piątek, 3 sierpnia 2018

ATLANTYDA I PRAWO JEDNI część I

tłumaczenie: Teresa Serafinowska
źródło tekstu

Archanioł Metatron przez Jamesa Tyberonna

W Atlantydzie po Złotym Wieku, Prawo Jedni było w stanie nadal wibrować na najwyższym poziomie światła oraz energii, nawet gdy poszczególne grupy Atlantów zaczęły upadać w dół spirali przez chciwość i samozadowolenie, stawiając ponad miłością władzę oraz zysk materialny. Edgar Cayce opowiada o Atlantydzie, która była niezwykle zaawansowana naukowo z bardzo złożoną, wysoko rozwiniętą technologią, pozwalającą na budowanie samolotów, unikalnych balonów powietrznych, okrętów podwodnych, wind w głąb ziemi, systemu nadawania podobnego do telewizji, a nawet komputerów! Technologia kryształowa była wykorzystywana do zasilania prawie wszystkiego (chociaż Atlanci używali również gazów i sił elektrycznych ... ale ich głównym źródłem była energia kryształów).
Kamień Tuaoi, nazywany potężnym i strasznym kryształem, częściej nazywany był Ognistym Kamieniem lub Tuaoi. Interesujące jest również to, że w kilku odczytach Cayce traktuje kryształy jak kamienie, np. Kamień Ognia i Kamień Tuoai, wyraźnie odnosząc się do potęgi kryształów.

Cayce zaznaczył, że istnieje wiele pokoleń kryształów, a zaawansowana technologia pozwalała na ich tworzenie - w celu przemysłowym i duchowym - przez tysiące lat. Same kryształy nie były straszne, wręcz przeciwnie, były wyjątkowe i dobroczynne, jeśli ich moc była używana w pożyteczny sposób.
Kryształy nigdy nie były nadużywane przez Prawo Jedni, ale ponieważ aryjscy Synowie Beliala rośli w siłę i wreszcie stali się elitą rządzącą społeczeństwa, zdołali przejąć kontrolę nad kryształami dzięki przebiegłości oraz oszukańczym manewrom politycznym. Pozostawiło to głęboko zakorzeniony obszar żalu.

Niektóre kryształy miały przeznaczenie przemysłowe i energetyczne, a inne były kryształami świątynnymi używanymi do tworzenia pól energetycznych o wysokim rezonansie, kalibracji systemów czakr, uzdrawiania, podróży kosmicznych, edukacji, a nawet odmładzania. Cayce mówi o niektórych kryształach używanych do channelingu i doświadczeń wyjścia z ciała oraz do komunikacji z istotami świętymi, boskimi i nieskończonymi.

 Kryształy przemysłowe były wykorzystywane jako źródła energii, do projekcji pól energii, tworzenia odpowiednich warunków do uprawy gleby, tworzenia hiper-wymiarowych tuneli, napędzania ruchu materii fizycznej, wykopywania wewnętrznych tuneli ziemnych przez odparowywanie warstw i tworzenia wiązek ciągnących (Cayce mówił o wielu generacjach kryształów, co sugeruje, że technologia dotycząca ich zastosowania z czasem ulegała rozdrobnieniu).
W tak zwanym złotym wieku wiele dusz na tej planecie nie było jeszcze w ludzkich ciałach. Wiele istot pozaziemskich przejawiało się w formie świetlistej, zwłaszcza Syrianie, Plejadianie i Arkturianie. Osoby w ciałach fizycznych mogły żyć wyjątkowo długo, czasami nawet przez 10 000 lat - dzięki procesowi odmładzania. Edgar Cayce dał odczyt dla osób, które w poprzednich wcieleniach na Atlantydzie żyli ponad 6000 lat.

Po drugim kataklizmie Atlantydy kontynent rozpadł się na 5 wysp: 3 główne o nazwie Aryan (największa), Og i Posejda. Utracili dawną spójność, a mieszkańcy Aryan popadli w ręce militarystycznego, korporacyjnego kierownictwa. Charyzmatyczne kierownictwo Aryan sprytnie i podstępnie przejęło kontrolę nad technologiami.
Według Cayce, Atlantyda została zniszczona przez zmasowane potężne eksplozje. Ostateczne zniszczenie wynikało z niewłaściwego wykorzystania zaawansowanej technologii przez grupę aryańską, stanowiącą wyraźną opozycję wobec grupy Prawa Jedni z Posejdy.

Zniszczenia następowały przez kilka miesięcy - nie dni czy tygodni, ale miesięcy. Ostateczny koniec przyszedł około 10 500 pne.

Wielu wiarygodnych badaczy akademickich, w tym Graham Hancock i dr Robert Schoch, wysnuwało teorię, że pod koniec ostatniej epoki lodowcowej miał miejsce wielki wysyp asteroidów, dokładnie około 10 500 lat pne (~ 12,500 lat temu) .... co doprowadziło do szybkiego topnienia czapy lodowej i gwałtownego wzrostu poziomu wód. Te daty są zgodne z terminami proponowanymi nie tylko przez Edgara Cayce'a, ale także przez Platona.

Odczyty Cayce'a wskazują, że wystosowano wiele ostrzeżeń i że wielu Atlantów było w stanie uciec przed ostatecznym zatopeniem mas lądowych. Niektórzy w poszukiwaniu schronienia udali się do Wielkiej Brytanii, Europy i Afryki, podczas gdy inni znaleźli azyl w Ameryce Północnej i Południowej.

Chociaż wiele odczytów danych przez Cayce`a zostało wyrażonych według terminologii biblijnej, która na pierwszy rzut oka może być dość trudna do zrozumienia, dzięki bardzo uważnemu studiowaniu tekstów i złożenia ich razem, jak to można zobaczyć, jesteśmy w stanie uzyskać pewien ogólny widok historii Atlantydy zgodny z licznymi przekazami Edgara. Najwcześniejsi Atlanci są opisywani przez Cayce'a jako rozumne projekcje, posiadający półfizyczną postać, w której obie płcie - mężczyzna i kobieta, były obecne w tym samym ciele. Te formy – projekcje wibracji czystego białego światła i energii - stopniowo zaczęły przybierać bardziej materialne kształty oraz gęstość i zaczęły angażować się w akty zwykłego pobłażania sobie. Te zamknięte w ciałach fizycznych projekcje mentalne zaczęły w miarę upływu czasu się rozdzielać na dwie grupy: jedni podążali za Prawami Jedni, a drudzy zdecydowali się podążać za Synami Beliala z wyspy Aryan. Prawo Jedni nadal utrzymywało najwyższe standardy świadomości i było w stanie kontynuować wibrowanie na najwyższym poziomie światła i energii – ludzie nadal pozostawali wierni jednemu Stwórcy / Bogu. Byli dobrodusznym, kochającym społeczeństwem, z matriarchalnymi, spokojnymi i pielęgnującymi cechami oraz aspektami.
Ci z Prawa Jedni byli spokojni, absolutnie pozbawieni przemocy i jako społeczeństwo byli trochę podatni na przebiegłe i zamaskowane polityczne intrygi grupy aryjskiej.

Takie nieagresywne, skupione na pokoju i uczciwości społeczeństwo stało się narzędziem wykorzystanym przez aryjczyków do stworzenia złożonego, przebiegłego oszustwa, które umożliwiło im przejęcie kontroli nad kryształami.

Aryjczycy angażowali się w gromadzenie energii i do celów kontroli nad ówczesnym światem wykorzystywali zaawansowane technologie, włącznie z inżynierią genetyczną czy inżynierią energii kryształów. Rozwinęli rasę genetycznie zmodyfikowanych niewolników. Aryjska frakcja zaczęła wykorzystywać tę technologię do zdominowania świata. Kryształ Tuaoi został użyty do wywoływania trzęsień ziemi na innych obszarach i jako promień śmierci. To destrukcyjne użycie zaburzyło system i doprowadziło do zniszczenia kryształowej płyty głównej. Jego katastrofa i wybuch spowodowały serię trzęsień ziemi i eksplozji w całym systemie energetycznym. Większość żyjących zwolenników Prawa Jedni wyemigrowała do Egiptu, Boliwii-Peru (OG), Jukatanu i Arkansas. Przez kilka pokoleń niektóre obszary przejawiały wyższy status edukacyjny i stały rozwój technologii. Ale gdy zniknęły masy lądowe, z czasem popadły w dezintegrację i rozproszenie. Atlantyda zniknęła. Kiedy nadszedł koniec, ci z Prawa Jedni zbyt późno dostrzegli, że utopia została utracona. Ale ślubowali, że pewnego dnia powrócą i nigdy więcej nie będą naiwni, ani nie będą oszukiwać. Zwrot rozpoczął się w XX wieku i nadal wykładniczo narasta - w 2018 i później. Czy byłeś pośród tych, którzy uznawali Prawa Jedni?

ATLANTYDA, ALCHEMIA I FIZYKA KRYSZTAŁÓW PHI

Wszechmocny potencjał wzmocnionej fali koherentnej


Archanioł Metatron przez Jamesa Tyberonna

Pozdrowienia! Jestem Metatron, anioł Światła! Dołączyłem do tej sesji przez Tyberonna z kryształowej służby. Serdecznie pozdrawiam w tej wiecznej chwili TERAZ. Każdego z was witam osobiście w czasie, w którym wasze oczy czytają te słowa.

Mówi się, że ludzie są gatunkiem z amnezją i jest to stwierdzenie dość dokładne. Podczas smutnej śmierci Atlantydy ludność tej planety została znacznie zdziesiątkowana w wyniku wielkich powodzi, które nastąpiły wskutek szybkiego topnienia lodowców, trzęsień ziemi i powstałych potężnych fal tsunami.

Wysoce techniczna cywilizacja Atlantydy, jej wielkie miasta i wiedza zniknęły pod wodami w topieli mułu oraz piasków czasu. I chociaż odizolowane gniazda rozwiniętej cywilizacji przez pewien czas istniały, zdecentralizowana ludzkość zaczęła od nowa, od zera, jak to bywa. A na czoło wysunęła się kwestia przetrwania gatunku, to był alert beta.... niezbędny do przeżycia i utrzymania w nowym, pierwotnym, wymagającym środowisku.

Społeczności, które kiedyś znały sztukę, nauki i wolność pogoni za wyrażaniem siebie, teraz były pochłonięte zadaniami związanymi z przetrwaniem, ponieważ filtry świadomego umysłu z czasem usunęły z przedniego mózgu pamięć wszystkiego, co działo się wcześniej.

Królowie rządzili królestwami, dyktatorzy powstali i upadli, zaś ludzkość upadała głęboko w gęstość pierwotnego minimum. Podczas gdy warunki powoli poprawiają się w powolnym tańcu czasu liniowego, pojawiają się jeszcze nowe formy dywersji, ukryte w mentalnie uwięzionych postawach, które uniemożliwiają zachowanie niezależnego myślenia, i które mierzą sukces podług finansowych zysków.

Nie wszystko złoto, co się świeci

W znacznej części pierwszego świata XXI wieku niewiele jest osób niezależnych. Masy są uwiedzione przez media i odurzone ilością. Wielu jest zniewolonych długami. Rządy stają się korporacjami opartymi na zyskach. 99% zwykłych ludzi to pracownicy korporacji, a nie obywatele dzielący się we wspólnocie.

Kulturowi marzyciele są pogardzani, pracownicy są chwaleni. Równowaga, która pozwala na obie rzeczy, jest w systemie społecznym lekko wypaczona, ponieważ 99% uczy się, jak pracować, ale nie jak żyć. Każda zmiana świadomości musi najpierw pokonać ograniczające bariery programowania kulturowego. A jeśli opór jest głęboko zakorzeniony, przesunięcia mogą następowac wolniej.

Mistrzowie, w szóstym roku Nowej Ziemi wiele się zmienia. Krystaliczne przesunięcie renesansu Wodnika pomaga ludzkości w przebudzeniu się do wyższego wymiaru. Aby móc zachować równowagę w wymaganiach fazy beta i śniącej twórczości theta, w rzeczy samej Ziemia rozszerzyła się w tym czasie na 12 wymiarów.

Pojawiły się różne dziedziny nauki, odmienna fizyka dla każdego wymiaru, istnieją różne podejścia i ścieżki nauki oraz fizyki dostępne dla ludzkości w jej obecnej rzeczywistości. Człowiek oddzielił boskość od nauki w swoim głównym nurcie myślenia. Nauka jest rzeczywiście świętym aspektem całości.

Ludzkość w obecnej epoce w dużej mierze zignorowała nauki, które do tej pory doprowadziłyby do bardzo różnych wniosków. Istnieją alternatywne podejścia do fizyki, które ujawniają znacznie więcej na temat transportu, transmutacji, bilokacji i lokomocji, niż wasza akceptowana mainstreamowa nauka rozumie lub chce zrozumieć. Gdyby gatunek ludzki zgłębił się w pewnych dyscyplinach mentalnych tak dokładnie, jak zbadał zewnętrzne prawa technologiczne, wasza wiedza, środki czy wynikające z tego zrozumienie aspektów wymiarów oraz kryształowej rzeczywistości byłyby zupełnie inne i znacznie bardziej efektywne niż obecnie. Zaakceptowaliście, to co widzicie na zewnątrz i do pewnego stopnia odrzuciliście wewnętrzne możliwości w boskiej świadomości.

Wiedza o kryształach

Wiedza na temat kryształów jest kluczową częścią wyłaniającego się nowego paradygmatu, chociaż w rzeczywistości jest to starożytna wiedza, zapomniana, lecz nie nowa! Teraz, gdy ludzkość postanawia poświęcić się badaniom na temat tego, co nazywa się naukami umysłowymi, naukami o wymiarach i krystalicznych aspektach transportu oraz bilokacji (i faktycznie jest to nauka z prawami, których można się nauczyć, dopracować i praktykować), wtedy odwiedziny w paralelach i wektorach czasoprzestrzeni czy wyższych stanach świadomości staną się bardziej dostępne ... nieprzypadkowe i będą następować zgodnie z życzeniem.

Nadszedł czas, aby rozszerzyć skupienie i na nowo nauczyć się tego, co zostało zapomniane. Aby obudzić świadomego marzyciela theta. Kiedyś ludzkość nauczy się i opanuje fizykę mentalną, wtedy zostanie uwolniona, naprawdę uwolniona od filtrów iluzji, kamuflażu dwoistości fizycznych wzorców.

Rzeczywiście dopiero zaczynasz rozumieć, w jaki sposób Mer-Ka-Na (krystaliczne ciało świetliste), po dostrojeniu przez budujący umysł do pola krystalicznego, odblokowuje ten klucz. Zdolność ta jest teraz znacznie zwiększona, gdy siatka 144 i jej pola krystalicznej energii kończy swój rozwój w nowym paradygmacie 12D nowej planety Ziemi.

Krystaliczna siatka będzie dawała wielką szansę awansu tym z was, którzy chcą poświęcić uwagę tej boskiej nauce o mentalnych sposobach manifestacji i tym, co nazywacie planem astralnym, lub lepiej sformułowanym jako podróż do wyższego wymiaru. Nadszedł czas, aby włączyć boskość, aby szukać theta, utrzymując jednocześnie uziemienie w wersji beta ... obie wersje mogą być zharmonizowane. I w takiej harmonii odkryjesz zdolność współtworzenia z płaszczyzny Ziemi. Umysł jest budowniczym.

Edgar Cayce i powrót Prawa Jedni

Chociaż ludzkość jak dotąd w dużej mierze postrzega Atlantydę jako iluzoryczny mit o dawno zapomnianej i legendarnej epoce, nie ma to znaczenia, ponieważ Atlantyda pozostaje wyzwaniem dla przyjętej teorii. Niezależnie od tego, czy główny nurt antropologii akademickiej akceptuje fakt, że istniała naprawdę, jest czymś w rodzaju punktu spornego, ponieważ pozostaje niezmywalnie odciśnięta w nieświadomej psychice rodzaju ludzkiego. Jest tak, ponieważ nie była mitem, a nawet większość z was tam żyła. I dlatego w całej waszej popotopowej historii adepci od Platona do Edgara Cayce`a mówili o tej monumentalnej i potężnej epoce. Takie akcje wyzwalają psychikę, ponieważ była to imponująca dychotomia wielkości, majestatyczności, wspaniałości i okropności.

Atlantyda była dychotomią dwóch frakcji i niezwykłym społeczeństwem technologicznym. Prawo Jedni z Posejdonii i Synowie Beliala z Aryanu. Ci pierwsi, jak już wspominałem, byli wysoce rozwinięci duchowo, ci ostatni skupiali się na władzy i chciwości. Nie jest moim celem głęboko wnikać w historię i upadek Atlantydy (zostało to częściowo udostępnione we wcześniejszych przekazach i wkrótce ujawnimy znacznie więcej szczegółów w przyszłej książce o Atlantydzie).

Ale powiemy wam, że Prawo Jedni i życzliwi kosmici byli świadomi dewolucji, upadku. Właśnie dlatego wskazówki i wyzwalacze zostały wam przekazane w halach zapisów, świętych miejscach, kręgach zbożowych i przkazach channelingowych, na przykład w pracach osób jasnowidzących, takich jak Edgar Cayce. To dlatego są udostępniane dobroczynne narzędzia w formie kryształów Phi ... które mogą otworzyć szyszynkę!

Właśnie dlatego rok 2012 przyniósł nową erę. Właśnie dlatego promieniowanie słoneczne zmienia waszą planetę i DNA. To dlatego na masową skalę powracają ludzie z Prawa Jedni. Prawo Jedni wiąże się ze świętą obietnicą, że tym razem kryształy nie zostaną użyte niewłaściwie. I aby było jasne, jak już wcześniej mówiliśmy, niewłaściwe użycie dobroczynnych kryształów nie było związane z Prawem Jedni. Kryształy wpadły w ręce grupy aryjskiej przez podstęp.

To było smutne zakończenie, wpisane w waszą pamięć komórkową, a nawet wasza Biblia odnosi się do strasznego i niesamowitego kryształu w Księdze Wyjścia (King James, Webster & and English World, tłumaczenia):

Wstawka redaktorska: Ezechiel. Rozdział 1 Werset 22: "Podobieństwo firmamentu do głów żywych stworzeń było jak kolor strasznego kryształu, rozciągniętego ponad ich głowami." James James Bible.

Wasz Edgar Cayce mówił o atlantydzkiej grupie dusz z Posejdonii, należącej do Prawa Jedni, jako o osiągnięciu najwyższego poziomu duchowej harmonii, jaki kiedykolwiek istniał na planecie Ziemi, wyższej niż jakakolwiek inna era Atlantydy, LeMurii, Egiptu, Og, Ramy, czy Grecji.

Prawo Jedni łączyło się z Arkturianami, Syrianami, Plejadianami Felidianami (kotowate) i Cetaceanami (waleniowate) z Syriusza B. Posejdonianie byli złotą rasą o czystych sercach, żyjący w duchowej jedności. Mieli brązową skórę i złote włosy. Były to wysokie istoty, mające od 300 do 360 cm wzrostu. Stworzyli grupę Atla-Ra, kapłanów i kapłanki naukowców. Używali kryształów, by podróżować po Ziemi i poza nią poprzez mentalne urzeczywistnienie bilokacji w bioplazmatycznej formie Mer-Ka-Na.

I jak Edgar Cayce przyznał, kryształy w różnych formach i pokoleniach były używane do komunikowania się z nieskończonością oraz do podróżowania poza ciało.

Narzędzia dla mistrzów

Mistrzowie, kryształy są żyjącymi sprzymierzeńcami, narzędziami dla mistrzów i są tutaj, aby wam pomóc. Znajomość i wykorzystanie kryształów Phi jest pożądana, a dodatkowo wszystkie formy kryształów stanowią skomplikowane i dobroczynne narzędzia dla wyższej Jaźni w boskich wymiarach. Oferują one zdolności komunikowania się z nieskończonym w rozległym wewnętrznym i zewnętrznym świecie niebiańskim. Rzeczywiście są aspektem przejawu Prawa Jedni we wznoszeniu do nowej krystalicznej formy Nowej Ziemi w 144 energii krystalicznej sieci. ... na rok 2014 i później.

Pytanie od Jamesa Tyberonna: Czy możesz powiedzieć coś o kryształach Phi Vogla, ciętych kryształach Phi i o tym, który je stworzył, o Marcelu Voglu?

AA Metatron: Rzeczywiście! Ich wynalazcą był oczywiście bystry kryształowy mistrz z Atla-Ra, kapłan naukowiec z Atlantydy. Ty, oraz wielu innych z Prawa Jedni Atla-Ra, znaliscie go i intensywnie współpracowaliście z technologią krystaliczną. Dlatego wielu z was rozpoznaje te kryształy i rozumie ich cel oraz potęgę. Jednak tak naprawdę nie wymyślił ich, a raczej przekazał wiedzę o tym samym, co współistnieje w wielowymiarowości. W rzeczywistości większość tego, co uważasz za wymyślone, nie jest nową technologią, raczej jest czerpana zarówno z przyszłości, jak i z zaawansowanej wiedzy technicznej z przeszłości.

Dodam także, że istnieje wiele innych wersji kryształów Phi, które pojawiły się po przejściu Marcela Vogla, a wiele innych jeszcze się pojawi.

Wiedza o kryształach jest niezbędna dla przyszłego wieku kwantowego pola krystalicznego.. (rozmawia z Jamesem Tyberonnem) Ty i wielu innych z Prawa Jedni byliście zaangażowani w tę zaginioną naukę. To dlatego tak wielu fascynuje się nie tylko odmianami kwarcu, ale wszystkimi aspektami królestwa minerałów. Należy jednak pamiętać, że pole kryształowe jest równie ważne, jeśli chodzi o jego częsty związek ze świadomością, myślą, działaniem i manifestowaniem stworzenia.

Widzisz, krystaliczność jest nie tylko najwyższym aspektem królestwa minerałów, ale częstotliwością, w którą wstąpiła wzniesiona Ziemia, a to, czy wznoszący się człowiek wejdzie tam, będzie zależało od indywidualnego ilorazu światła. Tak więc pragniemy z naciskiem powtórzyć, że częstotliwość wibracja określana jako krystaliczna istnieje eterycznie, jak również nasycone nią są minerały.

Mistrz Prawa Jedni którego nazywacie Marcelem Voglem, słusznie przypuszczał, że energia kwarcu jest bardzo podobna do czystej wody, a ponieważ ludzkie ciało ma ponad 70 procent wody, kwarc może być używany do ładowania oraz wpływania na jedno i drugie. Kryształy Phi mogą być użyte do wzmacniania struktury wody, a dobroczynne zamiary można przesyłać do kryształów wody strukturalnej.

Kryształy oszlifowane zgodnie ze świętymi kątami Phi są zdolne do wielu rzeczy, z których większość jest poza obecnym zasięgiem pojmowania ludzkości posiadającej świadomość polaryzacji. Widzisz, kryształy te istnieją ponad spektrum waszego światła widzialnego, w percepcyjnych podziałach krystalicznego światła w promieniowaniu X i ultrafiolecie. Czyniąc to, istnieją w wiecznej próżni lub teraz, poza kolejnością czasu. Jako takie są bramami czasowymi i mogą oferować przebłyski rzeczywistości zarówno w postrzeganej przeszłości, jak i przyszłości. Najprościej mogę to wyjaśnić tak: twoja świadomość w obrębie dualności planetarnej i migającego kontinuum sekwencji jest podzielona na równoległe obszary czasu liniowego i prawdopodobieństwa. Moment TERAZ w wyższym polu ultrafioletowym jest krystaliczną jednostką, która zawiera Uniwersalną Prawdę. Kiedy jesteś w stanie uzyskać dostęp do tej jednostki, osiągasz zdolność rozszerzenia tej prawdy i zyskania kontroli nad swoją rzeczywistością. Kryształem Phi jest legendarny Kamień Filozoficzny, który wspiera twoją świadomość w jednostce krystalicznego alchemicznego momentu TERAZ.

Alchemia zawsze szeroko wykorzystywała analogię, symbolikę i tak dalej, aby odnosić pojęcia transformacyjne do ezoterycznych. W niektórych epokach i kontekstach te metafizyczne aspekty zaczęły dominować, a miriady procesów transformacyjnych były następnie postrzegane jako symbole procesów duchowych.

W hermetycznym spojrzeniu na alchemię Kamień Filozoficzny reprezentował namacalną krystalizację i morficzną transmutację subtelnej substancji w coś większego. Jest to zatem święta metafora wewnętrznego potencjału ducha i rozumu, by ewoluować od niższego stanu niedoskonałości do wyższego stanu oświecenia i doskonałości. Kryształy Phi są narzędziem Mer-Ka-Na, które przenosi nas do alchemicznej podróży. Są jedną ze ścieżek Kamienia Filozoficznego, krystaliczną podróżą do spójnej energii przez Phi.

Czarna dziura w kwarcu

Pewne interesujące aspekty związane z niektórymi formami krystalicznymi dopiero zaczynają być rozumiane przez waszych naukowców. Marcel Vogel słusznie sformułował teorię, że w cząsteczce kwarcu (SiO2) brakowało atomów krzemu, co obecnie nazywa się defektem sieci przestrzennej kryształów. Chodzi o dziury, które występują w piramidzie cząsteczki kwarcu. Brakującym komponentem jest krzem, a ja dodaję, że ta przestrzeń zachowuje formę energetyczną, która jest w stanie odbierać i wzmacniać ludzkie intencje. Jest to rodzaj czarnej dziury, pustej przestrzeni zdolnej do przyjmowania ludzkiej energetycznej intencji! Właśnie dlatego można programować kwarc oraz wiele innych kryształowych minerałów, i jest to ważny powod, dla któreg są one dla was takie korzystne. Kryształy Phi dzięki świętym geometrycznym strukturom emitują unikalną energię, krystaliczne światło. Zmieniają wibracje, jeśli są w rękach sprawnego użytkownika. Zmieniają częstotliwości, na których działają umysły ludzkości. Kryształy Phi chłoną intencję pracujących z nimi osób, a intencja tworzy energię, która jest synergizowana i przekształcana przez krystaliczne światło. A ta wzmocniona energia jest zdolna do manifestacji, dociera do niebios i ziemi, do wymiarów wewnętrznych i zewnętrznych, widzicie?

Rożne formy kryształów Phi są kompatybilne z różnymi ludźmi. Niektóre z nich są kompatybilne z Ziemią, niektóre z żywiołowymi i światami emocjonalnymi, a inne z królestwami niebiańskimi. Niektóre z nich tworzą częstotliwości odblokowujące pradawne kodowanie, nawet inne kryształy naturalne. Niektóre Phi mają przeszłe i przyszłe klucze sekwencyjne, które otwierają bramy czasowe oraz wymiarowe, ale te są obecnie mniej zrozumiałe, a wiele z nich pozostaje niewykorzystanych i zablokowanych. Ta wiedza jest teraz dostępna dla uczonych i adeptów. Wypłynie i zaoferuje siebie, gdy indywidualny użytkownik stanie się zdolny do jej zrozumienia i odpowiedzialnego z niej korzystania.

Wasi gemmolodzy i krystalografowie zdają sobie sprawę, że pewne krystaliczne kamienie, w tym topaz, turmalin, a zwłaszcza kwarc, mają jakość nazywaną piezoelektrycznością. Jest to dość wyjątkowa zdolność w żywym krysztale, gdyż w określonych spolaryzowanych warunkach może generować elektryczność.

Bryły stałych kryształów mają bardzo regularną strukturę atomowo-cząsteczkową: oznacza to, że pozycje cząsteczek względem siebie powtarzają się w skali atomowej. Te układy struktur krystalicznych służą wielu celom, a w gruncie rzeczy formują strukturę siły życia kryształowej istoty. Jak w przypadku wszystkiego, co żyje, kryształy posiadają pole auryczne, a nawet świadomość. Kryształ kwarcu oferuje wiele funkcji, które czynią go szczególnie korzystnym dla ludzkości, ale w rzeczywistości wszystkie krystaliczne struktury wnoszą niezliczone korzyści.

Jedną z podstawowych cech kryształów kwarcu jest to, że żywe formy mineralne mogą odbierać, przechowywać, odzyskiwać i przekazywać informacje. Wasi główni naukowcy od dawna rozpoznawali zdolność kryształów do przesyłania fal energii. Wasze pierwsze radia używały kryształów jako nadajników, a technologia kryształów lub krzemu jest podstawą waszych komputerów.

Zadaniem kryształu Phi jest wzmocnienie i pogodzenie myśli oraz energii, którymi chcesz kierować. Amplifikacja jest łatwiejsza do zrozumienia, ale spójność jest dla was nieco trudniejszym pojęciem w fizyce lub terminologii metatronicznej. Spójność jest krystalicznym aspektem fal energii światła, każda poszczególna fala jest w inteligentnie uporządkowanej harmonii z każdą inną. Wasze współczesne światło laserowe jest najbardziej widocznym przykładem idealnie spójnego światła. Wszystkie fotony emitowane przez laser mają tę samą częstotliwość i znajdują się w harmonicznej fazie krystalicznej w stanach kwantowych.

Kryształy Phi stymulują szyszynkę

Kryształy Phi są elementem świętej technologii Prawa Jedni, która ponownie wynurza się podczas procesu wznoszenia się Ziemi w krystaliczne wymiary. Rzeczywiście od 12-12-12 coraz łatwiej jest korzystać z tych precyzyjnych narzędzi. A ta użyteczność rośnie, gdy planeta Ziemia przesuwa się do formy krystalicznej. Kryształy Phi są prawdziwymi wzmacniaczami o wysokiej częstotliwości i rzeczywiście mogą być używane w przejawianiu czystej myśli, jak również w przenoszeniu do świadomości wielowymiarowej Jaźni. Kryształy Phi są narzędziami świadomości theta. W stanie theta mogą być używane do tworzenia myślokształtów, do komunikacji z boskością, do leczenia i do odbierania wyżej wymiarowych wizji, a także do wizji z przeszłego / przyszłego życia.

Jak to działa? Gdy kryształ Phi jest zastosowany w medytacji osiągającej stan theta, tworzy fale stojące, które pobudzają mózg w taki sposób, że uwalniane są neurony, a szyszynka jest stymulowana i się otwiera. Kluczem jest dotarcie do etapu theta. Istnieje wiele nauk medytacyjnych, które oferują doskonałe wskazówki dotyczące technik medytacyjnych ... i później o tym opowiemy.

2 komentarze:

 1. Kilka dni temu dostałam informację na temat rozdawania kwarców o nazwie azeztulit. Oto fragment informacji:

  projekt stworzony przez
  Roberta Simmonsa odnośnie kryształów aktywowanych przez rasę centralną
  AZOZEO, zwanych Azeztulite.Z pewnością pani o nim słyszała, bo jest
  jednym z ludzi zajmujących się od wielu lat tematem kryształów i
  królestwa minerałów w zastosowaniu ezoterycznym.W grudniu otrzymał on
  wizję aby rozdać za darmo 10 000 tych kryształów wsród ludzi światła,
  aby porozmieszczali je w różnych miejscach na Ziemi.

  Jeszcze link do tekstu oryginalnego (można sobie wrzucić na translatora): http://heavenandearthjewelry.com/10000-Azeztulite-Azeztulite-Give-Away.aspx

  Dodam od siebie, że minerał,o którym tu mówimy, jest odpowiedni dla wszystkich znaków Zodiaku, pomaga czerpać korzyści z każdej sytuacji, nawet mniej przyjemnej, pomaga w uzdrawianiu wszystkich typów chorób i kanalizuje energię. Dal otrzymania wizji lub medytacji kładziemy go na czakrze trzeciego oka (to z książki "Kamienie które leczą".

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak to czuje!!!! I pracuje mad tym

  OdpowiedzUsuń