czwartek, 31 sierpnia 2017

LM-O8-2017 DOSKONAL UMIEJĘTNOŚĆ WSPÓŁTWORZENIA przesłanie archanioła Michała przez Ronnę Herman

tłumaczenie: Teresa Serafinowska
źródło tekstu

Umiłowani Mistrzowie, umysły ludzkości są od wielu lat bombardowane tak licznymi nowymi wynalazkami, naukowymi odkryciami oraz ogromną ilością filozoficznych i duchowych informacji, że przeciążone nimi mózgi ledwie je ogarniają.

Jesteś w samym środku monumentalnego procesu - złożonej procedury wyborów i objawiającego się przeznaczenia dla nowej ery, które stopniowo stanie się twoją subtelniejszą, rozszerzoną rzeczywistością jutra. Twoje wybory - zwłaszcza ześrodkowanie uwagi, jasność i moc myśli oraz działań określą, jak szybko twoje pragnienia przejawią się w materialnym świecie formy. Bardzo ważne jest, abyś uczył się umysłowej dyscypliny, wzmacniania zdolności koncentracji i utrzymywania kontroli nad emocjami oraz myślami. Dary i możliwości lub Boskie dyspensy, które są nam oferowane, potrzebują odpowiednio silnej osobistej dyscypliny, a także wysokiego poziomu odpowiedzialności.

Kluczowym elementem procesu współtworzenia jest zaostrzona świadomość emocji i wzorców myślenia, ponieważ to określa jakość wzorców wibracji, które wysyłasz do swojego osobistego koła tworzenia składającego się z dwunastu promieni.

Częstotliwość myśli siewnych, które zasiewasz w osobistym kole tworzenia, determinuje jakość tego, co przejawisz, a także wyznacza to, czego - pozytywnego albo negatywnego - doświadczysz w życiu codziennym. Te zdarzenia pokażą ci, jakiego rodzaju wzorce wibracji wysyłasz do świata przyczyny i skutku. Kiedy coraz głębiej przenikasz do rdzenia atomu siewnego i świętego Umysłu, wtedy twoim podstawowym zadaniem jest rozwinięcie odpowiedniego stanu świadomości. Dzięki temu odnajdziesz w sobie siłę i otrzymasz wytyczne, których będziesz potrzebować. Kiedy rozwijasz zdolność stwarzania i stajesz się bardziej biegła/y w kierowaniu umysłem oraz wizualizacji, zrozumiesz, jak ważne jest ciągłe monitorowanie wzorców częstotliwości, które wypromieniowujesz na świat. Zawsze musisz pamiętać, że żyjesz w świecie wibrującej, neutralnej energii kosmicznej - sił kreacji - oczekującej na uformowanie we wszystko, co można sobie wyobrazić. Tworzysz własne niebo lub piekło. Nie możesz winić nikogo innego za rzeczywistość, jakiej obecnie doświadczasz.

Jesteś iskrą Boskiego Stwórcy, a kiedy dano ci dar zindywidualizowanej świadomości, świadomości Boskiej, niezależnej natury i gdy zostałeś zakodowany trwałym atomem pamięci, powiedziano ci: "Idź i w moim imieniu stwarzaj światy bez końca". Od tamtych czasów, których już nie pamiętasz, eksperymentujesz, starasz się, uczysz się, popełniasz błędy - czasami rzadko a czasami wielokrotnie, ale wciąż czynisz postępy, zaś teraz otrzymujesz szansę na pełnoprawne uczestnictwo w tworzeniu nowej złotej ery.

Integracja i doskonalenie cnót, zalet i atrybutów ciał wyższych jest procesem stopniowym. Mnóstwo iskier boskiej Jaźni zawiera liczne informacje, a każdy aspekt ma za sobą wiele cudownych doświadczeń i sukcesów, którymi może się z tobą dzielić, przy okazji zalewając Bożą miłością, szczęściem oraz radością. Każdy atom nasienny Jaźni wyższej Duszy, który zintegrujesz, dostarczy ci jeszcze więcej cudownych darów Boskiej Świadomości: umiejętności, talentów i mądrości wykraczających poza najśmielsze wyobrażenia.

Bardzo ważne jest, abyś uczył/a się być świadomym, zarządzającym pośrednikiem wszystkich sił życiowych. Aby stać się biegłym kreatorem, musisz na tyle długo utrzymywać wizję w swoim umyśle, aby mogła się wyraźnie zapisać w mózgu. Wszystkie zdarzenia i stworzone przejawy formy są dowodem siły energetycznej oraz umysłowej - użycia siły we właściwy lub niewłaściwy sposób.

Pamiętaj, że oddech jest przewodnikiem niezbędnej energii życiowej. W nadchodzących latach ludzkość zrozumie, że oddech jest święty - jest to dar życia - i nauczysz się go nie marnować. Podczas każdego oddechu pamiętaj, że jest to jedyny oddech, którego jesteś pewny, ponieważ może to być twój ostatni oddech. Ważne jest, abyś poświęcił/a trochę czasu na rozważanie i przyswajanie ważnych pojęć dotyczących stwarzania, które przekazujemy. Ty, gwiezdne dziecię, które osiągnęło wymagany poziom harmonijnych wzorców częstotliwości, jesteś teraz gotowa/y na to, aby praktycznie przejawić wszystko, czego się nauczyłaś/nauczyłeś. Gdy to robisz, ci wokół ciebie, którzy wciąż tkwią w ograniczającym środowisku niższego wymiaru, zachwycą się tym, co osiągasz, i stopniowo zaczną podążać twoim tropem. Jak wiadomo, nauczanie przez przykład jest najskuteczniejszym sposobem na zwrócenie uwagi ludzi wokół siebie. Można tu zastosować powiedzenie: Po owocach ich poznacie.

STUDIUJ TE POJĘCIA TAK DŁUGO, AŻ NA STAŁE ZAPISZĄ SIĘ W TWOJEJ PAMIĘCI. PONIŻSZA CZĘŚĆ TRAKTUJE O PRAWIE PRZEJAWIENIA, KTÓRE JEST ELEMENTEM DECYDUJĄCYM O SKUTECZNYM DOSTĄPIENIU STANU MISTRZA PRZEJAWIENIA.

** Bądź obserwatorem, patrz, ale nie uczestnicz w negatywnym dramacie, który ciągle rozgrywa się wokół ciebie. W mrok negatywizmów wciąga cię stan twoich emocji. Jeśli emanujesz harmonijnymi, wyższymi wzorcami częstotliwości, będziesz odporny na nieskładną energię pojawiającą się dookoła.

** Jesteś w trakcie poszerzania świadomości związanej z tym, co się dzieje, a więc ważne jest, abyś utrzymywał właściwy stan umysłu. Rozwijasz nowy sposób myślenia, który opiera się na osobistej kontroli - umysłowej i emocjonalnej.

** Najpierw przychodzi świadomość siebie, potem świadomość duszy, następnie świadomość galaktyczna, a ostatecznie sub-świadomość wszechświatowa. Starasz się dotknąć strumieni nieskończonej Świadomości, a także olbrzymich piramid Światła, które zawierają kosmiczny manifest pełnego Boskiego Planu dla tego sub-uniwersalnego doświadczenia - przejście CZŁOWIEKA do ewolucyjnie zaawansowanego stanu oraz do bardziej subtelnych częstotliwości ERY WODNIKA.

** Rozwijasz również podwyższoną, kontrolowaną wrażliwość na tych, z którymi się stykasz, co obejmuje empatyczny ale nieco swobodny punkt widzenia. Stanowi to integralną część procesu nieosądzania. Będziesz pilnie szukać swojej prawdy, dochodzić jej i nią żyć - najlepiej jak potrafisz. Bardzo ważne jest, aby pozwolić innym mieć takie same prawa.

** Nie zgadzaj się, aby ktoś przeszkadzał ci w osiągnięciu spokoju. Rozwijaj coraz wyższy poziom wyrozumiałości oraz cierpliwości i sumiennie je praktykuj.

** W trakcie poszukiwań wewnętrznego mistrzostwa, w ramach testów, będziesz musiał doświadczyć trudnych związków z tymi osobami, które nie są gotowe wznosić się po spirali świadomego duchowego przebudzenia albo tego nie chcą, może nawet trzeba będzie niektóre takie stosunki zerwać. Każda dusza musi sama wybrać drogę, którą będzie podążać. Jesteś odpowiedzialny tylko za własną duchową ewolucję.

** Poszukując osobistego duchowego przebudzenia i wewnętrznego mistrzostwa, nie możesz się poddawać z powodu fałszywego poczucia obowiązku lub lojalności wobec tych, którzy chcą nadal korzystać z twojej energii, lub wobec tych, którzy wymagają nadmiernej uwagi oraz czasu.

Moi odważni, teraz macie narzędzia manifestacji na wyciągnięcie ręki. Musicie wyjść poza strefę komfortu i uwolnić wszystko to, co nie służy waszemu największemu dobru. Każdy z was wie, kiedy ma je zastosować w życiu osobistym – to, co cię powstrzymuje, patrzy ci w twarz przez wiele miesięcy, a nawet lat - i stanie się jeszcze bardziej nieznośne, aż tego nie uwolnisz. Gdy stajesz się bardziej biegłym współtwórcą, nie skupiaj energii na spełnianiu małych, przyziemnych pragnień z przeszłości. Ustal stały przepływ diamentowych cząstek do ciała fizycznego, a resztę wypuść dalej - do świata form. W najdrobniejszych szczegółach zaprogramuj, co chcesz objawić dla własnego komfortu i przyjemności. Niech twoja stała mantra brzmi: "Wszystkie moje potrzeby i pragnienia są spełniane, zanim zdam sobie sprawę z tego, co to jest, ale zawsze będzie to dla mojego dobra oraz dla dobra wszystkich".

Skwapliwie wytyczaj ścieżkę służby dla ludzkości, która ma być w doskonałej harmonii z Boską misją dla tej nowej ery. Wtedy uzyskasz stałe wyraźne i korzystne połączenie z Nadduszą – wyższą Jaźnią, i z łatwością podążysz ścieżką Światła, która powiedzie cię ku coraz wyższym i coraz subtelniejszym światom istnienia. Miej pewność, że podczas tej podróży w nieznane zawsze będę cię prowadził, inspirował i chronił. Promieniuję wieczną boską miłość do każdego z was.

JESTEM archanioł Michał.

Przekazane przez Ronnę * STAR * QUEST *

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz