sobota, 6 czerwca 2015

LISA RENEE - INFILTRACJA MONARCHII

oryginalny tekst: EnergeticSynthesis.com
tłumaczenie Teresa Serafinowska

PYTANIE: Opowiedz o reptiliańskiej agendzie w angielskiej monarchii.

ODPOWIEDŹ: Trzeba znać podstawy. Kiedy wędrowałem po misteriach Boga, nie miałem pojęcia, o co w tym chodzi, i jak wiele z tych szerszych zagadnień, które się mi objawią, będzie wyglądać. Dano mi możliwość spojrzenia na większe kawałki konstrukcji planety, które są fragmentami większego systemu. Robiąc sesję i zdalnie pracując na sieci, można zobaczyć i odczytać wiele takich historii oraz ich energetycznych podpisów. Wszystko ma podpis energii i może być wywołane z pola świadomości oraz z linii czasu. To jest sposób, aby zobaczyć całościowo, jak działają te wzorce i kto nimi zarządza. Absolutnie nie interesowałem się systemami politycznymi czy rządami - delikatnie mówiąc. Jestem istotą niebiańską i wolałbym raczej dostać się na statek gwiezdny niż uczyć się o poziomach bytowania na arenie politycznej. Ten temat mnie osobiście w ogóle nie obchodził, nawet o tym nie myślałem do czasu, aż nagle w ciągu ostatnich kilku miesięcy zwrócono się do mnie, abym poważnie wsparł oczyszczanie miazmy i syfilisu z błękitnej krwi Tudorów. Podczas pracy nad konkretnymi problemami zacząłem dostrzegać sieć oszustw, która została utkana na każdym możliwym poziomie w celu kontrolowania ludzkiej inteligencji i ewolucji polegającej na naturalnym przechodzeniu do boskiego ucieleśnienia duszy. Najbardziej niewiarygodną częścią tej pracy było odkrycie wyjątkowo szczegółowej i zaaranżowanej kontroli. Okazało się, że nie przypadkiem Henryk VIII w czasie swego panowania dokonał największej masakry mnichów w Europie - nie miałem pojęcia że to zrobił do czasu uświadomienia sobie tego, kiedy zobaczyłem na płaszczyznach czasu, co się stało. On był zmanipulowany i kontrolowany przez drakonian, aby ukraść Watykanowi wszystkie pieniądze, majątki, wartości, mądrość, teksty, książki oraz zniszczyć, wytracić, zabić wszystkich zwiastunów Światła.

Jest to ten sam program etnicznego ludobójstwa i holokaustu, który był rozgrywany tak wiele razy na Ziemi przez agendę negatywnych Obcych. Jako król tyran, nie miał pojęcia o szerszym celu infiltracji monarchii, chciał tylko władzy i pieniędzy. Natomiast cele związane z Watykanem były serwowane, aby dokonać kolejnego rozłamu przy pomocy gadów na obszarze UK, co wiązało się z pełną klęską protestanckiej reformacji, aktem supremacji, wymianą Izby Lordów, przyłączenia gadzich linii krwi i uczynienia siebie bezpośrednim kanałem i reprezentantem Kościoła. Wojny w imię Boga i więcej rozlewu krwi było już zabezpieczone w przyszłych bitwach, a wykorzystywane jako paliwo tego Kościoła i państwowych układów. Za wszystkim tym stała reptiliańska agenda i działania stosowane do omotania satanistycznymi rytuałami w miejscach kultu, które również wspierały mordy w imię Boga i religii. Takie działania stworzyły przyszłą linię czasową, która pomagała reptiliańskiej agendzie w przenikaniu w głąb błękitnej królewskiej krwi. To było systematyczne przejmowanie władzy przez reptiliańską krew. Ówczesne decyzje króla tyrana i walki na Ziemi poskutkowały tym, z czym mamy do czynienia obecnie. Działania tego człowieka od 1500 roku wywołały poważne konsekwencje, których karmiczne skutki mamy do dzisiaj. Niesamowite jest to, w jaki sposób ludzie z wypaczonym ego mogli zostać zmanipulowani na tak głębokich poziomach przez struktury władzy na Ziemi, wtedy i teraz. W tym wszystkim chodziło o pozyskanie ostatecznej dominacji nad ziemskimi zasobami energetycznymi, a tamci ludzie działali jako ramię tej agendy nie mając pojęcia, że to jest walka galaktyczna. Dodatkowo, w tym przypadku chodziło o genetyczne cechy Henryka VIII, który miał predyspozycje do tego, aby odbierać nosicielom Światła majątek i wiedzę, pozbawiając mocy ludzi i świetliste narody - ludy, które posiadały mądrość i trzymały ją w ukryciu, aż znów zaświeci światło i powróci złota era. Ci ludzie byli systematycznie usuwani i niszczeni, więc nie mogli zachować jedności i mocy, która czyniła z nich zagrożenie dla kontrolującej ciemnej agendy. Tak oto ciemna agenda wykorzystywała ludzi do wpędzania w pułapkę i mordowania się nawzajem, zaprzedawania jednych drugim z chciwości i dla władzy, równocześnie mutując ich geny i upodabniając do siebie. Zrobiono z nich wojennych podżegaczy, tyranów, morderców bez krzty wrażliwości. Henryk VIII był człowiekiem, jak wielu przed nim, i wielu po nim, który grał w reptiliańskiej orkiestrze i zmieniał przyszłą historię ludzkości przez uzurpację monarchii. Reperkusje działań tego króla tyrana po dziś dzień istnieją jako kontrolująca miazma.

Kiedy zrozumiemy, skąd rzeczywiście pochodzimy i i co zrobiliśmy, aby doprowadzić się do tego momentu, dajemy sobie prawo do dokonania wyboru, zmiany linii czasu do wyższej struktury rzeczywistości. Dotąd wszystkie zabiegi, aby ukryć prawdziwą historię ludzkości i kłamać na temat zaangażowania obcych w sprawy naszego świata oraz korupcji w linii krwi rządzących były możliwe. Wszyscy zostali oszukani i zwiedzeni przez uśmiechnięte twarze z krwią na rękach. Ja naprawdę czuję, że to co mamy w tym czasie do zrobienia, to konieczność zmierzenia się z tym, co stało się z tą planetą i ludzką rasą. Ci, którzy kontrolują świat i zapis historii ludzkości, okłamali nas. To nie jest miłe, dlatego trzeba rozwijać duchową dojrzałość i mądrość potrzebną, aby ponieść odpowiedzialność za nasze działania i zrozumieć naszą rolę w obowiązkach wobec tej rzeczywistości. Tylko wtedy, kiedy rozumiemy inwazje obcych i historię IT, będziemy jako gatunek, mogli ustanowić na tej Ziemi humanitarne systemy, które będą naprawdę służyły wspieraniu ludzkiego potencjału. Do chwili ujawnienia IT ludzkość będzie miała tylko niewielką szansę na uleczenie ran zadanych przez manipulacje reptilian i skrywaną kontrolę. Ta infiltracja linii monarchii jest tylko jednym fragmentem wielkiego oszustwa. (Źródło: sesja z klientem 2008)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz