poniedziałek, 5 grudnia 2016

SZTUKA KREATYWNEGO ŻYCIA – UWIERZ W TO ALBO NIE! Metatron przez Tyberonna CZ I

tłumaczenie: Teresa Serafinowska
źródło tekstu
Pozdrawiam was Mistrzowie! Jestem Metatron, pan Światła i wraz z Tyberonnem ze służby krystalicznej witam was wszystkich – każdego z osobna – w wektorze bezwarunkowej miłości.

Często mówi się, że ludzie uczą się pracować, lecz nie uczą się żyć. A na nowej Ziemi roku 2016 i później, istotne jest nauczenie się, jak żyć – jak żyć w obfitości. Życie nie ma być zwyczajnym istnieniem, nie chodzi w nim o to, aby ciężko pracować a na koniec umrzeć. W rzeczywistości życie jest cennym darem i daje wam okazję, abyście naprawdę nauczyli się przejawiać radosne i dostatnie bytowanie. Lecz uczenie się równowagi bogatego życia wymaga nieco starań. Jesteś tutaj, aby nauczyć się odpowiedzialnego tworzenia … i aby stwarzać z radością.

Wiele już napisano o prawie przyciągania. My zajmiemy się tym tematem wydzielając z prawa przyciągania prawo świadomej kreacji. Rzeczywiście warto zrozumieć tę różnicę.

Istotny element prawa przyciągania dotyczy myśli. W związku z tym trzeba sobie uświadomić, że każda myśl ma częstotliwość magnetyczną. Takie rezonansowe częstotliwości myśli przyciągają podobne myśli o podobnych wibracjach. Im więcej energii,uwagi, skupienia oddajesz konkretnej myśli, tym silniejsza się staje. Jeśli masz w sobie lęk lub frustrację, może przydarzyć się efekt śnieżnej kuli, przy którym jeden lęk, jedno zmartwienie, przyciąga inne. Podobnie, jeśli myślisz pozytywnie, radośnie, to takie myśli w rzeczywistości przyciągają do ciebie więcej życzliwych wibracji. Myśli wywołują uczucia o podobnym charakterze. I rzeczywiście ludzka energia eteryczna, ludzkie pole aury, będzie wibrować zgodnie z myślami.

Przyciągasz do siebie to, czego się boisz i to, co kochasz. Dlatego koniecznie musisz stać się strażnikiem własnych myśli. Każdy z was musi zorientować się, dokąd podąża jego uwaga i nad tym panować.

Takie jest prawo przyciągania. Lecz to nie jest produkt końcowy, który umożliwia świadome tworzenie. Jesteś tutaj, aby nauczyć się świadomie tworzyć, lecz o wiele ważniejsze jest sam proces tego. Dlatego rozmawiamy o prawie przyciągania i jak ono działa oraz dlaczego czasami nie działa. Koniecznie trzeba przy tym zrozumieć, że istnieje różnica pomiędzy przyciąganiem nieświadomym a świadomym. Są pewne wyjątki, na przykład związane ze stwierdzeniem „proście a będzie wam dane”. Najpierw musi istnieć wiara, a dopiero za nią podąża akcja.

Każdy z was jest istotą wielowymiarową. Tak naprawdę funkcjonujecie w formie kosmicznej i ziemskiej na wielu płaszczyznach rzeczywistości w wiecznym „teraz”. Czas jest specjalnie stworzoną iluzją. Wszystkie wasze wcielenia nie tylko występują równocześnie, istnieje też ciągła komunikacja pomiędzy licznymi jaźniami. Każde życie jest otoczone hologramem omni-Ziemi. Każdy zwięzły hologram jest dynamicznie wybraną rzeczywistością pośród nieskończonej liczby prawdopodobieństw. A zatem każde życie wpływa na inne, i to też jest jeden z aspektów prawa przyciągania, które omówimy podczas tego spotkania.

Prawo przyciągania i świadome tworzenie

Kochani, tworzycie własną rzeczywistość, kropka. Nie ma innych reguł. Jesteście tutaj na uniwersytecie dualności, aby nauczyć się prawidłowo tworzyć. Na ten temat napisano wiele tekstów - o tym, jak ludzie tworzą swoje realia perspektywiczne. Mamy jedno zastrzeżenie: To nie myśl pomaga tworzyć coś samodzielnie lecz WIARA … przekonanie wyrażone w myślach poprzez świadome oczyszczenie umysłu, a następnie poprzez działanie.

Aby wyjaśnić powiem, że za prawem przyciągania kryje się pewna bardzo realna nauka, którą jest prawo wiary. Prawo to decyduje o tym, co przyciągasz do siebie w życiu. Prawo wiary zawiera w sobie dodatki związane z planowaniem życia oraz z umowami zawieranymi ze sobą, aby móc się rozwijać. Ale lekcje, jakie sobie aranżujesz, przerabiasz dzięki konfrontacji i zdyscyplinowanym wysiłkom.

Zatem wielce istotne jest, abyście sobie uświadomili, że nigdy nie jesteście na łasce wydarzeń, nie jesteście skazani na bezradne zmierzenie się z czymś niewytłumaczalnym – nie jesteście jak ten statek tonący na morzu. Mistrzowie, żadne zdarzenia psychologiczne ani fizyczne nie mają nad wami władzy.

Kiedy wy, ludzie, w pełni zrozumiecie potężne możliwości umysłu związane z posiadanymi przekonaniami oraz jaki mają one związek z tym, czego doświadczacie, zobaczycie, że macie nieskończony wachlarz wyborów.

Lecz ci z was, którzy tkwią w starych schematach wzorców i ograniczających wierzeń, pozostają uwikłani w powtarzające się cykle z góry określonych reakcji, w tym w skłonności do blokowania nowych rozwiązań poprzez negowanie lepszego myślenia. Dlatego, jeśli nie nauczycie się na błędach popełnianych w przeszłości, będziecie skazani na ciągłe ich powtarzanie. W rzeczywistości możecie powtarzać cykl, aż nauczycie się, jak przebiega proces osiągania funkcji boskiego umysłu. To dotyczy wszystkich ludzi.

Musisz samodzielnie podjąć wyzwanie i się uwolnić.

Trzy prawa.

Istnieją trzy oddzielnie regulowane procesy zgodne z prawem przyciągania. Każdy z nich podlega innym kryteriom. Pozwólcie mi zdefiniować podstawowy aspekt każdego z praw.
* Prawo przyciągania – myśli mają częstotliwość i przyciągają odpowiednie częstotliwości.
* Prawo przekonania / wiary – przekonanie ponad wątpliwościami. Możesz przejawiać jedynie to, w co wierzysz.
* Prawo świadomego tworzenia – świadoma umiejętność skupiania się na oczywistych celach i wydarzeniach poprzez wielowymiarowy umysł w Mer-Ka-Na.

Konfiguracja kontraktu duszy.

A więc jeszcze raz podkreślam, że przekonania, które wypływają z ciebie do świata formy, tworzą twoją indywidualną i zbiorową rzeczywistość. Jak mówiliśmy w poprzednich przekazach na ten temat, twoja wyższa Jaźń, aspekt boskiej Jaźni, zaplanowała pewien scenariusz, co może być porównywalne z konfigurowaniem lub kontraktem duszy, który został przez ciebie wybrany jako lekcja duchowego rozwoju, aby zyskać większą mądrość. Z tym przypomnieniem w ręku, możemy również powiedzieć, że karma - tak to określacie – z wyższej perspektywy nie jest długiem. Raczej ma związek z Jaźnią – to równoważenie boskiej Jaźni.

Pozwólcie mi też dowieść, że jeśli masz cel lub obiekt w rzeczywistości 3D, który nie współgrałby z wyższą Jaźnią, w większości przypadków nie urzeczywistni się on, chyba że zostanie wybrany dla przepracowania lekcji wzrostu. Na przykład: jeśli człowiek pragnie bogactwa, a to przełoży się na wstrzymanie duchowego rozwoju lub spowoduje nadużycia, wtedy wyższa Jaźń może odrzucić takie pragnienie i zablokować jego manifestację. Czasami ludzie, którzy mają spełnione wszystkie materialne potrzeby 3D, mają mniejszą potrzebę szukania ścieżki rozwoju. Kiedy wejdziecie w program jakiegokolwiek doświadczenia, które jest niewygodne lub wam się nie podoba, musicie zrozumieć, że to WY stworzyliście tę pozorną łamigłówkę. W ramach tego aksjomatu, rzeczywiście dualizm oferuje w czasie linowym scenariusze, którym trzeba stawić czoła. Czy to akceptujesz czy nie, każda okoliczność i każda wynikająca z niej akcja, nawet tragiczna, została stworzona przez ciebie osobiście.

Jeśli na przykład ktoś w ekstremalnych okolicznościach popełnił przestępstwo i zgodnie z prawem został skazany na więzienie, to musi tego doświadczyć. Skazany więzień nie może - w większości przypadków - w ramach dualizmu po prostu tego uniknąć. Raczej musi zmierzyć się z przejawem dualności, który sam wygenerował w czasie liniowym. W 3D istnieją prawa przyczyny i skutku, które rozgrywają się na zewnątrz. Na tej szkolnej planecie kluczowym elementem procesu rozwojowego jest odpowiedzialność nie tylko za swoje czyny, ale i za przekonania. Istnienie obu biegunów jest niezbędne. Jeśli to zmienisz, możesz zmienić krajobraz wokół siebie.

Drodzy Ludzie, musicie zrozumieć, że jeśli staracie się uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny, zasadniczo staracie się zrzucić winę na inną osobę, grupę lub przyczynę. Lecz w tym procesie odsuwania od siebie winy nieświadomie oddajecie własną moc i odejmujecie sobie prawo własności, które pozwoliłoby wam ponowna kreację. W naturze, jak już wyjaśniono, problem polega na tym, że większość z was ma problem z przejmowaniem odpowiedzialności za własne fałszywe zachowania, ponieważ chce uniknąć bólu i poczucia winy, czyli konsekwencji samych działań, do których doprowadzili. Nie chcąc przyznać się do błędów. Ale w mniej oczywistych okolicznościach, kiedy ktoś czuje niedostatek i niekorzystne relacje, winien nie tylko zmienić naturę swoich świadomych myśli, lecz również wiarę w prawdopodobieństwa ich urzeczywistnienia … a następnie działać zgodnie z tymi przekonaniami.

Programowanie nieświadome.

Tworzysz własną rzeczywistość zgodnie z tym, co wybierasz i sądzisz o samym sobie i o świecie wokół. Jeśli nie wybierasz swoich przekonań celowo i świadomie, jesteś nieświadomie zaprogramowany. Będziesz bezmyślnie chłonąć kulturę 3D, szkolnictwo i otoczenie. Jeśli jesteś odpowiedzialny i świadomy swoich działań, jak możesz sobie pozwalać NIE kwestionować własnych przekonań? Jak możesz definiować siebie i świat wokół siebie, albo własne przekonania, które tworzą rzeczywistość. Kiedy w pełni zrozumiesz, że twoje przekonania tworzą twoją rzeczywistość, wtedy i tylko wtedy wydostaniesz się z niewoli doświadczanych wydarzeń. Po prostu musisz nauczyć się mechaniki i metod. Dopiero gdy wierzysz, program przekonań może w pełni zastąpić wcześniejsze błędne przekonania, że całkowite pole triady funkcji trzech własnych kroków - uznanie, zmiana i działanie, jest wypełnione. W tym procesie myśli muszą harmonizować z przekonaniami, a za nimi musi następować AKCJA! Więc poświęć resztę tej dyskusji na świadome tworzenie. Pamiętaj, że jesteś na zaawansowanej Ścieżce i potrafisz tworzyć świadomie.

Nie jesteś na łasce okoliczności.

NIE jesteś na łasce okoliczności, lecz te przekonania są, co ciekawe, powodem każącym ci błędnie myśleć, że jesteś. Poświęć chwilę, aby to rozważyć. To jest prawo przekonań / wiary. Jeśli uważasz, że jesteś w okowach okoliczności, to tak się dzieje dopóki nie zmienisz tego przekonania. Jesteś stwórcą uczącym się współtworzenia. Jesteś tutaj, aby to poznać / dowiedzieć się, że można i należy tworzyć. Jednym z kluczowych powodów doświadczania lekcji ziemskiego dualizmu jest nauczenie się, jak tworzyć odpowiedzialnie i świadomie. Nauczycielem jest często doktor „przyczyna i skutek”, który odwiedza cię w domu!

Zbierasz to co siejesz, i jakkolwiek by to było niewygodne, warto rozważyć to, co się zbiera. Aby wyrwać się z okoliczności, które są skutkiem psychologicznym, trzeba się nieco świadomie postarać, a zmiana bez wątpienia nastąpi. Tu znów kluczem jest wiara. Istnieje niewielka różnica, jeśli uważasz, że obecne życie jest spowodowane incydentem z wczesnego dzieciństwa lub z poprzednich wcieleń, albo jeśli czujesz, że nie masz nad tym kontroli. Wydarzenia i doświadczenia twojego życia są wywołane przez twoje obecne przekonania. Zmień przekonania a zmienisz życie, nie tylko teraźniejsze, ale i przeszłe, a także przyszłe. To jest twórcza moc wiary. Mistrzowie, niezależnie od poziomu waszego ilorazu ilorazu światła, i od tego, czy tworzycie nieświadomie czy świadomie, nie możecie uciec od własnych przekonań. To są enzymy, przez które powstają wasze doświadczenia.

Jestem Metatron z Tyberonnem ze służby krystalicznej … i dzielę się wami tymi prawdami. Jesteście umiłowani. I tak to jest … i tak już jest...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz