poniedziałek, 23 czerwca 2014

ŚWIADOMOŚC ZWIERZĄT: DOBROTLIWA NATURA KOTÓW I PSÓW - ŚWIĘTE FELIDAE część I

archanioł Metatron via Tyberonn 12 maja 2014 
tłumaczenie Teresa Serafinowska

Pozdrawiam Mistrzów! Jestem Metatron, pan Światła. Są tu ze mną energie z królestwa aniołów, wniebowstąpieni mistrzowie z Kosmicznej Rady Światła i dobrotliwe istoty z Sojuszu Syriańsko – Plejadiańskiego. Pozdrawiamy was – każdego z osobna – w chwili TERAZ bezwarunkowej miłości.

Kochani, jesteście tutaj aby się uczyć, dlatego przypominamy, że uniwersytet spolaryzowanej Ziemi został stworzony specjalnie dla rozwoju ludzkich dusz.

Boska inteligencja stworzyła, a właściwie współ-stworzyła, na spolaryzowanej Ziemi pole nauki i miejsce spotkań w celu prowadzenia procesu pedagogicznego na tej wersji Omni -Ziemi. To jest iluzja, stworzona celowo za pomocą myśli, i ona nie może zostać zniszczona. Weźcie to pod uwagę. Lecz nie sądźcie, że nie ponosicie żadnej odpowiedzialności za opiekę nad Ziemią i wspierającymi ją królestwami, ponieważ to również jest częścią procesu nauki.

Sens tego ziemskiego planu jest związany z dojrzewaniem waszych dusz. Ziemia się na to zgodziła i wspiera misję Boskiego projektu, a wszystkie jej królestwa są jego częścią. Dlatego mówimy wam, że pośród was żyją wyjątkowe istoty - wersje Boskiej inteligencji, które są tutaj, aby wesprzeć realizację waszych celów i zamiarów. Niektóre z nich to istoty mistrzowskie. Odwiedzają was, by wam pomagać, i przychodzą w postaci awatara - z pełną świadomością. Jednak powinniście wiedzieć, że są też wersje dobrotliwych istot mistrzowskich, które, chcąc wspomóc ludzkość, zgodziły się zaistnieć w pewnych formach niższych.

Niektóre istoty należące do ziemskiego królestwa zwierząt przybyły, aby was wspierać. Po części chcą wyrazić siebie, jednak w ziemskim wymiarze żyją ze świadomością stadną. Ziemskie zwierzęta nie funkcjonują na poziomie indywidualnym, lecz na poziomie całego gatunku, natomiast ich najwyższy poziom wychodzi ponad lekcje dualizmu.

Dlatego w trakcie tego spotkania pomówimy o świętych kotowatych (Felidae) z Syriusza A.

Wspaniałe istoty, które przynoszą ludziom ogromne wsparcie należą do świętej rodziny kotów i psów (Canidae).

Kotowate reprezentują w pełni rozwinięty i doskonale świadomy krystaliczny przejaw Boskiej inteligencji. Są członkami zarówno Sojuszu Syriańsko – Plejadiańskiego, jak również Rady Mistrzów Nibiruańskich. Oba gatunki są wam życzliwe i zaangażowane w przesunięcie świadomości rozwijającej się planety i tych planetarnych ras, które są gotowe wejść na kolejny poziom wzniesienia.

Kotowate

Kotowate (Felidae) – gatunek kota żyjący na Syriuszu A - to istoty, które pojawiają się na Ziemi w określonych rolach i formach od pradawnych czasów. Wersje żyjące obecnie na ziemskim poziomie w formie fizycznej należą do rodziny kotów i psów. Te istoty z krwi i kości są tu, aby was wspierać, a ich ziemska matryca zawiera tylko część świadomości ich syriańskiej natury.

Dusza zbiorowa kotowatych pojawiła się tu nie po to, aby rozwijać swój gatunek, lecz po coś większego – aby wspierać Ziemię i ludzkość oraz towarzyszyć wam w ewolucji. Największa część ich świadomości jest poza ziemskim poziomem. Koty funkcjonują w szerokim spektrum eterycznym lub ukrytej antymaterii.

Ze swoją pełną świadomością żyły i objawiały się tu w epokach Lemurii, Atlantydy oraz we wczesnym Egipcie. Większość świętych kotowatych była zaangażowana w technologie genetyczne w Świątyni Oczyszczania (na Posejdonii) na Atlantydzie, za czasów rozkwitu prawa Jedni. Ich działania były bardzo pozytywne i szlachetne, jednak z biegiem czasu, przed smutnym końcem ostatniej epoki Atlantydy, ta technika zaczęła być wykorzystywana w tragiczny sposób przez aryjskich Synów Beliala.

Mistrzowie kotowatych z Syriusza A i waleni (Cetacea) z Syriusza B zostali przysłani, aby jednoczyć ludzkiego Ducha z fizyczną materią. Nie chodzi tu tylko o siłę życiową w fizycznej formie, lecz też o instalację w fizycznej matrycy wyższych poziomów czakr, wielowymiarowej świadomości na poziomie Mer-Ka-Na.

Możliwość energetycznej pracy z ludzkością oznacza aktywację wyższych czakr i wyższych, krystalicznych ciał świetlistych. Ten wyższy szczebel jest związany ze świadomością chrystusową, a walenie / delfiny są krystalicznymi mistrzami. Ich odnowiona rola na Ziemi polega na wsparciu jej przesunięcia z upadających, spolaryzowanych sieci magnetycznych do rozwijających się sieci krystalicznych.

Pytanie do Metatrona: Skoro tak, to istoty z Syriusza B są głównie istotami wodnymi, a z Syriusza A – kotowatymi?

Metatron: Królestwo Syriusza B to głównie woda, a Cetaceanie – delfiny i walenie, to istoty wodne. Niemniej jednak - z poziomem świadomości na tyle wysokim, aby urzeczywistniać formy, które żyją zarówno w wodzie, jak i na lądzie.

Formy życia z siostrzanej gwiazdy - Syriusza A – to przejawy życia inne niż walenie. Syriusz A jest zamieszkały przez istoty humanoidalne (ich gwiezdny zasiew) oraz przez święty gwiezdny zasiew kotowatych. Wszystkie są istotami posiadającymi boską inteligencję, którą wyrażają na różne sposoby, a na Ziemi pełnią funkcję wspierającą.

Wszystkie wchodzą w kontakt z waszą planetą na wielu płaszczyznach, w niezliczonych formach.

Pytanie do Metatrona: Powiedziałeś, że na planecie Ziemia tylko ludzie przechodzą przez proces duchowego rozwoju. Czyż delfiny i walenie nie są na wysokim poziomie świadomości i ewolucji?

Metatron: Święte walenie są rzeczywiście w wysokim stadium rozwoju. Lecz nie są na Ziemi po to, aby się rozwijać. Są już rozwinięte. Zrozumcie, że są tu, na Ziemi, aby wesprzeć planetę i wspomóc również ludzi. Walenie są tu fizycznie, aby zakotwiczyć energię w części ziemskich wód, aby umożliwić planecie zharmonizowanie i ułatwić przejście ze stanu magnetycznego do krystalicznego. Eteryczny, niefizyczny powrót „złotego delfina” oznacza przybycie mistrzowskich waleni - awatarów, którzy zapewniają bezpośrednie wsparcie dla ludzi rozwijających się do krystalicznej formy Mer-Ka-Na.

Walenie wspomagają ludzkość nie tylko w postaci fizycznej, lecz także w mistrzostwie eterycznym - w tym szczególnie pomocne były w Atlantydzie, Środkowej Ameryce i Egipcie. Ale w obecnej, zaniżonej formie wspierają w dziedzinach emocjonalnych oraz mentalnych, a dzisiejszy główny temat prezentacji to Felidae w postaci kotów i psów.

Pytanie do Metatrona: Jestem zafascynowany informacjami na temat kotów i psów z Syriusza A. Rozmawiasz z psami i kotami? Czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

Metatron: Pewne rasy domowych kotów i psów są rzeczywiście wyjątkowym zasiewem Felidae gwiezdnego pochodzenia. Wypełniają określone zadania we wspieraniu ludzi. Udomowione wersje kotów i psów zostały stworzone genetycznie za Złotych Czasów Atlantydy.

Genetycznie stworzone wersje istot z Sojuszu Syriańsko – Plejadiańskiego miały pełnić funkcję pomocniczą – jak powiedziałem. Miały pomagać ludziom, którzy coraz bardziej zakorzeniali się w gęstości.

To, co nazywacie psami i kotami, pochodzi z tego samego źródła - są potomkami gwiezdnego zasiewu kotowatych. Koty i psy mają różne formy fizyczne – lecz z tego samego źródła.

Kotowate z Syriusza A są w pełni świadomymi istotami krystalicznymi. Są połączone w zbiorowej świadomości jedności, jednak zachowują indywidualne tożsamości aspektualne z większym polem harmonicznym. Pole zbiorowe wybrało wspomaganie ludzkości ze wszechświata waszego i innych.

Koty i psy

Oba rodzaje zwierząt – koty i psy – pochodzące z tego źródła, służą jako dobroczynne energie, które wspierają swoich ludzkich właścicieli. Oba mają zdolność do mieszania swojej energii z ludźmi, aby ich oczyszczać i łączyć się z fragmentami osobowości swoich ludzkich opiekunów. Dlatego często zaczynają wykazywać fizyczne cechy swoich panów, chociaż ten aspekt jest bardziej powszechny u psów.

Pies przejawia ekstremalną wierność i bezwarunkową miłość. To oddanie jest przez ludzi odbierane energetycznie i może wspomóc na wiele sposobów. Psy i koty stały się towarzyszami, uzdrowicielami oraz obrońcami. Kot ze swoim polem świadomości działa bardziej na poziomie eterycznym (antymaterii). Z tego powodu wiele minionych kultur czciło formy kotowatych, takie jak: jaguara, lwa, tygrysa czy pumę.

Te istoty dobrze postrzegają eteryczne myślokształty oraz ofiarują ludziom ukrytą siłę i ochronę. Kot domowy jest w stanie ochronić swego właściciela przed niepożądanymi myślokształtami i negatywnymi energiami. Niektóre rasy psów również mają taką zdolność, lecz ona objawia się w inny sposób.

Uzdrowienie wibracji

Mruczenie kota jest zbawienne – uzdrawia, naprawia i chroni ludzką aurę. Mistyczny aspekt kota jest znany od dawna, dlatego wielu pradawnym kulturom towarzyszyły koty świątynne, koty były również towarzyszami i sprzymierzeńcami szamanów.

Wilki i inne rasy psów też mają taką zdolność. Zarówno koty jak i psy mogą czuć lepiej czy widzieć więcej niż ludzkie oczy. Koty i psy są terapeutami pokrzywdzonych dzieci, nieuleczalnie chorych pacjentów, ludzi skłonnych do depresji i starszych osób w domach opieki - to tylko przykłady zakresu uzdrawiających działań zwierząt, które są coraz bardziej znane, a w przyszłości będą jeszcze bardziej powszechne.

Koty widzą poza światłem widzialnym i mogą widzieć ludzką aurę, ludzkie pole elektromagnetyczne oraz wszystkie rodzaje promieniowania energii niewidzialnej dla ludzkich oczu. Szerokie spektrum pola światła widziane przez koty, jest zdumiewające. Koty widzą zarówno materię niefizyczną jak i niematerię. Koty mogą też pomagać ludziom lepiej rozumieć ich sny i wstawki ze świata snów... i są też w stanie rozjaśnić wam świadomość, kiedy jesteście w długotrwałym śnie – innymi słowy: wspomagają większą klarowność świadomości u człowieka będącego w stanie snu...

Psy są skupione bardziej na polu materii, czują pole auryczne i są ekstremalnie zdolne rozumieć bezpośredni rezonans ludzkiego pola emocjonalnego. Ponadto pies pomaga człowiekowi zrozumieć własne uczucia i emocjonalne blokady, a także mocniej zakotwiczyć się w stanie równowagi. Później omówimy te cechy szerzej.

Służba widzących oczu psów dla niewidomych to inny zakres ich pracy, podczas której powstają silne więzi. Psy są również zdolne odbierać dysharmonie ludzkiego ciała, czując je węchem, dlatego często kładą się swoim ciałem na ciele człowieka w miejscu, w którym występuje choroba, i emitują energię pomagającą zrównoważyć pola nieharmonijne. Wyczuwają chorobę za pomocą telepatii.

Koty zapewniają podobną pomoc, jednak one bezpośrednio widzą nieharmonijne miejsca u ludzi. Kot widzi ludzką aurę z wielką klarownością, z żywymi kolorami i z detalami. Kot, aby pomóc w zharmonizowaniu, będzie takie miejsce dotykał i mruczał, lub wyśle równoważącą wibrację czy barwę.

Wyjątkowe połączenie z ludzką świadomością

Wersje Felidae i Canidae - kotów i psów - są przecież fragmentami pełnej świadomości i spektrów energii ich syriańskich aspektów.

Ich ziemski przejaw jest specjalnie rozwinięty w ten sposób, ponieważ ich formy połączone z ludźmi służą temu, aby - krótko mówiąc - utworzyć pomiędzy człowiekiem a domowym zwierzęciem trzecią świadomość, co jest ze wszech miar dobroczynne dla rozwoju ludzkiego pana.

Ziemska świadomość większości psów i kotów działa bardziej jako wyzwalany instynktownie silny wzorzec mentalny. Jego ideą (dobroczynną) jest dana od Boga technika DNA, dzięki której posiadają szczególne boskie cechy umożliwiające zjednoczenie z ludźmi, z którymi współpracują.

Kiedy pojawi się partnerstwo, te istoty mogą telepatycznie odbierać obrazy myślowe wysyłane przez ich właścicieli. Tak, jak ludzie mogą za pomocą myśli zaprogramować żywe kryształy, tak i psy czy koty mogą uczynić podobnie, choć w innej formie. Można to nazwać tworzeniem w kocie lub psie aspektu ludzkiej osobowości. A wtedy zwierzę domowe jest w stanie wspierać ludzi pod względem fizycznym i emocjonalnym - dla dobrego samopoczucia, energetyzowania, uzdrawiania, towarzystwa, opieki, wykrywania chorób, zasklepiania szczelin w aurach oraz dla ochrony fizycznej i eterycznej.

Wiele osób ma zwierzęta – koty i psy, które pomagają im przepracować blokady. W zależności od jednostki, taka blokada może mieć wiele przyczyn. Najczęściej zwierzęta pomagają ludziom przebudzić ich zdolności i wyrazić miłość. Okazanie przywiązania do domowego zwierzęcia jest bardzo łatwe, a dla wielu jest to o wiele prostsze, niż wyrażenie miłości i dobroci wobec innych ludzi.

Bardzo często, kiedy człowiek się starzeje, dzieci odchodzą, a współmałżonek umiera, pojawia się naturalna faza izolacji. Kontakt ze zwierzęciem może wtedy wzbudzić przepływ miłości - przez troskliwą opiekę. Takie działanie pobudza u izolowanego właściciela siłę życiową i zaczyna się wzajemne, bardzo terapeutyczne, oddziaływanie.

Powiadam wam, że w działaniach psów i kotów jest wiele więcej inscenizacji i inteligencji, niż to można dostrzec.

Trzecie pole pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem domowym

Kiedy za sprawą kontaktu tworzy się trzecia świadomość, rozszerza się ona na pole obu stron. To budzi w nich cechy, jakich dotąd żadna ze stron nie posiadała. Innymi słowy - emocjonalne pole świadomości rozszerza się i w efekcie powstaje trzecia świadomość, która rozciągając się, zmienia indywidualną świadomość obojga. Zwierzę uzyskuje zdolność do bycia czymś pozytywnym, przynoszącym miłość i naukę - tak to wyrażę - kanalizując w ten sposób większą część swojej boskiej syriańskiej świadomości.

Gotowość człowieka na taki kontakt umożliwia mu uzyskanie zamierzonego celu, i w tym wyjątkowym polu, stworzonym przez obie strony, następuje ważny wzrost obojga. Udomowione zwierzę przed połączeniem z człowiekiem funkcjonuje w świadomości stadnej, a indywidualna osobowość jest stwarzana, kiedy powstaje taka więź. Rozumiecie to?

Pytanie do Metatrona: Czy mówisz nam, że zwierzęta nie mają osobowości, dopóki nie połączą się z ludźmi, aby stworzyć z nimi połączenie świadomości?

Metatron: W pewnym sensie jest tak, jak mówisz. Lecz aby było jasne, nie mówimy, że zwierzęta przed połączeniem nie dysponują indywidualnymi aspektami. Wszystkie inkarnują w ciałach fizycznych, i w rzeczy samej do pewnego stopnia ich cechy zależą od grawitacji planet, która ma wpływ na wszelkie ziemskie życie. Lecz do chwili połączenia z ludźmi są ograniczone tylko do świadomości duszy stadnej. Ściśle ze sobą współdziałają, a każdy jej zindywidualizowany fragment pobudza jej rozwój. Jednak nie twierdzę, że zwierzęta bez takiego połączenia nie dysponują celem zbiorowym.

Celem zbiorowym jest wyjątkowa służba w poszerzonym polu. Kontakt człowieka z duszą stadną zwierząt domowych powoduje transformację pojedynczego kota lub psa. Zatem to interakcja z człowiekiem stwarza u zwierzęcia domowego pole osobiste. Można powiedzieć, że zwierzę zgodziło się na zaprogramowanie jako zwierzę domowe dla wyższego celu - aby służyć ludzkiemu właścicielowi mentalnie, emocjonalnie i swoją osobowością.

Wtedy powstaje trzecie pole - fragment ludzkiej świadomości, który służy obopólnej korzyści, widzicie sami. Nadrzędnym celem kotowatych jest dawanie ludziom wsparcia. Jednak strona kotowatych też ma ma możliwość wyboru i akceptowania ludzi, a jeśli obie strony się nawzajem zaakceptują, to w takim połączeniu również dusza zbiorowa może grać większą rolę, ofiarując ludziom za pośrednictwem zwierząt mądrość, ochronę i uzdrawianie. Zrozumcie więc, że to trzecie, połączone pole stanowi przewodnictwo - bardzo rozszerzone, - które ma miejsce z powodu umownego zobowiązania.

Atlanci, Lemurianie, a szczególnie Egipcjanie, współpracowali z kotowatymi - w celu ochrony i transferu wiedzy. Egipskie świątynie skrywają wiele hieroglifów wyobrażających kotowate - kocia głowa z ludzkim ciałem, z umieszczoną nad głową tarczą słoneczną symbolizującą kompletne oświecenie. Ich przeciwieństwem jest Sfinks, który na kotowatym ciele nosi ludzką głowę.

Pytanie do Metatrona: W jaki dokładnie sposób koty i psy mogą chronić ludzi? Czy to przez ich większą świadomość innych wymiarów?

Metatron: Tak, dzięki specjalnej zgodzie innych królestw, które są niewidzialne dla ludzkich fizycznych zmysłów, co właśnie objaśniłem.

Zwierzęta domowe lub wersje istot z Syriusza chroniące ludzi, działają w piękny sposób, neutralizując niekorzystne energie za pomocą silnych emisji dobroczynnych wibracji, wysyłanych przez te syriańskie kotowate do ludzi. Syriańskie istoty po dokładnym zdiagnozowaniu potrzeby, emitują niezbędne wibracje pomocne opiekunom.

Nie zawsze zdajecie sobie sprawę, że kiedy jesteście zdeprymowani lub zdenerwowani, w waszych aurach powstają pęknięcia. Takie stany tworzą negatywne pola i otwierają was na elektryczne podczepienia, które was energetycznie wyczerpują.

Kot, który mruczy, wibruje głębokim zadowoleniem, a frekwencja tej wibracji uzdrawia i może zneutralizować negatywne pola, odparowując je. Podobnie, kiedy psy podczas zabawy skaczą, biegają oraz kręcą się przy tym radośnie, wtedy są jak delfiny, zdolne do stwarzania oczyszczających wirów energii i przyciągania wyjątkowo korzystnych wibracji, które nie tylko pokonują wibracje negatywne, ale też stwarzają osłonę blokującą ich ponowne wprowadzenie.

Koty patrolują granice pomieszczenia, domu lub ogrodu, wypromieniowując przy tym pole ochronne.

Już mówiłem, że Felidae i Canidae - koty i psy - pochodzą z tego samego źródła – z Syriusza A. Jedak na Syriuszu A ich osobowości są w pełni rozwinięte. Jak już powiedziałem, zwierzęta domowe żyjące na Ziemi są ich fizycznymi wersjami, stworzonymi z pomocą genetyki przez Syrian, aby wspomóc ludzi w sposób, jaki tu omawiamy.

Pytanie do Metatrona: Aby mieć jasność na ten temat, mówisz, że koty i psy pochodzą z tego samego syriańskiego źródła?

Metatron: Z wyższych pierwotnych źródeł – tak. Oba gatunki pochodzą od krystalicznych, w pełni rozwiniętych mistrzów z Syriusza A - od kotowatych. Psy i koty, pochodzą z tego samego źródła. Na Syriuszu żyją krystaliczne istoty świetliste, które z waszej perspektywy nie są fizyczne - objawiają się w krystalicznych formach światła.

Jak już wspomniałem, kotowate, chcąc wam pomagać, pojawiały się na waszej planecie w różnych czasach, w pełnej postaci mistrzowskiej awatara. Kotowate są mistrzami zespolenia ducha z ciałem i wspierały wbudowanie u ludzi oryginalnego pełnego DNA. Dlatego rzeczywiście rasy ludzkie posiadają w swoim DNA aspekty syriańskie / kotowate – niektórzy mają ich więcej od innych. Za jeden z wielu aspektualnych przykładów mogą posłużyć osoby o bardzo atletycznych i zwinnych ciałach.

Pytanie do Metrona: Pytanie z ciekawości – dlaczego psy gonią koty, skoro pochodzą z tego samego syriańskiego źródła?

Metatron: Psy gonią koty, aby je złapać. Ale tu następują zwroty, i to dość szybko (śmiech)! Krótka odpowiedź jest taka, że psy pracują bardziej w sferze fizycznej, a koty w niefizycznej..., jedne w materii, drugie w niematerii. Oba pracują po przeciwnych stronach torusa - jedne na zewnątrz, drugie wewnątrz. Psy w materii, koty na poziomie bardziej eterycznym, widzicie to. Chcę wam wyjaśnić, że właściwie zmysły psów i kotów żyjących na ziemskim poziomie są przeciwieństwami tej samej częstotliwości. Ogólnie koty, w tym koty udomowione, są bardziej introwertyczne niż psy, natomiast psy są skierowane bardziej na zewnątrz – ekstrawertyczne. Ich częstotliwości są po przeciwnych biegunach i wzajemnie się przyciągają..., jednak się nie neutralizują. Przekonacie się, że psy i koty wychowane lub żyjące w tym samym gospodarstwie domowym tworzą szczególne więzi miłości. To zjawisko narasta zwłaszcza wtedy, kiedy zwierzęta we wcześniejszych wcieleniach stworzyły z ludźmi wspólny fragment osobowości. Na przykład – Tyberonn ma w domu 2 koty i 2 psy. Współpracują ze sobą i są ze sobą bardzo zaprzyjaźnione, a wszystkie 4 są związane z dwójką swoich ludzkich opiekunów. Chcę również dodać, że jeden z psów, suczka, częściej bywała tu w przeszłości jako kot.

Święte Felidae objawiające się na waszym ziemskim poziomie mają wyjątkową zdolność funkcjonowania równocześnie w wewnętrznych i zewnętrznych projekcjach świata - o wiele bardziej niż ludzie. Musicie zdać sobie sprawę, że w dowolnym momencie, kiedy obserwujecie fizyczne zwierzęta kotowate, one równocześnie istnieją na innym poziomie wymiarowym. Często współdziałają w innych królestwach, choć ciałem są w fizyczności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz