piątek, 18 maja 2018

SPIRALNA ŚCIEŻKA WZNOSZENIA LM-05-2018 Przesłanie archanioła Michała przez Ronnę Herman

tłumaczenie: Teresa Serafinowska
źródło tekstu

Ukochani Mistrzowie, przede wszystkim chcielibyśmy wyjaśnić, CO NIE JEST WZNOSZENIEM. Przy waszym obecnym stanie ewolucji, wniebowstąpienie / wzniesienie ciała fizycznego wraz z Jaźnią duszy będzie możliwe tylko w przypadku kilku bardzo zaawansowanych awatarów, którzy otwierają drzwi do wniebowstąpienia ludzkości na następny poziom wyższej świadomości. W ramach przygotowań do tego niezwykłego procesu ukochany Jeshua wraz z wieloma wspaniałymi awatarami oraz królestwem anielskim, zbudował pomost i zasiał kosmiczne nasiona Światła Stwórcy.

Aby w tym czasie dokonać wzniesienia w obecnym fizycznym naczyniu, musielibyście dokończyć przekształcanie waszych ciał fizycznych w częstotliwości boskiego Światła i podnieść harmonię pieśni duszy do najwyższych płaszczyzn piątego wymiaru albo wyżej. Myślenie życzeniowe zakłada, że możliwe jest transmutowanie gęstości trzecio / czwarto wymiarowego ciała fizycznego do 5-wymiarowego naczynia światła w jednym życiu.

Ty, należący do przodowników, gwiezdny człowieku, otrzymujesz paliwo w postaci adamantowych / diamentowych cząstek światła, aby aktywować nasiona wniebowstąpienia, które zostały wysiane na Ziemi ponad 2000 lat temu. Ludzkość znajduje się na etapie oczyszczania, przygotowując się do znacznego poszerzenia świadomości, co dzieje się na całej Ziemi i pobudza coraz więcej Dusz, w ten sposób wykładniczo przyspieszając ich rozwój.

Na obecnym etapie ewolucyjnych przemian fizyczne ciała aspirantów / uczniów na Ścieżce są w trakcie procesu nasycania się przemieniającą mocą stwórczego Światła. Komórki wyższej świadomości budzą się i wybuchają alchemiczną formułą transformacji. Jesteś w trakcie oczyszczania swojej aury z przeważającej części negatywnych / wypaczonych wzorców częstotliwości wibracji, które przyciemniły ci światło aury i spowodowało urzeczywistnienie wypaczonej rzeczywistości na poziomie fizycznym.

W ciele komórkowym są toksyny, które muszą zostać uwolnione lub wyczyszczone, abyś mógł ponownie zintegrować harmonijne częstotliwości twojej wielopoziomowej struktury cielesnej. Komórki ciała świetlistego zostały przygaszone, tak samo jak aura stała się zamglona i przyduszona negatywną energią. Boskie komórki wciąż są w tobie obecne i funkcjonują, jednak z czasem po prostu skurczyły się i przygasły z powodu braku pożywienia. To tak, jakby ciągle karmiono cię skażoną żywnością, co na dłuższą metę niszczy ciało. Ego jest przebiegłe i wytrwałe, będzie nieustannie popychać cię ku poszukiwaniu kolejnych cielesnych doznań i pobłażania sobie, często z katastrofalnymi skutkami.

Musisz zrozumieć, że poszczególne części twojego ciała rezonują z wieloma różnymi wzorcami częstotliwości, w zależności od spinu i czystości twojego systemu czakr. Zawsze powinieneś dążyć do maksymalnej harmonii na każdym poziomie wyższej Jaźni, który integrujesz. Nie zapominaj tego, że ponieważ wszystkie poziomy kreacji mają wrodzone pragnienie poszukiwania i osiągania coraz wyższego poziomu świadomości, dlatego wznoszenie jest procesem nie mającym końca.

Rozważmy pogląd, że ludzkość doświadcza jednocześnie czterech rzeczywistości: fizycznej, mentalnej, emocjonalnej i astralnej. W fizycznym / materialnym świecie, w którym znajduje się ciało i fizyczne zmysły, to stan zdrowia określa poziom aktywności oraz to, ile przyjemności będziesz czerpać z tego doświadczenia. Twój krok w wyższe sfery świadomości jest procesem stopniowego przebudzania, dzięki któremu sięgasz po mądrość Duszy i wyższej Jaźni / Nadduszy. Kiedy wchodzisz na ścieżkę oświecenia, inicjujesz proces rozwijania trzeźwej / uważnej świadomości. Najpierw musisz skupić się na fizycznych aspektach swojej Istoty: fizycznym naczyniu, systemie czakr, naturze emocjonalnej i zdolnościach umysłowych. Stopniowo, w miarę upływu czasu, gdy osiągniesz równowagę, zharmonizujesz i zintegrujesz świadomość jedności w swoim fizycznym stanie bytu, jesteś gotowy, aby uzyskać dostęp do wibracyjnych wzorców, mądrości, atrybutów i zdolności wyższego czwartego oraz niższego piątego wymiaru rzeczywistości. Jest to podstawowy proces, który czasami nazywamy wniebowstąpieniem / wzniesieniem świadomości.

Masz ciało eteryczne, które zawiera kompletną, autentyczną kopię twoich ciał: fizycznego, mentalnego i emocjonalnego. Kiedy dokonasz transcendencji lub opuścisz swoje ciało, srebrny sznur (jak to się czasem nazywa) zostanie odcięty. W tym czasie całkowicie opuszczasz fizyczne naczynie, które natychmiast zaczyna się rozpadać. Pozostanie tylko skorupa ciała subtelnego, składającego się z astralnej substancji emocjonalnej i mentalnej, która musi zostać rozpuszczona, zanim dusza może przejść na kolejny poziom świadomości. Wyjaśniliśmy wcześniej, w jaki sposób nieprzebudzone Dusze są zabierane do specjalnych miejsc, które można by nazwać Jednostkami Intensywnej Terapii, w których, poprzez piękne Anioły Miłosierdzia do i przez każde pole aury Duszy nieustannie płynie Miłość / Światło Stwórcy - aż do momentu, w którym negatywna skorupa nieodpowiedniej energii zostanie całkowicie przemieniona.

Ważne jest jednak, aby zrozumieć, że śmierć / przejście, proces życia po życiu zmieniły się radykalnie. Żadna Dusza nie wchodzi już w gęste plany astralne, czekając na swoją kolej, by odrodzić się na Ziemi. Jeśli jesteś osobą świadomą siebie, której pieśń duszy rezonuje z wyższym czwartym / niższym piątym lub wyższym wymiarem, automatycznie zostajesz przeniesiony na odpowiednią płaszczyznę, gdzie wszystko wydaje się podobne do rzeczywistości, którą pozostawiłeś - tylko wspanialsze, piękniejsze, bardziej radosne, przepełnione miłością i spokojem. Przejdziesz przez bramy niebiańskich światów z pełną świadomością. Przejrzysz swoje minione życie, możesz pożegnać się z bliskimi, którzy jednak powoli znikną w tle, chyba że są członkami twojej najbliższej duchowej rodziny.

Powiem to jeszcze raz: częstotliwości, którymi emanujesz lub z którymi rezonujesz, określą wymiar lub subpłaszczyznowy poziom wymiarowy, do którego zostaniesz przeniesiony, a także to, które poziomy kosmicznych informacji będziesz mógł uzyskać. Pole aury jest jak płaszcz otaczający ciało eteryczne / astralne, i jest to albo płaszcz Światła, albo całun negatywnej, nieharmonijnej energii, zgromadzonej podczas wielu przeszłych życiowych doświadczeń. Składasz się z jednostek energii: mentalnej, emocjonalnej, fizycznej, astralnej i duchowej. Musisz się nauczyć i zaakceptować fakt, że jesteś energią stwórczą, oryginalną Iskrą Boskiej Świadomości. Jako świadomy współtwórca, jesteś także reżyserem energii - poprzez własne silne myśli, działania i intencje.

Istniejesz w trąbie powietrznej energii: siły energii zawierające albo substancję pierwotnej siły życiowej, połowiczne spektrum światła niższych wymiarów, albo cudowne, wszechogarniające adamanowe cząstki Światła Stwórcy z wyższych wymiarów świadomości. Twój stan umysłu i jakość lub rezonans twojej natury emocjonalnej decydują o wyniku twoich twórczych starań. Jako współtwórca będziesz kształtował i przejawiał swoje twórcze idee / myśli, a następnie musisz doświadczyć efektów tych myśli oraz działań - tak określają Prawa Uniwersalne.

Masz zostać skutecznym zarządcą sił kosmicznych. Stań się więc świadomym obserwatorem, nie odłączając się od centrum swojego świętego Serca. Nie daj się wciągnąć w wir negatywnej energii stworzonej przez innych. Naucz się trwać mocno i kontrolować to, jak stopniowo staniesz się panem całej swojej świętej energii. Nie pozwól nikomu zakłócać spokoju i harmonii. Jednak pamiętaj, że jeśli czasami masz moment zachwiania, zatrzymaj się, weź głęboki oddech i wróć do centrum, a następnie wyślij impuls Fioletowego Płomienia, który przetransformuje oraz rozproszy każdą nieharmonijną energię. Czasami jesteś zbyt surowy wobec siebie. Nikt nie żąda od ciebie doksonałości, kochanie.

Blask twojej wyższej Jaźni / Nadduszy stopniowo penetruje i przenika twoje ciało fizyczne oraz emocjonalne, uwalniając wszelkie nagromadzone negatywne, astralne śmieci. Połączone światło Nadduszy całej ludzkości stopniowo rozpuszcza skażone, wypaczone wibracyjne wzorce płaszczyzn astralnych. W przeszłości nazywano je zbiorową świadomością, negatywnymi myślokształtami ludzkości. Podstawowe cechy Nadduszy to miłość, spokój oraz radość.

Większość ludzi myśli zazwyczaj przypadkowo i bez skupienia. Obniżenie częstotliwości fal mózgowych lub uczenie się utrzymywania stanu świadomości alfa zapewni ci ostrość ciągłych procesów myślowych i da jasny kierunek umysłowi podświadomemu. Głębokim i potężnym narzędziem są techniki mistrza alfa. Twój umysł świadomy rozumie, ale to umysł podświadomy przetwarza przychodzące informacje i podejmuje działanie. Zostanie mistrzem alfa i utrzymanie odpowiedniego poziomu świadomości alfa, pozwoli ci mówić i wchodzić w interakcje z twoim umysłem podświadomym. To wykracza poza moc woli, rozwija umiejętność bezpośredniej komunikacji z głębokim, instynktownym wewnętrznym umysłem i świętym umysłem. W ten naturalny sposób podejmiesz najlepsze decyzje i właściwe działania, pomagające osiągnąć upragnione cele.

Proces wznoszenia rozpoczyna się, kiedy Jaźń duszy powraca na właściwą pozycję jako zarządca Jaźni fizycznej, umysłowej i emocjonalnej. To tak, jakby w twoim DNA włączono zapłon, który zawiera plan idealnego ciała świetlistego Adama / Ewy Kadmon. Przez wyższe częstotliwości Światła, które zaczęliście integrować, jest aktywowana seria ukrytych kodowań. Te wzorce wibracyjne światła zawierają specyficzne kody kolorów i harmoniki, które będą oddziaływać na wszystkie komórki oraz narządy ciała. Stopniowo komórki zaczną absorbować i metabolizować Światło, a komórki zawierające światło zaczną przenikać oraz oddziaływać na cały fizyczny wehikuł.

Następnie rozpoczyna się proces transmutacji, w wyniku którego toksyny, trauma emocjonalna, bolesne wspomnienia i doświadczenia przechowywane w ciele zaczną wypływać na wierzch, tworząc w ten sposób wiele niewygodnych fizycznych objawów: bóle i dolegliwości w różnych częściach ciała, objawy grypopodobne, bóle głowy, dezorientację oraz chwilową utratę pamięci, a wymieniam tu tylko kilka.

Następny poziom rekonstrukcji pola aury obejmuje ciało emocjonalne i astralne płaszczyzny świadomości. Gdy twoje fizyczne ciało ewoluuje, staje się zdolne do integrowania coraz bardziej subtelnych komórek częstotliwości Światła. Gdy zmieniają się częstotliwości, twoja czterowymiarowa rzeczywistość staje się bardziej płynna, dlatego twój iluzoryczny świat ulega zniekształceniu i zagmatwaniu. Twoja struktura przekonań religijnych może zacząć się rozpadać, pozostawiając ci uwrażliwienie, ale bez wskazówek lub kierunku. W tym miejscu dochodzi do scalenia z wyższą Jaźnią, w ten sposób aspekt Nadduszy / wyższej Jaźni, który przebywał w Gwieździe Duszy (ósma czakra), zaczyna wysyłać impulsy / promienie pakietów Światła o wyższej częstotliwości do świętego Umysłu, świętego Serca i całego systemu czakr. Te promienie aktywują twoje zdolności intuicyjne. Zawierają również istotne informacje dla lepszego zrozumienia tego, kim naprawdę jesteś, a także mogą aktywować w tobie boskie niezadowolenie.

Boska komórka z diamentowym rdzeniem integruje teraz coraz więcej Światła Boga, które aktywuje i zwiększa moc promieni boskiej świadomości w centrum świętego Serca. Ten proces był zaprogramowany w twoim boskim planie i jest również zakodowany w twoim DNA. W tym czasie twoje komórki zaczynają reagować na Światło, ponieważ staje się ono głównym źródłem życiodajnej energii. Jest to główny powód, dla którego osoby znajdujące się na Ścieżce często radykalnie zmieniają dietę, zaczynają spożywać bardziej subtelne pokarmy, ponieważ ich fizyczne i emocjonalne ciała są nasycone adamantowymi cząstkami światła - pokarmem bogów.

Gdy coraz głębiej wchodzisz w świat wysublimowanego Światła, fizyczne zmysły mogą się wyostrzać, wzrośnie także twoje postrzeganie kolorów i dźwięków. Poszerzenie fizycznych zmysłów oznacza, że komórki w twoim polu aurycznym rozpoczynają oczyszczanie gęstej, ograniczającej energii, która nagromadziła się przez wiele tysięcy lat. Mgliste więzienie, które przytępiło zmysły i utrzymywało ludzkość w niewoli, stopniowo kąpie się w jednostkach Światła. To powoduje, że pole auryczne rozpromienia się, a coraz więcej Dusz budzi się do boskiego potencjału. Ciało fizyczne musi stopniowo odzyskać oryginalną formę ciała świetlistego, która została zaprojektowana dla całej ludzkości.

Umiłowani, nie patrzcie na chaos i zniszczenie, które w tym czasie szerzą się na Ziemi. Żyjcie każdego dnia skupieni w świętym Sercu, abyście mogli zebrać w ciele fizycznym maksymalną ilość Światła Stwórcy - i wtedy z radością wysyłajcie ten cenny dar do jądra Ziemi i do świata formy. Wiedzcie, że wspólne starania służebników Światła na całym świecie robią różnicę. Jesteśmy siłą służącą większemu dobru, której nie można zanegować. Jestem na zawsze waszym wiernym opiekunem i obrońcą.

JESTEM ARCHANIOŁ MICHAŁ

4 komentarze:

 1. Wielki pokłon i cześć cudownemu Archaniołowi Michałowi.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Najpierw musisz", "Wyjaśniliśmy wcześniej, w jaki sposób nieprzebudzone Dusze są zabierane do specjalnych miejsc, które można by nazwać Jednostkami Intensywnej Terapii, w których, poprzez piękne Anioły Miłosierdzia" -

  Z deszczu po rynnę. Świadomi nie nabiorą się na takie coś. Żaden byt nie może być nigdzie zabierany przez nikogo, chyba, że ma zawarty pakt ze świetlistymi pasożytami, które są po niego podczepione m.in z pomocą implantów :) W wielu hipnozach byty podające się za archanioły są demaskowane i odkrywa się ich strategię manipulowania ludźmi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, że o tym wiesz. Też znam temat. Sama zostałam swego czasu zmanipulowana. W uwagach ogólnych napisałam, aby każdy tekst przefiltrować i dopasować do własnej wiedzy. Nie ufajmy ślepo nikomu. Wybieramy tylko fragmenty, które mogą nam się przydać. W ten sposób zbieramy ziarna mądrości.

   Usuń
  2. Wie tylko ten, ktory sie dowie.Duzo podobnych textuw mluwi o neexistenci dusze. Jestli kropla wody wejde v ocean, kdie jest jej dusza? Implant wiary je nebezpeczny.

   Usuń