sobota, 20 sierpnia 2016

LIST OTWARTY DO WZNOSZĄCYCH SIĘ DUSZ GWIEZDNEGO ZASIEWU LM-08-2016 archanioł Michał przez Ronnę Herman

tłumaczenie: Teresa Serafinowska
źródło tekstu

Ukochani: kiedy nauczycie się sięgać do kosmicznych zapisów znajdujących się w wyższych wymiarach, zaczniecie poszerzać świadomość dotyczącą waszego kosmicznego rodowodu. Wielu wiernych służebników Światła stara się odzyskać liczne aspekty boskości, a zatem proces ponownego łączenia jest już mocno zaawansowany. Jednym z celów naszej misji jest pomóc wam w przypomnieniu sobie o boskiej spuściźnie, a także w zrozumieniu bezprecedensowego procesu, przez jaki przechodzi ludzkość w tym czasie.

Wielu z was - ludzie z gwiezdnego zasiewu i przecierający szlaki pionierzy - weszło w to życie z bardziej aktywnymi wibracjami promieni (znajdujących się w diamentowej boskiej komórce nasiennej) niż ci, którzy wciąż żyją w granicach trzeciego / niższego czwartego wymiaru rzeczywistości. W związku z tym w ciągu ostatnich lat doświadczyliście więcej przebłysków Boskiej świadomości. Jeśli porównacie notatki dotyczące swoich wcześniejszych doświadczeń z doznaniami innych osób kroczących Ścieżką, okaże się, że na przestrzeni całego swego życia zaznaliście wielu swoistych chwil. Teraz jesteście świadomi, że liczne cuda, natchnione myśli i przynoszące korzyści zbiegi okoliczności nie są typowe dla przeciętnych ludzi, którzy wciąż bytują oraz funkcjonują w ramach wypaczonych struktur wierzeń zbiorowej świadomości.

To, przez co teraz przechodzicie, moi dzielni, to tranzyt z końcowych etapów królestwa czwartego wymiaru. Wielu z was, będących w finalnej fazie wznoszenia, doznaje scalania pozostałych aspektów wyższej Jaźni z czwartego wymiaru. To aktywuje wiele wspomnień i uczuć, ujawnia się kalejdoskop doświadczeń z wyższych poziomów z zamierzchłej przeszłości. Aby urzeczywistnić przeznaczenie, jakie sobie zaplanowaliście – wejść na pierwszy podpoziom piątego wymiaru, musicie przejść przez przełomowy proces, o którym opowiadaliśmy wam w ciągu ostatnich kilku lat.

Kiedy pozbieracie bardziej subtelne fragmenty wyższej Jaźni, zdobędziecie dostęp do kosmicznych zapisów waszej przeszłości oraz mądrość potrzebną do przemierzenia końcowych materialnych poziomów czwartego wymiaru. Zaczynacie uzyskiwać wgląd w to, jacy wspaniali jesteście w wyższych wymiarach. Jesteście również powoli przyciągani do aurycznych pól subtelniejszej częstotliwości pięciu wyższych promieni galaktycznych, które zawierają boski plan dla Ery Wodnika. Ponadto, stopniowo zaczynacie przyswajać własny nowy boski plan - przez atom nasienny pamięci Kundalini, który przez wiele ludzkich wcieleń był przechowywany w czakrze podstawy.

Wiele razy podkreślaliśmy, że „twoje obecne życie jest jednym z najważniejszych wcieleń, jakich kiedykolwiek przyszło ci doświadczyć od przywdziania ciała z krwi i kości”. Wybrałeś/wybrałaś konkretną datę urodzenia - ze względu na szczególne astrologiczne konfiguracje i wibracje, ponieważ zawierały one oraz prognozowały energie tudzież cechy, które później stanowiły twoje mocne strony i ujawnione przez ciebie talenty. W twoich czterech niższych systemach cielesnych: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i eterycznym uwydatnione zostały również negatywne myślokształty / energie, które uwięziły cię w krainie cienia iluzji i ograniczeń – te najsłabiej wyważone, o niższych częstotliwościach.

Z tego samego powodu wybrałeś/wybrałaś swoich rodziców, rodzinę i tych, z którymi wchodziłeś/wchodziłaś w relacje: tych, pomagających ci kształtować pozytywne cechy potrzebne do integracji, a także innych – mających wpływ na powstanie wielu twoich negatywnych cech, które trzeba było przezwyciężyć. Wszystkie drogie Dusze, które pojawiły się w twoim życiu i stały się częścią wielkiego dramatu, zostały wybrane przez ciebie w tym celu, a każda z nich zgodziła się grać tę rolę, która - miejmy nadzieję – przyniosła korzyści każdej ze stron. Zadaj sobie pytanie: jakie pozytywne cechy emitowali do ciebie rodzice, rodzina, partner i dzieci, a potem pomyśl o negatywnych aspektach, na jakie cię narazili. Były to lekcje przygotowane przez ciebie w celu ich przeżycia, i miejmy nadzieję, że skorzystałeś/skorzystałaś z nich - na duchowym poziomie. Czy dobrze przyswoiłeś/przyswoiłaś te lekcje? Czy przejawiasz więcej pozytywnych cech czy też więcej negatywnych? Testy i wyzwania potraktuj jako możliwość, aby raz na zawsze przemienić wszystkie dysharmonie, które wstrzymują cię przed przejściem przez bramę do nowej rzeczywistości piątego wymiaru.

Ty i członkowie twojej rodziny wybraliście wspólne zejście na Ziemię jako rodzina, ponieważ wiedzieliście, że razem macie największą szansę na zrównoważenie mentalnej i emocjonalnej natury każdego z was. Czujemy, że najważniejszą lekcją dla wielu z was jest zrozumienie, że każdy jest godzien szacunku i miłości, i że nadszedł czas, aby zacząć odzyskiwać własną moc. Ludzie, z którymi się stykasz, nie będą cię szanować, dopóki nie nauczysz się określać granic i zaspokajać własnych potrzeb, zanim zaczniesz im pomagać. Nie ponosisz odpowiedzialności za czyjś duchowy rozwój – odpowiadasz tylko za siebie. Kiedy nauczysz się wyznaczać granice i odzyskiwać własną moc, zauważysz, że twoje relacje z osobami wokół stopniowo zaczną się zmieniać na lepsze. Nie możesz też brać na siebie czyichś lekcji ani ponosić odpowiedzialności za cudze błędy. Każdy sam musi poznać prawa przyczyny i skutku, doświadczając ich na sobie. Największym darem, jaki możesz dać innym, jest kochać ich na tyle, aby umożliwić im przezwyciężanie własnych problemów i naprawianie błędów.

Moi kochani, jesteście tu, aby nauczyć się miłości, bezwarunkowej miłości, lecz najpierw musicie kochać bezwarunkowo siebie. W tym czasie na Ziemi jest wcielonych wiele twoich bratnich dusz zarówno płci żeńskiej, jak i męskiej. Członkowie rodzin dusz łączą się w miarę przesuwania do bardziej subtelnych sfer Światła. Najlepszym sposobem, aby pomóc członkom rodziny, współpracownikom czy znajomym jest świecenie doskonałym przykładem.

Jesteś tu również po to, aby nauczyć się bezstronności oraz tego, że nie można naprawdę posiadać nikogo ani niczego. Piękno, bogactwo i hojność Wszechświata są twoim boskim dziedzictwem, lecz te dary są ci dane w ramach pożyczki. Musisz trzymać je w rękach lekko i pozwolić im swobodnie płynąć w świat: bierz zatem, co ci potrzebne, a resztą dziel się z innymi, nie gromadź tego. Gdy ludzkość to zrozumie, całe ubóstwo i niedostatek znikną z powierzchni planety.

Najważniejsze zadania tej chwili jest powrócić do ześrodkowania w słonecznym centrum serca oraz - we współpracy z Jaźnią duszy i wyższą Jaźnią - wziąć osobistą odpowiedzialność za własne działania, zbudować poczucie własnej wartości, rozwinąć poczucie godności. W przyszłości podstawą każdej relacji będą prawda i uczciwość. Najpierw jednak musisz zaakceptować to, kim jesteś w chwili obecnej, kiedy starasz się być najlepszym człowiekiem, jakim możesz być dzięki kontroli postawy, przekonań, zwyczajów i słabości.

W niedalekiej przyszłości pionierzy i przecierające szlaki Dusze, które mają w sobie wyższą mądrość nowego Boskiego Planu, udowodnią, że organizm nie musi przejawiać oznak starzenia. Ludzkie ciało fizyczne zostało przeznaczone do funkcjonowania w warunkach optymalnego zdrowia przez okres co najmniej 120 lat. Ludzkość, ogólnie rzecz biorąc, jest uwięziona w systemie przekonań zbiorowej świadomości wymiarów trzeciego i czwartego, przy czym stresujące oraz wyniszczające objawy zapisały się w DNA przodków głównie dlatego, że jednostki pozwalały sobie czuć się niekochane, niegodne, miały poczucie winy czy wstydu – w jakiejkolwiek formie. Kiedy dusza wreszcie stanie się przewodnikiem i zarządcą fizycznej osobowości, która nie będzie już wypełniać żądań ego, wówczas wszystkie negatywne energie będące wynikiem głębokich kluczowych wspomnień z zamierzchłej przeszłości wypłyną na powierzchnię, tak że każda przeżywająca to osoba będzie mogła uwolnić się od nich raz na zawsze. Stanie się to dzięki świadomemu wykorzystaniu fioletowego Płomienia Transmutacji oraz wsłuchiwaniu się w natchnione myśli zgromadzone w świętym Umyśle, i dzięki kosmicznym przewodnikom, a także licznym sposobom leczniczym o wyższych częstotliwościach, które teraz są dla was dostępne.

Kiedy zdobędziesz większą świadomość siebie i zaczniesz słuchać mądrości swego ciała fizycznego oraz pamięci atomu nasiennego ciała fizycznego, nie będziesz już tak mocno polegać na metodach zewnętrznych (leki, zabiegi i sztuczne środki uzdrawiające). Dotkliwa fizyczna dysharmonia i zły stan zdrowia przejawiające się u większości ludzi będą teraz stopniowo zastępowane przez zdrowie oraz harmonijne praktyki życiowe, które będą inspirowane przez duchową intuicyjną mądrość zgromadzoną w świętym Umyśle. Ludzkość już nie może polegać na praktykach stosowanych przez przedstawicieli medycyny klasycznej. Podszepty twojej duszy popychają cię ku stosowaniu bardziej holistycznego podejścia do uzdrowienia ciał: fizycznego, mentalnego i emocjonalnego, tak aby wszystkie wyższe częstotliwości Nadduszy mogły być zintegrowane bez tak wielkiego nagromadzenia traum i fizycznego cierpienia.

Jak już wielokrotnie powtarzałem: światło, dźwięk i barwy są metodami leczniczymi przyszłości. Badanie systemu czakr i częstotliwości pięciu wyższych promieni galaktycznych w polu aury pomogą uzdrowicielom oraz doradcom wskazać pacjentom miejsca, w których zaistniał brak równowagi oraz wesprzeć ich w stopniowym przywracaniu zdrowego ciała fizycznego i utrzymaniu tego stanu. Nasze nauki dają wam wszystkie wytyczne potrzebne, aby dopasować te dodatkowe metody uzdrawiania do bieżącego schematu leczenia. Macie również cudowny magazyn informacji dostępnych w świętym Umyśle.

W miarę jak twój blask będzie się rozszerzał, będzie się stawał coraz silniejszy oraz będzie sięgał coraz dalej, a ty połączysz się z innymi pracownikami światła, aż razem staniecie się jednolitą siłą, której nic nie powstrzyma - siłą transformacji i zmian na najwyższym poziomie. Bądź odważny/odważna w swoich wizjach. Zobacz, co jest dobre w waszym świecie, a tym samym wzmacnia miłość / Światło, które mieszka w tobie i w każdej osobie, jaką napotykasz. Nie skupiaj się na cieniach, gdyż schematy myślowe zawsze będą połączone z częstotliwością wymiarową, na której skupiasz swoją uwagę i będą ją wzmacniały.

Waszym jedynym prawdziwym wrogiem jest strach. Uwolnij się od strachu i emanuj miłością / światłem, a potem patrz, jak pojawiają się cuda. Jesteś mistrzem manifestacji, tylko o tym nie pamiętasz. Uwierz w siebie i zaprzestań tworzenia tych rzeczy, które przynoszą ból, poczucie winy oraz cierpienia. Po raz kolejny zostań współtwórcą światła, pokoju, harmonii i połącz się z tymi, którzy starają się odzyskać nieskazitelne piękno planety Ziemia. Odzyskajcie swoje prawowite miejsce jako mistrzowie Światła, moi drodzy. Prosimy: pamiętajcie, że kiedy przyswajacie wiedzę Ducha oraz oświeconą prawdę, idźcie dalej i dzielcie się swoją mądrością. Zawsze jesteśmy blisko, gotowi, aby wami pokierować, chronić was i inspirować, ale przede wszystkim kochać.

JAM JEST archanioł Michał

DAR OD ARCHANIOŁA MICHAŁA - RONNA / ŚWIĘTA SKRYBA

KREDO NOWEJ EPOKI ©

1. MIŁUJ SWEGO BOGA OJCA MATKĘ CAŁYM SWOIM JESTESTWEM. SIEBIE, JAKO BOSKĄ ISKRĘ STWÓRCY, KOCHAJ BEZWARUNKOWO. WSZYSTKICH INNYCH KOCHAJ JAK SIEBIE SAMEGO.

2. WIEDZ, ŻE JESTEŚ OPIEKUNEM / OPIEKUNKĄ ZIEMI I WSZYSTKICH FORM ŻYCIA, KTÓRE SIĘ NA NIEJ ZNAJDUJĄ – KRÓLESTWA NATURY, ZWIERZĄT, ŻYWIOŁÓW I LUDZI. CHROŃ, ZABEZPIECZAJ I SZANUJ WSZYSTKIE PRZEJAWY ŻYCIA.

3. ŻYJ Z RADOŚCIĄ, SPONTANICZNOŚCIĄ I ZACHWYTEM DZIECKA. STARAJ SIĘ POZOSTAWIĆ PO SOBIE SPUŚCIZNĘ MIŁOŚCI I NADZIEI. CIESZ SIĘ PODRÓŻĄ PRZEZ ŻYCIE, I STARAJ SIĘ WYPEŁNIAĆ SWOJĄ ZIEMSKĄ MISJĘ NAJLEPIEJ JAK POTRAFISZ.

4. UTRZYMUJ STAŁĄ POSTAWĘ WDZIĘCZNOŚCI I KAŻDY DZIEŃ PRZEŻYJ, JAKBYŚ BYŁ / BYŁA SIEDZĄCYM NA RAMIENIU DUCHEM OBSERWATOREM. PRAKTYKUJ NIEOSĄDZANIE I W KAŻDYM SZUKAJ DOBRA.

5. TWOIM CELEM JEST PRZYWRÓCENIE RÓWNOWAGI W CIELE, UMYŚLE I DUCHU. KIEDY PODĄŻASZ ŚRODKOWĄ ŚCIEŻKĄ, POLARYZACJA I DWOISTOŚĆ NIE BĘDĄ JUŻ NA CIEBIE WPŁYWAĆ.

6. SZUKAJ NAJWYŻSZEJ PRAWDY I JEJ ŻĄDAJ, A POTEM ŻYJ UCZCIWIE, ZGODNIE Z WŁASNĄ PRAWDĄ. PRZYZNAJ INNYM TO SAMO PRAWO.

7. UCZ SIĘ UNIWERSALNYCH PRAW MANIFESTACJI I Z NICH KORZYSTAJ. UŻYWAJ DANYCH PRZEZ BOGA NARZĘDZI, KTÓRE POMOGĄ CI STWORZYĆ WERSJĘ RAJU NA ZIEMI.

8. DZIEL SIĘ PRZYSWOJONĄ MĄDROŚCIĄ: NAJPIERW ŚWIECĄC PRZYKŁADEM, PÓŹNIEJ POPRZEZ DZIAŁANIA, A NA KOŃCU SŁOWA.

9. DOMAGAJ SIĘ SWOICH BOSKICH PRAW: DO MIŁOŚCI, RADOŚCI, POKOJU, ZDROWIA I OBFITOŚCI, KTÓRE OTRZYMAŁAŚ /OTRZYMAŁEŚ W DARZE OD NASZEGO BOGA OJCA MATKI.

10. KAŻDEGO DNIA ŁĄCZ SIĘ ZE SWOJĄ POTĘŻNĄ OBECNOŚCIĄ JAM JEST, ABY CIĘ OŚWIECIŁA I PROWADZIŁA, A NASTĘPNIE SŁUCHAJ JEJ WEWNĘTRZNYCH PODSZEPTÓW. NA KONIEC KAŻDEGO DNIA PRZYZYWAJ ANIOŁY PRZEBACZENIA I FIOLETOWY PŁOMIEŃ, ABY ZRÓWNOWAŻYĆ I PRZEMIENIĆ WSZYSTKIE NIEHARMONIJNE ENERGIE, JAKIE WYEMITOWAŁAŚ / WYEMITOWAŁEŚ, DZIĘKI CZEMU STANĄ SIĘ NIESZKODLIWE I PRZESUNĄ CIĘ POZA PRAWA PRZYCZYNY I SKUTKU DO STANU ŁASKI.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz