sobota, 1 listopada 2014

ATLANTYDA - PRACA Z ATLANTYDZKIM POTENCJAŁEM / IMIĘ

V CZĘŚĆ - PRACA Z ATLANTYDZKIM POTENCJAŁEM / IMIĘ

Pracując z energiami Atlantydy możesz najpierw poznać swoje imię / imiona z tamtych czasów, przypomnieć sobie swój potencjał, odbyć kilka fascynujących podróży i zrobić wiele dobrego dla siebie i innych. A także zdobyć mnóstwo pożytecznej wiedzy.

Jeśli zechcesz odkryć swoje atlantydzkie imię, będzie ono kartą wstępu do konkretnego wcielenia i jego zadań. Najpierw jednak zadaj sobie pytanie, czy swoją miłością chcesz się podzielić ze światem. Jeśli masz jakieś wewnętrzne opory, wstrzymaj się. Natomiast, kiedy tylko na to czekasz, przygotuj się do medytacji. Możesz się wspomóc muzyką relaksacyjną lub związaną z delfinami, a także esencjami Aura Soma. Następnie rozluźnij się, zajmij swoje miejsce, przyjmij pozycję medytacyjną, przywołaj mentalnie turkusowy promień i otocz się nim. Ręce ułóż na wysokości serca jak szalki z dłońmi otwartymi ku górze. Powiedz „uwalniam” prowadząc dłonie do przodu i równocześnie na boki, jakbyś coś w n ich trzymał/a i oddawał/a. W ten sposób symbolicznie uwalniasz i dzielisz się swoją miłością ze światem.
Powtórz cały proces siedem razy. Przez twoje serce przepływa turkusowa energia z atlantydzkiego źródła. Zauważ, że ten strumień łączy się ze strumieniem twojego obecnego życia. A ostatecznie łączy się z oceanem miłości. Przed oczami przepływają ci delfiny świętujące twoje przybycie, a fale natychmiast niosą twoją miłość wszędzie tam, gdzie jest teraz potrzebna. Przy każdym uderzeniu fali twoje serce wypełnia się miłością, ponieważ nie ma już murów wokół niego.
Podpływa do ciebie delfin. Witacie się. Znacie się z atlantydzkich czasów rozkwitu, a delfin zaprasza cię do wspólnej wycieczki w głąb oceanu. Może ci towarzyszyć również Amai. Płyniecie, aby odkryć twoje dawne imię. Kiedy tak płyniecie, zauważasz zarys jakiegoś regularnego kształtu.
Na dnie oceanu znajdujecie świątynię Światła w kształcie turkusowej piramidy. Przepływacie przez bramę wejściową, nad którą zauważasz napis: BIBLIOTEKA IMION.
Tu delfin pozostaje u bramy, a dalej podążasz z Amai. Teraz czujesz pod stopami twarde podłoże. Idąc rozglądasz się i podchodzisz do ołtarza, na którym leży książka. Na jej okładce widnieje wypisane złotymi literami twoje imię, bo to księga twojego życia. Czujesz jego emanację, czujesz, że serce odpowiada szybszym biciem a czakra serca podwyższa wibracje. Teraz i ty wibrujesz tą energią. Możesz otworzyć książkę i ją przeczytać, dostaniesz odpowiedzi na wiele swoich pytań. Daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz.
Kiedy uznasz, że wiesz już tyle, ile potrzeba, powoli wyjdź ze świątyni. Wiedz, że zawsze możesz tu powrócić, aby przypominać sobie swoje wcześniejsze żywoty i aby czerpać z nich nauki. Masz klucz, z którym możesz odkrywać użyteczną wiedzę. Wraz z Amai powracasz do bramy, gdzie czeka zaprzyjaźniony delfin. Bezpiecznie wracacie z głębin na brzeg oceanu. Czujesz odżywiające cię promienie Słońca i wiesz, że możesz przywołać do życia czas rozkwitu, w którym ludzie żyli w harmonii ze sobą i ze środowiskiem. Wiesz też, że musisz się uważnie obchodzić ze sobą, ponieważ twoje życie jest boskim darem, i żyjąc możesz uczynić tu wiele dobrego.
Z tą wiedzą i świadomością powoli wyjdź z medytacji, po czym jeszcze chwilę odpocznij, zanim udasz się do codziennych zadań. Możesz też przez chwilę potańczyć, ponieważ w ten sposób uczcisz swoje dawne imię i nieco się uziemisz w tu i teraz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz