niedziela, 21 czerwca 2015

2015 - BIO KRYSTALICZNE PRZESUNIĘCIE! Metatron via Tyberonn - CZĘŚĆ I

oryginalny tekst Earth-Keeper.com 
tłumaczenie Teresa Serafinowska

Pozdrawiam Mistrzów, jestem Metatron anioł Światła i każdego z was witam serdecznie na fali bezwarunkowej miłości! Mamy rok 2015, trzeci rok nowej Ziemi, która logicznie i faktycznie narodziła się przy końcu 2012 oraz zaczęła funkcjonować w waszym 2013 roku. A więc tak liczymy i mierzymy uwzględniając symbiotyczno - krystaliczną transformację i aspektualną aktywację 144-częściowej krystalicznej sieci.

A teraz łączy nas kolejna cenna chwila, w której jednoczymy myśli wewnątrz matrycy zunifikowanego pola. Powstaje kombinacja geometrycznych myślokształtów, pragnień, świadomości - i w ten sposób należy łączyć ze sobą wszystkie rzeczy. Każda myśl, każda rzecz, każda istota - wszystko co kiedykolwiek było i kiedykolwiek będzie - tworzy przejawienie, krystaliczno-elektromagnetyczną reprezentację świadomości. W tej sesji łączę się z wami przez Ra- Tyberonna z Plejad, Tyberonna z krystalicznej służby.

Moi drodzy, zmiany zachodzące na Ziemi są pobudzane przez zmiany zachodzące w Kosmosie. Wszystkie ciała niebieskie, wszystkie planety, gwiazdy i księżyce w waszej galaktyce trwają w harmonicznej symfonii, dając wsparcie planetarnemu wznoszeniu Ziemi. Powiedzieliśmy wam już wcześniej, że wasze religie wykluczyły naukę, a nauka pominęła duchowość. Na nowej Ziemi obie te kwestie muszą się wzajemnie uzupełniać. I tak drodzy ludzie, bieżący channeling aż roi się od elementów określanych jako duchowe oraz nazywane naukowymi. Prosimy, abyście uważnie słuchali i nie zakładali, że naukowe wywody nie są dla was, że ich nie zrozumiecie. To co wam udostępniamy w tym przekazie, jest podawane w taki sposób, że nawet ci z was, którzy mogą uważać że nie nadają się na akademików czy naukowców, będą rozumieli wyższym umysłem na poziomie duchowym - dokładnie to, czym chcemy się z wami podzielić.

Wasi naukowcy zaczynają dostrzegać, że w kosmosie istnieje inteligentny projekt, a wasi religijni przywódcy zaczynają przyznawać, że nie jesteście sami. Naukowcy pasjonaci i wybitni pisarze ujawniają coraz więcej prawdziwych początków oraz historii ludzkości. A my dodamy, że usuwanie cienia jest równoznaczne z osiąganiem klarowności i mądrości.

Kosmos się zmienia, fizycznie się rozszerza. Odkrywasz, że prawa fizyki, które myślałeś, że są wyryte w kamieniu, też się zmieniają i poszerzają. To jest rozszerzenie wielowymiarowe. A ponadto Mistrzowie, odkrywacie że myśl, Boska myśl jest stwórcą wszystkiego co jest... a wy jesteście tego częścią. Nawet najbardziej zagorzali naukowcy głównego nurtu zainspirowani przez młodszych co bardziej pilnych naukowców, niepowstrzymanych świadomych badaczy, uważają że w kosmosie istnieje inteligencja. Nie chodzi tylko o spostrzeżenie, że nie jesteście sami, ale rozwija się przekonanie, że wszystko co istnieje wokół was, nie mogło powstać przypadkowo.

To jest siła przewodnia fizyki, świadoma inteligencja. Powiedzieliśmy wam wcześniej, że pewnymi prawami fizyki zarządzają formacje, które można określić jako „anioły”, a teraz mówimy że wszystko w kosmosie jest świadome. Planety, gwiazdy, księżyce, a nawet to co można nazwać pustką, jest żywe, świadome, i daje ludzkości wsparcie.

Krystaliczne przesunięcie

Wiesz już, że na planecie istnieją magnetyczne portale kolacjonujące potężne energie Słońca,wiesz o krystalicznych portalach, które kolacjonują krystaliczną spójność emisji plazmy i fal światła.

Wszystkie siły, które modyfikują ziemskie pola elektromagnetyczne i krystaliczne, również doznają przemian. Planetarne wznoszenie można zdefiniować jako poszerzenie matrycy wymiarów Ziemi do wyższych pól krystalicznego rezonansu, a system Saturna odgrywa w tym procesie znaczącą rolę. Przesyła krystaliczne kody, które przyjmuje ziemska krystaliczna siatka. Ujawni się to w szczególności poprzez zmiany środowiska i energii, które będą kodować siatkę krystaliczną, jak również krystaliczne dyski słoneczne z krystalicznych wirów w Arkansas i w Brazylii.

To wywoła biologiczne zmiany w ludzkich ciałach, które przemienią się w ciała oparte o opalizujące krystaliczno - krzemowe bazy. Krzem jest jedynym elementem, który mógłby zastąpić węgiel, tylko węgiel i krzem mają punkty walencyjne (i inne cechy) potrzebne do wspierania biologii człowieka. Po raz pierwszy domyślił się tego doktor Carl Sagan, który naprawdę był niezwykłym wizjonerem, świętym naukowcem! I tak oto zmienia się wasza fizyczna biologia, a ludzkość przechodzi teraz przez proces przemiany biologii z poprzedniej – opartej na węglu, do bazy krzemowej.

Wasz Edgar Cayce mówił o tym w swoich licznych przekazach dotyczących nowego ciała ludzkości mającego się wyłonić (po 1998) w XXI wieku i miał absolutną rację! (Krystaliczne przesunięcie tworzy szóstą fizyczną postać ciała, jeśliby za piąty format fizyczny uznać oczyszczone ciała hybrydowe (puryfikacja, wcześniejszego atlantydzkiej genetyki).

Wstawka redaktorska: Z artykułu Johna van Aukena: „Cztery Słońca lub epoki Majów – Azteków i pięć epok zmian dość dobrze odpowiada czterem formom tworzenia wynikającym z poważnych zmian opisanych przez Edgara Cayce`go czytającego zapisy Akaszy. Poszeregował te epoki w następującej kolejności: pierwsza i druga epoka miała miejsce w MU - ojczyźnie, trzecia w Atlantydzie, czwarta w Edenie, zaś piąta zmiana jaka zaszła, została opisana w historii Noego. W każdym z czterech pierwszych okresów tworzenia Cayce rozpoznał nowy typ ciała lub rdzenną rasę, jak je nazwał. Następnie w czasach Noego nastąpiła przemiana, która poskutkowała nowym, piątym typem ciała lub rasy rdzennej, który pojawił się we wczesnych wiekach naszej obecnej epoki.”

I drodzy ludzie, to znów się dzieje. I to ma logiczny związek z fizyką krystaliczną, a czynniki pobudzające zmianę ludzkiej biologii najpierw zostaną zakodowane w ogromnych złożach ziemskich kryształów.

Dawno temu, na Atlantydzie funkcjonowały starożytne tajemne szkoły, które spłodziły wybitnych adeptów - kapłanów naukowców z Prawa Jedni (Atla – Ra). Pośród nich byli tacy, którzy programowali kryształy częstotliwościami światła i dźwięków. Kryształy emitowały odpowiednie, bardzo korzystne dla wszystkich, pola częstotliwości Hertza. Były one wykorzystywane do równoważenia ludzkiej aury, polepszania stanu zdrowia, uzdrawiania niedomagań, i do budzenia się świadomości wyższych wymiarów. Niektórzy potrafili otwierać kanały międzywymiarowe do innych światów, a zwłaszcza do boskiej Jaźni. Wspomagali się specjalnie kształtowanymi bryłami czystego optycznie kwarcu, formowanymi z wklęsłymi i wypukłymi szlifami w sposób, który umożliwiał wchłanianie i kondensację światła oraz dźwięku w doniosłych celach. Nazwano je mistrzowskimi kryształami Phi. Ci wprawni uczeni oraz specjaliści szkoły misteriów z Atla-Ra korzystali z kryształów z Arkansas i Brazylii. Niektóre tak naładowane kryształy dotąd znajdują się w głębi tej ziemi.

W związku z tym jest to również logiczne, że krystaliczne worteksy - w Arkansas i w Brazylii - będą służyć jako epicentra biologicznego przesunięcia, ułatwiając zmiany DNA u ludzkości przechodzącej z biologii opartej na węglu ku bazującej na krzemie. I kochani, kwarc jest zbudowany z krzemu, kryształy kwarcu są odbiornikami i nadajnikami z dwutlenku krzemu.

W 2012 krystaliczna sieć była w pełni aktywowana i zaczęła dominować. Siatka magnetyczna uległa osłabieniu i służy wymiarom 1 – 3, zaś krystaliczna sieć działa - co najmniej - w wymiarach 5 – 12. Kryon ze Służby Magnetycznej przekazał w 2002 roku informację, że w Arkansas znajdują się dowody na istnienie Atlantydy. Nasze medium, James Tyberonn, uczestniczył w tamtej konferencji, a owa wiadomość posłużyła jako wyzwalacz dla jego kryształowej służby, po tym zdarzeniu rozpoczął swoją pracę na poważnie. James Tyberonn urodził się i wychował w Arkansas, a następne 7 lat żył w Brazylii pośród tamtejszych kryształów. To było zaaranżowane za czasów Atlantydy (zarówno jeśli chodzi o Brazylię jak i o Arkansas) ... A na Atlantydzie Tyberonn był kapłanem naukowcem i pracował w grupie Atla-Ra z prawa Jedni. Zamieszkiwanie w Arkansas i w Brazylii obudziło jego wiedzę i kryształowe kody, podobnie jak w wielu z was z prawa Jedni.

Arkansas ze względu na krystaliczne złoża było absolutnie i logicznie kolonią Atlantydy. Kryształy były tam zasiewane, programowane i kodowane. Starożytne budowle z czasów Atlantydy można jeszcze odnaleźć w ogromnych rozpadlinach pod powierzchnią gleby. Istnieją tam sieci niesamowitych tuneli, pozostałości po starożytnych kompleksach laboratoryjnych i to, co można nazwać hiperwymiarowymi stacjami transportowymi. Ostatnie z nich wciąż są utrzymywane w stanie użyteczności przez Sojusz Syriańsko – Plejadiański. Istnieją również starożytne budowle (kompleksy) mieszkaniowe pod kryształami w Arkansas, niektóre z nich są zamieszkałe przez rasę o niebieskiej skórze.

Z powyższych powodów, aby dokonało się kryształowe przejście planety i ludzkości, najpierw kryształowe rejony Ziemi odbiorą kodowane plazmowe i fotonowe fale słane z systemu Saturna. Ci z was, którzy żyją na bardziej zaludnionej półkuli północnej, będą przyjmować kody pochodzące z krystalicznego wiru Arki, świętej Arki znanej jako Arkansas.

Arkansas posiada wyjątkową geologię - kryształy kwarcu, złoża magnetytu, kimberlitu, diamentowe żyły (jedyny diamentowy depozyt w Stanach) i wyjątkowy, naprawdę niesamowity system żywych wód, niezwykłej żywej wody, unikalnej wody termicznej... wody zawierającej dobroczynny poziom śladowego radu.

A w dodatku geometryczny wektor rozmieszczenia kryształowych złóż kryształów z Arkansas jest idealnie wyważony, optymalnie usytuowany względem gwiezdnego i planetarnego trasowania oraz rozsiewania wibracji po zaludnionej części Ziemi. Ponad dwie trzecie ludzkości żyje ponad równikiem, nieco mniej niż jedna trzecia – poniżej równika.

Arkansas i Brazylia są synergicznie połączone, aby odbierać i być punktami przesyłowymi oraz dystrybucyjnymi dla krystalicznych zmian zachodzących zarówno na Ziemi jak i w ludzkości. I Mistrzowie, zmiany się dopiero zaczynają. W ten sposób przejście ludzkości do nowego ciała krystalicznego nastąpi przez Arkansas i Brazylię - inicjujące i główne odbiorniki oraz transmitery tych kodów. Te dwa węzły energetyczne przyjmują najwięcej mocy ze względu na kwarc. Arkansas i Brazylia otrzyma, a następnie przekaże dalej te energie do innych rejonów Ziemi w taki sam sposób, jak to miało miejsce podczas daty 12.12.12.

Powiedzieliśmy wam, że podczas kwietniowego tandemu zaćmień w 2015 roku linie geomantyczne, linie axiatonalne i prądy górskie zmieniły swoją naturę na krystaliczną. Tyberonn określił to jako przesunięcie Kolorado, choć naprawdę zmiany miały zasięg globalny.

Zaś w końcowym trymestrze 2015 roku nastąpi kolejny zestaw mega zaćmień a koordynacja ekstremalnego kodowania nastąpi na półkuli północnej między jesienną równonocą a zimowym przesileniem. W listopadzie pojawią się dwa energetycznie kodowane wzmacniacze w postaci rojów spadających gwiazd - meteorów południowych Taurydów i Leonidów – zrodzonych z komet i niosących krystaliczne kody bio – przesunięcia... oraz inicjowania ładowania / pobierania. Po nich pojawią się jeszcze w okolicach grudniowego przesilenia Geminidy i Ursydy. I krótko wspomnimy, że tradycja ludowa aż kipi od opowieści na temat efektów specjalnych takich astronomicznych zdarzeń, włącznie z „kiedy widzisz spadającą gwiazdę, wypowiedz życzenie” oraz „wpadła gwiazdka do fartuszka”. Siła życiowa generowana przez te fenomeny jest duża, a ich wibracje kąpią planetę w fali energii kodowanej siły życiowej, krystalicznych jednostek świadomości nazywanych diamentową esencją lub Akaszą. W związku z tym wzmocnieniu ulegną krystaliczne pokłady w Brazylii i Arkansas.

Prawo Jedni arkturiańskich mistrzów od kryształów

Choć niesamowite kryształy znajdujące się pod powierzchnią gleby były uśpione przez ponad 14 000 lat, możemy powiedzieć że się obudziły... a w przeciągu kolejnych 23 lat nastąpi wzrost ich mocy – synergicznie do przesunięcia związanego z kodowaniem planety. I Mistrzowie, po 2038 roku Arkansas zostanie uznane na całym świecie za miejsce posiadające niezwykłą i genialną krystaliczną energię. Wiele dusz z Atla-Ra i w rzeczy samej z Sojuszu Syriańsko – Plejadiańskiego będzie świadomie wybierać inkarnacje w okolicach kryształowego wiru w Arkansas oraz w Brazylii, a w rzeczywistości zaczęły to robić już teraz.

Ci, co są z prawa Jedni, arkturiańscy mistrzowie od kryształów, tysiącami są przyciągani przez Arkansas i Brazylię. Są to specjaliści od kryształowych technologii,którzy w naturalny sposób będą rozumieli znaczenie tych dwóch regionów i będą w nich dobrze prosperować, oraz grać główne role w odpowiednim wykorzystaniu tych silnych energii kryształowych wirów. W XXIII wieku w okolicach dysku krystaliczno – słonecznego Pinnacle Mountain, zostaną zbudowane kryształowe świątynie, a także w okolicach Mount Magi, Hot Springs i Eureka Springs. I choć może ci się wydawać, że trzy wieki to dla ciebie za długo, z poziomu nieliniowego jest to tylko mrugnięcie okiem. Rzeczywiście, wiele dziesiątek tysięcy was z prawa Jedni, włącznie z tym medium, będzie się specjalnie reinkarnować w tym okresie, za 15 waszych pokoleń licząc od teraz. Te rejony bardzo się zmienią i przetransformują oraz zostaną docenione za swoje treściwe, wyspecjalizowane energie.

Synergia Brazylia – Arkansas i kryształowy worteks w Brazylii

Teraz chcemy wspomnieć o wirze zlokalizowanym w pobliżu brazylijskiego Sao Tomas de Letres w Minas Gerais. Rzeczywiście ważne jest, aby na półkuli południowej planety istniał odpowiednik Arkansas. To dwa miejsca reprezentujące najpotężniejsze kryształowe częstotliwości na Ziemi. A także posiadające największe zasoby kryształów. Należy pamiętać, że oba kryształowe wiry – w Arkansas i w Brazylii – są skorelowane w trybie wirowania przeciwstawnego i muszą być dla siebie przeciwwagą. Są to dwa bezsprzecznie najważniejsze krystaliczne centra na Ziemi, a ich energia jest niewiarygodnie silna oraz wyjątkowo świadoma.

Chcąc w tym miejscu naszego przekazu zapewnić symetrię, jeszcze raz podkreślam, że system Saturna, jak już wcześniej mówiłem, odgrywa główną rolę w krystalicznym kodowaniu w roku 2015 oraz później - do 2038 roku. Kody są wysyłane z Tula, Wielkiego Centralnego Słońca, doArkturus, a dalej przez Japetus do systemu Saturna, a stamtąd są rozpowszechniane po Układzie Słonecznym i Ziemi oraz tym samym – do ludzkości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz