sobota, 1 października 2016

AWATARZY * WNIEBOWSTĄPIENI MISTRZOWIE * WIELKIE ISTOTY ŚWIATŁOŚCI LM-09-2016 Przesłanie archanioła Michała przez Ronnę Herman

tłumaczenie: Teresa Serafinowska
tekst źródłowy

Ukochani Mistrzowie, nawet jeśli z waszego punktu widzenia możecie tego nie dostrzegać, w całym tym pod-Wszechświecie dzieją się wspaniałe rzeczy. Do tej pory niewielu z was zdawało sobie sprawę, że wasza galaktyka, a zwłaszcza wasza mała planeta, jest centralnym punktem doniosłych wydarzeń. Zanim urodziła się ta planeta, powstał dekret głoszący, że stanie się ona punktem wyjściowym lub centrum nowego twórczego przedsięwzięcia polegającego na tym, że aniołowie, boscy współtwórcy, wielkie istoty światła i gwiezdny zasiew z całego Omniwersum - chcący pomóc w realizacji wielkiego planu Stwórcy - prześlą fragmenty swoich esencji na Ziemię, tym samym przenosząc na nią światło oraz mądrość.

Świadomość całej ludzkości i świadomość duszy Ziemi sięgają – w pewnym stopniu - do wewnątrz oraz do góry, aby połączyć się z naszym Bogiem Ojcem Matką, zaś Najwyższy Stwórca otwiera drogę z rdzenia swego Istnienia na wskroś przez wielowszechświaty – wielkie centralne słońca, multiwymiary i liczne istniejące królestwa - w celu przyłączenia oraz zebrania piękna, jak również wspaniałości tego, co zostało dokonane przez nas wszystkich w imię naszego wszechpotężnego Stwórcy. Ci z was, którzy twardo stąpają Ścieżką poszerzonej duchowej świadomości, zdają sobie sprawę, że żyjemy w wyjątkowych i bezprecedensowych czasach.

Wielkie istoty Światła, które nigdy przedtem nie opuszczały swego domu w Wielkim Centralnym Słońcu tego Wszechświata, zgodziły się to zrobić i rozpadły się na mniejsze iskry Światła Boga, przenosząc jego emanację, miłość oraz mądrość na planetę zwaną Ziemia. Ukochani: niejaki Jezus / Jeszua, wielcy Kumarowie, Buddowie, Melchizedek, Rama i Kriszna, a także promienne oraz potężne istoty z królestwa aniołów - by wymienić tylko kilka - przybyli z bardzo dalekich wszechświatów stworzonych na długo, zanim powstał ten młody wszechświat. My, z królestw archanielskich, pochodzimy z zamierzchłej przeszłości Omniwszechświata, podobnie jak wielu wniebowstąpionych mistrzów i awatarów, którzy nie są wam obcy, i zapewniamy, że indywidualna świadomość wielu z was będących na zaawansowanej Ścieżce wznoszenia, zrodziła się w innych wszechświatach.

Boski plan dotyczący tego, co dzieje się na Ziemi obecnie, został stworzony i oszlifowany bardzo dawno temu. Te wielkie świetliste istoty zeszły w dół do niższych wymiarów i rezydują teraz w promiennych Miastach Światła stacjonujących w całym szóstym wymiarze, pomagając ludzkości skutecznie przemierzać liczne cykle zbiorowego przebudzenia / wznoszenia się z powrotem do oświeconych królestw. Ponadto boska esencja Ziemi uruchamia własne przebudzenie, a także wspomaga przyspieszony proces przebudzenia ludzkości, ponieważ zostały w nią wkodowane atomy nasienne Białego Ognia pamięci wraz z kluczami i kodami.

Nie lubimy skupiać uwagi na sobie, nie potrzebujemy uznania ani zaszczytów, a naszą największą radością jest misja polegająca na służeniu Stwórcy i tym, którzy znajdują się pod naszą opieką. Jednak powinniście w pełni zrozumieć naszą ziemską misję oraz to, że od zawsze jesteśmy z wami ściśle połączeni.

Ukochany Jezus / Jeszua pojawił się na Ziemi około 2000 lat temu i wraz z archaniołem Urielem oraz archai Łaski zakotwiczył zalety i właściwości szóstego promienia oddania, przebaczenia, miłosierdzia, łaski, duchowej strawy oraz wiary w Boga. Pięknej pani Marii, żeńskiemu archaniołowi piątego promienia, która wraz z archaniołem Rafałem emituje cechy oddania, bezinteresowności, poświęcenia i uzdrowienia, przypadł zaszczyt podarowania światu istoty chrystusowej nazywanej Jezus / Jeszua. Jednak Maria, mając możliwość służenia Stwórcy oraz ludzkości, została wybrana do jeszcze większego zadania. Przyniosła na Ziemię i zakotwiczyła w nią walory Bogini, co w największej mierze umożliwia obecnie ponowny proces równoważenia na Ziemi męskich i żeńskich cech Stwórcy. Wielu z was zna na temat angielskich linii Michała / Marii. Chodzi o linie geomantyczne przechodzące przez Wyspy Brytyjskie, Niemcy, Francję oraz wiele innych mniej znanych miejsc w Europie i na świecie. A my chcemy przybliżyć wam zrozumienie Wielkiego Planu oraz tego, co uważacie za cuda i mity dotyczące waszej historii. Tysiąc lat temu według czasu ziemskiego Maria - reprezentująca bierny / ujemny lub żeński elektromagnetyczny strumień krystaliczny, oraz ja, Michał - wypromieniowujący dodatni, męski krystaliczny strumień elektromagnetyczny, przystąpiliśmy do nasączania ziemskich linii geomantycznych (ley lines) prądem niezbędnym do odbudowy systemu zrównoważonych i harmonijnych złotych eterycznych sieci Ziemi. W integralnych punktach wokół Ziemi zostały zainstalowane różdżki mocy, kolumny oraz świetlane wiry wniebowstąpienia. Wzdłuż tych linii i punktów mocy powstały święte miejsca - naturalne formacje, które stały się miejscami kultu, jak również wspaniałe świątynie.

Raz po raz, przez wiele wcieleń, byliście do tych miejsc przyciągani, aby posilić się duchową strawą. Dostawaliście tam jeszcze coś: każdy, kto się tam pojawiał fizycznie lub podczas nocnej wizyty na poziomie eterycznym, nie tylko odbierał harmonijną energię i kody tych duchowo namagnetyzowanych miejsc, ale także przyczyniał się do aktywacji owych prądów Światła oraz do ich rozprowadzania wokół Ziemi. Staliście się zarówno odbiornikami Boskiego Światła z Nieba jak i jego nadajnikami z Ziemi. Dusza Ziemi po raz kolejny została zestrojona ze świadomością nad-Duszy ludzkości.

Zostałem nazwany strażnikiem / nadzorcą ludzkości i oto jest czas, aby zrozumieć, że ukochana pani Maria jest żeńskim aspektem Boga / Stwórcy, Boginią przypisaną do doglądania wędrówek ludzkości i jej zejścia w dół (do niższych wymiarów) w całym wszechświecie. Prowadzenie i opiekowanie się wami wzdłuż całej Ścieżki przez wieczność – kiedy wędrowaliście ku wyznaczonym zadaniom polegającym na współtworzeniu światów oraz cudownych rzeczy bez końca, było dla nas największym zaszczytem i przywilejem. Nawet jeśli świadomie o tym zapomnieliście, pamięć o nas - opromieniającą was naszą zindywidualizowaną esencją i miłością połączoną z esencją Stwórcy - macie ukrytą głęboko w duszach i wspomnieniach, tak że nigdy nie wymażecie tego z pamięci Duszy – Jaźni.

Król Artur, pani Jeziora, Joanna d`Arc oraz wiele postaci mitycznych i historycznych zapożyczyło pewną ilość esencji Marii i mojej w celu natchnienia nią świadomości Ziemi oraz ludzkich serc. To dlatego te mity nigdy się nie zestarzeją - wciąż pozostają bliskie i drogie naszym sercom. One wyczarowują wspomnienia z czasów, kiedy razem żyliśmy w wyższych królestwach, zanim rozpoczęliście swoje misje w w światach gęstości. Pamiętacie naszą bliskość i boską więź, a kiedy ponownie połączymy umysły i serca, będzie to najbardziej radosny oraz satysfakcjonujący czas dla nas wszystkich.

Abyście mogli lepiej zrozumieć to, co miało miejsce na Ziemi, oraz jak doskonały był i jest plan Stwórcy, wrócimy do historii sprzed około 5000 lat p.n.e. - stosownie do waszej miary czasu – kiedy to na Ziemię przybył awatar Rama. Chrystusowa istota w ludzkiej formie, nazywana Rama, która sprowadziła na Ziemię cechy i przymioty Stwórcy odpowiednie dla tamtej epoki, była rozświetlona moją esencją noszącą energię pierwszego promienia Boskiej Woli. Wielu z was z mojego rodu, również i ty, nosi esencję aniołów w swoim DNA i duszy. Różnica polega na tym, że Rama posiadał większy zastrzyk mojej esencji niż ktokolwiek inny, kto kiedykolwiek pojawił się na Ziemi, aby stworzyć podwaliny pod przyszłość, której obecnie doświadczamy. Głównym zadaniem każdego awatara zawsze było przeniesienie na Ziemię miłości Stwórcy, poza tym każdy zapewniał nauki najbardziej dostosowane do czasów i aktualnego poziomu świadomości ludzkości.

Po Ramie pojawił się Kryszna, następnie Gautama Siddhartha - Budda i inni liczni awatarzy. Archai Maria, jako nosicielka energii Bogini lub żeńskiego aspektu Stwórcy, odegrała ważną rolę w życiu tych wielkich awatarów. Jej energia była dla Ramy żoną o imieniu Sita. Dla Kryszny była duchowym przyjacielem i towarzyszem, bez fizycznego pożądania. Oczywiście najbardziej znana rola Marii to matka i mentorka Jezusa. Przez wszystkie te tysiąclecia pozostawała w cieniu. Ale jej wielka miłość i oddanie dla Stwórcy oraz ludzkości zawsze stanowiły główną siłę na Ziemi i w wyższych królestwach.

Na przestrzeni wieków Ziemię odwiedziło wiele wielkich istot Światła – Lao Tse, Konfucjusz, Abraham, Mojżesz czy Mahomet – by wspomnieć tylko kilku. Opromieniona esencją Marii ukochana Kuan Yin przyniosła na Ziemię cechy współczucia, sprawiedliwości i uzdrowienia. Pewnie znacie te wielkie istoty, które - reprezentując szczególne aspekty i cechy Stwórcy - odegrały na Ziemi ważną rolę jako jego przedstawiciele.

Jednak nie wszyscy rozumieją i wiedzą, że również archaniołowie pełnili znaczące funkcje w tym dramacie związanym z zejściem do światów w formie materii. Przez wieki każdy archanioł wykonywał zadania związane z kotwiczeniem i emitowaniem konkretnych aspektów oraz cech Stwórcy. Byli zestrojeni i związani z wielkimi awatarami, rozpromieniali te cudowne istoty własnym blaskiem i przymiotami. Awatarzy byli fizycznymi, ludzkimi reprezentantami Stwórcy na dany czas, zaś istoty archanielskie były duchowo ich opromieniającymi połączeniami z naszym Bogiem Ojcem Matką.

Tak wyjątkowych czasów nigdy nie było na Ziemi, i chociaż obecnie żyje na niej wielu potężnych awatarów oraz wniebowstąpionych mistrzów, nie zostanie tu zesłany żaden wielki awatar mający ludzkość opromieniać, prowadzić czy inspirować. Każdy z was ma potencjał, aby stać się wzniesionym mistrzem na te nadchodzące wspaniałe czasy. Daliśmy wam złotą obietnicę, która głosi, że bez względu na to, jak dużo albo jak mało chrystusowego światła czy esencji Boskiej Jaźni przynieśliście ze sobą podczas narodzin, macie potencjał, aby przyciągnąć całą wspaniałość swojego Boskiego Promienia i Obecności Jam Jest. Właśnie z tym jest związane wzniesienie – z powrotem do równowagi i harmonii w ciałach: fizycznym, eterycznym, mentalnym oraz emocjonalnym, tak aby po raz kolejny Duch mógł zstąpić i wziąć was we władanie. Jednak musicie pamiętać, że wszystko co czynicie, ma służyć najwyższemu dobru wszystkich, a wówczas, ukochani, będzie wam dane jeszcze więcej.

Umiłowani, mój pałający miecz Światła został wykuty przez myśl i energię mojej najgłębszej istoty i natchniony dynamiczną energią pierwszego Promienia Stwórcy – Promienia Boskiej Woli. Jest to miecz odkupienia, nadziei,wolności, ten dar wam przekazuję, abyście mogli zerwać pęta własnych niewydarzonych wytworów oraz uwolnić się z kajdan iluzji trzeciego / czwartego wymiaru. Każdego z was prosimy: przyjmij wyjątkową moc pierwszego promienia Boskiej Woli i Mocy i użyj jej oraz diamentowych cząstek Światła Stwórczego - na nowo stwarzaj w zgodzie z Boską Wolą Stwórcy. Po raz kolejny błagamy, zażądaj swojego boskiego prawa i stań się współtwórcą pod kierownictwem naszego Boga Ojca Matki.

Kielich, który ofiarujemy ci podczas tych doniosłych czasów wielkich zmian, jest wypełniony eliksirem Miłości / Światła, dwunastoczęściowym płomieniem danym od Boga Ojca Matki. Zawiera on kosmiczny Ogień nowego dzieła, który będzie użyty do formowania nowej Złotej Galaktyki i poszerzania tego Wszechświata w pustkę. Nasyć się nim, moja ukochana, mój drogi, bo jesteście gwiezdnym zasiewem na przyszłość. Otaczamy i otulamy was polem aury miłości i ochrony.

JAM JEST archanioł Michał

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz