piątek, 19 maja 2017

LM-04-2017 KOLEJNY POZIOM DUCHOWEJ ŚWIADOMOŚCI PRZESŁANIE ARCHANIOŁA MICHAŁA przekazane przez świętą skrybę Ronnę Herman

tłumaczenie: Teresa Serafinowska
źródło tekstu

Umiłowani Mistrzowie, większość ludzi zapomniała, że pośród praw powszechnych jest dane przez Boga prawo, które pozwala każdej istocie ludzkiej odzyskać zdolność do łączenia się z wniebowstapionymi mistrzami i potężnymi istotami z wyższych królestw. Komunikacja wewnętrzna polega na bezpośrednim dzieleniu się myślami bez użycia słów lub dźwięku. To jest wasz naturalny stan bycia. Istnieją jednak wstępne wymagania oraz warunki, które muszą zostać spełnione, zanim uzyskacie dostęp do uniwersalnych telepatycznych sposobów przejawienia takich możliwości.

Kiedy odwiedzasz swoją piramidę Światła w piątym wymiarze, zaproś tam opiekunów, przewodników i anielskich pomocników. Poproś swoją Radę Światła, aby pomogła ci w staraniach, wsparła decyzję i dała moc, wolę oraz mądrość, abyś mógł / mogła wejść na kolejny poziom duchowej świadomości. Każdy z was jest w decydującej fazie procesu duchowego wzrostu, w wyniku czego zostaniecie poproszeni o uwolnienie wszystkiego, co powstrzymuje was przed uzyskaniem duchowej wolności, której tak szukacie. Chodzi o niezadowalające i ograniczające relacje z innymi, szkodliwe nawyki, schematy myślenia i majątki, które zabierają za dużo czasu, zabiegów i zasobów.

Podczas tego epokowego cyklu przemian doświadczasz wielu zmian transformacyjnych. Odzyskujesz wszystkie osobiste fragmenty energii / myśli, które stworzyłeś / stworzyłaś w trakcie długiej podróży po świecie fizycznej ekspresji. Łączysz się z wieloma iskrami świadomości, które tworzą twoją boską Jaźń i duchową rodzinę a także starasz się być dojrzałą duchowo / ludzką osobą żyjącą we wciąż rozwijającym się wielowymiarowym świecie fizycznym.

Ci z was, którzy położyli fundament i są na dobrej drodze do osiągnięcia wewnętrznego mistrzostwa, są teraz gotowi na przejście do następnego poziomu duchowej świadomości. Ty, gwiezdne dziecię, dzielna istoto, któraś przezwyciężyła cierpienie i tryumfalnie pokonała liczne ciemne noce Duszy, aby oczyścić się ze starych samoograniczających koncepcji i wzorców energetycznych, jesteś teraz gotów / gotowa, aby przejść na pierwszy plan jako forpoczta ewoluującej ludzkości i obywateli Światła jaśniejącej, odświeżonej Ziemi.

Musisz świadomie przeanalizować swoje przekonania i wyrzucić te, które nie służą twemu najwyższemu dobru. Musisz pozbyć się ograniczeń i wypaczeń wzorców przekonań zbiorowej świadomości z przeszłości. W ten sposób stopniowo pozbędziesz się gęstości trzeciego i niższego czwartego wymiaru. Musisz się wyzwolić z pęt źle pojętych obowiązków, prawdziwych lub wymyślonych ograniczeń i wypaczonych, osłabiających przekonań związanych z niższymi królestwami rzeczywistości. Bycie na tym świecie, lecz nie z niego, jest jedną z najważniejszych prawd, które początkujący mistrz musi przyswoić i stosować. Twoim głównym celem jest powrót do takiego spektrum dwoistości, dzięki któremu twój energetyczny podpis będzie wibrował w harmonijnym wzorcu częstotliwości zgodnym z wymiarem średnim czwartym lub wyższym. Jest to wymagany poziom harmonijnych częstotliwości potrzebnych do sięgnięcia po moc i magię przemieniającego fioletowego płomienia i stopniowego uzyskiwania dostępu do pełnej miary diamentowych cząstek Stwórcy Świata. To Światło ma świadomość, a kiedy je zasymilujesz, a następnie aktywujesz przepełnionym miłością życzeniem, dar wyższej świadomości będzie twój i będziesz mógł / mogła korzystać z niego do woli. Nigdy nie zapomnij, że to stwórcze światło jest twoją linią życia, która łączy cię ze WSZYSTKIM, CO JEST.

Wewnętrzny świat jest wypełniony magią, dziwami i dostępem do umiejętności, o jakich nawet ci się nie śniło. W rzeczywistości niefizycznej spędziłeś więcej czasu niż w ciele fizycznym. Ziemska egzystencja jest zaledwie chwilą w porównaniu do wieczności w wyższych królestwach. Twój święty Umysł jest magazynem dawnych doświadczeń, mądrości i praw kosmicznych. Kiedy Dusza łączy się w pełni ze świętym Sercem, następuje monumentalne zjednoczenie. Dusza, intuicja i wewnętrzne zdolności zmysłowe są eterycznymi źródłami światła. Kiedy skupiasz się na wyrażaniu miłości i dokonujesz klarownych projekcji, stajesz się potężnym źródłem energii świętego Ognia.

Wiele lat temu (listopad 2003) przekazaliśmy wam wiadomość zatytułowaną „JESTEŚ ODDECHEM STWÓRCY”. W tamtym przesłaniu powiedzieliśmy: „Pojawiło się kilka błędnych wyobrażeń na temat Jego oddechu, a popularne przekonanie głosiło, że w odpowiednim momencie Stwórca będzie wdychał wszystko, co zostało stworzone”. To nie jest prawda. Stwórca wciąż wysyła swój blask, aby ucieleśniać wszystkie wspaniałości, jakie kiedykolwiek zostały stworzone.

„Ukochani, wy jesteście tym wdechem”. Gdy przygotujesz swój ziemski wehikuł, by emanować coraz bardziej subtelnym światłem i wzniosłymi wibracjami częstotliwości wyższych wymiarów, będziesz oddychać esencją Stwórcy. Ty w swoim ludzkim ciele, ucieleśnisz esencję Stwórcy, która przeniknie płaszczyznę Ziemi, a także cały Wszechświat.

Nie możemy wystarczająco mocno podkreślić, jak ważny w odzyskiwaniu boskiej natury jest oddech. Nie są to płytkie oddechy, które większość ludzi żyjących na Ziemi przyjęła jako właściwy sposób oddychania. Ten rodzaj płytkiego oddechu spowodował wiele objawów wycieńczenia i blokad, a także ograniczenia dopływu boskiej esencji, co ma kluczowe znaczenie dla waszego samopoczucia i odzyskiwania wehikułu ze światła. Wytłumaczyliśmy, na czym polega oddech nieskończoności oraz oddech akordeonowy i jak ważne jest praktykowanie oddechu z intencją. Oddech nieskończoności może być nazywany oddechem wzniesienia, ponieważ dostraja galaktyczne czakry z ciałem fizycznym, czyszcząc i otwierając przejścia do wyższych wymiarów. Przyspiesza proces budowania wznoszącego się ciała świetlistego nazywanego MerKiVah. Ułatwia także otwarcie portalu świętego Umysłu oraz przednich i tylnych portali świętego Serca.

Oddech akordeonowy daje podwójną korzyść: przyciąga diamentowe cząstki przechowywane w czakrze korzenia oraz te schowane w eterycznej replice, która znajduje się w osobistej piramidzie Światła w piątym wymiarze. To boskie światło płynie z Miasta Światła, z którym masz nawiązane połączenie. Gdy proces zostanie uaktywniony, do twojego fizycznego wehikułu zaczyna płynąć strumień cząstek stwórczych, przepływa przez niego, następnie wpływa do osobistego dwunastopromiennego koła stwórczego, a w końcu przedostaje się do świata materii w formie potężnego znaku nieskończoności.

Ty, jako pionier przecierający szlaki - ten co odkrywa nowe ścieżki, musisz rozjaśnić własną ścieżkę i czerpać z cennej wewnętrznej mądrości, która została wypracowana podczas wielu lat doświadczeń, prób i cierpień, ostatecznie zwieńczonych sukcesem. Ponieważ doświadczasz przełomowej fazie procesu oświecenia - czasu, kiedy jesteś najbardziej bezbronny, a twoje doświadczenia i testy mogą nie być tak dramatyczne jak w przeszłości, dość często czujesz się zdezorientowany i nie wiesz, jaki masz wykonać kolejny krok lub jaka kolejna prawda powinna być włączona do twojej ciągle zmieniającej się rzeczywistości.

Uważaj, aby nie powrócić do starych wzorców i pozwalaj innym na samodzielne myślenie - aby iść Ścieżką bez wątpliwości, sprawdzaj własną prawdę, kierując się do wewnątrz i łącząc z nieomylnym źródłem, którym jest Boska obecność. Wielu z was wciąż poszukuje czegoś poza sobą i zwraca się do tych, których uważacie za potężniejszych lub bardziej kompetentnych niż wy sami - z nadzieją, że was poprowadzą, tak abyście nie musieli błąkać się po niesprawdzonym terenie. Kochani, to nie zadziała.

Tak wielu z was wciąż tkwi w związkach, które stanowią źródło wielkiego bólu i cierpienia gatunku ludzkiego. Czy jesteś skłonny zwrócić się o pomoc do swojej wyższej Jaźni, aby pomogła ci dostrzec i przeanalizować z wyższego punktu widzenia przyczyny wzajemnych relacji z partnerem, rodziną i osobami, z którymi masz styczność? Boisz się wyrazić własną prawdę i być stanowczy w swojej decyzji o zostaniu mistrzem własnego losu?

** Czy uczysz się dawać od siebie tylko to, co chcesz dać z własnej woli, przestrzegając praw równowagi i harmonii w dawaniu oraz braniu?

** Czy nadal boisz się samotności, utraty pracy albo poczucia bezpieczeństwa?

**Czy wciąż masz wątpliwości, że możesz nie poradzić sobie z sukcesem, mocą albo odpowiedzialnością? W ciągu najbliższych lat wielu z was zostanie doprowadzonych na krawędź otchłani. Może to wyglądać tak, jakby przed tobą była tylko ciemność, wielka pustka lub pewna destrukcja, ale w rzeczywistości będzie to twoja własna istota duchowa, która będzie cię popychała, abyś kroczył do przodu – może cię kusić, abyś wypróbował symboliczne skrzydła i sprawdził, czy jesteś zdolny poszybować.

** Pamiętaj, kiedy stwierdzisz: „dla mojego najwyższego dobra oddaję wszystko, co mam i wszystko, czym jestem” lub „dostosowuję moją wolę do Boskiej woli naszego Boga Ojca Matki, dla mojego najwyższego dobra i dla dobra wszystkich”, to nie znaczy, że porzucasz ziemskie dobra czy wolną wolę. Chodzi o zaufanie mądrości twojej Nadduszy / wyższej Jaźni i boskiej Jaźni, gdyż te mądre, wyższe części twojej boskiej świadomości zawsze wiedzą, co jest dla ciebie najlepsze i najkorzystniejsze w danym momencie.

Moi bohaterowie, nie możecie mieć słabego ducha ani bojaźni w sercach, gdyż kolejny krok w odzyskiwaniu boskiego dziedzictwa i pełnego panowania nad sobą pozwoli wam przejąć kontrolę nad osobistym światem. To dziedzictwo na was czeka, jednak najpierw musicie zwrócić się do wnętrza, wchłonąć i aktywować esencję Stwórcy – diamentowe cząstki światła – boską substancję wszelkiego stworzenia, która będzie wykorzystana do formowania nowego cudownego nowego świata.

Zawsze mieliście być katalizatorami i zarządcami własnej przyszłości. Gdy idziecie pod prąd, chcąc wydostać się spod wpływów zbiorowej świadomości, musicie napełnić swoje wizje emocjami ekscytacji i odwagi. Musicie wypowiadać słowa, które współgrają z wibracjami sukcesu, zająć stanowisko i podjąć działania tryumfujących zwycięzców. Musicie odważyć się ryzykować wszystkim, udowadniając sobie, że gdy jesteście w harmonii z Duchem, cokolwiek oddacie z dobrej woli i z miłością, zwróci wam się po stokroć.

Wszyscy macie do odegrania ważną rolę, nie możecie zrzec się kompetencji i posłusznie iść tam, gdzie poprowadzą was inni. Przeznaczone wam było przyjąć aktywną postawę i i grać rolę przydzieloną przez boską Jaźń – taką, która będzie waszym darem i wkładem w całość.

Kiedy staracie się spełnić przyrzeczenie, które złożyliście przed wcieleniem się w tym najbardziej znaczącym czasie na Ziemi, my obiecaliśmy, że pomożemy wam w każdy sposób, na który zezwala prawo uniwersalne. Razem odbywamy tę podróż, i zawsze jesteśmy w pobliżu, aby was poprowadzić oraz ochronić. Kochamy was najmocniej.

JAM JEST archanioł Michał

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz