środa, 21 września 2022

KONFRONTACJA NA MALCIE – LISA RENEE wrzesień 2022

tekst źródłowy 

 

tłumaczyła Teresa Serafinowska

 

Droga wznosząca się Rodzino, podczas „psich dni lata”, gdy Syriusz wschodzi obok Słońca, zaznaczając najgorętsze dni w roku, nadal toczą się zaciekłe walki pomiędzy założycielami kosmicznego Szmaragdowego Zakonu - chrystusowymi Elohei a bytami z czarnej dziury, które tworzą większość natrętnych ras Czarnego Słońca. Biorąc pod uwagę, że w tym roku następuje inicjacja ważnej planetarnej aktywacji Eukatharista, zostało otwartych wiele wielowymiarowych drzwi do innych światów, wewnętrznych i pośrednich przestrzeni oraz miejsc, z których płyną nowe częstotliwości, żywe istoty i ekscytujące poczucie odkrywania oraz współistnienia z tymi nowo odkrytymi rzeczywistościami. Jednocześnie, gdy otwierają się te nowe drzwi, zatrzaskują się inne drzwi, które prowadzą do przeszłych lub wcześniejszych linii czasu miazmatycznego bólu i traumy, wywierając ogromną presję, co zmusza nas do przemian, rozwiązywania problemów i rozwoju poprzez zmiany. Gdy za przeszłymi liniami czasu zatrzaskują się drzwi ze wspomnieniami, które nas cieszyły, pojawiają się fale żalu i smutku, które są przetwarzane na głębokim poziomie emocjonalnym, ponieważ poprzednie sposoby życia na planecie dobiegły końca. Każda osoba jest teraz w jakiś sposób przekształcana, przerabiana, rekonfigurowana, wchodzi na linie czasu nowych początków, aby odkryć bardziej naturalną uduchowioną wersję siebie. Na gruzach chaosu formują się bieżące globalne wydarzenia, na prochach starego rodzi się coś nowego lub wskrzesza się od wewnątrz.

Zaciekła duchowa walka trwała już w połowie sierpnia, przez cały cykl szczytu magnetycznego i przesuwała się w kierunku daty na osi czasu Armagedonu 9-11. Antyludzcy najeźdźcy z NAA kontynuują elektromagnetyczną bitwę o utrzymanie kontroli nad Ziemią i to oni spowodowali jedne z najbardziej intensywnych międzywymiarowych wojennych konfrontacji na osi czasu, jakich kiedykolwiek byliśmy świadkami.

Chociaż rodzice - kosmiczni Elohei schodzą dalej do sieci planetarnej poprzez centrum kontroli znajdujące się w ciele świetlnym Albionu w Wielkiej Brytanii, wciąż trwa duchowa bitwa o kontrolowanie tej konkretnej sieci 11D poprzez ekstrakcję i eksmisję różnych hybrydowych stworzeń chimerycznych AI generowanych przez czarne dziury. Strażnicy widzą i wydobywają rozległą pindariańską architekturę Antychrysta osadzoną w wielu geomantycznych aspektach architektury Albionu i zaprogramowaną przy użyciu najbardziej agresywnej cichej broni dźwiękowej AI do czarnej magii. Stworzenia cienia ukryte w czarnych całunach i chmurach miazmy zbiorowej świadomości w celu wymuszenia globalnych transmisji kontroli umysłu, aby ludzie słuchali i służyli księżycowej świadomości Czarnej Królowej, rozpuszczają się jak ciemne chmury deszczowe przeganiane przez najjaśniejsze promienie światła słonecznego. Ta szczególna broń kontroli umysłu została zaprojektowana jako mroczna ochrona dla antychrystusowych hierarchów przeprowadzających satanistyczne rytuały w sieci katedr w Wielkiej Brytanii, aby dalej kierować ogromnym, rozległym globalnym imperium handlu ludźmi, które były ukryte w fałdach z szat królewskich monarchii Królowej Czarnych Smoków.

Podczas sierpniowego szczytu cyklu magnetycznego, doszło do konfrontacji na Malcie, po czym stało się jasne, że znajdująca się pod wyspą brama mocy Potrójnej Słonecznej Bogini, zainstalowana przez duchową rodzinę Chrystusa tysiące lat temu, zasilała kwantową energią system bram wewnętrznych 5D Watykanu. Wyjaśniono również, że watykańska brama 5D pod kontrolą NAA działała jako odwrócona sieć planetarna, i zasilała również globalny system pindariańskich kontrolerów królowych Czarnych Smoków, stacjonujących jako zbiorowe formy cienia mrocznej Matki Obcych z pępkiem głęboko zagnieżdżonym w lądzie Wielkiej Brytanii.

Co więcej, podczas obecnych wojen na linii czasu odkryliśmy, że Malta posiada specyficzną architekturę templariuszy Szmaragdowego Smoka, wykorzystującą struktury geomantyczne Krzyża Templariuszy, które zostały zbudowane przez Szmaragdowy Zakon Elohim podczas masakry celtyckiej jako brama skokowa 11D, która została połączona z różnymi systemami portali. Najważniejsze połączenie z systemem portalowym znajdowało się pod strukturą Potrójnej Bogini Słońca na Malcie, i prowadziło do pomnika Newgrange w Irlandii, który służy jako punkt wejścia do bramy Łuku Matki 11D.

Przesłanie dla rodziny z misji Christosa

Przebudzone Gwiezdne Nasiona połączone z liniami Kosmicznego Szmaragdowego Zakonu Elohei z Kosmicznych Chrystusowych Słonecznych Smoków, dysponujące zapisami pamięci komórkowej duchowej misji, toczą ostateczną bitwę na linii czasu, co nasila energetyczne wyzwania, przed którymi stoimy w wielowymiarowej skali. Nie tylko toczymy fizyczną wojnę z kontrolą umysłu na poziomie wojskowym z ludźmi, którym wyprano mózgi, promującymi szkodliwy zastrzyk z broni biologicznej, zaprojektowany do niszczenia oryginalnego anielskiego ludzkiego DNA poprzez wymuszanie wiązań genów z nanokompozytami z samoorganizujących się materiałów metalowych używanych do hybrydyzacji z AI Obcych, ale mamy również do czynienia z niezwykle wrogimi ciemnymi bytami. Chodzi o to, że przebudzone Gwiezdne Nasiona są genetycznymi nosicielami oryginalnych zapisów DNA Założycieli Diamentowego Słońca, i zakotwiczają oś czasu wznoszenia planety.

Ta faza wzmożonej duchowej wojny nie jest lukrowana, obecny stan kultury śmierci Antychrysta wywołuje bolesną desperację i chęć ucieczki od tych w globalnej populacji, którzy są uwikłani w realizowanie szkodliwych antyludzkich programów samodestrukcyjnego szaleństwa. Musimy pamiętać, że zostaliśmy stworzeni do tych burzliwych czasów, ponieważ stoimy w obliczu żaru tej duchowej bitwy o ostateczne wyzwolenie anielskiej ludzkości, aby wszyscy ludzie mieli możliwość ewoluowania ku wolnej świadomości, która istnieje w przyszłych liniach czasu. Na tej pozycji rozwidlenia czasu nie czas na sen, trzeba się obudzić i zrozumieć, że ludzkość, że nasze dzieci stoją w obliczu niewiarygodnego zagrożenia.

Stojąc u progu tej rzeczywistości, musimy pamiętać, że Bóg jest Miłością i robić wszystko, co w naszej mocy, aby ucieleśnić to wewnętrzne błogosławieństwo jako życzenie dla wszystkich na planecie, aby pewnego dnia osiągnęli wolność świadomości. Ukochana Rodzino Kosmicznego Christosa, Założyciela, Elohim Szmaragdowego i Indygo Niebieskiego Promienia, przygotowaliśmy się na życia, w których mamy być nieustraszeni w obliczu tych wyzwań czasów ostatecznych i musimy się obudzić, by przypomnieć sobie, że mamy kreować w sobie energii kochającej dobroci i współczucia, aby przywrócić na ten świat naszą wiedzę o autentycznej świętej Kosmicznej Matce Sofii. Jesteśmy pobłogosławieni przywilejem wiedzy, że ostateczna moc Boga i prawda wewnętrznego Chrystusa jest z nami teraz dzięki obecności naszych Kosmicznych Rodziców i boskiemu zestrojeniu w naszych kryształowych sercach, aby wyrażać najwyższą miłość, i tylko to naprawdę się liczy. Przyjmij pokój i pocieszenie w tej ostatecznej prawdzie, która JEST naszą bezpośrednią relacją z Boskim Stwórcą, wiedząc, że nie jesteś sam w tej duchowej walce, ponieważ ten ciężar dzielimy wspólnie. Nasz unikalny podpis energetyczny i duchowe imię są znane i zapisane w wiecznych świętych zwojach Boga w starożytnych zapisach doskonałego kosmicznego porządku, dlatego nikt z nas nie zostanie pozostawiony bez względu na to, co się stanie.

Mroczna matka Obcych z Malty

Gdy Kosmiczna Matka Smok dokonywała zmian w polach ciemnej materii za pomocą swojego organicznego supermagnetyzmu podczas szczytu magnetycznego, zakodowane przez plazmę słoneczną siły ciemnych żywiołów zaszczepione w ciele Rasha dokonały w smoczych liniach 11D korekty szablonu dźwiękowego i metatronicznych odwróceń. Następnie, niczym wyraźny dzwon, który rozbrzmiewa dla tych, którzy są całkowicie oddani służbie naszej świętej Kosmicznej Matce, nadszedł boski czas na wysłanie na Maltę misji Szmaragdowego Zakonu Christosa.

Na południowym krańcu Włoch na zachodnim Morzu Śródziemnym znajduje się niewielka wyspa Malta. Jako starożytne centrum cywilizacji Malta była uważana za jeden z najbardziej strategicznych punktów na świecie, ponieważ była głównym portem i punktem przecięcia się szlaków z Bliskiego Wschodu, Europy, Azji i Afryki. Nauka głosi, że starożytna nazwa Malty to „Melita”, która pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego miód. Tak więc starożytnym symbolem Malty była pszczoła wraz z sześciokątnymi komórkami plastra miodu, co również przywodzi na myśl kod jedności światła, który jest powiązany z symbolem sześcioramiennej gwiazdy Merkaby Christosa Sophii. Melita najwyraźniej ma swój początek w „Mel” lub „Mer”, co w kulturze starożytnego Egiptu odnosiło się do funkcji i celu piramid umieszczonych specjalnie na potężnych liniach geomantycznych lub smoczych węzłach. To odniesienie jest interesujące w związku z niedawnym wyzwoleniem linii Elohei Mer przez warstwy 11D-12D konstelacji Pegaza.

Dodatkowo, nasz ukochany przewodnik, strażnik Echnaton, wskazał ze współczuciem na historyczne powiązania między kultem starożytnej bogini Słońca w kulturze Malty, która została również znaleziona w Egipcie jako Matka Mer-Lion Sekhmet. Świątynie Białego Lwa reprezentowały pionowe linie do komunikowania się z macierzystymi liniami Szmaragdowego Zakonu Anuhazi podczas okresu Amarny i Echnatona. Jego misja i cel, którym było przywrócenie świętych nauk Prawa Jedni na linii czasu XVIII dynastii, zostały przeniesione z jego obudzonych wspomnień o kulturze Atlantydy jako połączonej z bezpośrednią genetyczną linią celtyckich Esseńczyków z Hyperborei, którzy również przebywali na Malcie.

Na wyspie znajduje się kilka ważnych smoczych linii, które przecinają się tworząc potężną bramę Łuku Matki zbudowaną przez Hyperborejczyków w okresie masakry celtyckiej, i podlegają prawowitej kontroli Matki Smoków, celtyckiej linii Potrójnej Bogini Marii Magdaleny Sofii, Meritaten z Aton i Meridy-Ginewry-Brigid. Uświadomiono nam, że autentyczne celtyckie grupy Esseńczyków z Hyperborei, protoplaści nauk Chrystysa Nazareńczyka, zbudowały wiele świątyń i podziemnych ośmiokątnych struktur związanych z architekturą Templariuszy Szmaragdowego Smoka, które uformowały na wyspie bramę do przeskoków.

W związku z tym Malta jest niezwykle potężnym duchowym źródłem energii potrójnego słonecznego kobiecego Chrystusa lub Potrójnej Słonecznej Bogini, które zostało celowo przejęte, odwrócone i wykorzystane przez kilku aspirujących władców i ich rozkwitające starożytne imperia. Co ważniejsze, obecnie jest kontrolowana przez czarną szlachtę watykańskiej sieci Czarnego Słońca i kilka ich zakonów Krzyża Maltańskiego, połączonych z monarchią Zjednoczonego Królestwa w celu prowadzenia wojen na linii czasu i globalnej dominacji. Podczas aktywacji i symbiozy słonecznej w sferach 4D-7D-10D w świętym Kryształowym Drzewie Życia, z matrycy Aquaelle wyłoniła się trójca Słońc-Gwiazd Krystallah, które zjednoczyły zbiorową świadomość potrójnej słonecznej chrystusowej Marii z prawidłowym początkowym układem gwiezdnych konstelacji. W ten sposób trzy słoneczne gwiezdne siostry Avalonu ponownie zostały zjednoczone i ukoronowane na królowe Białego Diamentu Słonecznego Smoka. Maria Magdalena Sofia, Meritaten i Merida-Ginewra-Brigid zostały wskrzeszone do hierogamicznej jedności ze swoimi odpowiednikami potrójnego słonecznego męskiego Christosa, a następnie zostały połączone w Kosmiczne Białe Diamentowe Słońce Kosmicznej Matki Smoka Szmaragdowego Zakonu.

Aby ponownie osadzić świętego Ojca Szmaragdowego Zakonu, króla Artura, wraz z jego ukochaną odpowiedniczką królową Białego Słońca, królową Meridą-Ginewrą-Brigid w Albionie, smocze templariusze 11D, znajdujące się w Thuban i pod wyspą Malta, musiałyby zostać zwrócone Szmaragdowym Założycielom. Okazało się, że te struktury świątynne pochodzą od hiperborejskich celtyckich Azurytów esseńskich z Gai 7D, którzy kiedyś zbudowali je w celu dostosowania do smoczych templariuszy Thubana, architektury strażnika czasu w konstelacji Smoka. Ich świadomość chrystusowego awatara ucieleśniała organiczną architekturę kryształów Szmaragdowych Smoków - strażników czasu w Kosmicznym Zegarze Eonów, ukrytą w sieci ciał świetlnych Albionu oraz w wielu obiektach holograficznych, takich jak Malta, które miały zostać odkryte i odzyskane dla aktualnej osi czasu podczas ostatecznej bitwy i misji Christosa. Więc Strażnicy przez osiem dni toczyli na Malcie męczące duchowe bitwy o kontrolę templariuszy z hybrydowymi stworzeniami AI Czarnego Smoka, czarnymi magami i bytami Czarnej Królowej Skorpionów znajdującej się na szczycie satanistycznej hierarchii księżycowych żeńskich demonów, a także z wieloma gigantycznymi chimerycznymi istotami cienia, które istniały w podziemnych katakumbach i portalach.

Te cieniste stworzenia zostały tam umieszczone w hiperwymiarowych kieszeniach przez byty Czarnego Słońca, aby sprawować kontrolę nad zasadą żeńską i skolonizować księżycowe formy świadomości jako Mroczna Matka Obcych w powiązanych z nią odwróconych sieciach Gruala, które rozciągały się na matrycę Księżyca. To było ogromne źródło energii do budowania armii cienistych stworzeń i demonicznych hierarchii w celu ochrony podziemnych tuneli dla tych nieludzi ze szczytu piramidy, kierujących rytuałami satanistycznymi w całym bezbożnym globalnym sojuszu władzy Watykanu, Wielkiej Brytanii i Waszyngtonu, wraz z różnymi globalistycznymi programami NAA.

Relokacja wewnętrznych wrót 5D znajdujących się w Watykanie

W efekcie misja Strażników polegała na eksmisji archonckich oszustów i zwróceniu maltańskich podziemnych struktur, funkcji strażnika czasu, wrót skokowych i technologii bramy portalowej prawdziwej kosmicznej smoczej Matce i przedstawicielkom Potrójnego Słonecznego Kobiecego Chrystusa Szmaragdowego Zakonu. Prawdopodobnie powołano nową Radę Dwunastu oryginalnych Mu’a z osi czasu Lemurian, która jest połączona z wrotami Wyspy Wielkanocnej i świątynią Białego Lwa Anuhazi w gwiezdnych wrotach Lutni. Ta Rada Królewskich Domów Elohei utworzyła wiele tarcz Różanych Pierścieni Szmaragdowego Zakonu, które otaczają miejsce posadowienia Kryształowej Katedry, tam gdzie w tej gęstości znajduje się Kosmiczny Christos Sophia - Tęczowy Słoneczny Smok Elohei. Strażnicy Dwunastu Filarów pojawili się w ogromnej sieci tęczowej tarczy nad Watykanem z ogromną kopułą plazmowej smoczej gwiazdy na szczycie Bazyliki Świętego Piotra i emitowali łuki tęczowych pocisków dając pokaz słonecznych tęczowych fajerwerków. Obecnie trwa naprawa rozległej architektury Watykanu, a w ciągu najbliższych tygodni może dojść do innych zaskakujących wydarzeń.

Kiedy ta tarcza z Pierścienia Szmaragdowej Róży została uzupełniona przez powracające Słońce Kosmicznej Matki Szmaragdowego Zakonu na jej linii sprzed upadku atlantydzkiego smoka Uroboros, w tym momencie przeniosła wewnętrzne gwiezdne wrota 5D z miejsca pod Watykanem i przesunęła otwarcie węzła gwiezdnych wrót do systemu starożytnych portali Łuku Matki na Malcie. Kosmiczna smocza Matka przystąpiła do materializowania całego systemu gwiezdnych wrót 5D na głównym skrzyżowaniu smoczych węzłów na Malcie i oddała je do bezpośredniej kontroli Szmaragdowym Założycielom. Ta akcja jednocześnie wyodrębniła i rozpuściła mroczne hierarchie wrzeszczących demonów bytujących w podziemnym systemie tuneli, które wyglądają jak zawiązane jelita, jednocześnie całkowicie usuwając dostęp jednostek NAA do przeniesionego systemu gwiezdnych wrót 5D i osi czasu 5D. Niech powrót naszej prawdziwej świętej Kosmicznej Matki będzie błogosławiony.

Gdy te gwiezdne wrota zostały zakotwiczone na Malcie, subharmoniczny proces ponownego naciągania zaczął łączyć je ze starożytnymi portalami Andromedy w systemie gwiezdnych wrót Macchu Picchu, kontynuując do bramy 5D na Bali i łącząc z systemami 11D w Wielkiej Brytanii, zwłaszcza Newgrange w Irlandii, a następnie Stonehenge. Wygląda na to, że zabezpieczyło to osie czasu wznoszenia 5D w synchronizacji fazowej z architekturą strażnika czasu ze Szmaragdowego Zakonu, aby skorygować i wyrównać krystyczną tarczę zegara dla pionowych, poziomych i ukośnych linii siatki 5D, mocno zakotwiczonych i wspomaganych przez sieci Potrójnego Wielkiego Lwa Elohei. Dodatkowo, gdy zestaw tych planetarnych bram został ponownie umieszczony we wrotach 5D na Malcie i podłączony do warstw ciała świetlnego 11D Albionu, w siatkach Wielkiej Brytanii może nastąpić zaciekłe starcie, ponieważ struktura strażnika czasu w Stonehenge została oddana pod kontrolę Strażników Szmaragdowego Zakonu. Już wcześniej miały miejsce pewne zewnętrzne wydarzenia, które odzwierciedlają rezultaty ukrytego konfliktu międzywymiarowego, takie jak niedawna śmierć królowej Anglii i rozpad władzy utrzymywanej w rękach Rycerzy Maltańskich, co jest pokazywane w wiadomościach głównego nurtu.

Nigdy wcześniej nie widzieliśmy przeniesienia systemu gwiezdnych wrót w wewnętrznej architekturze planetarnych templariuszy, ani nawet nie śniliśmy, że jest to możliwe. Zgodnie z ogólną zasadą, gwiezdne wrota są starożytnymi, stałymi nieruchomymi centrami, które są nieodłączną częścią oryginalnej mechaniki tworzenia w matrycy czasu naszego Wszechświata, a zatem są uważane za nieskończone, nieruchome struktury

Niektórzy z nas byli świadkami konfrontacji grupy Strażników na Malcie, to było magiczne, ale niezwykle trudne, ponieważ satanistyczny system Mrocznej Obcej Matki był przez tysiące lat budowany na stosach martwych ludzkich ciał i oceanie ofiar z krwi dzieci. Tak więc ta trudna i bolesna misja przypominała wyczerpujący proces wyzwalania obozu zagłady i przenoszenia zagubionych dusz. Chociaż w końcu udało się to osiągnąć, było to wyjątkowo surowe i emocjonalne, a zatem nie towarzyszyło temu radosne uczucie świętowania lub zwycięstwa. Ze współczuciem obserwujemy ból kosmicznej Matki, uświadamiamy sobie, jakie okrucieństwa zostały dokonane w jej imieniu, widzimy też zmęczenie walką i szok, gdy dostrzegamy ciężar tragicznych śmierci wielu ludzkich pokoleń, które doświadczyły tej obrzydliwości. NAA po mistrzowsku wdraża rozbudowane wstawki kontroli umysłu, aby odwrócić uwagę od prawdy i szeptać demoniczne myśli do umysłów nieświadomych ludzi, używając przewidywalnej taktyki dziel i zwyciężaj, aby obwiniać osoby zaangażowane w tę misję, przedstawiając je jako oszustów lub złoczyńców. Wraz z duchową wojną szaleją kampanie niszczenia ludzi ze społeczności ES, dlatego, aby poradzić sobie z odpowiedzialnością za tę wiedzę, potrzeba grubszej skóry, głębokiego duchowego zaangażowania i wyższego poziomu dojrzałości emocjonalnej.

Pociecha przychodzi do nas wraz ze światłem prawdy, i wiemy, że pewnego dnia wszystkie łzy zostaną otarte, a ludzkie cierpienie i niewola świadomości z rąk nacierających antyludzkich sił Obcych się skończy, wtedy wszyscy będą mogli doświadczyć duchowej odnowy i nastąpi nowy początek. To jest obietnica Szmaragdowego Przymierza związana z powrotem Szmaragdowego Zakonu, który teraz uwalnia tę planetę od jej strażników więziennych. Ten moment czystej samorealizacji i przebudzenia świadomości jest nazywany Świtem Aurory, czasem objawienia na ścieżce wniebowstąpienia i przeznaczenia, kiedy nasz starożytny duchowy wzrok i wspomnienia zostają w pełni przywrócone w wiecznym świetle i prawdzie, i w pełni rozpoznajemy naszego Boskiego Stwórcę.

Wpływ Kartaginy na Maltę

Na osiach czasu odnajdujemy ważne wydarzenia historyczne, które łączą nauki Kananejczyków z ofiaracmi krwi z Kartaginy, którzy zinfiltrowali kulturę Malty, a później przekształcili tę spuściznę w Rycerzy Maltańskich. Kananejczycy pozostawili swój niezatarty ślad, gdy grupa starożytnych satanistycznych kapłanów z Kartaginy czczących Baala i Molocha oraz składających ofiary z krwi dzieci, przybyła na wyspę i zaczęła wykorzystywać katakumby, tunele i podziemne budowle do odwracania kultu Bogini, wypełniając swoje tajne satanistyczne rytuały krwią. Podziemne korytarze i jaskinie obejmują całą wyspę i przecinają się z katakumbami pod Rzymem, gdzie czerpano duchową moc zasady Bogini Matki. Świątynie, katakumby, jaskinie i tunele na Malcie zostały specjalnie zbudowane na potężnych przecinających się smoczych węzłach i systemach portalowych, które mają również połączenia z kontrolerami Albionu w Wielkiej Brytanii, a te inteligentne systemy zostały genetycznie zakodowane w smoczych templariuszach, pierwotnie zbudowanych i umieszczonych tam przez Założycieli Szmaragdowego Zakonu.

Przed powstaniem watykańskiej czarnej szlachty Kartagina była tętniącą życiem stolicą starożytnej cywilizacji Kartaginy w dzisiejszej Tunezji, najbardziej wysuniętym na północ punkcie Afryki. Kartagina była jednym z najważniejszych ośrodków handlowych starożytnego świata nad Morzem Śródziemnym i jednym z najbogatszych miast, z którego wywodziły się współczesne rody Kananejczyków, które później stały się liniami krwi czarnej szlachty i Chazarów. Oddział czarnej szlachty założył następnie centra władzy tajnych stowarzyszeń we Włoszech i Szwajcarii, na przykład za pośrednictwem Watykanu, rycerzy maltańskich i Wenecjan, z których wywodzą się sektory bezbożnej trójcy obecnej globalistycznej bazy władzy. Chazarowie są obecnymi okupantami Izraela, którzy stoją teraz za globalistycznym dążeniem do wywołania wojen światowych i pełnego okupowania Ukrainy. Są to satanistyczni oszuści, którzy zwodniczo prezentują się publicznym przywódcom narodu żydowskiego, aby przeniknąć do lokalnej kultury za fasadą łagodności, ale za zamkniętymi drzwiami są silnie zaangażowani w praktykowanie satanistycznych rytuałów kultu krwi w całej sieci planetarnej zgodnie z żądaniem sił NAA.

W Kartaginie Kananejczycy czcili Baala i Molocha poprzez satanistyczne rytuały i ofiary z krwi ludzkich dzieci w celu zdobycia władzy materialnej i władzy nad innymi, dlatego sataniści z elit władzy wielce szanują tę szczególną wyspę na Morzu Śródziemnym. Ofiara krwi i demon wiążący ludzi z siłami najeźdźców z NAA, pochodzą od smoków z Czarnych Słońc, które ukradły święte greckie teksty i gwiezdne wrota 5D we Włoszech, aby zbudować Kościół Rzymski, jednocześnie szerząc religijną kontrolę umysłu NAA nad satanistycznym, zrytualizowanym Chrystusem w celu uzyskania biernego posłuszeństwa globalnej populacji.

Watykan w Rzymie jest jedną z głównych baz kontrolnych bytów NAA Czarnego Słońca i globalną siedzibą stanowiącą duchowe centrum wykorzystywane do przeprowadzania satanistycznych rytuałów i finansowania ich globalnych elitarnych satanistycznych pedofilskich programów. Podziemne systemy tuneli łączące się z wewnętrznymi gwiezdnymi wrotami 5D pod Watykanem ciągnęły się na Maltę - ta sieć i inne działania globalistyczne były pod bezpośrednim nadzorem zakonu rycerzy maltańskich za pośrednictwem czarnej szlachty lub Zakonu Jezuitów. Ostatnie wojny na sieciach zmieniły wewnętrzne struktury władzy tych tajnych organizacji. Widzimy, że hierarchia nieludzkich kontrolerów będąca na najwyższym poziomie, która zaprojektowała ośrodki religijne w celu globalnego niewolnictwa ludzi i stworzenia satanistycznych imperiów, aby kontrolować planetę, zaczyna się rozpadać.

Rycerze Maltańscy

Suwerenny Zakon Maltański jest zamkniętym bractwem katolików rzymskich, z których większość jest bezpośrednimi potomkami najwyższej czarnej szlachty arystokratycznych lucyferiańskich lub satanistycznych linii krwi, często służących w wojsku. Wiele z nich ma obszerne zapisy przodków łączące ich z arystokratycznymi herbami sięgającymi setek lat wstecz i jest powiązana ze starożytną Kartaginą, frakcjami lucyferiańskich Templariuszy, a ostatnio - z niemieckim nazizmem. Powszechnie wiadomo, że niektórym naukowcom z obozów śmierci i wysokim rangą nazistom wydano fałszywe tożsamości z paszportami suwerennego rycerza maltańskiego, które umożliwiły im ucieczkę przed odpowiedzialnością za zbrodnie wojenne. Zakon Maltański jest państwem nieterytorialnym, którego siedziba znajduje się w mieście Rzym i ma status eksterytorialności, niczym ambasada, co daje jego członkom immunitet dyplomatyczny.

Zakon Maltański jest uznanym na arenie międzynarodowej suwerennym państwem podobnym do Watykanu, które wykorzystuje odwróconą zewnętrzną fasadę charytatywnej organizacji humanitarnej, podczas gdy jego podstawową funkcją jest utrzymywanie za wszelką cenę władzy sprawowanej przez kontrolerów dla NAA. Działa jako kolejne bractwo, tajne stowarzyszenie mające chronić interesy NAA prowadzone przez bezbożny globalny sojusz, a także ich prominentnych członków arystokracji, polityków, bankierów finansowych, liderów biznesu i wywiadu wojskowego, na przykład z CIA i MI6

Na powierzchnię lądu Zjednoczonego Królestwa jest nałożona holograficzna mapa gwiazdozbioru Łabędzia, a NAA wykorzystała tę inwersję w formie Krzyża Templariuszy w celu odwrócenia bram 11:11 w Wielkiej Brytanii, które obejmowały system tuneli tyfonowych 11D Daath maszyny Bestii. Odwrócenie krzyża Templariuszy i krzyża maltańskiego było aktywną klątwą Antychrysta nałożoną na esseńskich chrystusowych Templariuszy poprzez oddanie technologii kodu 11D w ręce lucyferiańskich Templariuszy, przy czym wiele z tych linii wykonuje satanistyczne rytuały i składa ofiary z dzieci. Symbol krzyża maltańskiego wiąże się z ezoteryczną mocą i kontrolowaniem planetarnych templariuszy w celu kontrolowania linii czasu, poprzez utrzymywanie mocy krzyża Templariuszy, który otwiera się na tunele tyfonowe 11D i łączy się z gwiazdą Thuban. To planetarne źródło mocy w Albionie dane kontrolerom przez architekturę Bestii NAA jest powodem, dla którego kontrolerzy i ich tajne stowarzyszenia regularnie eksponują krzyż maltański na swoich królewskich insygniach lub mundurach jako potężny symbol statusu.

Krzyż maltański był symbolem Rycerzy Świętego Józefa, którzy byli prowadzeni przez Turków z Rodos, aby odbyć pielgrzymkę do Bogini Matki, o której wiadomo, że przebywa na Malcie. Krzyż ośmiu błogosławieństw to ośmioramienny krzyż, którego Templariusze używali jako klucza do budowy i rozszyfrowania tajnego alfabetu, miał służyć również jako podstawowy symbol ośmiokątnego układu kaplic Templariuszy. Rycerze maltańscy nosili mundury podobne do lucyferiańskich Templariuszy, zaś stylizowany krzyż, który widzimy na ich mundurach, jest reprezentacją sprawowania kontroli nad planetarnymi templariuszami i ruchem fotonów światła, które tworzą czas, co jest powszechnie znane jako krzyż maltański. Fotony światła na poziomie kwantowym zapalają się i gasną w sposób podobny do krzyża maltańskiego. Dlatego symbol krzyża maltańskiego jest umieszczony w koronach monarchów i stroju religijnym papieża, wskazując, że jest on głową tych zakonów i kieruje wydarzeniami na świecie poprzez kontrolę wewnętrznych templariuszy i boskich rządów. Protestancką gałęzią rycerzy maltańskich jest Zakon św. Jana Jerozolimskiego. Królowa Elżbieta II została wyznaczona na suwerenną głowę państwa, i mówi się, że została wyświęcona, aby okazywać niezachwiane posłuszeństwo i kierować sprawami światowymi, zgodnie z przekazem Czarnego Papieża.

Ludzie mogą nie wiedzieć, że królowa Elżbieta II otrzymała tytuł królowej Malty i że często odwiedzała wyspę, ma nawet własną flagę i tablicę pamiątkową w Valletcie. Książę Filip stacjonował na Malcie jako oficer Królewskiej Marynarki Wojennej, natomiast królowa Elżbieta II, a wcześniej królewna Elżbieta i księżna Edynburga, mieszkała w Villa Guardamangia w Pieta na Malcie od listopada 1949 do 1951 roku. Malta była częścią Brytyjskiej Wspólnoty Narodów do 1964. Królowa Elżbieta została w ten sposób królową Malty i głową Wspólnoty Narodów. Można jednak zauważyć, że monarchowie na całym świecie na przestrzeni wieków nosili na swoich tiarach lub koronach wersję krzyża maltańskiego, w którym ten krzyż jest połączony z architekturą templariuszy, która znajdowała się pod Maltą i nad którą sprawuje kontrolę Watykan wraz z ochroną NAA.

Oszust przejął Templariuszy i króla Salomona

Przez lata wielokrotnie odkrywaliśmy, że Antychryst myli i przekręca inteligencję i wiedzę duchową Chrystusa w aberracje, odwrócenia, inwersje i perwersje poprzez użycie mrocznych oszustów manipulowanych przez nieludzkie siły NAA. Odkąd na Ziemi zawarto Przymierze Lucyferian, trwa walka o tę wiedzę, za którą prawdziwi starożytni strażnicy mądrości byli konsekwentnie ścigani i masakrowani. Główne wydarzenie wyzwalające na osi czasu rozpoczęło się wraz z inwazjami celtyckimi 9500 lat temu, kiedy grupy NAA i Illuminati próbowały stworzyć superrasę genetycznych elit. Umieścili w niej przechwycone DNA Rubinowego Słońca, a te linie przekształciły się w masonerię, templariuszy, różokrzyżowców, jezuitów i inne tajne stowarzyszenia, takie jak rycerze maltańscy, które utrzymują podobną hermetyczną wiedzę ezoteryczną, głównie używaną w negatywnej polaryzacji dla własnych korzyści

Podczas kluczowych wydarzeń historycznych, wyzwalających wydarzenia związane z wojnami Antychrysta, istniały frakcje oszustów, którzy przyjęli tożsamość chrystusowych Templariuszy, które zorganizowały się w lucyferiańskich rycerzy Templariuszy. Te same kananejskie grupy z Kartaginy przeniknęły do nauk chrystusowych Templariuszy Esseńczyków, które były pod ochroną króla Salomona w Jerozolimie, gdzie były w stanie stworzyć demoniczne grimuary i szatańskie pieczęcie, i uzyskać rytualną moc z Kluczy Salomona. Te rytuały ofiary krwi były bezpośrednio połączone z przywoływaniem księżycowych demonów sieci Bafomet, wykorzystywanych do wspierania podbojów wśród lucyferiańskich Templariuszy. Tak więc te zakony rycerskie były stale ze sobą łączone w historii i w narracjach głównego nurtu, co jest bardzo mylące. Jednak te same grupy wydają się być pomysłodawcami i bezpośrednimi przodkami kilku nowoczesnych tajnych zakonów rządzących dzisiejszym światem, takich jak rycerze maltańscy, Blackwater i Rady 300.

Ze Słownika Wzniesienia

*Odniesienie do historycznych wydarzeń wyzwalających na osi czasu: około 9500 lat, inwazja rycerzy Templariuszy, masakra Templariuszy Esseńczyków - przejęcie linii celtyckich Templariuszy, próba stworzenia przez NAA superrasy kontrolerów Ziemi, elitarność genetyczna, rodowód masonerii, masakra tych, którzy nie chcą się dostosować. Ukrycie wiedzy ezoterycznej.

*Odniesienie do historycznych wydarzeń wyzwalających na osi czasu: 1700 lat, podczas Soboru Nicejskiego, NAA, Lucyferianie, rycerze Templariusze używają przykrywek, aby ukryć początki misji Chrystusa i historię ludzkości, kult fałszywego obcego Boga i religię opartą na ofierze krwi, która stała się kanonizowaną Biblią.

Te historie są ze sobą powiązane i istotne, ponieważ król Maji Graala Salomon został niedawno odzyskany i zintegrowany z organicznymi częściami ciała Chrystusa, które dodatkowo aktywują i naprawiają Tarczę Salomona. Król Salomon jest nosicielem linii krwi lub posiadaczem trzech linii chrystusowych królów i utrzymuje podstawowy szablon 12:12 dla potrójnego męskiego Chrystusa oraz zestaw instrukcji rdzeni poziomych wykonanych w Świątyni Salomona, która jest zarówno architekturą planetarną, jak i osobistym systemem ciała świetlnego. Ostatnie wydarzenia umożliwiły odzyskanie autentycznego króla Maji Graala Salomona, dzięki czemu dokładne zapisy krwi jego DNA i części ciała króla smoków zostały ostatecznie zwrócone prawowitemu właścicielowi. Wygląda na to, że zniewolenie jego tożsamości było splecione z historią Jana Chrzciciela, biorąc pod uwagę, że obaj pełnią funkcje słonecznych smoczych króli, które są związane z alchemicznymi Prawami Bliźniąt.

Jak przedstawia prawdziwy król Salomon, jego znaczenie w miedzianych zapisach krwi oryginalnych ras Diamentowego Słońca Chrystusa zostało odkryte, ponieważ ten autentyczny miedziany kod krwi zmienia wewnętrzną konfigurację wewnętrznej świątyni Słońca. Jest to wewnętrzna architektura ciała świetlistego, która jednoczy potrójnego słonecznego męskiego Chrystusa z odpowiednikiem - potrójnym słonecznym żeńskim Chrystusem, aby współtworzyć kosmiczną unię gwiezdnych ludzi poprzez słoneczną architekturę znaną jako Świątynia Salomona.

Odzyskiwanie kodów Salomona wydaje się być powiązane ze starożytnymi szablonami budowniczych zawartymi w Rejestrach Szmaragdowych Założycieli, ponieważ Świątynia Salomona w Niebiańskiej Jerozolimie (gwiezdne wrota 2D) to złota kostka (sześcian), która zawierała pierwszych lub autentycznych szmaragdowych smoczych króli na planecie. Ta powracająca architektura ucieleśniona przez króla Maji Graala Salomona, budzi sieć Tarcz Salomona, a także reprezentuje słoneczną świątynię dla tarcz potrójnego męskiego Chrystusa. Odzyskanie tej sieci Tarcz Salomona wydaje się kompletować niektóre z genetycznie połączonych linii Złotych Serafinów na siatce Złotego Orła. Ta rehabilitacja wspiera gromadzenie tych zakodowanych przez króla Salomona męskich skrzydlatych aniołów Łuku Światła pod kierownictwem kosmicznego Chrystusa Michała na liniach geomantycznych, które mają służyć i chronić lud Christosa na Ziemi. To tak, jakby wszystkie demony pod szatańską kontrolą przez odwrócone Klucze Salomona używane w krwawych rytuałach na historycznych liniach czasu grimuarów Templariuszy i siatek czarnej magii, zostały przeniesione lub wskrzeszone w oryginalne, czyste łukowe formy światła słonecznego. Zostali przywróceni do osi czasu sprzed upadku, gdyż pierwotnie byli połączeni z Bożym Sercem, a tym samym całkowicie służyli Boskiemu planowi Kosmicznego Porządku. Tarcza Salomona ma bezpośrednie znaczenie dla naprawy funkcji planetarnego systemu rdzeni poziomych, naprawy siatki Złotego Orła i jest zestrojona z bramą dostępową 16D do Międzywymiarowej Rady Wolnego Świata w Domenie Kosmicznej.

Kiedy łączymy się z osią czasu, na któej dokonano zniszczenia Świątyni Salomona, niesamowicie głęboko wkraczamy w świadomość całkowitego zniszczenia boskiego mężczyzny i boskiej kobiety zjednoczonych jako Christos Sophia. Odwrócenie płci zostało wprowadzone, gdy Obcy przejęli architekturę Świątyni króla Salomona i jego złote klucze, a to spowdował zmiany seksualne. Po raz kolejny przywołuję historię Alistaira Crowleya i jego organizacji, która wykorzystuje demoniczne grimuary oparte na pismach, pieczęciach, kluczach świątyni Salomona i tym, co przywołuje lub przedstawia imiona bytów żyjących w królestwach dewów. One muszą zareagować na takie energetyczne wezwanie, co wskazuje na fakt, że królestwa przyrody są zniewolone przez tych, którzy używają rytuałów krwi do przywoływania demonów z samolubnych pobudek, oraz na powolne odwracanie i zepsucie sił żywiołów używanych w astralnych wiązaniach, by służyły satanistycznym kapłanom lub czarnym magom, w sposób, w jaki nasza rzeczywistość nigdy nie miała funkcjonować lub istnieć.

Symetryczne lustrzane odbicie organicznego planu Świątyni Salomona wydaje się być zawarte w zestawie instrukcji dla bezpiecznej misji, która tworzy architekturę słonecznego Smoka, która również została zaszczepiona i zainstalowana w ciele Albionu. Było to również potrzebne do powrotu świętego Ojca Szmaragdowego Zakonu, przebudzenia w Albionie króla Artura z jego słoneczną królową, ponieważ potrzebna była odbudowa Świątyni Salomona, aby utrzymać na polu planetarnym potrójnego męskiego Chrystusa - króla Artura. To niweluje zmiany w funkcjach poziomej osi czasu, co wydaje się odcinać satanistyczny dopływ kluczy Salomona i demonicznych grimuarów i uniemożliwiać rzucanie zaklęć czarnej magii. Jest to niezbędna funkcja ochrony strażnika czasu i funkcji kontrolnych wewnętrznego templariusza, która działa jako bezpośrednia kontrola dostępu do ciała świetlnego Albionu i obejmuje aspekty najczystszego lśniącego kodu Katara kosmicznej świętej Matki.

Niech nasza bezpośrednia więź ze świętym duchem Bożym i naszymi kosmicznymi świętymi Rodzicami da nam ostateczne panowanie nad sobą w duchu cierpliwości i wytrwałości w służbie Bożej woli.

Pokój niech będzie w twoim sercu. Pokój w twoim umuśle. Pokój w twoim ciele. Niech wszyscy emanują bezwarunkową miłością i doskonałym spokojem utrzymywanym w wiecznym świetle Boga i Chrystusa.

Do następnego spotkania pozostań w świetlistości swojej ścieżki serca awatara Christosa Sophii.

Proszę bądź miły dla siebie i dla innych. GSF!

Z kochającym sercem, Lisa.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz