poniedziałek, 19 marca 2018

RESTART SIECI RZECZYWISTOŚCI. ZMIANA RZECZYWISTOŚCI! archanioł Metatron via James Tyberonn

tłumaczenie: Teresa Serafinowska
źródło tekstu

Pozdrowienia kochani, jestem Metatron, anioł Światła. Uczestniczę w tej sesji poprzez Tyberonna z Kryształowej Służby .... i otaczam was energią bezwarunkowej miłości!
Mistrzowie, planetarny restart rzeczywistości następuje w głównych punktach przesunięcia w miarę biegu wydarzeń związanych z ludzkim życiem na Ziemi. Można go z grubsza porównać do aktualizacji z Windows 8 do Windows 12, czy raczej powiedzieć, że obecna zmiana to ulepszenie. Jednak ponowny restart rzeczywistości może również spowodować zejście niżej. Na przykład planeta doświadczyła pogorszenia rzeczywistości podczas ostatecznego upadku Atlantydy.

W rzeczywistości programem podstawowym, sterownikiem restartu jest system sieci. U szczytu Złotego Wieku Atlantydy na planecie istniała niewiarygodnie złożona sieć. Pozwoliło to na interakcję między wymiarami i innymi "światami". Ostateczny "upadek" Atlantydy był w istocie nowym początkiem. A nowa era była prymitywna w porównaniu do poprzedniego okresu, był to okres, w którym skupiano się nie tylko na odbudowie, ale także na przetrwaniu. Wymagało to nowego, mniej złożonego szablonu rzeczywistości, aby lepiej dostosować się do czasów "zaczynania od zera".

Każdy nowy program siatki traci, wymazuje lub zamienia większość "pamięci" wcześniejszego systemu rzeczywistości. Na wczesnych etapach między transferami programów rzeczywistości następuje bardzo stresujący etap. Jest to okres lęków i zamieszania, ponieważ jest to czas na naukę działania w nowym programie.

Restart rzeczywistości przynosi ogromne modyfikacje. Oryginalna struktura, która została zmieniona, nie zawiera już kodów i programów, od których zależała jakaś konkretna rzeczywistość, a stary program banków pamięci poprzedniego systemu nie może zostać odzyskany lub przywrócony; wszystko zostało zmienione na zawsze.

Naszym zamiarem jest podkreślenie, że planeta została ponownie zrestartowana pod koniec 2012 roku. Stare parametry blakną i wszyscy się dostosowują, wszyscy odczuwają, choć w różnym stopniu, stres związany ze zmianą programu rzeczywistości.

Czeka cię fascynująca, ale wymagająca jazda. Może być trudniej, zanim będzie łatwiej, ale masz narzędzia do radzenia sobie z presją. I ważne jest, aby z nich korzystać. I zapewniamy, że pośród was na planecie są wcieleni mistrzowie, mający pomóc wam pokonać przeszkody.

W fazie 2017 do 2038 zostaniesz przetestowany. Przez następnych 10-14 lat doświadczysz koniecznej fazy mglistej. Kryształowe elektromagnetyki przesuwają się do odpowiednich węzłów uziemienia, a nowe kody i prądy ziemskie będą w pełni gotowe, w pełni optymalne około 2038 r.

Oznacza to, że aspekty planety związane z polaryzacją zmieniają strukturę. W tej fazie znormalizowane parametry nie zostały jeszcze osiągnięte. Aby sformułować to inaczej, przez następne dwie dekady będzie otwarta Puszka Pandory.

Nie zrozum tego źle ! Nie dzielimy się tym, aby was wystraszyć, raczej zapewniamy, że zachodzące zmiany prowadzą do ulepszenia programu. Ale program będzie w pełni funkcjonalny dopiero w 2038 roku. Istnieje jednak wystarczające kodowanie zapewniające proces wznoszenia. Odpoczywaj dobrze ze świadomością, że prognozy zagłady się nie spełnią.

Przesunięcie następuje!
Mistrzowie, bez względu na to, czy to akceptujecie, czy też nie, jesteście w środku nadzwyczajnych przemian, w fazie ewolucyjnego skoku. I pomimo chaosu wokół, musicie wiedzieć i wierzyć, że wniebowstąpienie ludzkości jest na dobrej drodze. Nie popełnij błędu, zmiana dzieje się teraz i w twoim życiu. Doświadczasz rewolucji ziemskiego paradygmatu. Przed przyjściem wiedziałeś, że nie będzie to łatwe. I nie jest.
Takie przejścia są trudne, ponieważ ludzkość jest zmuszona stawić czoła anormalnym fizycznym, psychologicznym i wymiarowym zmianom paradygmatu. Rzeczywistość, jak wiecie, drastycznie się reorganizuje i przebudowuje. Jest to realizowane przez tych nielicznych, nierozpoznanych przez większość i niezrozumianych przez masy. Edycja rzeczywistości
Faktem jest, że ciągłe edytowanie rzeczywistości wpływa na cały rodzaj ludzki w sposób, którego być może nie brałeś pod uwagę. Obecny skok ewolucji powoduje tymczasowy brak równowagi w sposobie myślenia i wyrażania życia. W czasach takich zmian o wiele trudniej jest osiągnąć stabilizację. W ogólnym zarysie ta niestabilność wpłynęła na wielki wzrost chaosu, zamieszania, melancholii i depresji.
Przy wielu okazjach powtarzaliśmy wam, że jesteście w fazie oczyszczającego astrologicznie tygla. Następuje czystka, wszystkie nierozwiązane problemy wypływają na powierzchnię, aby ponownie skalibrować rzeczywistość do Złotej Ery. I zdajemy sobie sprawę, że wśród dymu i ognia trudno jest dostrzec światełko na końcu tunelu.
Oczywiste jest jednak, że oczyszczanie następujące wokół was nie jest spowodowane wyłącznie astrologią. Przeciwnie, to dlatego, że aby się rozwinąć, wybrałeś proces wznoszenia. Ta decyzja zakodowała i przeniosła astrologiczną grawitację, która jest rzeczywiście wysoce świadoma i dostosowana do ruchu humanistycznego.
Nastąpiły przesunięcia wymiarowe, a mechanika tego rozszerzenia wpływa na dualność. I rzeczywiście, dramatycznie wpływa to na magnetyzm jądra twojej polaryzacji.
Siatka elektromagnetyczna słabnie, ponieważ na planetę nakłada się siatka krystaliczna, tworząc nowy szablon rzeczywistości. Wielu waszych metafizycznych liderów traktuje to jako wpływające na ludzkość przejawy wznoszenia. Być może bardziej trafny opis tego to: magnetyczne wycofanie. Ale tak naprawdę to, co się dzieje, nie jest metafizycznym "woo-woo" ... w grę wchodzą prawa fizyki.
Wasze Słońce zmienia bieguny magnetyczne co 11-12 lat. Północ i południe, odwraca anionowe i kationowe bieguny słoneczne, zmieniając pozycje. Na początku i na końcu każdego 12-letniego cyklu energie bipolarne zostają nieco zneutralizowane i zniekształcone. Mówiąc inaczej, matryca wymiarowa płaszczyzny Ziemi, od grudnia 2012 r. ulegała rozpadowi wymiarowej polaryzacji i czasowym zniekształceniom, nieco podobnym do aspektu przesunięcia biegunów Słońca, w tym sensie, że zniekształcenie zachodzi w wyniku zakłócenia energetycznego. Teraz to nabiera tempa.

Symptomy wznoszenia i wycofanie magnetyczne
Chociaż nierozpoznane przez waszych obecnych naukowców, te czasowe zniekształcenia wpływają na ludzkość na miliony sposobów, daleko wykraczających poza wasze raczej ogólnikowe, uproszczone wyjaśnienia objawów wznoszenia. Za owym procesem kryją się zmiany w mechanice magnetycznej i grawitacji, które nie znajdują wyjaśnienia w fizyce naukowej oraz wymiarowej. Wasza nauka głównego nurtu nie będzie ich ani widzieć ani rozumieć przez wiele dziesięcioleci. Te zniekształcenia, choćby czasowe, wpływają na każdy aspekt ludzkiego życia na Ziemi: na emocje, stany mentalne, fizjologię, a nawet na środowisko planetarne.
Istnieją sposoby radzenia sobie z tymi zmianami, ale warunkiem wstępnym jest zaakceptowanie faktu, że zmiany naprawdę występują. To zrozumienie, połączone z podstawową wiedzą o tym, czym są i w jaki sposób mogą na was wpływać, jest ważne.

*Tożsamość fizyczna - wielowymiarowe przepalenie.
*Orientacja seksualna.
*Uczucie braku.
*Utrata dobrego samopoczucia - zwiększone martwienie się.
*Zwiększony strach, panika, drażliwość.
*Niestabilność emocjonalna - wzloty i upadki - reakcje w postaci wzlotów i upadków.
Chociaż są to czasowe objawy zmian, są one dość realne i bardzo stresujące dla układu nerwowego. Mogą wpływać na równowagę fizyczną i psychiczną. Mogą zakłócić poziom dobrego samopoczucia, wywoływać wrogość w związkach i prowadzić do mrocznej pesymistycznej postawy. ... nielogiczne reakcje paniki na normalne problemy i wyzwania.

Przeszłość i czas liniowy
Nowy szablon rzeczywistości może również wywoływać wstrząs zbiorowego poznania linearnej / wymiarowej sekwencji czasu. W związku z tym dokonuje się to zarówno na poziomie pamięci długotrwałej, jak i pamięci krótkotrwałej. Niektórzy z was mogą w tej zawiesinie doświadczać utraty poczucia czasu. Niejasne wydarzenie lub doświadczenie, które miałeś kilkadziesiąt lat wcześniej, może nagle pojawić się w twoim umyśle, bez sensu i przyczyny. Wydarzenia, które miały miejsce 2 dni temu lub 2 tygodnie temu mogą wydawać się dziwnie odległe i raczej zamglone. Szablon chronologicznego rozpoznawania czasu ulega przewijaniu.
Może się to jeszcze bardziej zaostrzać, ponieważ podczas tego procesu wszyscy jesteście w mylących początkowych etapach badania innych wymiarów i potencjałów w różnych strukturach czasowych, w nowej rozszerzonej wymiarowości dostępnej na płaszczyźnie Ziemi. Nowy paradygmat tasuje czas liniowy, jaki znacie. Złudzenie czasu liniowego ma charakter elektromagnetyczny, a gdy biegunowość ulega zmianie, czas w naturze kurczy się oraz rozszerza zgodnie z bieżąca oscylacją i czasową neutralnością redukcji biegunów magnetycznych.

Nowy paradygmat
Mówimy wam, że w 2017 roku, w piątym roku Nowej Ziemi, wszyscy szybko płyniecie z nurtem płodnego rozwoju i głębokiego odkrywania zdolności oraz potencjałów. Jesteście w długo planowanej przepowiedzianej erze, której tak bardzo pragnęliście.
Nadszedł czas, aby się obudzić, usłyszeć sygnał trąbki i wprowadzić w czyn wszystko, czego się nauczyliście przez wieki wcieleń. Pozbądź się strachu - niebo się zmienia, ale nie spada!
To, co oznacza koniec jednego etapu, jest zawsze początkiem drugiego. Nie słuchaj naiwnych, którzy mówią ci, że wszystko jest stracone, i że czekają nas zniszczenia. Rok 2017 to czas, aby wzbudzić nadzieję i wysokie oczekiwania, aby wyrażać swoje mistrzostwo. Zapewniamy, że to zmieni naturę rzeczywistości, która się umacnia. Ruszaj w tym kierunku. Wciel się w nową rzeczywistość, ponieważ jest tutaj i się rozwija. Nie poddawaj się lękom, nie odmawiaj zmianom.

Zmiany i Ziemia
Ziemia i wszystkie jej królestwa są w pełni świadome zachodzących zmian. Świadome energie i duchy planety są w pełni świadome, że niesamowita ewolucja przyspiesza i to tak szybko. Ale w przeciwieństwie do ludzkości, w ich intuicyjnej wiedzy na temat przejścia nie ma czynnika strachu przed nieznanym. Ziemskie królestwa, w tym każda cząstka i atom przepływają w stanie subtelnej mądrości, faktycznie przekazują komunikat: "Wszystko jest dobrze". W rzeczy samej, to przesłanie przekazywane jest ludzkości w każdym świadomym węźle mocy i w każdym świętym miejscu na planecie ... ale niewielu ma czas na słuchanie, a jeszcze mniej naprawdę to słyszy.

Wibracja i wiarygodność przekazu królestw planety może przezwyciężyć, przebić i zastąpić wszelkie obawy i napady paniki, ponieważ żywa Ziemia i wszystkie jej królestwa uznają zmiany za naturalne dla planety. Przesłanie zagłady, per sei, nie istnieje w naturalnych królestwach Ziemi, poza tym w rodzaju ludzkim. Ale oczywiście tylko ludzie gromadzą się na poranne oraz wieczorne wiadomości i codziennie słyszą negatywne informacje o globalnym chaosie oraz zniszczeniu środowiska. Nie jesteśmy zwolennikami chowania głowy w piasek, lecz zachęcamy was wszystkich, abyście znaleźli pociechę w naturze. Natura pomoże wam odkryć na nowo dobrostan pośród tego programowania strachu, który nieustannie pojawia się w mediach. Konieczne jest jednak, abyście zdawali sobie sprawę, że większość nowoczesnych mediów jest nastawiona na wywoływanie sensacji, aby zwrócić na siebie uwagę.

Zapewniamy was, że Ziemia żyje i ma się dobrze, oraz że jest niezwykle świadomą oraz potężną istotą. Ludzkość nie może zniszczyć Ziemi, ani Ziemia nie potrzebuje być zbawiona przez ludzkość. To nie znaczy, że nie powinniście starać się kochać zarządców ziemskich królestw.

Rozeznanie i wybór

Lata między teraźniejszością a rokiem 2038 zostaną przez niektórych zaakceptowane a przez innych innych przyjęte z lękiem. I niech będzie jasne, że takie podejście ma znaczenie, a każdy ma do wybór. Tak, podążanie w tym kierunku ma sens, ale przed wyruszeniem upewnij się, że znasz kierunek. Wybierz kierunek naprzód ku dobremu samopoczuciu, a nie w okowach strachu. Bo strach jest zawsze wielkim statykiem, wielkim mrokiem. Przerażone stado biegnące w ciemność może znaleźć się na skraju przepaści, na urwisku.

W zielonej dolinie dobrego samopoczucia znajdziesz nadzieję, że nie tylko żyjesz w czasach przemian, ale i rozwijasz się. Zawsze istnieje wybór, dysponujesz przecież wolną wolą.

Zwolennicy strachu głoszący, że niebo spada i że koniec jest bliski, są obecni na Ziemi od ostatnich dni Mu i Atlantydy. Takie przekazy szerzą liczne religie, znajdując podatny grunt w umysłach ludzkości. Rzeczywiście, zbiorowa pamięć komórkowa ludzkości zawiera subtelnie osadzoną wiedzę o wielu katastrofalnych powodziach i trzęsieniach ziemi. Ale także osadzona jest wiedza, że Ziemia jest celowym złudzeniem, a wszystkie drogi, jakkolwiek żmudne, ostatecznie prowadzą do oświecenia.

Wniebowstąpienie nastąpi, jest poza punktem prawdopodobieństwa. Ludzkość wybrała tę rzeczywistość. Ważne jest jednak zrozumienie, że pojawia się po kolei w każdym sercu, dopóki nie osiągnie masy krytycznej. Zaczyna się w 2038 roku!

W międzyczasie, indywidualnie na nowej Ziemi, przyciągniesz do siebie to, na czym skupiasz uwagę. W paradygmatach wolnej woli, możesz zdecydować się wierzyć, że Ziemia zmierza ku ostatecznemu zniszczeniu, gospodarka zmierza ku katastroficznemu upadkowi, albo możesz stworzyć zindywidualizowane wersje tego prawdopodobieństwa w swoim życiowym doświadczeniu. Jest to część Prawa Przyciągania. Jedna straszna negatywna myśl przyciąga inną negatywną myśl. To samo dotyczy pozytywnych myśli, ale ważne jest, aby zrozumieć, że jedna potężna pozytywna myśl jest wykładniczo silniejsza niż dziesięć tuzinów niszczycielskich wibracji. Taki jest klucz do tej zamierzonej iluzji zwanej dualizmem. Musisz nauczyć się odpowiedzialnego tworzenia.

Polaryzacja się zmienia

Biegunowość się zmienia, zaginając dwoistość. Dodatnie i ujemne wychyły zmieniają się z pionowych skrajności w poziome połączenie.

Planeta Ziemia jest wyjątkowa, tak jak niesamowity i zróżnicowany Układ Słoneczny. Gdyż zmiany zachodzące na Ziemi występują również w Układzie Słonecznym. Wasze Słońce się zmienia, pojawia się nowe światło, światło bezwarunkowej miłości.

Zmiany są całkiem realne i znacznie szersze, niż możesz sobie wyobrazić. Epoka czasu, twojej linearnej przeszłości, nie tylko się zmienia, ale w prawdziwym znaczeniu tego słowa, stopniowo znika, gdyż pojawia się nowa rzeczywistość. W rzeczywistości przyszłość nie będzie już tworzona z przeszłości, raczej przyszłość będzie tworzona z przyszłości. Światło, które znajduje się ponad wizją 3D, zaćmi się i stworzy nowy paradygmat, nowe spektrum nadziei i jasną wizję.

To jest już na horyzoncie, Mistrzowie. Nie rozpaczajcie, albowiem nadzieja i wiara jednej duszy mogą rozjaśnić wizję tysięcy.

Jestem Metatron z Tyberonnem ze Służby Krystalicznej i wspólnie dzielimy się z wami tymi prawdami. Zawsze jesteśmy z wami. Jesteście umiłowani.

I tak to jest ... I tak jest

1 komentarz: