piątek, 27 maja 2022

REKONSTRUKCJA ASTRALNA - Lisa Renee, maj 2022

 tekst źródłowy

 tłumaczenie Teresa Serafinowska

  

Droga wznosząca się Rodzino, podczas corocznych majowych aspektów w Byku nasza planeta przechodzi tak zwany cykl szczytu elektrycznego, który zwykle przypada na połowę maja. Jest to kulminacja transmisji z pola sił elektrycznych w rocznym cyklu obiegu Słońca względem gwiazdozbiorów. Jako taki, ten czas jest corocznym okresem najsilniejszej fali wznoszenia, podczas której wielu ludzi doświadczy aktywacji Kundalini, duchowego przebudzenia lub szybkiego rozszerzenia świadomości i percepcji, ponieważ są wystawieni na zwiększony elektromagnetyzm i transmisje słoneczne na całej planecie. Ostatnie wydarzenia ujawniają, że architektura planetarna przechodzi potężną rekonstrukcję astralną, która ma wpływ na rozpuszczanie zasłon rzeczywistości 3D, chociaż siły kontrolujące robią wszystko, co w ich mocy, aby zablokować lub zniszczyć elementy słoneczne pobudzające powszechne przebudzenie.


Gdy świadomość zbiorowa przenosi te fale elektromagnetyczne w lato, coraz bardziej widoczne stają się narracje 3D i fasady Kontrolerów, za którymi kryją się niezwykle złożone oszustwa i kłamstwa sprzedawane przez przekupione albo szantażowane marionetki głównego nurtu. Aby przeciwstawić się tym odkrywanym prawdom wypływającym jako fragmenty informacji ujawniających, frakcje kontrolujące organizują kolejny etap ich negowania, a także ucinają wszelkie niezatwierdzone tematy. Do toczenia wojny psychologicznej desperacko wykorzystują szereg narzędzi pochodzących z arsenału tajnego programu kosmicznego, dzięki czemu utrzymują w ryzach wszystkie formy mediów, tłumiąc alternatywne wiadomości, ruchy prawdy i informacje o UFO, a także wszelkie treści związane z New Age, procesem wznoszenia i ujawnieniem. Te tematy są mocno cenzurowane i przekłamywane, zaś normy kulturowe przesuwane w kierunku transhumanizmu są już niezwykle agresywne, jak wszystko, co jest używane do odwrócenia uwagi populacji od dostępu do jakiejkolwiek formy niefiltrowanej prawdy. To, co istniało jako zachodnia kultura demokratyczna, która ceni wolność słowa i wolności osobiste, jest przekształcane dla celu wspierania nowej kultury transhumanizmu NAA. Pojawiają się nowe hybrydowe gatunki AI, w których normy społeczne mają obejmować nieograniczoną liczbę astralnych przywiązań, opętań i bytów mogących przejąć kontrolę nad ludzkim ciałem.


Jesteśmy w trakcie najbardziej intensywnych etapów duchowej bitwy, która obejmuje wojnę informacyjną z dezinformacją, zaciemnianiem i gaslightingiem na poziomach, których nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy. Narasta kontrola nad wszelkimi formami alternatywnych wiadomości, prawdomówności i treści świadomości duchowej udostępnianych publicznie, a cały wysiłek w celu kontrolowania niezatwierdzonych tematów prawdopodobnie wkrótce przerodzi się w jeszcze bardziej zaostrzoną walkę. Toczy się bitwa o wiele poziomów ukrytych prawd i dowodów na temat naszej zniewolonej rzeczywistości, trzymanej w ryzach, co opóźnia publikację danych o kilku zdarzeniach ujawnienia i wcześniejszych skrywanych historiach. Te kontrolujące frakcje walczą o to, kto ostatecznie będzie kontrolował te informacje oraz w jaki sposób będą one udostępniane i rozpowszechniane wśród mas. Jeśli nie będą w stanie powstrzymać wycieków informacji, zrobią wszystko, aby kontrolować obrót tymi informacjami i manipulować osobami, które będą miały do nich dostęp.


Ponadto istnieje wielu internetowych prezenterów, których popularność rośnie dzięki platformom i widowni, którzy nie w pełni rozumieją obecną wojnę o świadomość, w związku z czym nie są świadomi tego, że są sterowani. Otrzymawszy uznanie, sławę, status, władzę lub cokolwiek, co zadowala ego, jeszcze bardziej desperacko walczą o to, aby utrzymać przy sobie odbiorców, gdy nastąpi ujawnienie. Niektórzy z nich są grupami duchowymi, a z mojego doświadczenia wynika, że grupy duchowe mogą być najbardziej konkurencyjne, podłe i nieetyczne w swoich opartych na ego pragnieniach atakowania innych i używania fałszywych, zmyślonych oskarżeń w celu usprawiedliwienia własnych działań. Popularną taktyka polega na tym, że osoba mająca niezatwierdzony system wierzeń, jest umieszczana w specjalnej przegródce i natychmiast oznaczana jako mroczna, skompromitowana lub opętana. Niewielu ludzi ma na tyle silny charakter moralny i hart ducha, aby postarać się i znaleźć większą prawdę w tej sprawie. Zamiast tego, z powodu braków w wiedzy oraz postrzeganiu rzeczywistości pozwalają, aby w ich umysłach umieszczony został kolejny wadliwy element struktury.


Potrzeba dobrego rozeznania


Kiedy przechodzimy przez te burzliwe czasy, będziemy musieli być przebudzeni i świadomi, używać krytycznego myślenia i silnego rozeznania w obserwowaniu, kto na arenie publicznej chce zatruć twój umysł. Są to klasyczne taktyki dziel i rządź, mające na celu osłabienie ludzkości poprzez atakowanie wszelkich wysiłków na rzecz współpracy, zwłaszcza gdy gromadzimy się w grupach, w których stajemy się silniejsi. Ci przywódcy online, którzy domyślnie używają narracji bohater-zbawca i ofiara-oprawca, aby rzekomo ocalić twój umysł przed złymi czynami, o które oskarżają innych, utrwalają ten podział bez jakichkolwiek dowodów.


Taka osoba jest zwykle egoistycznym poszukiwaczem sławy, potrzebującym uwagi i pochlebstw ze strony swoich obserwatorów, jednocześnie wytykając rzekomych odpowiedników w społeczności duchowej mających odmienny punkt widzenia i traktując ich jako rzekomych arcywrogów. Wiele osób w społeczności ujawnienia i wznoszenia jest straumatyzowanych, zranionych emocjonalnie, gdyż przeszło ogromną traumę w wyniku toczącej się wojny duchowej skierowanej przeciwko przebudzeniu ludzi Indygo i gwiezdnych nasion. Mamy wiele współczucia i troski o tych, którzy są ofiarami tej duchowej wojny, którzy powinni zadbać o swoje duchowe uzdrowienie. Jako osoby kochające pokój i kochające wolność, wspierające wyzwolenie ludzkości i wzniesienie planety, powinniśmy dołożyć starań, aby zjednoczyć się we wspólnej sprawie i nie spędzać czasu na głupich i lekkomyślnych zajęciach, które jeszcze bardziej dzielą ludzi.


Każdy sam musi zidentyfikować opowiadaczy historii, poszukiwaczy sławy, zranione ego i szyderców, którzy używają taktyk manipulacji, aby oczarować swoich odbiorców, których jest bez liku w przestrzeniach nowej ery i ujawnienia. Chcąc być suwerenną jednostką, trzeba nauczyć się odpowiedzialności za siebie i starać się rozwijać duchową dojrzałość, aby uzyskać jasność potrzebną do rozróżniania pięknych kłamstw od nieprzyjemnych prawd. Kontrolerzy składają się zarówno z sił ludzkich, jak i nieludzkich i śledzą nas wszystkich, a dla tych bez silnego charakteru moralnego, samoświadomości, duchowej etyki, którzy nie starają się być w zgodzie z naturalnymi prawami Boga, będą surowe kary za rozpowszechnianie kłamstw i nieprawdy dla osobistej przyjemności i egoistycznej satysfakcji. Są to straszne czasy, które wymagają silnego rdzenia, wewnętrznego kierowania z dobrym rozeznaniem, krytycznego myślenia, zdrowego rozsądku i podwyższonej świadomości energii otaczających środowisko, w którym ludzkość jest nieświadomym pionkiem na polu bitwy globalnej wojny duchowej.


W wojnie o ujawnienie jest wysoce prawdopodobne, że w nadchodzących tygodniach wywiad wojskowy może pojawić się w nowym charakterze, aby działać jako jedyne autorytatywne źródło prawdy, twierdząc, że są jedynym wiarygodnym źródłem na wszystkie tematy związane z ujawnianiem informacji. Lub zostaną podjęte działania mające na celu ograniczenie popularnych prezenterów w tej przestrzeni, którzy mają większą liczbę obserwujących, niezależnie od tego, czy mówią prawdę najlepiej, jak potrafią, czy celowo wymyślają historyjki, aby zdobyć publiczność.


Powrót struktur Kosmicznej Matki i Kosmicznego Ojca przenosi do tego świata materialnego ich nieopisane Boskie Źródło i ich potężną, zjednoczoną obecność, co będzie ważne dla zachowania i ochrony głosicieli prawdy oraz tych, którzy mają misje duchowe. Pod żadnym pozorem nie możemy niczego upiększać, mamy mówić prawdę taką, jaką znamy z naszych bezpośrednich doświadczeń, a to może obejmować doświadczenia świadomości na płaszczyznach międzywymiarowych i odzyskane faktyczne dowody fizyczne, które udowadniają realność interakcji na planecie z bytami nie będącymi ludźmi.


Gdy naukowcy i przemysł medyczny ujawniają poziomy niewyobrażalnych oszustw i korupcji, odkrywają się plany morderczych maniaków u steru i kwestionowane są filary kontrolera społeczeństwa, które narzuciły ideologie i przekonania o naturze rzeczywistości. Ludzkość zaczyna się budzić, rozumieć, że władze polityczne i sądownicze są skorumpowane, system się rozpada, a gdy kurz opadnie, nasze złudzenia prysną, będziemy oglądać jeszcze bardziej surrealistyczne i niewyobrażalne wydarzenia. Apeluję do wszystkich ludzi o poszukiwanie prawdy we własnym sercu ponad wszystko inne, podjęcie starań, aby zajrzeć do wnętrza osobistej wersji wewnętrznej duchowej prawdy i podążać za tym przewodnictwem z całym tym, kim jesteś.


Uważaj na oszustów i skradzione tożsamości


Przypominam, że podstawą wojny informacyjnej jest niezwykle wyrafinowane wykorzystanie oszustów do wprowadzania w błąd opinii publicznej. Maskują się energetycznym podpisem lub imieniem, które ukradli prawdziwej tożsamości, używając go do zmiany lub przejęcia symbolicznego znaczenia tego słowa. Oszust to osoba lub jednostka, która udaje kogoś innego, a wielu z nich używa zaawansowanych technologii jako środka do ukrycia swojej prawdziwej tożsamości. Ludzkość ma poważny problem stawienia czoła oszustom, klonom, skradzionym tożsamościom i złodziejom nazwisk, którzy pracują nad nieludzkimi programami, aby wymusić zniewolenie świadomości w wielu wymiarach rzeczywistości. Powszechnym problemem jest to, że niektórzy z nas, którzy pracują na poziomie sieci planetarnej, aby zamanifestować oś czasu dla wydarzeń ujawnienia i pomóc uwolnić rasę ludzką z niewoli, też są klonowani i replikowani na płaszczyźnie astralnej. Nasze obrazy i imiona są kradzione dla manipulowania innymi ludźmi w celu dzielenia i podbijania, lecz one nie są tak subtelne,więc można dostrzec różnice.


Istnieje ogromna liczba oszustów, którzy używają skradzionych imion i duchowych tytułów na całym planie Ziemi, a także mnóstwo takich, którzy zamieszkują płaszczyzny międzywymiarowe i używają sztucznej maszynerii, aby przedstawiać się jako świadomość Chrystusa. Prawdziwa świadomość Chrystusa nie jest zintegrowana z sygnałami AI ani sztuczną maszynerią i jest antytezą stosowania chemikaliów i technologicznie indukowanego transhumanizmu. Z tej pozycji na osi czasu mamy do czynienia z wstawkami holograficznymi, implantami kontroli umysłu, systemami kostek i manipulacjami genetycznymi, które są stosowane przez te księżycowe istoty na wszystkich poziomach zwymiarowanych hierarchii, aby oszukać nas w taki sposób, aby większość ludzi tego nie dostrzegła. Przebrania mogą być wyrafinowane, takie jak wszczepianie myśli w formie egoistycznej manipulacji w celu wykorzystania osobistych zranień emocjonalnych, aby skłonić jednostki i grupy do forsowania określonych programów, bez świadomości, że są wykorzystywani jako ciemne portale lub pionki do atakowania tych, którzy pracują na rzecz wyzwolenia ludzi. Tylko dlatego, że niektóre osoby myślą, że posiadają wyższą świadomość i nie doświadczają bezpośredniego wpływu i skutków gorącej wojny duchowej, nie oznacza to, że inni na tej ścieżce przebudzenia są tacy sami. Na tej planecie jest wiele życzliwych istot świetlistych w ludzkiej postaci, które specjalnie wcieliły się w duchową misję, by być załogą naziemną organizującą zespoły w wielu wymiarach rzeczywistości. Aby dotrzeć do większej prawdy w szerszej perspektywie, trzeba być nieustraszonym i w pełni pogodzić się z boskim źródłem, oraz zobaczyć, że duchowa wojna i klony na Ziemi są bardzo realne.


Energia duchowa oszusta została wstawiona i wdrukowana jako nasz fałszywy ojciec bóg i mroczna matka, a te księżycowe istoty stały się autorytatywnymi rodzicami jako archetypowe siły używane do manipulowania i kontrolowania ludzkości. Kiedy ta informacja zostanie nam w końcu ujawniona, odkryje też bolesne duchowe zdrady, które będą odczuwane jako słoneczne wstrząsy w naszym sercu i duszy, ponieważ byliśmy okłamywani i manipulowani w bezczelny sposób. Na osi czasu inwazji oszustów NAA fałszywy ojciec i fałszywa matka działali jako fałszywi rodzice, co przejawiało się w postaci zniekształceń fizycznych, u przodków, w genetyce i energii (duchowo) w całej naszej tożsamości. Ludzkość pozbawiona prawdziwej duchowej tożsamości i wcielona w fałszywej zniewolonej rzeczywistości, istniała w poważnym kryzysie tożsamości, nieświadoma swojego celu, nieświadoma bycia zniewoloną i manipulowaną na poziomie wewnętrznego źródła i duchowego połączenia.


Zostaliśmy oszukani, uwierzyliśmy, że wielu oszustów na tej Ziemi ceni te same wartości i jest życzliwa oraz pełna miłości do ludzkości, podczas gdy ich ogólną ukrytą motywacją było zniewolenie, zranienie i skrzywdzenie nas. Zobaczmy, jak to objawienie ducha oszusta i fałszywych rodziców przenika wszystkie aspekty naszego przywództwa społecznego, w tym wielu zaufanych ludzi publicznych, którzy byli przekupywani i szantażowani, by nieustannie nas okłamywać. Dlatego będziemy musieli być silni duchowo, aby móc zobaczyć prawdę, która jest źródłem naszej duchowej wolności. Duch oszusta ukrył się w naszych szkołach, rządach, szpitalach, zainfekował nasze kariery, przywódców, członków rodziny, to, co uważamy za najświętsze, i wreszcie, te kłamstwa mogły znaleźć ciemne siedliska nawet w nas.


Dlatego mądrze jest stale pamiętać, że rzeczy na zewnątrz nie są tym, czym wydają się być.


Musimy użyć rozeznania i zadbać o to, aby wypłoszyć oszustów, kłamców i manipulatorów, tych, którzy używają przebrań, aby manipulować innymi w celu dzielenia i podbijania lub do uzyskania korzyści finansowych czy społecznych, które promują ich egoistyczne plany. Jednocześnie musimy przygotować się na to, aby być wystarczająco silnymi, by pozwolić na ujawnienie nam prawdy, aby nie karać innych ani nie obrażać się, gdy dzielą się swoją wersją prawdy, jaką znają. Ostatnio pojawił się nacisk, aby manipulować i zdyskredytować znaczenie terminów związanych z leksykonem Słownika Wzniesienia, ponieważ terminy te pojawiają się w większej liczbie mediów głównego nurtu – chodzi o terminy takie jak: Christos, Elohim, Smoczy Królowie, Czarne Słońce i inne. Najwyraźniej istnieje próba zmiany i przekręcenia znaczenia tych słów w ukrytej historii ludzkości, a następnie powiązania ich znaczenia z czymś innym, co jest albo dyskredytowane, zaciemniane, albo przekierowywane, by służyło interesom Kabała NAA. Istnieje wiele warstw wojny informacyjnej skierowanej na terminy, słowa i filozofie, które tradycyjnie nazywano chrześcijańskimi lub kojarzono z Chrystusem. Wiele z tego, co jest promowane jako gnostycyzm, świadomość Chrystusa, New Age i oparte na Biblii religie chrześcijańskie, to fałszywe nauki wykorzystywane przez siły Antychrysta będące fałszywymi obcymi bogami, którzy twierdzą, że są nosicielami światła, miłości i pokoju, a wy ich czcicie.


Astralna rekonstrukcja i odzyskiwanie części duszy


Ostatnie projekty Strażników rozszerzyły się na astralny poziom rzeczywistości osi czasu matrycy duszy, w której zlokalizowano formę rozległej sztucznej architektury i stwierdzono, że jest ona wykorzystywana do zbierania luszu i zniewalania ludzkości na poziomach duszy, poprzez różne systemy ideologiczne wzmacniane przez pewne organizacje. Tworzą one rozległe struktury organizacyjne, takie jak korporacje, kościoły, szpitale, instytucje medyczne, technologie internetowe, firmy farmaceutyczne i wiele innych systemów, które są używane w negatywnym celu do kontrolowania ludzkiej zbiorowej świadomości poprzez postrzeganie rzeczywistości z astralnej i trójwymiarowej płaszczyzny materii. Ujawniono, że te same potężne struktury organizacyjne megakorporacji, które istnieją na planie fizycznym 3D, miały dokładne lustrzane odbicie na płaszczyźnie astralnej, kierowanej przez zajmujących się władaniem ludzkich i nieludzkich kontrolerów, którzy pragną całkowicie zniewolić mieszkańców powierzchni, aby utrzymać swoją bazę w wielu rzeczywistościach.


Jest to kolejny surrealistyczny zwrot w ostatnich przygodach związanych z siecią, ponieważ miały miejsce misje rozpoznawcze mające na celu zidentyfikowanie, zlokalizowanie i odzyskanie organicznych aspektów warstw matrycy duszy i ich osi czasu, aby ostatecznie uwolnić istoty i rozpocząć duchowe uzdrawianie warstw duszy ludzkości. Wiele osób przechodzi szereg intensywnych objawów związanych z uzdrowieniem, oczyszczaniem, detoksykacją i reintegracją warstw matrycy duszy z obecną stacją tożsamości na ziemskim planie materii. To ujawniło doświadczenia śmierci fantomowej, gdy ego i stacje tożsamości matrycy duszy są odłączane od tych sztucznych organizacji, a następnie reorganizowane w przestrzeni i czasie.


Ostatecznie, praktycznymi skutkami przesunięcia w warstwy drugiego wszechświata harmonicznego będą szybkie detoksykacje i oczyszczenia miazmatycznych efektów płaszczyzny astralnej, spowodowanych przynależnością indywidualnej tożsamości do wielu rodzajów systemów wierzeń, które wymuszały niewolnictwo duszy poprzez oddawanie czci, pranie mózgu i inne formy systemów kontroli umysłu, zazwyczaj tworzone z narracją pan-niewolnik.


Obecnie wszystkie narracje pan-niewolnik wymuszone przez programy kultu religijnego związanego z fałszywymi obcymi bogami lub innymi samozwańczymi autorytetami nadużywającymi władzy, są na płaszczyźnie astralnej miażdżone. Co więcej, w rezultacie dochodzi do uwalniania lub usuwania więzów duszy i przesuwania położenia srebrnego sznura, który łączy astralne energie duszy z ciałem fizycznym. Wiązania duszy lub więzy energetyczne to negatywne sznury energii lub przywiązania/podczepienia, które są używane w rzucaniu zaklęć i mają na celu powstrzymanie postępu innej osoby lub stłumienie jej świadomości, a następnie wtłaczanie wzorców strachu, które zniewalają ją w powtarzających się cyklach czasowych. Te liczne struktury na płaszczyźnie astralnej zostały zaprojektowane w celu osiągnięcia kolejnych warstw więzów dusz poprzez wiele fałszywych wstawek lub zwodniczych ideologii: jednym z najlepszych przykładów są programy zniewolenia stojące za zorganizowanymi religiami, takimi jak mormonizm i Kościół Rzymski. Rozległa architektura nekropolii watykańskiej rozciągała się na płaszczyźnie astralnej, skąd istoty demoniczne mogły zbierać dusze poprzez specjalne portale i wielowymiarowe drzwi, za którymi znajdowały się fantomowe kieszenie. W tym miejscu znajdowały się tyfonowe tunele, w których odbywały się krwawe rytuały SRA.


Nie tylko czarny mag może stworzyć więzy dzięki energetycznym zaklęciom, które mogą być przekazywane poprzez wysyłanie innej osobie negatywnej energii gnębienia, nienawiści lub przekleństw. Widzimy, jak młodsze pokolenie uczy się nienawidzić każdego, kto sprzeciwia się ich dogmatycznym ideologiom, które są wszczepionymi myślokształtami podpiętymi do tych form rzeczywistości astralnej. Może się zdarzyć, że rana po traumie przyciągnie pozawymiarową istotę lub negatywnego ducha z jednej z tych astralnych hierarchii, która wibruje na określonym poziomie dopasowanym do tej rany. Załóżmy więc, że mamy do czynienia z traumatycznym wydarzeniem psychoduchowym, w którym ktoś w dzieciństwie lub w pewnym momencie swojego życia był ofiarą nadużycia. Jeśli ta energia nadużycia nie zostanie uzdrowiona przez przebaczenie, a następnie oczyszczona i wyprowadzona z ciała, tworzy podatność na zranienie i może być wykorzystana jako tylne drzwi. Taka osoba prawdopodobnie oderwała części duszy i odcięła się od tej linii czasu traumy, a podstępni czarni magowie mogą stworzyć sznur lub przywiązanie duszy, które łączy się z oryginalną linią czasu tamtego wydarzenia.


W tej fazie zajmujemy się tym wiązaniem duszy do zbierania luszu między strukturami płaszczyzny astralnej a strukturami płaszczyzny fizycznej, ponieważ wiele osób doświadcza bolesnych wspomnień wcześniejszej traumy, aby odczepić się od tych astralnych wiązań, które uszkodziły warstwy duszy.


Często zdarzało się, że czarni magowie mogli manipulować, podkręcać lub kierować energię do tych sznurów i wiązań z poziomu astralnego, aby wykorzystać traumę osoby na tej linii czasu. Oczywiście większość ludzi nie ma pojęcia, że ta mroczna manipulacja pochodzi od jakiejś zewnętrznej siły wpływającej na nich bez ich zgody lub wiedzy. Co więcej, osoba ta może łatwo zostać zalana bolesnymi wspomnieniami i wizjami tego, kto jej zdaniem był oprawcą, ale w rzeczywistości negatywne emocje i ból są związane z pewną sytuacją na płaszczyźnie materii, która nie jest związana z pierwotnym źródłem urazu. Jest to forma manipulacji ciemnej siły, która wykorzystuje wiązania astralne do generowania opartych na traumie projekcji na płaszczyźnie materii, zaś straumatyzowana ofiara przypisuje winę niezwiązanym z tym jednostkom, które widzi w swoim otoczeniu, a następnie czyni je przyczyną swojego bólu. Jest to jeden z wyrafinowanych sposobów, w jakie te astralne byty mogą przejąć kontrolę nad ludzkimi myślami, zachowaniami i działaniami, wykorzystując nie zagojoną traumę i manipulując nimi poprzez strach i ból, aby obwiniali innych, którzy w rzeczywistości nie są związani z ich traumą, a całe to zamieszanie służy astralnym programom niewolnictwa.

 

Najwyraźniej wielu duchowych uzdrowicieli, pracowników światła i gwiezdnych nasion wiele razy doświadczyło takich dziwnych sytuacji, ponieważ jest to powszechna taktyka wojenna, polegająca na obwinianiu tych z nas, którzy należą do ich ofiar. To sprawia, że niektórzy zaczynają wierzyć, że inni są mroczni i źli, ponieważ potrzebują bezpiecznego celu do projekcji lub przekazywania niechcianych i bolesnych myśli, ale to ich ból jest manipulowany przez czarnych magów w astralu. Łatwiej jest obwiniać inną osobę za niechciane i nieprzyjemne emocje z dawnej traumy, niż faktycznie wziąć odpowiedzialność za nie, a także za osobiste uzdrowienie duchowe i oczyszczenie negatywnego ego.


Ostatnie wydarzenia związane ze wznoszeniem radykalnie przesuwają płaszczyznę astralną i drugi wszechświat harmoniczny, co jawi się jako całkowita rekonfiguracja ciała astralnego. Te radykalne zmiany wpływają na magnetyzm planetarny i są wyjątkowo destrukcyjne dla wszelkich oszustów i struktur, które promują kłamstwa w celu zniewalania ludzkości. Wygląda na to, że ten fałsz zostanie ostatecznie ujawniony, ponieważ te organizacje Kontrolerów na płaszczyźnie astralnej działają jako lustrzane odbicie manifestacji astralnych na poziom fizyczny, aby uchwycić ludzkie dusze na tej linii czasu. Ta gra pan-niewolnik dobiegła końca, a nasi kosmiczni chrystusowi Rodzice powrócili do sfery materii pod koniec cyklu wniebowstąpienia, aby tak się stało. Jak doskonale zdajemy sobie sprawę, ta faza jest bardzo wymagająca i trudna dla nas wszystkich, którzy są zaangażowani w proces duchowego uzdrawiania i robią co w ich mocy, aby służyć wyzwoleniu planety.


Fałszywi bogowie-ojcowie i teokracja religijna


W celu dzielenia i podbijania rodzaju ludzkiego lansuje się fałszywych bogów ojców i wdraża nakładki poprzez sztywne mentalnie systemy ideologiczne religie, kulty i pokrewne teokracje. Dowiedzieliśmy się, że bandy duchów oszustów udających bogów działają poprzez różnorodne ruchy religijne i polityczne oraz szereg negatywnych bezcielesnych bytów rozmieszczonych na płaszczyźnie astralnej i matrycy czasu dla zdobycia luszu i absolutnej władzy nad innymi. Gdy powracają zasady Kosmicznej Matki i Kosmicznego Ojca, stwórców świadomości słonecznej, te hierarchie duchów oszustów, sklonowanych tożsamości i bytów księżycowych wymuszających systemy kontroli umysłu w celu uzyskania całkowitej kontroli i władzy nad innymi, są wyraźnie widoczne w strukturach organizacyjnych, w których działają.


Te teokratyczne byty i ich relacje z istotami ludzkimi poprzez dogmatyczne systemy wierzeń są wykorzystywane przez globalną kontrolę umysłu do propagowania ideologicznego wywrotu i wojen kulturowych. Te systemy ideologiczne są programami kontroli umysłu wzajemnie połączonymi z energiami fizycznymi i astralnymi pracującymi nad projektem oszustów, którzy wymuszają hierarchię pan-niewolnik na Ziemi, aby zachować własną bazę mocy na wielu poziomach. Grupy tych bytów czerpią z wielu różnych rzeczywistości na płaszczyźnie astralnej, a także z innych równoległych rzeczywistości, które mieszają się z liniami czasu Ziemi i stają się widoczne dzięki niedawnemu otwarciu przejścia towarzyszącemu potężnym przesunięciom magnetycznym.


Te bandy oszustów duchowych łamią Naturalne Prawa wszechświatowej matrycy czasu. Zostaną poddani regułom Praw Natury i odpowiedzą za to przed prawdziwymi twórcami tego systemu. Tak więc, kiedy wampiryczne ideologie i systemy wierzeń duchów oszustów zawiodą, a ich sztuczna rzeczywistość rozpadnie się w proch, szokiem dla zarówno wcielonych, jak i niewcielonych będzie to, że zostaną zmuszeni do zobaczenia prawdy o ich pasożytniczej naturze oraz do poznania, kim i czym są i komu tak naprawdę oddawali cześć.


Ludzkość znajduje się w centrum kilku konfliktów ideologicznych obejmujących wiele wymiarów rzeczywistości, w których hierarchie odpowiedzialne za struktury władzy toczą gwałtowny spór o to, kto ma rację, kto ma dostęp do prawdy i jaka jest natura Boga. Ponieważ te zajmujące się handlem mocą istoty tracą dostęp do swoich systemów zbierania energii z dusz żywych ludzi i wysysania energii astralnych ze swoich wyznawców, szybko popadają w chaos, w destrukcyjną nierównowagę psychiczną, która przeradza się w dziwaczne stany nieobliczalnego zachowania i szaleństwa. Te wydarzenia na płaszczyźnie astralnej mają ogromny wpływ na niektórych ludzi na planie fizycznym, którzy są uwikłani w te hierarchiczne systemy na płaszczyźnie astralnej, przygotowani wyłącznie do absolutnej kontroli nad ludzką duszą.


Prawa Naturalne stwierdzają, że celowe wysysanie lub drenowanie energii z innej istoty duchowej lub przejmowanie srebrnego sznura osoby wcielonej lub bezcielesnego ducha jest poważnym naruszeniem dla bezcielesnych dusz astralnych i może doprowadzić do wchłonięcia energii duszy oraz poważnie zaszkodzić i złamać tę duszę. Niestety, kanibalizm istnieje na wielu płaszczyznach rzeczywistości i został zrytualizowany przez kontrolowane przez satanistów istoty w ich desperackim dążeniu do osiągnięcia nieśmiertelności, zarówno przez ludzi, jak i nieludzi, którzy uzyskali ogromną moc dzięki tym pasożytniczym i wampirzym metodom. Ta przerażająca praktyka została zauważona przez zastępy Strażników i dobiega końca na płaszczyźnie astralnej, wkrótce będzie to miało miejsce również na płaszczyźnie fizycznej. Ta zmiana na płaszczyźnie astralnej będzie miała skutki uboczne, w których grupy ludzi biorących udział w satanistycznych rytuałach wysysania energii duszy z Ziemi nie będą w stanie tego zrobić, a tym samym popadną w szaleństwo, dopóki nie ulegną samozniszczeniu i zostaną całkowicie wygaszone.


Niektóre z tych oszustów zaangażowanych w egzekwowanie ruchów teokratycznych były potężnymi istotami ludzkimi, które podczas inkarnacji na Ziemi zajmowały pozycję króla lub papieża, rządząc innymi (fałszywy król tyranii). Inne grupy znajdują się w kieszeniach o różnych zakresach częstotliwości, które mieszczą obce istoty, które istnieją w podobnych bańkach rzeczywistości, ale nigdy nie inkarnowały się jako istoty ludzkie ani reinkarnowały w fizycznej formie. Niektóre grupy ludzkie i grupy Obcych współpracują ze sobą dla wspólnych celów uzyskania absolutnej władzy w sztucznej rzeczywistości poprzez sztuczne osie czasu, które stworzyli za pomocą zaawansowanej technologii. Wszystkie grupy duchów oszustów mają wspólny cel, którym jest zebranie jak największej mocy i kontroli, poprzez gromadzenie wszelkiej możliwej energii świadomości z ich pozycji na osiach czasu płaszczyzny astralnej oraz przez wysysanie energii z mieszkańców Ziemi. Pozwala im to na tymczasowy nieśmiertelny astralny stan istnienia, w którym mogą utrzymać swoją bazę mocy i jakoś obejść proces inkarnacji w ciało fizyczne.


Te bezcielesne istoty duchowe bardziej niż czegokolwiek innego pragną władzy i kontroli nad innymi żywymi duszami/duchami, jest to podobne do poważnego uzależnienia od narkotyków. Dusza jest ciałem astralnym, które zostało zaprojektowane do inkarnacji w ciało fizyczne na płaszczyźnie materii. Aby zebrać świadomość i skierować więcej energii świetlnej do matrycy duszy w celu ewolucji, dusza musi wcielić się w materię. Oszuści nie chcą się reinkarnować i utracić swojej potężnej tożsamości czy pozycji kontroli nad innymi, a zatem, aby uniknąć inkarnacji, manipulują energiami astralnymi i fizycznymi.


Tak więc w tym procesie przyjęli ideologie, które wielokrotnie rozgrywają się w systemach wierzeń narracji pan-niewolnik, dzięki czemu są umieszczani na pozycji mistrza w swojej domenie astralnej. W ten sposób wielu grało w te astralne gry, udając tożsamość Wniebowstąpionych Mistrzów, jednak zostało wyjaśnione, że nimi nie są, są duchami oszustami lub czarnymi magami manipulującymi ludzkimi duszami, aby je dalej wykorzystywać.


Kreowanie nowych religii dla transhumanizmu


Te istoty uformowały silne zespoły lub kolektywy energetyczne, służące hierarchiom opartym na systemach wierzeń, które tworzą różne dogmatyczne ideologie, dzięki czemu mogą zbierać energie dusz dla tworzących się struktur związanych z agendą transhumanizmu. Obejmuje to kształtowanie światowych religii i innych systemów wierzeń w nowe typy religii świeckich, takie jak niebinarne, kolektywistyczne wersje komunizmu, zbudowane ze sztucznych struktur utworzonych w połączonych pasmach energetycznych i zestawach instrukcji. Obejmują transmisje mentalnie sztywnych ideologii, wszczepianych ludzkości jako myślokształty przez te grupy istot, które inicjują rodzaj ruchu religijnego lub politycznej gorliwości, splecionej z wieloma zbiorowymi, archetypowymi siłami cienia i systemami przekonań umysłu roju, wprawianymi w ruch przez podżegaczy i zniekształcone ideologie. Obserwując te rozległe warstwy struktur astralnych, które tworzą się, by wspierać transpłciowość i fuzję ludzkiego DNA z różnymi maszynami, jasno widać, że NAA włożyły wiele starań w rosnące koncepcje transhumanizmu jako nowej społecznie akceptowanej religii zbiorowej.


Wszystko to ewoluuje w kierunku religijnego fanatyzmu lub mentalnej obsesji, która następnie formuje się wokół podstawowego systemu wierzeń, aby wykorzystać innych dla władzy i kontroli poprzez przywiązanie i odebranie duszy. Ten system wierzeń może przejść do pewnego poziomu dogmatycznej teokracji, na przykład kolektywna religia kowidowa ukuła hasło „zaufaj nauce” i inne kluczowe wyrażenia, używane do kreowania systemów kontroli umysłu i całkowitego podporządkowania. Większość ludzi nie zdaje sobie obecnie sprawy z tego, że kult kowida jest przekształcany w kult transczłowieka i transpłciowości, zarządzany przez te same astralne struktury organizacyjne. W rezultacie te energie kontroli umysłu oparte na czarach są aktywnie wykorzystywane przez żądne władzy duchy zbierające lusz na płaszczyźnie astralnej i poza nią.


Bandy duchów oszustów, określanych również jako bezcielesne duchy służące sobie, rozmieszczone w obrębie wymiarowych pasm czasu, które odmawiają inkarnacji w materię i w ten sposób zbudowały pozycje na planie astralnym, z których nie chcą ewoluować w ludzkie ciała. Zamiast tego, chcąc zachować swoje struktury mocy w rzeczywistości astralnej, próbują zmusić populację ludzi na planecie, aby służyła im w życiu i po śmierci. Aby zmusić ludzi do życia w niewoli przez ideologiczne więzienie mentalne, którego używają jako emocjonalnego zaczepu, chcą mieć ich stale pod kontrolą - za życia i po śmierci.


Niektórzy pozbawieni ciał ludzie udający bogów lub zachęcający do czczenia swego obrazu, jakby byli bogami, są połączeni w rozległą hierarchię struktur opartych na randze i rządzie jakiegoś poziomu teokratycznego systemu zarządzania. Istoty wyższych rang dowodzą niżej wymiarowymi zespołami istot służących ideologii, niezależnie od tego, czy jest to rodzaj teokracji religijnej czy politycznej wykorzystywanej do organizowania tego systemu rzeczywistości. Niektórzy z nich byli istotami ludzkimi, niezwykle potężnymi władcami narodów, rządów, wojska, kościołów lub innych struktur władzy na płaszczyźnie Ziemi, na przykład papieżami czy królami. Za życia zgromadzili niesamowitą moc, bogactwa i status, a zatem nadal uważają się za godnych przyjmowania hołdów od tych, których uważają za mniej ważnych. Te bezcielesne dusze ludzkie odtworzyły podobne hierarchie na płaszczyźnie astralnej, nawet w wielu równoległych rzeczywistościach, w których ich celem jest dalsze zbieranie duchowych energii z wielu wymiarów rzeczywistości w celu uzyskania mocy i sprawowania kontroli. Nie obchodzi ich, jak to się skończy, ponieważ wierzą, że są kimś lepszym.


Dodatkowo, wielu z tych oszustów, którzy kiedyś byli ludźmi, jest wykorzystywanych przez nieludzkie istoty z wyższych wymiarów lub siły NAA, które promują duchowo uwłaczające systemy wierzeń poprzez formy kontrolowanej teokracji religijnej. Powstanie religii negatywnych Obcych rozpoczęło się około 1700 lat temu w celu kontroli umysłu, która została następnie wykorzystana do poparcia szeregu brutalnych ideologii, kreowania ofiar i oprawców, składania ofiar z ludzkiej krwi i niewolnictwa świadomości. Ze względu na system kontroli umysłu Armageddon zakodowany w warstwach płaszczyzny astralnej i warstwach 7D logosów planetarnych podczas inwazji negatywnych Obcych, przepisali historię ludzkości, a następnie zainstalowali szereg elementów religijnych, politycznych i rządowe teokracje, po czym przejęli władzę.


To zapoczątkowało gwałtowny wzrost światowych religii Obcych, które miały wprowadzić antyludzkie ideologie, promowały święte wojny, satanistyczne ofiary krwi, ludobójcze plany i czczenie fałszywych bogów ojców Obcych, które odrzucają jakikolwiek rozwój świadomości duchowej. Teraz, gdy wielu ludzi nie jest tak chętnych do bycia kontrolowanymi przez nauki gniewnego fałszywego boga ojca w klasycznym kontekście religijnym, kolejnym etapem celów inwazji jest wdrożenie nowych świeckich religii dla kreowania bezpłciowych transludzi, nowego gatunku planetarnego. Używanie terminu „religia świecka” jest celowe, ponieważ opisuje rozszczepienie ciała mentalnego na mocno połamany dysonans poznawczy, który jest rzeczywistym celem sił kontrolujących. Obecnie, z powodu stuletniego cyklu wojen toczonego przeciwko kulturze zachodniej, z wypaczonej dezinformacji z głównego nurtu nauk akademickich połączonej ze skorumpowanym wywiadem wojskowym prowadzonym przez byty niebędące ludźmi formowana jest nowa teokracja religijna. Oszuści wykorzystali najnowszą ideologiczną modę, aby uzyskać lusz i wykorzystać ludzkie ciała jako baterie, zaś nowe zastrzyki mają na celu wygenerowanie nowego gatunku pozbawionego płci, dzięki czemu ludzkość będzie czcić transpłciowych bogów Bafomet jako nowy symbol teokracji religijnej.


Aktualizacje misji w razie niepowodzenia


Aby uzyskać serię magnetycznych ulepszeń planetarnych, które wydają się być nadrzędne nad architekturą warstwy astralnej, Strażnik zaimplementował organiczną architekturę Szmaragdowego Zakonu w ciele świetlnym Albionu, która emanuje z miedzianego różowozłotego Słońca. Główne przesunięcia magnetyczne w siatce planetarnej związane z rekonfiguracją ciała astralnego wystąpiły wokół okna Beltane na początku maja, co spowodowało pewne problemy endokrynologiczne i metaboliczne, a także wywołało falę wspomnień o urazach seksualnych, które w przypadku niektórych grup sprzyjają integracyjnemu uzdrowieniu. Miedziane różowozłote Słońce emanuje eliksirami ognia/wody w postaci miedziano-złotych płynnych świateł, aby chronić i zachować sofianiczne filary i kwitnące pola plazmy, które przywracają i regenerują punkty Graala-Gruala, istniejące w całym ciele planetarnym. W naszej wszechświatowej macierzy czasu z kosmicznych domen Źródła zrodziło się kosmiczne Słońce-Gwiazda i stworzyło wielowymiarowe fraktale miedzianego ciała Ankh w ciele Ankh Szmaragdowego Zakonu, które jest wehikułem operacyjnym do dalszego przekazywania częstotliwości płynnej miedzi z miedzianego różowozłotego Słońca.


Miedziano-różowo-złoty warkocz splata się w azoyiańską trójcę wody/ognia ulepszonego strumienia Matki, która formuje się w święte sofianiczne pionowe filary zbudowane z kwitnącej plazmy w kształcie róży, które można nazwać filarami Kosmicznej Łaski. Filary Kosmicznej Łaski są połączone ze współtwórczymi siłami kosmicznych słonecznych smoków Chrystusa-Sofii ze światów Bogów, w których filary formują się w kodowane genetycznie tarcze zegara biologicznego, które przepuszczają płynne bezpieczne miedziane częstotliwości do tarcz planetarnych i sekcje sztucznej, zakodowanej metatronicznie lub odwróconej matrycy sekstantu. Co więcej, kosmiczna Matka może swobodnie podróżować przez filary Kosmicznej Łaski, w których Jej święty duch emanuje z Jej kosmicznego łona, przekazując uzdrowienie i rekonfigurację wszystkim strukturom Graala, od makrokosmosu do mikrokosmosu. Mikrokosmiczny Graal w ludzkim ciele to nasze centra seksualne i funkcje zasad płci, w których wszystkie części ludzkiego ciała są zaprojektowane i zorganizowane według zasady męskiej lub żeńskiej, która dąży do zjednoczenia i stworzenia całości.


Częstotliwość płynnej miedzi emituje ochronne tarcze rozkwitające plazmą w astralno-sakralnych energiach ludzkiego ciała świetlistego, tworzy przeplecenia w wewnętrznym pionowym kanale sięgając do komór serca, co generuje zjednoczenie bliźniaczego serca męsko-żeńskiego w obwodach miedzianego różowego złota. Kiedy miedziane różowozłote Słońce wyemitowało swoje smocze jajo do ciała świetlistego Albionu, wykluł się przedstawiciel linii różowozłotego smoka Ouroboros, który wydaje się być obrońcą rodu Trójcy Świętej Róży. Taka istota może też być tożsamością słonecznej kobiety Christosa-Sofii, która była powiązana z duchową rodziną kosmicznej Elohei Białego Diamentowego Słońca, chociaż niektóre z nich pochodziły z oryginalnych świątyń Lutnian i Katarów, z bezpośrednimi czynnikami słonecznymi Czerwonej Róży lub DNA RH Rubinowego Słońca w krwioobiegu.


Częstotliwości miedzianego różowego złota mają właściwości alchemiczne, potrzebne do ożywienia nowo wprowadzonych solaryzowanych sił żywiołów, które przewodzą zestawy plazmy słonecznej z kosmicznych słońc Chrystusa. Pierwiastki o podstawie 12 są rekonfigurowane w zestawy instrukcji, które zawierają poprawione pierwiastki krystyczne, których brakowało w standardowym układzie okresowym. Nasza planeta została celowo pozbawiona cennych metali i ograbiona przez intruzów poszukujących właściwości alchemicznych w wielu odmianach rzadkich i wyspecjalizowanych minerałów występujących tylko na Ziemi. To nasycenie częstotliwości miedzi w siatce planetarnej zainicjowało sekwencję oczyszczania i naprawy żywiołaków cienia, inwersji kodu metatronicznego i opartej na węglu sztucznej inteligencji żywiołaków w naszych wielowymiarowych warstwach. To przywraca królestwom żywiołów i przyrody prawidłowe ciała ciemnej materii i szablonu dźwiękowego Kosmicznej Matki i jej konfiguracji świętego kielicha ciał niebieskich i gwiazd, które emanują autentycznymi częstotliwościami Graala.


Ta niesamowita manifestacja Kosmicznej Matki w jej filarach Kosmicznej Łaski nie została przyjęta przez kolektywy awatarów Czarnego Smoka, które przejęły wiele części jej ciała i zasad smoka sofianicznego, aby rozprzestrzenić na planecie satanizm. Powrót Kosmicznej Matki stanowi bezpośrednie wyzwanie dla struktur władzy watykańskiej fortecy Czarnego Słońca, w której jej obecność powracająca do wewnętrznych wrót 5D zniszczyła architekturę strażnika czasu czarnego smoka oraz eksmitowała i rozpuściła hierarchie szatańskich bytów strażników - hybryd AI. Kosmiczna Matka, jako Kosmiczny Smok odzyskuje części swego ciała i odzyskuje swoje dzieci, co wywołało wiele mniejszych bitew Megiddo z czarnymi magami i czarnymi smokami wysyłającymi satanistyczne klątwy rytualne we wszystkich kierunkach z powodu wściekłości wywołanej jej powrotem..


Te wydarzenia planetarne rzutują na zbiorową świadomość ekstremalne mizoginistyczne wzorce skierowane na organiczne i naturalne duchowe zasady kobiece. Można zobaczyć, jak ta czysta nienawiść do kobiet i dziewcząt mająca na celu stłumienie ich rosnącej mocy duchowej po powrocie Kosmicznej Matki, nasila się w mediach głównego nurtu. Społeczność ludzka jest kreowana tak, aby wierzyła, że najpiękniejsze i najbardziej pożądane kobiety to w rzeczywistości mężczyźni, transpłciowe istoty męskie przeobrażone w kobiety, a ta skrywana operacja psychologiczna narzucająca program transpłciowy dzieciom, będąca zalążkiem wściekłości NAA, jest przepełniona nienawiścią do umacniającej się słonecznej zasady żeńskiej.


Niech nasza bezpośrednia więź ze świętym duchem Bożym i naszymi kosmicznymi świętymi Rodzicami da nam ostateczne panowanie nad sobą w duchu cierpliwości i wytrwałości w służbie Bożej woli.


Z wielką radością i szacunkiem jestem w domu w słonecznym świetle Christosa i Christosa-Sofii!

 

Pokój niech będzie w twoim sercu. Pokój w twoim umuśle. Pokój w twoim ciele. Niech wszyscy emanują bezwarunkową miłością i doskonałym spokojem utrzymywanym w wiecznym świetle Boga i Chrystusa.


Do następnego spotkania pozostań w świetlistości swojej ścieżki serca awatara Christosa Sophii.


Proszę bądź miły dla siebie i dla innych. GSF!


Z kochającym sercem, Lisa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz