piątek, 26 czerwca 2015

2015 - BIO KRYSTALICZNE PRZESUNIĘCIE! Metatron via Tyberonn - CZĘŚĆ II

Earth-Keeper.com
tłumaczenie Teresa Serafinowska

Ponownie powtarzam, że strumień krystalicznej aktywacji z systemu Saturna znów przejmuje główną rolę w planetarnych zmianach na poziomie krystalicznym. Szczególnie krystaliczna siatka a także krystaliczne dyski słoneczne z krystalicznych wirów w Arkansas i Brazylii będą powodować kodowanie zmian środowiskowych i przesunięcia energii. To będzie symbiotycznie zsynergizowane z biologicznymi zmianami w ludzkich ciałach przechodzących do opalizującej krystaliczno – krzemowej bazy.

Saturn ma najbardziej krystaliczne działanie ze wszystkich globów waszego Układu Słonecznego. Saturn zawsze się wyróżniał i odgrywał ważną rolę w zmianach na Ziemi oraz w ludzkości podczas dualnej fazy doświadczania ziemskich lekcji. Jest więc doskonałym energetycznym i częstotliwościowym czynnikiem krystalizacji ludzkości. To zachodzi przez indukcję w krystalicznym polu aury, przez stojące fale Hertza. I rzeczywiście drodzy ludzie, wasza fizyczna biologia ulega przemianom – z bazy węglowej przechodzicie do formy krzemowej.

Jak już krótko wspomniałem w pierwszej części naszego przekazu, wasz Edgar Cayce już około 7 dekad temu zapowiadał, że w XXI wieku pojawi się nowy typ ciała, co właśnie się dzieje. Sterowniki dla biologicznych zmian, które dotkną ludzi, będą najpierw zakodowane w ogromnych złożach kryształów na Ziemi to ma logiczny związek z fizyką kryształów. Dlatego jest całkiem logiczne, że krystaliczne worteksy - w Arkansas i w Brazylii - będą służyć jako klucze, główne epicentra przemian ułatwiające zmiany DNA i ludzkiej biologii przechodzącej od bazy węglowej do krzemowej.

Ty również się zmieniasz

Mistrzowie, nie zakładajcie, że krystaliczne zmiany biologiczne mają miejsce tylko pośród rodzących się teraz dzieci nazywanych „dziećmi kryształowymi”. Niedawno, po długich badaniach naukowych nad ludzkim genomem, ujawniono pewne dane. Według ustaleń podaje się, że ludzkie DNA się zmienia, a jednym z czynników to powodujących jest środowisko. Możemy powiedzieć, że dopiero zaczynacie rozumieć mechanikę zmian, a przed wami jeszcze wiele dekad na rozpoznanie kosmicznych, wielowymiarowych i boskich aspektów, które faktycznie przyczyniają się do takich przemian. Mimo to mówię, że krystaliczne zmiany dokonują się w wielu z was, nie tylko u noworodków. Także u ludzi w w każdym wieku, we wszystkich rasach, wszystkich płciach.

Nowa Ziemia wyzwala nową biologię, a nowa biologia wprowadza zmiany w was wszystkich. Wasze ciała w rzeczywistości zmieniają się co 7 lat. Nie ma pojedynczej komórki w ciele, która żyje dłużej niż 7 lat. One się regenerują. Regenerujecie swoje fizyczne wehikuły. A na ciało ma wpływ indukcja, kody oraz spójne światło ze wszystkich zmian, jakie mają miejsce od narodzenia się nowej Ziemi, 3 lata temu.

Strukturyzowana woda kodowana krystalicznie

Pod Arkansas znajdują się naturalne żywe wody - to wody strukturyzowane. Większość z was zna Japończyka doktora Emoto, któremu przypisuje się ujawnienie żyjącej natury wody i jej zdolności do tworzenia dobroczynnych krystalicznych wzorów. Tak naprawdę pierwszym człowiekiem, który w nowożytnych czasach odkrył to zjawisko był doktor Marcel Vogel. Możemy powiedzieć, że wody płynące w podziemnych źródłach i warstwach wodonośnych krystalicznego wiru Arkansas, są to bardzo korzystne wody strukturyzowane... wody życia, które zawierają krystaliczne kody. Ci z was którzy zostaną zawezwani do tego krystalicznego worteksu, są zachęcani dopicia wody i kąpieli w źródłach. Te niepowtarzalnie strukturyzowane wody oferują nie tylko zadziwiające korzyści zdrowotne, zapewniają również szybszą indukcję kodów bio-zmian. Tam można będzie wchłonąć siły życiowe i unikalne ziemskie energie, diamentowe esencje z wód krystalicznych warstw z Akaszy. Wasz dr Marcel Vogel był bardzo świadomy korzyści płynących z krystalicznych wód oraz programowania wody kryształami Phi. Łatwo można sobie wyobrazić zwiększoną naturalną moc wód, które przepływają przez potężne złoża kwarcu! Edgar Cayce mówił o tworzeniu esencji z minerałów poprzez strukturyzowanie wody kamieniami szlachetnymi.

(Uwaga Jamesa Tyberonna – te cechy krystalicznego wiru, a także wpływy meteoryczne zostaną omówione bardziej szczegółowo w trzeciej części tego przekazu).

Przekaźniki krystalicznych kodów

Obecnie treściwa krystaliczna esencja i kody z Saturna są również emitowane do wód za pośrednictwem kryształów kwarcu. Kochani, jeszcze raz podkreślam, że kwarc jest krzemianem, a kryształy w Arkansas i Brazylii są potężnymi, bardzo wyjątkowymi odbiornikami i nadajnikami zbudowanymi z dwutlenku krzemu. Są świadome i przebudzone oraz znają swoje zadania. Ich rolą jest przebudzenie do kodowania nowej Ziemi i ludzkości.

Kody dla półkuli północnej są odbierane w Arkansas, a dla półkuli południowej - w Brazylii. Następnie są przekazywane do warstw złóż kwarcu wokół całej planety. Pośród głównych stanowisk odbiorczych są:

Z Arkansas: USA – Herkimer Nowy Jork, Asheville, Północna Karolina, Szczelina Rio Grande, Kolorado, kaskady – Kalifornia, Sedona – Arizona, Alpy Europejskie - Włochy, Francja, Niemcy, Szwajcaria, góry Ural, kolumbijskie Andy, hiszpańskie Pireneje, Bułgaria, Chiny, Tybet, Indie (Himalaje) Nepal, Sri Lanka, Rosja (góry Ural i Syberia), Szkocja (góry Cairngorm).

Z Brazylii: Andy – Peru, Boliwia, Chile, Ekwador, Argentyna, Madagaskar, Tanzania, Indonezja, Australia (Queensland & Uluru), Nowa Zelandia (region Granitic Coastal).

System ludzkiej Mer-Ka-Na odbierając krystaliczną spójną energię z Saturna wchodzi w bardziej wibrujące stany. To wpływa na stabilność. Osoby bardziej zharmonizowane tego nie odczuwają, natomiast ci którzy są w mniej harmonijnym stanie, gorzej odbierają wpływy związane z zachodzącymi w polu ziemskim zmianami.

Krystaliczno – elektryczna aura

Zdajecie sobie sprawę, że ludzki organizm generuje takie samo pole jak Ziemia. A ja wam mówię, że ludzka aura przemienia się w pole krystaliczno – elektryczne (Crysto-Electric Field CEF) z bardziej rozbudowanym i zróżnicowanym układem zespołu elektrycznych obwodów, częstotliwości, mocy oraz barw. Podobnie zmienia się ziemska jonosfera i magnetosfera. 2012 był rokiem ekstremalnych przemian. Podczas wspaniałego zdarzenia, jakim było planetarne wzniesienie, zmianie uległy również częstotliwości planety. Kiedy krystaliczna sieć 12-12-12 została ukończona, ziemskie częstotliwości drastycznie przyspieszyły. Istnieją silne powiązania pomiędzy stanem pola Ziemi a tym, co się stało w polach aury wszystkich ludzi. Kolejny raz powtarzam, że to co dzieje się z ziemskim polem, dotyka również was. To jest fizyka indukcji. Konwersja ludzkiej aury do krystaliczno - elektrycznej formy Mer-Ka-Na pozwala na bardziej płynne przesunięcie w górę, do zarządzania naciskiem na te zmiany. Nowe obwody działają w spójnym świetle, a Mer-Ka-Na jest przystosowana do zmian wprowadzonych w rozszerzonej wymiarowości Ziemi... i pozwala na wzmocnienie rezonansu ludzkiej aury.

Dlatego właśnie przekazuję informacje na temat znaczenia pielęgnacji aury, i to jest jedna z podstawowych nauk dostarczanych przez to medium - Jamesa Tyberonna w Kluczach Metatronicznych. Korzystanie z żywych kamieni i kryształów Phi jest ważnym narzędziem w tym procesie. Poświęć czas na zbadanie energii, jakie oferują kamienie o pojedynczej i o podwójnej refrakcji - w kombinacji z lapis lazuli, aby stworzyć „tarczę metatronicznej energii” mającą zastosowanie w krystaliczno – elektrycznej aurze. To nie tylko wzmacnia taką aurę w krystalicznej fazie nowej planety Ziemi, lecz także symbiotycznie wspomaga i umożliwia biologicznie harmonijne zmiany, które teraz mogą bardziej efektywne zajść w każdej komórce ludzkiego ciała, a nawet w ludzkim sercu, co przybliża was do wzniesienia ludzkości w 2038 roku.

Na waszej planecie wzrastają częstotliwości fal stojących Hertza, i ci z was, których ciała są bardziej zharmonizowane, poradzą sobie bez dramatycznych zakłóceń w polach aury wywoływanych przez mechaniczne zestrajanie z tym faktem, natomiast osoby mniej zharmonizowane bardziej odczują zmiany w ziemskim polu. Każdy człowiek doświadczy w swoim czasie zmian w polaryzacji magnetycznej ciała świetlistego do krystalicznego niespolaryzowanego ciała świetlistego. Nastąpi to bądź świadomie przez proces intencjonalny, bądź nieświadomie przez indukcję. Jednak świadoma konwersja pozwala na o wiele płynniejsze i łatwiejsze przejście przez zmiany, dlatego ważne jest zrozumienie mechaniki i cech pola Mer-Ka-Na oraz krystalicznych zmian w aurze.

Mogę stwierdzić, że kryształy Phi a także piezoelektryczne kamienie szlachetne oraz opale są niezwykle pomocne w zmianach formowania energii wznoszenia Ziemi przez częstotliwości z Saturna i Księżyca.

Kontynuując temat główny... przepustowość związana jest z częstotliwościami i energiami w krystalicznych strukturach, które mogą mieścić w sobie inne rzeczywistości. Gdy te struktury są pod wpływem konkretnych magnetycznych pól, powstają furtki, a rzeczywistości i wymiary mogą się w określonych warunkach łączyć. Większość waszych regionów i pasm górskich ma pewne potencjalne punkty, w których to się może zdarzyć. Pod tym względem obszar Arkansas jest dość wyjątkowy - z powodu magnetyzmu w okolicach Magnet Cove w rejonie Gór Ouachita, rejonie termicznych źródeł z radem i polami kryształów kwarcu oraz diamentów. Istnieją miejsca w tym regionie, w których płyną ogromne międzywymiarowe energie. Ich wektory będą się zmieniać, lecz i tak zapewnią dostęp z jednego świata wymiarowego do innego. Takie miejsca można nazwać „białymi dziurami”, w których płyną niewyobrażalne energie - przez to, że tam łączą się ze sobą wszystkie rzeczywistości. Kryształy działają jako odbiorniki tej energii, jak również jako przetworniki. I chcę podkreślić, że ta wyjątkowa energia i jej treściwe cechy nie zostały jeszcze oficjalnie rozpoznane. Jednak to faktycznie pojawia się w tym rejonie i właśnie dlatego mieszkańcy Atlantydy skolonizowali Arkansas.

Hot Springs i worteks potrójnej helisy świętej Arki

Park Narodowy Hot Springs w Arkansas posiada niezwykłą energię, gdyż znajdują się tam pola wielu rzeczywistości, i stopniowo staną się one bardziej widoczne, namacalne - w miarę zbliżania się do świętego roku 2038. Będą zmieniać się matematycznie w pulsacyjnym rytmie. Kanał James Tyberonn zna jedno takie pole, którego właściwości doświadczył lata temu na szczycie Talimena Ridge. Ten obszar jest bardzo wyjątkowy i zróżnicowany, wyjaśnimy ten przykład w końcowej części przekazu.

Jak już wcześniej mówiłem, ogromny wir w Arkansas ma dość niezwykłe właściwości. Generuje pulsujące pionowe pierścienie, które są zestrojone, lub lepiej to wyrażając – dostosowane do Systemu Saturna. Większość worteksów na półkuli północnej waszej planety wiruje owalnie lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Kryształowy wir w Arkansas ma bardzo wyjątkowy, wyspecjalizowany ruch „tam i z powrotem”. Energia przemieszcza się po około 1/3 obwodu w lewo, a następnie szybko porusza się w prawo (zgodnie ze wskazówkami zegara). Odbywa się to w trzech odrębnych 120-stopniowych łukach. Przesuwanie tego wiru do przodu i w tył jest nietypowe, a przeznaczone jest do wytwarzania większego parcia w górę energii krystaliczno – magnetyczno – hydrologicznych. Energie z Arkansas mają trzy zwięzłe ziemskie siły, które przyczyniają się do tworzenia pola składającego się z trzech helis. Mają naturę magnetyczną skoncentrowaną w Talimena Ridge, krystaliczną najsilniejszą w rejonie Hot Springs i Mount Ida oraz energię wodną skupioną wokół Eureka Springs. Tworzą trzy dyskretne żyroskopy Arki, które są ujednostajniane i formowane w potrójną helisę przez piramidy poniżej Toltec Mounds oraz kodowane w dysku słonecznym poniżej Pinnacle Mountain w Little Rock. Unikalne wzorce wiru generują energię w postaci niesamowitych pchnięć z rozdzielaniem na zarówno przyjmowanie jak i przekazywanie.

Mówiłem o geologii Arkansas jak o czymś bardzo wyjątkowym, bardziej nawet niż zdają sobie z tego sprawę geolodzy, i właśnie z tego powodu zainteresowali się nim i go skolonizowali Atlantydzi. Wyjaśnię to szerzej: emisja każdego z minerałów w Arkansas zachodzi synergicznie, amalgamując i tworząc w ten sposób zunifikowany, homogeniczny pod względem częstotliwości koktajl. Dzieje się tak, ponieważ w tych rejonach znajdują się krystaliczne złoża magnetytu. W wyjątkowo wibrujący sposób łączy się tam magnetyka i melanż częstotliwości kryształów. I ta kombinacja pozwala rezonować matrycy tak, aby umożliwić napływ niezwykle żywej, dynamicznej energii wodnej i energii pola wibracyjnego żył krystalicznego diamentu. To jest absolutnie zdumiewające.

Z tego względu w tym rejonie istnieją podziemne bazy Sojuszu Syriańsko – Plejadiańskiego. Rzadkie mineralogiczne zestawy naturalnych kryształów kwarcu, diamentów i złóż magnetytów są podłączone do świętych geometrycznych piramid w celu koordynacji naturalnych projekcji tych energii. A te misternie splatają energie w stojących falach Hertza.

Energie istniały w Arkansas przez tysiąclecia, i przez ponad 25 000 lat były wykorzystywane przez zaawansowanych technologiczne przedstawicieli Atla-Ra (z Prawa Jedni). Pozostałości po ostatniej powierzchniowej piramidzie nadal istnieją w Toltec Mounds (State Park), zaraz na wschód od Hot Springs. Sojusz Syriańsko – Plejadiański utrzymywał za czasów Atlantydy olbrzymią podziemną piramidę poniżej Toltec Mounds... również jako stację monitorowania atlantydzkich kryształów mistrzowskich. Jednocześnie (jest to jeden z powodów) dlatego tak wiele statków jest wykrywanych ponad tym kryształowym worteksem. W rejonie Arkansas są trzy tego rodzaju bazy - w celu utrzymania kryształów.

12 dysków słonecznych z Atlantydy

Te punkty wektorowe są tym, co może być określane jako trajektoria wehikułów podwójnej rzeczywistości, zawierająca ogromny potencjał energii wielowymiarowości łączącej rzeczywistości wymiarów. Istnieją bazowe punkty wektorowe w poprzek całej waszej planety, a Arkansas jest jednym z nich - wraz z ogromną liczbą podrzędnych punktów wektorowych. Atlantydzkie dyski słoneczne były rozmieszczone w rejonach tych głównych punktów.

12 głównych punktów z atlantydzkimi tarczami słonecznymi:

Półkula północna:
Arkansas, kryształowy wir
Szkocja – wir kaplicy Roslyn
Rosja – Ural, wir na 51 stopniu szerokości geograficznej
Rosja – wir Bajkał, Syberia, 51 stopień
Egipt – Izrael – wir Giza do Wzgórza Świątynnego
Sri Lanka
Chiny – Xi`An

Półkula południowa:
Australia – Uluru
Afryka – Tanzania - Kilimandżaro
Brazylia – wir Minas Gerais
Boliwia – wir Titicaca – Wyspa Słońca
Moorea Tahiti (Polinezja Francuska)

Każdy z 12-tu dysków słonecznych ma 12 satelitów, więc wasza planeta jest opleciona siecią w taki sposób, że tworzy 12 / 144 elementy siatki na bazie 12-tu pól. Niektóre z tych punktów koordynują wszystkie wymiary, wszystkie rzeczywistości. Niektóre współrzędne mogące być nazwane kontinuum czasu oraz przestrzeni są rozmieszczone według czystej matematyki i świętej geometrii w sposób, który powiela korytarze płaszczyzn wymiarów świata materialnego do sfery antymaterii, fizyczność do nie-fizyczności, przestrzeń do nie-przestrzeni i czas do nie-czasu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz