poniedziałek, 7 lipca 2014

DOSTĘP DO ARCHIWÓW ZIEMSKICH KRYSZTAŁÓW NASIENNYCH LM-06-2014

przesłanie archanioła Michała przez Ronnę Herman http://www.ronnastar.com
tłumaczenie Teresa Serafinowska

Ukochany Mistrzu, spójrz oczyma duszy i sobie wyobraź, że oglądasz Ziemię z wielkiego świetlanego statku kosmicznego, skąd wraz z Siłami Anielskimi i tłumem istot świetlistych ze wszechświata reprezentujących naszego Boga Ojca Matkę, wprowadzamy matryce energetyczne wspaniałego boskiego planu, przygotowując w ten sposób zasiedlenie Ziemi przez ludzkość. Podczas skomplikowanych, złożonych etapów przygotowań, w strategicznych miejscach Ziemi na całym świecie zostały wszczepione wielkie kryształowe czujniki. Każdy z tych ogromnych kryształów częściowo wystawał z powierzchni Ziemi jak wartownik i wypromieniowywał w przestrzeń kosmiczną energię i informację, działając również jako odbiornik Boskiego Światła, mądrości i mocy naszego Boga Ojca Matki. Przez eony, kiedy Ziemia doświadczała zmian - górskie pasma wyrastały w niebo, masy lądowe tonęły pod wodami, a kontynenty przesuwały się i zmieniały kształt - większość z tych wielkich kryształów uległa roztrzaskaniu i została pogrzebana głęboko w ziemi oraz w wodzie. Jednak wiele z nich pozostało nienaruszonych – nie tylko w głębinach wód, w ogromnych jaskiniach, ale także blisko powierzchni ziemi, pod przykryciem cienkiej warstwy gleby i roślinności. Oczekują tam, aby je odnaleźć oraz skorzystać z ich potężnych darów i starożytnych wspomnień. One są strażnikami zapisu / kustoszami archiwów stanowiących atom nasienny Ziemi, a wy macie klucz , który daje dostęp do drzemiącej w nich mądrości i mocy manifestacji.

Każdy z was nosi te cudowne dary, tę magiczną energię oraz ogromny bank pamięci uniwersalnych informacji i historii w esencji swojej duszy, w DNA i osobistej Boskiej Jaźni. Wszystkie te historie, które są obecnie opowiadane i udostępniane, te starożytne wspomnienia – czy nie rozumiesz, że tam byłeś? Być może nie zawsze konkretnie w formie fizycznej - czasami mógł to być bliski członek twojej duchowej rodziny. Nie musisz doświadczać osobiście wszystkiego, co się dzieje w czasie tej wielkiej podróży przez wszechświat i na Ziemi, aby być tego częścią lub mieć to w swoim banku pamięci, ponieważ twoja dusza jest złączona linią życia z najbliższą duchową rodziną – wszyscy jesteście połączeni, dzięki czemu zyskujesz dane i mądrość z ich doświadczeń, a ich doświadczenia zapisują się również w twoim magazynie pamięci.

Wielu z was doświadcza przemian, dlatego czujecie się rozdzieleni i osamotnieni, starając się dopasować do kolejnego poziomu kosmicznego wzorca wibracyjnego. Ludzkość stopniowo wydostaje się z ograniczających iluzji niższych płaszczyzn astralnych, w miarę jak ekspansywne, szybsze częstotliwości wyższego czwartego wymiaru przenikają Ziemię i wszystkich jej mieszkańców z tego czy innego poziomu. Wiedz, że twoja kolumna Boskiego Światła poszerza się i jest coraz silniejsza, tak że coraz więcej Boskiego Eliksiru Życia może wlewać się w ciebie i z ciebie wylewać, nasycając twoje ciało i promieniując w głąb esencji duszy Ziemi. Ta subtelna energia ma kluczowe znaczenie dla waszej planety, a ta wielka Istota stara się powrócić do równowagi i harmonii oraz zminimalizować natężenie kataklizmów na swojej powierzchni. Wzory wyższej częstotliwości wibracji są szczególnie ważne w procesie oczyszczania i powrotu pola aurycznego otaczającego waszą planetę do pierwotnego doskonałego wzorca. Kiedy oczyścisz organizmy swoich czterech ciał niższych, możesz stale zwiększać ilość przyciąganych diamentowych cząstek Światła, a następnie je z siebie wypromieniowywać, traktując to jako obowiązek i boski dar wspomagający również ewolucję waszej ukochanej planety.

Najwyższy Stwórca wzmacnia przepływ eliksiru Życia przez cały Omni-wszechświat, i ma to wpływ na całe Stworzenie. Nie można się przed tym ukryć. Nie można tego odrzucić. Pępowina życia łącząca cię ze Źródłem jest coraz mocniejsza i bardziej istotna niż kiedykolwiek wcześniej. Współczynnik magnetyzacji jest coraz silniejszy i coraz bardziej przyciągasz to, co uważasz za swoją rzeczywistość. Jeśli uważasz, że musisz żyć w biedzie i chaosie, takie myślokształty będą wzmacniały i stwarzały twoje życie. Jeśli przyjmujesz prawdę, że masz prawo do życia w pięknie, radości i dobrobycie, to taka rzeczywistość się przed tobą rozwinie (jeśli podejmiesz i zrealizujesz odpowiednie kroki przedstawione w naszych poprzednich przesłaniach).

Powrót do harmonii i równowagi zaczyna się w każdym z was. Świadomość jedności możesz zacząć odzyskiwać tu i teraz, w tej chwili. Na początku jest niezwykle ważne, abyś poznał i uzmysłowił sobie wszystkie niezrównoważone elementy, które stworzyłeś w trakcie swoich licznych życiowych doświadczeń – te rzeczy, które tobą władają, te rzeczy, które stworzyły wokół ciebie i twojej aury mentalne i emocjonalne więzienie. Następnie musisz sobie uświadomić te fragmenty, a także ich wpływ na twoją rzeczywistość, oraz wyrazić życzenie i chęć przemiany, wypełniając je transformującą energią miłości / Światła. My zawsze jesteśmy gotowi ochoczo wesprzeć wasze pozytywne przedsięwzięcia, jednak trzeba o to poprosić i pozwolić nam na wzmocnienie waszej determinacji, tak abyśmy mogli dać wam niezbędną wiedzę oraz najdogodniejszy i najlepszy sposób na łatwe i przyjemne osiągnięcie tej przemiany.

W przeszłości wiele razy próbowaliście albo stłumić swoje uzależnienia, negatywne przyzwyczajenia i schematy myślowe, albo nad nimi zapanować. Opieraliście się im, nienawidziliście ich, ciągle o nich myśleliście - tym samym wzmacniając ich panowanie nad swoimi emocjami, umysłami i swoją jakością życia. Przypomnijcie sobie: wiele razy powtarzaliśmy, gdyż jest to uniwersalna prawda, że na czymkolwiek się skupia uwagę, temu się daje energię i wzmocnienie zarówno pozytywne, jak i negatywne. Trzeba uwolnić te stworzone fragmenty, darując im miłość i uznanie za to, że dobrze posłużyły, oraz posłać im płomienną myśl, że nadszedł czas, by się zjednoczyć i ponownie stać się częścią siebie ześrodkowaną w słonecznym centrum mocy serca, wypełnić się Światłem i być władnym aspektem Boskiej świadomości.

Wiedzcie, że na pewnym poziomie wszystko szuka Światła, dążąc do równowagi i harmonii – do powrotu do tego, co było na początku. Każda faza nowej lub poszerzonej świadomości ma swoje specjalne cuda i zalety, którymi będziecie się rozkoszować i z których będziecie korzystać. Za każdym razem, kiedy uwalniacie z wnętrza trochę starych samoograniczeń, bolesnych myślokształtów, nawyków lub wypaczonych energii, doświadczacie przemiany i usuwacie małe (bądź duże) części przebrania, co pozwala na przyswojenie jeszcze jednego aspektu cudownej boskiej Jaźni. W ten sposób możecie stopniowo wzmacniać swoją pozycję. Otwiera się przed wami nowa rzeczywistość, w której macie dostęp do wielu nowych idei, a także nowych talentów, również wasza wrażliwość otwiera się na wspaniałe niuanse Ducha.

Gdybyście mogli widzieć prawdziwy system sieci, struktur życia lub połączeń między wszystkimi rzeczami, wtedy moglibyście lepiej zrozumieć pojęcie Jedności. Lecz nie tylko Ziemia ma misterny system sieci. Od i do każdego z was również promieniują strumienie Światła przenikające się nawzajem z innymi takimi strumieniami emitowanymi przez wszystkich ludzi na Ziemi. Jedne są silniejsze, inne słabsze, lecz jednak nierozerwalnie połączone ze wszystkimi i wszystkim na waszej planecie w ramach tej przygody kosmicznej. To może zadziwiać i być trudne do wyobrażenia, lecz jest prawdą. Kiedy mówię, że wszyscy jesteście jednym: co to właściwie oznacza i jak to się dzieje? To za sprawą strumieni światła, które przenikają i wnikają we wszystko wokół i wewnątrz Ziemi. Tak, większość z tych strumieni Światła jest bardzo słaba, jednak coraz liczniejsze ulegają wzmocnieniu i wywołują wibrację rozpoznania. Są wewnętrznym echem, które mówi: „Tak, pamiętam cię. Tak, wiem, kim jesteś i wiem, że wcześniej byliśmy razem. Nie wiem gdzie, ale czuję i rozpoznaję twoje wibracje i energetyczny podpis. Poruszasz moją duszę i struny mojego serca, sprawiając, że ono śpiewa. Twoja miłująca esencja daje mi poczucie, że nie jestem już sam / sama. Witaj w moim sercu. Proszę, dziel ze mną podróż i pozwól mi uczestniczyć w twojej.”

Uczycie się tak wiele, tak szybko. To często tak poszerza wam umysły, że nie wiecie w co wierzyć i wydaje się wam, że nie możecie przyjąć ani przyswoić więcej nowych informacji, lecz powiadam wam, że to jest dopiero początek. Stajecie się dorosłymi ludźmi ducha, podczas gdy w przeszłości, w ograniczającej rzeczywistości trzeciego / czwartego wymiaru bytowaliście jako ludzie-dzieci, czując się tak, jakbyście byli odłączeni od Boga oraz kontrolowani przez kaprysy losu i natury. Jako duchowo dojrzali mistrzowie urzeczywistnieni uczycie się, że jesteście obywatelami świata, gwiezdnymi nasionami, wojownikami Światła i awangardą nowej ery. Podróżowaliście po całym wszechświecie – tym oraz innych.

Słyszeliście, że przez bardzo długi czas wokół Ziemi, tego Układu Słonecznego, a nawet galaktyki ustanowiono kwarantannę, która już została usunięta, tak że teraz możecie przyjmować informacje galaktyczne, uniwersalne i omniwersalne. Chcę wam też powiedzieć, że również wokół tego wszechświata umieszczony był filtr. Ten wszechświat, w którym wszyscy grają ważne role, jest jednym z ostatnich wszechświatów stworzonych z esencji Najwyższego Stwórcy, zatem jest to wszechświat znajdujący się na samym skraju stworzenia. Nasza wiedza na temat funkcjonowania tego wszechświata wszechświatów również była ograniczona, mieliśmy też ograniczony dostęp do energii wyższych częstotliwości wibracji. Wszechświaty stworzone jako pierwsze były najpotężniejsze i najdoskonalsze, ponieważ znajdowały się w pobliżu Wielkiego Centralnego Słońca Najwyższego Stwórcy i zawierały czystą esencję Stwórcy. Kolejne stwarzane wszechświaty, galaktyki, systemy gwiezdne, rozwijając się, wypełniały wielką pustkę (coraz dalej od Najwyższego Stwórcy), każda następna refrakcja do gęstości kolejnego dzieła stworzenia miała coraz mniej pierwotnej doskonałości wszechistnienia. Trzeba sobie uświadomić, że wszyscy jesteśmy przejawami energii w fazie zstępowania, lecz wciąż nieodłącznymi aspektami wspaniałości Najwyższego Stwórcy. Jeśli posłał nas z poleceniem tworzenia w imię Stwórcy, a życzeniem Stwórcy było szerzej doświadczać siebie, to dlaczego miałby nam mówić, co mamy tworzyć? Dano nam błogosławiony boski dar bycia współtwórcami, i tak było z każdym z was. Jesteście bogami współtwórcami z urodzenia i to nie jest świętokradztwo - to uniwersalna prawda. Musicie zrozumieć, że to, dlaczego jesteście tu na Ziemi, wynika z tego, kim jesteście. Nikomu nie pozwólcie sobie wmówić, że jest inaczej. Pamiętajcie, że jesteście również odpowiedzialni za swoje własne wytwory - poprzez prawo przyczyny i skutku.

Zrozumcie, proszę, że wprawdzie ten wszechświat został stworzony z substancji pierwotnej siły życiowej, ale została ona dramatycznie rozrzedzona, a jej wibracje obniżone. Niektórzy uważają, że ten wszechświat jest wszechświatem upadłym, lecz my tak go nie nazwiemy. To jest wszechświat stworzony specjalnie, abyśmy mogli doświadczać dualizmu i polaryzacji. Widmo światła i cienia zostało zaprojektowane z ośrodkiem niewzruszonego spokoju Światła Stwórcy w jego centrum, a wahadło dualizmu mogło oscylować tylko w skali określonej rozpiętości pomiędzy pozytywnym / negatywnym, męskim / żeńskim, światłem / cieniem, energią yin / yang. Musicie zrozumieć, że niektórzy boscy współtwórcy, ucząc się korzystać z praw danych im przez Stwórcę, kreowali dzieła niedoskonałe. Przez eony czasu wahadło wychylało się coraz bardziej w krainę cienia dualizmu, lecz zawsze było równoważone taką samą ilością substancji Boskiego Światła. Dualizm / polaryzacja Ziemi powraca obecnie do centrum, do odpowiedniego, pierwotnie zaprojektowanego spektrum Światła / cienia.

Zawsze istnieli wspaniali wysłannicy z wyższych królestw, rozproszeni po wszystkich, a zwłaszcza tym podwszechświecie, waszej galaktyce i Ziemi, na której rozgrywa się faza końcowa tego stwórczego Boskiego eksperymentu. Jak już mówiłem, Najwyższy Stwórca bierze aktywny udział w procesie stwórczym całego wszechświata wszechświatów, i z wnętrza JEGO serca wypływa teraz czysta, wysubtelniona energia, działając na każdy aspekt siebie od największego do najdrobniejszej miniaturki. Tworzenie się nie kurczy, ono ciągle się poszerza, a wy macie w tej ekspansji swój nieodłączny udział.

Kochani, jesteście na wielkim rozdrożu. W miarę przechodzenia przez proces rozliczania i oczyszczania licznych aspektów siebie, pozostawiacie za sobą energie, które spowodowały cały ból, cierpienie i strach. Cofnij się na chwilę i zaobserwuj – czy zaczynasz dostrzegać obraz tego, czym jest wielki plan i wznoszenie? Bycie świadomym i kontrolowanie to ważne aspekty mistrzostwa. Jeśli pilnie pracowałeś nad lekcjami, jakie ci zadawaliśmy, powinieneś być na dobrej drodze do odzyskiwania wielu darów, które przyniosłeś na Ziemię tak wiele eonów temu.

Każdy z was jest ośrodkiem własnego wszechświata. Ty, jako współtwórca, rozsyłasz energię i intencje, które tworzą myślokształty o określonych częstotliwościach. Te wyższe częstotliwości wibracji wychodzą z ciebie jako promienie energii w znaku nieskończoności, tworząc kształt fali, będącej odbiciem twoich świadomych myśli, intencji i działań. Kiedy nauczysz się pozostawać ześrodkowany w sercu i w duszy, promieniując w ten sposób stale bezwarunkową miłością i zrównoważonymi / harmonijnymi wzorcami wibracyjnymi, twój świat i rzeczywistość stopniowo zmienią się na lepsze, wtedy zaistniejesz jako władny mistrz współtworzenia – prawdziwy boski wysłannik naszego Boga Ojca Matki i Najwyższego Stwórcy. W tych czasach niepewności i wielkich przemian pamiętaj, mój umiłowany wojowniku Światła, nie ma się czego obawiać, a tak wiele jest do zyskania. Poczuj ciepło naszego świętego oddechu, muśnięcie twego policzka, wyczuj aurę miłości, którą cię otaczamy. Jesteśmy w pobliżu: wyciągnij rękę i dotknij nas. Odpowiemy. Jesteś kochany przemożnie.

JAM JEST archanioł Michał

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz