czwartek, 10 stycznia 2019

METATRON przez Tyberona: 2019 - Rok siódmy nowej Ziemi. Rok subtelnej intensywności!

tłumaczenie: Teresa Serafinowska

Pozdrawiam Mistrzów! Jestem Metatron, anioł Światła, wraz z Tyberonnem ze służby kryształowej. Pozdrawiamy was w wektorze bezwarunkowej miłości. I tak się składa, że teraz jesteśmy tutaj razem.

Mówimy o potencjałach, w 2019 roku, siódmym roku, nowej Ziemi. Mistrzowie, w 2019 roku Ziemia będzie kontynuowała zmiany na poziomie wibracji. Czasami będą delikatne, a niekiedy - intensywne. Wszystko jest związane z przystosowywaniem do nowego paradygmatu, to czas dostosowywania się.

Zmiany przyspieszają, w tyglu jest coraz bardziej gorąco. Paradygmat nowego rozumienia prawdy jest zasadzony, zakorzeniony i rośnie. W rzeczywistości rozszerza się, odnajdując uzupełnienie tonalne, którymi kieruje częstotliwość rezonansowa.

W 2019 roku ziemskie przeżycia dla większości ludzkości będą czasami wydawać się surrealistyczne. Rok będzie owocował w serie nietypowych faz, w których czas może wydawać się zniekształcony, a emocje będą wydawać się nieznane. Wchodzisz głębiej w pośredni stan przesunięcia w górę ... rezonans częstotliwości, który jest naprawdę nieutrwalony, naprawdę wyjątkowy, ponieważ nie jest ani częścią przeszłości, ani nie jest wymiernie dostrojony do przyszłości. Ten dziwny stan będzie przedłużać się do 2025 r. i spowoduje coś, co można określić jako mglisty stan wibracyjny.
To stan dostosowywania, dopasowywania się do wznoszenia, powoduje zniekształcenia czasowe, łączenie się wymiarów. Już sama w sobie ta częstotliwość będzie zarówno zupełnie nowa, jak i dziwnie znajoma. Jest to dość trudna faza dostosowawcza i może wpłynąć na poszerzenie postrzegania rzeczywistości. Wibracje tła pojawiające się w 2019 roku są dość nietypowe oraz wyraźnie zróżnicowane, i doprowadzą do wizualizacji, odbierania przekazów, które będą się znacznie rózniły od tego, czego doświadczyliście w przeszłości ... będą zmieniać ponownie mieszając wasze wewnętrzne postrzeganie a także rzeczywistości planety, na której mieszkacie.
W ciągu następnych lat, do roku 2038, Ziemia stopniowo zmieni kolor aury. Będzie to spowodowane koronalnymi wyrzutami plazmy słonecznej, wiatrami słonecznymi wysyłającymi energię joniczną do magnetosfery Ziemi. I w ziemskiej atmosferze zmianie ulega stosunek anionowy do kationowego. Widziana z daleka planeta zmieni kolor z pierwotnego odcienia niebiesko-zielonego, na bardziej niebieski-indygo i fiolet - miękki fiolet. Wypalone Słońcem obszary lądowe będą wibracyjnie zmieniać barwy do koralowych i delikatnych odcieni różu. Większość ludzkości nie będzie w stanie zobaczyć zmian, poza poszerzającym się zakresem i zasięgiem świateł Aurora Borealis.

Już obecnie, w 2019 roku, wiele osób zaczyna postrzegać hiper-wymiarowe krwawienia. Gołym okiem będzie można zobaczyć formy geometrycznych tęczowych pryzmatycznych kształtów, sporadycznie i krótko pojawiających się w peryferyjnym polu widzenia. To z czasem będzie się wzmagało i jest dowodem poszerzenia postrzegania wymiarów, wielowymiarowego postrzegania z pola 33 czakry. Rzeczywiście, wyższe wibracje ścieżki poszukiwaczy, wchodzenie w stan wzniesiony, oferuje inny zakres dźwięku i paletę kolorów. Wszystkie krystaliczne, wszystkie geometryczne.

Tak więc dzielimy się z wami niesamowitą dynamiką zmian wymiarów na nowej Ziemi. Jakkolwiek subtelne, rzeczywiście występują one w chwili teraz. Poświęć trochę czasu, aby wyczuć ruchy w górę, które mają miejsce w Omni-Ziemi. Mistrzowie, to są wspaniałe wydarzenia, których, niestety, większość z was nie będzie miała czasu zauważyć lub naprawdę docenić.

Chodzi o to że wysoce spolaryzowane energie są w ciągłym intensywnym ruchu. Wcześniej informowaliśmy, że planeta i ludzkość podlegają wymaganemu oczyszczeniu. Wszystkie nierozwiązane energie wypływają z ukrycia, aby stawić im czoła i aby je jak najlepiej rozwiązać .... w ramach przygotowań do nadejścia Złotego Wieku, po 2038 r. To czyszczenie zajmie wiele lat. W 2019 i później cała ludzkość nie będzie po prostu uprzywilejowanym obserwatorem, chodzącym po Ziemi, doświadczającym cudów tego pięknego klejnotu, jakim ona jest. Ale raczej wszyscy zrozumiecie, że jesteście jej częścią. Ludzkość jest absolutnie rdzennym aspektem, kluczową esencją biosfery Ziemi. Nie poza nią, nie powyżej ani poniżej. Jesteście współtwórcami oraz elementami całości!

I Mistrzowie, weźcie pod uwagę, że ten aksjomat, to szlachetne zrozumienie bycia boskim współtwórcą jest ważnym kluczem do bieżących i nadchodzących skoków świadomości oraz duchowej ewolucji.

2019 w pigułce

Kluczowymi datami roku są zaćmienia, przesilenia i równonoce. Są coraz bardziej rozpoznawalne jako unikalne astronomiczne punkty, które otwierają zasłony i kody. Są to czasy, w których waszą planetę zalewają jednostki siły życiowej, zwane esencją adamantiny lub Akaszy. W tym czasie warto medytować, szukać kalibracji, modlić się, skupiać na ideałach i urzeczywistniać je w rzeczywistości.

Daty zaćmień w 2019
Zaćmienie Słońca - 5 stycznia 2019 r
Całkowite zacmienie Księżyca - 20 stycznia 2019 r
Całkowite zaćmienie Słońca - 2 lipca 2019 r
Zaćmienie Księżyca - 16 lipca 2019 r
Zaćmienie Słońca - 25 grudnia 2019

Równonoce i przesilenia 2019
Równonoc - 20 marca 2019 r
Równonoc - 23 września 2019 r
Przesilenie - 21 czerwca 2019 r
Przesilenie - 22 grudnia 2019 r

Chociaż 2019 będzie wyzwaniem, nie będzie aż tak trudny, że nie będziecie mogli sobie z tym poradzić. Bądź świadomy, że napływ wyższych energii, ponowne równoważenie siatki i biegunowości, występują łącznie, specjalnie dla ewolucyjnego przeskoku ludzkości ... i jest to faktycznie dużym wyzwaniem ... dla ludzi dość trudny i wysoce niespójny okres fizycznego oraz psychicznego dostosowania.

Przejściowo pojawią się luki, przepaście i pęknięcia częstotliwości, ponieważ stare wzorce wibracyjne są zastępowane nowymi. To pozwoli na spójne fazy dostosowania, prowadzące w niektórych przypadkach do fizycznych i psychicznych anomalii emocjonalnych – zwłaszcza apatii czy depresji.

W tym energetycznym amalgamacie łatwo będzie czuć się zagubionym. Dlatego właśnie w tym okresie jest szczególnie ważne, aby pozostać pozytywnie nastawionym, aktywnym i sumiennie utrzymywać optymalnie wzmocniony obwód oraz pole aury. Duże znaczenie będą miały wzmacniacze aury, takie jak generatory światła, kamienie szlachetne, minerały i kryształy, nigdy nie było to ważniejsze. Właśnie dlatego warto przyswoić sobi nauki Edgara Cayce'a dotyczące holistycznego wykorzystania klejnotów i kryształów jako narzędzi do naprawiania oraz wzmacniania aury.

W tych energiach wielu będzie w rozpaczy ... brak wszystkiego, od dobrego samopoczucia po zasoby fizyczne i ekonomiczne. To może stworzyć ponurą, mroczną perspektywę przyszłości, ze zwiększonymi wątpliwościami, zamieszaniem, lękiem, strachem, a nawet atakami paniki - w obawie przed codziennymi wyzwaniami życia.

Drodzy ludzie, większość z was może mieć takie objawy o dni powszednie w tych fazach energii rezonansowej ... i chociaż można to nazwać objawami wznoszenia, takie emocje są bardzo stresujące, mocno obciążają centralny układ nerwowy ... i są powodem utraty energii, powodują krwawienie z aury - krwawienie energetyczne .... które może poskutkować zwarciem obwodów aury.

Dlatego ważne jest, aby w 2019 i później ... być mądrym szafarzem swoich myśli. Jeśli pozwolisz sobie wpaść w tę spiralę, to przez jedną mroczną myśl przyciągniesz drugą. Tak działa Prawo Przyciągania. Rozmyślnie skupiaj się na rzeczach pozytywach, a przyciągniesz więcej pozytywnych myśli i utrzymasz aurę w stanie nienaruszonym, szczelnym i wytrzymałym.

Pamiętaj, że żyjesz w fazie skrajnych zmian. Kwantowe skoki w ewolucji idą w parze ze zmianami w samej naturze i strukturze rzeczywistości.

W dużym stopniu rok, którego doświadczycie w 2019 roku, będzie zależeć od tego, jak elastycznie podchodzicie do zmian. Byłoby dobrze, gdyby ludzkość zakceptowała zmiany, ponieważ zmiana jest naturą nowej rzeczywistości, paradygmatu Nowej Ziemi ... i warto to zaakceptować, a nie próbować opóźniać lub blokować.

Kochani, pamiętajcie, że skokom świadomości towarzyszą błędy w osądzie. Dlatego przed podjęciem działań wszystko trzeba sprawdzać. Skupcie się na świetle i bądźcie elastyczni, bądźcie mądrzy ... ponieważ będziecie mocno zaskoczeni tym, jakie cuda nastąpią, gdy światło się rozszerzy, a rzeczywistość się rozjaśni.

Drodzy Mistrzowie, już wspomnieliśmy o znaczeniu myśli i Prawa Przyciągania, ale jeszcze nie nauczyliście się ogniskować tej prawdy, tej szlachetnej prawdy w jej różnorodnych formach.

W fazach napływu energii Akashy, rosnącego Księżyca, zaćmień, tranzytów, równonocy i przesileń, można będzie przećwiczyć i nauczyć się zasilać wyższe myśli oraz je manifestować. Robisz to poprzez usilne i naładowane emocjami myśli przesyłane na poziomy wibracyjne przy wykładniczo szybszym i wyższym tempie harmonicznej koherentnej oscylacji w krystalicznej żywotności Nowej Ziemi ... szczególnie w astronomicznych szczelinach.

Chcemy tutaj dodać, że to, co oferujemy w tym przekazie, jeśli chodzi o zmiany czasów, opiera się na strumieniach prawdopodobnych rzeczywistości w sformatowanym wpływie grawitacji astronomicznych i zbiorowych pól myśli ludzkości. Nie znamy nikogo, żadnej grupy aniołów czy osoby, która mogłaby w pełni dokładnie przepowiedzieć przyszłość. I żeby było jasne, nie o to tu chodzi. Rzeczywiście, z definicji praw obowiązujących dla dwoistości królestwa 3D, przyszłość jest zawsze płynna, królestwo 3D rządzone jest przez wolną wolę, a wynikające z tego urzeczywistnienia rzeczywistości nie są ustalone w żadnych kategoriach na żadnym indywidualnym poziomie.

Ale zauważcie ... są pewne wydarzenia, które jednak następują, które rzeczywiście stworzyliście i materializuja się w 3D przez czasoprzestrzeń. I to jest ludzkie wniebowstąpienie. Mistrzowie, ta prawda jest ważna, trzeba ją zrozumieć i zaakceptować.

Rzeczywiście, struktury wierzeń, na których opiera się cała ludzkość (i jednostki), tak programują wasze istnienie, że często często zewnętrznie zaprzeczacie temu, co wewnętrznie znacie.

Tak więc chcemy wprowadzić zastrzeżenie, punkt, który zrobiliśmy wiele razy, że to, czego doświadczacie, jest waszym własnym dziełem. Jednak są pewne wydarzenia w czasie, nieczasie i naturze, które są względnie ustalone w ramach praw fizyki tego królestwa oraz temacie dualności. Wniebowstąpienie ludzkości jest jednym z nich.

Ciągłe zmiany

I Mistrzowie, stale doświadczacie zmian. Wasza Ziemia się zmienia i to, co dzieje się w przyrodzie oraz w ludzkiej działalności, choć wydaje się burzliwe w waszym obecnym czasie liniowym, ma cel.

To, co dzieje się teraz - w roku 2019, i później – w 2026 i jeszcze później, w kluczowych latach 2038 i 2075 roku, ludzkość sama sobie wybrała i spisała dla najwyższego dobra.

I to jest coś, co musimy wam przypomnieć.
Bo strach, który się zakorzenia, może stać się siłą niszczącą. Niepotrzebnie zaburza, więc mądrzy poszukiwacze przygód w tym czasie przejścia powinni się od niego uwolnić. Nie pozwólcie, aby strach was pokonał, ponieważ oświeceni muszą stać wysoko i wyrażać sobą dobre samopoczucie oraz światło postępu.

Pożary, powodzie i przyspieszenia

Jesteśmy świadomi wielkich pożarów i powodzi, które ostatnio miały miejsce w Stanach Zjednoczonych oraz w wielu miejscach na całym świecie. I chociaż te wydarzenia są bolesne, są to zjawiska naturalne i mają cel, który omawialiśmy w wielu poprzednich przekazach, one zasilają oraz odżywiają nową Ziemię. Zostały zaplanowane i będą kontynuowane wraz ze zmianami cykli pogodowych, a pokrywy lodowe stopnieją.

Ziemia się zmienia ... i to jest coś, co zmuszeni jesteśmy wam przypominać. Globalne ocieplenie jest faktem. Ale zmiany będą stopniowe, a nie globalne. Jednak strach przed zmianą jest szkodliwy. Bo strach, który się zakorzenia, może stać się siłą niszczącą. Ze strachu przed zmianą można rzeczywiście przyciągnąć to, czego się boimy, na przykład ogień, wiatr lub wodę. Strach, może powodować uszkodzenie aury ... i nadszedł czas, aby mądrzy między wami, poszukiwacze pośród was uwolnili się od niego, i uznali tę prawdę. Nie pozwólcie, aby strach was pokonał, ponieważ oświeceni pośród was muszą stać wysoko i projektować dobre samopoczucie i światło tego, co jest na dobrej drodze.

Prawdziwym celem tych naturalnych wydarzeń, burz jest pobudzenie energii wód i umożliwienie jej elektrycznej ekspansji. Jeśli te pozostają na morzu, to potężna energia elektryczna jest po prostu transmutowana w stosunkowo bezpiecznym środowisku i rozprowadzana jako fale z prądem do różnych zakątków planety. Następnie dociera do ziem i ludów, nie przez wiatr i fale, ale przez ziemski prąd energetyczny. Jest w tym doskonałość, rozumiesz?

Jest to w pewnym sensie tak zwana doskonała burza, ale idealna burza jest wtedy, kiedy nastepuje połączenie prądów elektromagnetycznych w celuj zmiany biegu na wyższy. Kiedy te burze przepływają przez pola ludzkości, przyczyniają się do wzniesienia częstotliwości planety i całej ludzkości. Rzeczywiście, na planecie są ciągłe zmiany, które umożliwiają wniebowstąpienie. Częścią tego przejścia są burze i promieniowanie słoneczne.

Prądy i celowe przesunięcia

Rok 2019 będzie nadal obfitował w zmiany pogody i ich wzorców. Wynika to z ocieplenia, które jest cykliczne, a nawet powoduje nasilenie spinu w jądrze planety.

Rzeczywiście, burze i powodzie, trzęsienia i wstrząsy, tsunami i tornada są częścią natury ... częścią Ziemi! Gdyby się nie pojawiały, wówczas Ziemia nie mogłaby rozładować energii elektromagnetycznej, a wtedy moglibyśmy mieć do czynienia z jeszcze powazniejszymi kataklizmami. Tak więc w 2019 r. i później, będą one kontynuowane. Ale lepiej nie reagowac na nie strachem.

Obecnie wiele osób nie potrafi się dostroić, nie posiada wystarczająco wysokiego ilorazu światła, aby zaakceptować prawdziwy paradygmat zmian i naturę żywej planety. Tak więc ci ludzie, chociaż chcą pomóc, naprawdę nie wiedzą jak. Uważają, że aby zapobiec burzy lub trzęsieniu, lepiej przenieść je w inne miejsce. Nie wszyscy, którzy pragną pomagać, naprawdę rozumieją większe dobro, wyższy cel tych wydarzeń, które nazywacie super-huraganami, wybuchami wulkanów, trzęsieniami ziemi i tsunami. Więc po prostuna na te wydarzenia reagują strachem, od którego woleliby być wolni. Lecz rozproszenie lęku nie jest tym samym, co konfrontacja z większą rzeczywistością poprzez zrozumienie strachu. Problem z tymi, którzy chcą pomóc i ocalić planetę, polega na tym, że wierzą, że są bardziej uczeni w swoim rozumowaniu i wydaje im się, że wiedzą lepiej. Więc nieumyślnie pomijają boskość, pomijają integralność tego, co nazywa się w przyrodzie świadomym sprzymierzonym duchem.

Nie rozumieją, ani nie widzą doskonałości w tym, co się dzieje, ponieważ osoby owładnięte strachem lub z wąskim polem widzenia mają trudności ze zrozumieniem, że wszystko jest doskonałe, że wszystko jest w porządku. Więc nie nasmarują skrzypiącego koła, raczej próbują je zablokować, przez co staje unierucomione i zablokowane. Strach i ignorancja jest wielkim winowajcą zamkniętych umysłów. Wielu z tych, którzy chcą ocalić planetę, chcą zrobic to na własnych warunkach. Ale mistrzowie, planeta nie potrzebuje zbawienia. Ludzkość nie może zniszczyć Ziemi, ani Omniziemi. Nie zrozumcie źle, częścią waszego wniebowstąpienia jest mądre gospodarowanie zasobami naturalnymi i żywymi królestwami planety. Ale na wiele sposobów Ziemia jest o wiele bardziej świadoma, o wiele bardziej zaawansowana niż ludzkość w tym czasie.

Jaka jest więc natura relacji człowieka z żywą planetą w 2019 r. i później? Byłoby najlepiej, gdyby relacje miały być synchroniczne i gdyby teraz między Ziemią a ludzkością toczył się prawdziwie harmonijny dialog.

Ci z was, którzy spędzili wcielenia jako strażnicy Ziemi, ludy rdzenne, Druidzi, Atla-Ra, mają przejąć wiodącą rolę w takiej komunikacji. W rzeczy samej, wielu z was, tacy jak ten kanał, jest tutaj specjalnie po to, aby utrzymać energię tych dialogów, i one się pojawiają.

Istotnie, bardzo ważne jest gromadzenie się w grupach, wspólne pielgrzymki, konferencje. Bo to w obszarach upiększonej energii, określanej jako święte miejsca i węzły mocy, gdzie zasłona jest przerzedzona, a duchy Ziemi i przedstawiciele królestw Ziemi komunikują się z wami i was uczą.

Zakończenie:

Na koniec pragniemy przypomnieć wam wszystkim, że niezwykle ważne jest, szczególnie w trwającej fazie cykli niskiej grawitacji i ekstremalnej polaryzacji, aby pozostać w stanie pozytywnym i klarownym. Unikaj nadmiernej gorliwości wymuszanej przez aspekty astrologiczne tych czasów, ponieważ na powierzchnię może wypływac wiele nierozwiązanych konfliktów.

W tej fazie oczyszczenia bardzo korzystne, praktycznie konieczne jest przebywanie z istotami podobnie myślącymi, pokrewnymi duszami i duchowymi poszukiwaczami. Poza tym łatwiej utrzymać równowagę i zyskać siłę dzięki potężnej energii grup.

W roku 2019 do 2025 roku podział, polaryzacja trwa nadal, w 2020 roku jeszcze wzrośnie. Dopiero w 2026 roku skrajne aspekty zaczną słabnąć.

Mistrzowie, przed wami potężny rok, który może być przeżyty w piękny sposób. Bądź światłem, bądź latarnią, która rozświetla pomieszczenie dla ludzkich rzesz.

Jestem Metatron z Tyberonnem ze służby krystalicznej, i wspólnie dzielimy się z wami tymi prawdami. Jesteście umiłowani.

I tak jest ... I tak jest ...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz