poniedziałek, 22 grudnia 2014

ENERGIE ZNAKÓW ZODIAKU NA 2015 ROK

BARAN: Pozorna niestabilność sytuacji materialnej czy emocjonalnej lub stanu zdrowia wynika z Twojej niechęci do uporania się z tym. Przestań zamiatać problemy pod dywan, nie uciekaj od zadań, nie oddawaj decyzji innym ani nie porzucaj marzeń. Wszystko jest w Tobie. Pojawia się również przestroga, aby nie inwestować w niepewne interesy, nie uprawiać hazardu. Zachowaj ostrożność podczas podróży. Anielska porada: Odzyskaj swoją moc, użyj intencji, poproś o anielskie wsparcie i zacznij manifestować wszystko, czego pragniesz. Kluczem do zmiany sytuacji i sukcesów jest wiara i pozytywne afirmacje.

BYK: Mogą pojawiać się drobne lęki i niepewność, lecz dasz sobie z nimi radę. Zahamowania i kompleksy psychiczne nie będą miały szans, kiedy Ty tego zechcesz. Ty również musisz wziąć byka za rogi i zacząć pracować nad sobą mentalnie. Masz ku temu potencjał. Masz bowiem możliwość napisania scenariusza swego życia zgodnie z najgłębszymi pragnieniami. Po prostu postaraj się wyraźnie określić priorytety, a następnie poczuć, że jesteś gotowa i zasługujesz na spełnienie swoich marzeń, one zaczną się przejawiać w Twoim życiu jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

BLIŹNIĘTA: Może się okazać, że źle się czujesz w swoim domu, lub tam gdzie mieszkasz. Coś może kazać Ci wyruszyć w świat. A może źle się poczujesz w swojej skórze? Pamiętaj, że nie jesteś pojawiającymi się wyobrażeniami - zanim podejmiesz decyzję, czy to dotyczącą zamiany mieszkania czy innych życiowych spraw, rozważ ją pod każdym względem. Jeśli uporasz się z pędzącymi myślami, i się skoncentrujesz, możesz wiele zyskać – dobrą pracę lub własny biznes. A aniołowie podpowiadają, że może pojawić się sytuacja, która da okazję do wybaczenia sobie czy komuś innemu, szansę na uzdrowienie ciała lub relacji. Skup się na wnętrzu i pomyśl, jak żyć, aby czynić dobro dla innych, wtedy spłynie na Ciebie nagroda.

RAK: Raki mogą w tym roku mieć okazję do pokonania stresujących zadań i uwolnienia się od problemu niedowartościowania. Szczęście jest blisko, na wyciągnięcie ręki. Jeśli pojawi się problem lub zadanie, łatwo sobie z nim poradzisz. Przestań myśleć, że nie jesteś zbyt mądra czy wykształcona. Nie bój się urzędników. Może czasem pojawić się zwłoka czy przystanek na Ścieżce, jednak i tak wszystko się ułoży. Archanioł Chamuel podpowiada, abyś pamiętała, że w tym świecie tylko miłość jest rzeczywista. Dlatego rób, co do Ciebie należy i uspokój się.

LEW: Może masz wobec kogoś dług finansowy lub emocjonalny? Nadszedł czas, aby go oddać. Nie wchodź w niebezpieczne, ryzykowne układy, nawet kiedy ktoś obiecuje góry złota. W dodatku, że karty mówią o zniechęceniu do pracy. Za wszystkie nieuczciwości trzeba będzie zapłacić. Możesz zyskać materialnie, lecz tylko na krótką chwilę. Pomyśl też, jakie negatywne wzorce mogłaś przejąc po męskich przodkach! Archanioł Chamuel mówi, abyś zastanowiła się nad zmianą zawodu, pracy, to zapewni Ci przyjemne dochody.

PANNA: Dla Panien na ten rok pojawiają się karty radości życia i powoli zbliżającego się szczęścia. Nawet, kiedy coś nie wygląda najlepiej, może się okazać strzałem w dziesiątkę. Do Twojego znaku w tym roku (druga połowa) wejdzie dawca szczęścia Jowisz. Dlatego nie zamartwiaj się,bo od tego możesz się rozchorować, za to ciesz się każdą chwilą i pokojnie rób swoje. A aniołowie podpowiadają, że ukojenie i uzdrowienie odnajdziesz nad morzem lub na wodzie. Moc i piękno wody zmyje wszelkie troski i obawy.

WAGA: Na przestrzeni tego kolejnego roku załatwisz sprawy, które wywoływały Twój głęboki niepokój, przestaniesz żałować czegoś, co straciłaś. I chociaż może niekoniecznie wyruszysz w wielką podróż, to zadowolisz się małymi zwycięstwami dnia codziennego. Pamiętaj o snuciu marzeń i o tym, że nie zawsze dostajemy to, czego w danej chwili chcemy. Czasem, dla naszego dobra, spełnienie się odwleka, a rozumiemy to dopiero po czasie. Archanioł Jeremiel mówi, że wszystko dzieje się dokładnie tak, jak powinno a dzięki ukrytym błogosławieństwom wkrótce to odkryjesz.

SKORPION: Do Ciebie powróci szczęście, najpierw wewnętrznie poczujesz zmianę energii wokół siebie, a za tym pojawią się tego szczęścia przejawy. Saturn właśnie opuszcza Twój znak rozluźniając atmosferę. Zachowaj czujność, kiedy wchodzisz w bliższe relacje, bo możesz złamać sobie serce. Uważaj również na straty finansowe. Nie ufaj do końca ludziom, z którym wchodzisz w spółki czy układy, postaraj się o silne, nie do zbicia, zabezpieczenia. Nie pożyczaj pieniędzy nikomu, choćby wydawał się bardzo wiarygodny. Jeśli będziesz uważna i ostrożna, pokonasz wszelkie trudności, ponieważ najgorsze już jest za Tobą. Obiecuje to archanioł Jeremiel.

STRZELEC: Wygląda na to, że w tym roku jesteś dzieckiem szczęścia, gdyż dla Ciebie pojawiają się karty wewnętrznego i zewnętrznego szczęścia. Może poznasz kogoś, kto będzie balsamem dla Twojej duszy, a może nawet stanie się życiowym partnerem. Również w relacjach zawodowych możesz nawiązać bardzo korzystne i przyjazne kontakty. Chwilami możesz nie czuć zadowolenia, nie umieć się cieszyć, albo nie wierzyć, że to dzieje się naprawdę. Możesz też potrzebować dodatkowego doładowania energetycznego. Lecz aniołowie podpowiadają, żebyś miała zaufanie w to, że Twoi anielscy opiekunowie ze Światła prowadza Cię we właściwy sposób. Ciągle Cię wspierają a Ty nie wahaj się prosić ich o dodatkową pomoc, kiedy zajdzie potrzeba.

KOZIOROŻEC: Dla Koziorożców los również szykuje dużo dobrego. Możesz w tym roku doczekać się własnego gniazdka, uspokoić się wewnętrznie, odzyskać wiarę w siebie i w to, że marzenia się spełniają. Śmiało snuj plany na przyszłość. Możesz mieć dużo pracy i obowiązków, jednak wiążą się one ze stabilizacją i skorzysta na tym wiele osób. A aniołowie mówią, żebyś snuła marzenia. Odpręż się, otwórz umysł i pozwól myślom swobodnie płynąć. Obserwuj swoje uczucia, wizje i pomysły, jakbyś oglądała film. A te, które Ci się nie spodobają, po prostu skreślaj. Oto źródło kreatywności.

WODNIK: Ty, droga Wodniczko, masz szansę na sporą gotówkę czy prezent. Może zyskasz ją dzięki krewnej, znajomej albo innej kobiety. Możesz też zakładać spółki z kobietami. Twój anioł stróż podpowiada, że jeśli zamierzasz czegoś dokonać, koniecznie poproś o pomoc siły anielskie, a wtedy pojawi się dodatkowe wsparcie z ich strony. Potrzebujesz tego, ponieważ możesz w pewnej chwili poczuć brak stabilizacji i gruntu pod stopami. Podejmij też dialog ze sobą, ze swoim wewnętrznym dzieckiem i ego. Aniołowie sugerują możliwość wejścia w związek małżeński, jednak aby był udany, najpierw uporaj się ze związkiem z sobą samą.

RYBY: Ty powinnaś postawić na komunikację i jej nowoczesne formy. Tylko nie czytaj za wiele o nieszczęśliwych ludziach albo wojnach, nie utożsamiaj się z nimi, ponieważ w ten sposób i tak nikomu nie pomożesz. Bardziej pomożesz posyłając im swoją miłość i powierzając nieszczęścia aniołom albo podczas medytacji wizualizując, że problemy zostały zażegnane. Nie stawiaj sobie też zbyt wysokiej poprzeczki, bo jej nie przeskoczysz. Planuj małymi etapami i tak działaj. A archanioł Raquel podpowiada: my anioły, otwieramy serca wszystkich zaangażowanych stron. Kłótnie i konflikty zostają natychmiast zażegnane - czyli wiesz już do kogo zwracać się o pomoc w trapiących Cię emocjach.

Jeśli ktoś chciałby uzyskać bardziej szczegółową przepowiednię czy horoskop na nowy rok, zapraszam do kontaktu osobistego.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz