czwartek, 11 lutego 2016

PUNKTY NIESKOŃCZONOŚCI – MICHAŁ I PANI JEZIORA / Metatron przez Jamesa Tyberonna cz II

tłumaczenie: Teresa Serafinowska

Chateau Lake Louise – wielce zaskakujący klejnot

Chateau Lake Louise znajduje się na szczelinie morenowej stworzonej przez Lodowiec Wiktorii przed 12 000 lat, kiedy miała miejsce ostatnia epoka lodowcowa. Jezioro jest zaskakującą mieszanką tętniącej życiem świecącej zielono – niebieskiej wody, tak pięknie opalizującej, że wydaje się, jakby emanowała blaskiem, jakby była oświetlona od spodu. Na drugim końcu długiego na milę jeziora wznosi się góra Victoria, wspaniale odbijająca się w biało-niebieskim krystalicznym lodowcu. Mogę powiedzieć, że te wody są nie tylko piezoelektryczne ale również piezoluminescencyjne.

Energia skondensowana w skalnych ścianach

Jezioro Louise jest z trzech stron ograniczone przez wysokie granitowe ściany, które otaczają ten magiczny teren jakby trzymała to ręką Boga. Osłona ze skalnych ścian i wynikające z tego magazynowanie energii jest bardzo, bardzo ważne. To jest umieszczony w pudełku zbiornik różnych napływających energii ziemskich, słonecznych i żywiołów, które wyróżniają to jezioro. Jego sześcienna i ośmiościenna formacja więzi oraz wzmacnia dobroczynny poziom energii. Widać, że to jest jeden z najpiękniejszych górskich zakątków na Ziemi … jednak ma dodatkową warstwę niewidzialnego wewnętrznego majestatu i głębię celu. Jezioro Louise jest jednym z kluczowych punktów tworzących trójkąt wiru Michała, w szczególności ze względu na jego dostępność. W okolicach tego jeziora istnieją potężne wyważone siły lecznicze. Jest to święte miejsce, w którym zachodzi wielce intensywne uzdrowienie i harmonizowanie wibracji. Ta natężona lecz subtelna energia działa na każdego, kto odwiedza górski szczyt nad jeziorem Louise. .. a odwiedzających jest wielu.

Wbrew temu, co można sobie pomyśleć, na energetykę jeziora w żadnym razie nie mają wpływu setki odwiedzających to miejsce turystów i gości hotelu. Goście, bez wyjątku, są poruszeni jego aurą i niesamowitym, inspirującym pięknem. Wszyscy doświadczają poczucia głębokiego zachwytu i zaczynają rezonować z tym co widzą, uwalniając pozytywne emocje. I ten przepływ energii przyczynia się do wibracji otoczenia.

Jego energia jest tak silna (lub nawet bardziej), jak i w innych miejscach na planecie, jednak intensywność wibracji jest tu bosko wyważona, a zatem nie przytłacza. Ta równowaga jest płytą, która służy delektowaniu się nimi przez pielgrzymów i turystów. Porównywalne poziomy energii w mniej delikatnych formatach są są zdolne do zniszczenia aury, nie tak jak nad jeziorem Louise. Nie w jakimkolwiek węźle wiru Michała.

Negatywizmy, jak już wyjaśniałem, są w tym miejscu wymazywane, natomiast są wzmacniane uczucia inspirujących emocji i głębokiego poczucia piękna oraz miłości. W efekcie nawet ci, którzy odwiedzają okolice tego jeziora po raz pierwszy, przeżywają głębię duchowych doświadczeń, chociaż są i tacy, co nie doznają dotknięcia tej głębi i uzdrowienia.

Reakcja emocjonalna na niesamowite piękno otwiera serca i harmonizuje wibracje oraz aurę. Przenikająca duchowa energia emanująca z jeziora wyzwala potrzebę poszukiwań i głębokiego oczyszczenia. Przekonasz się, że zwyczajni turyści są tu tak poruszeni pięknem i uzdrawiającą energią jeziora, że w ciągu kilku minut zalewają się łzami wzruszenia. Szczególnego uzdrowienia doznają odwiedzające je pary i rodziny. W tej energii mogą zanikać wszelakie konflikty, lęki i niepokoje, zaś na powierzchnię wypływa delikatna miłość prowadząca do oczyszczenia i uwolnienia.

Mamy tu do czynienia z oczyszczającą krystaliczno - elektromagnetyczną energią. Jednak w przeciwieństwie do tygla energii Sedony, które celowo nie są zharmonizowane i mogą z czasem prowadzić do implozji aury, energie Banff wiodą do inspirującego poziomu duchowego zestrojenia i ku znacznie skuteczniejszej i bardziej miękkiej ścieżki wysublimowanego oczyszczania i dążeń.

Krystaliczne wody, zadziwiające rzeki i jeziora, jak już wyjaśniłem, przenoszą pole elektryczne tak złożone, że powstaje energetyczny rezonans, który przenika strukturę molekularną i atomową wszystkiego, co znajdzie się w jego zasięgu. Z tych powodów niektóre rejony, na przykład okolice jeziora Louise, Moraine i Szmaragdowego mogą znosić duże napływy turystów, z których wielu przenosi się tu na subtelniejsze poziomy wibracji. Energia kryształowych płynów z odciśniętą wibracją Michała przenika ich istoty subtelnie napromieniowując je na poziomie fizycznym i emocjonalnym. I w ten sposób wprowadzane impulsy sprawiają, że nie da się tam nie ulec duchowym wpływom - wszyscy dotknięci tymi specjalnymi wibracjami są nimi przenikani do głębi i dostają możliwość nie tylko emocjonalnego uzdrowienia, ale też szansę na duchowy rozwój.

Pozytywne krystaliczne poszerzenie

W ciągu ostatnich trzech dekad członkowie Earth-Keepers i pracownicy sieci byli przyzywani do doświadczania i zestrajania punktów mocy niezliczonej ilości formatów świętej wyżej-wymiarowej energii na całej planecie. W większości tych miejsc daje się wyczuć inną miarę czasu, odbiera się to jakby czas zaczynał płynąć dopiero po kilku dniach. Jest to spowodowane różnicami energetycznymi, które – jeśli się ich nie wyrówna - z upływem czasu mogą powodować pęknięcia w ludzkiej aurze. Jednak w Banff aura nie tylko utrzymuje właściwą strukturę i funkcje, ale ciągle się odnawia mimo różnic w aspektach wibracji. Czy to nie jest interesujące?

Krystaliczne aktywacje, jakie miały miejsce w 2015

W 2015 roku krystaliczne struktury zakresu wertykalnego (w pionie) Gór Skalistych zostały ponownie energetycznie przyłączone do Andów, tworząc w ten sposób ogromny nieprzerwany strumień częstotliwości ciągnący się od Alaski do południowego Chile. W niektórych lokalizacjach, na przykład w strefach Colorado Rift, Banff, Titicaca i Patagonii, zostało to zmaksymalizowane. Do tych obszarów byli wysyłani specjalni opiekunowie, którzy zakotwiczyli i odcisnęli tam energię. To jest nadal w toku. Nasz kanał jest pośród nich.

Ale ze względu na nadzwyczajne energie ziemskie i mineralogię to Canadian Rockies, Banff i Yoho - regiony Kanady, są domem, miejscem żywej obecności oraz odżywczego rezonansu archanioła Michała. Nasz kanał był świadom energii Michała na długo przed tym, jak zrozumiał planetarne znaczenie tego faktu. Dlatego wielokrotnie powracał do tych miejsc.... i dlatego powróci tam również w 2016 roku.

Dewy, święte smoki i wróżki

Ten uświęcony obszar Canadian Rockies jest dość niezwykły również pod innym względem. Żyją tu dobrotliwe formy życia wróżek i dewów, które w tym wyjątkowym polu rezonansowym są bardzo namacalnie. Wróżki, skrzaty i elfy są tu u siebie i okazują się być nieco swawolne choć łaskawe. Często będą się przejawiać w widzialnym widmie w pobliżu świętych wód i kwitnących łąk. Odkryjesz tu również, że ptaki czy mniejsi przedstawiciele królestwa zwierząt będą w tym miejscu przystępne, przyjazne i chętne do zabaw. Wibracje okolicznych tamiasów i wiewiórek są bardzo zbliżone do wibracji kwiatowych wróżek. Ptaki z rodziny sójek, które zamieszkują region Louise są wyjątkowo chętne do zabaw i są bardziej świadome niż przedstawiciele ich gatunku w innych miejscach. Kruki, czarne wrony, jastrzębie i orły z okolic Banff są bardziej zaawansowane w rozwoju i przez okolicznych mieszkańców zostały uznane za posłańców.

Z powodu unikalnej struktury miejsca, wody wzmacniają ich żywą świadomość. Jeziora Louise i Moraine są żywymi istotami i mają przejawy świadomości, które mogą manifestować się w widzialnej formie jako coś, co można nazwać Panią Jeziora. Jest to formacja natury żeńskiej zbliżona do dewy wód. Takie oto formy energii mogą być często odczuwane i widziane przez empatów w tych potężnych kryształowych wodach.

Mistrzowie, to co teraz chcę wam powiedzieć, może wielu z was zaskoczyć, ale pośród mnóstwa zamieszkujących rejony Banff i Yoho istot wniebowstąpionych znajdują się również święte anielskie smoki. Te dobrotliwe i w pełni świadome byty istnieją i są tak samo częścią Ziemi jak ludzie. Odznaczają się najwyższą boską inteligencją i są bardzo zaawansowane w rozwoju. Są opiekunami ludzkości oraz planety i budzą się do większej roli na nowej Ziemi 2016 i później. Te istoty są mistrzami tego, co jest określane jako kundalini i jako takie angażują się w aspekty inżynieryjne o wdzięcznej nazwie linie smoka i linie geomantyczne (ley lines), które są w rzeczywistości tętnicami siły życiowej na planecie. Przebudziły się, aby podczas elektromagnetycznego skoku krystalicznego przesunięcia odegrać większą rolę uczestnicząc w tworzeniu nowych linii energetycznych, i logiczne jest, że te dobrotliwe istoty będą zamieszkiwać energie piezoelektryczne Banff.

Podsumowanie

Wspaniałości kanadyjskich gór nie da się opisać słowami. Ich energetyka jest zestrojona z wyjątkowymi wibracjami minerałów, wód, światła i aspektów elektromagnetycznych. Niesamowita energia emanuje z całych gór, z ich warstwami granitowymi, kwarcowymi i metamorficznymi oraz z osadowych warstw - w połączeniu z oszałamiającym wachlarzem energii wody z rzek, strumieni, wodospadów i lodowców. Takiej klasy jezior nie znajdziesz nigdzie na świecie, a kiedy się do nich zbliżysz, doświadczysz równowagi i uzdrowienia.

Najwyższa i dobroczynna obecność archanioła Michała wzbogaca wibracje tego regionu stając się narzędziem wzniesienia, a poszukiwacze i turyści mogą tego doświadczyć na własnej skórze. Portal Michała prezentuje się we wspaniałej metatronicznej geometrii w wibrujących energią życia wodach i wyjątkowych jeziorach. Boska obecność jest tu dostrzegalna zawsze, i wiedzieli o niej już najdawniejsi rdzenni mieszkańcy, lecz w ożywczej energii nowej Ziemi wir Michała jawi się w zdumiewającej klarowności oraz duchowej głębi, emitując niezrównany rezonans ku tym, którzy poszukują jasności, radości, inspiracji celu życia oraz mądrości.

Ten wspaniały obszar jest prawdziwą żywą katedrą. Jesteśmy Metatron i Tyberonn ze Służby Krystalicznej i dzielimy się z wami tymi prawdami. A wy jesteście bardzo kochani.

I tak to jest... I to jest tak...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz