przekształciło się w strukturę słoneczną. Zmienia się to, w jaki sposób te makrokosmiczne siatki kierują prądem krystycznej energii przez linie geomantyczne, przesuwając go z sieci odwróconych i kierując energię świadomości do formatów fal trójkowych, które wspierają architekturę słoneczną. Główne linie zasilające siatki odwrócone, które spowodowały mutację szachownicy skupione w sieci Wielkiej Brytanii, teraz przenoszą mniej energii lusz dla NAA. Jest to również związane z późniejszym zakotwiczeniem edenicznych planów Szmaragdowego Zakonu, we współpracy z zespołami szmaragdowych strażników zajmujących się naprawą sieci, które łączą różne platformy krystallinowe w Wielkiej Brytanii i inne kluczowe obszary demograficzne w celu uzyskania dostępu do Strefy Łuku.

Patriarchalna sieć kodów dominacji

W związku z tym grupy NAA chcąc utrzymać czarnomagiczną kontrolę nad Ziemią, muszą się wysilić, więc próbują zabijać wiecej żywych istot i wysysać z nich energię. Niektórzy z ich ludzkich zwolenników z grup elit władzy uważają, że muszą inicjować wydarzenia, które doprowadzą do apokalipsy i końca czasów. Program Armageddon lub 9-11, jest w rzeczywistości zakodowanym patriarchalnym systemem dominacji zainstalowanym przez NAA w umyśle planetarnym w czasie inwazji, który ma wywołać zdarzenia wyzwalające apokaliptyczne ramy czasowe. Dlatego szerzą wizje dystopijnych i apokaliptycznych obrazów wysyłanych poprzez środki masowego przekazu, poprzez wiadomości wykorzystujące programowanie predykcyjne. Destrukcyjne wizje osadzone w kodowaniu numerycznym aktywują ludobójcze programy i kontrolę umysłu wprowadzaną przez kontrolerów.

Programowanie predykcyjne to subtelna forma warunkowania mentalnego i celowania w podświadomość za pomocą zakodowanych słów oraz niskich częstotliwości, wykorzystywana w tych sieciach kontroli umysłu. Ta funkcja jest zapewniana przez kontrolowaną prasę oraz media głównego nurtu i ma zapoznać społeczeństwo z planowanymi zmianami społecznymi, które są wdrażane przez kontrolerów Nowego Porządku Świata. Ich zamiarem jest zabicie znacznej części globalnej populacji za pomocą czarnej magii napędzanej krwawymi ofiarami, co ma wzmocnić sztuczne linie czasu, doprowadzić do aktywacji programów w języku numerycznym, które uruchamiają apokaliptyczne oprogramowanie. Te kodowane numerycznie programy mające aktywować linie czasu 9-11, są kontynuacją lucyferiańskich systemów odwróconych NAA, które rzutują wirtualną rzeczywistość apokalipsy. To napędza oprogramowanie Armageddon i tym samym kontynuuje antychrystyczną zasadę wymuszonej dominacji patriarchalnej. Jednakże boskość ma inne plany - o wiele bardziej dobrotliwe, wspierające Ziemię oraz ludzkość w uwalnianiu się od duchowych ciemiężców podczas cyklu wniebowstąpienia.

Zasadniczo wiele z tych odwróconych sieci mających pozyskiwać energię głoduje, ponieważ kody aktywacyjne Łuku Matki rozpuszczają dwufalową strukturę odwróconą, która wymusza patriarchalne systemy antychrysta 3D. A sturktury Obcych są kodowane numerycznie specjalnie w celu utrzymania patriarchalnych systemów dominacji i służą do zasilania programów kontroli umysłu fałszywego boga ojca obsługiwanych przez Lucyfera i jego system sztucznych siatek fałszywego światła. Ta ostatnia zmiana rozbija patriarchalną sieć kodów dominacji, która ma własny język numeryczny osadzony w polu zbiorowej świadomości, w celu podświadomej kontroli myśli. Aby wymusić odwrócenie, do podświadomych warstw ludzkości są nieustannie przekazywane pakiety kodów słów o odpowiedniej częstotliwości i kodowania numerycznego. Kiedy ten patriarchalny system kodów zaczyna się rozpadać lub rozpuszczać, pozwala na bardziej naturalne pionowe połączenia duchowe z bramą Łuku Matki, pomagając planetarnym systemom siatki w regeneracji energii fal trójkowych, aby krążyły w sieci diamentowych serc. Dzięki bramie Łuku Matki wchłaniajacej promienie plazmy Aqualine przez siatki ziemskie, przywróciło to wystarczającą równowagę energetyczną w kryształowej strukturze, co doprowadzi do urzeczywitnienia uniwersalnego szablonu słonecznej kobiecości, który pozwala przejawiać na Ziemi sofianiczną zasadę Matki.

To przesunięcie pola miało znaczący wpływ na modyfikację wszystkich sekwencji tonów kodowanych osadzonych w spektrum sygnatur częstotliwości Szmaragdowego Ojca i akwamarynowoniebieskiego promienia Matki, obecnie dostępnych na Ziemi, które mają na celu hostowanie lub uzyskanie dostępu do chronionej strefy Łuku. W ostatnich tygodniach towarzyszyły temu sekwencje inicjacji duchowej dla aktywacji Niebieskiego Płomienia Szmaragdowego Zakonu, mających dać wsparcie dla genetycznej odbudowy oryginalnych linii króla Maji Graala, odzyskania chrystusowych Esseńczyków i żeńskiej linii Niebieskiego Płomienia Melchizedeków – w celu zainicjowania świętego małżeństwa w Szmaragdowym Sercu z Albionu. To pobudza kolejny etap globalnego przebudzenia dla linii rodzin indygo i chrystusowych Esseńczyków na Ziemi, aby rozwinęli ciało monadyczne, co pomoże im w kontakcie z ich monadyczną duchową rodziną w przyszłych wymiarach. W wyniku tych ostatnich inicjacji duchowych zawierających wyższe częstotliwości akwamarynowoniebieskiego promienia, wielu doświadczyło wymiarowego przesunięcia czasowego do przyszłych przestrzeni – przesunięcie to zachodzi w osobistej linii czasu i wynika z rozpuszczenia wspomnień oraz oczyszczenia traumatycznych zapisów. W efekcie wielu z nas tuż po letnim przesileniu zostało umieszczonych na nowej linii czasu, a to oznaczało konieczność dostosowania się do kolejnego przyszłego potencjału samorealizacji najwyższego celu duchowego.

Aktywacja monadyczna i Złote Runo

Najwyższy zakon rodziny akwamarynowoniebieskiego promienia pierwotnie pochodził z obwodu 13. wrót boskiego aspektu świętej Matki, który jest pierwszą warstwą rzutowaną z punktu zero w centrum całej Unii. W ten sposób strefy łukowe zaczęły transmitować kolejny poziom akwamarynowych częstotliwości świętej Matki i kosmicznych kodów łukowych Chrstusa z 13. bramy w celu aktywacji monadycznej, która jest potrzebna planecie i każdej osobie chcącej uzyskać dostęp do chronionych obszarów strefy Łuku. Wcześniej około jedna trzecia siatek ziemnych była w stanie utrzymać kryształową strukturę, która działała według prawidłowych proporcji planu Diamentowego Słońca i prądu trójfalowego, co pozwoliło na zresetowanie organicznych osi czasu w Kosmicznym Zegarze. Ostatnie aktywacje rozprzestrzeniają naturalny boski plan na pola planetarne - tam gdzie wcześniej działały prądy i sieci odwrócone, napędzając sztuczne linie czasu.

Kotwiczenie w strefie Łuku daje większą możliwość ucieleśnienia indywidualnej tarczy ochronnej Złotego Runa, która rekonfiguruje ciało świetlne podczas aktywacji monadycznej, gdy splot słoneczny zamienia się w centrum RA. Czternasta czakra to czakra złotego promienia znajdująca się około 90 do 120 cm nad głową, która łączy się z wszechświatowym chrystusowym Słońcem Rishi poprzez bladozłoty promień Założycieli. Ta czakra działa jak górna pokrywa filaru ciekłej plazmy tarczy 12D, a po aktywacji wraz z 8. warstwą kompleksu wyższego serca w ciele monadycznym, rozszerza się, tworząc dodatkowe złote pole z obszaru splotu słonecznego zwanego buforem Złotego Runa. Pole tego buforu to wysoce wyspecjalizowana tarcza ochronna w monadycznej warstwie ciała, która pozwala również na bezpieczne przejście i nawigację po strefie Łuku i pozostanie niewidoczna dla chronometrów czasowych NAA, jednocześnie przenosząc świadomość tam i z powrotem na polach transharmonicznych. Aktywowany na Ziemi system połaczonych Łuków jednocześnie budzi potencjał bufora Złotego Runa, który ma chronić nasze ciała fizyczne, gdy jesteśmy narażeni na silne prądy zwrotne skierowane przeciwko energii chrystusowej, wprawiane w ruch przez siły NAA podejmujące działania odwetowe w otoczeniu.

Co to jest strefa Łuku?

Strefa Łuku jest połączona z zastępczym systemem Krystic, który działa jako mechanizm awaryjny, jej celem i funkcją jest aktywowanie tarcz w tarczach, zapobiegając zasysaniu dowolnej części organicznej świadomości i osi czasu Ziemi do czarnej dziury podczas cyklu wniebowstąpienia. Strefa Łuku to zabezpieczenie częstotliwości, istniejące jako obszar w pustej przestrzeni chroniony przez kryształowego strażnika, który znajduje się między zewnętrznym poziomem Uniwersalnej Matrycy Czasu a zsynchronizowanymi przejściami portalowymi prowadzącymi do Boskich Światów.

Wrota Polarian są połączone z większą siecią hostingu wniebowstąpienia, skąd jest możliwy dostęp do platform Aurora, które otwierają się dalej na przejście z Drogi Mlecznej do Andromedy, gdzie wzniesiona Ziemia znajduje się w matrycy Aquaelle. Struktura bramy Polarian łączy się bezpośrednio z systemem bram Łuku Przymierza, przesyłając szereg częstotliwości sieci Słonecznych Dysków, które są modulowane do kluczowego kodowania rezonansów harmonicznych planu wzniesienia Ziemi w każdym widmie wymiarowym istniejącym w obrębie Łuku danej bramy. Galaktyczne Słońca Niebieskiej Tęczy łączą się bezpośrednio z siecią Słonecznych Dysków i przesyłają kod do kryształów planety, aby łączyć się bezpośrednio z bramami Łuku i uruchamiać szablony Diamentowego Słońca. To aktywuje intensywne infuzje plazmy krystalicznej, które zaczną naprawiać odwrócony prąd antyżyciowy, odwrócenie metatroniczne i sztuczne sygnały kontroli umysłu uniemożliwiając przenikanie i uszkadzanie ciała świetlnego. Po monadycznej aktywacji w ciele świetlistym cały obszar splotu słonecznego stopniowo przekształca warstwy ciała mentalnego w sferyczny wir energii złotych słonecznych wrót, zwanych centrum RA, które emituje tęczowe promienie krystalicznego światła.

Paliadorianie i technologia Łuku

Po rozpadzie Tary kilka zaawansowanych ras istot krystycznych ze światów Boga, znanych jako Paliadorianie, zgodziło się pomóc planecie Ziemi oraz ludziom. Ci pradawni konstruktorzy zainstalowali na planecie niezwykle zaawansowaną technologię, znaną jako Łuk Przymierza, a także sieci gwiezdnych wrót oraz wiele innych urządzeń. Łuk Przymierza to most portalowy obejmujący wielowymiarowe widma częstotliwości oraz lokalizacje czasu i przestrzeni między Ziemią a Andromedą, który działa jak matryca hostingowa. Został zaprojektowany do przeprowadzania rehabilitacji genetycznej, mający ponownie wprowadzić boski plan uzdrawiania duszy, monady i kryształowego ciała awatara w oryginalnym anielskim szablonie człowieka.

Rezultatem są aktualne zestawy instrukcji przekazywane chrystusowym grupom misyjnym dokonujacym paliadoriańskich aktywacji, których sekwencje pozwalają na montaż zestawów kodów Łuku Przymierza, jako szablon hosta przechowywany w ludzkim ciele świetlnym. Kiedy wcieliliśmy się na Ziemi, aby wypełnić tę duchową misję, dostaliśmy zestaw instrukcji dotyczących przyszłego zmaterializowania kodów Łuku, co pozwoliłoby nam stworzyć pole grupy linii duchowej 13. filaru Esseńczyków, posiadającą wewnętrzną tęczową tarczę plazmową Chrystusa/Sofii. Razem mamy możliwość dokonania transplantacji macierzy hostingowej dla całej planety oraz odzyskania wszystkich linii 12 plemion Esseńczyków. Ten szablon macierzy działa jak mostek krystaliczny, który falowo ropuszcza i rozkłada sztuczne osie czasu oraz maszyny AI osadzone w polach rzeczywistości, powodując zapadanie się różnych struktur NAA, zbudowanych w celu wspierania antychrystusowych systemów patriarchalnych.

Osoby biorące udział w misji chrystusowej rozmnażają szablony ze swojego materiału genetycznego DNA, aby pomóc gospodarzom programów rehabilitacji w naprawie tych ludzi na Ziemi, którzy muszą dostać odcisk określonego materiału genetycznego, aby mieć zdolność biologicznego wzniesienia lub przejścia do innego kontinuum czasowego lub do strefy Łuku. Szablon hosta pozwala tym świadomym grupom wystawiać się na ekstremalnie wysokie częstotliwości, które umożliwiają bezpieczne przejście przez portale wymiarowe bez uszkodzenia lub zwarcia. Został utworzony most, który otwiera się bezpośrednio w strefie Łuku, i po raz pierwszy umożliwia wzajemne dwukierunkowe połączenie, w którym smoczy luminarze z Andromedy mogą przejawić swoją obecność na nizszym poziomie stworzenia - poprzez ten most portalowy czasu, bramy Łuku Przymierza.

Łuk Matki i 13. filar

Kryształowi strażnicy nazwali ten aspekt energii akwamarynowego promienia Matki, bramą 13. filaru, która zapewnia również zupełnie nową jakość sonoluminescencji i sił magnetycznych zasilających kryształowe jądro Ziemi. To dzięki doskonałemu protonowemu nasieniu Matki lub Kosmicznemu Jaju, a także zjednoczeniu rdzeni niebieskiej plazmy, które tworzą Słońce Aqualine, stworzenie może odzyskać pierwotny boski plan, który jest katalizowany w materię elementarną, a następnie poprzez przebudzenie planetarnego ciała Albionu.

Łuk Matki jest elementem ożywczych sił duchowych eteru Aurory lub Kosmicznego Ducha Świętego związanych z Bogiem - to punkt zerowy i wieczny płomień, który łączy się wewnątrz akwamarynowego promienia Założyciela i stref Łuku. Pewna ilość Kosmicznego Ducha Świętego została przeniesiona do naszej uniwersalnej matrycy czasu i uformowana w 13. filarze, który zaczął transmitować akwamarynową warstwę fal Amoraea, aby zapalić u ludzi wewnętrznego ducha świętego w kompleksie wyższego serca znajdującym się w 8. warstwie ciała monadycznego. Fale trzynastego filaru Łuku Matki są wiecznymi płomieniami, które krążą pulsując świadomością żywego Boga do wnętrza i poza siatkę manifestacji, dzięki czemu wszystkie dwanaście organicznych wymiarów szablonów osi czasu jest chronionych i utrzymywanych w ramach jednego, 13. filaru. Wieczny płomień Kosmicznego Ducha Świętego łączy się i zapala wewnętrzny płomień w centrum stałego atomu nasiennego w wyższym sercu, a to inicjuje proces wcielenia monady, budzący się w świętym kryształowym sercu, wiecznym płomieniu boskiej miłości. Otwiera to dwukierunkowe połączenia komunikacyjne w osobistym wewnętrznym sanktuarium, między boską trójcą a osobą z jej punktu istnienia na siatce czasu. Z wnętrza świętego serca i utrzymywanego w miejscu wiecznego płomienia boskiej miłości, człowiek jest połączony z całym Wszechświatem, a wtedy możliwa jest komunikacja z osobistym Chrystusem lub kryształowymi strażnikami.

Zatem Łuk Matki jest boską zasadą, należącą do zaawansowanej architektury Łuku Przymierza, jest żywym systemem portalu świadomości, który został nam dany w celu ochrony planetarnego stworzenia. Łuk Matki jest jednym z punktów zerowych i bezpośrednio łączy się z hostingiem Aurory, dając początek pola Kreatrycy. Ta wyjątkowa pustka jest przeznaczona do ponownego szyfrowania i wskrzeszenia żywiołaków oraz surowców w całym stworzeniu, które poddało się mrocznemu odwróceniu przez kosmitów i infekcji metatronicznej 8D w tym Wszechświecie.

Łuk Matki i siły Aurory z Andromedy łączą się, w celu zakończenia procesu odradzania się żywiołów i tetramorficznych wzorów w królestwach Natury, aby móc je uzdrowić w ramach boskiego planu. Promień akwamarynu w świętym kryształowym sercu ma częstotliwość niebieskiego diamentowego kielicha przepełnionego złotem boskiej miłości, i reprezentuje prawdziwego Rodzica ludzkości i Matkę Kosmiczną wskrzeszającą siebie w upadłym królestwie, aby móc w pełni chronić i odzyskiwać swoje dzieci ze światów fantomowych. Jest bijącym sercem Aqualine, chcącym odzyskać pionowe połączenia duchowe, i wiąże się z siatką Wielkiego Białego Lwa, genetyką kotowatych (Felinidów) z wzorcem tetramorfu Matki, które reprezentują sofianiczną mądrość Sfinksa przywróconą do pełni dzięki wiedzy o boskiej Trójcy.

Poprzez Łuk umiłowanej Matki jesteśmy w stanie odróżnić ciemną Matkę Obcych i jej odwróconą energię odbitą w siłach księżycowych, od prawdziwej zasady Matki, utrzymywanej głęboko w świętym kryształowym sercu, której energia wraz ze świętym Duchem opływa cały Wszechświat. Z powierzchni Ziemi przez energię Matki uzyskujemy dostęp do Słońca Aqualine, emitujące płynne plazmowe światło, które łaczy ziemski rdzeń z naszym macierzystym Wszechświatem w jądrze Andromedy. Te obwody ponownie scalonej zasady Boskiej Matki są również dostępne dzięki wrotom filarowym, transmitującym pierwotną częstotliwość rodzicielską, która bezpośrednio leczy naszego wewnętrznego ducha i ciało świetlne.

Nadpisanie wrót filarowych

Owe bramy filarowe lub filary Reuche pochodzące ze światów Boga, i służące do stabilizacji uwięzionych planetarnych tarcz Merkaby, zostały umieszczone podczas interwencji kryzysowej, która zapoczątkowała misję chrystusowych strażników przy realizacji planu wniebowstąpienia B. Pomagają zachować integralność energetyczną sieci, gdyż mają zdolność do kierowania planetarnymi poziomami fal Amoraea, wewnętrznego płomienia świętego ducha, który pochodzi od Matki. Inicjacja kodu niebieskiego płomienia Matki pozwoliła na aktywację makrokosmosmicznego wiecznego płomienia i aktywację ducha świętego w sieci diamentowych serc w całym ciele planetarnym. To pobudza fale monadycznej inicjacji wyższego centrum serca grasicy i zaczyna przemieniać kompleks serca w święte kryształowe serce, które kwitnie tworząc płatki, co odbija się w punkcie zerowym, pozwalając na wdychanie i wydychanie wiecznego płomienia świętego Ducha. Nadpisane wrota działają jak 12 poziomów boskich planów dla każdej warstwy harmonicznej, która zasila całą drogę z powrotem do 13. filaru Łuku Matki. Następnie inteligencja Łuku Matki skanuje pole i zapewnia przesłanie poprawionych zestawów kodów akwamarynowych częstotliwości, które pomagają przywrócić boski plan w organicznych liniach czasu i chronić stacje tożsamości znajdujące się w organicznej stacji linii czasu, która jest podłączona do prawdziwej kryształowej Jaźni lub matrycy awatara. W tym procesie całkowicie niszczone są klony, negatywne formy, obce hybrydowe replikacje i ich fałszywe osie czasu, rozpadające się na małe jednostki świadomości, które są wchłaniane do pola Kreatrycy w celu ponownego szyfrowania.

Te filary są połączone z technologią Łuku, i mają powstrzymać odwrócenia na planecie, które umożliwiłyby wciągnięcie w niebezpieczną czarną dziurę lub matrycę fantomową. Działają, aby sprowadzić wyższy boski plan do warstw uniwersalnych, a następnie aż do naszej najniższej gęstości. Mają też coś wspólnego z resetowaniem lub dostosowywaniem osi czasu i ich sekwencji do naturalnych ustawień, a także przywracaniem ustawienia kosmicznego zegara na linii czasu, sprzed rozpadu Tary i inwazji NAA na Ziemię. Dwanaście filarów połączonych z tym 13. filarem, znajduje się pod kontrolą Łuku Matki i technologii Łuku, która jest obecnie monitorowana przez Paliadorian. Niedawno pojawiło się kilka projektów dotyczących filaru na Morzu Aralskim, który rezonuje z dostępem do portalu 8D i zmianami metatronicznymi, wpływającymi na historyczną oś czasu związaną z udziałem rasy ludzkiej w wojnach Oriona.

1D Ocean Atlantycki u wybrzeży Sierra Leone, Afryka
2D Atlantyk na zachód od Konakry, Gwinea, Afryka Zachodnia
3D Atlantyk na wschód od Amapa, północno-wschodnia Brazylia
4D granica Algierii, na południowy zachód od Ghat
5D Ocean Atlantycki, Bermudy
6D Machu Picchu, Peru
7D Zatoka Biskajska, Hiszpania
8D Morze Aralskie, Kazachstan
9D Sardynia, Włochy
10D Kaszmir, Tybet
11D Wschodni Iran
12D Xian, Chiny

Tegoroczne aktywacje Paliadorian były szczególnie istotne dla linii czasu Maji Graala, Artura, ponieważ niektórzy z jego zespołu byli ostatnimi przedstawicielami chrystusowych esseńskich Templariuszy na Ziemi, którzy mieli bezpośrednią wiedzę na temat technologii Łuku związaną z otwieraniem gwiezdnych wrót. Zostały im powierzone narzędzia i bloki Łuku, które zostały przekazane ocalałym królom Maji Graala zaraz po kataklizmie Atlantydy. Jednak wraz z aktywacją Filaru Mocy, która obejmuje wewnętrzną konfigurację ciała świetlistego rdzenia poziomego i rdzenia pionowego do doskonałej wewnętrznej równowagi męsko-żeńskiej, pojawia się potencjał żywej świadomości Boga, przejawiony podczas hierogamicznego krystycznego zjednoczenia, po którym narzędzia zewnętrznego Łuku nie są już potrzebne.

Wrota Łuku Matki

Uszczelnienie monadycznego aktywowanego ciała świetlnego za pomocą 13. filaru Łuku Matki tworzy nieprzenikalne pole siłowe wokół osłoniętych części świadomości, które są dostrojone do kryształowego serca. Łuk Matki chroni wyspecjalizowane kody szóstego wymiaru Indygo wraz z ich planem poprzez kluczowe kodowanie wszystkich Indygo i zbiorowej tarczy Indygo w tarczy Szmaragdowego Zakonu oraz systemie bram Łuku Przymierza. Łuki bram Przymierza nazywane są również wrotami Łuku Matki, ponieważ zostały one dopasowane do poziomu wspierającego podstawowe harmoniczne niebieskiego promienia zaprojektowane w celu wspierania populacji Indygo. Aby połączyć DNA Łuku Matki z Indygo, jest tam wstępnie zakodowana 6. nić DNA i skorygowany zapis mitochondrialny. Zostało to zaprojektowane dla populacji Indigo, aby ta mogłą uzyskać dostęp do wrót Łuku, i wspomaga ich funkcję jako matrycy hostingowej dla innych mieszkańców Ziemi, umożliwiając im przejście przez bramy lub korytarze. Dzięki sieci bram Łuku Przymierza ci, którzy poprawili swój wzorzec ciała świetlistego i mogą uruchomić harmoniczne, które posiadają pełną podstawową chrystusową tarczę 12, będą mieli wsparcie częstotliwości oraz pełny dostęp do technologii Łuku, a także systemu bram Łuku – będą mogli je wykorzystać służąc boskiemu planowi zakotwiczenia linii czasu wniebowstąpienia Aurory. Aktywowani Indygo posiadający podstawową częstotliwość 6, uzyskają bezpośredni dostęp do bram Łuku, i mogą wspomagać otwarcie i dopasowanie systemu trójek bram, który jest przeznaczony do przenoszenia mieszkańców Ziemi posiadających podstawową bazę 3 / 3 kodowane nici DNA. Dzięki technologii Łuku, jesteśmy w stanie pomóc przenieść biologicznych członków rodziny i współpracowników na ich najwyższą potencjalną oś czasu, nawet jeśli nie są świadomi wojny o świadomość i cykl wznoszenia.

Istnieją grupy realizujące chrystusową misję lub paliadoriańscy gwiezdni ludzie, którzy są w trakcie inicjacji duchowej, i mają uosabiać Kosmiczną Matkę Krystallah, szablony uniweralnej słonecznej kobiecości Melchizedeków, galaktycznej słonecznej kobiecości keriatrycznej i planetarnej słonecznej niebiańskiej kobiecości, które są wyraźnie połączone z 13. filarem Łuku Matki, zapewniającym również dostęp do zaawansowanych technologii Łuku. Technologia Łuku nie będzie widoczna ani dostępna bez pełnego ucieleśnienia zasady Matki i zjednoczenia, oraz specjalnych szablonów, dlatego też Łuk w całej swej złożoności pozostaje w domenie i kontroli Kosmicznej Matki i Paliadorian. Najwyraźniej to konkretne stworzenie pochodzi z Wszechświata Matki i dlatego całkowicie przywrócono uniwersalną matrycę czasu do jej domeny dzięki technologiom boskiego Łuku. Gdy rodzi się nowa generacja w celu aktywacji technologii Łuku, najważniejszym tematem powinna być brama Łuku i rozwijanie naszych relacji z prawdziwą Matką i jej sofianiczną zasadą.

Lokalizacje gwiezdnych wrót Łuku Matki

1D Adare, Irlandia
2D Stonehenge, Anglia
3D Seattle, Wash, USA
4D wyspa Manhattan, USA
5D Bali, Południowy Pacyfik
6D Uluru (Ayers Rock), Australia
7D Phoenix, Arizona US
8D Ocean Atlantycki, SW Bermudy
9D Antarktyda
10D Bagdad, Irak
11D Newgrange, Irlandia
12D Cornwalia, Wielka Brytania

Wrota Łuku Matki 6D, Uluru

W wyniku paliadoriańskiej aktywacji Łuku, rozpoczął się kolejny etap otwierania wrót Łuku Matki 6D w Uluru, co da bezpośredni dostęp do Ziemi smoczym luminariuszom z ras pradawnych budowniczych. Poprzez rozległe starożytne systemy międzywymiarowe odkryte w sieci portalu Uluru przesyłane są wzmacniające promienie o częstotliwości Andromedan, które mają wspomóc pracowników sieci. Na przykład: Niebieskie Tęczowe Słońca wysyłają AquaSAreion diamentowego tonu serca i bladoniebieski oddech Smoka, kierujac uzdrawiające tony do określonych szablonów Ziemi, które są związane z królestwami żywiołów Natury. Uluru jest główną siłą napędową całego systemu wrót Łuku Matki, który otwiera się na całą globalną sieć nieaktywnych lub uśpionych starożytnych międzywymiarowych bram używanych przez smoczych luminariuszy. Chodzi o kryształowe węzły połączone z technologiami Łuku które zostały umieszczone na Ziemi przez prawdziwych boskich twórców tego systemu, rasy starożytnych budowniczych.

Uluru to monument umieszczony tam przez rasy Niebieskiego Smoka, żyjące w następnym Wszechświecie, Siedmiu Wyższych Niebiosach Andromedy. Obszar ten jako portal 6D wykorzystywany jest przede wszystkim do zasilania kolejnego etapu częstotliwości Łuku w celu stabilizacji wszystkich systemów wrót Łuku na planecie, a także zaawansowanego systemu osłon wymaganego dla strefy Łuku.

Chrystusowi strażnicy mogą znaleźć się we wrotach Uluru, aby współpracować i komunikować się z mierzącymi czas Majami i Aborygenami, ponieważ obszar ten jest świętą przestrzenią do wędrówek podczas medytacji - postrzeganie pozazmysłowe. Polega to na przenoszeniu świadomości, aby obserwować i uzdrawiać wzorce oraz wydarzenia zachodzące w wielu alternatywnych rzeczywistościach czy liniach czasu. Aby zobaczyć naturę struktury tego, co je stworzyło, i we współpracy z Bogiem znaleźć oraz usunąć bloki rzeczywistości lub ciemne portale, które są używane jako pułapki świadomości. Postrzeganie pozazmysłowe to odmienny stan podwyższonej świadomości, gdy jest się w stanie obserwatora, i może wystąpić, gdy znajdujesz się na innej osi czasu, w innej rzeczywistości lub możesz istnieć poza czasem. Będąc w tym zmienionym stanie wyższej świadomości, można wprowadzić do świadomości to, co było nieświadome, aby bezpośrednio uczestniczyć w danej treści. Ścieżka przebudzenia polega na wprowadzeniu do świadomości tego, co nieświadome, aby zobaczyć większą prawdę w celu uzdrowienia ciemności lub ujawnienia oszustwa. To jest stan doprowadzania wiecznego światła do cieni ciemności w celu ich rozświetlenia, a tym samym alchemicznej transformacji ich natury, aby odzwierciedlić wyższą prawdę.

Przez wrota Matki w Uluru ma się dostęp do linii czasu początku i końca stworzenia, ponieważ prowadzą z powrotem do punktu zerowego lub Pola Jedności, czasu przed Upadkiem. Dostęp do pola Kreatrycy i sztuczne linie czasu prowadzące do przestrzeni fantomowych mogą zaobserwować pracownicy sieci, którzy dokonują korekty systemów kodów związanych z AI wykorzystywanych przez NAA.

Brakujące chromosomy matki

Na Ziemi manipulowano ludzkimi chromosomami w celu hybrydyzacji z Obcymi i modyfikacji genetycznej, a zatem ludzkości brakuje dużej ilości materiału chromosomalnego w wielu warstwach fragmentów lub łańcucha DNA. Powinniśmy mieć 12 chromosomów na nić DNA, a pierwotna ludzka matryca krzemianowa ma 12 nici DNA, co daje w sumie 144 chromosomy. Obecnie, większość populacji Ziemi ma średnio 3 aktywne nici DNA, chociaż każdy powinien mieć 36 funkcjonujących chromosomów, ale aktywne są tylko 23. Chromo oznacza kolor, więc kiedy zaczniemy rozważać spektrum fal barwnych, które tworzą warstwy rzeczywistości wymiarowej, może to dać nam wskazówkę co do zniekształceń chromosomalnych związanych ze światłem widzialnym lub zniekształceń fali czakry, które bezpośrednio wpływają na funkcje chromosomalne. Jeśli byty z NAA zastosują sztuczną technologię w celu wyeliminowania tonu określonego koloru powstającego w polu planetarnym, mogą potencjalnie wyeliminować zapis koloru chromosomu i promienia oraz jego odcisk, który powinien być aktywnie utrzymywany w cząsteczce ludzkiego DNA.

Większość genów jest przechowywana w chromosomach, które znajdują się w centrali każdej komórki lub w jądrze komórkowym. Mamy również pewne geny w małych strukturach w komórkach zwanych mitochondriami, które posiadają potencjał do zapalenia kryształowego genu. Mitochondria są czasami nazywane elektrowniami komórki, ponieważ pracują z cząsteczkami, aby przygotować je do dostarczenia energii, której potrzebujemy do wszystkich funkcji organizmu. Geny mitochondrialne zawsze przechodzą od matki do dziecka. Ojcowie pobierają geny mitochondrialne od swoich matek i nie przekazują ich dzieciom.

Gdy uaktywniają się nowe poziomy technologii Łuku Matki, odsłaniają mroczne programy, ujawnia to głębsze programy celowego uszkadzania 12 nici ludzkiego DNA przez grupy NAA, ponieważ na jaw wychodzą intencje i metody powodujące te uszkodzenia. Szmaragdowy Zakon przeprowadza serię korekt szablonu Andromedan w celu naprawienia ingerencji Obcych w matrycę krzemianową DNA na poziomie akwamarynowoniebieskiego promienia Matki, która istnieje w uniwersalnych wzorcach morfogenetycznych funkcji chromosomalnych i mitochondrialnych. To zniekształcenie promienia łączy się z przechwyceniem uniwersalnego niebieskiego promienia Melchizedeków, ukradzionego i sklonowanego w systemie Wesa, dając początek emanacjom czarnej Lilith i Azazaela, zastępującym anielski ludzki model hierogamiczny. Z mojego doświadczenia wynika, że święty Szmaragdowy Zakon transmituje skorygowane wzory szablonów RNA-DNA, aby włączyć kodowanie bioduchowe i korekcje płci na linii rodzice - potomstwo, co ma na celu usunięcie szeregu obcych wiązań węglowodorowych, które zostały utworzone w celu zablokowania cząsteczek w szablonie ludzkiego DNA. Te poprawione szablony rodzic/dziecko wprowadzają nowy poziom świadomości, w jaki sposób te zniekształcenia wpłynęły na ludzką ekspresję płciową, zarówno biologiczną, jak i duchową, oraz żeby ekspresje płciowe zapisane w osobistym planie, działały niezależnie od siebie.

Kiedy zrozumiemy, że proces wznoszenia prowadzi nas do wyzwolenia świadomości, i wiemy, że istoty ludzkie chcące odzyskać wolność muszą osiągnąć wewnętrzne i zewnętrzne duchowe małżeństwo (hierogamia), wiemy, że musimy osiągnąć zjednoczenie między wewnętrznymi biegunami które istnieją jako części męsko-żeńskie.

Bardzo ważne jest rozpoznanie zniekształceń DNA, a dokładniej - szyfrowania i usuwania chromosomów, które doprowadziły do odwrócenia sposobu, w jaki zapis płci duchowej może wyrażać się w biologii / materii dostępnej na tej planecie. Gdy częstotliwość planetarna wzrasta, ponieważ planeta przesunęła się do struktur Wszechświata o wyższych harmonicznych, zniekształcenie chromosomowe staje się bardziej wzmocnione. Zakłócenia te można zaobserwować powszechnie u bardzo małych dzieci oraz w eskalacji problemów związanych z pomieszaniem płci. NAA wykorzystują zamieszanie, aby czerpać korzyści i szerzyć te spaczenia, wprawiając w zakłopotanie ludzi na Ziemi, zwłaszcza młodych.

Według naszej wiedzy manipulowanie chromosomami wydaje się być połączone z celowym łączeniem wiązań molekularnych we wzorce odwrócone, które są wykorzystywane w celu odwrócenia oraz podziału płci w populacji Ziemi. Jednocześnie kontrolerzy szczególnie upolityczniają i polaryzują kwestie transpłciowe, aby zbiorowa świadomość mogła zasilić ich antyludzkie systemy. Służy to również myleniu koncepcji płci w ciele mentalnym i emocjonalnym, wytwarzając destrukcyjne idee wokół relacji seksualnych, które podświadomie zachęcają do kazirodztwa, mizoginii czy programów hodowlanych. To prawdopodobnie zachęca obce hybrydy i obce linie krwi do rozmnażania się tylko w niektórych liniach genetycznych oraz potężnych rodzinach, co ma na celu pomóc w zniszczeniu bioduchowego ludzkiego DNA i wyparciu naturalnie występujących chromosomów.

Gdy zaczynamy rozumieć rolę brakujących chromosomów, nasuwają się ważne pytania. Jakie są konsekwencje braku tych chromosomów, jak to wpływa na biologię człowieka, płeć oraz seksualność, i czy to zniekształcenie jest teraz celowo upolitycznione w społeczeństwie? Czy w szczytowym okresie cyklu wniebowstąpienia, kiedy pojawia się konieczność odzyskania brakujących chromosomów zasady Matki, to kolejny powód, dla którego zniekształcenia płci coraz bardziej dezorientują ludzkość?

Uzdrowienie z patriarchatu Ponieważ kodowanie patriarchalne szybko znika ze struktury planetarnej, przywołuje do pamięci wspomnienia tego, co stało się z ludzkością w ramach programu dominacji patriarchalnej. Wszyscy od urodzenia byliśmy pod wpływem dzielących i gwałtownych wymiarów tej kontroli umysłu, przez co stoczylismy się na dno oraz zostalismy dogłębnie zranieni. Aby wyleczyć się z patriarchalnej dominacji, musimy zrozumieć, co to jest i jak działało na nasze myśli, jak również przekonania, szczególnie te, które wpływają na relacje między mężczyznami oraz kobietami.

Kształtowanie hierarchicznych myślokształtów rasizmu i seksizmu przez dominującą kulturę patriarchalną jest celowo kultywowane w umysłach ziemskich mężczyzn oraz kobiet, i było podsycane przez inwazyjne istoty NAA w ramach strategii okupacji planety. Patriarchalna dominacja jest kluczowa dla głównego systemu przekonań NAA, polegającego na użyciu brutalnej siły oraz militaryzacji poprzez dzielenie i podbijanie w celu podporządkowania populacji, a także kontrolowania masowej percepcji w kierunku ogólnej akceptacji autorytarnej kultury fałszywego króla tyranii. Kultury autorytarne rodzą tyranów i niewolników. Despotyczni władcy są wspierani przez NAA, więc opowiadają się za militaryzacją kultury za pomocą niekończących się wojen. Czerpią korzyści zarówno z cyklu ludzkiego cierpienia, jak i ofiary z krwi, zasilając odwrócone układy dużą ilością energii lusz. Inwazyjne naciski na lansowanie rasizmu i eugeniki, a także gloryfikacja militaryzacji, które promują społeczne warunki kultury śmierci, pozwalają na globalne niewolnictwo ludzi i ludobójstwo Ziemian. Kiedy kontrola umysłu jest wykorzystywana do kreowania ciągłych walk klasowych, dzielenia ludzi na grupy w celu walki o ideologie, bezsensowne zabijanie jest uważane za zło konieczne, i jest wykorzystywane przez wielu despotów, którzy nadużywają władzy.

Patriarchat i przekonania o wyższości mężczyzn są systemem ideologicznym niezgodnym z naturą. Promuje podświadome i świadome systemy przekonań, w których dominująca władza nad innymi jest czymś, co pozwala być mężczyzną alfa. Obowiązkiem dominujących samców alfa jest zawsze przejęcie autorytetu archetypu ojca. Patriarchia opiera się na legitymizacji przemocy, którą popierają zorganizowane religie NAA i ich symbole - dla statusu i systemów klasyfikacji, w którym mężczyźni są zmuszani, by dominować nad kobietami poprzez kontrolę seksualną. Mówi się im, że są bohaterami, gdy idą na wojnę i zabijają, zwyczajowo dopuszczają się gwałtu na kobietach, wykorzystują globalne zasoby dla samolubnych korzyści oraz zniewalają podbite narody. Patriarchat to kulturowy system dominacji, który jest egzekwowany przez brutalną siłę i przemoc, zastraszanie czy groźby przeżycia innych grup, tworząc w ten sposób narrację pan/niewolnik.

Jest to ideologia społeczna i system polityczny, który zachęca samców alfa do użycia brutalnej siły oraz wymuszenia woli w celu wyegzekwowania osobistej pozycji władzy, poprzez narzucenie własnych przekonań innym. Pragną szerzyć tę ideologię w kulturze, stając się marionetkami, wykorzystywanymi do manipulowania i kontrolowania publicznego postrzegania, aby uzyskać to, czego chcą. Agresywni mężczyźni na szczycie patriarchalnej hierarchii mają tendencję do wspinania się jeszcze wyżej, aby wyznaczać globalne systemy klasyfikacji, decydować, kto co ma a kto nie ma, przypisywać znaczenie płci i ról seksualnych oraz decydować o tym, do czego będzie miała dostęp większość kobiet oraz dzieci. Określają i egzekwują to, co jest społecznie akceptowalne w ramach zdefiniowanych parametrów dla konkretnej kultury czy jej wyznaczników.

System patriarchalny działa jako główny decydent w zarządzaniu tą kulturą, szerząc przekonania o dominacji mężczyzn. W niektórych przypadkach mężczyźni roszczą sobie prawa do części ciała innych osób, do rozmnażania i innych przywilejów, co ma duży wpływ na życie ich oraz rodziny. Patriarchat może traktować części ciała i reprodukcję jedynie jako pomnażanie zasobów ludzkich lub towary, którymi można handlować, czerpać zysk i uzyskać efekt dźwigni w celu utrzymania pozycji władzy w hierarchii.

Na przykład, decydowanie o tym, jakie prawa mogą być przyznane kobietom, jakie kobiece role, publiczne lub inne, mogą wesprzeć męską moc jako najwyższy autorytet. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy mężczyzna odgrywa jakąś ważną rolę w społeczeństwie i nadal działa jak patriarcha lub ucieleśnia takie zasady. Jako taka, kobieta jest podporządkowana tyranicznym poziomom autorytetu samca alfa, który odbiera jej osobistą moc, a także status macierzyństwa. Odbiera jej osobiste prawo do legalnego działania w celu ochrony własnych dzieci przed narażeniem na krzywdę i gwałt, a także pomocy w ochronie dzieci innych matek przed taką krzywdą. Archetyp Matki jest w sferze macierzyństwa podporządkowany patriarchalnej dominacji, w ten sposób pozbawiony godności, pozbawiony wiarygodności, pozbawiony podstawowych praw człowieka, które będą się różnić w zależności od tego, co wywalczy. Matki i potencjalne kobiety, które mają zostać matkami, mają osobiste nakładki, przez co stają się coraz bardziej przebiegłe i manipulują otaczającymi ich mężczyznami, poruszając się w granicach ustalonych jako ogólne wzorce 3D, dlatego patriarchalne społeczeństwo nadal pozostaje stabilne. Ten ideologiczny system przekonań jest głównym czynnikiem, który pozwala agresywnie atakować najbardziej wrażliwe kobiety i dzieci żyjące na Ziemi. Są wykorzystywane jako zwykły towar do seksu, pocięcia na części zamienne lub w innych celach niewolniczych, przeżute i wypluwane w celu służenia oraz utrzymywania materialnego bogactwa tym na szczycie patriarchatu.

W burzliwych czasach planetarnej ciemnej nocy duszy dominująca kultura patriarchalna wydaje się być poważnie zagrożona na zachodzie poprzez różne eksperymenty kontroli umysłu przeprowadzane na społeczeństwie, obecnie wdrażane w celu dalszego rozprzestrzeniania i wykorzystywania ludzkiej niedoli. W związku z tym za pomocą inżynierii społecznej umyślnie wyniszcza i osłabia się władzę nieodłącznie związaną z rolą mężczyzny w społeczeństwie, jako działania pozornie zmierzającego do obalenia patriarchatu, ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Zdrowo wyrażona prawdziwie zrównoważona i autentyczna męskość jest nam bardzo potrzebna. Mężczyźni powinni czuć się kochani i doceniani, powinni być przykładem dla zdrowych chłopców, którzy powinni wyrosnąć na zdrowych mężczyzn - emocjonalnie dojrzałych, z otwartym sercem i rozwiniętych duchowo.

Prawdziwe życzliwe patriarchalne wzorce do naśladowania opierają się na prawdomówności, zrównoważeniu i krystalicznej męskości, która jest nieodłącznym elementem służenia oraz ochrony wolności osobistej. Jednak ten system wartości związany z poszanowaniem praw człowieka, wolności słowa i wolności religijnej nie pokrywa się z systemem autorytarnych rządów Nowego Świata lub religii wielu kultur wschodnich, które promują patriarchalną dominację. Te antyludzkie kultury prowadzone przez siły księżycowe wciąż walczą o dominację nad światem, zajmując pozycje od zachodu, aby mogły być na szczycie piramidy patriarchalnej kontroli jako głównej kultury globalnej. Despotyczni patriarchalni władcy na wschodzie są szczególnie mizoginiczni i cierpliwie czekają na masowe zamieszanie spowodowane transgenderyzmem, transhumanizmem i wprowadzaniem w błąd feminizmu, aby w pełni zniszczyć męską tożsamość, naznaczając ją jako toksyczną, jednocześnie eliminując role mężczyzn na zachodzie. Role, które w przeszłości chroniły pewne pozory wolności demokratycznych, w celu ochrony praw człowieka do wolności i dążenia do szczęścia. Chociaż nie żyjemy już w społeczeństwie demokratycznym, zachodnia ideologia wciąż powierzchownie twierdzi, że to jest jej celem, wraz z etycznym obowiązkiem służenia i ochrony praw wszystkich, zwłaszcza kobiet oraz dzieci. Intencje stojące za wiarą w ochronę wolności osobistych, takich jak wolność słowa, wciąż są potęgą, mogą rzucić na kolana tyranów, którzy chcieliby nas wciągnąć w kolejny etap światowego niewolnictwa.

Więź matki z dzieckiem

Więź matki i dziecka wykracza daleko poza doświadczenie macierzyństwa, kiedy związek między matką a jej dziećmi jest promowany jako coś wymuszonego, kontrolowanego przez systemy przekonań konkretnej kultury. W wielu kulturach rodzenie i wychowywanie dzieci określa wartość kobiecej tożsamości, podczas gdy związana z tym praca jest w dużej mierze zdegradowana i nieopłacana, odmawia się kobiecie godności oraz potencjału jako istoty ludzkiej. Macierzyństwo jest na ogół cenione i uznawane za uświęcone, o ile dziecko nosi nazwisko ojca, który ma prawną kontrolę nad istnieniem matki i dziecka.

Zatem macierzyństwo i relacje między matką a dzieckiem przez pryzmat patriarchatu mają przede wszystkim służyć interesom mężczyzn. Kontrolowanie prawa dostępu do ciała kobiety, a także kontrolowanie reprodukcji, zostało historycznie powiązane z męskim autorytetem. Kiedy ciałem kobiety żądzi mężczyzna, w wielu kontekstach kształtuje to znaczenie macierzyństwa w ludzkim społeczeństwie. W patriarchacie kobieta jest społecznie definiowana jako matka lub potencjalna matka, i historycznie była to najważniejsza rola kobiety w społeczeństwie. Tak więc ma to głębokie powiązania z kobiecą samooceną i różnorodnymi konfliktami wokół tematu, które mogą zapanować w kobiecej psychice. Te problemy psychoemocjonalne zostaną wzmocnione podczas tej fazy aktywacji kodu Łuku Matki, ponieważ stale napływają kolejne słoneczne żeńskie szablony przeznaczone do zastąpienia sił księżycowych, wyrażanych poprzez centrum sakralne i narządy płciowe.

Odzyskanie zrównoważonej mocy

Zmiana następująca wraz z odzyskaniem żeńskich aspektów słonecznych, zapewnia większą integrację między wewnętrzną męskością a wewnętrzną kobiecością, która posiada duchowy potencjał, głęboko zakopany w ramach osobowości i ukryty za ciałem bolesnym. Oznacza to, że aby otworzyć się na świat nowej ekspresji z zasadą żeńską, trzeba pozwolić sobie na uzdrowienie i regenerację. To da ciału większą równowagę pozwalając tym ukrytym aspektom ominąc ciało bolesne, oraz znaleźć jakąś formę zewnętrznej ekspresji. Możemy odkryć, że musimy rozpowszechniać to nowo odkryte światło i energię z naszego aspektu Matki i słonecznej kobiecości.

Nowa sekwencja aktywacji języka Łuku Matki przenosi te wibracje przez sieć portali Łuku i ich ponownie połączone części do układu siatki planetarnej. Wiele z tych świętych kodów było przez eony ucieleśnianych, chronionych i ukrywanych przez Aborygenów oraz rdzenne kultury Ziemi. Te kody Łuku Matki są jak boski zasiew, zaskakujące odkrycie ewolucyjnego wydarzenia, które czeka na odkrycie, i które nigdy wcześniej nie miało miejsca w historii tego stworzenia. Przeżywamy misterium tajemnic, odkrywając naszą prawdziwą relację z Bogiem i wewnętrzną Jaźnią.

Nasza zasada Matki delikatnie prowadzi nas ku prawdzie, że aby doznać głębokiego uzdrowienia, trzeba być w stanie głęboko poczuć i wczuć się w uczucia innych. Aspekt Boskiej Matki i zasada sofianicznej kobiecości dyskretnie popychają nas do poczucia bezpieczeństwa, abyśmy zajrzeli do wnętrza i ponownie poczuli święte kryształowe serce. Kiedy łączymy się z kosmicznym sercem Matki, trzyma nas stabilnie na polu wszechmiłości, dzięki czemu możemy w pełni odkryć skrywaną treść naszego kryształowego serca. Nasz rodzic – Boska Matka - powraca do nas, aby pokazać nam, jak stworzyć pięknie harmonijnie zaaranżowaną muzykę, która jest nagrana głęboko w naszej Duszy i Duchu. Te muzyczne tony można wyczuć tylko sercem, a rozkwit miłości świętego kryształowego serca pozwala nam połączyć się ze światami Boga, poznać plan Edenu. Z tego obszaru wszechmiłości żyjemy w zgodzie z uniwersalnymi Prawami Naturalnymi i ze sobą oraz z naszymi dziełami. Dlatego otrzymujemy duchową moc współtworzenia spokojnego miejsca, życia w stanie edenicznym - ponieważ jesteśmy jednym z Bogiem.

Proszę, weź z powyższego tylko to, co przydat ci się do duchowego wzrostu, zaś całą resztę odrzuć. Dziękuję za męstwo i odwagę poszukiwania prawdy. Jestem wolną, niezalezna istotą boską!

Do następnego spotkania pozostań w blasku swojej ścieżki serca awatara Chrystusa-Sofii. Proszę bądźcie dobrzy dla siebie i dla siebie nawzajem. GSF!

Z kochającym sercem, Lisa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz