piątek, 22 grudnia 2023

ALMANACH ASTROLOGICZNY 2024 - wersja pdf

 

Czy często zastanawiasz się co takiego jest na niebie, że x się wydarzyło? Czy sezon Merkurego w retrogradacji cię stresuje? Czy chciałbyś widzieć kiedy jest dobry czas na niektóre sprawy, a kiedy unikać pewnych czynności?

Niespodzianka bo astrolog Olivia Serafinowski ma coś w sam raz dla Ciebie!

Przed Tobą Almanach Astrologiczny na 2024 rok.

Almanach to:

  • wszystkie duże tranzyty razem ze stopniami
  • wszystkie przejścia planet od jednego do drugiego znaku
  • daty planet stacjonujących
  • daty wejść Słońca do każdego ze znaków z dokładną godziną (GMT+1)
  • lunacje z dokładną godziną (GMT+1)
  • okresy cazimi planet z dokładną godziną (GMT+1)

Każdy z aspektów zawiera krótki opis, jak go użyć i czego unikać w danym czasie + kilka stron wstępu z wyjaśnieniami i hasłami kluczowymi, które mogą przydać się w czasie korzystania z Almanachu.

Kalendarz składa się z ponad 50 stron i jest w pełni opisany i zilustrowany przez autorkę. Jest również sformatowany w taki sposób, że można go wydrukować i oprawić. Autorka sama to zrobiła i wygląda przeuroczo! (Uwaga: nie jest sformatowany do druku obustronnego).

 

Almanach można zakupić w sklep/shop . Tu bezpośredni link do wersji polskiej Almanach 2024 Płatność przez PayPal lub kartą. W razie problemów z płatnością lub chęcią płatności przez polskie konto bankowe proszę o kontakt z autorką lub ze mną na adres tessea@o2.pl.

Autorka kalendarza jest astrologiem działającym raczej w angielskojęzycznej strefie językowej i tym tematem zajmuje się od kilkunastu lat.

Osobiście polecam ten almanach, ponieważ może bardzo ułatwić korzystne funkcjonowanie w tych turbulentnych czasach.Pomoże wykorzystać dobre dni i unikać kłopotów podczas niekorzystnych. Aspekty są opisane tak zrozumiale, że nawet laik zrozumie, jak warto je wykorzystać.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz