środa, 17 stycznia 2018

OCZYSZCZANIE Z PRZYMIERZA KRWI (z bloga Lisy Renee)

tłumaczenie: Teresa Serafinowska
źródło tekstu

Wznosząca się duchowa Rodzino.

W nowym cyklu życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku i wzmocnionego duchowego połączenia z sercem przepełnionym uczuciami bezwarunkowej miłości, współczucia, empatii oraz pokoju. Od kiedy w grudniu zeszłego roku dotarły do nas transmisje z Wężownika, moja praca na polu sieci objęła ciągłe oczyszczanie pola świadomości zbiorowej planety oraz linii rodów Róży od Katarów z przymierza krwi, genetycznie zakodowanego w Wielkiej Brytanii, głównie w Szkocji. Wydaje się, że te przymierza krwi kolidują z szablonem przebudzenia Albionu, który jest stopniowo składany i naprawiany przez wiele zespołów kryształowych opiekunów. Tak więc w tym tygodniu zapoznam was z podstawowymi danymi na temat przymierzy krwi, ponieważ temat ten i jego międzypokoleniowe powiązania z upadłymi aniołami będzie szczególnie ważny w bieżącym roku. Poza tym poniższa procedura oczyszczania krwi przyda się tym, którzy mogą pracować nad usunięciem tych wcześniejszych zapisów z osobistej linii krwi. Mamy nadzieję, że ów proces dobrze wam posłuży. Przez bardzo długi czas tkwiliśmy w tej jednej z najbardziej wymagających fizycznie faz, więc nadal zwracajcie szczególną uwagę na swoje ciała fizyczne i starajcie się jak najlepiej wspierać zmieniające się potrzeby.

Czym jest przymierze krwi?

Przymierze krwi jest metodą, którą wykorzystali fałszywi bogowie, aby oszukać ludzkość, zablokować pierwotne połączenie z jedynym Stwórcą i przeszkadzać w doświadczeniu bezpośredniego z nim związku. Często zdarza się to poprzez odebranie osobistych praw do duchowej suwerenności za pomocą szkodliwych systemów wierzeń szerzonych przez potężne religie, które wpajają wiarę w ofiary krwi lub rytualne wiązanie krwi jako aktu religijnej pobożności i duchowego oczyszczania. Niektórzy ludzie wierzą, że bóg chce, aby czcili lub dokonywali ofiary krwi. Ofiara krwi we wszystkich jej postaciach jest szatańską praktyką, która karmi energetyczne pasożyty.

Fałszywi bogowie ojcowie, tacy jak Jahwe i Jehowa, używają przymierza krwi, aby komunikować się z ludźmi i wchodzić z nimi w interakcje. Kiedy istota ludzka zawiera przymierze krwi poprzez religijne lub inne duchowe formy indoktrynacji, to zamyka swoją aurę sigilem lub przywiązuje duszę, przez co religia rości sobie prawa do tej osoby. Nazywa się to również żniwami i skutecznie czyni taką osobę własnością bytu, który nawiązuje energetyczną więź poprzez krew. W ten sposób osoby, które miały wolną wolę, zostały oszukane i pochwycone, wierząc, że podszywające się pod jedynego stwórcę kosmiczne byty Annunaki są bogiem - gwałtownym, mściwym i zazdrosnym. Zaś w rzeczywistości taki byt działa jako pośrednik, przejmujący prawa własności nad istotami ludzkimi, które kiedyś narodziły się z wrodzoną boskością wewnętrznego świętego Ducha i bezpośrednim połączeniem z wewnętrznym Chrystusem.

Fałszywi bogowie zarówno pożądają, jak i nienawidzą wewnętrznego świętego Ducha, ponieważ jest to aspekt Boga, którego nie cierpią, gdyż nie otrzymali boskiego planu suwerenności, który został oddany anielskim rasom istot ludzkich jako prawo wolnej woli do wyboru, i który jest chroniony przez prawa uniwersalne.

Duchowe skutki ofiar krwi

Cała ofiara krwi jest związana z SRA (szatańskim rytuałem), dlatego podczas cyklu wznoszenia wymagana jest praca nad odzyskiwaniem duszy i jej uzdrawianiem na skalę planetarną. Wiele rodowych linii krwi ma starożytne powiązania z krwawym przymierzem zawartym na planecie z rasami NAA w przekonaniu, że te nieziemskie byty były bogami. Ludzie nauczyli się wierzyć, że masowe zabijanie zwierząt i ludzi zadowoli tych złych obcych bogów, którzy będą ich za to błogosławić oraz będą pomagać ich rodzinom w osiągnięciu powodzenia, a także ochronią ich na tym materialnym świecie. Jest to okrutny podstęp i kłamstwo.

Wiele cierpiących dusz, które zostały zabite podczas wojen za boga, lub stały się krwawą ofiarą, stanowiły źródło energii wykorzystywane do zachowania wstawek ukrzyżowania i kontynuowania potężnego religijnego systemu wierzeń, który jest związany z umysłem światowym. Stanowi strukturę sterowania. Niektóre z głównych systemów planetarnej kontroli są silnie związane z fundamentami religii ukrytymi w programach judeochrześcijańskich i islamskich. Te programy prania mózgów zostały zmanipulowane, aby uwarunkować pole planetarne i zbiorowy umysł ludzkości, aby ludzie uwierzyli, że ofiara krwi oraz okaleczanie narządów płciowych są czymś właściwym, co pochodzi bezpośrednio od boga. Są to manipulacje kontroli umysłu, szerzone w celu czczenia fałszywego boga poprzez wiarę w ofiarę krwi, która zapisuje przymierze krwi dokonane w komórkach krwi danej osoby. Energetyczne rezultaty tej praktyki są nie tylko wyjątkowo niszczące dla zbiorowej ludzkiej duszy, ale są też wampiryczne.

Przymierze Abrahama to Moloch

Na przykład przymierze krwi zostało stworzone wraz z siłami antychrysta w imieniu Jahwe. Obrzędy dokonywane podczas krwawych ofiar i podczas obrzezania wiążą duszę z istotą Molocha. Krew przelana przez dziecko oznacza roszczenie istoty Molocha do Duszy i ma związek z grupą Jahwe, frakcją Annunaki NAA, która udaje boga, aby zwabić ludzkość w służbę w zaświatach. Fragment opisujący przymierze krwi Abrahama:

„Bóg zawarł przymierze z Abrahamem (Gen. xv. 18, XVII.27), dzięki któremu nawiązał specjalną relację z nim i jego potomkami przez cały czas, a na znak tego przymierza nakazał im rytuał obrzezania. To przymierze abrahamowe, wyrażające religijny charakter potomków Abrahama, jako ludu Yhwh, jedynego Boga, zostało odnowione na górze Synaj, kiedy Izrael, przed wydaniem Prawa, zobowiązał się do zachowaj tego przymierza. Po przyznaniu Prawa Mojżesz pokropił lud połową krwi ofiary przymierza a połowę rozlał na ołtarzu Pana (Ex. XXIV 6-8), aby wyrazić mistyczne zjednoczenie Izraela i jego Boga. Z tego wiecznego sinaickiego przymierza między Bogiem a Izraelem szabat jest uznawany za znak na wieki (Ex. 3 x 13-13). W tym samym czasie Tablice Prawa, które zostało złożone, zostały nazwane "Księgą Przymierza (Ex. XXIV. 7), a Dziesięć Przykazań stało się słowem przymierza (Ex. XXXIV. 28); tak więc tablice Dziesięciorga Przykazań stały się tablicami przymierza”.

Przymierze Krwi Azazaela

W rytuałach krwi Jom Kipur zabijano wiele kozłów, które Azazael ofiarował Jehowie. Azazael jest nasieniem antychrysta i anty hierogamicznego związku.

W Yom Kippur w strukturze Kryształowej Gwiazdy utworzyło się (2014) ogromne pole tranzytowe, aby rozpocząć proces przenoszenia świadomości upadłych aniołów z ziemskich pól, które miały strażnika o imieniu Azazael na obszarach Wielkiej Brytanii. Jest to sekcja pola świadomości, która bezpośrednio wpłynęła na zasadę męską, męskie sieci horyzontalne związane z energią używaną do napędzania, żywienia oraz tworzenia systemów wierzeń w wojnach, zabijaniu, ofiarowaniu krwi i kozłów ofiarnych. Wykorzystanie kozła ofiarnego jest związane z dokonywaniem genetycznej dyskryminacji niepożądanych dla NAA linii ras w celu kontynuowania prześladowań lub kampanii ludobójczych.

Linie krwi z Rh minus

Krew z ujemnym Rh jest z natury mniej obciążona karmą, miazma przodków z poprzednich pokoleń jest rejestrowana w inny sposób, karmiczne wzorce krwi są inaczej przekazywane następnym pokoleniom. W rezultacie NAA szuka ludzi z ujemnym Rh dla międzypokoleniowych wiązań z upadłymi aniołami. Chcą manipulować tymi liniami krwi i hodować je w celu lepszego kontrolowania ich wyższej zdolności percepcji zmysłowej. Wiele osób z ujemnym Rh cierpi z powodu silnej manipulacji dokonywanej na ich związkach intymnych, opisywanych również jako scenariusz miłości z Obcymi lub zmanipulowane związki miłosne. Karmiczne miazmatyczne wzorce powtarzających się wcieleń na Ziemi to zapisane w tym wymiarze we krwi każdej istoty stemple energetyczne. W ten sposób przymierza krwi są przekazywane potomkom bez wiedzy zainteresowanych. Krew z ujemnym Rh pochodzi z gwiazd, dlatego mających ją ludzi można nazwać gwiezdnym ziarnem.

Ponieważ osoby z ujemnym Rh mają wyższe ciała duchowo - energetyczne, mają we krwi mniej karmicznych energetycznych odcisków i mogą funkcjonować lub działać na wyższym poziomie niż większość ludzkiej populacji. Mogą mieć wyższe zdolności zmysłowe, takie jak telepatia, empatia, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, bezpośrednia wiedza duchowa, czytanie energii, kontakt ET i świadomość, które mogą rozwinąć się we współczujące tendencje wobec innych ludzi i ziemskich królestw. Linia takich ludzi ma zdolność do ponownego połączenia się z wyższą aktywacją DNA. Z tego powodu ET, tacy jak szaraki, badający kod DNA i próbujący replikować DNA, porywają więcej takich ludzi.

Z powyższych powodów, osoby z ujemnym Rh są przeważnie manipulowane poprzez nakładanie im karmicznych obciążeń i gadzich wynaturzeń dokonanych na krwi. Jest to próba zniekształcenia schematu krwi takich osób, aby nie mogły odnieść sukcesu lub dokonywać zmian struktury DNA czy świadomości na planecie. Ponieważ ich krew posiada wyższy potencjał DNA, NAA i rasy reptiliańskie nie chcą, aby to zjawisko zaszło na planetarnych polach świadomości.

Ten wpływ znany jest jako efekt setnej małpy, kiedy zbiorowa świadomość osiąga określone wzorce zmieniające zbiorową świadomość na Ziemi. NAA przeciwdziała takim zjawiskom, aby utrzymać swój plan, dzięki któremu rasa ludzka jest rasą kontrolowanych niewolników na tej i innych planetach. Większość ras gadów sprzyja zdeprawowanym Nefilim (istoty zmotywowane chciwością, pieniędzmi i władzą, ponieważ są manipulowane przez kontrolerów), którzy w swoim DNA mają połowę lub więcej Annunaki, sympatyzując z ich programami i utrzymując systemy wierzeń na Ziemi, które promują wyższość rasową, dyskryminację genetyczną oraz hierarchię społeczną i finansową zgodną z definicją klasy lub przydzielonej rangi.

Tak rozumiejąc oczyszczanie z przymierzy krwi przez gen recesywny, gen przodków i gen hybrydyzacji linii krwi z ujemnym Rh, stosujemy programy uwolnienia od źródła lęku związanego z linią krwi z ujemnym Rh oraz innych linii krwi uwalniając więzi międzypokoleniowe. Jest to oparte na intencjach serca. Chodzi o oczyszczenie ze wszystkich przymierzy krwi, które łączą się w miazmatyczne historie poprzez geny recesywne, geny przodków oraz hybrydyzację czy modyfikacje genetyczne, które miały miejsce w przeszłych, obecnych i przyszłych wcieleniach. Poniżej przeczytasz krótką procedurę oczyszczania krwi.

Czyszczenie z przymierzy krwi

Przygotuj swoją tarczę 12D i zarządzaj osobistą przestrzenią jako wolna, suwerenna istota boska, która służy Prawu Jedni.

Umiłowani, proszę o zastosowanie ochrony jądra Duszy dla rodziny pochodzenia DNA, DNA z pola źródłowego i wszystkich linii krwi spokrewnionych z liniami Rh minus, proszę udać się do źródła poza DNA planety i rejestru krwi, proszę przejść do związku przyczynowego w oryginalnym ludzkim DNA, które jest wolne od wszelkich obcych modyfikacji genetycznych lub hybrydyzacji.

Proszę nasze ukochane zespoły opiekunów, które pracują z ciałem Albionu, gdy jesteśmy w fazie wchodzenia w przebudzenie ciała Albionu.

Zamierzam usunąć wszystkie przymierza krwi i powiązane z nimi nakładki, które zostały umieszczone na krwi z Rh minus i w historii genów recesywnych w ciałach, w których teraz przebywam.

Oczyszczam przymierza krwi w ludzkim DNA, pierwotnym ludzkim DNA, DNA diamentowego słońca i całą drogę do ciała ziemi Albionu.

Usuwanie przymierzy krwi:

*Dostosowanie ochrony dla jądra duszy rodziny pochodzenia DNA, linii krwi Rh minus (lub innych grup krwi) do oryginalnego zapisu DNA Diamentowego Słońca.
*Przywracanie zapisu duszy.
*Odzyskanie wspomnień świadomości z każdego czasu.
*Proszę o naprawienie uszkodzeń powstałych w (mojej) linii krwi ujemnego Rh lub innej krwi.
*Hybrydyzacja.
*Fibryna.
*RBC (krwinki czerwone).
*Hematopoeza.
*Mikroorganizmy pochodzące z chemtrails
*Wyczyszczenie uszkodzonych komórek krwi linii Rh minus recesywnych przez krew, która została wyprowadzona.
*Oczyszczenie z uszkodzeń związanych z hybrydyzacją.
*Naprawienie uszkodzeń włókien duszy.
*Naprawienie uszkodzeń samej krwi.
*Proszę o sprowadzenie kryształowych wód przez tę grupę krwi, indywidualne uzdrowienie krwi, tak jak Bóg by to zrobił.
*Ustalam wzmacniacz kryształowych wód jako ton rezonansowy.
*Przywołuję naszą chrystusową rodzinę, aby kryształowe wody chroniły i wspierały naszą krew.

Wieczna wodo wypływająca z bezustannego tworzenia przez świętą Matkę i świętego Ojca, proszę, uspokój i uzdrów duszę oraz kryształowe ciało kryształowymi wodami. Prosimy tę wodę, by uduchowiała krew Chrystusa i płynęła przez źródło wiecznego życia oraz wiecznej młodości. Kryształowa wodo, wesprzyj nasz zamiar elementarnego szyfrowania chemii krwi tego ciała i uleczenia toksycznych uszkodzeń krwi, miazmę oraz hybrydyzację zapisane jako odwrócenia w linii krwi.

Przez chwilę postaraj się głęboko to poczuć i połączyć się ze swoim krwiobiegiem oraz krwią. Wyobraź sobie i zażycz sobie, by połączyć się z kryształowymi wodami i uduchowić krew Chrystusa Sofii. Zobacz uduchowioną krew i żywą siłę życiową w całym systemie żylnym, w całym układzie tętniczym oraz pompowaną przez serce chroniąc, uzdrawiając i uduchowiając krew w żywej świetlistej chemii krwi. Kiedy uduchawiamy naszą krew, leczymy ją ze wszystkiego, co jest skażone z genetycznych lub miazmatycznych powodów hybrydyzacji przodków. Umiłowani, wyczyśćcie zapisy tej krwi.

Proszę o oczyszczenie śledziony z genetycznych karmicznych zapisów oraz ran z każdej tożsamości w czasie i przestrzeni.

Kiedy oczyszczamy naszą krew, prosimy ducha Chrystusa, aby zamieszkał w naszym w umyśle i ciele oraz aby krążył w naszej krwi. Uduchowienie naszej krwi jest równoznaczne z naprawą wszystkich odbiorników energii. Cały system nadialny, układ radialny i pępek są połączone przez naszą krew w wiecznym, żywym świetle.

Proszę skorygować fibrynę, krwinki czerwone i inne niedobory mikroorganizmów powstałe za sprawą powstałych w laboratoriach chemtrails, toksyn lub innych chemikaliów uważanych za patogeny, które są wytworzone, aby zaszkodzić krwi z ujemnym Rh. Proszę o oczyszczenie tego i usunięcie wszelkich instrukcji DNA oraz zestawów instrukcji RNA, które niosą ten zmutowany łańcuch odwróconego białka. Wyczyść wszystkie odwrócone sztuczne wiązania wytworzone przez te patogeny we krwi. Oczyść instrukcje DNA i RNA przywracając oryginalne ludzkie DNA bez modyfikacji, jak to zapisano w wyższej krzemianowej matrycy ciała Albionu podwójnego diamentowego słońca człowieka, kosmicznego człowieka na tej Ziemi.

*Wyczyść DNA RNA.
*Oczyść fizyczną krew dla bariery mózgowej i wygeneruj ulepszenie.
*Oczyść krew.
*Oczyść degeneracje.
*Oczyść septicemię / sepsę.
*Usuń anemię.
*Popraw produkcję szpiku kostnego zgodnie z wzorcem boskiego projektu dla ujemnego Rh.
*Popraw funkcję śledziony.
*Napraw wszelkie zaburzenia związane z lipoproteinami.
*Skoryguj zaburzenia krwi.
*Napraw genetyczne mutacje.
*Skoryguj karmiczną rodową miazmę.
*Napraw działanie organicznej macierzy krwi.
*Skoryguj upadłe linie czasu, teraźniejszość, przyszłe okresy życia płodu, noworodka, dziecka, nastolatka, dorosłego i starszego.
*Skoryguj skutki i przyczyny choroby.
*Zwiń linię czasu i zastąp matrycą organiczną we wszystkich ramach czasowych.
*Oczyść całą pamięć chorób w ciele ze wszystkich osi czasu.
*Wyczyść całą pamięć i wpływy z pamięci choroby.
*Usuń niedopasowanie lub nieprawidłowo przyłączone części ciała w historii genetycznej lub u przodków związanych z modyfikacją, hybrydyzacją lub eksperymentami genetycznymi na planecie lub poza nią.

Proszę, dokonaj oczyszczeń spoza planety - przymierza krwi Saturna zawarte w dowolnym życiu, kult krwi Saturna związany z uszkodzeniami krwi moich linii z Rh minus. Proszę o usunięcie wszelkich obcych programów, oprogramowania do kontroli umysłu, które używa odwróconego DNA, zestawów instrukcji RNA, które miały być zapisane w mitochondriach, chromosomach i DNA, przekazując RNA między komórkami.

Oczyść z kultu krwi Saturna, z kontroli ujemnego Rh.

Teraz proszę, aby Księga Praw powróciła do prawowitego właściciela.
Niech powróci do prawowitego właściciela – do wszystkich istot ludzkich, które były połączone z pierwotnym ludzkim DNA spoza planety, z ujemnym Rh krwi.
Tutaj i teraz prosimy o zwrócenie prawowitym właścicielom wszystkiego, co bezpośrednio do nich należy - do każdej osoby.

Jako żywy awatar Chrystusa i światło Boga, którym jestem, anuluję kontrakty i porozumienia, które zostały zawarte z jakimkolwiek przewodnikiem na planecie lub obcym w tej linii czasu czy rzeczywistości, związane z przymierzami krwi i to, co zostało zaaranżowane z zamiarem zniszczenie linii krwi z ujemnym Rh oraz pierwotnego wzorca ludzkiego DNA z krzemowej matrycy diamentowego słońca w ciele Albionu.

Prosimy o oczyszczenie ciała Albionu i ożywienie ciała Albionu przywracając je prawowitemu właścicielowi oraz o przywrócenie ujemnego Rh krwi i wzorców krwi do pierwotnego ludzkiego DNA. Zrywamy kontrakty i umowy zawarte za pośrednictwem linii przodków, poprzez linię genetyczną i linię zbiorowej świadomości gatunku ludzkiego oraz rasy, której jesteśmy częścią, które nie są w najwyższej harmonii, w służbie boskości i kosmicznym suwerennym prawom Jedni.

Usuwamy ciała zastępcze, kontrakty na ukrzyżowanie i ich fantomowe systemy z użyciem linii krwi z ujemnym Rh ludzkiego DNA przez ciało Albionu.

Zajmujemy się również wszystkimi technologiami splitterów, które zostały wykorzystane do rozdzielenia ludzkiego DNA i stworzenia toksyn w ujemnym Rh i oryginalnej ludzkiej krwi.

Kasujemy odkupieńczą umowę o ukrzyżowanie ciała i pokrewnych systemów fantomowych z oryginalnego ludzkiego DNA i linii krwi - teraz - w tym geny recesywne linii krwi ujemnego Rh i geny przodków, które powracają do oryginalnego ludzkiego DNA.

*Czyszczenie z implantów Obcych.
*Czyszczenie z traumy replikacji lub hybrydyzacji stosownie do każdej lokalizacji wymiarów i lokalizacji ciała oryginalnego ludzkiego DNA.
*Rozwiązanie przymierza krwi z replikacji lub traumy hybrydyzacji.
*Oczyszczanie z hybryd zwierzęco – ludzkich.
*Usuwanie hybryd Anunnaki.
*Pozbywanie się hybryd Drakonian.
*Pozbywanie się odwróceń Nefilim.
*Usuwanie implantów pana Słońca i implantów strażniczych.
*Usuwanie pieczęci aksjomatycznych.
*Pozbywanie się implantów traumy związanej z klątwami.
*Usuwanie pieczęci upadłych aniołów.
*Usuwanie pieczęci Anu.
*Usunięcie krzyża słonecznego Oriona.
*Pozbycie się pieczęci ukrzyżowania - lewe płuco i serce, lewe kolano.

Proszę o wyczyszczenie wszystkich implantów pamięci ukrzyżowania, usunięcie przymierza krwi, zniekształceń ujemnego Rh krwi z historycznych linii ciała Albionu, ciała zbiorowego, ciała świadomości zbiorowej, ciał ludzkich, serca i lewego płuca - harmoniczna triada wszystkich ciał oczyszczona - teraz. Usunięcie wszystkich skradzionych replikowanych genetycznie szkód, przywrócenie do pierwotnego boskiego stanu.

Proszę zidentyfikować, zlokalizować, usunąć i naprawić wszystkie odpowiednie skradzione powielane lub uszkodzone genetyczne formy hybrydyzacji, klonowania, replikacji, a także traumę niewoli, dotyczące ludzkiego DNA poprzez przymierze krwi, które jest podłączone do krwi.

*Kończymy wszystkie umowy odkupienia ciał.
*Kończymy wszystkie karmiczne obciążenia miazmą.
*Kończymy wszystkie umowy ukrzyżowania, umowy zniewolenia i powiązane z nimi systemy fantomowe od wpływu na naszą boską świadomość i wszystkie nasze podwójne diamentowe ciała chrystusowe.
*Proszę mojego awatara wznoszenia i świadomość chrystusową, aby zwróciła wszystkie aspekty DNA, kody jedności, ogniste litery, wszystkie części ciała, skrzydła, energie, które zostały źle skierowane lub zawłaszczone przez hybrydyzację lub uszkodzenie krwi.
*Prosimy o zwrócenie ich teraz prawowitym właścicielom w imię suwerenności.
*Ponownie, łączę się teraz z ciałem Albionu jako kolektywem.
*Przywracam sobie wszystkie energie, esencje, części ciała, które teraz są w boskim porządku!
*Wzywamy teraz do odtworzenia wszystkiego, co jest moją suwerenną boską mocą i prawem.
*Umiłowani, dziękuję, dziękuję, dziękuję!
*Wszystko jest jednym ze światłem - bo jestem jednością.
*Przybycie do Kryształowej Gwiazdy z Azoth i zobaczenie jej nakładki w czakrze serca z powrotem na przodzie.
*Od przodu do tyłu.
*Od wewnątrz na zewnątrz.
*Od zewnątrz do wnętrza.
*Od lewej do prawej.
*Od prawej do lewej.
*Ustabilizowanie.

W Kryształowej Gwieździe Azoth, ukochanych siedmiu świętych Słońcach:

KA RA YA SA TA AA LA
KA RA YA SA TA AA LA
KA RA YA SA TA AA LA

Umożliwienie Kryształowej Gwieździe Azoth boskiej wody ognistej w naszym sercu, w naszej krwi, jako że w pełni pozwalamy, aby fala nośna Kryształowej Gwiazdy była z nami, w naszej krwi oraz aby wspomogła w oczyszczeniu i uduchowieniu krwi Chrystusa w nas. Oczyszczenie w polu superpozycji lub rzeczy, które muszą być w tym czasie zmienione. Święta Matko, prosimy o wstawiennictwo Kryształowej Gwiazdy i przejście wszelkiego stworzenia, zmiennokształtnych, struktur i bytów.

Proszę o naturalne oczyszczenie dokonane przez triadę i wir tranzytowy.

*Przeniesienie własności.
*Stworzenia z cienia.
*Uwolnienie uwiązań.
*Zwolnienie z przymierza krwi.
*Usunięcie negatywnych formy i zastosowanie ochrony jądra Duszy w drodze przez Portal Łuku Matki.
*Wyważenie centrum i ustabilizowanie ciał.
*Poprawienie pamięci komórkowej i dokonanie zwinięcia osi czasu ze źródła pochodzenia pierwotnej natury tych stworzeń.
*Proszę boską Matkę i Sofię, aby odzyskały wszystko, co pierwotnie było twoje.

Powróćcie ponownie do użytecznej substancji i pierwiastków, które można odtworzyć w świętej obecności. Stosujemy teraz bezwarunkową miłość, przebaczenie i zapomnienie. Proszę oczyścić poziomy ludzkiej karmicznej miazmy związane z przymierzami krwi, które zostały przedstawione w związku z ciałem Albionu.

Proszę oczyścić planetarne poziomy karmicznej miazmy związane z przymierzami krwi i ponownie przywrócić pierwotny ludzki zapis DNA krwi Krystic do ciała Albionu. Zwiń i zwróć wszystkie tożsamości, aby zintegrować się poprzez matrycę Kryształowego Słońca z diamentem w organicznej matrycy Boga, tak jak Bóg chciałby, aby to było poprzez wstawiennictwo w Kryształowej Gwieździe i kryształowej matrycy ponownie zaszyfrowanej przez ciało elementarne. Jak Bóg by chciał, jestem jednym ze świętą Obecnością i przez całą wieczność jestem jednością i jednym z Bogiem.

Dziękuję. Dziękuję. Dziękuję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz