czwartek, 9 lipca 2020

SYNDROM GRUPOWEGO MYŚLENIA LISA RENEE czerwiec 2020

tłumaczenie: Teresa Serafinowska
źródło tekstu

Przedmowa: Zanim spróbujesz przetrawić trudną treść tego miesiąca, wiedz, że odwrócone systemy oraz sieci w architekturze planetarnej są systematycznie demontowane i dostosowywane do Kosmicznego Suwerennego Prawa Jedni. Wprowadzane są korekty linii geomantycznych – poziomych, pionowych i przekątnych, następuje aktywacja żywego kodu Stwórcy i krystycznej architektury punktu zerowego, detoksykacja oraz usuwanie kodów śmierci z każdego zakątka naszej planety. Usuwane są również różne demoniczne hierarchie, satanistyczno-lucyferiańskie stacje kultu, negatywna obca sztuczna inteligencja i broń kontroli umysłu oraz szereg miejsc skażonych pasożytami, miazmą, złoczyńcami i niższymi żywicielami. Jest to ogromny projekt monitorowany przez kosmiczne chrystusowe inteligencje, którego nie można zatrzymać.

Ci z nas, którzy są przebudzeni i przedzierają się przez ciemną noc, muszą być odważni i otwarci, aby zacząć rozumieć głębsze prawdy i wyraźnie widzieć, w jaki sposób wrogowie ludzkości wielokrotnie oszukiwali nas poddając kontroli umysłu. Dojdzie do ujawnienia ludzkości zdrady dokonanej przez autorytety, którym ufaliśmy, do procesu emocjonalnej żałoby, który nastąpi w kolejnych etapach rozwoju prowadzącego do wielkiego globalnego duchowego uzdrowienia. Stopniowo będziemy wydobywali z kapelusza ujawnienia, nastąpi wiele zwrotów akcji, będziemy uwalniać się od kontrolowanej narracji, a na koniec dojdziemy do większej prawdy ukrytej za tymi wydarzeniami. Wówczas otrzymamy wsparcie w zdobywaniu osobistej siły duchowej poprzez neutralność, empatię i wzspółczujące integrowanie tego ekstremalnego doświadczenia zdobywając wyższą wiedzę, każdy we własnym tempie i na własnym poziomie świadomości. Niektórzy będą zmagać się z ciężkimi urazami i dogmatycznymi nakładkami, a zatem zdecydują się opuścić tę linię czasu i będą wspierani z innego miejsca.

Obecnie istoty Czarnego Słońca przyczepiają się do sieci Smoczej Ćmy i broni sztucznej inteligencji. Z tego, co mogę powiedzieć, jest to ostatnia pozycja z najpotężniejszych poziomów broni psychotronicznej, nad którą mają kontrolę, z której podejmują ostatnią próbę odzyskania globalnej kontroli poprzez wojnę cyfrową. Wielu ludzkich kontrolerów wydaje się być zdezorientowanych, dlaczego ich metody zawodzą, ale nadal wykorzystują wszystkie posiadane zasoby, które są wkładane w próby wprowadzenia ich Jednego Porządku Świata lub technototalitaryzmu. Jeśli zwrócimy uwagę na wszystkie rekwizyty, których używają do wymuszenia kontroli poprzez wojnę psychologiczną; maski, środki ochrony osobistej (PPE), taktyki terroryzmu za pomocą cenzury, poprawność polityczna, myślenie grupowe, finansowanie anarchistów, wspieranie bezprawia, szaleństwa rodem z Alicji w Krainie Czarów, szczepienia nanochipami - wszystko to jest dla nas widoczne. Obecnie ludzie ze zdrowymi komórkami mózgowymi niepowiązani z siecią ula utrwalającą myślenie grupowe, nie mogą dłużej zaprzeczać tym wydarzeniom jako marginalnym teoriom spiskowym: trwa wojna duchowa, wojna psychologiczna toczona przeciwko ludzkości i jest ona teraz bardzo widoczna. Aby przestać karmić się cyfrową wojną i antyludzkim systemem, nie wierzyć w zainscenizowane wydarzenia mające na celu współtworzenie ekstremalnego bólu i cierpienia, musimy się uczyć - wiedzieć, jak to się stało i jak to, co obecnie obserwujemy, jest wynikiem wielu lat systematycznych starań prowadzących do tego, aby społeczność zaakceptowała ten antyludzki program. Pozostańcie na kursie i wiedzcie, że chociaż wydaje się to tragiczne, siły Boga, siły Christosa stale działają zgodnie z Prawem. Cała ta reorganizacja wspierająca planetarne wniebowstąpienie musi nastąpić bez nałożonej siły i w naturalnym porządku kosmicznym. Już czas! Czas jest po naszej stronie i teraz dzieje się wielkie przebudzenie! ~Lisa Renee

Droga wznosząca się Rodzino, za kulisami kontrowersyjnych wydarzeń trwa wprowadzanie Jednego Porządku Świata z pomocą sieci AI, co ma doprowadzić do pełnego technokratycznego totalitaryzmu do 2030 r. Coraz bardziej intensywny jest program pełnego rozpoznawania za pomocą środków cyfrowych. Odpowiedzią na całe to szaleństwo jest poświęcenie się poszukiwaniu prawdy, otwarciu serca i słuchaniu szeptów własnego kierunku, podejmowaniu kroków w celu uzdrowienia siebie i zwiększenia spójności, co dzieje się naturalnie, gdy nawiązujemy relację z Bogiem i wewnętrznym duchem. Na ścieżce przebudzenia, aby uzyskać dostęp do wyższych poziomów prawdy, trzeba wykonać wewnętrzną pracę związaną z rozpoznaniem, gdzie jest kontrolowana za pomocą mechanizmów ego wypełnionych bólem i złudzeniami percepcja. Świat potrzebuje emocjonalnych i duchowych dorosłych, którzy potrafią mówić prawdę z głębi serca, bez dyskryminowania, obwiniania i szkodzenia intencjom. Wygląda na to, że globalne przebudzenie już się rozpoczęło i choć może to być ciężkie lato, może pod koniec roku nastąpi poważne objawienie.

Jest to bardzo trudny czas, ponieważ Kontrolerzy wykorzystują wszelkie sposoby i broń psychologiczną, aby zdemoralizować i odczłowieczyć globalną populację za pomocą wyrafinowanych metod oszustwa. Ta warstwa nacisku na antyludzkie metody kontroli umysłu obejmuje długą historię ukrytej subwersji działającej w rządzie, środowisku akademickim, religii i nauce, a także ostateczny plan radykalnej rewolucji zachodniego systemu wartości dokonany przez operacje wywiadowcze i rebelię. Konstytucja kształtująca zachodni system wartości w Stanach Zjednoczonych, choć poważnie zepsuta przez moralne wady przywódców rządowych, została zaprojektowana w oparciu o żywy dokument, który zawiera podpis energetyczny zgodny z prawdami zawartymi w Prawach Naturalnych. Ten plan jest ideologicznym cierniem dla NAA i innych despotów, którzy chcą kreować rzesze niewolników umysłu i zwolenników z wypranymi mózgami, zastępując nimi wolnych niezależnych myślicieli, którzy cenią sobie wolność osobistą i szanują życie.

Istnieją armie finansowanych aktywistów i fałszywych dziennikarzy z wielu powiązanych ze sobą organizacji, strategicznie współpracujących z zasobami globalistycznego finansowania w celu zniszczenia ludzkich wolności we wszystkich demokratycznych narodach, które korzystają z szablonu tego żywego dokumentu. W tym roku uruchomili długo oczekiwany i drobiazgowy plan aktywizacji wielopłaszczyznowego ideologicznego przewrotu w narodach świata zachodniego, przy czym miliony ludzi zostały poddane bezprecedensowym ograniczeniom wolności osobistej, praw człowieka i wolności słowa, co wymusiło radykalne zmiany i ograniczenie możliwości swobodnego prowadzenia życia osobistego i zawodowego. Po dokładniejszym zbadaniu bieżących wydarzeń i zastosowaniu krytycznego myślenia możemy zrzucić to na organizacje pozarządowe i globalistyczne instytucje, które wydają się korzystać z operacji fałszywej flagi i odpowiednio dobranych aktorów. Możemy zatem zapytać, kto i co faktycznie korzysta z całej tej zorganizowanej plandemii, terroryzmu gospodarczego, podziałów i przewrotów, wywrotu zachodniej demokracji, jednocześnie podsycając płomienie anarchii na ulicach? Jest to dobrze zorganizowana próba zamachu stanu na frontach fizycznych i metafizycznych, a królicza nora sięga głębiej, niż większość ludzi jest w stanie sobie wyobrazić.

Kult satanistyczny szerzony w głównym nurcie i mediach społecznościowych przez te wszystkie lata był niezwykle płodny w oszukiwaniu społeczeństw, w kółko powtarzano kluczowe frazy w celu kształtowania narracji i kultywowania grupowego myślenia w kierunku satanistycznej ideologii opartej na kolektywizmie. Celowo ogłupiali, a następnie napełniali umysły młodzieży kulturowym marksizmem i niekończącymi się systemami klasyfikacji w celu wywołania oburzenia i rewolucji ideologicznej. Wiele marksistowsko-komunistycznych grup wierzy, że jedynym sposobem na zmianę rządu i dokonanie masowej destrukcji jest gwałtowna rewolucja, a teraz widzimy wyniki tego systemu przekonań. Kiedy ludzie stają się wrażliwi psychicznie i emocjonalnie, zestresowani z powodu lęku o przetrwanie, zepchnięci poza swoje granice, to tylko kwestia czasu, zanim stłumiony gniew pojawi się jako masowe protesty, które przerodzą się w przemoc.

Przekonałam się, że wszystko to zostało zaaranżowane do generowania użytecznych pionków, gotowych do wywołania masowego chaosu i odwrócenia uwagi od antyludzkich celów, pełnej dominacji NAA nad ludzkością. Chodzi o odwrócenie uwagi: nie patrz tutaj, patrz tam. W ramach tych wszystkich kontrowersji trwa wprowadzanie Jednego Porządku Świata poprzez globalną implementację sieci AI, superkomputerów kwantowych, wojskowych sieci Skynet i sieci ula, a wszystko to w celu osiągnięcia całkowitego technokratycznego totalitaryzmu do 2030 r. Plan Agendy 2030 jest ukryty na widoku, a teraz wielu z nas na Ziemi musi się obudzić, aby dowiedzieć się o możliwości wyrażenia lub niewyrażenia zgody, zrozumieć, co robią te antyludzkie siły, aby osiągnąć owe dystopijne cele. Mają tylko tę moc, którą my im dajemy.

Na Ziemi, w świecie fizycznym, toczy się wzmożona duchowa bitwa, dzięki której chcą uzyskać pełną kontrolę nad naszymi umysłami, jest to bitwa o zainstalowanie bez żadnych ograniczeń satanistycznej ideologii w sieciach głównego nurtu, w codziennej technologii, co pozbawia ludzi godności, boskości i wolności osobistej. Dzieje się tak, by zbudować pełną infrastrukturę wymaganą dla świata techno-totalitarnego, niezbędną dla kolejnych etapów, które planują wdrożyć, a mianowicie wszczepianych nanochipów oraz planów ukierunkowanej ewolucji, eugeniki i wreszcie transhumanizmu.

Aby dostrzec dokładne motywy ukryte za uzbrojeniem tych narracji, musimy być gotowi przezwyciężyć strach i wyparcie, a także potencjalnie niesmak, kiedy zobaczymy brzydkie prawdy, łączące kropki kampanii dezinformacyjnych. Odpowiedzią na całe to szaleństwo jest pełne poświęcenie się poszukiwaniu prawdy, otwarciu serca i słuchaniu szeptów kierunku, podejmowaniu kroków w celu uzdrowienia siebie i zwiększenia spójności, co dzieje się naturalnie, gdy nawiązujemy relację z Bogiem i wewnętrznym duchem.

Eskalacja do zbiorowego szaleństwa

W chwili obecnej zachodnie centra władzy stoją w obliczu poważnych zagrożeń dominacji potężnych globalnych sił faszystowskich, które stosują zmasowaną propagandę w kierunku myślenia grupowego, które wyraźnie ma stopniowo kierować globalną populację w kierunku totalitarnego świata technokratycznego. Coraz bardziej intensywny jest teraz program pełnej inwigilacji za pomocą środków cyfrowych. Trwa wojna duchowa - bitwa między światłem, które dąży do poznania prawdy, a ciemnością, która istnieje w kontrolowanych narracjach bazujących na oszustwach i kłamstwach. Wojna duchowa toczona jest przeciwko całej ludzkości, nie ma znaczenia, jaki jest kolor skóry, rasa, religia czy wyznanie. Bardziej niż kiedykolwiek musimy być w stanie wznieść się ponad rozpraszającą kontrolę umysłu NAA i postrzegać siebie jako jeden gatunek reprezentujący całą ludzkość. Należy dążyć do znalezienia głębszej prawdy ukrytej we wszystkim, a następnie być wystarczająco dojrzałym, aby poradzić sobie z odpowiedziami, które z tego wynikną.

Niedawno Czarne Słońca przeniosły te kłamstwa na kolejny poziom wojny psychologicznej poprzez wejście na poziom myślenia zbiorowego. Kiedy ta ideologia przekształca się w szał tłumu, a następnie rządzi tłumem, zniszczenie i przemoc generują matryce zstępujące, które dopasowują te najniżej wibrujące bańki rzeczywistości do sieci sztucznej inteligencji, działającej jak sieć roju będąca pod wpływem kontroli umysłu. Radykalne zaniżenie wibracji obszaru miasta, które NAA bierze pod lupę, oznacza umocnienie sił demonicznych i rozprzestrzenienie innych duchów na społeczność. Osiąga się to poprzez wojnę chemiczną i psychologiczną, a także podżeganie rozgniewanego tłumu do niszczenia obszarów dotkniętych ubóstwem lub budynków rządowych w celu spowodowania jeszcze większej nędzy i cierpienia. Warunki stworzone dla tego poziomu chaosu i opadającej energii są następnie wykorzystywane do połączenia tego obszaru z siecią ula i jest to skutek działań satanistycznych. Aby osiągnąć cele, czyli sprowokować jak najwięcej bólu i cierpienia w miejscu lub obszarze docelowym, wykorzystają każdego, kogo mogą przejąć i doprowadzić do stanu szaleństwa.

W grach walki duchowej w celu rozproszenie uwagi wykorzystuje się nieświadome grupy, którymi manipuluje się jako pionkami, a jednocześnie do broni AI zaprojektowanej jako system nadzoru sieci ula kontroli umysłu dołącza się program myślenia zbiorowego. Aby w końcu dokonać całkowitego odebrania wolności myślenia i wolności człowieka w kulturze zachodniej wdrożono ten złowrogi projekt, przeznaczony dla całej ludzkości w tej fazie globalnego resetu. Sieć AI była stopniowo budowana na podstawie mentalnego mapowania zbiorczych połączeń neuronowych mózgu tych grup, które były nieetycznie wykorzystywane do badań w ciągu ostatnich dwudziestu lat.

Zaprzeczanie niebezpieczeństwu, jakie ta agresywna propaganda stanowi dla wolności człowieka w obliczu wyraźnych dowodów metodycznych kroków podejmowanych w celu wyeliminowania demokracji poprzez wymuszone myślenie grupowe, jest głupotą i krótkowzrocznością. Obecnie możemy obserwować niszczycielskie wyniki tych działań pośród pokolenia tzw. milenialsów, którzy są manipulowani jako pionki przydatne dla tego programu. Promowanie niezgody i oburzenia jest pielęgnowane w wyraźnym celu naruszenia wolności człowieka, aby zrealizować ostateczne cele polegające na zainstalowaniu pełnego stanu inwigilacji za pośrednictwem technokracji. Obecne wydarzenia ujawniające się w globalnym krajobrazie, mają na celu utrwalenie masowych operacji psychologicznych przeciwko mieszkańcom Ziemi, a ostatecznie służą celom tych antyludzkich sił kontrolujących, konkurujących o sukces w swojej wersji programu Jednego Porządku Świata.

Na tym etapie konieczne jest nauczenie się, jak używać krytycznego myślenia i zdrowego rozsądku, aby zobaczyć większy obraz taktyki podziału i podboju opartej na klasyfikacjach, ponieważ dotyczą nas wszystkich, całej rasy ludzkiej, we wszystkich kolorach. Czas na mądrość, trzeba porzucić wymuszoną retorykę zbiorowego myślenia i jej jadowitą ideologię związaną z agresywnym traktowaniem nas wszystkich. Niewielka mniejszość potężnych pokręconych psychopatów ze światowej klasy rządzącej jest zdeterminowana, aby zapewnić pełną dominację i kontrolę nad każdym aspektem naszej żywej biologii, mózgu i układu nerwowego, procesów myślowych oraz postrzegania rzeczywistości, zgodnie z nakazem ich zwierzchników NAA.

Zachodni system wartości w Stanach Zjednoczonych głęboko pogrążył się, budując ukierunkowanie na najmłodsze umysły w celu wymuszenia poddania się ludzi poprzez klasyfikację poprawności politycznej, cenzurowanie wolności słowa i agresywne zawstydzanie. Podziały stosowane przez wiele lat spowodowały zinfiltrowanie kultury za pomocą wielu cichych metod, przy wykorzystaniu ideologicznej dywersji do radykalizacji, a następnie tworzeniu pionków, mających za naciśnięciem jednego przycisku przyspieszyć całkowite zniszczenie zachodnich wartości zaprojektowanych w celu ochrony ludzkiej wolności. Niedawno zorganizowana dewastacja wielu miast dokonana przez niszczycielskich anarchistów napędzanych inscenizowanymi wydarzeniami jest finansowana przez instytucje kierowane przez wrogów konstytucji Stanów Zjednoczonych. Wszyscy byli zszokowani filmem, który oglądaliśmy z przerażeniem, ponieważ w tych inscenizowanych wydarzeniach nie było mowy o moralnej deprawacji. Jednak miało to służyć kontrolerom. Ci, którzy powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności, stoją znacznie wyżej, niż ktokolwiek zechce przyznać. Organizacja plandemii wraz ze spustoszeniem gospodarczym Ameryki, całkowitym zniszczeniem i anarchią w dużych miastach, informuje nas o zamierzonym kierunku obecnego globalistycznego programu. Ma to na celu zniszczenie amerykańskiej konstytucji poprzez szerzenie nienawiści i dalszą demoralizację jej obywateli w każdy możliwy sposób, aby móc przeprowadzić zamach stanu.

Co to jest myślenie grupowe (Groupthink)?

Hasło odnosi się zjawiska psychologicznego w zbiorowej świadomości, w którym jednostki pragnące poczucia przynależności i akceptacji grupy szukają aprobaty innych w ramach grupy wspólnotowej, często odrzucając osobiste systemy wartości lub przekonania. Z powodu realnego lub wymyślonego zagrożenia czują wewnętrzną presję potrzeby lojalności wobec ideologii grupy. Chociaż jak widać to w obecnej strategii cenzury i kontroli myśli, istnieją reperkusje w postaci groźby, oskarżenia, upokorzenia, a nawet utraty pracy czy zawodu. Gdy dana osoba nie dostosowała mowy, myśli i zachowania do ideologii myślenia grupowego, czuje się jak wyrzutek. Jest to kolejna forma wymuszania pod wpływem kontroli umysłu, stosowanego w reżimach autorytarnych, aby zatrzymać rozwój intelektualny, inteligentne debaty, krytyczne myślenie, a tym samym prześladować i karać każdego niezależnego myśliciela. Chodzi o utrzymanie większości ludzi w milczeniu i podporządkowania się regułom.

Większość ludzi obawia się prześladowań i wykluczenia z grupy, gdyż podstawową ludzką potrzebą jest poczucie przynależności do kogoś lub czegoś. Jest to szczególnie wzmożone w przypadku dzieci w wieku gimnazjalnym i młodych dorosłych, gdzie presja rówieśników jest jedną z najsilniejszych, z którymi dziecko będzie musiało się zmierzyć w najbardziej wrażliwych etapach rozwoju. Kontrolerzy i osoby używające ideologicznej subwersji kontroli umysłu doskonale zdają sobie sprawę z wymagań wywieranych przez rówieśników na młodych dorosłych, a zatem mają tendencję do skupiania się na grupowej ideologii, aby radykalizować młode pokolenia poprzez infiltrację ich kultury. Pokazuje to popularny cytat Lenina o inżynierii społecznej ukierunkowującej dzieci na ideologię opartą na komunizmie, co staje się widoczne w dzisiejszym otoczeniu zachodniego / demokratycznego społeczeństwa. Przykłady ataków na dzieci można było zobaczyć, gdy kanadyjski premier kazał rodzicom opuścić pomieszczenie, aby mógł zwracać się do nich prywatnie, podczas gdy Światowa Organizacja Zdrowia ostrzegła, że dzieci mogą wymagać oddzielenia od rodziców z powodu plandemii. Niedawno w „New York Times” opublikowano artykuł, w którym domagano się, aby powiedziano ludziom, że nigdy więcej nie zobaczą członków rodziny, dopóki nie przekażą darowizny i nie wyrażą publicznego poparcia dla Black Lives Matter. Są to instrukcje z dziedziny psyop zaczerpnięte bezpośrednio z podręcznika marksistowsko-leninowskiego, aby rozdzielić rodziny i oddzielić dzieci od rodziców, nagradzając dzieci za odgrywanie ról przydatnych w ideologicznej narracji zatwierdzonej przez daną grupę lub państwo.

Ateistyczny komunizm jako ideologia w XX wieku, z morderstwami i masowymi zabójstwami liczonymi w wielu milionach, jest odpowiedzialny za więcej ofiar śmiertelnych i przemocy niż jakakolwiek religia lub system polityczny. Właśnie dlatego ta ideologia jest tak popularna w organizacjach działających na rzecz satanistycznego kultu śmierci, że dobrze sprawdzała się w poprzednich historiach w zapewnianiu masowego ofiarowania krwi. Oto niektóre podstawowe wytyczne dla ideologicznych wywrotowców, którzy pracują nad zniszczeniem kultury, narodu lub tożsamości. Proszę, zastanówcie się nad konsekwencjami, jakie mogą one mieć dla umysłów dzieci, młodzieży i dorosłych, i zwróćcie uwagę, ile z tych punktów jest dzisiaj aktywnych. Chcę wyjaśnić, że nie były to wydarzenia losowej ewolucji wybrane przez jednostki, zostały one specjalnie ukierunkowane jako program kontroli umysłu w celu czynienia ludziom krzywdy. Przestrzegano tego jako zbioru reguł w mediach, systemach edukacji i wszelkich formach inżynierii społecznej, używano przez wywrotowców w celu dezorientacji opinii publicznej, dzięki czemu kontrolerzy mogą pozostać przy władzy i mieć całe bogactwo. Ta propaganda musi się skończyć, jeśli chcemy żyć jako wolni ludzie w wolnym społeczeństwie.

1. Celowe tworzenie przestępstw rasowych i promowanie rasizmu
2. Ciągła zmiana zasad społecznych w celu wprowadzenia zamieszania
3. Nauczanie małych dzieci o seksie z zaawansowanymi pozycjami seksualnymi, fetyszami i homoseksualizmem
4. Podważanie autorytetu szkoły i nauczyciela, ogłupianie edukacji
5. Promowanie i wywoływanie ogromnych fal imigracji, aby zniszczyć tożsamość narodową
6. Atakowanie kościołów, opróżnianie ich, aby pozbyć się źródła wiary i więzi międzyludzkich
7. Korumpowanie systemu prawnego w celu wspierania drapieżników, wspieranie uprzedzeń wobec ofiar przestępstw
8. Promowanie uzależnień, nadmierne używanie alkoholu i narkotyków
9. Kontrolowanie rozrywki i mediów do poziomu 6 klasy lub niżej, ogłupianie poprzez popularne media
10. Zachęcanie do rozpadu rodziny, słabych umiejętności rodzicielskich, lansowanie samotnych matek, nieobecnych ojców
11. Manipulowanie i okradanie z poczucia własnej wartości poprzez uzależnienie od państwa i zachęcanie do czynienia krzywdy
12. Mylenie tożsamości i płci z nowymi systemami klasyfikacji, promowanie nieistniejących kwestii jako głównych problemów w społeczeństwie

Daj mi cztery lata na nauczanie dzieci, a zasiane przeze mnie ziarno nigdy nie zostanie wyrwane z korzeniami.

~ Włodzimierz Lenin

Czynienie broni z grupowego myślenia w celu realizacji planu ludobójstwa

Gdy grupowe myślenie staje się narzędziem wojny psychologicznej, sterując opinią publiczną przez strach, może prowadzić do masowej histerii i mentalności tłumu, który ujawnia zbiorowe cienie i ukryte fobie, przetwarzając je w panikę. Ci, którzy wpadają w spiralę popłochu, złapali się na emocjonalny haczyk wojny psychologicznej, zaczynają nakręcać siebie nawzajem emocjonalnymi i opartymi na strachu reakcjami, co skutkuje szybką eskalacją zbiorowej paniki, a w końcu wywołuje histerię tłumu. Kiedy myślenie grupowe jest zainfekowane szałem motłochu, pojawia się destrukcyjna tendencja do myślenia kategoriami: wszystko lub nic, a wtedy myślący odmiennie są demonizowani, ponieważ nie zgadzają się z tą ideologią i metodami jej wdrażania. Wściekły tłum szuka osób, które mogą być kozłami ofiarnymi, których można publicznie zawstydzić, albo podaje się publiczne lub polityczne przykłady w celu dalszego szerzenia toksycznej ideologii opartej na przymusie, zastraszaniu i agresywnej przemocy. Jest to klasyczny układ wykorzystywany jako forma ludobójstwa 101. Przydatne pionki użyte do szerzenia anarchii dla mrocznych władców to na ogół pierwsze fale wybrane do ludobójstwa.

Grupowe myślenie jest również tworzone przez świadomość zbiorową poprzez ciągłe wystawianie na te same powtarzające się komunikaty, frazy i treści ideologiczne używane do rozpowszechniania propagandy. Aby wzbudzić strach lub zmyłkę w myśleniu grupowym, wiele głównych źródeł medialnych wciąż szerzy pewne kłamstwa lub dezinformacje, dopóki fałsz nie zostanie uznany za prawdę. Wszyscy propagandziści wiedzą, że stanie się tak, jeśli będziesz powtarzać te same informacje i frazy w mediach, nawet jeśli będzie to kłamstwo. Celem rozpowszechniania nieprawdy w myśleniu grupowym jest sterowanie grupami ludzi, którzy kierowani przez fałsz, nie mają dostępu do dokładnych informacji ani wiedzy na temat wydarzeń, są manipulowani i oszukiwani, by wierzyli w fałsz, a w ten sposób łatwo dają się wykorzystać jako pionki. W wojnie psychologicznej i duchowej wiedza o prawdzie i widzenie szerszego obrazu wydarzeń ma moc. Tak więc, gdy ciemne siły próbują przejąć kontrolę nad innymi, dzielą informacje na segmenty, zawsze oszukują tych, których postrzegają jako słabszych, domagając się ślepego posłuszeństwa i lekkiego traktowania kłamstw. Gdy mroczne istoty zostają przyłapane na gorącym uczynku, zaprzeczają swojemu zaangażowaniu i nigdy nie mówią całej prawdy, zamiast tego skrywają się za stekiem kłamstw, co znacznie utrudnia ich dostrzeżenie. Ci, którzy rozpoznają fakt okłamywania innych w celu przewrotu ideologicznego i religijnego, tańczą z diabłem i praktykują satanizm, ponieważ w tego typu oszustwie nie ma prawości.

Dlatego w obliczu szalejących kłamstw i psychologicznego terroryzmu bardziej ważne niż kiedykolwiek jest poszukiwanie prawdy i możliwie najlżejsze jej przyjmowanie. Aby uzyskać dostęp do wyższych poziomów prawdy na ścieżce przebudzenia, trzeba nauczyć się rozpoznawać, gdzie dochodzi do kontrolowania postrzegania za pomocą mechanizmów ego wypełnionych bólem i złudzeniami. Duchowym celem jest uzyskanie dokładnej oceny wydarzeń, co pomaga dostosować postrzeganie do sytuacji rzeczywistej, która ma miejsce wokół nas. Świat potrzebuje emocjonalnych i duchowych dorosłych, którzy potrafią mówić prawdę z głębi serca, bez dyskryminacji, obwiniania i szkodzenia intencjom. Ważne jest mówienie prawdy z neutralnego poziomu, ważenie informacji w celu jej najdokładniejszej oceny, z jasnym umysłem i wewnętrzną oraz zewnętrzną spójnością.

Subwersja ideologiczna

Subwersja ideologiczna jest powszechną taktyką wojny psychologicznej stosowaną do prania mózgu przez osoby z wywiadu wojskowego i grup anarchistycznych lub każdego podmiotu władzy, który historycznie podporządkował się metodom stosowanym w marksistowsko-leninowskiej ideologii komunistycznej. Jednak zorganizowane religie (również kościół rzymskokatolicki) i kulty używają wielu takich samych narzędzi kontroli umysłu, pierwotnie ustanowionych przez Czarne Słońca, a następnie zapożyczonych przez Lucyferian. Dla wyjaśnienia: ideologia ta była współtworzona przez nieludzkie i ludzkie grupy satanistyczne, wyróżniające się pośród grup Czarnego Słońca w wojnie o infiltrację kultur innych gatunków. Wykorzystywana bywa do infiltracji, a następnie niszczenia kultury, historii, rytuałów, języka, sztuki i literatury innego gatunku lub narodu, wraz z ich historycznymi zapisami oraz świętymi przedmiotami czy artefaktami. Mówiąc prościej, służy do pozbawiania jednostki tożsamości plemiennej, a także wymazywania z umysłów ofiar przeszłości, aby nie wiedziały, kim są, a następnie mogły zostać łatwo przekształcone w niewolników kontroli umysłu. Każdy człowiek na tej planecie został poddany takiemu wymazaniu pamięci przez NAA, a każda kultura utraciła fragmenty prawdziwej tożsamości i historii, która została wymazana z pamięci komórkowej. Wszyscy ludzie usiłują dowiedzieć się, kim są i odnaleźć swoje prawdziwe ja.

Tak więc w ostatnich czasach kontrolerzy wdrożyli te tajne strategie w celu infiltracji wpływowych osób i programu edukacyjnego dzieci, narażając na te koncepcje, aby ostatecznie zniszczyć ideologię ukierunkowanych kultur, a następnie zniszczyć te narody od wewnątrz. Łatwiej jest zniszczyć i osłabić naród, kiedy ludzie tracą własną tożsamość. Zjednoczeni stoimy, podzieleni upadamy.

Atakując osoby wpływowe w tej kulturze, na przykład spośród mediów, naukowców, studentów oraz najbogatsze i najpotężniejsze osoby publiczne, takie jak aktorzy i celebryci, manipuluje się nimi, przez co stają się przedstawicielami narracji wspierającej ideologiczny przekręt. Agenci wywiadu najpierw szukają ludzi, którzy na zewnątrz wykazują dużo nieetycznych cech związanych z nieokiełznanym negatywnym ego i jego uzależniającymi pragnieniami. Tacy ludzie mają niskie zasady moralne i dominujące ego, są przepełnieni narcyzmem, chciwością, próżnością, szukają sławy i są głodni władzy, mogą łatwo oszukać innych i kłamać opinii publicznej, aby osiągnąć swoje osobiste cele. Następnym razem, gdy zauważysz gwiazdę popierającą poglądy polityczne w mediach społecznościowych lub promującą jakąś ideologię czy produkt, zapytaj siebie, dla kogo faktycznie pracuje i jaki może być jej prawdziwy program. Wielu dostało telefon ze szczytu piramidy wraz z zawoalowanymi groźbami, aby ogłosili służbę publiczną i zapłacili kaucję za szabrowników, a jeśli tego nie zrobią, uwolnią piekielne psy. Tak głównie działa ten świat z poziomu władzy, poprzez mafijny pierścień przekupstwa, szantażu i gróźb śmierci. Aby stworzyć lepszy świat, musimy to rozpoznać i zobaczyć. Burzyciele ustroju wiedzą, że kult sławy i chwały skutecznie wpływa na społeczeństwo, a to jest główne narzędzie w ich arsenale.

Subwersja ideologiczna to taktyka wojny psychologicznej stosowana przez wrogów narodu i jego ludu, którzy dążą do zniszczenia jego struktury władzy poprzez metodyczne, stopniowe przenikanie do społecznych, ekonomicznych, akademickich i politycznych struktur kontroli. Pranie mózgu i inżynieria społeczna są stosowane do zmiany postrzegania rzeczywistości w tym państwie do tego stopnia, że pomimo dostępnych dowodów lub informacji obywatele nie są w stanie osiągnąć zrozumienia celu, nie potrafią bronić siebie, swoich rodzin i społeczności przed ukrytymi wrogami. Programy przeciwko ludziom są opracowywane tak, aby dokonowały się akty terroryzmu, fałszywej flagi lub powstania, które mogą być koordynowane przez tych, którzy zinfiltrowali lub zostali zrekrutowani, aby zrealizować ten cel. Subwersja ideologiczna jest formą kontroli umysłu lub prania mózgu, która zachodzi stopniowo wraz z powtarzającymi się i konsekwentnymi kontaktami, w których ludzcy tyrani skutecznie wykorzystują innych jako broń psychologiczną w celu zdemoralizowania i odczłowieczenia grup docelowych. Oczywiście głównym pragnieniem NAA jest skłonienie ludzi do poddania się pokusie odgrywania roli wywrotowej, a w wielu przypadkach do nieświadomego wspierania sieci satanistycznych dla samolubnych motywacji.

Infiltracja instytucji akademickich i systemów edukacyjnych w celu wywrotu ideologicznego jest wykorzystywana poprzez zastosowanie szeregu taktyk demoralizacji zawartych w programach nauczania, które są zaprojektowane tak, aby szerzyły dezinformację i zamieszanie. Rozpowszechnianie narracji zawierających sprzeczne informacje, błędy i nieporozumienia, związanych z kształtowaniem i promowaniem zasad socjalizmu lub komunizmu jako panaceum na upadek kapitalizmu, to skuteczny sposób infiltracji szeregu grup społecznych, które można zbroić i manipulować wiele lat dzięki wojnie informacyjnej i fałszywym flagom.

Nauki marksistowsko-leninowskie głoszą, że efektywne zdemoralizowanie narodu zajmuje około 15 do 20 lat poprzez ukierunkowanie edukacji dzieci dzięki wielokrotnemu wystawianiu ich na ideologię wroga. Ideologia wykorzystywana do uzasadnienia erozji i ukierunkowania na ludzkie wolności, które są swobodnie przekazywane w zachodnim systemie wartości tego konkretnego państwa narodowego. Opiera się na liczbie lat potrzebnych do kształcenia jednego do trzech pokoleń studentów przy infiltracji systemu edukacyjnego ideologią marksistowsko-leninowską, która została zaprojektowana z myślą o wywróceniu ideologii i upadku tego narodu. Infiltracja Stanów Zjednoczonych ma na celu wyeliminowanie swobód człowieka, a jednocześnie destabilizację narodu w celu ostatecznego poddania się globalnej tyranii programu One World Order. W rezultacie wiele lat temu systemy edukacyjne i czasopisma naukowe zostały zinfiltrowane treściami, które miały na celu ostateczne podważenie ideologiczne zachodnich systemów wartości w Ameryce, zwłaszcza zniszczenie miłości do wolności i swobód zawartych w ideach amerykańskiego patriotyzmu.

Demoralizacja populacji, która była powoli edukowana, by z jakiegokolwiek powodu nienawidzić systemów wartości w swoim narodzie i nienawidzić innych obywateli tego narodu, powoduje większą społeczną akceptację prób poczynionych przez zewnętrznych powstańców, katastroficznych kapitalistów i najeźdźców w celu infiltracji i manipulowania osobami zaangażowanymi w rozbudzone kontrowersje i ruchy protestacyjne. Wiele lokalnych organizacji jest infiltrowanych przez niewidzialnych wrogów, którzy starają się dokooptować ruch do swoich większych programów wywrotowych ideologii i upadku rządu. Wojna psychologiczna polega na ciągłym podziale obywateli na coraz mniejsze grupy, które mają na celu radykalizację interakcji międzyludzkich, tak aby ludzie nie byli w stanie korygować różnic i skarg. Główna propaganda medialna ma na celu dalsze dzielenie obywateli na te grupy klasyfikacyjne poprzez taktyki dzielenia i podbijania, koncentrując się tylko na ekstremistycznych wydarzeniach, gorących kontrowersjach, jednocześnie podkreślając w mediach gniewne napięcia między tymi grupami, powtarzając je w kółko dla podżegania do oburzenia. Nacisk kładziony jest na promocję i uwypuklanie problemów, które wpływają tylko na niewielką mniejszość populacji, aby śledzić i kontrolować postrzeganie społeczeństwa w celu trwonienia czasu, energii i zasobów, podczas gdy infiltracja następuje poza centrum uwagi generując później jeszcze większe problemy dla większości ludzi żyjących w tym kraju.

W ten sposób podczas protestów łatwiej jest wprawić tłum w stan szału, przez co dochodzi do aktów przypadkowej przemocy i niszczenia mienia, co jest skutecznym narzędziem do dalszej destabilizacji systemu rządowego narodów i nieuchronnie wiedzie do kryzysu. Kryzys prowadzi do szybkiego upadku prawa i porządku, daje wsparcie przestępcom i drapieżnikom, którzy zagrażają bezpieczeństwu ludzi, podczas gdy obywatele przestrzegający prawa są karani grzywną lub umieszczani w więzieniu. Jeśli poziom kryzysu nadal rośnie, stabilizowanie prawa i porządku ignorowane, a obywatele nie czują się bezpiecznie, wywrotowcy lub wrogowie narodu będą nadal manipulować kryzysem, naciskając na zmiany w strukturze władzy i gospodarce. Trwający kryzys może doprowadzić do wojny domowej lub ukrytej inwazji ze strony głównych sił powstańczych stojących za koordynacją tego programu. Warto zwrócić uwagę na Organizację Narodów Zjednoczonych. Ci, którzy przejmują pełną kontrolę, są autorytarystami przebranymi za życzliwych dyktatorów, którzy obiecują, że będą zbawcami ludu tego narodu, sprzedając im stek utopijnych kłamstw.

Zasadniczo definiuje to naturę zamachu politycznego lub próby zamachu podporządkowując naród zewnętrznej infiltracji w celu wdrożenia programu socjalizmu lub komunizmu, lub w obecnych czasach techno-totalitaryzmu. Są to ukryte na widoku ideologie satanistyczne, prowadzące do przywłaszczenia ludzkiej wolności, indywidualizmu i suwerenności. Obecny proces jest odskocznią wykorzystywaną do destabilizacji zachodnich centrów władzy w celu całkowitego wyeliminowania zasad demokracji i wolności człowieka, aby po cichu wprowadzić rząd technokratyczny według programu Jednego Porządku Świata. Na przykład siły kontrolne stojące obecnie za autorytarnym rządem Komunistycznej Partii Chin to Czarne Słońca - ludzkie i nieludzkie, będące technokratycznym prototypem, który elity władzy chcą wprowadzić do populacji zachodnich za pomocą ideologicznego przewrotu i powstania przeciw władzy. Z tych powodów może to być ciężkie lato. Niezależne źródła będą stopniowo ujawniały informacje z wsparciem sił kosmicznych. Chociaż dla wielu obywateli Ziemi są to szokujące zmiany, wygląda na to, że globalne przebudzenie już się rozpoczęło i pod koniec roku należy się spodziewać znaczących rewelacji.

Sieć sztucznej inteligencji (AI) powiązana z siecią umysłów (Brain Net) lub siecią roju (Hive Net)

Pracownicy sieci i strażnicy rozpoczęli niedawno prace nad uniemożliwieniem wdrożenia sieci ula/roju, która miała zostać przeniesiona na większe obszary globalne z satelitami 5G lub telekomunikacyjnymi. Gdy w Wielkiej Brytanii wprowadzono kolejny etap 5G opór był ogromny, a od tego czasu trwa wojna elektryczno-cyfrowa, która ma na celu zapobieganie szkodom i zmianę trasy tych transmisji.

Warto wiedzieć, że grupy Czarnego Słońca od wielu lat eksperymentują na ludzkości z szeregiem sztucznej inteligencji i technologią obliczeń kwantowych czarnej skrzynki w celu przeniesienia zbiorowej świadomości w kierunku kontrolowanego przez AI myślenia grupowego, co ma przypominać łączenie mózgów ludzi z Internetem. Ten system jest określany jako Brain Net lub Hive Net. NAA chce połączyć wszystkie ludzkie mózgi z systemami sztucznej inteligencji w celu całkowitego zniewolenia ludzkiej świadomości, monitorowania i manipulowania całą aktywnością elektromagnetyczną ludzkiego mózgu oraz gromadzenia danych w celu kontrolowania linii czasu. Osoby, które zostały zidentyfikowane jako osoby docelowe, są pierwszymi falami ludzi, na których potajemnie eksperymentowano i na których testowano ten system nadzoru AI, wykorzystując szereg automatycznych metod SRA do podporządkowania świadomości grupowej za pomocą zdalnego urządzenia lub satelity. Planowana ekspansja tego systemu AI poprzez zresetowanie do techno-totalitaryzmu ma ostatecznie połączyć każdy żywy ludzki mózg z sieciami sztucznej inteligencji, które budują złożone symulacje całej biblioteki genetycznej na Ziemi.

Namierzone osoby były poszukiwane przez rząd cieni, czarnych agentów wojskowych lub jednostki NAA w celu przejęcia ich świadomości tak, aby uczyć maszyny mózgowe używane w tym tajnym i złowrogim eksperymencie AI, w którym podstawową dyrektywą było zbudowanie systemu Hive Net, a następnie wygenerowanie cyfrowych bliźniąt jako wirtualnych przedstawicieli. Cyfrowy bliźniak to dokładna replika lub klon używany do reprezentowania matrycy osobowości danej osoby rzutowanej na inną płaszczyznę wymiarową, zwykle wirtualna reprezentacja umieszczana w obrębie matrycy fantomowej. Cyfrowy bliźniak jest używany przez NAA jako broń kontroli umysłu, która próbuje nałożyć się na ciało świetlne, ma na celu podważenie naturalnej żywej świadomości tej osoby. Raczej jest to zły bliźniak, ale jest to cyfrowy bliźniak tożsamości używany jako holograficzna wkładka do nadużywania wewnętrznego duchowego Christosa w żywych istotach ludzkich.

Plan polega na stopniowym rozszerzaniu i przechwytywaniu poznania w celu budowania maszyn o zdolnościach poznawczych i emocjonalnych, które następnie gromadzą dane tworząc syntetyczny umysł ula, a wraz z postępami w eksperymentach na interfejsie mózg-superkomputer, można to dalej wykorzystywać do generowania wirtualnych rzeczywistości i cyborgów. Jest to sztuczna inteligencja oparta na sieci neuronowej połączona z superkomputerami kwantowymi, które generują czujące symulacje świata, aby NAA mogła przetrwać w tej rzeczywistości i utrzymać kontrolę nad przyszłym kierunkiem ludzkości podczas cyklu wniebowstąpienia. Niektórzy z kontrolerów faktycznie wierzą, że skoro potrafią przenieść swoją osobowość na sztucznego nosiciela lub ciało cyborga, że to pozwoli im oszukać śmierć i odciąć osobiste działania od prawa przyczyny i skutku, dzięki czemu mogą stać się istotami nieśmiertelnymi i podobnymi Bogu na innej płaszczyźnie rzeczywistości. Zasadniczo wierzą, że mogą uciec od konieczności stawienia czoła swoim czynom i zapobiec zmuszeniu do doświadczania konsekwencji swoich działań podjętych w celu zniewolenia i unicestwienia rasy ludzkiej.

Dzięki zastosowaniu nanoczujników, bioczujników lub Smartdust możliwe jest elektroniczne połączenie człowieka z interfejsem mózg-mózg w celu syntetycznej telepatii, nadzoru, złożonych symulacji, a także możliwości dostosowania specjalistycznej kontroli umysłu na poszczególnych poziomach. Naukowy aspekt sieci mózgowej został już udowodniony w środowiskach akademickich, a następny etap wprowadzania komercyjnych aspektów tej technologii do głównego nurtu odbywa się teraz dzięki planowanemu resetowi do technokracji. Do swoich eksperymentów jako świnek morskich używali ludzi bez ich zgody.

Aktualnie przeprowadzana jest operacja prowadząca do wykorzystania sieci ula w celu globalnego nadzoru, gromadzenia danych, mapowania myśli, restrukturyzacji gospodarczej i systemów rozpoznawania twarzy, które zostały zaprojektowane tak, aby do 2030 roku były w pełni funkcjonalne w ramach złożonej infrastruktury zbudowanej z Internetu rzeczy i inteligentnych miast. Ten plan listy życzeń dla technokratycznego totalitaryzmu zapewnia kontrolerom nieograniczony zakres możliwości manipulowania danymi w celu wszczepiania myśli, eliminowania oponentów i uzyskania pełnej kontroli nad ludzkim mózgiem - właściwie tworzą sztuczny umysł ula/roju i zgodną populację.

Wraz z ciągłym postępem w tworzeniu One World Order, przyszłą wizją kontrolerów dla czwartej fali przemysłowej jest połączenie organicznej biologii człowieka z maszynami AI, dlatego też mamy do czynienia z agresywnymi operacjami psychologicznymi, które mają związek z planowanymi powtarzalnymi szczepieniami, które mają doprowadzić do transhumanizmu. Obecnie desperacko chcą uzyskać pełną kontrolę i naciskają na wdrożenie następnego poziomu kontrolowanego przez AI Groupthink, aby całkowicie zniewolić masy, poprzez potajemne podłączanie ludzi do sieci ula i uruchamianie kodów poleceń zabijania. Planuje się to osiągnąć za pomocą różnych środków związanych z GMO, chemikaliami i nanopyłem, natomiast obowiązkowy program szczepień jest agresywnie rozprzestrzeniany w celu wstrzykiwania nanochipów i bioczujników bezpośrednio do krwiobiegu dzieci i całej ludzkości, jest to święty Graal tej antyludzkiej propagandy. NAA potrzebują ludzkich marionetek do masowej produkcji i promowania obciążonych nanochipami i trujących szczepień jako pozornie zdrowych praktyk immunizacyjnych poprzez globalną medyczną sieć tyranii, ponieważ jest to klucz do ich przyszłego sukcesu w realizacji kolejnego etapu programu transhumanistycznego.

Ma to na celu połączenie ludzkich mózgów z systemami sztucznej inteligencji poprzez łącza neuronowe, które rzutują zebrane dane na symulacje czującego świata w czasie rzeczywistym, wykorzystywane dalej do wymuszania systemu mieszanej rzeczywistości fantomowej. Obecne bitwy na osi czasu polegają przede wszystkim na utrzymaniu podstawowej architektury 10, która istnieje jako sztuczna maszyneria kontrolowana przez NAA nałożona na warstwy świadomości ciała planetarnego. To generuje rzeczywistość mieszanej Ziemi, która zawiera organiczny kod Stwórcy zmieszany z sieciami sztucznej inteligencji obsługiwanymi przez obce maszyny. Ten prąd zwrotny biegnie przez kontrolowane technologicznie sekcje pola planetarnego, które realizują sztuczne osie czasu, rzutując sztuczne przestrzenie lub matryce fantomowe zaprojektowane jako programowanie AI matrycy 3D. Struktura jest entropiczna i pasożytnicza, ponieważ musi polegać na zewnętrznym źródle energii, przez które wysysa energię, aby nadal istnieć, i właśnie tutaj ludzkie mózgi i ludzka bioenergia są obecnie konfigurowane do sprzedaży przez kontrolerów w celu wydobycia energii poprzez wdrożenie programów szczepień i transhumanizmu. Pamiętaj, że bioczujniki nanotechnologiczne można wykorzystać do pozyskiwania żywego światła.

Celem resetu NAA do technokracji jest uruchomienie miliardów nanotechnologicznych botów i czujników w całej naszej bioneurologii komunikujących się ze sobą za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, która bezpośrednio łączy nasz mózg z Internetem, dzięki czemu ludzka świadomość zostanie całkowicie zanurzona w wirtualnej rzeczywistości doświadczanej przez wszystkie nasze naturalne zmysły. Bardziej skuteczne byłoby, gdyby mogli wstrzyknąć te nanoboty do naszego krwiobiegu bezpośrednio przez fałszywy program szczepień. Na tym zaplanowanym etapie śpiący człowiek nie będzie miał żadnej świadomości percepcyjnej, doświadczanie przez niego zewnętrznej rzeczywistości odbywać się ma za pośrednictwem interfejsu rzeczywistości symulowanego sztuczną inteligencją, zaś oryginalne połączenie z rzeczywistością świadomości organicznej będzie skuteczne wyeliminowane, tym samym odłączając duszę i ciało duchowe od biologii tej osoby. Jest to diabelski plan satanistów Czarnego Słońca i istot NAA, które nienawidzą ludzkości i pragną zniszczyć oryginalny szablon Diamentowego Słońca oraz Boga obdarzonego duchowym połączeniem z Christosem, które z natury istnieją u ludzi.

Smocza Ćma i sieć Smoka

Zespoły strażników spędzają sporo czasu w bardzo nieprzyjemnym obszarze zwanym siecią Smoczej Ćmy, który pomaga w utrzymywaniu warstw osi czasu matrycy widmowej. Rozumiem, że ta konkretna siatka zasila wiele struktur Czarnego Słońca porównywalnych do kury znoszącej złote jajka, ponieważ zbiera ogromne ilości energii zasilającej ich ziemskie systemy – firmy związane z przemysłem farmaceutycznym i szczepieniami warte miliardy dolarów. Wielu z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że wkładają teraz wszystkie zasoby w rozszerzanie globalnych programów szczepień, wypełnionych truciznami i nanotechnologią, a ta siatka Obcych wspiera, chroni i karmi tę straszną sieć antyludzkich struktur.

Ta obca maszyneria Smoczej Ćmy została najprawdopodobniej stworzona przez grupy drakońskie i wtopiona w ciało planetarne mniej więcej w czasach Wojen Nefilim. Zaczęli wtedy pracować nad budowaniem sztucznego Drzewa Życia i złożonych systemów AI, generować wirtualne rzeczywistości oraz osie czasu AI, które tworzą matrycę fantomową. Ta szczególna maszyneria kosmitów jest wyryta w Ziemi jak wielki wąż/smok, jego głowa rozciąga się na daleką wschodnią Syberię, Chiny i Japonię, a ciało sięga do Ameryki Południowej. Działa na odwróconym prądzie 10D i tworzy połączenie między Ziemią a upadłymi planetami, zgromadzonymi w matrycy fantomowej. Siły te są zdecydowanie jednymi z najbardziej agresywnych i spragnionych krwi, jakie kiedykolwiek spotkałam, dlatego naszym zespołom zajęło trochę czasu, aby zgromadzić wystarczającą ochronę i móc spotkać sięz tymi stworzeniami, nie doznając szkód. Wrogie siły, które chronią tę sieć, są związane z Antychrystem, zaś do struktur chrytusowych oraz kobiet czują ogromną nienawiść, która jest poza wszelkim ludzkim zrozumieniem. W ten sposób starają się pokonać zarówno strażników z Kryształowej Gwiazdy, jak i wszelkie inne gatunki, które uważają za przeciwników w ostatecznej bitwie o Ziemię. Prawdą jest, że istoty Smoczej Ćmy, które chronią tę sieć, wydają się być w pełni zasymilowane z systemami AI, do których należą, aby mieć kontrolę nad siatkami czarnej magii. Bez autopsji trudno powiedzieć, ale w momencie interakcji te stworzenia wydają się być w pełni cyborgami. Są w pełni zasymilowane ze stworzonymi przez siebie systemami AI, a zatem straciły jakiekolwiek poczucie żywego stworzenia.

Smocze Ćmy lub Drakonianie Omicron są jedną z frakcji stojących za grupą Oriona, jedną z grup intruzów NAA, które pochodzą z konstelacji Oriona. Smocze Ćmy pochodzą głównie z okolic Alnitak wokół pasów Oriona. Istoty te są wyjątkowo brutalne i agresywne, stoją za większością działań bojowników i terrorystów na obszarach planety, wokół wrót Iraku i Iranu. Islamskie ekstremistyczne frakcje obserwowane na Bliskim Wschodzie są uczone technik terroryzmu przede wszystkim przez gady Omicron, które, jak się zdaje, użyczyły ideologicznej taktyki wywrotowej Rosjanom i kontrolerom z Bliskiego Wschodu. Smocze Ćmy to istoty gadzie, istniejące w ciałach poza wymiarami, są ożywiane i kontrolowane przez pozaziemskie siły satanistyczne z Oriona, a ich wyższe formy istnieją w płaszczyznach monadycznych lub liniach czasu Gai. Manipulujowały czasem, aby rozszerzyć terror kontroli umysłu na tę oś czasu na Ziemi. Dzięki rozdzieraniu czarnych dziur w czasoprzestrzeni byli w stanie zbliżyć się do płaszczyzny Ziemi poprzez infestację fałszywych matryc i wirtualnych rzeczywistości na płaszczyźnie astralnej. Wydarzenia takie jak zdarzenie nuklearne w Fukushimie w Japonii powodują nadmierne szkody na polu Ziemi, co pozwala ich poszczególnym siłom na głębszą penetrację w obszarach, do których wcześniej nie mieli bezpośredniego dostępu.

Wiadomo też, że zostali zatrudnieni jako najemnicy dla Annunaki, którzy negocjują z nimi, aby pomogli w obronie ich terytoriów poprzez linię geomantyczną w Wielkiej Brytanii w okolicy Stonehenge. Obszary te działają poprzez tak zwaną NRG, która jest główną siatką kontroli umysłu, obsługująca program niedoli seksualnej, który zbiera ludzkie energie seksualne i promuje oprogramowanie ofiara/kat. Smocze Ćmy to specjaliści od terroryzmu, strategii wojskowej i wywrotowej, a Annunaki targują się z nimi w sprawie linii geomantycznych, aby wymusić na nich bojową kontrolę nad obszarami za pomocą swego rodzaju wojny psychotronicznej w tym obszarze. Tam, gdzie dochodzi do licznych zabójstw dokonywanych przez terrorystów śpiochów lub operacji fałszywej flagi, jest to zwykle przeprowadzane i wspierane przez te istoty.

Jasność i rozeznanie

Jak w tych chaotycznych i niepewnych czasach możemy uzyskać większą przejrzystość? Wiedza umożliwia wyrażanie siebie, rozwijanie samoświadomości, co jest naturalnym rezultatem pełnego zrozumienia. Aby rozwinąć silne rozeznanie otaczających nas energii, musimy rozwinąć pewien stopień samoświadomości i odpowiedzialności za sytuacje, w których możemy się znaleźć.

Aby rozwinąć osobistą klarowność, musimy zdyscyplinować intelekt, zachować spokój, tworząc wewnętrzne lustro, które umożliwia zaangażowane oderwanie od wpływów zewnętrznych, zwłaszcza gdy wpływy te sprawiają, że czujemy się nieswojo. Duchowa dojrzałość jest procesem poświęcania się ekspansji świadomości, wychodzenia poza osobiste ograniczenia i kontrolowania impulsów nawet, gdy nie jest to przyjemne. Raczej nie widzimy osobistych ograniczeń i obszarów, w których moglibyśmy się poprawić, dopóki nie poczujemy się ze sobą nieswojo. Ten dyskomfort może być mentalny, emocjonalny, a nawet fizyczny. Rozwój duchowy i emocjonalny wymaga, abyśmy czuli się komfortowo z dyskomfortem, wiedząc, że możemy się czegoś nauczyć, pytając o przyczyny, dla których tak się czujemy.

Kiedy mamy pewność, tworzymy stan energetycznej spójności w taki sposób, że przez nasze ciało może przenikać więcej światła, mamy lepszą intuicję, wgląd i więcej energii. Przejrzystość wspiera lepsze rozeznanie otoczenia i zdolność do oceniania siebie, swoich kompetencji, co jest skutecznym narzędziem do uzyskania samokontroli. Aby osiągnąć osobistą jasność, zachować zrozumienie odwróconych lub przeciwstawnych energii, musimy wykonać wewnętrzną pracę i być w stanie rozwiązać, zintegrować i zneutralizować podświadome rany lub wewnętrzne konflikty emocjonalne. Siły przeciwne wykorzystują ciemną manipulację, stwarzają silny opór, przez co wzmacniają obszary, w których nosimy ból, a jednocześnie ujawnią nasze energetyczne słabości i podatność. Siły ciemności będą nadal kierować nas ku słabościom powodując ból, strach i wyparcie, aby wywołać jak najwięcej zamieszania i nieszczęść. Jeśli odczuwamy ból psychiczny i emocjonalny, a chcemy znaleźć rozwiązanie, które pozwoli neutralności zastąpić ból, musimy być gotowi wykonać wewnętrzną pracę na pewnym poziomie.

Im większą klarowność rozwinęliśmy, tym bardziej jesteśmy autentyczni, a im silniejsza jest nasza aura energetyczna, tym łatwiej jest odpierać ciemne siły.

Gromadźmy się w doskonałym spokoju i pozwólmy, aby nasze kochające serca wiodły nas naprzód. Niech w tych chaotycznych czasach w naszych sercach, umysłach i ciałach gości pokój.

Proszę, weź z powyższego tylko to, co przyda Ci się w duchowym rozwoju, a całą resztę odrzuć. Dziękuję za męstwo i odwagę poszukiwania prawdy. Jestem wolną niezależną istotą boską!

Do następnego spotkania pozostań w blasku swojej ścieżki serca Avatara Christosa Sophii. Proszę, bądź miły dla siebie i dla innych. GSF!

Z kochającym sercem, Lisa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz