wtorek, 19 stycznia 2016

2016 – PRZEGLĄD ROKU WEDŁUG METATRONA archanioł Metatron przez Tyberonna 2.01.2016 - cz II

Mądre władanie

Jest wielu takich, którzy uważają że mogą ocalić planetę. Lecz moi drodzy, planeta nie potrzebuje ocalenia. Ludzkość nie może zniszczyć Ziemi ani Omni Ziemi. Nie zrozumcie mnie źle, częścią wzniesienia jest mądre zarządzanie zasobami planety i żywymi królestwami Ziemi. Lecz na wiele sposobów Ziemia jest o wiele bardziej świadoma, znacznie bardziej rozwinięta niż ludzie na niej teraz żyjący.

Więc jaka jest natura stosunku człowieka do żywej planety? Byłoby najlepiej gdyby relacje były zsynchronizowane i żebyście mieli świadomość, że obecnie pomiędzy Ziemią a ludzkością może odbywać się prawdziwie harmonijny dialog. Ci z was, którzy spędzili wcielenia na byciu opiekunami Ziemi – indygo, driudzi, członkowie Atla-Ra - mogą przejąć inicjatywę w tej komunikacji. W rzeczywistości ci z was, tacy jak ten tu kanał, są tutaj teraz specjalnie po to, aby utrzymywać energię tych dialogów, a one następują.

W roku 2106 i później koniecznie trzeba mieć świadomość, że istnieje boski plan dla każdego miejsca i na planecie nie może się zdarzyć nic - czy to zjawisko naturalne czy spowodowane działalnością człowieka - co byłoby przypadkowym zbiegiem okoliczności. Chociaż ludzie chcą wziąć na siebie odpowiedzialność za globalne ocieplenie, to ja wam powiadam, że Ziemia jest w okresie zmian i nadal będzie, nawet jeśliby nie było na niej uprzemysłowienia i cywilizacji.

Oczywiście, należy podejmować kroki, aby zatrzymać zanieczyszczenia powietrza, powstrzymać niszczenie lasów, wody i zasobów … lecz zmiany na Ziemi nie są wywołane niewłaściwymi działaniami ludzkości. Raczej zmiany skutkują decyzjami ludzkości dotyczącymi wznoszenia.

Absolutnym faktem jest to, że zwiększony potencjał huraganów jest efektem ocieplenia wód. Lecz mimo, iż ludzie chcą przejąć odpowiedzialność za to globalne ocieplenie, to nie jest ono spowodowane głównie uprzemysłowieniem. Jak już powiedziałem, globalne ocieplenie miałoby teraz miejsce nawet, jeśli ludzkość nie byłaby uprzemysłowiona.

Powiem to jeszcze raz, nie zrozumcie mnie źle, zanieczyszczenia środowiska pochodzące z odpadów i przemysłowych emisji muszą być pod kontrolą dla zdrowia ludzi i istot żyjących na planecie. Ale główną przyczyną globalnego ocieplenia jest wzrost spinu wewnętrznego płynnego jądra planety.

Przyspieszone wirowanie rdzenia, zwiększa temperaturę masy stopionego żelazowo – niklowego jądra. Ciepło powoduje nagrzewanie płaszcza. Wyższy wskaźnik wirowania wpływa na moment obrotowy pomiędzy wewnętrznym a zewnętrznym rdzeniem planety. Oba obracają się w przeciwnych kierunkach i z różnymi prędkościami.

Moment obrotowy i współczynnik

To jest ważny mechanizm tego momentu obrotowego i stosunku zmian momentu obrotowego, który zwiększa błysk sekwencji czasowej na waszej planecie. Zwiększa się również objętość i masa jądra wewnętrznego, co następnie przyspiesza jonowe wyładowania nazywane przez was rezonansem Schumanna. Te zmiany są faktycznie głębokie i biorą udział w ewolucji planety oraz w transformacji planetarnej matrycy. Korekty są w toku i wymagają dostrajania.

Obecne dostrojenie nie jest kompletne, dlatego w centrum planety, w jej jądrze, zaistniała nierównowaga dotycząca obracania się w prawo i w lewo. Jeśli ta nierównowaga nie zostanie naprawiona, Ziemia nie będzie mogła przenieść się do swoich wyższych oktaw i w wystarczający sposób przygotować na powrót do wyższych wymiarów wraz z rokiem 2038.

Jak na ironię, większą nierozpoznaną przez ludzkość prawdą jest to, że bez takiego elektromagnetycznego zbalansowania na Ziemi zachodziłyby by jeszcze większe zmiany. Najpierw byłyby trzęsienia Ziemi, następnie dla zrównoważenia pojawiłyby się huragany i tornada, czy to rozumiesz? Następnie kolejne trzęsienie ziemi, po nim tornado i huragan – powstałby swoisty wzorzec, który nie sprzyjałby ani Ziemi ani ludziom. W ten sposób najpierw pojawia się energia wyprzedzająca, w miarę jak siła elektromagnetyczna przemieszcza się wokół planety krążąc po nowej systemie sieci krystalicznej, a następnie przenika Ziemię i ją balansuje.

To nie dzieje się po to, aby zapobiec zmianom na Ziemi. Lecz aby wnieść równowagę tam, gdzie to konieczne. Mogę was zapewnić, że nierównowaga, chybotanie, doprowadziłaby do kataklizmu na skalę globalną. Lepsze jest to, że wszystko dzieje się w skali mikro równoważąc energie i zapobiegając katastrofie. Chyba to rozumiesz.

Tygiel energii i usuwanie przeszkód
W 2016 roku nadal będzie kontynuowany tygiel energii astrologicznych, co oznacza że w liniowym strumieniu 2016 będą przenoszone fale wibracyjne fazy oczyszczania i usuwania przeszkód. Czas, w którym nierozwiązane energie będą nadal wypływać na powierzchnię w celu konfrontacji. Oczywiście, to dzieje się w skali makro i mikro, w masowych planetarnych zdarzeniach oraz indywidualnie. Każdy z was ma na pewnym poziomie różnorakie pozostałości nierozwiązanych konfliktów. Powinniście stawić im czoła i przy tym nie okazywać lęku.

Wzorce uwolnienia w 2016

Mistrzowie, fale grawitacyjne i elektromagnetyczne działają na ludzkie ciała fizyczne i eteryczne oraz matryce mentalne i emocjonalne zgodnie z astrologią. Taka jest prawda, to nie jest folklor. Nie mówimy tu o horoskopach a raczej o bardzo realnych falach energii, które obfitują w kolory i światło działając na was poprzez indukcję i połączone wzorce. Wibracje tych wzorców mają na was wpływ, czy tego chcecie czy nie. Jednak żaden wpływ nie jest silniejszy od siły woli. Przecież kiedy macie świadomość, że takie zewnętrzne bodźce istnieją, możecie ich skutecznie używać zamiast stawiać im opór. Wiedząc o tym, możecie mądrze korzystać z możliwości, zaś unikać pułapek. Czy to jasne?

Na nowej Ziemi 2016 roku siatka krystaliczna ma przewagę nad siatką magnetyczną, a aspekty planet i gwiazd oraz światło wpływają na obie. I siła oddziaływania, która współgra z tym energetycznym kolażem, jest Boską myślą.

To są wzorce wpływów zbiorowego Boskiego aspektu ludzkości i umysłu uniwersalnego, w które w fazach zaćmień, przesileń i równonocy są wstrzykiwane na poziom Ziemi przez krystaliczną sieć określone kody.

Wzorce pozornego chaosu w 2016

W związku z powyższym w roku 2016 jesteście nasączani energiami napływającymi od planet i połączonymi z siłami kosmicznymi, które normalnie nie są związane z grawitacjami astrologicznymi, powodując unikalne i treściwe intensywne oczyszczanie w paradygmacie nowej Ziemi. To jest nazywane cieniem - swobodny przepływ energii ciemnej strony został uwolniony w tym szczególnym okresie i częstotliwościach, ponieważ na powierzchnię muszą wypłynąć represje i frustracje, czy zasadne czy też nie, w celu konfrontacji, przyjrzenia się im i odpowiedniego potraktowania w tyglu ludzkich doświadczeń oraz w rzeczywistości przejawionej.

To co było ukryte lub stłumione, zacznie przesączać się na powierzchnię. Wcześniejsze występki i nierozwiązane konflikty ujawnią się w celu ponownego przyjrzenia się im i odpowiedniego ich rozliczenia.

Może to też być czas nieporozumień, przesadnych reakcji oraz iluzji. Ta energia wyzwala skrajności w wyrażaniu, frustrujące reakcje, które mogą się ujawnić w niefortunny sposób, nawet jako nieodpowiednie danie upustu temu, co tkwiło w cieniu.

Pozwólcie mi po raz kolejny zauważyć, że nic co obecnie dzieje się wokół was, nie jest bezcelowe. Chociaż w dualności istnieją przeciwieństwa (i jako takie ciemne energie), dobro i zło według waszych kategorii są celowa iluzją. Patrząc z wyższego poziomu ponad polaryzacją, owe opozycje nie istnieją, i wszystko jest częścią najwyższego dobra raz do niego prowadzi.

Ziemia jest poligonem doświadczalnym, i choć doświadczenia jakie macie w dualności, są bardzo realne, takie podstawowe lekcje są po to, abyście nauczyli się współtworzenia. Uczysz się, rozwijasz, uczysz innych, przy tym dowiadujesz się jak optymalnie zarządzać energią, aby stać się świadomym współtwórcą ze Wszystkim Co Jest – z Bogiem Stwórcą, według twoich kategorii. I jeden ze stopni rozwoju lub procesów nauczania w dualnym wszechświecie obejmuje radzenie sobie z realnymi przeciwieństwami, z dobrem i złem. A ponieważ te przeciwieństwa istnieją w dualności, trzeba jej doświadczyć krocząc ścieżką miłości i wybierając dobro.

Walka pomiędzy światłem a ciemnością, dobrem a złem, toczy się w was wszystkich. Niektórzy z was emanują światłem, inni z ludzkiej rodziny jeszcze nie. Uczenie się jak odnaleźć jedność jest częścią programu nauczania. To oznacza zjednoczenie i zintegrowanie, którego nie możesz jeszcze dobrze zrozumieć na polu dualizmu, bo w dualizmie trzeciego wymiaru możesz raczej postrzegać tylko część rzeczywistości, nie całość. Przeciwieństwa w polaryzacji są czymś prawdziwym, i w związku z tym trzeba nauczyć się sobie z nimi radzić. Poza tym w całym procesie trzeba pozbyć się lęku.

Nie zrozumcie mnie źle, trzeba stawić czoła ciemności i światło zawsze zwycięży... a chociaż powyżej dualizmu dobro i zło nie istnieją, w rzeczywistości trzeciego wymiaru są warunkami istnienia w systemie. Upraszczając, pojęcie dobra i zła z czasem nauczy was celebrować świętość życia, poszerzy zakres odpowiedzialności świadomości oraz dostarczy wytycznych wzdłuż Ścieżki.

Ekonomia

Mistrzowie, w tym czasie przesunięcia, w rozpoczętym 2016 roku, macie też kolejny powód do obaw, a jest nim system gospodarczy. Niektóre z waszych mediów relacjonujących stan gospodarki pokazują, jak pogłębiają się problemy ekonomiczne powodując głęboki strach i zatroskanie. Jedni mają w sobie lęk z pobudek politycznych lub związanych z cenami pewnych stabilnych towarów takich jak srebro czy złoto. Inni dostrajają się do prognoz przepowiadających totalną ekonomiczną zapaść. I znowu strach.

A będąc na wyższym poziomie, mogę powiedzieć, że, strach przed ekonomicznym upadkiem, który wieszczą panikarze i podżegacze, nie służy planecie... Nie dostroi was do Ścieżki, którą kroczycie po nowej Ziemi 2016 roku i dalej. Lęki nie są sposobem świadomego tworzenia rzeczywistości w wyższym Świetle.

Moi drodzy, podczas gdy system ekonomiczny musi i będzie się zmieniać, całkowity upadek prowadzący do totalnego chaosu nie przysłużyłby się nowej Ziemi. Natomiast będą się pojawiać cykliczne wzloty i upadki, co w dłuższej perspektywie będzie raczej normą, lecz globalna zapaść ekonomiczna nie jest prawdopodobna.

Tak zwany jeden procent brokerów zarządzających pieniądzem, opierający się na energii chciwości i władzy w rzeczywistości będzie podejmować środki w celu zapobieżenia załamaniu systemu. Będą to robić dla własnych korzyści, na pewno nie z powodu altruizmu.

Lecz bądźcie pewni, że z czasem wraz z nową energią pojawi się, uformuje i rozwinie bardziej sprawiedliwy system, ponieważ tego będzie się domagała ludność, która będzie go współtworzyła. Zmiany w nowym systemie będą miały miejsce, lecz będą one trwały dziesiątki lat. Będzie to proces stopniowy. Jednak niech każdy z was weźmie pod uwagę, że ci, którzy silnie dostrajają się do strachu przed ekonomicznym upadkiem, mogą osobiście doświadczyć jego przejawienia, ponieważ przyciągacie do siebie to, czego się boicie.

Zakończenie

Więc powiadam, że wzniesienie jest nowym początkiem. A w roku 2016 Ziemia wciąż wdraża się w w nowy format, który da ludzkości możliwość sklarowania i dalszego wznoszenia świadomości do wyższych wymiarów. Dzięki krystalicznej sieci nowa Ziemia jest teraz nośnikiem matrycy, która umożliwia ludziom bardziej uświadomić sobie ich prawdziwą wielowymiarową naturę.

Lecz podkreślam, strach powinien zostać wyeliminowany. Strach prowadzi do apatii. Powiadam wam, że wszystko jest na właściwej ścieżce, niebo się przesuwa... nie upada! Wręcz przeciwnie – niebiosa się otwierają.

Zapewniam, że zalśniło nowe Słońce, które naprawdę jest Słońcem przemian. Ono przynosi światło wspaniałej nowej Ziemi. I kochani, mam na myśli WSPANIAŁEJ. W tej nowej epoce na poszukiwaczach spoczywa kreowanie radości, emanowanie światłem dla ekspansji krystalicznej harmoniki - każdy foton mentalnego światła, jaki wyemitujesz, jest wzmacniany wykładniczo. To spowoduje szybsze wchodzenie nowej energii 2016 roku. Więc wasze role nabierają nowego znaczenia. Wykazujcie więcej dobrej woli i zwiększajcie swoje moce stwórcze, ponieważ trwa tak zwane wodnikowe przesunięcie.

Ruchy Ziemi, oczyszczanie, pozorny chaos i intensywność nie są bez celu, ale ci z was, którzy pochodzą ze Światła, będą również w stanie wykorzystać przesuniecie energii na planecie do współtworzenia świata wypełnionego miłością. I pamiętajcie, że wznoszenie zachodzi w ludzkich sercach … to co robisz indywidualnie i jak reagujesz, jest dodawane do zbiorowości.

Jestem Metatron z Tyberonnem z Krystalicznej Służby i dzielę się zwami tymi prawdami.

I tak to jest... tak jest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz