wtorek, 5 marca 2019

LISA RENEE - SATANIZM I LUCYFERIANIZM luty 2019 cz II

tłumaczenie: Teresa Serafinowska
źródło tekstu

Lucyferiańskie przymierze i doktryna

Siły Lucyfera będące frakcjami NAA podpisały około 11 500 lat temu antyludzki i antykrystaliczny plan przejęcia planety, nazywany Przymierzem Lucyferiańskim. Było to historyczne wydarzenie, dzięki któremu pojawiły się linie krwi elit władzy lub Iluminatów, majacych chronić i utrzymywać czystość genetyczną. Do tego przymierza należą niektóre frakcje NAA i elity władzy, które zmieniły historię ludzkości od czasów Atlantydy i sfałszowały historyczne zapiski, aby ukryć wiedzę o tym wydarzeniu. Próbowali zatrzeć dowody, a także kontrolować wszelkie informacje, które dowiodłyby pozaziemskiego zaangażowania we wszystkie ludzkie ziemskie sprawy.

Sukces odnieśli dzięki wojskowej strategii kompartmentalizacji i prześladowań, poprzez kontrolę umysłu, programy ofiara-kat, zastraszaniu i grożeniu ludziom, którzy odważyli się zadawać pytania o to, co robią na naszej planecie kosmici i dlaczego porywają oraz posiadają ludzi w celu pozyskiwania DNA.

Doktryna Lucyfera była używana jako strategia manipulacji przez siły luciferiańskie NAA, które były zirytowane sukcesem kontroli Czarnych Słońc nad masami i ogromną siłą, bogactwem oraz terytoriami, które przejęli podczas kampanii papieskich i rzymskich wspierających Kościół. Z powodu niewiarygodnej brutalności ujawnianej przez Czarne Słońca, wymuszającej satanistyczną ideologię Kościoła rzymskokatolickiego, niektóre grupy zstąpiły pod Ziemię, aby odrzucić Kościół i jego nauki. Tak więc Doktryna Lucyfera powstała z odrzucenia władzy Kościoła katolickiego podczas czasów wypraw krzyżowych i głosi, że Lucyfer jest pozytywnym pomocnikiem oraz źródłem światła dla przebudzonej ludzkości, dążącej do zdobycia głębszej wiedzy na temat prawdziwej duchowej Jaźni. Zwolennicy Doktryny Lucyferiańskiej wierzą, że Lucyfer nie jest zły ani nie chce niszczyć życia, ale jest bogiem, który pragnął edukować ludzkość i uchronić ją od upadku, aby szlachetni ludzie mogli wznieść się do prawdziwej powszechnej wiedzy oraz oświecenia.

W tej doktrynie Biblię, Boga, Jahwe uważa się za zasadę antyżyciową i głównego złego gnębiciela ludzkości, ponieważ nie chciał, aby ludzie zdobyli wiedzę o Drzewie Życia. W wyniku morderczych prześladowań wszystkich tych, którzy nie zgadzali się z Kościołem katolickim, utworzyli tajne stowarzyszenia, aby mogły omawiać te teorie, a także studiować starożytną mądrość zebraną od gnostyków i innych świętych tekstów spoza Biblii.

To przekształciło się w działających do dzisiaj wiele różnych tajnych stowarzyszeń, z mieszaninami nauk duchowych, pochodzących z szeregu nauk rdzennych, które można znaleźć w wielu starożytnych szkołach misteriów i świętych tekstach, skrywanych przez przywódców Kościoła i wyznawców. W ten sposób udostępniono społeczeństwu książki oparte na lucyferiańskim gruncie, a zwolennicy Lucyfera wierzyli, że to on kontroluje wszystkie sprawy światowe i chce wprowadzić ludzi w nową erę dobrobytu i pokoju. Dlatego też mieszane postrzeganie Doktryny Lucyferiańskiej ma kluczowe znaczenie dla członków elity władzy, którzy kierują filarami kontrolującymi społeczeństwo, jak również centralną organizacją dla wielu tajnych stowarzyszeń, takich jak zakony masońskie, wpływając nawet na wiele najbardziej popularnych systemów wierzeń New Age.

Jednak, gdy głębiej poznajesz postać Lucyfera, która istnieje jako produkt marketingowy sił NAA, stajesz się świadomy, że są to oszuści, kłamcy i propagandyści, którzy lubią fałszować oraz przejmować światło stworzenia i inne osiągnięcia poprzez pasożytnictwo energetyczne. Fałszywe światło Lucyfera skradło prawdziwe światło wiecznej iskry Boga, która istnieje w nas. Jakże lucyferianie z NAA gardzą iskrą światła, którą naturalnie otrzymaliśmy, aby osiągnąć suwerenność i duchową wolność! Lucyferiańskie istoty pożądają naszego źródła światła i udają bogów poprzez tych, którzy napełnią swe dusze ich światłem i wewnętrzną iskrą dla natychmiastowego zaspokojenia - zdobywania wiedzy, materialnego bogactwa i mocy w świecie zewnętrznym. W wyniku zawarcia tego paktu powstaje przymierze krwi, a świadomość takiej osoby nabywa dług, stając się związaną przez przyczynę i skutek, aby służyć tym istotom w życiu doczesnym oraz pozagrobowym. Dobrze jest pamiętać, że kiedy wchodzi się w układ z siłami satanistycznymi lub lucyferiańskimi poprzez praktyki rytualne, nigdy nie dostaje się niczego za darmo, zawsze będzie trzeba za to zapłacić. Nie ma w tym prawdziwej miłości ani pokoju, a te istoty służą wyłącznie sobie, nie troszczą się o ludzkość i powiedzą wszystko, abyś uwierzył ich kłamstwom.

Elity władzy, jak one kontrolują ten świat

Kim są grupy ludzi kontrolowane przez NAA i wykorzystywane do wymuszania globalnych programów Szatana i Lucyfera na rzecz negatywnych Obcych?

Istnieje wiele terminów używanych do opisania grupy mniejszości ludzkich linii krwi, które zostały zinfiltrowane przez satanistyczne i lucyferyczne ideologie, tworząc psychopatyczne ludzkie umysły, wykorzystywane do egzekwowania zniewolenia ziemskiej populacji. Wiele z tych osób doznało traumatycznych zaburzeń dysocjacyjnych związanych z uczestniczeniem od urodzenia w satanistycznych lub lucyferiańskich rytuałach. Celem rodziny satanistów jest związanie dziecka z demoniczną istotą, gestaltem lub negatywnym Obcym, tak, że ta osoba jest opętanym żywym robotem, który robi to, co każe NAA. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć, że te linie krwi przypisane są do opiekunów kontroli umysłu, którzy nie są ludźmi, Elity władzy mają bezpośrednich Obcych opiekunów przydzielonych do kontrolowania ich każdego ruchu. Wielu z tych ludzi nie ma pojęcia, w jakim stopniu są kontrolowani, w mgle zamieszania wierzą, że wszczepione im przez Obcych myśli są ich własnymi. Ponadto, niektóre z nowszych generacji potomstwa nie chcą kontynuować praktyk swoich dziadków i wycofują się, co powoduje słabość struktur kontrolnych, a także generuje konflikty w kręgach tych potężnych rodzin.

Choć znane pod różnymi nazwami: Illuminati, mroczny Kabał, elity władzy, archonci czy kontrolerzy, w gruncie rzeczy wszystkie te zbrodnicze umysły zachowują się jak bandyci z mafii, wykorzystując kontrolę umysłu, brutalność, tyranię i totalitaryzm, aby zniewolić ludzką rasę w celu zachowania osobistej mocy oraz bogactw za wszelką cenę i bez troski o konsekwencje. Elity władzy to mała grupa ludzi, którzy działają jako główni kontrolerzy naszego świata. Poprzez mroczne rytuały praktykują czarną magię w celu kontaktu z NAA, aby kontrolować całą planetę poprzez manipulowanie zbiorową świadomością, programowanie strachu za pomocą kontroli umysłu. Aby wzmocnić programowanie strachu i utrzymać populację w wibracji lęku oraz separacji, zorganizowali złożony system globalnych instytucji działających jako podwykonawcy szerzący dezinformację, dzieki czemu mogą wpływać na ludzi i ich systemy wierzeń. które kształtują rzeczywistość 3D.

Elita władzy i członkowie komitetów, z rodzin oraz grup kontrolerów, są zorganizowani w oparciu o linie rodów, bogactwa, władzę i status. Większość tych ludzi była przygotowana przez satanistyczno-lucyferyczne praktyki i umieszczona na absolutnie najwyższych pozycjach władzy przez siły NAA. Dzięki kontroli umysłu opartej na traumie, ci ludzie z czasem okazali się skuteczni w realizacji programu Obcych, a zatem są utrzymywani na najwyższych stanowiskach władzy globalnej, aby utrzymać rzeczywistość kontroli umysłu i elektromagnetyczne ogrodzenia, które są wykorzystywane do utrzymywania planety na uwięzi. Wiele grup i warstw działających w piramidalnej strukturze kontroli nie zdaje sobie sprawy, jakie programy istnieją na samym szczycie struktury władzy, która niszczy oryginalne ludzkie DNA. Większość pozostaje nieświadoma, że na najwyższych pozycjach znajdują się przedstawiciele NAA kierujący głównymi strukturami antyludzkiej kontroli, którzy mają wpływ na wszystkie sprawy planetarne. Dotyczy to wszystkich najpotężniejszych i największych międzynarodowych korporacji na świecie, ponieważ te same wielonarodowe korporacje mają macki, które rozciągają się poza barterową wymianę i handel z innymi cywilizacjami, jak również prowadzenie lub obsługę tajnych programów kosmicznych. Członków elit władzy lub Kabała można znaleźć we wszystkich podstawowych filarach kontrolerów społeczeństwa, a to wpływa na władzę i politykę w naszym świecie.

* Potężne rody krwi i królewskie.
* Przemysł wojskowy, tajne programy, umowy z NAA.
* Tajne stowarzyszenia i grupy wywiadowcze.
* Liderzy finansów, międzynarodowi bankierzy inwestycyjni.
* Organizacje religijne i przywódcy, tajne bractwa i sekty.
* Wielonarodowe konglomeraty korporacyjne CEO.
* Światowi przywódcy, prezydenci i urzędnicy państwowi.
* Międzynarodowe komsje, uniwersytety, liderzy akademiccy i naukowcy.
* Zarządcy branży farmaceutycznej, medycznej i biotechnologicznej, transhumanizm.
* Kontrolerzy mediów głównego nurtu, propagandy i prasy.

Lucyferianie i sataniści w elitach władzy zorganizowali się, by dzielić łupy z wojny z mieszkańcami Ziemi i zniewolić masy, które uważają za podwładne lub karmicieli, za niewolników obcej agendy. Jest to program realizowany wspólnie przez ludzi z elit władzy i negatywnych Obcych, dzięki któremu mają pełną dominację nad Ziemią, pełny nieskrępowany dostęp do handlu i wymieniają wszelkie ziemskie zasoby, jednocześnie kontrolując umysły wszystkich mieszkańców, aby byli ich niewolnikami. Program ten obejmuje galaktyczny handel ludźmi, w którym mieszkańcy Ziemi, w tym dzieci, są zabierani z planety, aby pracować w niewolniczych koloniach, jako niewolnicy seksualni, lub są wykorzystywani w ofiarach krwi.

Główne korporacje i te potężne sektory prywatne, które są w pełni kontrolowane przez elity władzy, przede wszystkim kontrolują inne rządy na świecie poprzez schematy lobbingu, przekupstwa i szantażu. Oczywiście jest to zachowanie wysoce nieetyczne i czasami kryminalne, ale to jest tajemnica poliszynela – wszyscy wiedzą, że tak działa świat, a jeśli chcesz, i ty możesz grać w tę grę.

Dlatego próbuje się wpływać na działania, politykę lub decyzje podejmowane przez urzędników - najczęściej ustawodawców albo członków organów regulacyjnych poprzez lobbowanie, perswazje lub wspomaganie ich interesów. Taki lobbing jest prowadzony przez wiele grup ludzi, stowarzyszeń i zespołów zorganizowanych, z sektora prywatnego, korporacji, innych organów ustawodawczych lub urzędników państwowych, albo rzeczników i grup interesów. Lobbyści mogą należeć do kręgów ustawodawczych, co oznacza wyborcę lub grupę wyborców w danym okręgu wyborczym. Mogą angażować się w lobbing dla zysków. - z Wikipedii.

Kontrolowanie struktur rządowych i korporacyjnych za pomocą taktyki siłowej, łapówkarstwa czy szantażu nie wystarczy, ponieważ aby uzyskać szerszą kontrolę nad ludźmi oraz stworzyć mistrzowską mentalność niewolników, kontroler wie, że musi wygenerować w mediach tyle lęku i zastraszania, ile to możliwe.

Strategia archonckich oszustów

Ptaktyki podbijania i rządzenia stosowane przez NAA do warunkowania antyludzkich wartości i osłabiania integralności mas są zwane strategią archonckich oszustów. Strategia służy społecznemu konstruowaniu kultury śmierci, niemoralności, nieuczciwości i zastraszania. Osiąga się to dzięki metodom kontroli umysłu Pawłowa, które przyjmują ekstremalnie autodestrukcyjne zachowania jako standardowy model kierujący ludzkim postępowaniem. Poprzez wielokrotne warunkowanie tych samych zachowań w środkach masowego przekazu w celu stworzenia norm społecznych, tworzy się populację ludzi, którzy powszechnie wykazują negatywne cechy strachu i nieuczciwości jako akceptowalnego systemu wartości, który kieruje ich najgłębszymi motywacjami oraz interakcjami. Ludzie pozbawieni uczciwości łatwo daja się skorumpować i zmanipulować przez kontrolę umysłu, przez co zachowują się niestabilnie, niekonsekwentnie i destrukcyjnie. To stwarza mentalność niewolnika.

Sataniści i lucyferianie wiedzą, że kontrolując umysł, można uzyskać kontrolę nad ludzką duszą oraz duchem. W ten sposób, dzięki wyrafinowanemu wykorzystaniu ukrytych technologii elektromagnetycznych i broni psychotronicznej, poprzez ciągłe emitowanie programów strachu oraz terroru, mogą zamienić ludzkość w żywe roboty. Mają nadzieję, że tak kontrolowana populacja nie będzie niczego kwestionowała i że będą mogli kraść z naszej planety, co tylko zechcą. Aby osiągnąć ten cel, potajemnie infiltrują podstawowe społeczne struktury, takie jak: religie, medycynę, finanse i prawo, poprzez które kształtują systemy wartości, generując rzeczywistość 3D w oparciu o systemy wierzeń, które chcą wpoić ludzkości i w ten sposób w pełni ją kontrolować.

Środki techniczne i kontroli umysłu inżynierii społecznej obejmują pięć głównych strategii archonckich oszustw wykorzystywanych do generowania skrajnie dysfunkcyjnych zachowań, które nazywamy zachowaniem archonckich oszustów. Są one używane do szerzenia antyludzkich systemów wartości w społeczeństwie ludzkim i tworzenia mentalności pan-niewolnik.

1.Taktyki dzielenia i rządzenia.
2.Ofiara / kat
3.Nadużycia seksualne i niegodziwość seksualna.
4.Wykorzystywanie dzieci i ofiary z dzieci.
5.Mizoginia.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej strategii i jej wpływu na podświadome warstwy negatywnego ego, a także jak się im przeciwstawić, warto wyszukać te pojecia w słowniku wznoszenia.

Czarowanie i czarna magia

W jaki sposób NAA i elity władzy zdołają utrzymać panowanie i globalną kontrolę nad większością bogactw oraz zasobów planetarnych, skoro są tak niewielką mniejszością?

Na elity władzy składa się niewielka grupa ludzi, praktykująca czarną magię poprzez mroczne rytuały, które służą utrzymywaniu kontaktu z NAA, w celu kontrolowania całej planety poprzez manipulowanie zbiorową świadomością. Manipulowanie technologią świadomości, planetarnymi sieciami i światem sił dla własnych celów, bez względu na konsekwencje, jest formą magii - czarnej magii. Istnieje wiele różnych poziomów szerzenia czarnej magii, a wszystkie opierają się na służbie sobie lub zadowoleniu ego, a przy okazji wyrządzaniu krzywdy innym. Praktyka czarnej magii i przywoływanie demonów lub kosmitów w celu zdobycia wiedzy czy władzy jest uważana za ścieżkę lewej ręki i definiuje czarnego maga lub czarownika.

Niektóre sposoby definiowania czarnej magii:

*Praktykowanie rytuałów opartych na służbie własnemu celowi, dla osobistego zysku, kosztem innych.
*Rzucanie klątw i negatywnych wzorców energetycznych na ludzi, których chce skrzywdzić, na przykład sprawić, że będą chorzy lub zechcą umrzeć.
*Używanie oszustw, knowań i manipulacji z zamiarem zaszkodzenia innym.
*Praktykowanie składania ofiar z krwi lub zabicie żywej istoty w celu odbycia rytuału lub oczyszczenia.
*Uprawianie czarnej sztuki do wyczarowania żywiołów i demonów, aby służyły praktykującemu magowi.
*Zdobywanie wiedzy bez udziału wyższej świadomości, co skutkuje działalnością sukkuba lub kradzieżą cudzej siły życiowej do wykorzystania w samolubnym celu.
*Wykorzystanie energii elektromagnetycznej do tworzenia obcych implantów, wkładek holograficznych lub broni eterycznej w celu zaatakowania innych.
*Czarna magia wykorzystywana podczas czynności seksualnych, poprzez gwałt lub przymusową sodomię, do wywoływania sił i wiązania duszy osoby.
*Wszelkie wymuszone czynności seksualne między osobami dorosłymi i / lub z dzieckiem bez zgody drugiej strony.
*Wszelkie działania lub zachowanie, w którym jest wzywana, wyczarowana lub ucieleśniona magia lucyferyczna albo szatańska.
*Używanie sztucznej inteligencji do wykorzystywania świadomości przez kontrolowanie umysłów ludzi, wszczepianie myśli i kontrolowanie postrzegania rzeczywistości w celu osiągnięcia korzyści.
*Za narzędzia czarnoksięstwa uważane są też nadużycia w zakresie biotechnologii we wszystkich branżach, takie jak rozpylanie chemtrails, GMO, manipulowanie ludzkim DNA w celu generowania chorób, aborcja ludzkich embrionów umieszczonych później w żywności, wstrzykiwanie patogenów poprzez szczepienia.
*Ofiara krwi ludzkiej lub zwierzęcej, picie krwi, kanibalizm i seks na tle rytualnym.

Czarni magowie lub czarnoksiężnicy istnieją w świecie ludzi i w każdym wymiarze. Wielu chrystusowych pracowników światła zajmuje się na planie astralnym czarnymi magami - ludzkimi i nieludzkimi, którzy konsekwentnie rzucają eteryczną broń, klątwy oraz implanty z zamiarem wyrządzenia nam krzywdy lub zmuszenia nas do zachorowania – z poziomu astralnego lub podczas snu. Dlatego właśnie poznanie tych sił i sposób komunikowania się z Kryształową Gwiazdą oraz utrzymywanie stanu medytacji, modlitw i rytuału duchowego jest krytyczne w tym okresie cyklu wznoszenia.

Biała magia lub czarna magia

Pamiętajmy że wszystko składa się z energii, cała energia jest inteligentna i świadoma, wpływa na otaczający nas świat. Dlatego łatwo odkryć różnicę między tym, co nazywa się białą magią, pozytywną energią a czarną magią, negatywną energią. Ci, którzy mają wiedzę o energii i praktykują rytuały medytacyjne, aby skupić świadomość na pozytywnych intencjach, którzy są kochający, uprzejmi, współczujący i starają się naprawdę nie wyrządzić krzywdy ani zła sobie oraz innym, są określani jako biali magowie lub Maji. Biała magia tradycyjnie odnosiła się do korzystania z nadprzyrodzonych mocy lub magii świadomości do celów bezinteresownych, takich jak uzdrowienia, błogosławieństwa, modlitwy, oczyszczanie i praca na siatkach planety. Zdobycie wiedzy na temat mechaniki świadomości i praktykowanie tego typu rytuałów nie jest złem, jak uważa Kościół, lub ci - kontrolowani umysłowo, którzy obawiają się tych praktyk.

Aby praktykować pozytywne zastosowanie energii świadomości w celu służenia innym, musimy oczyścić świadomość i ciało z negatywnych pragnień ego, i pozwolić sobie na przekazywanie intencji wypływających z serca, co posłuży wewnętrznemu duchowi lub woli boskiej. Białym magiem można stać się poprzez dążenie do duchowego poświęcenia się, rozwijaniu bezwarunkowej miłości, etyki, cnót, dobroci i obcowania z duchami Chrystusa. Pozwalając siłom dobra przepływać przez fizyczne naczynie i krążyć w wewnętrznym świetle, jednocześnie błogosławiąc otaczający nas świat. Jest to naturalny efekt duchowego wzniesienia i poszerzania świadomości w kierunku osiągnięcia duchowej wolności. Nie osiąga tego tożsamość ego, to iskra Boga przemienia i uzdrawia ciemność, z doskonałości uniwersalnego kryształowego światła, które może przez nas przepływać.

Energia przeciwstawna dobroci, pochodzi od tych z negatywnym i chorym ego, którzy szukają zaspokojenia własnych egoistycznych pragnień kosztem innych, szerząc nienawistne, niszczycielskie aspekty, które przywołują czarne siły i czarną magię.

Jeśli chodzi o wykorzystywanie czarnej magii do manipulowania planetarną siatką, elity władzy i NAA mają dostęp do wiedzy, dzięki której gromadzą zbiorową, świadomą energię z linii energetycznych, aby wzmocnić swoje plany. Siatka planetarna to żywy, starożytny system mapowania wielu widm energetycznych świadomości, uporządkowanych inteligentnie w warstwy geomantycznych planów, które wykonują określone funkcje w precyzyjnej warstwie wielu pasm energii. NAA przekazała im informacje potrzebne do interakcji z tym żywym polem energetycznym, a dzięki wykorzystaniu czarnoksięskiej magii i ofiar z ludzkiej krwi można ją wykorzystać do utrzymania kontroli - aż do teraz. Podczas cyklu wznoszenia siły te walczą o to, co uważają za własne terytoria na Ziemi, w tym o wykorzystywanie ludzi jako niewolników.

Ofiara z krwi i rytualne zabijanie

Dlaczego podczas czarnomagicznych rytuałów składa się ofiarę krwi i dokonuje rytualnych morderstw?

Przez stulecia NAA opracowywała i wykorzystywała wielowymiarowe praktyki okultystyczne poprzez kod tworzenia odwróceń. Zostało to przekazane tajnym stowarzyszeniom i instytucjom w celu kontrolowania umysłów, zebrania negatywnej energii emocjonalnej lub ekscytacji od mas. Ofiara krwi, czy to ludzkiej, zwierzęcej, czy jakiejkolwiek żywej istoty, jest składana podczas niektórych rytuałów czarnej magii, które są przeznaczone do bezpośredniego kontaktu z NAA, karmionego energią lusz. Osoba dokonujaca rytuału może także chcieć wyczarować aspekty inteligencji ciemnej energii, takie jak siły żywiołów, które bezpośrednio łączą się z czarnomagicznymi siatkami. NAA nagradza ofiarę rytualną i zabijanie, które ma miejsce w wojnach, ponieważ jest to główne źródło pożywienia dla zbieraczy lusz, a także zaspokaja ich uzależniające doznania, które mają po spożyciu hormonów strachu uwolnionych z osoby lub zwierzęcia w trakcie morderczego rytuału. Jeden z podstawowych strumieni czarnej magii zbiera się z głębokich warstw 2D ciała Ziemi, a nazywa się go Bafomet. Po podłączeniu do Bafometa czarny mag może wezwać i wywołać różne siły demoniczne z hierarchii duchowej, w tym 72 demony używane w Ars Goetia. Grupy te są powszechnie używane do wiązania duszy jednostki.

Czarny mag spośród satanistów, lucyferian, czarownic i praktykujących Santerię, voodoo, brutalne religie lub inne pokrewne rytuały związane z narkotykami albo zabijaniem pozwala, by jego ciało opanowały niższe duchy i aby było przez nie kontrolowane w celu rozprzestrzeniania pola infekcji tej szatańskiej siły po Ziemi. W ten sposób mogą zostać otwarte portale, a demoniczne istoty mogą swobodnie wędrować pośród nas. Świat sił może zostać zrytualizowany poprzez ofiary, np. ofiarę krwi, a czarne i złe intencje objawiają się poprzez nałożenie sił lub wiązanie innych energii bez zgody ofiar w materii fizycznej. Ofiary krwi i rytualne mordy są również wykorzystywane do wiązania grup dusz z demonicznymi istotami i jednostkami NAA, w celu odebrania im źródła energii oraz zaspokojenia żądzy krwi.

Główne cele elit władzy

Jakie są główne cele i metody stosowane przez NAA i elity władzy w ich dążeniu do wypełnienia Lucyferiańskiego Przymierza i wdrożenia Nowego Porządku Świata, totalitarnego i dystopijnego koszmaru zniewolenia świadomości?

Wiele osób nadal uważa, że obecny stan cierpienia, ubóstwa, chorób i przemocy na świecie powstał przypadkowo, oraz że to, co widzimy dziś w skali globalnej, było naturalną ewolucją ludzkości od epoki przemysłowej. To nie jest prawda. Rodziny elit władzy metodycznie i cierpliwie rozwijały swój globalny program poprzez konkretne cele, które starały się stworzyć dzięki wykorzystaniu inżynierii społecznej i ukrytej technologicznej kontroli umysłu, a także dzięki nadzorowaniu wszystkich naszych posunięć. Przyjrzyjmy się krótkiemu podsumowaniu tych celów.

Przed i podczas II wojny światowej, Czarne Słońca promowały idealizm niemiecki do kontroli umysłu za pomocą eksperymentów inżynierii społecznej zaprojektowanych przez niemieckich naukowców, którzy byli najbardziej czczonymi i sławnymi filozofami w tym czasie. Ci ludzie byli członkami Czarnych Słońc związanymi z bawarskim odłamem illuminatich i byli wykorzystywani do infiltracji najbardziej prestiżowych instytucji akademickich na całym świecie szerząc celowe dezinformacje, które ostatecznie rozprzestrzeniły się jako standardowy program nauczania w większości szkół wyższych. Wiele z tych programów socjotechnicznych zaczęło się od Instytutu Badań Społecznych w Szkole Frankfurckiej, które były wykorzystywane przez Czarne Słońca i praktykujących satanistów do popierania oraz rozpowszechniania fałszywej ideologii komunistycznej, zaprojektowanej jako program eugeniczny. Posmak tych eksperymentów inżynierii społecznej jest dziś agresywnie wykorzystywany do celowania w prestiżowe instytucje akademickie w Stanach Zjednoczonych, z tajnym programem, mającym zniszczyć Amerykańską Konstytucję na rzecz socjalizmu lub komunizmu oraz wzmocnić globalny program ustanowienia Nowego Porządku Świata.

Inżynierią społeczną i programami kontroli umysłu steruje się w taki sposób, by odczłowieczać i demoralizować populację ziemską, odmawiając ludziom praw do podstawowych potrzeb oraz deprawować poprzez nasilanie przestępczych zachowań, traumatycznych uzależnień, samobójstw i zwiększanie liczby bezdomnych. Obejmuje to propagandę w kierunku dochowo uwłaczających zachowań jako społecznie akceptowanych w kulturze śmierci, takich jak zalegalizowane narkotyki, zabijanie, pornografia i prostytucja, które odwracają uwagę od tego, że Ziemia jest wykorzystywana jako farma więzienna do tworzenia większej ilości energii lusz dla drapieżnych pasożytów.

Promują duchowe znęcanie się i odrzucenie Boga przez szerzenie antyduchowych lub antychrystusowych religii i powiązanych z nimi praktyk, które niszczą wewnętrznego ducha albo połączenie z wewnętrznym Chrystusem, który istnieje wewnątrz każdej anielskiej istoty ludzkiej wcielonej na planecie. Rozprzestrzenia się gwałtowne religie i zastępuje nimi starożytne nauki gnostyczne chrystusowych Esseńczyków, nazywając ich lucyferianami.

Kontrolują pogodę i klimat przez celowe zatruwanie oraz zanieczyszczanie planety i zasobów naturalnych, poprzez tajne technologie i tajne programy wojskowe, aby uszczuplić te zasoby, jednocześnie rozpowszechniając dezinformację w głównym nurcie na temat ochrony środowiska i zmian klimatycznych. Wykorzystują troskę ludzi o środowisko, aby zmanipulować nieuświadomioną populację, której odbiera się pieniądze na rzekome fundusze mające ratować sytuację, a tak naprawdę, za pośrednictwem specjalnych instytucji przekazuje się je systemom odwróconym kontrolera, i wykorzystuje w zatwierdzonych projektach, takich jak chemtrailing i gangstalking. Chodzi o zdobycie zysków dla ochrony głównych konglomeratów przemysłowych, a jednocześnie lansuje politykę niszczenia środowiska Ziemi zamiast je chronić.

Systematyczny program globalizacji i terroryzm gospodarczy ostatecznie doprowadza do załamania gospodarek światowych, wywołania chaosu i ogólnoświatowego kryzysu humanitarnego. Aby osiągnąć ten cel, kontrolerzy muszą cierpliwie orkiestrować swoje tajne plany, aby infiltrować wszystkie rządy na świecie, dzielić i podbijać niepodległe narody, niszcząc je w ich własnych krajach przez własny naród. Pierwsze etapy tego programu mają na celu pełne wykorzystanie taniej siły roboczej poprzez zmuszanie do przymusowej pracy niewolniczej w zubożałych populacjach krajów słabiej rozwiniętych, jednocześnie tworząc więcej niewolników zadłużenia w najsilniejszych narodach świata, aby zniszczyć stabilność gospodarczą i siłę finansową, niwecząc autonomię tych narodów. Ma to na celu wymuszenie upadku gospodarczego, politycznego i społecznego, aby wszystkie narody były od nich uzależnione oraz aby poddały się programowi One World Order.

Kontrolują naturalną neurologię populacji ludzkiej poprzez sygnały elektromagnetyczne, leki na receptę, urządzenia medyczne, modyfikowane genetycznie organizmy oraz całą gamę toksyn i trucizn umieszczanych w powietrzu, wodzie oraz pożywieniu, które wywołują wiele chorób, jednocześnie zapewniając, że wiedza na temat leczenia tych chorób nie jest dostępna.

Szerzą dezinformację i utajniają wiedzę w zakresie nauk ścisłych, wynalazków oraz zaawansowanych technologii, z wyjątkiem tych, które są zatwierdzone do promowania kultury śmierci i służących NAA oraz kontrolerom.

Konsekwentnie kontrolują masową percepcję rzeczywistości, która ma być powiązana z terroryzmem, kataklizmami i zarazami, mogącymi kojarzyć się z treściami zawartymi w biblijnych objawieniach, poprzez sztuczny program kontroli umysłu znany jako oprogramowanie Armageddon. Programy Armageddon są zaprojektowane do wywoływania podświadomych wspomnień w świadomości zbiorowej, wcześniej ukrytych linii czasu traumatycznych zniszczeń, spowodowanych przez NAA, na przykład podczas Buntu Lucyfera i kataklizmu atlantydzkiego. Utrzymuje to ludzi w stanie ciągłego lęku o przetrwanie i świadomości ubóstwa, niezdolności do rozwinięcia osobistej siły potrzebnej do kultywowania samostanowienia czy niezależności.

Wykorzystuje się systemy odwrócone w organizacjach non-profit i instytucjach religijnych, które są tworzone jako fasady wykorzystywane do międzynarodowego prania pieniędzy lub działalności przestępczej pod przykrywką działań humanitarnych lub organizacji charytatywnych, gdy środki są zbierane w wyraźnym celu kreowania ludzkiej nędzy i cierpienia.

Transhumanizm i transgenderyzm są wykorzystywane do dalszego promowania programu kultury śmierci, aby zniszczyć serca i dusze - współczującą i empatyczną boską istotę ludzką - poprzez celowe unicestwienie prawdziwej esencji męskości i kobiecości. Aby zakłócić lub zniszczyć jednoczący potencjał androgynicznego ciała świetlistego w DNA istoty ludzkiej, pierwszą dyrektywą wydaje się być zaatakowanie wewnętrznej i zewnętrznej zasady płci na wszystkie możliwe sposoby. NAA promuje fałszywe twory poprzez podżeganie dezorientacji w procesie śmierci, zatarcie wiedzy o ciele świetlistym i duszy, zamieszanie w sprawach dotyczących seksualności, małżeństwa i dzieci, wpajanie zamętu co do ról, a następnie rozpoczęcie mieszania ciał ludzkich ze zwierzętami i maszynami.

Ofiarowanie dzieci to pomysł NAA. NAA i sataniści lubią wykorzystywać dzieci do zbierania negatywnej energii emocjonalnej lub lusz, a w związku z tym sieci przestępców mają szerokie pole do popisu.

Kontrola umysłów przeznaczona do odwracania płci powoduje najwięcej cierpień, prowadzi do bolesnych wspomnień relacji między mężczyznami a kobietami dotyczących wykorzystywania siebie nawzajem. Takie wynaturzenia płci są używane do najgłębszych poziomów duchowego znęcania się, seksualnej niedoli i tortur. Prawdziwe duchowe małżeństwo jako element naturalnego biologicznego duchowego wzniesienia, zostało skradzione ludzkości przez inwazję NAA, a ból tej kradzieży i emocjonalnego nadużycia zniszczył serca wielu ludzi.

Handel ludźmi wiąże się ze sprzedażą lub handlem ludźmi przez innych ludzi i nieludzi. Ta epidemia szerzy się na planecie Ziemia, lecz istnieje również poza tą planetą i jest określana jako galaktyczne ludzkie niewolnictwo. Osoba mająca być ofiarą jest odławiana w określonych celach, a następnie uprowadzana i sprzedawana lub wymieniana, na przykład do niewolniczej pracy fizycznej, seksu, inżynierii i produkcji. Osoba ta jest kontrolowana umysłowo poprzez system gróźb, zastraszania oraz tortur, gdyż ma pozostać posłuszna i ulegle wykonywać czynności nakazane jej przez panów, którzy mogą być ludźmi lub istotami innymi niż ludzie. W ubogich krajach trzeciego świata lub podczas masowej migracji uchodźców nieuważni rodzice gubią lub sprzedają dzieci. Ten sposób handlu ludźmi przynosi setki tysięcy ludzi rocznie zarówno na planecie, jak i poza nią.

Obecnie system światowego niewolnictwa służy do pasożytowania na energii duszy, ale także do narzucania karmicznych wymian na masach i jest ważnym powodem, dla którego NAA tak mocno walczy o zachowanie kontroli i dostępu do Ziemi oraz o handel jej mieszkańcami. Szacuje się, że co roku zaginie co najmniej 8 milionów dzieci na całym świecie. Każdego roku w Stanach Zjednoczonych znika prawie 800 000 dzieci. W Brazylii ginie 40 000 dzieci, 50 500 w Kanadzie, 39 000 we Francji, 100 000 w Niemczech i 45 000 w Meksyku. W Wielkiej Brytanii każdego roku ginie około 230 000 dzieci lub co 5 minut jedno.

Zadaj sobie pytanie:

* Kto czerpie korzyści ze zniewolenia istot ludzkich na planecie Ziemia?
* Kto czerpie korzyści z uprawiania seksu z naszymi dziećmi?

Każda czynność, którą podejmujesz, aby się dokształcić, wszelkie działania podejmowane, by pomóc innym rozeznać się w tych tematach, niezależnie od tego, jak małe, pomagają zakończyć niewolnictwo i ludzkie cierpienie z powodu niewoli. Razem, jeśli potrafimy zrozumieć, co dzieje się na Ziemi i otworzyć oczy, aby rzeczywiście zobaczyć te ukryte programy satanizmu oraz lucyferianizmu, na wszystkich poziomach, możemy zjednoczyć się, by położyć kres ludzkiemu niewolnictwu dla przyszłych pokoleń. To jest prawdziwy cel misji strażnika, chrystusowego gospodarza, mającego wspierać planetarne wzniesienie i wyzwolenie ludzkości od ciemiężców.

Gdy przechodzimy przez te burzliwe czasy, pamiętajcie, że najlepiej na wszystko reagować z miłością. Proszę, weź z powyższego tylko to, co przyda ci się w duchowym rozwoju, zaś całą resztę odrzucić. Dziękuję za odwagę i męstwo bycia poszukiwaczem prawdy. Jestem wolną, niezalezna istotą boską!

Do następnego spotkania pozostań na świetlistej ścieżce serca awatara Chrystusa Sofii. Bądźcie życzliwi dla siebie i siebie nawzajem. GSF!

Z kochającym sercem, Lisa

1 komentarz:

  1. Bardzo fajny, ale oczywiście jak wszędzie, jest tu podstawowy błąd. Energia Lucyferyczna jest energia Chrystusową. To to samo. Dopuki tego nie zrozumiecie, będziecie wspierać ciągle tą samą siłę z którą niby walczycie. Czy to przypadek, że kościół katolicki taki jest wielki? A w Watykanie odbywaja się czarne rytuały? Nie nie ma tu żadnej sprzeczności. Chrystus dla mas i tłumów, a wewnątrz Lucyfer. Te same przelśnione odbite i mamiące światło.
    Druga spraw. Na stronie zakładki są z Archaniołem Michaelem i Metatronem. To tez są tego typu energie, demony co się świecą :). Archonci, Archaniołowie, nawet brzmi podobnie. Lucyferyczne energie, choć Metatron to troche w inną mańkę, bo on tworzy swoja własną przestrzeń. Notabene, jemu prawdopodobnie udało się już uciec z tego układu planetarnego, pomimo zamkniętych portali, bo jakiś pół jasnowidz, z grupą pomagierów, myślał że coś uwalnia świetlistego, przy czkramie Wawelskim, a tak naprawdę pozwolił mu uciec. No debile, co zajmują się, świetlistymi sprawami :D

    OdpowiedzUsuń