sobota, 25 kwietnia 2015

DOSTRAJANIE DUCHOWEJ PRAKTYKI LM-04-2015 archanioł Michał przez Ronnę Herman

www.ronnastar.com
tłumaczyła Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, pozwólcie, że zanim zaczniemy naszą rozprawę, na chwilę spauzujemy. Zamknij oczy i pozwól sobie wyjść poza poczucie czasu oraz przestrzeni. Wyobraź sobie strumienie miłości / Światła emitowane ze źródła tryskającego z wnętrza twojego serca i zobacz, jak one płyną dalej, przenikając wszystko, co znajduje się na Ziemi. Wewnętrznymi oczami zauważ, że od wszystkich czujących istot na Ziemi i od ciebie promienieją miliardy różnorodnych strumieni Światła. Zostaw strach, osądzanie i przeróżne przekonania, połącz się z esencją swoich braci i sióstr na całym świecie.

Każdy człowiek na Ziemi jest wyjątkowy, a jednak głęboko w jądrze serca jest taki sam jak inni. Każda czująca istota jest złożona z tej samej substancji podobnej do tej, którą ma Bóg Ojciec Matka: z czystej boskiej esencji Najwyższego Stwórcy. Ty, jako przejawiona fizyczna iskra Światła, masz wkodowany Boski plan, który składa się ze specyficznych wzorców wibracyjnych i dostatecznej ilości substancji boskiego Światła potrzebnej do wypełnienia bieżących ziemskich zadań.

Pozwól swojej świadomości wznieść się do wysublimowanego miejsca, w którym jesteś niebiańską promieniejącą Istotą Światła połączoną ze wszystkimi innymi Istotami Światła tego Układu Słonecznego. Nie ma separacji. Nie może być żadnego rozdzielenia, bez względu na to, jak daleko udało ci się wywędrować od centrum serca Stwórcy. Nie mają znaczenia zadania, jakie na siebie brałaś / brałeś na przestrzeni wieków lub jakie ciała z krwi i kości przywdziewałaś / przywdziewałeś. Niezależnie od tego, jak wiele razy dzieliłaś / dzieliłeś promień swojej duszy na coraz mniejsze fragmenty, zawsze miałaś / miałeś połączenie ze swoim Boskim atomem nasiennym, Boską Obecnością JAM JEST, a ostatecznie ze Stwórcą. Istnieje również nikły strumień Światła Stwórcy, który łączy cię z innymi. POŁĄCZENIE NIGDY NIE ZOSTAŁO PRZERWANE I NIGDY NIE BĘDZIE.

Oddychaj głęboko i powoli, aż poczujesz otaczające cię wielobarwne, luminescencyjne fale światła, wypełnione miłością / Światłem i przymiotami naszego Boga Ojca Matki. Pośród tych wysublimowanych strumieni Światła są wszystkie składniki i energia, jakie kiedykolwiek będą ci potrzebne do budowania twojego pola marzeń, do ugruntowania – w osobistym wymiarze – fundamentów nowej ery, abyś odzyskała / odzyskał wewnętrzne mistrzostwo. Wiedz, że bariery między nami już nie istnieją, chociaż tak naprawdę nigdy się nie rozstaliśmy. Ze względu na to, że ustalony z góry proces ewolucyjny jest w toku, od wielu lat wzmacniamy połączenie z każdym z was, chwila po chwili, z dnia na dzień.

Już nie jesteście dziećmi błądzącymi w ciemności na drodze donikąd. Jesteście przebudzeni i pamiętajcie, że wasze liczne przeszłe ziemskie doświadczenia były częścią wielkiego eksperymentu. Zdajecie sobie sprawę, że era ostatnich tysięcy lat szybko zbliża się do końca. Już nie czujecie się, jakbyście byli pionkami na planszy losu. Kiedy w pełni odbierzecie dane wam przez Boga prawa współtwórców, nie będziecie już tworzyć tego, co powoduje ból i cierpienie. Dlaczegóż mielibyście to robić, kiedy tak łatwo możecie tworzyć radość, pokój i obfitość? Wszystko co musicie uczynić, to dać nam przyzwolenie, abyśmy stali się nieodłączną częścią waszego życia. Otwórzcie swoje serca i umysły na możliwość, że jesteśmy prawdziwi i że jesteśmy gotowi oraz chętni, aby was prowadzić, ukierunkowywać, inspirować, a także chronić - w granicach praw uniwersalnych.

Niech twoim celem stanie się przeniesienie się do magicznego królestwa niewinności, dzięki czemu nie będziesz już wzmacniać energii negatywizmów - pola mocy astralnego planu trzeciego i czwartego wymiaru. Zamiast tego dodasz swoją tętniącą życiem, miłującą energię aury miłości / Światła do opalizującej kryształowej sieci iluminacji, która otacza Ziemię. Twój stary świat i ograniczona rzeczywistość szybko się ulatnia. Negatywne myślokształty struktury przekonań zbiorowej świadomości, które opanowały poziom niższego astralu (emocjonalnego), ulegają szybkiemu rozpuszczeniu. Gra o szerokim spektrum dualizmu / polaryzacji stopniowo traci swoją pozycję - w miarę jak powoli wracacie do równowagi i harmonii, co zwalnia uścisk jaźni cienia, umożliwiając przesyłanie coraz większej ilości Światła do ciemności. Reguły gry zmieniają się również, kiedy przemieszczasz się Ścieżką oświecenia. Jest ona często nazywana wąską Ścieżką, i to jest prawda. Każdy z was jest pociągany do odpowiedzialności (bez osądzania), w zależności od poziomu świadomości. Wasi Aniołowie Stróże i wyższe Jaźnie wciąż przedstawiają wam możliwości i wyzwania, aby was wspomagać w procesie przebudzania. Kiedy staniesz się obserwatorem i zaczniesz działać w ramach uniwersalnych praw tworzenia oraz zasad przyczyny i skutku, zaczniesz dostrzegać mądrość i sprawiedliwość we wszystkim, co ma miejsce w twoim życiu.

Jeśli masz stać się panem siebie i swojego świata, musisz zacząć dopracowywać swoją duchową świadomość. Wciąż będą ci pokazywane liczne poziomy wyboru. Wiedz, że nie ma złych wyborów, chyba że szkodzą tobie czy innym. Przekonasz się, że możesz dokonać dobrego wyboru, lepszego wyboru i najlepszego wyboru. Twoja gama wyborów będzie się zmieniać w miarę jak będziesz wchodzić coraz wyżej po spirali świadomości.

Pozwól nam dać ci kilka przykładów. Będziemy określać zakres wyborów (lub ich spektrum) od jednego do stu procent. Stanie się panem swojego losu oznacza, że twoje wybory będą bardziej subtelne i nie tak łatwe do zdefiniowania. Dlatego musisz wyostrzyć poziom rozeznania i obiektywizmu, biorąc pod uwagę, że być może trzeba będzie się wznieść ponad daną sytuację, aby zobaczyć szerszy kontekst i jaśniejszy obraz. Do tego potrzeba również większej dozy współczucia.

Jako pierwszy przykład podamy kogoś, kto wybrał ubóstwo i działa głównie w częstotliwościach natury instynktownej / umysłu podświadomego. Ta osoba stara się odebrać lekcje z poziomu trzeciego i niższego czwartego wymiaru, walcząc o przetrwanie. Jej negatywne wybory miałyby wibracje na poziomie 50%, zaś pozytywne byłyby na poziomie 51% - 70%.

Z kolei ktoś, kto wybrał sobie życie, w którym ma możliwość doświadczania bogactwa planu ziemskiego, jest gotowy, aby rozpocząć proces duchowego przebudzania. Taka osoba wkroczyła na Ścieżkę wyższej świadomości i, jak jakiś czas temu wyjaśnialiśmy w przesłaniu „Złota obietnica”, wyciągnęła większą ilość esencji Jaźni, którą jej Boska Jaźń / Obecność JAM JEST, trzyma w rezerwie, dopóki nie jest gotowa do rozpoczęcia integracji wielorakich aspektów wyższej Jaźni. Z tego powodu stopniowo, z czasem, jej asortyment widma nabrał subtelności i wibracji, powiedzmy do poziomu 70% - 85%.

Większa świadomość daje większe możliwości, lecz wymaga również większej odpowiedzialności. Spiralna podróż w stronę domu może być stopniowym wspinaniem się lub szybkim podejściem, jednak wymaga dokonywania właściwych wyborów na obecnym poziomie oświecenia, kiedy starasz się zwiększyć swoje umiejętności do najwyższego udostępnionego potencjału.

Ostatni przykład obejmuje większość z was, którzy współbrzmią z naszymi przekazami. To dotyczy tych, którzy wytrwale kroczą Ścieżką i którzy doświadczyli wielu testów, prób i walk z ego w celu oszlifowania oraz zdyscyplinowania osobowości - i jeszcze raz stają się sługami duszy. Szukaliście, testowaliście, eliminowaliście i dopracowywaliście to, co teraz przyjęliście za swoje prawdy, tworząc w ten sposób, po drodze, nową rzeczywistość. Metodą prób i błędów uczycie się doskonalić umiejętności w zakresie uniwersalnych praw manifestacji. Wynik swoich wyborów szybko wprowadzacie do świadomości, tak że będziecie wiedzieć, iż prawa przyczyny i skutku są niezmienne oraz że naprawdę jesteście twórcami własnej rzeczywistości i świata, który was otacza. Kiedy odzyskacie wewnętrzne mistrzostwo i będziecie panować nad swoim światem, wasze spektrum wyborów zmieni się tak, że wachlarz wyborów znajdzie się na najwyższym poziomie 85% - 100%. Kiedy to zrealizujecie, z pewnością spłyną na was błogosławieństwa naszego Boga Ojca Matki.

MOSTEM DO WYŻSZEJ ŚWIADOMOŚCI JEST SERCE. TRZY POZIOMY WYŻSZEJ ŚWIADOMOŚCI EWOLUUJĄ W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB:

*ZMYSŁY CIAŁA EMOCJONALNEGO ROZWIJAJĄ SIĘ PRZEZ DUSZĘ / CENTRUM ŚWIĘTEGO SERCA,
*ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA MENTALNEGO ZMIENIA SIĘ DZIĘKI ŚWIĘTEMU UMYSŁOWI / ŚWIADOMOŚCI DUSZY,
*DUCHOWA ŚWIADOMOŚĆ STAJE SIĘ TRZECIM SKŁADNIKIEM ŁĄCZĄC SIĘ Z DUSZĄ I NADDUSZĄ / WYŻSZĄ JAŹNIĄ.

Kiedy dostroicie się do wyższych częstotliwości Światła, przywykniecie do przepływu oddechu świętego Ognia, który został nazwany Rzeką Życia / Miłości / Światła. W tej Rzece Życia jest ukryty potężny promieniejący strumień zakodowanej wiedzy. To są kody twórczego geniuszu, jednak aby uzyskać dostęp do tej wrodzonej siły, trzeba sięgnąć do mądrości świętego Umysłu i duchowej Jaźni.

Pragniemy również przypomnieć, że ludzkie ręce są jednymi z najbardziej rozwiniętych łączników z mózgiem, ponieważ w dłoniach są osadzone eteryczne kryształowe generatory. Zostały one tak zaprojektowane, aby generować jedne z najsilniejszych impulsów elektromagnetycznych ciała fizycznego. Dlatego ci, którzy aktywowali lub rozwinęli uzdrawiającą moc w rękach, są tak skuteczni w sztuce uzdrawiania. W przyszłości zyskacie potencjał do przebudowy komórek pamięci w koniuszkach palców i będziecie mogli uzyskać dostęp do świadomych i podświadomych informacji przez dotyk.

Dobrym pomysłem byłoby posiadanie kryształu, który zaprogramował/a/byś jako kryształ generujący uzdrawianie przez jedną ze swoich rąk, kiedy skupisz się na aktywacji uzdrawiających zdolności leczniczych w palcach. Wykonując ćwiczenie oddechu nieskończoności, skoncentruj się na wysyłaniu / odczuwaniu diamentowych cząstek Światła w dłoniach. Twoje dłonie mogą stać się bardzo ciepłe i zacząć swędzieć. Może trochę potrwać, zanim zaczniesz to odczuwać, jednak stopniowo zyskasz możliwość wysyłania Światła Stwórcy do konkretnych części własnego ciała. Przyszłe uzdrawianie obejmie wraz z oświeceniem możliwość leczenia dynamicznego poprzez wysyłanie do pacjentów leczniczych promieni Boskiego Światła podobnych do promieni lasera. Reiki i inne formy energii bazują na tej starożytnej ezoterycznej wiedzy.

Wy, gwiezdne Dzieci, obudziliście się do świadomości swojego niebiańskiego dziedzictwa, które zostało zakodowane wewnątrz kryształu atomu nasiennego i jest przechowywane w świętym Umyśle. Należy także pamiętać, że tkwi tam wspaniała historia odwagi i doskonałości, ale także przemocy – historia żmudnej często drogi ludzkiej ewolucji. Doświadczasz zmartwychwstania ponadzmysłowych umiejętności i wyższych umiejętności świadomości, które były uśpione przez wiele wieków. Jednak aby otworzyć zapieczętowane drzwi do wewnętrznej mądrości, świętego Umysłu, potrzebne jest poświęcenie i wysiłek. Jest niezwykle ważne, aby jeszcze raz nauczyć się ufać przewodnictwu własnego wnętrza. Kochające i wdzięczne serce oczyszcza świadomość i tworzy ciszę oraz spokój. To rozwija się do stanu ciągłego Bycia, a nie tylko okazjonalnego praktykowania.

W każdym aspekcie ziemskiego życia widać, że kiedy odświeżające światło świadomości Boga przenika wszelkie Stworzenie, ludzkość budzi się z iluzorycznego snu minionych wieków. Kładziecie podwaliny pod następne dziesięciolecia zmian. Obserwując was, możemy dostrzec energie, które tworzą wasze prawdopodobne przyszłości. Dlatego nikt, i powtarzam, nikt nie może przewidzieć przyszłości z całą pewnością, ponieważ czynnikiem decydującym jest używanie wolnej woli. Gorąco was pytamy: „Czy jesteś gotowa / gotów, aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje ci otrzymany od Boga dar wolnej woli? Czy jesteś gotowa / gotów postarać się wykorzystać dane ci najwyższe możliwości?”. Tak czyniąc, dodasz swoją energię do najwyższego potencjału przyszłości dla całej ludzkości. Masz o wiele więcej mocy niż ci się wydaje. A kiedy łączycie się w modlitwie o najwyższe dobro, macie potencjał, aby odwracać wojny, powstrzymywać zniszczenia na Ziemi i pomagać w tworzeniu pokoju oraz obfitości dla wszystkich.

Każdy z was jest odpowiedzialny za energię czerpaną z kosmicznego banku Boskiej Substancji Życia, za diamentowe cząstki stwórczego Światła. Jak wydatkujesz swoje duchowe dziedzictwo? Kiedy razem wyruszamy w ten ważny etap ewolucji, proszę, daj sobie czas, aby określić swoje zobowiązania w stosunku do siebie i swojej duchowej rodziny.

Gdy pozwolisz opaść okowom czasu / przestrzeni i gęstości niższych wymiarów, otrzymasz wyraźne wizje oraz nie będziesz mieć żadnych oporów ani oczekiwań co do tego, jak i kiedy się będą przejawiać. Twoje zdecydowanie zyska na sile, a ty będziesz pewnie iść do przodu z łatwością i wdziękiem, wciąż powtarzając mantrę: „Proszę o najwyższe dobro dla wszystkich".

Kochani, dołączcie do nas w przejawianiu najlepszych wyborów w ramach planu Boskiego Stwórcy dla nadchodzącej epoki. Zaczęliśmy tę podróż razem – z wielką radością i oczekiwaniami, a gdy spotkamy się ponownie, celebrując zwycięstwo, dodamy: „Dobra robota, dzielni wojownicy Światła, naprawdę dobra!”.

JAM JEST archanioł Michał, który przynosi wam te prawdy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz