wtorek, 22 marca 2016

KRÓLESTWO WRÓŻEK, ASTRALNYCH WYMIARÓW, DUCHÓW NATURY I ELEKTRYCZNYCH FORM ŻYCIA CZĘŚĆ I / B

tłumaczenie: Teresa Serafinowska

Wróżki

Przedstawiciele wróżek to przede wszystkim świetliste żywiołaki / elementale na ogół pochodzące z powietrza, ale istnieją też ważne ich gatunki, które wywodzą się od wody i roślin. Wróżki roślin są tradycyjnie nazywane skrzatami i krasnalami. Jedne i drugie mają bardzo ekscytujące pozytywne wibracje i często wywołują u ludzi z nimi powiązanych radość oraz śmiech. Są zupełnie prawdziwe i można je spotkać na całym świecie. Mają tendencję do skupiania się na obszarach charakteryzujących się wyższym poziomem energii. Czyli w miejscach określanych jako węzły mocy oraz święte miejsca. Ale żeby było jasne, takie lokalizacje są naznaczone jako święte i potężne właśnie dlatego, że są tam cienkie zasłony między wymiarami. Wszystkie odmiany wróżek wprost uwielbiają szemrzące strumyki, małe kaskady, baseny, kryształy, kwitnące rośliny, grzyby, a w szczególności bujne paprocie.

Królestwo elfów

Niektórzy przedstawiciele świata elfów są istotami dewicznymi pochodzącymi od pewnych drzew i roślin, lecz większość z tej kategorii to projekcje ziemskiego królestwa minerałów. Należą do nich elfy, gnomy i trolle. Elfy żyją w lasach i pośród zadrzewionej zieleni, a ich aspekty są szczególnie powiązane z Zielonymi Ludźmi. W prawdziwym tego słowa znaczeniu wszystkie żywiołaki są ze sobą powiązane w każdym aspekcie bytu i w pewnym stopniu jedne są zależne od innych, na przykład rośliny potrzebują do życia ziemi, wody oraz światła.
Edgar Cayce dość szczegółowo opowiadał o doświadczeniach, jakie miał w dzieciństwie z wróżkami, skrzatami oraz krasnoludkami. Nasz kanał, James Tyberonn miał takie doświadczenia w trakcie pobytu w okolicach Skellig Michael, gdzie doświadczył świadomego przejawienia wróżek i skrzatów podczas dłuższego kontaktu wzrokowego. Takie istoty mają związek z aspektem pola energii w Skellig i innych częściach Irlandii (oraz w miejscach innych pięknych węzłów), tam gdzie koncentrują się pola wymiarów nakładając się koncentrycznie w bardziej namacalny sposób.
Leśne elfy mają tendencję do pozostawania w bazach i pieczarach większych drzew takich jak dęby, a o ich obecności mogą świadczyć niezwykle pozarastane i powykręcane wystające korzenie i konary.

Smoki, istoty wodne i jednorożce

Mistrzowie, to co teraz chcemy wam powiedzieć, może wielu z was zaskoczyć, ale do zastępów istot eterycznych możemy zaliczyć również jednorożce, smoki i syreny. Te dobrotliwe i w pełni świadome istoty istnieją i tak samo jak ludzkość, są częścią Ziemi. Wyróżniają się najwyższą boską inteligencją i są wyjątkowo zaawansowane w rozwoju. Są obrońcami ludzkości oraz planety i budzą się, aby odegrać większą rolę w jej krystalicznym przebudzeniu. Istoty wody nazywane często syrenami i wodnikami są częścią żywiołu wód. Są strażnikami wody i również posiadają boską inteligencję, a częstotliwościami są dość ściśle powiązane z delfinami. Chcemy wam przypomnieć, że wielu z was doświadczyło życia w tym charakterze w przed dualnej Ziemi. Istoty wodne są widoczne wokół delfinów i waleni, z którymi z miłością współdziałają. Ale żeby było jasne, delfiny i wieloryby są wysoko rozwiniętymi istotami fizycznymi, natomiast istoty wody są na wyższych poziomach matrycy żywiołaków i są eteryczne, nie fizyczne.

Jednorożce

Jednorożce są świadomymi projekcjami ducha pochodzącymi zarówno z królestwa zwierząt jak i ludzkiej myśli, mającymi związek z aspektem eteru. Wasi tubylcy często współpracowali z rozwiniętymi formami świadomości z królestw zwierząt w postaci totemów (orły, jastrzębie, niedźwiedzie, wilki, pumy i im podobne). Sam proces interakcji z energią oświeconego ducha grupy z królestwa zwierząt stworzył bardzo realny myślokształt, w którym dzięki wzajemnemu skrzyżowaniu energii pojawiły się w formie eterycznej bardzo realne komunikatywne energie. To nie są energie żywiołów, ale istnieją jako bardzo świadome - są świadome siebie i żyją w antymaterii lub wymiarach eterycznych.
Ponieważ jednorożce pojawiały się w tradycji terenów Brytanii, Irlandii i pogańskiej Europy (zwłaszcza w starożytnej Grecji), te formy są rzeczywiście niezależnie i świadomie istniejące, zwłaszcza w koncentrycznych polach energii Grecji, Irlandii, Francji i Brytanii. Zaistniały w podobny sposób jak duchy zwierząt oraz ptaków na terenie Ameryk …. w obrębie węzłów energetycznych, przyjmując i udostępniając projekcję pełnowymiarowego widma.

Święte smoki

Święte smoki to również życzliwe i w pełni świadome istoty. Istnieją i istniały na Ziemi długo przed pojawieniem się na niej ludzkości. Posiadają najwyższą boską inteligencję i są wyjątkowo zaawansowane. Chronią ludzkość i planetę oraz grają większą rolę w jej przesunięciu. Te mistrzowskie istoty są zaangażowane w aspekty czegoś, co jest określane jako ziemskie kundalini o wdzięcznej nazwie: strumienie smoczych linii i linii geomantycznych będących w rzeczywistości arteriami siły życiowej waszej planety o cechach żywiołu ognia. Święte smoki grają obecnie większą rolę, uczestniczą bowiem w tworzeniu nowych linii energetycznych w krystaliczno – elektromagnetycznej fali ekspansji krystalizacji nowej Ziemi i krystaliczno - elektrycznego przesunięcia strumieni linii geomantycznych Ziemi.
Czyż w kulturach całego waszego starożytnego świata nie było legend i historii związanych z tymi istotami, czciły je nawet religie Azji. Te istoty są bardzo zaawansowane i w pełni świadome, a na Ziemi są od samego początku. Powiemy wam, że pewne dobrotliwe anielskie smoki należą do wniebowstąpionych mistrzów. I te święte dewiczne smoki mają swoje odniesienie w tekstach religijnych.
Nie należy ich mylić ze smokami opisywanymi w mitach i tradycjach jako złe smoki porywające księżniczki do swoich zamków i jaskiń. Ani z sensacyjnymi prowokacyjnymi teoriami opartymi na strachu na temat złych gadów chcących przejąć waszą planetę. Albo z mitologicznymi opowieściami arturańskimi odnoszącymi się do smoków ziejących ogniem jako złych istot porywających księżniczki - to faktycznie wypaczone dość dosadne mity i baśnie. Powiemy wam, że w dawnych czasach, w przed LeMuriańskich i przed Atlantydzkich okresach Ziemi, istniały smoki, które przybyły na ziemski plan z Zeta Reticuli, które nie były życzliwe. W rzeczywistości były wojownicze i zostały z Ziemi wypędzone przez święte dobrotliwe smocze istoty, które nadal znajdują się na waszej planecie. Choć nie ma ich tu wiele, zawsze tu były i są wielkimi obrońcami waszej planety oraz ściśle współpracują z energiami sił planetarnej kundalini.
Nawet same słowa: smok, wąż, gad wywołują u ludzi świata zachodniego drżenie ze strachu, przy czym większość kojarzy je ze złem lub całkowicie je odrzuca – zgodnie z mitologicznym folklorem. Metafory o zabiciu smoka przez świętego Jerzego lub odmiany tej opowieści wysiane zostały przez Kościół, aby zlikwidować pogaństwo i przejąć władzę oraz polityczną dominację. Irlandzka tradycja związana z uwolnieniem Irlandii przez świętego Patryka od pogańskiego węża, a nawet celowe ukazywanie wizerunku węża w ogrodzie Edenu czy także archanioła Michała zabijającego węża / smoka – w każdym przypadku chodziło o chrześcijańskie pragnienie zniesienia pogaństwa i celtyckich tradycji. Jednak w wielu innych kulturach oraz religiach, zwłaszcza w Azji, smok był czczony i uważany za źródło mądrości, boskości a także dobrej fortuny.

Smoki dewiczne i dewy

Chodzi tu o formę istoty „dragoneski”, której przedstawiciele istnieją w królestwie żywiołów, lecz nie są świętymi (całkowicie boska świadomość) smokami, o których mówimy. Raczej są to żywiołaki, które są świadomą odmianą królestwa żywiołów, projekcją żywiołu ognia. Tubylcy często korzystali z pomocy dewów ognia podczas ceremonii, przypisując im rolę opiekunów ognia lub duchów ognia podtrzymujących te ceremonie, wizje i rytualne tańce. To są również projekcje żywiołaków ognia postrzegane jako eteryczne salamandry i ogniste glify.
W pełni świadome boskie istoty, o których teraz mówimy, przebywają zarówno w wewnętrznej Ziemi, zwłaszcza w okolicach wulkanów, zaś inne są przyciągane do krystalicznych gór na dużych wysokościach. Te istoty nie mają elektromagnetycznego królestwa, chociaż są ściśle związane z elektromagnetyczną i krystaliczną energią Ziemi.
Niektóre z nich są ogromne, mogą mieć nawet 50 metrów długości i emitują złote światło. Istnieją głównie w wyższych wymiarach równoległych, lecz mogą również przejawiać się w waszym świecie fizycznym. Są to istoty złotego światła i są aktywnie zaangażowane w energetykę waszej planety. Są strażnikami pewnych międzywymiarowych bram. Pochodzą z boskiej inteligencji – eterycznie i fizycznie. Żyją w okolicach wulkanów i można je zobaczyć na obszarach o wysokim stężeniu energii, na przykład w kanadyjskim Banff, Mt Shasta i w pewnej części kryształowego worteksu w Arkansas.

Istoty kryształowe

Wielu z was wie, że kamienie i kryształy posiadają świadomość. Wielu pracuje z kryształowymi istotami. One są projekcjami najwyższych form żywiołaków minerałów i posiadają doskonałą inteligencję. Kryształy są świadome przez strukturę geologiczną i naturę projekcji królestwa minerałów. Kryształy i kamienie posiadają świadomość o naturze triadycznej oraz są zdolne do bycia zastępczymi nadajnikami i odbiornikami w pełnym jestestwie. Kryształy przenoszą światło, a światło poszerza świadomość w matrycowej doskonałości krystalicznej formy. Obszary, gdzie występują naturalne kryształy i unikalne aspekty żywiołów (elementarne), pojawiają się jako kule światła i migocące strumienie. W Banff, Arkansas i w Brazylii wprost roi się od tych projekcji. Krystaliczne krzemowe jeziora Patagonii w Ameryce Południowej są ciekłokrystaliczne, a pośród wcześniej przedstawianych można wymienić Banff. Te nie-newtonowskie wody same są płynną kryształową świadomością i są zapełnione żywymi jednostkami.

Niezwykłe dewy z Banff

Mistrzowie, pole energii, które czyni Banff unikalnym, jest w dużej mierze definiowane przez zdolność do tworzenia niezwykłego między segmentowego i wewnątrz segmentowego wymiarowego wektora. To jest rzeczywiście centrum serca, punkt koronny matrycy geologiczno – krystalicznej emitującej rezonans czystej miłości w niespolaryzowanej koncentrycznej nakładce. I powiadam wam, że ta niepowtarzalna mieszanka pozwala anielskim królestwom nie tylko łączyć się z trzecim wymiarem, lecz one nawet zastępują ten wymiar wypierając go. To dlatego zakotwiczył tu archanioł Michał. To jest to, co można nazwać punktem nieskończoności i naprawdę stanowi miejsce raju na Ziemi, zamieszkałego przez rzesze aniołów. I powiadam wam, że oprócz wróżek i dewów żyjących w tym rezonansie, można tu spotkać anielskie cherubiny pochodzące od Michała, które dobrotliwie służą w polach tych krystalicznych wód. W pewnym niedostępnym miejscu w okolicach jezior Louise i Moraine posiadającym specyficzną częstotliwość, można napotkać wyjątkowo pozytywne krystaliczno - dewiczne formy życia, których nie znajdzie się w żadnym innym miejscu na świecie. Spośród tej niezwykłej mieszanki wyróżniają się istoty anielskie o odżywczej naturze żeńskiej, które mogą być postrzeganie nie tylko jako kule doskonale czystego światła, ale mogą być też słyszalne, ponieważ emitują uspokajający dźwięk jakby chóru, który przenika całe życie występujące w tym wyjątkowym miejscu. Jest to energia wprawiająca w stan euforii i przenikająca czakry oraz otwierająca serca i wzmacniająca wizje oraz postrzeganie przez trzecie oko.

Michał i Pani Jeziora

To nie przypadek, że te miejsca wydobywają to, co najlepsze nawet z niczego nie spodziewających się gości, ponieważ działają inspirująco i pobudzająco na serce. Później opowiemy o tym jeszcze więcej. Także duch bogini Natury, Pani Jeziora, jest silnie wbudowany w Lake Louise. Jej emanacja jest z natury dewiczna, jest świętą wróżką ale na najwyższym poziomie elementarnej świadomości, bardzo zbliżonej do częstotliwości anielskiej. I dodam jeszcze, że duchowo uosabia jezioro Louise i czeka na wszystkich, którzy szukają doświadczeń z tą kryształową energią.

Nośniki praw fizyki

Zanim zakończymy, pragniemy krótko odnieść się do tego, co jest nazywane anielskimi dewami i co istnieje w dualnych królestwach Ziemi jako nośniki praw fizyki. I należy pamiętać, o czym mówiłem wcześniej, że nie chodzi tu o żadne upadłe anioły. Raczej są to istoty anielskie (anielaki) działające w królestwach nie-anielskich (poza sferami niebieskimi) w wymiarach związanych z dualizmem, i pełniących różne role związane z utrzymywaniem fizyki oraz praw polaryzacji na miejscu w waszym świecie wolnej woli.
Nie uważamy ich za dewy. Raczej za szczególne anielaki lub bardziej zaawansowane dewy (w hinduizmie i buddyzmie dewy są boskimi formami aniołów lub istot boskich).
Interesujące jest to, i należy to odnotować, że wiele duchowych społeczności oraz religii włącznie z rodowitymi Amerykanami i Hindusami czci ich za święte przewodnictwo. Weda uważa ich za 4 Devarâjahs lub regentów Ziemi, albo aniołów czterech punktów kardynalnych i żywiołów. A w starożytnych kulturach jednym z czterech regentów był święty smok! Hindusi odnoszą się do tych dewów jako do Chatur Mahârâjahs. Punkty kompasu zaanektowały sobie główne kierunki świata (wschód, południe, zachód, północ), a ich symboliczne kolory – biały, niebieski, czerwony i żółto – złoty są również używane przez rdzennych Amerykanów w kole medycyny, oddając tak cześć czterem ćwiartkom Ziemi. Hinduizm przypisuje każdemu boski aspekt a następnie dzieli na 8 punktów, które można przyrównać do 4 głównych kierunków i 4 żywiołów.
Te zostały wymienione w „Doktrynie tajemnej” H. Bławackiej jako „skrzydlate globy i ogniste koła”, zaś w Księdze Ezechiela pojawiła się bardzo niezwykła próba ich opisu, w którym są użyte podobne słowa. Odniesienia do nich znajdują się w symbolice każdej religii i zawsze jest im okazywany najwyższy szacunek jako obrońcom ludzkości. Te kardynalne punkty energetyczne zostały również zaznaczone w skryptach religijnych jako postacie – archaniołów: Michała, Gabriela, Rafała i Melchizedeka (przyp. tłumaczki – według mojej wiedzy czwartym strażnikiem stron świata jest archanioł Uriel). Co możemy dodać, to to że te punkty są wierzchołkami przecinania się strumieni siły życiowej i każdy z punktów posiada boską świadomość oraz interfejs pomiędzy tym co fizyczne, a tym co niefizyczne.
Plazma antymaterii warstwowo przepływająca wzdłuż pionowych linii po długości geograficznej i wzdłuż poziomych strumieni po szerokości geograficznej tworzy sieć prądów. Ten prąd pierwotny indukuje inne prądy tworzące odgałęzienia, które rozszerzają się bezpośrednio poziomo względem tych pionowych strumieni. Te pulsują w równych sekwencjach zgodnie z błyskami jednostek światła świadomości, co w pewnym stopniu odnosi się do koncepcji skali Plancka w teorii czasoprzestrzeni.
Chcemy wam powiedzieć, że na Ziemi linie pola magnetycznego wyłaniają się z Bieguna Północnego i zakrzywiają się w dół dążąc do Bieguna Południowego tworząc jajowatą magnetosferę. Jednak wewnątrz Ziemi te linie przemieszczają się w górę od Bieguna Południowego do Bieguna Północnego. Te pola mocy są naładowane jonową plazmą. Następują przepływy zarówno materii jak i antymaterii. Jako takie pojawiają się wewnątrz równoległej antymaterialnej Ziemi i w rzeczywistości definiują jej skład. Antymaterialna plazma zawiera liczne cząstki naładowane tym, co można nazwać anty-elektronami i anty-protonami. W polach tej antymaterialnej plazmy występują i żyją gromady form życia bio-plazmatycznego. Tak więc w i poza waszą fizyczną Ziemią istnieją prądy elektromagnetyczne, które niosą jednostki świadomości boskiej siły życiowej, a w określonych punktach pojawiają się istoty anielskie, dewy, piastujące prawa fizyki, w miejscu gdzie poziom fizycznego dualizmu przeplata się z poziomem niefizycznym.
To są żywe strumienie energii funkcjonujące nieco podobnie jak strumienie odrzutowe przepływając w jednym kierunku na i nad Ziemią a w przeciwnym – w jej wnętrzu, pod powierzchnią planety. Dlatego tworzy to równoległe do siebie przepływy prądu w przeciwnych kierunkach w formującej kształt jaja magnetosferze. Można je przyrównać do linii wzdłużnych prostych uznawanych za linie siatki Currego.
Co nie jest zrozumiałe lub rozpoznane to fakt, iż przepływają one również w antymaterialnej plazmie, są antymagnetyczne, antyelektryczne i tworzą typową sieć energii, która łączy waszą fizyczną Ziemię z antymaterialnymi (anielskimi) interfejsami Ziemi, bliźniaczej Omni-Ziemi lub równoległej Ziemi przez błyskowe aspekty podczas pobierania mikro czarnych dziur (protony) i emitowania mikro białych dziur (elektrony). Istnieją pewne punkty w błyskach materii – antymaterii i planetarnych elektromagnetycznych zespołach obwodów elektrycznych tworzących węzły pod ciśnieniem. Te węzły działają jako wzmacniacze cząstek subatomowych emitujących spójne spiralne strumienie jonów antymaterii w specyficznych wektorach naszej planety … i w takich punktach wielowymiarowość wszystkich królestw jest bardziej namacalna.
Anielskie pola w takich obszarach są bezpośrednim tego efektem, a zadziwiające formy życia w tych miejscach zawierają się w bioplazmatycznej macierzy w postaciach fotonicznych, eterycznych i elektro-plazmatycznych. Bio-plazmowe życie jest absolutnie prawdziwe, i w rzeczywistości, jak już wspominałem, wasze ciała subtelne oraz centra czakr przywiązują się do plazmatycznych sfer antymaterii, równoległej Ziemi. Jest to mniej gęsta forma życia, która zazwyczaj nie jest widoczna gołym okiem. Działa na znacznie wyższej częstotliwości, a bardzo wysokie formy życia obfitują w te energie, rozwijając się w ich obrębie szybciej.
Ze względu na unikalną mineralogię i anomalia grawitacyjne miejsc takich jak Banff, eteryczne królestwa istnieją tam wyjątkowo wyraźnie. Lecz, żeby było jasne, sfery astralne oraz astralne dualne podwymiary istnieją we wszystkich rejonach Ziemi i naprawdę są coraz bardziej wyczuwalne przez ludzkość.

Zakończenie - Omni Ziemia

W wielu przekazach opowiadaliśmy o niezwykłych cechach żywej Ziemi. A teraz informujemy, że bez względu na to, jak żyjecie i kochacie na Ziemi, wiele zyskacie, kiedy poszerzycie i zbadacie majestat oraz mądrość Gaji. Ziemia, Omni - Ziemia rozwinęła się w niesamowity sposób podczas ekspansji zwanej wznoszeniem. To jest wyjątkowy czas, a rok 2012 wprowadził fantastyczne zmiany w skali waszego postrzegania rzeczywistości wokół tego, co wcześniej trudno było dostrzec. W roku 2016 i później jesteście kierowani, aby usunąć zanieczyszczenia i łączyć się z nowymi energiami w celu badania fascynującej nowej Ziemi. Tak naprawdę nie będziecie podziwiać wspaniałości waszej planety, zanim nie doświadczycie jej piękna. Będziecie wychwalać doskonałość Ziemi i rozkoszować się ogromnymi bibliotekami wiedzy dostępnej na wielowymiarowej, wielopłaszczyznowej istocie Gaji. Na Ziemi istniejącej również w formie antymaterialnej... oraz równoległej tętniącej życiem Omni – Ziemi.

Jestem Metatron z Tyberonnem ze służby krystalicznej, a razem dzielimy się z wami tymi prawdami. Moi drodzy, jesteście prawdziwie umiłowani. I tak już jest. I tak to jest.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz